wtorek, 27 lutego 2018

26 II 2018 Smoleńsk, zdjęcia, data śmierci J. Kaczyńskiej - gdzie działanie Jezusa a gdzie ludzi

Poniedziałek, 26 luty

10.09

Zapisz dziecko
Będziemy rozmawiać. Teraz jest czas pewnej przerwy. Jest to dobre.
Jesteś też chory.
Z Bogiem moje dziecko.

21.26
Pisz dziecko
Będziemy rozmawiać. Spraw jest wiele lecz możliwości człowieka zwykle ubogie.
O czym chcesz, dziecko, rozmawiać dzisiaj?
- Ktoś się Panie upiera, że tupolew poleciał 8 kwietnia do Pragi i już nie wrócił.
- Jest tak dziecko jak powiedziałem: Tupolew z zepsutym celowo podwoziem na Okęciu, jak o tym jest w przekazie, (podaj) wylądował awaryjnie na lotnisku Smoleńsk – Jużnyj.
Co się stało z Delegacją (nie całą) i z samolotem mówiłem. Gdy zapytałeś o watek czeski powiedziałem, że agentura rosyjska jest również bardzo silna w Czechach.
Nikt nie „odpuszcza” (mówiąc waszym językiem) wpływów. Rosja się przepoczwarzył jak to już było nie pierwszy raz. Podobnie gdy „cywilizowała się” za cara Piotra I. Było to wolą masonerii rosyjskiej jak i jej wolą był komunizm jak i „pierestrojka'.

Ostatnio dziecko wróciłeś do zdjęć i opublikowałeś materiał. Tych zdjęć nie chcą analizować ci, którzy zajmowali się Inscenizacją na Siewierny, tak jak i nie chcieli spraw matki Lecha i Jarosława Kaczyńskich – czy zmarła 17 stycznia 2013 czy też wcześniej.
O tego typu zdjęciach mówiłem po co one są. Jednakże w wypadku zwłaszcza gdy osoba w ogóle nie była znana publicznie przed 10 kwietnia 2010 powinno to być zbadane czy istniała naprawdę, czy jest jedynie żywotem fikcyjnym.
Nie Jezusa jest tu działanie w obnażeniu szatańskiej mistyfikacji - gdyby taka była – a ludzi. Ja mogę pomóc. To są szatańskie brudy. Trudno aby wasz Jezus wskazywał: ta i ta osoba nigdy nie istniała lub matka L i K Kaczyńskich nie zmarła w tym terminie, który podali.
Jeśli będzie praca ludzi mogę dopomóc w różnoraki sposób: także potwierdzić, lub zaprzeczyć.
Jeśli tego nie ma nie winienem tego czynić.

- Niektórzy ucieszyli się pochwałami Trumpa wobec Polski. Ty, Panie Jezu, przestrzegłeś. https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/08/3-viii-2017-mao-mozesz-zmiescic-w-sobie.html
On zaś nam gotuje przykrą rzecz (ustawa 447).
- Tak dziecko.
Trzeba kierować się Bożymi słowami i słowami Mojej Matki i innymi głosami z Nieba bo to są wszystko słowa pochodzące od Boga. To co powiedział Anioł Stróż Polski do Adama Człowieka jest kluczowe i tego trzeba się trzymać.
O błędach Rosji mówiła moja Matka w Fatimie. Jej słowa zaś się jeszcze nie wypełniły.

Oto Ci, którzy dociekali prawdy o 10.04, Smoleńsku nie chcą jej z ust proroków: Adam Człowiek, Argasińska.
Orędzia Adama Człowieka jak wiadomo mają imprimatur więc powinni o nich wspomnieć.
Znów chcecie, dzieci, budować nie na skale. Skałą Jestem Ja.
Czyż nie szkoda wam czasu, ale i siebie i waszych dzieci?
Amen, moje dziecko

Dziwisz się, że już? Masz jeszcze godzinną
Adorację moje dziecko a jest już dwudziesta
druga (za osiem:), jeszcze różaniec i gimnastykę
i tak trudno będzie ci temu sprostać.
- Chwała Tobie Chryste.
Dziękuję Panie Jezu.22.17

Dobrze dziecko możesz tak uczynić Twojej mamie.

