UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


wtorek, 29 sierpnia 2017

18, 19 VIII 2017 Polacy zwrócą uwagę na prawdę o Smoleńsku, którą daje im ich Pan, Jezus Chrystus, w swej niezmiernej łaskawości, dopiero jak się nimi potrząśniePiątek, 18 sierpniaOkoło 18- tejPisz dzieckoTak, dzisiejszy dzień jest dość ciężki dla Ciebie. Będziesz przepisywał ile możesz. Ponadto modlił się.18.56

Tak dziecko trzeba wytrwać i w poście.

     - Chwała Tobie Chryste.22.30Módl się do północy, czytaj Pismo, ewentualnie zaczniesz przepisywać trzeci przekaz, ale nie umieszczaj dzisiaj.

                - Chwała Tobie Chryste.
Sobota, 19 sierpnia01:25- Och dziecko, bądź czujny i nie ulegaj drobnym grzechom zwłaszcza bez powodu.

8.30

Dziecko, Polacy zwrócą uwagę na prawdę o Smoleńsku, którą daje im ich Pan, Jezus Chrystus, w swej niezmiernej łaskawości, dopiero jak się nimi potrząśnie.

Teraz miałeś wcześniej zrobić dwie rzeczy: Twoje wspomnienie dotyczące rozmowy o wynalazku zablokowanym przez GRU i skontaktować się z (tym) dziennikarzem.

- Tak Panie.10.04Zapisz dziecko

Moja cierpliwość na choćby drobne utrudnienia życia jakie macie przez „sąsiadów” się skończyła. I tak długo cieszą się moim miłosierdziem. Jestem Sędzią sprawiedliwym, który za dobre wynagradza, a za złe każe.

To zaś zbytnio utrudnia Twoją misję. Gdyż jak mówiliśmy są to zaszłości jeszcze przeszłe z poprzednimi lokatorami.

Zatem wykonanie sprawiedliwości już niebawem. A to jak powiedziałem będzie moje miłosierdzie w stosunku do nich, bo gdy  żyć będą to staną się demonami w ludzkiej skórze, których wiele będzie szaleć (trzeba powiedzieć) w tym świecie, zwłaszcza pochodzących z młodych ludzi i maluczkich.

Zabierając ich szybko z tego świata daję im szansę zbawienia. Czy ją wykorzystają… To rzecz do ostatniej chwili, do TAK lub NIE każdego z nich. Otwarta.

                       Amen.

13. 17Zapisz dzieckoTak czyń, odpoczynek (krótki) po pracy, modlitwa, potem następna praca.

                 - Chwała Tobie Chryste.14.34-Tak dziecko. To istotny problem, zwłaszcza w Twojej nowej sytuacji jaka ma nastąpić. Dałeś mi to na wyrównanie swej winy względem mnie gdy wahałem się czy Ci zostawić swoją nadzwyczajną Łaskę, a nawet mówiłem, że nie powinienem tego zrobić. Dałeś Mi go do końca, to znaczy do czasu aż uznam wedle swej miłosiernej woli, że mogę Cię uzdrowić.

Gdy synu będzie (bezwzględna) potrzeba w Twoje nowej sytuacji na pewno go nie będzie. A wcześniej czy będzie jeszcze na przykład późną jesienią. To zależy w dużej mierze od Ciebie moje dziecko. Wynagradzaj mi w inny sposób. A wtedy będę mógł uczynić cud.15.50Zapisz dzieckoKażda taka rzecz dopełnia miary.

Nie dam Ci jednakże teraz takiej mocy aby zepsuć działanie ich radia. Choćby dlatego by się dopełniła miara.

        - Chwała Tobie Panie.Dwudziesta trzeciaZapisz dzieckoNic się nie stało. Miałeś prawo się zdenerwować. Oczywiście lepiej by takich słów nie było. Nie żywisz jednak nienawiści w sercu. Zawsze jednak trzeba czuwać bo szatan czyha na to by Cię sprowokować do działań przez które mógłbyś ucierpieć.

Widzisz, od dłuższego czasu jest cisza i wyjątkowy spokój. Ciesz się dziecko.

- Dziwny ten spokój.

- To ode mnie prezent moje dziecko.

- Chwała Tobie Chryste.

- Amen.Tuż przed 24:00- Moje dziecko!

- Że tak sobie wyobrażam Panie?!

- Tak!

- Nie będę.

- Dobrze dziecko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.