czwartek, 7 czerwca 2018

6 VI 2018 cz 2 Każdy dobry Polak i patriota winien mieć w domu broń

17.05

Taką replikę broni dziecko możesz mieć, prawdziwą szablę polską, dobrze naostrzoną.
- Ale czy to Panie dobre, ja, Twój sługa? A jak taką bronią zadałbym ranę komuś, może śmierć?
- Taka broń w dzisiejszych czasach będzie służyła jedynie do obrony i nie będziesz jej przecież wynosił z domu, chyba żebyś się ćwiczył we władaniu szablą. To możesz czynić i zrobi to dobrze Twoim mięśniom i Twemu refleksowi, także Twemu samopoczuciu.
- Taka szabla jest jednak droga (replika). To dwa tysiące złotych lub więcej.
- Jednakże miej ją. Wszelako moi apostołowie nosili broń, którą mogli siebie i mnie obronić.
- Czyżbym musiał takiej użyć?
- :)
- Każdy dobry Polak i patriota winien mieć w domu broń. Nie wykraczajcie przeciw prawu i miejcie tylko tę, która jest dozwolona. Każdy ma prawo dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.
Jeśli nie macie broni a odmawiają wam prawa do jej posiadania oznacza to, że jesteście niewolnikami.
W ten sposób Amerykanie są w mniejszym stopniu niewolnikami niż Polacy.
- Panie Jezu jesteś niepojęty.
- Tak dziecko lecz zawsze sprawiedliwy a jako Człowiek zawsze byłem i jestem rozsądny.
- Czy Panie to nie spowoduje większej masakry gdy taką broń miałoby wielu ludzi w domach albo choćby tylko świadomi i aktywni patrioci?
- Nie dziecko, jest tylko do obrony, jak to nazwaliście, miru domowego. Nikt z taką bronią nie może dziś czynić nic innego.
Jeśli będą was mordować i wchodzić do domów to tym możecie dać odpór, odstraszyć wroga. Nie mam tu na myśli regularnych oddziałów moje dzieci, do tego wyposażonych w najnowocześniejszą broń. Tym nie dacie odporu. Lecz jak wiecie światu grożą rewolucje i inne podobne krwawe dzieło diabła. To wam pomoże. Powinniście też taką broń święcić abyście zawsze pamiętali czemu ma służyć i poza ćwiczeniami użyć jej tylko w razie absolutnej konieczności , <nieczytelnie zapisane słowo> w razie obrony swoich najbliższych. Jeśli nie znajdziecie księdza, który zechce to zrobić poświęćcie sami, najlepiej wodą egzorcyzmowaną.
- Zawsze, Panie Jezu, zaskakiwałeś swoich współczesnych, także postołów i uczniów i także nas zaskakujesz.
- Tak, lecz czynię wszystko dobrze.
- Chwała Tobie Panie Jezu Chryste. Chwała Nasz Królu.
- Odmówcie sobie nawet innych rzeczy a kupcie tę broń. Jak niektórzy może wiedzą jesteście najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Niech tak nie będzie.
Nie włączajcie się też z tą bronią w żadne akcje (w przyszłości), obojętnie kto by was namawiał. Rzecz dotyczy tylko obrony was i najbliższych w waszych domach i mieszkaniach.
Bądźcie gotowi na to wydać nawet kilkanaście tysięcy złotych a jest to kwota za którą można zakupić wystarczającą ilość tego typu broni ( czyli tej dozwolonej przez obecne prawo, bez zezwolenia).
- A ja tylko szablę, Panie:)?
- Tak, dziecko, Ty tylko szablę.
- Chwała Tobie Chryste!!
- :)!

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Kolejnemu kapłanowi zamknięto usta. To ojciec Pelanowski którego w tych przekazach Pan Jezus wspomniał, którego cytowałem i linkowałem. Informację przesłał mi jeden z czytelników:

Ojciec Augustyn Pelanowski OSSPE – znany rekolekcjonista, kaznodzieja i kapłan z zakonu paulinów otrzymał zakaz wypowiedzi publicznych i przeniesiono go z Wrocławia do klasztoru paulinów w Łęczyszycach koło Grójca.
O sprawie poinformował na swoim profilu na Twitterze red. Rafał Dudkiewicz z Polskiego Radia24.
 Ojciec Pelanowski w swoich kazaniach wielokrotnie sprzeciwiał się sprowadzaniu do Polski islamskich imigrantów i ostro krytykował papieża Franciszka, a także polskich biskupów w tym arcybiskupa metropolitę łódzkiego Grzegorza Rysia, Prymasa Polski Wojciecha Polaka, którzy bezrefleksyjnie naciskają na otwarcie się Polski na islamskich przybyszów.
Według red. Dudkiewicza, decyzję tę podjął generał zakonu paulinów, a ojciec Augustyn Pelanowski może sprawować Mszę Świętą jedynie prywatnie:

(więcej tutaj )

Tamże także link do proroczego kazania O. Pelanowskiego

30 komentarzy:

 1. Jezu Najdroższy Chwała Tobie! Chciałbym w Tych przekazach przeczytać słowa dotyczące mnie, skierowane do mnie. Jeśli taka jest Twoja wola. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak w ramach uściślenia tego przekazu...to każdy Polak patriota powinien mieć w domu broń, ale czy tutaj chodzi o tą szable, która jest przeznaczona dla Ciebie proroku czy "my" możemy mieć np. broń palną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +JMJ

   Przekaz myślę jest dość jasny. Pan Jezus wyraźnie mówił o broni która jest bez zezwolenia. (Oczywiście jest ktoś ma pozwolenie na współczesną bron palną to niech taką kupi, ale przecież i też i taką już ma. Poza tym w razie gdy będą się działy niedobre rzeczy taka broń będzie mu skonfiskowana bo wiadomo o niej państwu czy innym, którzy by te informacje przejęli.
   To co mówił Pan Jezus dotyczy każdej broni bez pozwolenia, lecz skoro Pan Jezus zaznaczył, że dla mnie tylko broń biała to było jasne z kontekstu, że dla pozostałych coś więcej.
   Każdy musi sam zdecydować.
   Natomiast realną bronią do obrony gdy zostanie zagrożony Twój dom, życie twoje i twoich bliskich jest broń czarnoprochowa czyli broń rozdzielnego ładowania. Kula osobno, przybitka osobno. I musi to być kopia broni sprzed roku 1885 aby mogła być kupiona legalnie bez zezwolenia.
   Tak broń jednak na przykład sześciostrzałowe kolty jest też bardzo skuteczna a siła pocisku praktycznie nie różni się od zwykłego pistoletu ładowanego nabojami. Przebija kilka desek czy płyt paździerzowych a spustoszenie, które czyni okrągła kula (kulka) ołowiana w momencie wylotu jest nawet większe.

   Najpopularniejszy chyba kanał w którym jest dużo o broni czarnoprochowej (rozdzielnego ładowania) -link
   https://www.youtube.com/watch?v=sjyVBrMHAtE

   Każdy sam musi zdecydować i każdy da jego wiedzy. Moim zdaniem realnym jednak legalnym zabezpieczeniem tego typu jest broń czarnoprochowa (rozdzielnego ładowania) i najlepiej posiadanie przynajmniej dwóch egzemplarzy takiego sześciostrzałowego pistoletu.
   Oczywiście profesjonalna kusza też się może oprócz tego nadać.
   dobry paralizator też się może przydać - wystrzeliwujący ładunki na odległość, ale to wydatek podobny jak dobry pistolet czarnoprochowy a tamto jest po prostu bronią palną.

   Usuń
  2. +JMJ
   Acha,na tym kanale niestety ze strony prowadzącego zdarzają się wulgaryzmy. Nic na to nie poradzę, kanał zaś jest merytoryczny. Oczywiście może znajdziecie albo znacie inne kanały czy strony temu poświęcone.

   Usuń
  3. Nie słuchaj tych słów człowieku. To nawoływanie do wojny, a nie miłości. Obudź się Tom Schery, bo jesteś zwodzony.
   Czytaj Świadectwo Alicji Lenczewskiej i Brata Elia.
   Tam znajdziesz prawdę i Chrystusa.
   Ryszard Prawdomówny

   Usuń
 3. własnie,prosimy Cyprianie,uściślij,ale to szok

  OdpowiedzUsuń
 4. +JMJ
  Dzisiaj Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  Proponuję aby wynagradzać Sercu Pana Jezusa za grzechy Polaków.

  Jeśli ktoś da radę to cały różaniec. Oczywiście msza święta rzecz dzisiaj bardzo niezbędna.
  Jak kto może post ścisły o chlebie i wodzie. jeśli ktoś teraz postanowi to może być już trochę po fakcie bo jest raczej po śniadaniu, ale cóż miałem się modlić i dopiero teraz usiąść do komputera czyli o dwunastej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Realną bronią jest modlitwa i poddanie się woli Bożej. Jeśli zajdzie taka potrzeba Pan pośle swoich aniołów na pomoc. W żadnych orędziach nie spotkałem się aby Pan Jezus zachęcał do posiadania broni. Tym bardziej na wydawanie na nią kilkanaście tysięcy złotych. Tych orędzi na pewno nie czytał żaden kapłan. Gdy Żydzi przyszli po Pana Jezusa, aby go bronić. Pan Jezus rzekł do Piotra, aby schował swój miecz do pochwy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zauważyłem, że w wchodzisz tu co jakiś czas i mącisz. Jeśli nie zgadzasz się z tymi orędziami, są dla Ciebie podejrzane, to ich po prostu nie czytaj i unikaj tej strony. Proste.

   Usuń
  2. A ja widzę że jesteś strasznie naiwny i ślepy :)

   Usuń
  3. root, Pan Jezus rzekł do Piotra, aby schował swój miecz do pochwy, tak ponieważ Sam siebie wydał na śmierć dla naszego zbawienia. W tym orędziu nasz Pan powiedział: "...jako Człowiek zawsze byłem i jestem rozsądny." Bo widząc, że przyszło go pojmać wielu żołnierzy i gdyby doszło do walki to zapewne zgineli by apostołowie a może nawet i Pan Jezus, a nie tak miało być.

   Usuń
  4. Ja mam na to orędzie proste pytanie, czy czytał je kapłan? Czytałem juz wiele oredzi, w których Pan Jezus rzekomo przemawiał i nie spełniały się przekazywane tam rzeczy. To że jestem sceptycznie nastawiony nie oznacza, że jestem naiwny i ślepy.

   Usuń
  5. +JMJ
   Już o tym pisałem nie raz.
   Czytało te orędzia dwóch kapłanów, obaj z tytułami doktorów teologii i wydali bardzo pozytywne oceny. co do tego konkretnie orędzia. Nie biegam z każdym orędziem do jednego czy drugiego kapłana i nie dopytuję o odpowiedź za każdym razem czy na pewno wszystko gra. Jeśli by mieli nowe wątpliwości czy nawet chcieli odwołać swoje stanowiska to mi dadzą znać, na razie nic takiego nie miało miejsce.
   Tutaj nie ma żadnych problemów co do zgodności z Pismem Świętym czy nauka Kościoła. Jutro do wieczora powinienem na ten temat napisać więcej.

   Usuń
  6. Biblii nie można traktować wybiórczo. Słowak zapisane w niej należy traktować w kontekście całości. Mówi o tym na przykład ks Pelanowski w pełnej wersji wywiadu zrobionej di filmu „Proroctwo”, do której też niedawno zachęcałem pod przekazem.
   Czepinie się słów jest też faryzejskie. Tak robili faryzeusze chcąc nieustannie na czymś przyłapać Pana Jezusa co szczególnie widać w „Poemacie Boga Człowieka'”.
   Pan Jezus mówi też do żołnierzy: „Poprzestawajcie na swoim żołdzie, nikogo nie uciskajcie”. Czyż mówi: Nie róbcie z tej broni użytek. Nie wykonujcie swoich obowiązków? Czyż Pan Jezus kiedykolwiek w jakichś objawieniach zwracał się na przykład do szlachty polskiej czy innej aby ta nie posiadała broni. Czy Pan Jezus kiedykolwiek mówił, że nie należy bronić swego domu i swoich najbliższych przede napastnikiem. Nawet apostołowie nosili broń co też odstraszało niektórych bardziej agresywnych bo przecież nie wiedzieli czy nie zostaną potraktowani ostrzem długiego noża. Wystarczył sam widok. I taki ma mieć charakter broń w tym wypadku odstraszający.

   Bronią aniołowie?
   Czyż w bitwie pod Lepanto mimo, że odmawiano różaniec, który przeważył szalę zwycięstwa nie używano wszystkich sił i kunsztu wojennego w walce z armadą turecką? Czyż był przekaz z nieba. Nic nie róbcie i czekajcie na pomoc z Nieba pozwólcie aby wam poderżnęli gardła? Nie, mimo różańca, mimo pomocy z Nieba trzeba było walczyć ze wszystkich sił.
   Czyż w obronie Jasnej Góry mimo pomocy Matki Bożej nie trzeba było bronić się ze wszystkich sił i nie zaniedbać żadnych ludzkich środków także przeciągania oblężenia przez pertraktacje.

   Czyż w Bitwie Warszawskiej miał wystarczyć sam cud ukazanie się Matki Bożej na niebie wraz z polską husarią. Nie, walczono bardzo dzielnie i zażarcie. W stolicy i nie tylko były nieustające modły. Mimo to trzeba było złamać szyfry wroga, przewidzieć po ludzku jego plany, zaskoczyć znakomitym, ryzykownym manewrem stawiając wszystko na jedną kartę i ponieść duże straty w ludziach. Do tego Matka Boska nie tylko widoczna była na niebiosach strasząc wroga ale rosyjskie kule, kartacze, które leciały w jej kierunku odrzucała na wiele kilometrów w przeciwna stronę, które upadały głęboko na tyły wroga i zabijały. Można powiedzieć więc, że Matka Boska swoją własną ręką zabijała.
   Czyż ktoś może po tych przykładach mówić, że nie należy bronić się przed wrogiem czekając na działanie aniołów? I nie można mieć broni w domu dla ochrony siebie i najbliższych i że tego nie chce Bóg?

   Usuń
  7. Root
   Chwała Bogu, że reprezentujesz jeden głos rozsądku.
   Nie daj się zwieźć.
   Czytaj Świadectwo Alicji Lenczewskiej i Brata Elia.
   Tam znajdziesz prawdę i Chrystusa.
   Ryszard Prawdomówny

   Usuń
 6. BROŃ BEZ POZWOLENIA - PORADNIK/FAQ

  https://www.youtube.com/watch?v=sjyVBrMHAtE

  OdpowiedzUsuń
 7. Najlepsza broń biała to samurajski miecz, czyli katana. Jest lżejszy od polskiej szabli i bardzo ostry. To niebezpieczna broń i wielce skuteczna. Bardzo dobre egzemplarze katany, kute wielokrotnie z wysokojakościowej stali, chodzą w granicach 1500-2000 złotych. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 8. +JMJ
  -:)
  Katana nie jest lżejsza od polskiej szabli. Waga polskiej szabli to do 900 gr, na przykład polskie szable kawaleryjskie z XX lecia zaś katany to ponad kilo 1,17.
  Najlepsza szabla na świecie jaka była to polska szabla w odmianie perskiej. Ważyła tylko 600 gr.
  Katan jest dwuręczna co jest stosunkowo dziwne jak na coś co jest nazywane mieczem jest dość lekka. Dwuręczność ogranicza wachlarz uderzeń. No i jest dość krótka, krótsza od polskiej szabli zwykle o 20 cm, co ogranicza pole zasięgu, rażenia. No i nie ma ochrony na garde, rękę co było przecież jej dużym mankamentem.
  Oczywiście jest to bardzo dobra broń, ale nie aż taki numer jeden na świecie jak urosła legenda. Zaś jej krótkość w stosunku do szabli w ciasnym pomieszczeniu może być zaletą.
  Pytanie czy każdy miałby ją kupować, jest to duży wydatek a lepiej w przypadku rodziny zainwestować w dodatkowy egzemplarz broni czrnoprochowej a jaka długa broń biała wystarczy dobra maczeta, dobrej jakości. Oczywiście jeśli ktoś chce.
  Moi przodkowie posługiwali się szablą i to jeszcze w XX leciu ćwiczebnie. Tak, że to polska rzecz i myślę bliższa nam niż katana choć przed oczami mamy więcej walk z filmów kataną i ten sposób zadawania ciosów i walki inny od naszej europejskiej szermierki.
  Zwrócę uwagę na to, że Brucee Lee tworząc swój styl korzystał także z europejskiej szermierki co widać wyraźnie w jego walkach.

  OdpowiedzUsuń
 9. Odchodząc już od tematu broni, chciałbym poruszyć tutaj temat samego faktu jej posiadania.
  Wiadomo to tylko spekulacje, ale podyskutować można.
  To, że Jezus zachęca do jej kupna może świadczyć o paru rzeczach.
  Według mnie między innymi o tym, że przyjdzie nam bronić własnego domu, a co to oznacza?
  Będziemy musieli się bronić albo przed wrogiem wewnętrznym albo przed wrogiem zewnętrzym.
  Patrząc na to jak rozwija się Islam w Europie stawiam na nich.
  Jeśli to okazało by się prawdą to oznacza, że nie ma dla tej strony Europy już ratunku, choć tak jak
  powiedział kiedyś Jezus w tych przekazach, że wszystko można zmienić/odwrócić.

