niedziela, 26 listopada 2017

11 styczeń 2017

< Na ten przekaz jak i inne styczniowe i te które jeszcze będą ze stycznia i lutego należy patrzeć w kontekście  drogi duszy i rzeczy związanych i umieszczać właśnie wtedy kiedy one były>

11 styczeń 2017

(Pisz synu)
Cieszę się, że przepraszasz.
Nie przerwałeś naszej łączności (takiej jak była), ale naruszyłeś ją.
Miałeś wszystko co potrzebne aby nie popełnić grzechu.
Moje dziecko nie może wchodzić (świadomie) w miejsca obkładane klątwami. Wiem, że nie szukasz zła, wyuzdania i zepsucia, ale klątwy działają bez względu na twoje potrzeby, czy w cudzysłowie Twoje umiarkowanie tutaj.
Nie było grzechu cielesnego ale był wzrokowy. Złożyłeś ślub. Mnie. Jeśli nie chcesz wytężyć wszystkich sił w walce z grzechem, lepiej nie składaj. Moja Łaska sprawiła, że nie złamałeś go całkowicie, ale naruszyłeś podobnie jak naszą łączność.
(Pisz synu)
Kwiaty zła nie są piękne. Coś co jest grzechem nawet jak wydaje się piękne i nawet także naturalne, piękne nie jest.
Miałeś tego znak niedawno.
To zdarzenie { przyczyna} jak wszystko co daje Bóg było po to aby Cię wypróbować, a w konsekwencji są mniejszym przewinieniem. To jednak był świadomy wybór.
Pokusa nie przyszła do Ciebie – ty jej poszukałeś.
Chcę abyś odbył ekspiację.
Przede wszystkim (tak) jak poddałem Ci myśl. Przed stale wystawionym Przenajświętszym Sakramentem. I w ten dzień od rana tylko do północy o chlebie i wodzie, choćbyś był w podróży. Wiemy bowiem dobrze, że u Ciebie nie ma takiej możliwości.
Chcę abyś klęczał 3-4 godziny, robiąc tylko przerwy na rozprostowanie kolan, jak najkrótsze.
Przepraszaj mnie wtedy i uwielbiaj.
Pieniądze, które nie wydasz na jedzenie wtedy dasz jako jałmużnę, na przykład w tym kościele.
Jeśli to uczynisz wtedy Ci przebaczę. Gdy będziesz się modlić szczerze i prawdziwie, adorować Mnie i wynagradzać.
Jeśli tego nie uczynisz to Ci nie przebaczę, choćbyś był u Spowiedzi Świętej. Nie przebaczę to znaczy, że bez tego nie może być naszej zażyłości sprzed zdarzenia, Twego grzechu.
 • Chwała Tobie Chryste.
 • Wtedy synu wrócę przekazy i będę z Tobą rozmawiał. Dawał Ci swoje słowo, zatem zrób to jak najprędzej. Wcześniejsza spowiedź nie jest warunkiem, ale dobrze abyś ja odbył.
  Reszta, wcześniej. Rób jak Ci serce każe by się zbliżać do Mnie. Ten wymóg Ci przedstawiłem. To wielka, nadal wielka moja Łaska. Większa nawet ni wcześniej.

  • Tak synu, za swoje dawne grzechy i ostatnie też winieneś tak przepraszać, ale ja znam Twoje ograniczenia, dyspozycje, Twoją konstrukcję fizyczną, zdrowie i tego Ci nie dawałem.
  • Jednakże teraz to uczyń. To warunek bezwzględny.
   I po tym wróć moje dziecko do Mnie jak najprędzej. Będę czekał. Ja Twój Pan i Odkupiciel, spragniony Twej duszy, ale nienawidzący grzechu i brzydzący się grzechem.
   Pokój z Tobą mój synu.
  • Dziękuję Panie Jezu.

1 komentarz: