UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami.


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


środa, 13 listopada 2019

30 , 31, X, 2 XI, 10- 13 XI /// Słowo Boże do Marii Michaliny od Apokalipsy 9 XI 2019 ( Wolna Elekcja na Błoniach krakowskich. Stanięcie przy TRONIE CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI)

Środa, 30 X , dokończenie

23.06

- Dałem ci dziecko spokój. Spokój na tej Drodze, bo potrzebujesz go zwłaszcza na tym etapie.
Zakłóca go jednak Twoja własna matka. Robi to dotkliwie. Nic, że nie cały czas. Już jesteś połowę czasu osobno. I nadal to robi.
Szatan ją kąsa. Cierpienie jest pretekstem.

To prawda synu, gdybyś był w Rzeszowie i pracował jako nauczyciel na przykład zachowywałaby się lepiej. Gdybyś poprosił o to żeby starała się nie szurać suszarkami do bielizny suwając po podłodze, tylko robiła to delikatnie, zwłaszcza gdy jest po dwudziestej drugiej usłuchałaby Cię bardziej. Zamiast cieszyć się z Twojej przyszłości, która jest najlepsza jaką mogłaby sobie wymarzyć robi cyrki jak to mówicie. Bo źle się czuje, Ty nie masz prawa jej zwrócić uwagi. Trzaskała, robiła hałas i prezentuje zachowania, które godne są patologicznych rodzin. Mógłby ktoś wezwać policję. Dobrze byłoby dla niej gdyby umarła teraz jak ma się dalej tak zachowywać bo zaciąga winę.
Nie ma prawa do takich zachowań.
Niech Ci da spokój.
Niech odejdzie z Twego życia jeśli nie potrafi Cię uszanować na Mojej Drodze i Mojej Drogi i Mnie uszanować, który uczyniłem ją matką proroka. Od dawna nie użyłem tego określenia. To ją nie boli, to ją nie interesuje.
Jesteś mi już kimś przykrym niewiasto. Nie potrzebuję Cię cierpieć.
Mój syn ma mało czasu. Mało czasu do osiągnięcia potrzebnej doskonałości. Nie może mu nikt przeszkadzać i sprawiać by tracił ducha.
Amen.

.................................................................

Prawdopodobnie czwartek, 31 października

19.39
-:)
- Dziękuję, Panie Jezu, to uśmiech dodający otuchy?
- Tak dziecko.

................................................
Piątek, 1 listopada nie było przekazu

...........................................

Sobota, 2 listopada
Po 24- tej

-:)
- Dziękuję Panie Jezu.

14.40

- Bądź spokojny dziecko.
- Postaram się Panie Jezu.
- Któż jak Ty może być tak spokojny.
Nie zginiesz, aż w starości, nie zachorujesz śmiertelnie, nie ulegniesz wypadkowi < prawdopodobnie w tym sensie, że śmiertelnemu, czy też jeszcze poważnemu C.P.> Po śmierci pójdziesz do Nieba ( jeśli będziesz na Mojej Drodze) okupiając swoje winy krwią, ale dopiero w późnej starości.
Gdy poleje się krew w Polsce nie będzie to Twoja krew.
Masz środki na kontynuację mieszkania w Krakowie, na wyjazd do Wilna jeśli przeziębienie Ci pozwoli bo już do Wrocławia teraz nie pojedziesz, aż za miesiąc. Możesz pisać książkę o Ukraińcach, jechać, rozmawiać z wartościowymi ludźmi.
Możesz kupić ten obraz lub i także pojechać na tydzień na wczasy ( jak będziesz zdrowy).
Ograniczam Cię teraz jeśli chodzi o kino, także teatr. Inaczej mówiąc nie chodzisz do kina. Nie chcę też abyś oglądał pełnometrażowe, fabularne filmy w Internecie, czy inaczej w domu. Ale możesz iść do muzeum praktycznie kiedy chcesz.
Pozwalam Ci iść też do cyrku.
Możesz umawiać się z kim chcesz, rozmawiać z kim chcesz.
- Tak Panie Jezu:).
- Zatem bądź spokojny.
Ludzie w tym co dla Ciebie najważniejsze nie zawodzą. A reszta, cóż. Nie zmienisz nikogo słowem czy nawet rozmową.
Wiem, że Ci przykro, że jak dajesz coś od siebie pod Orędziem to ludzie bardziej milczą w komentarzach niż gdy jest same Orędzie:)
Nie przejmuj się tym. Nie potrzebujesz tego. Pragniesz tylko Mnie.
Chciałbyś się do Mnie przytulić jak tulił się św. Jan Ewangelista.
-:)

Na tym zakończymy dziecko.
- Dziękuję mój Jezu, śliczny Panie.
Chwała Tobie Chryste.3- 9 listopada nie było przekazów
.........................................................

Niedziela , 10 listopada

00:55

Pisz dziecko
- Tak Panie Jezu.
- Nie znasz się na nagłośnieniach.
Nigdy też nie załatwiałeś pozwoleń. Ponieważ masz obowiązki do tego chorobę, która wzmogła się przez diabła tak że musiałeś zrezygnować z wyjazdu do Wrocławia i mało prawdopodobny jest Twój wylot do Wilna na szesnasty listopada, musisz już teraz na dniach szukać mieszkania od grudnia. Musisz się zająć tylko tym co będzie od Ciebie wymagane w Orędziu, m. in. M. M. od Apokalipsy.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
Panie Jezu, jak to cudnie. Wielu ludzi dawnych czasów i świętych i teraz musi modlić się dużo nieraz, nie wie jak postąpić a Ty przychodzisz i mówisz po godzinie o tym, jak < w sensie tego, jak zrobić że ktoś ode mnie czegoś potrzebuje C. P> czego ktoś by ode mnie potrzebował.
-:)
- Całuję Twoje stopy Panie.

Około 22- giej
Zapisz
- Tak dziecko, powiedziałem w jaki sposób byłbyś po ziemsku szczęśliwy, ale wolisz przecież moją drogę i o tamtym nie powinieneś myśleć.
-:)
- Tak, Panie Jezu, przepraszam.
-:)

(pauza)
- Panie Jezu jaki Ty jesteś wyrozumiały. Czasami < nieczytelnie zapisane słowo C. P.>, czasami człowiek spodziewa się, że będziesz po ludzku właśnie wyrozumiały, a jest inaczej. Jesteś nieodgadniony, zawsze wspaniały.
-:)

...............................................

11 listopada

01:30
-:)
- Dziękuję Panie Jezu.

11.00

Zapisz
- Tak by się stało dziecko.
- Dziękuję Panie Jezu.

...............................
12 listopada
13.11
Zapisz dziecko:)
- Cóż zapisać Panie?
- :)

................................................................

Środa 13 XI

17.13

Zapisz moje kochane dziecko:)
- Wstydzę się, Panie Jezu, jak tak mówisz.
- :)
Teraz jesteś : kochane dziecko.
- Boję się Panie Jezu.
- Że będziesz mało pragnął dobra, w tym przede wszystkim Mnie?
- Tak Panie Jezu.

- To prawda. Moje dziecko, taka jest Twoja natura ( jak każdego człowieka) i wolałbyś niż te wszystkie rzeczy, które mają się dziać swój miecz unurzać we krwi wrogów Polski.
- Panie Jezu, ale teraz nie ma mieczy, no są w jakimś sensie, ale jest inna broń.
- A jednak. I broń biała będzie użyta i ludzie nią mordowani. Na Polaków wystarczy broń biała, bo nie mają czym się bronić.
Wy, którzyście nie kupili do tej pory broni a macie rodziny kupcie chociaż broń białą jak maczety. Aby choć w ten sposób mieć przewagę nad kimś kto ma nóż. I móc obronić kobietę, dziecko, a nie poddać swej szyi zbyt łatwo pod czyjś nóż jak wieprz na zabicie.
Bądźcie mężczyznami.

Co do Twego wyjazdu ( wylotu) do Wilna. Mimo Twoich obowiązków chciałbym abyś poleciał. Polecisz z Krakowa lub z Rzeszowa. Jeśli stan Twego przeziębienia nie będzie gorszy niż teraz.
W Rzeszowie jednak przebywać teraz do czasu wolnej elekcji nie masz jak tylko przejazdem.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

...........................................................

Mówiłem iż będzie tutaj podziękowanie i podsumowanie. Ponieważ Pan jednak chciał abym dał włącznie z przekazami od Niego czyli nie tylko Orędzie Matki Bożej, nie chcę opóźniać dania tego.
Wspomnę tylko iż dzięki trzem głównie osobom ( koniec października i początek listopada) możliwe jest także poniesienie potrzebnych kosztów w związku z organizacją Wolnej Elekcji a dużych jak na kieszeń przeciętnego Polaka. ( O ile diabeł, z dopustu Bożego i zasady płacę i wymagam tutaj nie popsuje)
Więcej w podsumowaniu, pod następnym moim przekazem.

KM


////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Słowo Boże do  Marii Michaliny od Apokalipsy
Internetowy Ruch Katolicki  „Domy Modlitwy św. JPII”
9 XI 2019 r.
+++ W IMIĘ OJCA SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. Amen. Amen. Amen. Po modlitwie Różańca świętego do Moich Siedmiu Boleści i wysłuchaniu Mszy świętej; polecenie- pouczenie Matki Kościoła Świętego w Polsce i na świecie. Spisz „Słowo Boże” Mojego świętego pouczenia dotyczące „Wolnej Elekcji –wyboru i obwołania Mojego Syna Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Napisz „Pan Mój i Bóg Mój”.
MM od Apokalipsy moja niewolnico, która z miłości do Oblubieńca potwierdzasz Jego szczególną godność królewską jako Boga Żywego co Mu się należy i z dziedzictwa Matki tj. Mnie- Królowej Obojga Narodów, a więc Polski i Litwy.
Ja KRÓLOWA KORONY POLSKIEJ błogosławię wszystkie moje wybrane dzieci, które w obliczu zagrożenia OJCZYZNY winne zamanifestować swoją miłość do Mojego Syna Jezusa Chrystusa na Błoniach Krakowskich stając w prawdzie przy „Jego Majestatu Tronie”.
TO JEST WIELKA CHWILA DZIEJOWA, by burza dziejowa nie dotknęła waszych serc, które trzeba oczyścić w sakramencie pokuty jak powiedział Mój Syn do proroka Cypriana Polaka, bo Mały Sąd Ducha Świętego, tak zwane „Prześwietlenie sumień” zbliża się nieuchronnie. Sprawiedliwość  Boga  w Trójcy Jedynego jest święta i dokona się w wielkim milczeniu, a Was wszystkich ogarnie wielka trwoga.  
Wobec milczenia WAS EXL W  RZĄDZIE I  EPISKOPACIE  POLSKIM, braku odpowiedzi na wezwanie MOJE HETMANKI NARODU, polecam  ORGANIZACJĘ tego Świętego Zgromadzenia na Błoniach Krakowskich ANIOŁOWI STRÓŻOWI POLSKI AVE, który poda plan działania. Ja Królowa Jasnogórska Pani Hetmanka waszego Narodu – Mojego Królestwa, któremu na imię Polska, błogosławię w imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. I niech się tak stanie.
Czekam na was dzieci Boże ocierając łzy, płacząc nad tymi nieroztropnymi i nierozsądnym, a więc wy na urzędach państwowych i wybrani w kapłaństwie, którzy mówicie, że brak teologii w tych orędziach. Ja mówię językiem prostym do ludu mojego - ukochanych dzieci BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO. Język uczonych w piśmie a więc teologów niejednokrotnie jest podmieniany, by wprowadzić w błąd maluczkich. A tego BÓG OJCIEC WSZECHMOGĄCY NIE PRZYJMUJE i opadnie Jego Majestatu karząca dłoń, bo nie chcieli przyjąć Jego po Trzykroć Świętego Majestatu łaski, a to jest  Krąg Bożej Miłości Ojca SYNA I Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen.
 MM od Apokalipsy dziecko wybrane moje, zarówno Boga w Trójcy Jedynego, Ojca Syna i Ducha  Świętego - trwaj w pokoju, przyjmuj cierpienia, udręczenia, a wszystko na chwałę BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO. Amen. Amen. Amen.
CZEKAM na wszystkich, którzy w wolnej woli przybędą, by stanąć przy TRONIE CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI.
A teraz  plan organizacyjny poda Anioł Ave Stróż Polski:
Trzy części Różańca świętego na Błoniach, prowadzone przez grupy wybrane, co zgłoszą swój udział. Jedna/ czwarta/  część różańca w ciszy przy Tronie Chrystusa Króla Żywego obecnego w NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE wystawionym do publicznej adoracji  w wielkim uwielbieniu sercem i dziękczynieniu: na Wawelu-ołtarzu Ojczyzny, lub w Łagiewnikach u stóp Jezusa Miłosiernego Króla.  Najlepiej w milczeniu. Niech wierni się podzielą. Nawiedzenie grobu Sługi Bożej Rozalii Celakównej, nawiedzenie grobu rodziców św. Jana Pawła II.
Niech mój syn B.Z. przygotuje Akt intronizacyjny, rozważania/ referat na temat: KRÓLEWSKIEJ GODNOŚCI MOJEGO SYNA I JEGO PANOWANIA JAKO KRÓLA POLSKI. Niech mój syn K.M. też przygotuje się do rozważania Koronki do Bożego Miłosierdzia przy doczesnych szczątkach S.B. Rozalii Celakównej.
Jak mój umiłowany syn abp  Jan Paweł Lenga przyjął zaproszenie i będzie obecny - niech ogarnia całość, błogosławi, prowadzi modlitwę na Błoniach Krakowskich i Zawierzenie Aktem dokona. Jemu jest dana ta łaska z woli Królowej Obojga Narodów.
Niech wasze serca POLACY zabiją jednym echem dla KRÓLA POLSKI. I niech się tak staniePotwierdzenie Słowa Bożego'': Psalm 8 werset 3: „Sprawiłeś, że [nawet] usta dzieci i niemowląt oddają ci chwałę, na przekór twym przeciwnikom, aby poskromić nieprzyjaciela i wroga.
Przypominam- –„Manifest”/ogłoszeniowy/ rozmieścić w Królewskim mieście Krakowie. To niech czyni prorok Cyprian Polak, przy pomocy innych, którzy zechcą się zaangażować jako pomocnicy Maryi Królowej waszej i Mojej Królowej Anielskiej. 
Wzywać pomocy wszystkich świętych i dusz w  czyśćcu cierpiących. Podać też, o której godzinie w najbliższych kościołach jest Msza Święta, by wszyscy, którzy przybędą mogli obowiązkowo uczestniczyć.
Rozpocząć o godz. 10.00-Apelem Jasnogórskiej Hetmanki. I niech na Błoniach – zabrzmi „Chrystus wodzem, Chrystus Królem, Chrystus, Chrystus władcą nam”. Niech też zabrzmi „Magnifikat”, zakończyć „Te Deum”.
Wszyscy jesteście zaproszeni- zarówno J.E. Biskupi, Kapłani, Rząd, Lud Mój, Młodzież Krakowa i napisz: Wszechpolska /też/ w wolnej woli niech stanie przy Tronie Chrystusa Króla Polski, choć niewidzialnym dla oczu, ale widoczny dla ducha. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.
To takie będzie wasze zwycięstwo” – powtarzam za Królową Polski – Ja święty Anioł Ave – Stróż Polski. Amen. Amen. Amen.
Dziękuję Boże w Trójcy Jedyny za Słowa Bożego pouczenia Najdroższej MATKI KORONY POLSKIEJ i LITWY i Tobie święty Aniele Ave Stróżu Polski.
Szczęść Boże mówię wam i do zobaczenia w pielgrzymce życia teraz, a potem w wieczności. Amen. Amen. Amen. Złóż dziękczynienie: 9x AVE MARYJA na cześć chórów anielskich i św. Michała Archanioła.

Bóg zapłać. Czy jeszcze jakieś potwierdzenie Matko kochana? Dodasz, otwórz   Apokalipsę św. Jana 2 werset 8, zapisz: „To mówi Pierwszy i Ostatni, który był martwy a ożył''. Napisz: Italia, sobota 9 XI 2019 r. godzina 9.00-10.00.

------------
Miejscem   spotkania na Błoniach Krakowskich będzie Kamień papieski. Prawdopodobnie w piątek-15 XI 2019 r. podamy więcej informacji na temat formy elekcyjnej tego wydarzenia. Szukamy pomocy w sprawie nagłośnienia tej części placu.   / 84 515 923 141/.

(Dopisek Domów modlitwy JP II C. P)
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Uwaga: Jak napisałem w komentarzu po poprzednim Orędziem, od tego Orędzia do 24 XI plus jeszcze dwa dni na swobodą dyskusję o zdarzeniu, czyli do 26 XI komentarze pod Orędziami tylko na tematy Wolnej Elekcji 24 XI.

Komentarze na inne tematy pod tym Orędziem w tym przede wszystkim dotyczące broni są możliwe pod tym linkiem

https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2019/11/forum-do-oredzia-min-z-z-13-xi-2019-o.html

Tu komentarze ukazują się od razu.


///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

plakat i ulotka


( w jpeg)Plakat i ulotka pod tym linkiem;

https://wetransfer.com/downloads/fbe51a8771b0f0bf0be5b76bae17860920191121140619/32816cabc6dd7d3a23a462b4975ec22220191121140619/7a2164
195 komentarzy:

 1. Szczęść Boże. Bóg zapłać za Orędzie o organizacji tego bardzo ważnego wydarzenia. Bardzo na to czekam. Będę z flagą Polski i zapraszam kogo się da. Chrystus Wodzem Chrystus Królem Chrystus Chrystus Zbawcą nam. Niech nam panuje Jezus Chrystus Król Polski. Niech tak się stanie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 2. Co do Mszy świętych w pobliskich kościołach. Trzeba ustalić czy na Mszę pójść przed czy po uroczystości intronizacyjnej.

  > Na stronie kościoła św. Anny (http://kolegiata-anna.pl), która jest niedaleko Błoni i rynku, Msze Święte w niedziele są odprawiane w godzinach: 7:30, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 19.30, 20.30, 21.30

  > Kościół Mariacki (http://mariacki.com) na rynku o godzinach: 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00 suma po łacinie, 11.15, 12.00, 13.00, 18.30 studenci i absolwenci z udziałem scholi, 20.00

  > Kościół św. Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty w Krakowie, koło rynku: 8.00, 10.00 dla niesłyszących, 14.30, 18.00

  > Kościół pw. Świętej Trójcy (https://krakow.dominikanie.pl): 8.00, 9.00, 10.30 -konwentualna, 12.00, 13.30, 15.30 (oprócz VII i VIII), 17.00, 19.00 -młodzieżowa, 20.20 -akademicka, 21.30

  > Kościół pw. Najświętszego Salwatora (http://www.parafiasalwator.pl) nie jest w okolicach rynku, bardziej na południe od błoni:
  Kościół św. Jana Chrzciciela: 6:30 7:30 9:00 10:30 12:00 13:15 19:00
  Kościół Najświętszego Salwatora: 11:15 – od września do czerwca w każdą niedzielę miesiąca
  Kaplica św. Małgorzaty: 11:15 – lipiec, sierpień – 1, 3 niedziela miesiąca
  Kaplica Wszystkich Świętych: 10:00 – maj, czerwiec, wrzesień, październik

  > Klasztor i Bazylika Franciszkanów św. Franciszka z Asyżu (http://franciszkanska.pl):
  6.30 (KMB)8.00 (KMB)
  9:30 z udziałem braci kleryków
  11.00 z udziałem scholi
  12:00 z udziałem Chóru Cecyliańskiego
  16.30
  19.00 Msza św. akademicka
  *KMB – Kaplica Matki Bożej Bolesnej

  Mam nadzieję, że godziny są aktualne. Ktoś z Krakowa może się kiedy przejść i jeszcze sprawdzić.
  Jeżeli ktoś zna jeszcze jakieś kościoły w pobliżu to może podać. Wybrałam te większe kościoły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Katedrze na Wawelu:
   7.00 przy relikwiach św. Królowej Jadwigi
   8.30 w języku łacińskim przy relikwiach św. Stanisława
   10.00 przy Ołtarzu Koronacyjnym z udziałem chóru
   11.30 przy Ołtarzu Koronacyjnym
   16.30 przy relikwiach św. Stanisława


   Karolina B.

   Usuń
  2. Tak sobie pomyślałam, że może Panie Krzysztofie wraz z czytelnikami, wszyscy razem byśmy uczestniczyli we Mszy Świętej? Pan wybrałby Kościół i godzinę?

   Karolina B.

   Usuń
 3. JMJ

  Potrzebne są osoby do rozdawania ulotek o spotkaniu na Błoniach.
  Ulotki będą rozdawane w piątek i sobotę, czyli 22 XI i 23 XI. Ulotki będą drukowane w drukarni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. **UPOMNIENIE PRAWNE DLA GRZEGORZA WROBLEWSKIEGO Z LESZNA Z KANALU "WPOSLUDZE" OD PRAWNIKOOW FRA ELII CATALDO**
   http://krolowa-pokoju.com.pl/upomnienie-prawne-dla-grzegorza-z-leszna-z-kanalu-wposludze-od-prawnikow-fra-elii-cataldo-1.html

   Usuń
 4. Uwaga: Założyłem forum do komentowania na tematy inne niż dotyczące wolnej Elekcji.

  Tam są przeniesione i umieszczone ( i te które się jeszcze nie ukazały) komentarze dotyczące innych tematów tym przede wszystkim tematu poruszonego w Orędziu z 13 XI czyli przede wszystkim broni. Pod spodem link
  https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2019/11/forum-do-oredzia-min-z-z-13-xi-2019-o.html

  Przypominam - pod bieżącym Orędziem do 24 XI włącznie i jeszcze dwa dni aby można było swobodnie wypowiedzieć się w tym temacie tylko, czyli do 26 XI pod bieżącym Orędziem tylko na temat Wolnej Elekcji i rzeczy związanych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uzupełnienie, tam komentarze ukazują się od razu.

   Usuń
  2. To co jest na ten temat w komentarzu jest uzupełnione pod Orędziem. Tam jest aktywny link.

   Usuń
  3. JMJ

   Przypominam
   Potrzebne są osoby do rozdawania ulotek o spotkaniu na Błoniach. Z Krakowa i okolic
   Ulotki będą rozdawane w piątek i sobotę, czyli 22 XI i 23 XI. Ulotki będą drukowane w drukarni.

   W Krakowie jest 140 parafii...
   Nie oczekujemy, że będą rozdawane po 50 - ciu kościołami, ale niech będą choć w dziesięciu.

   Szczególnie istotny jest piątek wieczorem. Dlatego, że idą wtedy bardziej aktywni katolicy a sobotę wieczorem jest często niedzielna msza i idą często ci którzy chcą mieć już mszę z głowy, żeby mieć całą wolną niedzielę.
   Oczywiście można rozdawać i w piątek rano jak kto może i w sobotę o różnych porach, także rano.
   Osoby, które będą rozdawać otrzymają wraz z ulotkami kwotę 10 zł aby potem mogły się rozgrzać herbatą w pobliskiej kawiarni czy czymkolwiek stosownym w tej cenie.

   Usuń
  4. Joanna
   Mam pytanie , kto dokona Intronizacji ?

   Usuń
  5. Ze słów u anioła Ave wynika, że biskup Lenga ma być, ale nie wiadomo.

   Usuń
 5. Witam mam pytanie czy będzie można obejrzeć na jakimś kanale telewizyjnym? Nie mogę być w Krakowie ale bym chciała z rodziną wszystko zobaczyć. Za odpowiedź z góry bardzo dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pod zarezerwowanym tytułem: "Wolna Elekcja na krakowskich błoniach 24.XI.2019 " - opublikuję na youtube.

   Usuń
 6. Gorąco proszę mieszkańców Krakowa o pomoc. Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + Jeśli ma chodzić o ulotki, to nie ma paniki. Jeszcze jest powiedzmy cztery dni kiedy te osoby powinny się zgłosić, pewne że to zrobią i potem konkretnie się umówić.
   Jednak najlepiej jakby było gdyby zgłosiła się grupa która temu kibicuje, z ruchów intronizacyjnych w Krakowie, innych. No po prostu prawie nie ma ludzi z Krakowa. Więc jest to specyficzne, ze to w Krakowie organizuje ktoś kto jest z daleka a drugi mieszka ledwie dwa i pół miesiąca z tego do tej pory jest połowę czasu jest poza Krakowem.

   Ale jak się nie zgłoszą, nie będzie Krakowian czy ludzi którzy mieszkają pod Krakowem choćby te 30 km czy nawet więcej i porozdają te dwie godzinki z przerwą pod jednym, drugim kościołem to trzeba będzie załatwić to inaczej. Już nie sercem, ale...

   Usuń
  2. Chętnie rozdam ulotki - jestem z Krakowa. Gdzie mam się zgłosić? Szczęść Boże🙏💖

   Usuń
 7. Ja mieszkam 60 km od Krakowa i na 24 się wybieram ale rozdawać ulotek raczej nie przyjadę. Z czwórką dzieci ciężko będzie. Ale tak sobie pomyślałam że możebyśmy zrobili zbiórkę i kilka osób do tego "zatrudnili" Myślę, że uczniowie/ studenci nie pogardziliby paroma złotymi. Tylko ja nie wiem czy piątek sobota to nie jest za późno. Dobrze by było w najbliższą niedzielę, tak mi się wydaje. Wtedy najwięcej ludzi można by było "dorwać"

  Kalina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + Nie trzeba zbiórki teraz. Jak trzeba to będzie opłacone i nie będzie z tym kłopotu. To nie jest wielka kwota i przecież na pewno mniejsza od kosztów druku.

   Usuń
 8. Agnieszka Legnica - w kwestii akcji informacyjnej ja bym zaproponowała dwukierunkowe działanie 1) drogą mailową do parafii i wspolnot krakowskich i w całej w Polsce i 2) bezpośrednią z ulotkami i to już w ta niedzielę czy nawet w weekend jeśli ktoś by mógł.. Jesli juz projekt ulotki gotowy to taka wersje mozna by wysylac mailem w zalaczniku. Dziękuję. Chętnie powysylam. Pozdrawiam+

  OdpowiedzUsuń
 9. A czy ta Intronizacje będzie tym razem ważna? Nie będzie przedstawicieli władzy.... Ja już się w tym wszystkim gubię.

  OdpowiedzUsuń
 10. Można też część ulotek zostawić no w kościołach, by ludzie przy wyjściu je widzieli. Lub zostawić już jakieś w tą niedzielę co będzie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Na kanale YT Ku Bogu opublikowano post (zdjęcie) zachęcający do postu i Różańca 23.11 w intencji Intronizacji Chrystusa Króla.
  Pomyślałam że można wykorzystać ten post w jakis sposób poinformować na tym kanale Wolnej Elekcji. Napisałam maila w tej sprawie dzis rano, ale póki co nie ma odzewu.

  OdpowiedzUsuń
 12. +JMJ

  Jeśli chodzi o ulotki to jak wspomniano będą one drukowane w drukarni. Ich liczba będzie będzie dwa tysiące. Nie ma możliwości zostawiać ich w kościołach nie gdziekolwiek, Muszą być dawane tylko do ręki. Sam ulotki będą kosztować około 750 złotych z vatem ( bez vat 600) zatem nie ma możliwości marnowania ich.

  Możliwość wręczania tych ulotek, otrzymania ich jest tylko taka, że wszyscy chętni zgromadzą się w podanych wcześniej miejscu o jednym czasie i zostaną im wręczone ulotki. Nie ma możliwości różnych spotkań indywidualnych. Na spotkaniu będą też ustalone kościoły. Spotkanie będzie w czwartek.
  Jeśli chętne osoby nie będą mogły wtedy przyjść o jednym czasie itd będzie musiało to być załatwione inaczej, bez wolontariuszy czytających Orędzia.

  Najlepiej aby pod jednym kościołem rozdawały dwie osoby, dlatego że ludzie dość szybko wychodzą i jedna osoba nie zdoła raczej rozdać większości. Trzeba robić to też poza terenem kościoła, pod kościołem bo nie ma możliwości proszenia o zgodę aby rozdawać na terenie kościoła, tłumaczenia, chyba że ktoś ma jakieś własne, dobre kontakty.

  Jeśli chodzi o przesłanie tego co będzie na drukowanej ulotce ( bo dostałem takie propozycje) aby wolontariusz mógł to sobie wydrukować na domowej drukarce to nie uczynię tak. Jeśli kogoś nie znam i zupełnie się z nim nie kontaktowałem nawet listownie to nie wiem kim on jest. Bardzo prawdopodobne, że wszyscy postąpią zupełnie uczciwie, ale pewności nie ma, że ktoś podstawiony nie zmieni słowa choćby na przykład itd.
  Zatem jeśli ktoś chce rozdawać z własnego domowego druku to ma takie prawo, ale musi sam skomponować sobie ulotkę z tego co jest i będzie na stronach Domy Modlitwy i w ten sposób nie będzie to to samo co na ulotkach i plakatach i będzie to zabezpieczenie, że nie będzie ośmieszać, czy mieszać dokładnie w tej samej treści.

  OdpowiedzUsuń
 13. Na kanale YT Ku Bogu opublikowano post (zdjęcie) zachęcający do postu i Różańca 23.11 w intencji Intronizacji Chrystusa Króla.
  Pomyślałam że można wykorzystać ten post w jakis sposób poinformować na tym kanale Wolnej Elekcji. Napisałam maila w tej sprawie dzis rano, ale póki co nie ma odzewu.

  OdpowiedzUsuń
 14. Panie Krzysztofie, jeśli ma pan projekt ulotki na e-mailu, to można by było przesłać do parafii. Może chociaż kilku księży wspomni w niedzielę. Mogę wyszukać i wsłać do Pana adresy parafii krakowskich a później z całej diecezji krakowskiej i tarnowskiej. Wydaje mi się że to będzie lepiej wyglądało, taka sama formuła wszędzie, niż gdybyśmy na własną rękę informowali.
  Kalina

  OdpowiedzUsuń
 15. + Będzie częściowo ważna skoro nie ma prezydenta nie abp Jędraszewskiego, ale nie mamy na to wpływu i my robimy to czego Matka Boska chce od nas.

  OdpowiedzUsuń
 16. + Wchodzę przez kamerę na żywo http://ostrobramska.pl/kamera/ do sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku - Kamiennej. W ten sposób łączę się. Z Wilna nie ma chyba, niestety, kamery online.

  Zachęcam tych którzy mogą do wybrania się jeszcze jutro do Skarżyska ( bo do Wilna na ostatnią chwilę daleko, chyba, że ktoś ma blisko.

  Jeśli chodzi o Kraków i Matki Boskie Ostrobramskie to jest parafia MB Ostrobramskiej w Krakowie ( byłem tam i na mszy. Niestety Komunia na stojąco).
  Mamy obraz Matki Bożej Miłosierdzia (Ostrobramskiej) bez sukienki także i w Łagiewnikach w Bazylice. Nie wiem od kiedy bo dawniej go nie było.

  Ołtarz MB Ostrobramskiej bodaj z roku 1966 znalazłem u karmelitów
  i obraz chyba, jak pamiętam - Augustianie.
  To tyle co widziałem.
  Zatem Ci z Krakowa odwiedźcie jutro te miejsca , miejsce gdzie jest obraz, ołtarz MB Ostrobramskiej.
  Wykonać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypomnę, że wprawdzie nie udało się ustalić na pewno malarza, który namalował obecny obraz MB Ostrobramskiej, ale są podstawy do tego by sądzić, że jest to malarz z Krakowa. Jest wymieniane jego imię. Czy też mieszkał wtedy w Wilnie czy też mieszkał, malując, w Krakowie.

   Usuń
  2. + Zapomniałem przecież w krypcie wieszczów na Wawelu jest wizerunek MB Ostrobramskiej, mozaika.

   Wedle tego co piszą ma być w krypcie gdzie są : Piłsudski i LiM. Kaczyńscy, ale tam nie chodzę i nie byłem od czasu zamieszkania w Krakowie.

   Usuń
 17. Pod linkiem http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/wolna-elekcja-krakow-24xi2019 został dodany plan Wolnej Elekcji.

  OdpowiedzUsuń
 18. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,proponuje droga SMS utworzyć łańcuszek informacyjny o Intronizacji...szkoda że nie będzie na Błoniach mszy, to taka duchowa pustka ( brak odwaznego księdza który by ją odprawił?)...Niech się wypełnia wola Boża...Z Panem Bogiem . Anna Maria

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobiłam taki łańcuszek by wysyłać przez facebooka. Można kopiować:

   24.11.2019 - Wolna Elekcja na Błoniach w Krakowie: Intronizacja Chrystusa na Króla Polski według przekazów Rozalii Celakówny.

   W okresie od grudnia 2017 do lutego 2018 Alicja Maria M. od Apokalipsy otrzymała osiem bardzo ważnych orędzi, które były 'alarmami' dla Intronizacji. Były one kierowane do władz kościelnych i państwowych, lecz nie było żadnego odzewu.
   Pozostałe ostatnie orędzia znajdują się na stronie: http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/wolna-elekcja-krakow-24xi2019

   Matka Boża ogłosiła więc Wolną Elekcje w dniu Chrystusa Króla Wszechświata (niedziela 24 listopad) - kto pragnie, by Jezus był Królem Polski niech przyjedzie, zaświadczy modlitwą i obecnością, że autentycznie tego pragnie! Wstęp na Błonie mają wszyscy na równych prawach.
   Jak odbędzie się pierwszy etap elekcyjny to jest nadzieja, że odbędzie się i drugi etap, czyli Koronacja w Katedrze Wawelskiej. Prawdopodobnie wtedy, gdy Polska znajdzie się na krawędzi upadku? Póki co róbmy wszystko, aby dokonała się ta Wolna Elekcja, jako odzew narodu na wołanie Jezusa o Intronizację na obecny czas.

   Orędzia otrzymały trzy niezależne od siebie osoby: Alicja MM, Grzegorz Michałowski (Cyprian Polak) oraz Grzegorz Wróblewski (Wposłudze). Prorok Grzegorz z kanału Wposłudze opublikował materiał na ten temat: https://youtu.be/xfz5Lnv0cf0

   Rozpoczęcie na Błoniach krakowskich o godz. 10:00.
   Więcej informacji: http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/komunikaty

   Wydarzenie jest bardzo pilne, a czasu jest mało. Kto nie może przybyć niech łączy się na modlitwie w domu, by Intronizacja przebiegła prawidło, jak Jezus tego oczekuje. Wiadomość proszę przekazywać dalej, komu się da!

   Usuń
 19. +

  ...duchowa pustka na Błoniach w dniu Intronizacji - to zwykła dywersja.

  Wolna Elekcja na Błoniach Krakowa odbędzie się, Intronizacji dokona biskup Paweł Lenga.
  Cóż to szkodzi, że na Eucharystię pójdzie się do wybranego kościoła.
  Jedna z Czytelniczek natrudziła się i podała jak na tacy wykaz wszystkich Mszy św w okolicy centrum Krakowa. Wystarczy wybrać. Pan Jezus czeka na tylu ołtarzach. Polacy mają taki luksus, że jeszcze jest wiele kościołów, gdzie sprawowana jest Eucharystia.

  Jeśli p. Anne Marię martwi brak odważnych Kapłanów to niech się o to gorliwiej modli.

  Maria Marcinkowska.

  OdpowiedzUsuń
 20. Pani Maria Marcinkowska ja też uważam że to wielka szkoda że nie będzie Mszy św. Myślę że znaleźliby się księża, jednak o tym nie wiedzą. Informowanie na własną rękę nie wygląda zbyt poważnie dlatego ktoś mógłby zostać wyznaczony. Nie wiem czy jest formą elektroniczna ulotki, ale jeśli tak to można by było przesłać do parafii, wszystkich kurii. Jeśli będziemy pisać e-maile i linkować orędzia to większość kapłanów z braku czasu nie zgłębi tematu. Wielu jest odważnych kapłanów..

  Kalina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybym mógł, byłbym w Krakowie, i odprawił Mszę Św.na Błoniach. Ale jeśli nie będzie tam Mszy, to wykorzystać tę Łaskę jaką Bóg daje. Kościołów jest pełno w koło. Nie narzekajmy przed czasem, że szkoda...że nie będzie. To jest Próba dla nas wszystkich, więc - ZAUFAJMY JEZUSOWI BEZGRANICZNIE i mówmy, "JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ". Dzisiaj jest tak jak jest, a za tydzień Bóg odpowie nam na zaufanie. Jutro o godzinie 18 przed Cudowną Kopią Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej (Ikona Nawiedzenia) odprawię Mszę Świętą w Intencji Intronizacji i wszystkich, którzy są w To Dzieło zaangażowani. Modlitwa czyni cuda, więc WSZYSTKIE SERCA, CIAŁA I UMYSŁY DO MODLITWY...
   o.wn

   Usuń
  2. +JMJ

   Matka Boska nic nie mówiła o tym iż życzy sobie mszy odprawianej na Błoniach, czy raczej Anioł Ave bo to jego przede wszystkim program.
   Gdyby to było powiedziane to byłyby o to starania.
   Ja mam kontakt na przykład z jednym księdzem, który nie jest zakonnikiem, więc jest bardziej swobodny, jest niepokorny ( w tym dobrym sensie:) więc rozmawiałbym z nim i bardzo możliwie, że taką msze by odprawił.

   Teraz jednak ulotka i afisz są już gotowe do druku i nie da się raczej zmian w programie wprowadzić, a my też dla siebie nie możemy do ostatniej chwili zmieniać.

   Zważmy też, że uroczystość ma trwać nawet 2,5 godziny. Jak różaniec cały to już nie msza. Tez trzeba patrzeć na odporność ludzi, którzy tam będą, zwłaszcza dzieci.
   To jest pod gołym niebem, nie wiadomo jaka będzie pogoda, ludzie mogą być zmarznięci.

   Dwie, dwie i pół godziny to zupełnie wystarczająco i na granicy, a przecież potem jest jeszcze nawiedzenie grobów, koronka przy grobie Rozalii Celakówny z rozważaniem.

   Usuń
 21. Dzisiaj jest święto NMP Ostrobramskiej. Dobrze jest zawierzyć się w tym dniu siebie i rodzinę, aby zechciała Matka Boża w czasie zawieruchy schować nas pod swój Niebieski Płaszcz.

  OdpowiedzUsuń
 22. Szczęść Boże Wszystkim. Nawiedzenie Najświętszego Sakramentu i adoracja w Katedrze na Wawelu. Nawiedzenie i modlitwa u Matki Bożej w Kościele Matki Bożej Ostrobramskiej a wcześniej msza święta - z Łaski Bożej - wykonane. Melduję Prorokowi Panu Krzysztofowi. Czekam na kolejne zadania. Z Panem Bogiem. KRÓLUJ nam Chryste!!!

  OdpowiedzUsuń
 23. Kim jest abp Jan Paweł Lenga? Urodził się w 1950 r. w polskiej rodzinie w Gródku Podolskim na Ukrainie. Gdy postanowił zostać księdzem, wyjechał najpierw na Łotwę, a później na Litwę. Wstąpił potajemnie do zgromadzenia księży marianów. Ukończył podziemne seminarium duchowne i w 1980 r. przyjął święcenia kapłańskie.

  Został skierowany do pracy duszpasterskiej w Tadżykistanie. Stamtąd, jak opowiada, został wyrzucony przez KGB. W 1981 r. trafił więc do Kazachstanu. Tam gorliwie duszpasterzował miejscowym katolikom. W kwietniu 1991 r. Jan Paweł II mianował go biskupem tytularnym i administratorem apostolskim dla Kazachstanu i Środkowej Azji (czyli również: Uzbekistanu, Turkmenistanu, Tadżykistanu i Kirgistanu.

  Pozdrawiam In Christo
  Henryk

  OdpowiedzUsuń
 24. http://wiez.com.pl/2019/09/19/nie-papiez-a-bergoglio-abp-lenga-o-franciszku/

  OdpowiedzUsuń
 25. +JMJ

  Niepotrzebne są te smutki z powodu braku mszy na Błoniach

  Matka Boska nic nie mówiła o tym iż życzy sobie mszy odprawianej na Błoniach, czy raczej Anioł Ave bo to jego przede wszystkim program.

  Matka Boża chciała różańca. Jak różaniec to nie msza od razu.

  Gdyby to było powiedziane to byłyby o to starania.
  Ja mam kontakt na przykład z jednym księdzem, który nie jest zakonnikiem, więc jest bardziej swobodny, jest niepokorny ( w tym dobrym sensie:) więc rozmawiałbym z nim i bardzo możliwie, że taką msze by odprawił.

  Teraz jednak ulotka i afisz są już gotowe do druku i nie da się raczej zmian w programie wprowadzić, a my też dla siebie nie możemy do ostatniej chwili zmieniać.

  Zważmy też, że uroczystość ma trwać nawet 2,5 godziny. Jak różaniec cały to już nie msza. Tez trzeba patrzeć na odporność ludzi, którzy tam będą, zwłaszcza dzieci.
  To jest pod gołym niebem, nie wiadomo jaka będzie pogoda, ludzie mogą być zmarznięci.
  Zatem myślmy trochę.

  Dwie, dwie i pół godziny to zupełnie wystarczająco i na granicy, a przecież potem jest jeszcze nawiedzenie grobów, koronka przy grobie Rozalii Celakówny z rozważaniem.

  OdpowiedzUsuń
 26. O ktorej bedzie ta koronka przy grobie Rozalii.
  Niech zyje Najjasniejsza Krolowa Polski i Jezus Chrystus Krol Polski.Wanda

  OdpowiedzUsuń
 27. +JMJ

  to jest nieustalone w Orędziach Matki Bożej i w programie.
  Myślę, że skoro spotkanie ma zakończyć się 12.30 a sądzę może być to nawet później, to potem msza, obiad i od razu po tym na cmentarz Rakowicki i akurat będzie to na 15- tą i wcale nie będzie zbyt dużo czasu.
  To jednak moja sugestia nie jest to ustalane z Domami Modlitwy. Na pewno w bliskim czasie będzie to dokładniej.
  Z Rynku tramwaje jeżdżą tam spod przystanku Tetr Bagatela. Trzeba iść z Rynku od strony Sukiennic przejść przez ulicę Szewską i tam jest przy skrzyżowaniu.

  Jeździ tam tramwaj nr 2, który zatrzymuje się opodal cmentarza, bramy głównej.

  OdpowiedzUsuń
 28. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król! !!
  Chciałbym poinformować że noclegi niedrogie są w Wyższym Seminarium Zmartwychwstancow w Krakowie ,tel.787266658 wejście od ul.Pawlickiego (parking)przez furtki do Zakonu O.Zmartwychwstancow.Pozdrawiam Justyna Barwicka.

  OdpowiedzUsuń
 29. Raczej mój komentarz jest niepotrzebny, lecz dzisiaj na Mszy odprawianej przez proboszcza było słychać w jego głosie, że coś wspomni na temat przyszłej niedzieli i się nie myliłam. Nie to, że kazanie było o czasach ostatecznych (na pierwszy rzut ucha wydawało się, że dobrze mówi) jednak kiedy podawał przykłady konkretnych dat 'końca czasów' to wymienił właśnie 24 listopada. Odebrałam to jako przekłamanie i wprowadzanie ludzi w błąd, bo to jest data Wolnej Elekcji a nie końca czasów.

  Przykro się robi jak czujesz się prześladowany we własnym kościele, we własnej parafii...

  Ale mamy jeszcze tydzień, a przez tydzień może się wiele wydarzyć. Może to być trudny tydzień dla nas wielu. Zaufajmy!

  OdpowiedzUsuń
 30. U mnie w kościele 24.11 po wieczornej mszy jest zawierzenie - nazwane Intronizacja, specjalną modlitwa zawierzenia ok pół godziny

  OdpowiedzUsuń
 31. Mam pytanie czy ktoś z blogowiczów jedzie do Krakowa na Wolną Elekcję z Tychów albo okolic? może organizuje jakiś autokar albo BUS? bo chciałabym się zabrać o ile to możliwe.
  Pozdrawiam Magdalena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Piotr] Wiem o kimś kto pojedzie z Tychów, ale nie wiem czy busem. Zapytam i jak będę miał pewność dam znać.

   Usuń
  2. [Piotr] Osoby z grupy intronizacyjnej w Tychach pojadą indywidualnie. Jeżeli coś się zmieni w tej sprawie, dam znać. Pozdrawiam.

   Usuń
 32. +JMJ


  Przekaz z dzisiaj po północy:

  "Poniedziałek, 18 listopada 2019

  00:23

  Zapisz moje kochane dziecko:)
  - Wstydzę się nadal Panie Jezu.
  - Pragnij dobra, tylko dobra – nie będziesz się wstydził.
  - Cóż napisać mój najukochańszy Jezu:)
  -:)
  To źle, dziecko, że tylko Ty chcesz jechać by porozmawiać z biskupem Lengą. Masz obowiązek – plakaty i ulotki. Nie mało nad tym siedziałeś. Masz przygotować rozważanie koronki. Gorzej się czujesz z powodu przeziębienia i nawet bardzo źle. Twoja stała choroba nasilona do wiosny też ci to utrudnia. Niech ktoś Cię odciąży.
  Dlaczego nie oddajecie serca?
  Niech pojedzie Jerzy z Rzeszowa. Najlepiej jutro jak może. Czy pojedzie samochodem, czy pociągiem, czy zanocuje w Licheniu, bądź nie.
  Chciał wszakże z Tobą pojechać do Lichenia by się spotkać z biskupem Lengą. Niechże to zrobi teraz gdy jest potrzeba.
  Amen.
  - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
  < Pan Jezus mówiąc „jutro” , gdy przekaz jest po północy mówi o tym dniu który nadejdzie, to znaczy od świtu. Zatem „jutro”, na pewno chodzi tu o poniedziałek, nie wtorek C. P.>"

  OdpowiedzUsuń
 33. +JMJ


  "Poniedziałek, 18 listopada

  10.37

  Zapisz
  - Nie synu, nie będziesz rozmawiał z abp Jędraszewskim ni Lengą. Jak to pierwsze ktoś radził.
  Jak i nie będziesz rozmawiał w sprawie nagłośnienia ni toalet przenośnych na Błoniach.
  Są inni.
  Niech ktoś nawet przyjedzie do Krakowa choćby jutro, zamieszka tu do niedzieli s hotelu czy taniej i działa dla Mnie czy Najświętszej.
  Amen.
  Nie wracajmy do tego.
  I nie bierz na siebie synu spraw, które tu nie są Ci zlecone.
  - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste."

  OdpowiedzUsuń
 34. +
  Jeśli chodzi o toalety na błoniach to tuż przy kamieniu papieskim jest toaleta. Męska 5 pisuarów i dwie kabiny, żeńska , cztery kabiny.
  Dla kilkuset nawet osób myślę wystarczy zupełnie. Wszyscy też o jednej porze nie będą biegać.

  Gdyby ktoś myślał o obiedzie po zawierzeniu to można zjeść w stołówce Żaczek, to jest bardzo blisko kamienia papieskiego przy DS studenta Żaczek.
  Oczywiście w przypadku komunii Świętej pamiętamy o godzinie wstrzymania się od posiłku przed nią.

  OdpowiedzUsuń
 35. Na kanale YT "W posłudze" właśnie opublikowane zostało nagranie, z listem podyktowanym przez Pana Jezusa w kwestii Wolnej Elekcji na Błoniach w Krakowie. Z Panem Bogiem.

  OdpowiedzUsuń
 36. Na kanale youtubowym "wposludze" ukazało się krótkie nagranie z listem od Pana Jezusa z prośbą między innymi o komunię świętą, post i modlitwę dotyczących niedzielnej intronizacji i ochrony dla abp Jana Pawła Lengi i Jędraszewskiego oto link https://youtu.be/xfz5Lnv0cf0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie ja też w tej sprawie, że kanał wposludze.pl też przekazał orędzie Pana Jezusa o niedzielnej Intronizacji. Chwała Panu Jezusowi Królowi Polski i naszych serc
   !!!

   Usuń
  2. +JMJ


   To mamy trzy ponaglenia, trzy przekazy z niezależnych od siebie źródeł.

   Usuń
 37. + Jeśli chodzi o zaproszenie, każdy dzieli się jak może i chce.

  Od środy plakaty mają być na słupach ogłoszeniowych, wtedy, a będzie to wcześnie w środę, wtedy każdy z czytelników będzie mógł ściągnąć plakat w takiej wersji w jakiej pójdzie na afisz i ulotkę i dzielić się tym z kim mu będzie podpowiedziane, że warto.

  Z Panem Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 38. + Na pewno posłuchajmy wezwania do tych modlitw o abp Lengę i abp Jędraszewskiego.
  Dzisiaj, ponieważ jest poniedziałek módlmy się szczególnie do Ducha Świętego. W przedsoborowej książeczce te modlitwy do Ducha są bardzo dobre.
  Módlmy się też do Ducha przez wstawiennictwo Oblubienicy Ducha Świętego, szczególnie w Ostrobramskim wizerunku.

  OdpowiedzUsuń
 39. ObjawieniaOlawskie.pl

  Mamy istotne jak myślę znaki poprzedzające Wolną Elekcję i odniesienia do MB Ostrobramskiej. Na wigilię Jej święta i w samą Uroczystość umarło dwóch ważnych duchownych liberalnych, nie wiem, czy nie wprost wrogów Intronizacji. Chodzi o abp. Juliusza Paetza i bpa Bronisława Dembowskiego. Może być, że to wielka łaska Matki Miłosierdzia dla tych duchownych, nie orientuję się szczegółowo w ich działalności, ale to tak wymowne, że dobrze jest odnotować takie zdarzenia.

  OdpowiedzUsuń
 40. W jednym z ostatnich filmików na kanale Wposłudze autor polecił modlitwę znanej mu mistyczki, którą można odmawiać codziennie:

  Panie Boże, za pośrednictwem twojego błogosławieństwa, dopomóż mi w trudzie i bólu.
  Tę modlitwę kieruję wyłącznie do Ciebie.
  Wybacz mi w moich grzechach i błędach.
  Kocham Cię - twoje stworzone dziecko.

  OdpowiedzUsuń
 41. +JMJ


  Podaję orientacyjny czas spotkania czwartkowego na rozdawanie ulotek.
  Będzie to miało miejsce między godziną 14- tą a siedemnastą. Będzie to w Rynku lub miejscu do niego przylegającym.
  Dlatego piszę między czternastą a siedemnastą iż zobaczymy jako godzina będzie pasować większości. Jednak trzeba zmieścić się w tych godzinach. Nie ma możliwości spotkań indywidualnych w sprawie ulotek.
  Zatem osoby z Krakowa które będą mogły rozdawać ulotki od piątku najlepiej rano jeszcze kto może albo nawet i w czwartek na mszach wieczornych (najlepiej) po spotkaniu niech piszą do mnie na mail, maile ( już nie na forum) i zgłaszają się .
  Wobec zgłoszeń podam każdemu dokładny czas i miejsce. Gdyby w tym czasie była niewielka ilość osób a inne chciałyby w innym, spotkanie może nie mieć miejsca a będą wynajęte osoby. O tym będziecie wiedzieć jutro późnym wieczorem.
  ilość osób która jest potrzeba to około 10 nie więcej. Każda otrzyma po 150 ulotek. Zakładając, że na mszy wieczornej jest 30- 50 osób góra to jest na osobę po trzy rozdania po trzech mszach. Każda osoba dostanie przydzielony kościół.

  Jeśliby ktoś chciał rozdawać więcej to może drukować sam z drukarki ( ale uprzedzam, że pójdzie dużo farby) w kolorze. Ulotka i plakat będą dostępne na blogu i zapewne na stronie Domów Modlitwy gdy plakaty zawisną na murach. Na razie jest dzień opóźnienia bo diabeł przeszkadza.Mamy nadzieję, że nie będzie gorzej.
  Koszt plakatów przede wszystkim, plakatowania w tym tzw kampanii, miejsca na słupach, ulotek plus jeszcze opracowanie przez grafika to zapłacony już koszt około 4.300 zł.


  To opóźnienie jednak jednodniowe jak dotychczas nie wybiega poza pierwotny plan. Jednakże agencja chciała już gratis wprowadzić plan expresowy i zaszła niezrozumiała nawet dla nich sytuacja. Jutro będzie wiadomo dokładnie.
  Proszę też o modlitwę w tej sprawie aby mimo tego, że wymagano- zapłacono licho nie robiło tu swego.

  Z Panem Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 42. +JMJ
  Jeśli chodzi o ulotki spotkanie będzie jutro o siedemnastej w Rynku lub tuż przy Rynku. Dokładne miejsce zostanie podane osobom zgłaszającym się do rozdawania dzisiaj wieczorem lub jutro najpòźniej do trzynastej mailem.

  OdpowiedzUsuń
 43. +JMJ

  Osoby które chcą rozdawać ulotki pod kościołami po mszach (oczywiście w Krakowie) proszę się zgłaszać i potwierdzać ci którzy się już zgłosili. Miejsce jak powiedziałem będzie w Rynku lub przy rynku podam to wszystkim najpóźniej do 13 tej mailem tym osobom które się zgłosiły lub także esemesem jeśli mam czyjś telefon.

  OdpowiedzUsuń
 44. Do rozdawania ulotek zgłosiły się tylko trzy osoby. spodziewałem się, że będzie inaczej, że będzie to z 10 osób.
  To kłopot bo trzeba brać ludzi z zewnątrz a wydawało się, że nie będzie to potrzebne.

  Proszę zgłaszać się mailem do mnie jutro najpóźniej do 9- tej. Ulotki będą posegregowane i nie będzie zmiany tego dla nowych osób które ewentualnie by na spotkanie chciały w innym terminie niż jutro o siedemnastej.

  OdpowiedzUsuń
 45. To Ja was znalazłem i wybrałem.

  Dzieci Moje, to Ja sam wybrałem sobie was spośród wielu Moich dzieci. To Ja przyprowadziłem was tu, do tej Wspólnoty. Moją wolą i pragnieniem Mojej Mamy jest, byście się tu gromadzili na modlitwie. Różnymi drogami was sprowadziłem z różnych stron, różnych parafii. Różne formacje przeszliście do tej pory szukając Mnie, poznając Mnie ale także poznając swoje wnętrze. Do tej pory to wy szukaliście. Teraz to Ja was znalazłem i wybrałem. Już nie musicie szukać. Teraz tylko musicie zaufać i pozwolić się prowadzić. Musicie zaufać Miłości. Wszystko musicie postawić na Miłość. To miłość Moja i Mojej Mamy buduje to dzieło. To miłość stała i wierna. Ona trwa i będzie trwać wiecznie. To Miłość, która zatroszczy się o wszystko, o wasze serca i dusze ale także o wasze ciało i życie materialne. To Miłość, która może wszystko i która pragnie dać wam wszystko. Ta Miłość pragnie tylko waszej miłości i zaufania. Pozwólcie się poprowadzić tej Miłości. Wspólnota, którą wam dałem, do której was powołałem, to Wspólnota Miłości. Tu nie tylko otrzymacie Miłość, tu także macie się nauczyć miłości, tu macie się nauczyć rozdawać miłość. Z waszych serc miłość ma popłynąć jak rzeka na cały świat. Pragnę, byście napełnieni Moją miłością nieśli ją innym, byście się nią dzielili i uczyli innych kochać. Pragnę uczynić was apostołami Mojej miłości. Mówcie o Miłości i dawajcie miłość, Ja jestem Miłością. Kochane Moje dzieci, potraktujcie poważnie to wezwanie. To nie jest wezwanie na jeden dzień, miesiąc czy rok, to nie jest wezwanie na kilka spotkań. To jest wezwanie na całe życie. Tu nie chodzi tylko o was, o wasze serca i dusze, o wasze życie. Tu chodzi o cały świat. Macie zatroszczyć się nie o siebie i swoich najbliższych ale o cały świat. O was i wasze rodziny Ja sam się zatroszczę. Was pragnę posłać do innych. Oni was potrzebują. Ja was potrzebuję. Błogosławię was.”

  Pozdrawiam In Christo
  Henryk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +
   proszę o informację skąd pochodzi ten cytat

   Maria Marcinkowska

   Usuń
 46. =JJ
  Plakat i ulotka
  Są pod tym linkiem
  https://wetransfer.com/downloads/89dc17fd4e2d887e2dcd7d1c92ae6baf20191116190259/ca917b375ca02c189ca9f8a3eecc40e120191116190259/be8c29

  Można się dzielić, wysyłać jako zaproszenie, publikować na facebooku itd, Czy dla osób które przyjadą w piątek na przykład i chciały rozdawać ulotki, mogą jak chcą drukować to we własnym zakresie. To jest zresztą do druku przygotowane do drukarni, a jak na domowej drukarce to wyjdzie, to już każdy musi zobaczyć.

  OdpowiedzUsuń
 47. + Plakat i ulotka są umieszczone również pod Orędziem

  OdpowiedzUsuń
 48. JMJ

  Ponieważ ten plik tiff jest duży i wyświetla się jako mały a pdf nie zawsze się sprawdza, będzie to w pliku jpeg czyli jak klasyczne zdjęcie, powinno być za dwie godziny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Gdy wrócę do domu mogę zmienić plik na png i jpng, nawet zmniejszyć. Nie ma problemu!

   Usuń
 49. [Piotr] Wspólnoty dla Intronizacji zwykle posiadają proporce z nazwami miejscowości. Warto w niedzielę mieć jakąś tabliczkę, przynajmniej z nazwą miejscowości, aby poznawać osoby ze swojego regionu i nawiązywać kontakty. Tutaj przykład:
  http://www.chrystuskrol.diecezja.torun.pl/wp-content/uploads/2017/11/intronizacja_2010lagiewniki1-300x208.jpg

  OdpowiedzUsuń
 50. Szczesc Boze
  Panie Cyprianie ,jestem zalamana
  Czytam objawienia u u pMariusza na blogu a tam kobieta pisze ze wyslala do prezydenta info o przybyciu n aintronizacje a rzecznik odpisal jej ze,,Pan prezydent byl obecny na intronizacji w 2016 r ,,
  Wiec nie przybedzie
  Nie umiem dac,tutaj tej informacji tej pani ..glupio powiem ze rzad nie przyjedzie czuje to ,oni dopiero uczyni aintronizacje jak wojna sie zblizy ,,a ja zawioze dzieci naszemu proboszczowi bo tyz im Jezus przeszkadza ,msza o uzdrowienie to.wedlug nich diabelstwo ale Komunia na stojaca to jest ok..
  No tak.sie poplakalam ze nie wiem
  Te wojny wsio to tylko po to by antychryst mogl przyjsc i pokazac.jaki to on jest dobry i hojny i zaprzestanie wojna ale kazdy bedzie musiala sie zaczipowac by dostac cokolwiek..
  Panie Cyprianie czy to sie najpierw nie musi stac ? Czyzby to nie bylo piekne jakby u na Jezus krolowal i raj na ziemi by byl ? A gdzie indziej zle by bylo ,
  Dla mnie to bylo by super jakby Jezus nas nawrocil pokazala by Polska ze sie nie boi antychrysta i pogonila go

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Także myślę, że prezydenta nie będzie... choć mam nadzieję do końca, i oby jednak przybył. Trzeba zaufać - my mamy tam być! A jeśli nie, to byłoby dobrze żeby ktokolwiek przybył z rządu... Trzeba zaufać, po prostu. Nie mamy wyjścia.

   Usuń
  2. Jeszcze dodam, że dwie katolickie strony zablokowały specjalnie informację o Intronizacji na Błoniach nie dając temu wiary, nie tylko p. Krystianowi ale stronie Domy Modlitwy. Tak musi się stać by spełniło się proroctwo?
   Takaprawda

   Usuń
  3. Jezusa własnie prześladowali kapłani, lub itp. "Jego ludzie". Niestety wielu nie da temu wiary... Ale lud prędzej odpowie na wezwanie Maryi niż duchowni, niestety. Być może mamy to znosić aż do niedzieli.

   Usuń
 51. https://www.magnapolonia.org/mobilizacja-w-malopolsce-mezczyzni-w-nocy-dostali-wezwania-do-wojska/

  Podzieliłam się z tą informacją z mamą, jak zauważyła wojsko może przeszkodzić np. we wjeździe do Krakowa na intronizację. Ale mam nadzieję, że to już nadinterpretacja... Chociaż taka mobilizacja wojska trwa już jakiś czas. Do czegoś się szykują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może to dotyczy tego:https://www.youtube.com/watch?v=EYPsfw728fI&feature=emb_logo

   Usuń
  2. tu cos takiego https://www.youtube.com/watch?v=HjEDb3C_sJ8

   {P.}

   Usuń
  3. Dziękuję za linki. Pierwszy znałam, zaś drugiego nie. Coraz więcej tego typu filmików 'wypływa' do ludzi.

   Usuń
 52. Mam też pytanie do mieszkańców Krakowa: gdzie najbliżej Błoni można zaparkować samochód?
  Na mapie raczej parkingu nie widać, a ten naprzeciwko Błoni to raczej należy do jakiegoś obiektu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Parking podziemny przy Muzeum Narodowym, naprzeciwko jest tez przy Cracovi, dalej przy Wawelu a jeszcze dalej parking przy Rynku Podgórskim. Na ulicach też można parkować gdzie są parkometry i dozwolone parkowanie.

   Usuń
 53. Plakat i ulotka pod tym linkiem;

  https://wetransfer.com/downloads/fbe51a8771b0f0bf0be5b76bae17860920191121140619/32816cabc6dd7d3a23a462b4975ec22220191121140619/7a2164

  link jest też pod Orędziem

  OdpowiedzUsuń
 54. + co do osób, które mają przybyć. Deklaruje się parę bardziej medialnych osób powiedzmy. Z tych co byli zapraszani też nie ma by bez całkowitego braku odzewu.
  Oczywiście prezydent i abp Jędraszewski raczej nie.
  Ważne aby przybył abp Lenga. Ma przybyć,ale że nie mam tego bezpośrednio od biskupa albo od kogoś kto z nim rozmawiał więc nie twierdzę tego na pewno. Ale pewien znany ksiądz jest pewien nawet że abp Lenga przybędzie. Zobaczymy. Da Bóg.