  OdpowiedzUsuń
 10. DLACZEGO ŻYDZI CHCĄ DO POLSKI?
  Sprawa jest przede wszystkim wywołana nie żadną chęcią zagrabienia Polski, a przebiegunowaniem Ziemi. Jest to zjawisko naturalne, które powtarza się cyklicznie co 676 lat. Poprzednie było w latach 1346-1348. Następne będzie w latach 2022-2024. Chodzi tu o to, że jąrdo naszej planety obraca się o 180 stopni i jego bieguny (północ, południe) się zamieniają. Podczas tego zjawisko zostaje na naszej planecie osłabione pole magnetyczne, w wyniku czego przestaje ono nas chronić przed promieniowaniem słonecznym. Chociaż trwa to zaledwie od kilku miesięcy do max. 2 lat, to jednak jest to w stanie zabić mnóstwo organizmów, w tym ludzi. Promieniowanie samo w sobie jest dobre. Jest ono używane przez lekarzy do leczenia raka. Jednak to będzie zdecydowanie nadmiar promieniowania. Będzie go tak dużo, że będzie mógł usunąć wszystkie rakowe komórki z naszego organizmu w ułamek sekundy (każdy z nas ma komórki rakowe, nie znaczy to, że ma raka, choć lepiej ich nie mieć). To tak jak byście wypili litr płynu przeczyszczającego jelita i zadziałałby w ułamek sekundy. Można to porównać do sytuacji, w której lekarz wypisuje wam receptę na antybiotyk i macie go stosować raz dziennie, a połykacie 20 paczek antybiotyku dziennie. Owszem, możemy się bardzo pilnie starać by oczyścić nasz organizm z tych komórek, zacząć się zdrowo odżywiać i mieć nieskazitelnie czysty organizm. Wtedy promieniowanie nie jest w stanie nam nic złego zrobić. Ale nie wszyscy nawet wiedzą, jak przygotować na to swój organizm, a lepiej nie ryzykować i uciekać do Polski! Dlaczego do Polski? Otóż to właśnie na terenie naszego kraju znajduje się mnóstwo złóż namagnetyzowanego żelaza, który wytwarza własne pole magnetyczne. Ono będzie nas - Polaków chronić. Spokojnie obejmuje on Warszawę, Łódź, Poznań, od zachodniej granicy do wschodniej i sięga na południe aż do Czech i Słowacji. Tu jesteśmy prawie całkowicie bezpieczni... i tu chce się schronić cały świat! Obecni okupanci Polski współpracują z żydami by zdepopulować Polaków do 25 milionów. Reszta won z kraju i niech was zabije promieniowanie. :( Chcą zrobić miejsce dla żydów i innych przedstawicieli państw na świecie. Moim zdaniem jest to kretyńskie działanie. Przecież gdyby 7 000 000 000 ludzi stanęło obok siebie, zajęliby powierzchnię typowego miasta więc mamy dużo miejsca (Problem polega na ilości mieszkań, domów, które by ich pomieściły. Chociaż mogliby przyjechać tu z pieniędzmi, wybudować sobie domy i przeczekać ten krótki okres. Jeszcze by pieniądze w Polsce zostawili. Tylko żydzi właśnie tego się boją... że Polska stanie się potęgą ekonomiczną. Naprawdę moglibyśmy skorzystać z okazji podczas przebiegunowania)! Nie trzeba nikogo narażać. Pomyślicie sobie: cała ludzkość na terenie Polski? Jak to? A ja wam mówię, że się da! Wystarczy obejrzeć sobie Polskę z lotu ptaka i przyjrzeć się, jak mnóstwo wolnych pól, gdzie żywego ducha nie ma. A nawet w mieście na ulicy średnio mijam pojedynczą osobę co 5 minut więc... miejsca mamy naprawdę sporo! Problem leży zupełnie gdzie indziej. Żydzi korzystają z okazji by sami się tu wpieprzyć i patrzeć, jak inne narody umierają. Tak urosną w siłę bo staną się większością. Jakim trzeba być ludobójcą by doprowadzić do tak rażącej depopulacji dla własnego podboju świata??? To jest chore! Adolf Hitler przy tym to był pikuś! Kto wie? Może cała III RP od początku była przygotowana pod przyjęcie żydów podczas przebiegunowania? O to tu chodzi!

