czwartek, 23 listopada 2017

22,23 XI 2017 Mówicie o tym moim dzieciom: że moje Miłosierdzie musi współpracować z ich wolą. A szczególnie w chwili śmierci. O tym mówiłem w tych przekazach.

Środa, 22 listopad

9.30
Zapisz
Cóż zapisać Panie.

Zapisz
Cóż zapisać.
 • A jak myślisz?

Myśl:
Gdzie, przede mną, Panie Jezu, ucieczka, nigdzie, a tylko w Tobie samym.

Zapisz dziecko

Teraz jesteś już zmęczony. Nie musisz dzwonić do krewnej aby wyjaśnić niesprawiedliwe i nieprawdziwe słowa mamy. Zrobisz to później, albo, ponieważ trudno w mieszkaniu, jutro.
        • Dziękuję, Panie Jezu
      • Wracaj już (powoli), do domu.
       - Dobrze, Panie.


19.00
 • Chcesz pomóc swojej młodszej krewnej. Nie mogą znaleźć przyczyny choroby.
 • Tak, Panie.
 • Czyli ja miałbym pomóc?
 • Jeśli chciałbyś Panie?
 • Na razie, dziecko, tak jeszcze w Twoim przypadku nie czynię. Nie daję rozpoznania choroby.
 • Dobrze, Panie
20.05
Pisz dziecko
Odpocznij tak jak chcesz
 • Tak, Panie.


Czwartek, 23 listopada

9.22
Zapisz dziecko

Nie jesteś jeszcze zdrowy. Nie „napędzaj się” zaległościami.
W sprawie pracy nie czyń nic nim nie będziesz się (jeszcze) lepiej czuł i nie będziesz się mógł spokojnie pomodlić, w tym w kościele.
Musisz jeszcze leżeć. W łóżku możesz przecież robić to co najważniejsze, zapisywać przekazy, przepisywać je, modlić się, zrobić także kolejny film ( z przekazów).
Podasz zatem mamie śniadanie, a potem będziesz leżał.
      • Dziękuję, Panie Jezu
      • Chwała Tobie Chryste.

20:38

Zapisz dziecko
Gorzej się poczułeś.
Będzie jeszcze (wobec tego) krótki przekaz teraz i umieścisz.

Pisz dziecko
Moja Miłość jest nieskończona.
Miłosierdzie jest szczególnym jej przejawem, można rzec „znakiem rozpoznawczym Boga'.
Nikt nie pojmie Mego Miłosierdzia.
Tobie dałem go poznać więcej, ale przecież jest nieskończone.
A jednak jest sprawiedliwość.
Mówicie o tym moim dzieciom: że moje Miłosierdzie musi współpracować z ich wolą. A szczególnie w chwili śmierci. O tym mówiłem w tych przekazach.

Głoszona jest (już) idea fałszywego Miłosierdzia. Nie jest jeszcze doktryną Kościoła, ale jest już przeinaczaniem Mego Miłosierdzia, przeinaczaniem i więcej – wypaczaniem Ewangelii.
Srogą za to karę poniosą pasterze będący wilkami w owczej skórze. Jak odpowiedzą za dusze sobie powierzone? Tak, Judasz był najgorszy bo wydał (wprost) Boga, lecz ich los będzie również straszny. Będzie gorszy niż masonów (świeckich), a nawet oddających cześć diabłu.
Los pasterzy przeinaczających Moją Naukę będzie gorszy.
Amen, moje dziecko
i moje dzieci.

.....................................
Uzupełniam o link": Orędzie Pana Jezusa na Niedzielę Miłosierdzia
http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/05/oredzie-pana-jezusa-na-niedziele.html

7 komentarzy:

 1. Dostałem taką rzecz mailem.
  Zdecydowałem się umieścić w komentarzu;

  Wysłano: piątek, 10 listopada 2017 17:38
  Temat: obowiązkowe szczepienia dorosłych - Żeby nie podlegać temu systemowi, należy zrezygnować z usług POZ jak najwcześniej – tj. do 01 GRUDNIA 2017r  w INTERNECIE informacje w kontekście tuż, tuż nadchodzącej zmiany ustawy o ochronie zdrowia – druk sejmowy 1813 – po zatwierdzeniu przez ” Sejm RP” i „Prezydenta RP” zostanie nałożony na WOLNYCH OBYWATELI PRZYMUS SZCZEPIEŃ ( dla osób pełnoletnich w/g zaleceń GIS – ‚Sanepidu’), a do przymusowych szczepień będzie kwalifikował lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej ( POZ ), czyli ‚lekarz rodzinny’. Ustawa ta wchodzi w życie dnia 01 grudnia 2017r.

  Żeby nie podlegać temu systemowi, należy zrezygnować z usług POZ jak najwcześniej – tj. do 01 GRUDNIA 2017r – należy pobrać druk zmiany lekarza rodzinnego i druk zmiany pielęgniarki , również położnej – i tam nie wpisywać nowego lekarza, pielęgniarki czy położnej. Wtedy można korzystać z lekarzy w praktykach prywatnych, którzy mogą wystawiać skierowania na badania, do specjalistów, zwolnienia lekarskie itp. W takiej sytuacji nie będzie możliwości kierowania „pacjenta” na przymusowe szczepienia np. przeciwko ‚grypie’ lub podobnym UROJENIOM systemu.

  Po 01 grudnia 2017 nie będzie możliwe wycofanie się z opieki zdrowotnej POZ, czyli przymusu państwowego podlegającego tzw. BIGFARMIE. Dociekliwi niech szukają i kojarzą – na polecenie p. premier Szydło niejaki Posobkiewicz (Główny Inspektor Sanitarny) dostał polecenie projektu zmiany rozporządzeń w/s obowiązkowych – PRZYMUSOWYCH – szczepień pełnoletnich obywateli.

  Natomiast ubezpieczenie zdrowotne działa też w Niepublicznych ZOZ-ach i u lekarzy prywatnych, którzy mają umowę z NFZ – a jest ich ogromna większość.

  OdpowiedzUsuń
 2. Siedem tajemniczych śmierci

  http://niepoprawni.pl/blog/3551/siedem-tajemniczych-smierci

  OdpowiedzUsuń
 3. O tym ,że działania przeciw Polakom idą ukryte uratuje Polskę tylko pełna Intronizacja mówi Pan Jezus w jednym z przekazów i nie tylko w tym.

  OdpowiedzUsuń
 4. https://www.crpo.org.pl/petycje/stop-uprawnieniom-do-szczepien-dla-pielegniarek,13

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tymi szczepieniami to prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładam, że to prawdziwa wiadomość dlatego zdecydowałem się umieścić.
   Działania szatana przeciw Polsce w postaci NWO idą pełną parą, ukryte działania o czym mówił Pan Jezus (używając innego określenia) w jednym z wcześniejszych przekazów.
   Ale i czy tak bardzo niewidoczne niektóre. Polacy jednak zachowują się tak jakby ich nie widzieli vide likwidacja budek telefonicznych.
   11 IX 2017 Naród śpi. Śpijcie moje dzieci dalej. Przebudzenie będzie jednak straszne.
   http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/09/11-ix-2017-narod-spi-spijcie-moje.html

   Usuń
 6. https://www.wprost.pl/kraj/10088053/szokujace-obrady-komisji-odspiewano-boze-cos-polske-a-jedna-z-kobiet-oglosila-ze-jest-matka-boska.html

  OdpowiedzUsuń