  OdpowiedzUsuń
 55. +Szczęść Boże! Plakat niesłychanie wymowny, bardzo ciekawy informujący o rzeczach, których wielka większąść nie wie. Bóg zapłać za piękne opracowanie. Widać tu Rękę Bożą. Bóg zapłać Panie Krzysztofie serdecznie.
  KRÓLUJ NAM CHRYSTE. CHRYSTUS WODZEM CHRYSTUS KRÓLEM CHRYSTUS CHRYSTUS ZBAWCĄ NAM!!!!!
  Do zobaczenia Wszystkim na Błoniach w niedzielę!!!

  OdpowiedzUsuń
 56. W dniu 14.11.19 umieściła swój komentarz Agnieszka z Legnicy. Ja też jestem z Legnicy i będę na Elekcji. Mój tel. 600 341 684 Emilia Z.

  OdpowiedzUsuń
 57. Szczęść Boże
  Czy będzie do Krakowa ktoś jechał z Łodzi lub okolic na Intronizację.
  Chętnie bym się zabrała.
  Anna

  OdpowiedzUsuń
 58. Kolejna obszerna informacja o przebiegu Intronizacji na Błoniach krakowskich ukazała się na portalu Legion św. Ekspedyta:
  https://www.ekspedyt.org/2019/11/22/plan-przebiegu-wolnej-elekcji-chrystusa-krolem-polski-24-listopada-tego-roku/

  OdpowiedzUsuń
 59. W Krakowie w tym dniu zgromadzą się wierni również na Franciszkańskiej 3
  Portal PCh24.pl podaje: W związku z licznymi atakami na Metropolitę Krakowskiego,których dopuszczają się lewicowe środowiska:
  Na niedzielę 24 listopada zaplanowano kolejną akcję modlitewną w obronie abp. Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego. Wierni zgromadzą się punktualnie o godz. 13.00 pod oknami Kurii przy ul. Franciszkańskiej 3. „Módlmy się o wsparcie dla naszego Arcybiskupa i nawrócenie grzeszników” – apelują.Gdyby poinformować tych wiernych o Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski,przez Wolną Elekcję,to po różańcu mogli by przyjść na Błonia krakowskie?byłoby więcej ludzi

  OdpowiedzUsuń
 60. [Paweł]

  Jutro 24.11.2019 w gazetce, którą wydają u mnie w Kościele jest napisane XXIV Niedziela zwykła święto Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Tak więc, dla mnie to ważne Święto. Jutro będę u siebie w Kościele Najświętszej Serca Pana Jezusa. Pójdę do spowiedzi świętej i dokonam osobistej intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski w moim sercu.
  Na koniec daje oto Słowo Boże:
  Księga Izajasza 55

  O, wszyscy spragnieni, przyjdźcie do wody,
  przyjdźcie, choć nie macie pieniędzy!
  Kupujcie i spożywajcie, bez pieniędzy
  i bez płacenia za wino i mleko!
  2 Czemu wydajecie pieniądza na to, co nie jest chlebem?
  I waszą pracę - na to, co nie nasyci?
  Słuchajcie Mnie, a jeść będziecie przysmaki
  i dusza wasza zakosztuje tłustych potraw.
  3 Nakłońcie wasze ucho i przyjdźcie do Mnie,
  posłuchajcie Mnie, a dusza wasza żyć będzie.

  Nowe Przymierze

  Zawrę z wami wieczyste przymierze:
  są to niezawodnie łaski dla Dawida2.
  4 Oto ustanowiłem cię świadkiem dla ludów,
  dla ludów wodzem i rozkazodawcą.
  5 Oto zawezwiesz naród, którego nie znasz,
  i ci, którzy cię nie znają, przybiegną do ciebie
  ze względu na Pana, twojego Boga,
  przez wzgląd na Świętego Izraelowego,
  bo On cię przyozdobi.

  Bliskość i wielkość Pana

  6 Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć,
  wzywajcie Go, dopóki jest blisko!
  7 Niechaj bezbożny porzuci swą drogę
  i człowiek nieprawy swoje knowania.
  Niech się nawróci do Pana, a Ten się nad nim zmiłuje,
  i do Boga naszego, gdyż hojny jest w przebaczaniu.
  8 Bo myśli moje nie są myślami waszymi
  ani wasze drogi moimi drogami -
  wyrocznia Pana.
  9 Bo jak niebiosa górują nad ziemią,
  tak drogi moje - nad waszymi drogami
  i myśli moje - nad myślami waszymi.

  Skuteczność słowa Pańskiego4

  10 Zaiste, podobnie jak ulewa i śnieg
  spadają z nieba
  i tam nie powracają,
  dopóki nie nawodnią ziemi,
  nie użyźnią jej i nie zapewnią urodzaju,
  tak iż wydaje nasienie dla siewcy
  i chleb dla jedzącego,
  11 tak słowo, które wychodzi z ust moich,
  nie wraca do Mnie bezowocne,
  zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem,
  i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa.

  Zakończenie księgi: Radosny powrót z wygnania

  12 O tak, z weselem wyjdziecie
  i w pokoju was przyprowadzą.
  Góry i pagórki przed wami
  podniosą radosne okrzyki,
  a wszystkie drzewa polne klaskać będą w dłonie.
  13 Zamiast cierni wyrosną cyprysy,
  zamiast pokrzyw wyrosną mirty.
  I będzie to Panu na chwałę,
  jako znak wieczysty, niezniszczalny!

  OdpowiedzUsuń
 61. +JMJ

  Proszę nie dawać w komentarz cytatòw z różnych przekazòw. Jest napisane wyraźnie iż tylko tematy związane z Wolną Elekcją. Jest na to forum na Cyprian Polak Wiara dodatki.

  Ci ktòrzy pòjdą pod okno papieskie będą mogli zobaczyć pomnik zwycięstwa po Wiedniem ktòrego nie chce Wiedeń - Kahlenberg.

  Co do informacji w Krakowie to się okaże z Łaski Bożej jej skuteczność. Plakatòw w każdym razie jest rozklejonych około 300, tyle ile nośnikòw w całym Krakowie miała agencja. Wszystkich w Krakowie słupòw ogłoszeniowych ma być około 800.
  Jednak nie na każdym z 300 słupòw jest plakat bo czasami nie ma miejsca to znaczy zleceniodawca ma wykupioną kampanię. Stąd nie raz nie ma w ogòle a czasami jest kilka. Jak jednak mòwię dotyczy to nieco ponad jednej trzeciej słupòw. Agencja ta ma jednak dobre lokalizację i jest to w zdecydowanej większości centrum.


  OdpowiedzUsuń
 62. + Jednak gdy idzie o plakaty rzecz jest też istotną że pierwszy raz na plakatach chyba na słupach ogłoszeniowych jest info o starożytnej historii Polski, a zwłaszcza tu w Krakowie iż Krakòw to pierwotnie Carodom.
  Czczący niby pogańską Legię z synem komucha na czele potrafili tylko szczekać na Jezusa pod Wawelem i na Rynku a słowem nie wspomnieli o starożytności Polski i Krakowa.
  ,Zrobili to katolicy i to nie letni ale kochający Chrystusa i szukający prawdy.

  OdpowiedzUsuń
 63. Szczęść Boże Wszystkim czytającym. Właśnie wróciłam z różańca św i widziałam na słupie ogłoszeniowym przy Estakadzie na 29- listopada oklejony słup pięknymi plakatami. Oby było nas mnóstwo z gorącymi sercami dla Króla. Szczęść Boże.

  OdpowiedzUsuń
 64. Kochani, za kilkanaście godzin nasze spotkanie, Intronizacja Chrystus ana Króla Polski! To już zaraz, tuż tuż!

  Do zobaczenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 65. Szczęść Boże
  Witam Pana Krzysztofa i czytelników tych Orędzi,byłam na wieczornej mszy św.w kościele św.Anny w Grodzisku Mazowieckim i też widziałam piękny plakat wolnej elekcji na tablicy ogłoszeń,oczywiście będę z mężem,dziećmi,mamą braćmi i bratową.Królój nam Chryste zawsze i wszędzie.Z Panem Bogiem.
  Justyna

  OdpowiedzUsuń
 66. + JMJ

  Ponieważ nie ma na razie komentarzy napomknę o jednej rzeczy. Nikt nie wrzucił na razie filmu do internetu z Błoń krakowskich z dzisiaj.
  Za wyjątkiem krakowianina jak na to wygląda interesującego się tą sprawą, ale nie będącego czytelnikiem Orędzi ani przeze mnie ani M. Michaliny.
  link
  https://youtu.be/iBYYrGfOf34
  i jeszcze wcześniejsza o filmików kilka na ten temat wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 67. Tomasz Tocawski 21.50
  wyborcza dodając 9 zdjeć pisze tak:

  https://krakow.wyborcza.pl/krakow/51,44425,25444923.html?i=0

  OdpowiedzUsuń
 68. Czekam na jakieś filmy z niecierpliwością. Abp Lenga był?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ObjawieniaOlawskie.pl

   Pojawiają się, może Domy Modlitwy będę miały jakieś jedno nagranie całości.

   Usuń
  2. Widziałam, że niektórzy ludzie mieli kamery (nie że komórki), więc może coś później dodadzą.

   Usuń
 69. Bardzo przykry obraz. Proroctwa się wypełnią. W moim kościele nawet nie wybrano stosownych czytań o Chrystusie Królu, nie było odnowienia nawet zawierzenia, ksiądz wystrzegał się jak zwykle nazwy Pan Jezus Król Polski, operował słowem król wszechświata. Pan prezydent zdaje się był w Zakopanem.
  takaprawda

  OdpowiedzUsuń
 70. Jak to jest z tym oznaczeniem (dosł. 'opieczętowaniem') Sług Bożych? Czy wśród zgromadzonych na Błoniach uczestników Wolnej Elekcji są tacy? Czy to jeszcze nie ten etap?

  OdpowiedzUsuń
 71. Skoro nie było żadnej z wymaganych ważnych osób tj Abp Lengi i Jędraszewskiego ani ks. Natanka, ani prezydenta to czy intronizacja się w ogóle odbyła? Czy jednak ktoś potem dotarł? Ktoś tam był i może opowiedzieć?
  Z niecierpliwością czekam co powie na to Pan Jezus.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłam, właśnie wróciłam z dobowej podróży. Pozdrawiam podlaskie :)

   Według tego, co powiedział prowadzący lud dokonał Intronizacji Chrystusa - jako lud, tylko i aż. Lecz tak czy siak czekamy nadal na przekazanie korony i berła przez władze kościelne i państwowe. Oby zrobili to przed uciskiem...
   Mam nadzieję, że Bóg wysłucha wolę i modlitwy tych wiernych osób, które przybyły. Tych nas 'maluczkich' w pewnym sensie.

   Ktoś nagrywał całe wydarzenie, moze będzie gdzieś relacja z tego. No i wspierajmy pana Cypriana, trudny czas.

   Usuń
 72. Szczęść Boże Wszystkim czytającym i zwolennikom Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Myślę, że pomimo braku jakiegokolwiek Kapłana czy osoby duchowej Pan Jezus Chrystus Król przyjął ten Akt za dokonany, który został odczytany przez Pana B. Z. Była również Prorokini Alicja Maria Michalina od Apokalipsy.
  Powiedział Pan Jezus Król Polski w przekazać do Proroka Krzysztofa Michałowskiemu, że choćby nie było decydentów Polski i Episkopatu to wystarczą Mi wasze gorące serca. A było tych serc jak na moje wyobrażenie ok. 2000.
  I to z całej Polski z różnych zakątków. Następnie wykonaliśmy dalsze polecenia Jezusa Króla Polski i swoją obecnością czy to na Wawelu i omówieniem czwartej części różańca św. czy to w Łagiewnikach oraz przy grobie Rodziców Św Jana Pawła II i sł. Bożej Rozali Celakównej i odmówieniem dwa razy koronki do Miłosierdzia Bożego wypełniliśmy polecenia Jezusa Króla Polski. Była to naprawdę Reszta - a kto nie mógł przybyć łączył się duchowo z nami na Błoniach Krakowskich.
  Jezu Chryste Królu Polski racz przyjąć ten Akt za dokonany i ratuj naszą Ojczyznę. My obiecujemy teraz modlić się o Koronację Ciebie Insygniami Królewskimi aby dopełnić całkowitego Aktu. Królu Polski przyrzekamy. Niech tak się stanie z Twoją pomocą. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 73. Łukasz
  Ja nie chcę siać defetyzmu, ale strasznie mnie niepokoi, że nie było żadnego duchownego do błogosławieństwa na koniec. Wydaje mi się, że gdyby Duch Święty faktycznie chciał tego tego wydarzenia to znaleźli by się obecni duchowni. Uroczystość w Łagiewnikach choć niepoparta żadnymi orędziami odbywała się przed Najświętszym Sakramentem z chórem i dwoma Biskupami. Bazylika była pełna wiernych. Żeby nie było, na Błoniach nie dopatrzyłem się żadnych nadużyć ze strony organizatorów. Modlitwy, Akt i czytane intencje były jak najbardziej w porządku. Jednak pojawili się tylko świeccy (w większości skrupulanci), którzy mają skłonności do emocjonalnych uniesień (których pełno w orędziach M.M od Apokalipsy). Ja mam doświadczenie spotkania Pana Jezusa i Maryi którzy są doskonałą miłością i mądrością. Maryja jest pełna Łaski, cnót i darów Ducha Świętego. Gdyby chciała przyprowadziłaby na tą elekcję duchownych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja mama chyba wspominała, że widziała jakiegoś w sutannie co rzekomo na Błoniach był. Jednak nikt nie podchodził, to nie wiem.