  OdpowiedzUsuń
 11. +JMJ
  Należy bardzo podziękować Panu Jezusowi za przekaz dotyczący żydów. Że tak wyraźnie powiedział i nawet nas zaskakująco.
  Jakże ważne to stanowisko. Najważniejsze przecież, ale jakże ważne. Jedyny ból do ilu to dotrze i jak słowa Pana Jezusa dla jego dobra przyjmie społeczeństwo w tym przede wszystkim ci którzy o żydach mówią to i owo czy zechcą oprzeć się na słowach Pana Jezusa. Zapominają przecież o nim często na co dzień o ile nie uważają, że jest im niepotrzebny.

  OdpowiedzUsuń
 12. Islamiści czekają na sygnał żeby wyrżnąć europejczyków - takie są plany

  światowego rządu

  https://gloria.tv/video/8qGSJunBtdwg4zuri8yrsGL6M
  ---------------------------------------------------------------------
  Opublikowany 26 cze 2018
  youtube: "Ks. Natanek - Ciągle do Europy płynie armia imigrantów"

  https://www.youtube.com/watch?v=xysVA0gaZRs
  ---------------------------------------------------------------------
  [wycinki z orędzi do Żywego Płomienia]

  Warszawa Jelonki, 26 kwietnia 2016r.
  Bóg Ojciec.
  "... Nadchodza dni brzemienne w skutki, a w wielu miejscach poleje sie

  obficie krew. Rozlewu krwi nie uniknie równiez Polska, lecz rozmiar klêski

  mozna jeszcze ograniczyæ do minimum. Zadam, aby Polska odstapila od Unii

  Europejskiej. Masoneria chce was zlikwidowac przez wciagniecie w sieć

  pulapek i intryg ..."

  Warszawa Jelonki, 25 luty 2016r.
  Pan Jezus.
  "Gdy odsłonię Polskę całkowicie, gdy zabraknie tarczy modlitewno - pokutnej,

  to Anioł Niszczyciel rozpocznie swoją pracę, a wówczas demony otrzymają

  pozwolenie niszczenia leniwych sług Kościoła Świętego. Niemcy, Rosja,

  Ukraina, Żydzi Hazarscy i inni, będą chcieli „rozdrapać” waszą Ojczyznę,

  ziemię i bogactwa. Wejdzie do Polski wielka ilość muzułmanów, którzy wraz z

  wrogo do was nastawionymi, Rosjanami, Niemcami i Ukraińcami staną do

  mordowania was. Na pierwszy ogień pójdą kapłani, hierarchia, zakony męskie

  i żeńskie. W szybkim tempie mogą zlikwidować do 80% stan duchowieństwa.

  Ludzie będą w wielkim szoku, a działania militarne niewiele pomogą. Coraz

  bardziej szerzyć się będzie w Polsce zniszczenie, terror i gwałty. W Polsce

  zniszczonych będzie w znacznym stopniu w wyniku m.in. bombardowania, co

  najmniej osiem wielkich miast polskich. Znacznie ucierpią również

  sanktuaria, nawet te, które
  do tej pory były chronione. W tym czasie będzie wielu zabitych, wiele ruin,

  zniszczone będą wszystkie węzły komunikacyjne i energetyczne. Równolegle

  rozpocznie się wielkie wyniszczanie Polaków na całym świecie. W wyniku tych

  działań zostanie około 8-10 milionów Polaków. Ci którzy pozostaną,

  rozpoczną gorący szturm do Nieba, co uratuje tych co pozostali, a ci

  wykonają wszystko to, o co się ich prosi. Jeżeli o Polsko się nie nawrócisz,

  nie opamiętasz się, nie rozpoczniesz modlitw, wynagrodzeń i ekspiacji, to

  już niedługo tak właśnie wyglądać będzie wasza przyszłość. Wołam i proszę

  przez Moje wybrane narzędzia, którymi się posługuję. Jest wielu

  bagatelizujących to wołanie, bo gardzą Moimi posłańcami, w tym i tobą Żywy

  Płomieniu..."

  Warszawa Jelonki, 25 listopad 2016r. godz. 20:14
  Pan Jezus
  "Sprawiedliwość Boża dosięgnie Polski w stopniu umiarkowanym. Masoneria

  niedługo rozpocznie pełnowymiarową eksterminację całej ludzkości.