 Otrzymał Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak)

//////////////////////////////// 

Oto zestaw kuriozalnych zdjęć dotyczących niektórych z 96 i osób związanych, które wedle Pana Jezusa są:
W rzeczywistości jednak, jak powiedziałem chodzi o psucie ducha, o podświadome wywoływanie niepokoju, zamętu."
(więcej o tym tutaj)
Ciąg dalszy ze względu na to, jak jest wspomniane, iż nie udało się umieścić pod Orędziem; tutaj:

7 komentarzy:

 1. Zdjęcia analizowaliśmy w roku ubiegłym. Wnioski mamy zbieżne.
  Rosja, jako główna przeciwwaga dla USA, w ramach podziału zadań wspólnie, stricte destrukcyjnie realizowanych, to cenna uwaga, bowiem lansuje się trend, wedle którego Rosja to "ubezwłasnowolniony" Golem. Wiele portali i wiele osób uchodzących za "prawicowe" omija obecną rolę wpływu agentury zorientowanej na rosyjską i bagatelizuje jej wpływ. To mnie razi, a dodatkowo razi mnie brak uczulenia na ten aspekt, tych którzy lansują się, jako osoby zdroworozsądkowe.
  Co do obecnej sytuacji. Mam coraz mniej wątpliwości, że wybór daty uchwalenia nowelizacji ustawy o IPN, był z Moskwy, albo z innego, rzeczywistego źródła zarządzania interesami Turańskimi. I teraz atak idzie z USA, Izraela, ale rzeczywiści inspiratorzy są na Wschodzie. Jeżeli jesteśmy, jeśli nie jedynym poważnym punktem oporu wobec NWO, to przynajmniej istotnym, to w interesie grup pozornej polaryzacji jest nas bezwzględnie zwalczać.
  I to się dzieje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ps
   Jeśli przyjmiemy, że tzw. "City Of London", to mniej więcej miejsce, które identyfikuje się z ziemskimi centrami decyzyjnymi, przynajmniej w wymiarze materialnym, to nie oznacza to, że centrum i źródłem destrukcji jest Wielka Brytania, a wraz nią jej agenda, czyli USA.
   O tej stronie i postaci patologii wolno mówić.
   Ale o jej "przeciwniku polaryzacyjnym", już nie, bowiem to grozi nadmiernym zbliżeniem się do obecnej postaci emanacji reguły divide et impera w wydaniu globalnym.

   Usuń
  2. Tak, trudno było sądzić, że ta ustawą coś wygramy, coś ugramy. Ludzie dalej sądzą, że jakieś interesy, interesiki nas (Polskę, Polaków ) ustawią. Brak jest refleksji na różnych poziomach. Z podanej nawet informacji nic nie wynika. Oto wiadomy minister podkreślał w RM nie raz, że ruska agentura jest u nas bardzo silna, niejako trzyma nas w kleszczach. Agent mówił łapaj agenta, ale okazuje się, ze mówił prawdę. Mówił ,ale nic z tego nie wynika. Nikt od niego nie domagał się więcej. Podobnie Smoleńsk: Oj tam Panie w tym smoleńsku, wiadomo ruskie, oj to podejrzane, zamach raczej ale dokładniej po co wnikać. To nam wystarczy. Oj strach a jak trzeba to tabu.
   Gdzieś tam coś tam zrobili jakoś naszych zabili.. i chwatit gdy idzie o potrzebę wiedzy.\c.d.n

   Usuń
  3. Ponieważ napisałem, że będzie cdn. zatem;

   Kojarzy się jak najbardziej Sikorski i wiadoma przecież współpraca służb sowieckich i angielskich.

   Tak się można zastanowić czy by ruskie dopuścili na wywóz polskiego złota do Anglii teraz i drukowanie pieniędzy w Londynie gdyby bardzo tego nie chcieli. Jak przecież mówi nam minister agentura rosyjska w Polsce jest tak silna..

   Co do City of London : Trzy są jak wiadomo strefy o odrębnej terytorialności: wspomniany, watykański ,waszyngtoński- z obeliskami wszędzie. Już te dwa punkty je łączą.
   O Soborze II mówiono, że nie powinien się odbyć bo wiadomo , ze agentura rosyjska go przefiltruje, nie było zresztą na soborze zresztą potępienia komunizmu

   Usuń
 2. List -apel blogerów Salonu 24 do Radia Maryja
  https://www.salon24.pl/u/cyprianpolak/414320,list-apel-blogerow-salonu-24-do-radia-maryja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak czytam Adama Człowieka i zastanawiam się kto jest kim:
   a) niedźwiedź, to to chyba turańszczyzna,
   b) lew to albo Anglicy, albo USA, albo przewodnia siła City of London,
   c) pantera:
   - Niemcy?
   - Tatarstan - mają to w herbie,
   - Chiny?
   - czy jeszcze ktoś inny?

   Usuń
  2. Te określenia są nie tylko u Adam Człowieka, ale także w innych miejscach mających imprimatur kościelne jak na przykład bodaj w słowach Matki Bożej do ks Gobbiego.
   A źródłem i pirwowzorem jest Apokalipsa.
   Dokładnie w tej chwili nie pamiętam. ksiądz Murziński też nie jest 100 procent pewny c odo kraju.Niedźwiedź to na pewno turańszczyzna. Z Lwem i panterą wydawało mi się, że jest inaczej, ale trzeba by to sprawdzić. Zwrócę uwagę przy kolejnym czytaniu Apokalipsy.

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.