   Usuń
  2. Skłonności do emocjonalnych uniesień to można obserwować nieprzerwanie na spotkaniach Odnowy i tem podobnych, tam byli raczej mluczcy, ufni z gorącymi sercami i bezinteresowni. Osobiście byłam z mężem i siostrą duchową,a pozostali wierni pragnący intronizacji Jezusa Króla Polski w tym czasie adorowali Boga w parafii przed wystawionym Najświętszym Sakramentem z kapłanami. Intencje nasze i serca zna tylko Pan Bóg, a więc nie oceniaj. Masz doświadczenie spotkania z Jezusem i Maryją to dziekuj za tę Łaskę, bo nic nie jest Twoje ,tylko pokora przebija Niebiosa.To co zrobiliśmy, to tylko z miłości do Jezusa i Maryi, nawet gdyby te orędzia były fałszywe. Dziękuję wszystkim, którzy tam byli i ofiarowali Jezusowi i Maryi swoje serca, miłość,,trud , ból, cierpienie i pielgrzymowanie. Christus Vincit, Christus Regnat, Christus, Christus Imperat!

   Usuń
 74. Jest nagranie na YT z Aktu zawierzenia na Błoniach. Ponizej link. Z Panem Bogiem
  https://youtu.be/YCTYVd_OZJM

  OdpowiedzUsuń
 75. https://youtu.be/DiYffsEFPLg https://youtu.be/YCTYVd_OZJM
  Pojawiają się kolejne filmiki z błoni.

  OdpowiedzUsuń
 76. Mi rzucił się w oczy tylko pan Korab-karpowicz aż się zdziwiłem, że go tam zobaczyłem ale Pan Jezus wspominał juz o nim w tych oredziach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Piotr] Pan profesor Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz, o którym mówił Pan Jezus, startuje w wyborach na prezydenta Gliwic (ówczesny prezydent został senatorem). Nawiązałem kontakt z panem profesorem i koordynatorem wyborów. Rozmawiamy o konferencji, która prawdopodobnie odbędzie się w Gliwicach. Wtedy dam link do zaproszenia. Obecnie musimy zebrać sporo podpisów. Jeśli ktoś ma znajomych w Gliwicach, proszę informować. Jeśli potrzeba, powiem coś więcej.

   Usuń
 77. U nas w kościele po mszy o 10 rano, było uroczyste zawierzenie wg tej modlitwy:
  https://misericors.org/jubileuszowy-akt-przyjecia-jezusa-chrystusa-za-krola-i-pana/
  Przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, a więc było to ok. 11. Wyszło uroczyście. Ja się bardzo starałam połączyć duchowo z tymi, którzy są na błoniach w Krakowie, no i z naszym Królem oczywiście.
  Polka polska

  OdpowiedzUsuń
 78. Ludzie piszą La Salette

  Po dwóch dniach modlitwy na Jasnej Górze jadąc do Krakowa miałem dylemat, gdzie pojechac:do Lagiewnik czy na Błonie. Patrząc na program oraz propozycje kolegi zdecydowałem się na Błonie.
  O godz. 9.00 poszliśmy na msze święte do św Jana Chrzciciela na Salvatore, na 10. Na Błonie. 3 części Różańca tylko modlitwa, Akt Intronizacji, skończyło się przed 12. Był czas więc pojechałyśmy samochodem. Do Łagiewnik. Rozpoczęła się msza św przewodniczył arcybiskup Jedraszewski. Akt odnowienia przyjęcia Pana Jezusa za Króla i Pana.
  Pojechaliśmy na cmentarz Rakowiecki na grób Rozalia Celak. Byliśmy o 15. Odmowilismy Koronkę do BM. Pojechaliśmy Katedry Wawelskiej. Nieszpory, rozaniec,Msza św na Grobie św Stanisława.

  Piękny dzień.

  Pozdrawiam In Christo
  Henryk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam, piękny dzień! Warto było się pomęczyć :)
   Piękny kościół, czuć że jest się w Krakowie, mają tam królewskie kościoły.

   Usuń
 79. [Paweł]

  24.11.2019 W Święto Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W moim mieście przed Mszą Świętą byłem u spowiedzi świętej. Msza rozpoczęła się pieśnią Chrystus Wodzem Chrystus Królem, Chrystus, Chrystus Włradcą nam. Na koniec Mszy Świętej była pieśń Króluj nam Chryste Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie. To nasze rycerskie hasło. Nic ponad to, nie było. Ja osobiście po Komunii Świętej oddałem pokłon Jezusowi Chrystusowi Królowi Polski i po błogosławieństwie na zakończenie Mszy Świętej również to uczyniłem. W moim sercu Pan Jezus Chrystus jest moim Panem i Krolem. Amen. Generalnie, myślę, że najważniejsze to modlić się o to, by Kościół i Rząd oddały Wszelką Władzę Panu Jezusowi Chrystusowi Królowi Polski wraz z insygniami władzy czyli Koroną i Berłem. KRÓLUJ NAM PANIE JEZU CHRYSTE KRÓLU POLSKI W każdym aspekcie naszego życia. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 80. Witam,

  Słów kilka na temat tego co się wydarzyło wczoraj.
  Niestety wielkie rozczarowanie moje jeśli chodzi o mszę w sanktuarium Bożego Miłosierdzia o godzinie 13:30.
  Ksiądz w pośredni sposób bardzo ostro skrytykował Intronizację. Wzywał do posłuszeństwa bezwzględnego podając na przykładzie m. in. siostrę Faustynę i że tak zawsze w Kościele było i powinno być. Nawiązał do Jezusa w koronie cierniowej i chyba chciał aby tak pozostało. Na koniec skwitował, że trzeba czekać aż się wypowie Kościół i że czas pokazał że objawienia oławskie, cytuję dosłownie "okazały się falsyfikatem". Jeden z rycerzy Natanka zaprotestował ale został zignorowany. Ogólnie podczas mszy kilkakrotnie podkreślał że Jezus jest królem wszechświata; odniosłem wrażenie, że homilia była celowo przygotowana dla "Nas". Również to odniesienie do Oławy było nieprzypadkowe. Widać było, że Celebrans odpowiednio się "przygotował". Również "przegonienie" Nas z Bazyliki z górnego Kościoła do ciasnej kaplicy na dole nie było przypadkowe. Wszystko dla upokorzenia i umniejszenia Intronizacji. Poza tym msza była odprawiona byle jak. Nie tak powinno być. Wielki plus dla Was, którzy byliście tam. Widziałem wspaniałych ludzi pełnych wiary, jesteście SUPER! Byliście wyrzutem sumienia dla tych kleryków i księży, którzy patrzyli na Was z politowaniem. Nie wiem jak było na mszy o 15:20 może lepiej a ta o 13:30 to "kopniak".

  Tyle na szybko

  Pozdrowienie

  Hen???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja z rodziną byłam na Mszy o 8:00 w kościele św. Jana Chrzciciela u Salwadora. Nie było czuć aż takiej ignorancji jak u pana na Mszy, ale miałam wrażenie, że księża wiedzą o Błoniach. Kazanie było spoko, było tak skonstruowane, by każdy sam osobiście się zastanowił czy dla nas Jezus jest rzeczywiście najważniejszy w naszym życiu. Tak mówił, by nie wywyższać ani Błoni ani byłej Intronizacji w Łagiewnikach. Jednak w ogłoszeniach na koniec nie wspomnieli nic o Błoniach...

   Chrystusowiec krzyknął podczas homilii? Powie szczerze, że jeszcze tego nie słyszałam, nawet jak kapłan obrażał ich i orędzia.

   Osobiście jestem przekonana, że ta wcześniejsza rzekoma intronizacja w Łagiewnikach to była zrobiona tylko po, by ludzie już nie dręczyli biskupów. Jak dla miała ona charakter na zasadzie "no dobra, już się odczepcie!". Taka intronizacja z łaski... Jednak tak ją poprowadzili, żeby zmylić nazewnictwem wielu ludzi, by prawdziwej intronizacji nie dokonać. W końcu był to AKT przyjęcia Chrystusa na Króla i Pana (i tu jest różnie, bo podają albo wszechświata, albo pana rodziny, charakter osobisty). Widać pod filmikami na YT wypowiedzi ludzi, że oni nawet nie mają świadomości, że prawdziwej intronizacji nie było. Są też tacy, co się zapierają że była, i to my się czepiamy i wymyślamy nie wiadomo co.

   I często kapłani wykorzystują ten "akt" by nim manipulować ludzi, że przesadzają, by już się ogarnęli i nie upominali się o prawdziwą intronizację, bo wierzą nie wiadomo czemu. Często przedstawia się nas w świetle "katolickich oszołomów". U mnie tydzień temu na kazaniu ksiądz też chyba wspominał o tym akcie w Łagiewnikach.

   Usuń
  2. Łukasz
   Szukając wrogów w innych ludziach sami jesteśmy sobie wrogiem. Czy komukolwiek kiedykolwiek przyszło do głowy, że to sam Duch Święty mówi do nas przez innych ludzi i sytuacje, których doświadczamy? Może tak właśnie miało być. Może to miała być dla nas (obecnych na Błoniach) lekcja pokory i cierpliwości. Taka sama lekcja, którą dostała Rozalia podczas swojej wędrówki:
   "Niepowodzeniem zakończyły się starania o intronizację Jezusa na Króla Polski przed wybuchem drugiej wojny światowej, w wyniku czego Polska i wiele krajów świata uległo zniszczeniu. Czy zatem misja powierzona Rozalii także zakończyła się niepowodzeniem? Przez jakiś czas tak wydawało się samej Rozalii. Jej dotychczasowym staraniom o intronizację przyświecała myśl: teraz albo nigdy. Gdy po wybuchu wojny rozmyślała nad tymi słowami uważając, że czas łaski dany Polsce został zaprzepaszczony, usłyszała głos Jezusa: "Czy czas u Boga jest czasem ludzkim? Czyż nie przygotowuję serc ludzkich do tej wzniosłej chwili, jaką ma być intronizacja? Czy sądzisz, jakoby ma zapowiedź nie dała się spełnić?"

   Koronka o 15:00 i Msza Święta o 15:20 w Bazylice były super. Można się było skupić na uwielbianiu Miłosierdzia Bożego :)

   Usuń
  3. Łukasz
   Może nie koniecznie trzeba szukać wrogów w innych ludziach. Wrogowie sami znajda
   A jeśli ktoś wrogi Kościołowi wypowiada na Katolikow przklenstwo?
   Dalej uażasz że każde słowo pochodzi od Ducha Świętego?

   Usuń
  4. Łukasz
   No na pewno nie każde :) Zawsze trzeba się modlić o rozeznanie.
   Chciałem tylko podkreślić, że szukanie na siłę wrogów i obozów w Kościele oraz pyszna duma z "bycia wyrzutem sumienia dla tych kleryków i księży, którzy patrzyli na Was z politowaniem" to uczucia i emocje, które niekoniecznie pochodzą od Pana Jezusa :) Jest takie kazanie o. Augustyna Pelanowskiego, w którym mówi o zakonniku, który twierdził, że nie umie się modlić inaczej niż przez gotowanie i pieczenie pysznych naleśników ku chwale Pana Boga. Jego przełożony stanowczo mu tego zakazał zarzucając mu profanację. W kazaniu tym Pan Bóg ukarał przełożonego za to, że zakazał podwładnemu ze szczerym sercem i intencjami modlić się tak jak po prostu umie najlepiej. Pamiętajmy, że będziemy sądzeni tą samą miarą, którą my sądzimy. Uważajmy zatem na wszelkie kamienie, którymi bez większej refleksji rzucamy w bliźnich, bo możemy się ostro na takim podejściu przejechać ;-)
   Z Panem Bogiem!