  Sprawiedliwość Boża użyje muzułmanów, Chińczyków, a oni bez hamulców

  niszczyć będą wszystkich tych, którzy sprzeciwili się Bożemu Prawu. Będą oni

  biczem Bożym użytym do karania grzesznej ludzkości..."

  Warszawa Jelonki, 25 luty 2017r.
  Jezus Chrystus.
  "..Niebawem wybuchnie wiele zamieszek, wszędzie tam, gdzie weszli ludzie

  demona pochodzący z islamu. Coraz bardziej widać będzie wszelkie różnice

  kulturowo społeczne, przy czym będą się ona zaogniać i antagonizować.."

  26 wrzesień 2017r.
  Bóg Ojciec
  "..nie wpuszczajcie do Polski młodych islamistów. Oni oddali bez reszty

  duszę diabłu, ci zaszczepieni są już znamieniem bestii i są kontrolowani

  przez masonerię i iluminatów. Dostali zadanie od swoich przywódców,

  niszczenia na wszelkie sposoby białej rasy. ..Niebawem islam zacznie

  powstanie zbrojne, poleje się krew w całej Europie. Nikt prawie nie będzie

  umiał zapanować nad chaosem, który nastąpi. Rosja i Niemcy będą chcieli

  zniszczyć Polskę, a Polaków wszystkich wymordować.."

  http://viviflaminis-deogracias.pl.tl/Strona-startowa.htm
  --------------------------------------------------------------------

  OdpowiedzUsuń
 13. Cytat ze strony:
  http://www.duchprawdy.com/gietrzwald.htm

  Objawienia Matki Bozej w Gietrzwaldzie musialy miec doniosle znaczenie w planach Bozych, skoro szatan na rozne sposoby probowal je zdyskredytowac. Najpierw wykorzystal metode, ktora posluguje sie od wiekow najczesciej i najskuteczniej. Posluzyl sie ludzka pycha.

  Od 12. lipca dwie kobiety z parafii gietrzwaldzkiej zaczely miec, razem z Justyna i Barbara, widzenia Matki Bozej. Objawienia roznily sie miedy soba, nie byl to jednak teologiczny argument, ktory podwazylby ich wiarygodnosc. Ludzie powszechnie uwazaly dwie parafianki za wizjonerki i otaczali je szacunkiem i podziwem. Takze proboszcz sadzil, ze dodatkowe dwa widzenia sa prawdziwe. Dopiero w styczniu nastepnego roku, cztery miesiace po zakonczeniu objawien, jedna z kobiet, dreczona wyrzutami sumienia, przyznala sie do oszustwa.

  Poniewaz falszywe swiadectwo dwoch kobiet nie bylo dla szatana wystarczajace, siegnal on dodatkowo po najbardziej wyszukany fortel, przed ktorym ostrzegal juz sw. Pawel: "Sam szatan podaje sie za aniola swiatlosci" (2 Kor 11, 14).
  10. sierpnia, po porannym Rozancu, Justyna Szafranska zaszla do domu krawcowej Barbary Henning. Powod byl prosty: szyto tam dla niej zakiet i trzeba go bylo przymierzyc. Nagle dziewczynka poczula sie slabo tak, ze polozyla sie i zasnela. W pewnym momencie przebudzila sie czujac, ze ktos trzyma ja za ramie. Byla to Matka Najswietsza, ktora nakazala jej, by od tej chwili codziennie przychodzila tu na spotkanie z Nia. Nazajutrz Justyna stawila sie poslusznie w domu krawcowej a w raz z nia druga wizjonerka - Barbara. Wszedlszy do srodka obie poczuly sie slabe i zasnely. Potem ujrzaly postac Maryi, ktora powiedziala im,ze odtad bedzie sie tu ukazywac i ze dzieci maja przychodzic do krawcowej codziennie, chocby inni im zakazywali.

  Na szczescie wizjonerki opowiedzialy o wszystkim proboszczowi. Ten surowo zabronil odwiedzac im dom krawcowej. Poniewaz Justyna i Barbara nie mogly pojac, dlaczego nie powinny przychodzic na spotkanie z Matka Najswietsza, kaplan polecil im spytac o to w czasie wieczornego objawienia. Otrzymaly odpowiedz:
  - Macie sluchac ksiedza.
  A zapytawszy, czym bylo widzenie w domu pani Henning, uslyszaly:
  - To bylo od diabla.

  Szatan probowal odwrocic uwage od prawdziwych objawien i wypaczac ich tresci swoimi objawieniami, w ktorych przybieral postac Matki Bozej! Oto ostrzezenie dla wielu, ktorzy sa przekonani, ze maja jakies natchnienia od Maryi i przedkladaja je nad posluszenstwo Kosciolowi.

  Polecam ku roztropności Was wszystkich.
  Z Bogiem
  Ryszard Prawdomówny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powtórzę komentarz z dołu:

   Pan "Prawda Wyzwoli" nic sensownego nie mówi - tylko tyle, że, jeśli Pan o czymś nie słyszał, to na pewno, ale to na pewno to musi być diabelstwo. Panu Jezusowi nie wolno, nie może mówić o politykach! Nie wolno i koniec. Z całą pewnością zrozumiał ten zakaz i od tej pory będzie mówił tylko to, co pan "Prawda Wyzwoli" podał nam, jako możliwe do powiedzenia przez Pana Boga. Taki nieprzewidywalny Bóg to może być niebezpieczny, może powiedzieć coś, co nie podoba się politykom, ale już otrzymał zakaz i będzie wspominał tylko o tym, o czym chcemy słyszeć.
   Zostawię jeszcze wypowiedż jednego postępowego eurokraty:

   "Najgłupszym błędem byłoby zezwolenie podległym nam rasom na posiadanie broni."
   Adolf Hitler

   Usuń
 14. † Wolna wola.
  Kto pełni swoją wolę ten nabywa wad, kto pełni Wolę Bożą nabywa cnót. Kto pełni swoją wolę ten pełni czyny złe, kto pełni Wolę Bożą ten pełni czyny dobre.

  Między innymi takie słowa wypowiada Jezus. Nie mówi o politykach, pociągach, pieniądzach, hotelach, dziewczynach, seksie, i innych głupotach, które nie mają znaczenia dla duszy. Uważajcie zatem na złego, który swoimi sztuczkami będzie was odciągał od Boga.

  † Mt 4,4 Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych. Jn 4:32-34 Ja mam do jedzenia pokarm, o którym wy nie wiecie. (...) Moim pokarmem jest wypełnić wolę Tego, który Mnie posłał, i wykonać Jego dzieło. - 7.2.2015
  † cisza i milczenie - aby usłyszeć Boga - 3:33, 2.2.2015

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan "Prawda Wyzwoli" nic sensownego nie mówi - tylko tyle, że, jeśli Pan o czymś nie słyszał, to na pewno, ale to na pewno to musi być diabelstwo. Panu Jezusowi nie wolno, nie może mówić o politykach! Nie wolno i koniec. Z całą pewnością zrozumiał ten zakaz i od tej pory będzie mówił tylko to, co pan "Prawda Wyzwoli" podał nam, jako możliwe do powiedzenia przez Pana Boga. Taki nieprzewidywalny Bóg to może być niebezpieczny, może powiedzieć coś, co nie podoba się politykom, ale już otrzymał zakaz i będzie wspominał tylko o tym, o czym chcemy słyszeć.
   Zostawię jeszcze wypowiedż jednego postępowego eurokraty:

   "Najgłupszym błędem byłoby zezwolenie podległym nam rasom na posiadanie broni."
   Adolf Hitler

   Usuń
 15. To chyba najbardziej chodzi o rewolwery czarnoprochowe. Spośród nich najbardziej interesujący, a nie bardzo też kosztowny jest 
  Remington 1858 w kalibrze .44". Niesamowicie potężna broń z sześciostrzałowym bębnem dostępna bez żadnych pozwoleń. Inne rewolwery czarnoprochowe też są interesujące, ale ten, spośród tych bardziej znanych jest najlepszy. Co do broni białej, to też chyba oryginalne szable sprzed I wojny światowej nie będą bardzo drogie. Bardzo skuteczna może być solidnie wykonana ciupaga.
  Pozdrawiam na resztę Przedpościa!
  [Henryk Adrian Kamieniecki]

  PS
  Papież Urban II ogłosił I Krucjatę do Ziemi Świętej i jest błogosławionym Kościoła, a św. Bernard z Clairvaux napisał chwalebne dzieło "Pochwała nowego rycerstwa".
  Przykładów można mnożyć, choć mowa jest o obronie domostwa, to przecież Kościół i Ojczyzna są Większymi Domami.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.