   Usuń
  5. Witam,

   W kwestii komentarza powyżej.

   Byłem, widziałem, słyszałem.
   Nie szukam wrogów na siłę to raczej Oni Nas znaleźli. Nie maiłem jakiś nadzwyczajnych emocji i poczucia wyższości. Byłem zmęczony i zmarznięty, w nocy spałem 2 godziny a potem podróż. Sporą część drogi z Błoni do Sanktuarium przemierzyłem pieszo. Nie spodziewałem się tego co usłyszałem i zobaczyłem. Odwołanie się do kazania o. Pelanowskiego nie na miejscu. Rozumowanie w wysokim stopniu naciągane.

   Pozdrowienie

   Hen???

   Usuń
 81. A gdzie nasz prorok Krzysztof ?
  Chcemy zobaczyć naszego proroka Czy jest taka możliwość? Są jakies zdjecia lub filmik ? Prosimy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też bardzo chciałem zobaczyć Pana Krzysztofa na Błoniach. I mam takie pytanie czy odmawiał Pan jeden dziesiątek przy trzecim ostatnim rozancu?
   Michal

   Usuń
  2. Witam,

   Nie ma takiej potrzeby, niech działa bez ludzkich ograniczeń czy zobowiązań.

   "Gdy oni odchodzili, Jezus zaczął mówić do tłumów o Janie: «Coście wyszli oglądać na pustyni? Trzcinę kołyszącą się na wietrze? Ale coście wyszli zobaczyć? Człowieka w miękkie szaty ubranego? Oto w domach królewskich są ci, którzy miękkie szaty noszą. Po coście więc wyszli? Proroka zobaczyć? Tak, powiadam wam, nawet więcej niż proroka." (Mt 11, 7-9).

   Pozdrowienie

   Hen???

   Usuń
 82. Potwierdzenie: Księga Ezechiela, rozdz.2, temat: „Zagłada ludu i króla”, werset 1 do 2 /całość zgłębić/. „Pan skierował do mnie te słowa: Synu człowieczy, mieszkasz wśród ludu* opornego, który ma oczy na to by widzieć, a nie widzi, i ma uszy na to by słyszeć a nie słyszy, ponieważ jest ludem opornym. Synu człowieczy, przygotuj sobie rzeczy na drogę zesłania* za dnia i na ich oczach wyjdź z miejsca tego pobytu na inne miejsce. Może to zrozumieją, chociaż to lud zbuntowany".

  Niech Matka Ostrobramska ma nas w opiece.

  Pozdrawiam In Christo Henryk

  OdpowiedzUsuń
 83. +JMJ

  Nie było mnie fizycznie ale byłem z wami duchem. rozchorowałem się bardziej i miałem pouczenie iż nie pójdę. Potem do ostatniej chwili brana była pod uwagę jeszcze koronka gdzie było moje rozważanie, ale też ostatecznie było iż nie pójdę i była odmówiona dwukrotnie zresztą przez dwie osoby które o oto poprosiłem.
  Te pouczenia będą też opublikowane. Tam jest dość krótko, ale trochę więcej.

  Co do księdza tam. Ja się zajmowałem plakatami, także ulotkami plus rozważanie do koronki. Wobec widocznych braków gdy chciałem działać w sprawie Lengi, innego księdza byłem w pouczeniu zatrzymywany. Zresztą okazało się że to co miałem, plus przede wszystkim moje przeziębienie z silnymi objawami grypowymi (ale nie tylko to zdrowotnie) sprawiało że się wyrobiłem na styk.

  Nie wiem czy tam był ksiądz, gdybym mógł się tym zajmować doprowadziłbym być może do zaproszenia ks Murzińskiego, może także Małkowskiego. Taki charyzmatyczny ksiądz powinien być nawet gdyby abp Dzięga deklarował na 100 procent ze będzie bo zawsze coś może się stać. Nie oczekiwałbym ze sam z siebie przyjdzie bo jest w internecie. Bo jest jeszcze taka kwestia że takiego księdza trzeba przywieźć, zwłaszcza Małkowskiego dać mu nocleg i kolację, śniadanie, czyli wynająć na przykład w stosownym miejscu. Gdybym się tym mógł czy miał zająć, było ustalone albo zlecone mi, że to mam zrobić to bym także opłacił ten nocleg i wyżywienie, zwrócił za pociąg.
  Ktoś się do mnie zgłosił że przywiezie abp Lengę, skierowałem go do domów modlitwy do B.Z.

  Co do Lengi to tego nie załatwiałem i nie pozyskiwałem informacji tylko ktoś kogo dobrze znam przekazał mi wiadomość od księdza, znanego zresztą, jednego z niepokornych, że wedle wiedzy tego księdza na pewno nawet przyjedzie Lenga na pewno.
  Więc wiadomość ta przyszła do mnie jakby przypadkiem i się nią podzieliłem. Nie wiedziałem jednak skąd ten ksiądz ma taką wiedzę, która się nie sprawdziła.

  To że nie było błogosławieństwa księdza na koniec uważam za niesmaczne. Gdybym był za to odpowiedzialny to bym to załatwił konkretnie a jak nie dawałbym rady to bym jasno powiedział jakie są potrzeby i co mogę a czego nie mogę.

  Faktem jest że zostało na to tylko ponad tydzień jak było wiadomo że ani abp Jędraszewski nic ani prezydent tyle że nie było jasno powiedziane co kto może i czy ma jakieś ograniczenia czasowe różnorakie obowiązki w tym czasie także dla mnie nie było to jasne.

  No, ale z tego ci wiem nagłośnienie było w porządku, przeprowadzone w porządku. Jednakże był tam prof Korab Karpowicz i jeśli zawierzał człowiek świecki to on już bardziej powinien dokonywać tego zawierzenia. no ale ja nie wiedziałem czy on na pewno będzie nie zajmowałem się tym.
  Gdybym był to bym chyba jego poprosił o zawierzenie o ile by nie było księdza. Trudna sprawa jeśliby to miał robić człowiek świecki to poprosiłbym Karpowicza.

  Wiem, że tam jednak było niebo choć pogoda zła. Przekazano mi że ktoś widział niebo otwarte i imin. innymi Andrzeja Bobolę, reszty co mi skrótowo przekazano nie pamiętam. Osobiście uważam, że to widzenie jest prawdziwe.

  Ludzie okazali serce czyli to czego oczekiwał Pan Jezus i matka Boża.

  Co do abp Lengi jak mówię nie wiem na jakiej podstawie ten wiarygodny dla mnie ksiądz i dla wielu był przekonany że abp Lenga będzie.
  Byłoby to jednak uznanie Orędzi niejako przez biskupa o do MM od Apokalipsy, ale i przeze mnie i Wróblewskiego także a na to diabłu udało się nie pozwolić.

  Z Panem Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 84. W mojej parafii nic nie bylo o Intronizacji.

  OdpowiedzUsuń
 85. +Co do odmawiania ròżańca odmawiałem cztery części towarzysząc duchem. Trzy a potem po przerwie czwartą przed Przenajświętszym na żywo w internecie.

  Także Koronkę że swoim rozważaniem odmòwiłem o piętnastej ,tak że była trzy razy odmòwiona a dwa razy przy grobie Rozalii

  OdpowiedzUsuń
 86. Agnieszka Legnica - tak krótko: cieszy stwierdzenie p.Krzysztofa: "Ludzie okazali serce czyli to czego oczekiwał Pan Jezus i Matka Boża", ale najbardziej ucieszy mnie, jak sam Jezus to potwierdzi. Serce okazane, zadanie przez naród wykonane, oby. Teraz chciejmy i dążmy do tego, by Jezus Chrystus Król Polski naprawdę panował w naszym sercu, życiu, w każdej sferze, każdej dziedzinie, kazdego dnia pełniąc Jego Wolę, wypełniając Jego prawo. Słowa niech się przełożą na czyny - tego życzę wszystkim i sobie. Czekam na dalsze wskazówki Pana Jezusa.

  OdpowiedzUsuń
 87. Dlaczego w 2016 roku nie dokonał się pełny akt intronizacyjny:
  1. Chrystus nie otrzymał insygniów królewskich (korony i berła).
  2. Nie został mu nadany tytuł Jezus Chrystus Król Polski.
  3. Episkopat i kapłani zabraniają umieszczania wizerunku Króla Polski w kościołach (w przeciwieństwie do obrazów maryjnych).
  4. Nie opracowano litanii do Jezusa Chrystusa Króla Polski.
  5. Nie wolno zamawiać mszy świętych w intencji lub do Chrystusa Króla Polski.

  OdpowiedzUsuń
 88. Agnieszka Legnica - czy może Pan opublikować te rozważania do Koronki? Będę wdzięczna, dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 89. Króluj nam Chryste!

  Na 24 XI Abp Paweł Lenga był zaproszony na spotkanie do księgarni Sumsum Corda w Poznaniu- z S. Krajskim napisał drugą książkę. Potem miał zarezerwowany nocleg u sióstr. Organizatorzy na pewno planowali to wcześniej.
  Dowiedziałam się o tym w pociągu do Krakowa. Przyjechałyśmy z koleżanką już w sobotę, żeby być na sympozjum w Łagiewnikach. Pociąg jednak wjechał do Krakowa z opóźnieniem. Sympozjum odpuściłyśmy a plan był na bieżąco modyfikowany.
  ,,Ja jestem najważniejszy" z Orędzia w czasie Wielkanocy b.r.( cytuję z pamięci i bardzo mocno to siedzi we mnie).
  Taki plan z poprawkami gdzie Jezus jest najważniejszy okazał się najlepszy.
  Miałyśmy z Agnieszką wielki apetyt na Mszę św na Wawelu. Przyjechałyśmy przecież do swego Króla.
  Po Koronce przy grobie Rozalii Celakówny i modlitwie przy Rodzicach św. Jana Pawła II zdążyłyśmy na 16:30 do kaplicy na Wawelu.
  Wpuszczono nas na Mszę św ze Ślubami Wieczystymi dwóch sióstr Jadwiżanek wawelskich Służebnic Chrystusa Obecnego. Wieczorem spacer po Starówce i Adoracja w kościele św Wojciecha.

  Jeśli chodzi o niedzielę to pogoda na Błoniach nie była zła jak na koniec listopada.
  Była mgła a to symbol opieki Matki Bożej.

  Tam Niebo dotknęło ziemi.

  Niedosyt, bo bardzo chciałam odnaleźć grób ks. Tadeusza Kiersztyna- nie udało się ani w sobotę ani w niedzielę, nikt z napotkanych ludzi nie wiedział. Chociaż leżą niedaleko siebie.

  Ciekawa też byłam rozważań do Koronki do BM. Jeśli rozważania są tak przygotowane jak plakat informacyjny to bardzo proszę Panie Cyprianie o udostępnienie ich dla nas w komentarzach czy w Dodatkach.

  Maria Marcinkowska.

  OdpowiedzUsuń
 90. Szczęść Boże
  Bardzo się cieszę że mogłam być z rodziną na Intronizacji Pana Jezusa Chrystusa na Króla Polski,wspaniałe przeżycie,pomimo tego że nie było kapłana,to bardzo ważne były serca ludzi,tych którzy przybyli i tych połączonych duchowo.Na mszy byliśmy w Bazylice Mariackiej kazanie było w odniesieniu do Króla Wszechświata,przed Najświętszym Sakramentem czwarta część różańca,Koronka do Bożego Miłosierdzia przy grobie Rozalii,i modlitwa przy grobie rodziców Jana Pawła II.
  Nad ranem przyśnił mi się złoto miedziany krzyż na niebie,uznaję to za dobry znak od Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski.
  Z Panem Bogiem
  Justyna

  OdpowiedzUsuń
 91. + ks. Tadeusz Kiersztyn nie jest pochowany w grobowcu jezuitów, leży w tej samej kwaterze co Rozalia Celakówna

  OdpowiedzUsuń
 92. +JMJ

  Rozważania do Koronki przy grobie Rozalii Celakówny 24 XI
  https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2019/11/koronka-do-miosierdzia-bozego-z.html

  OdpowiedzUsuń
 93. Wolna Elek. -świad. komentarze
  PDFDrukujEmail

  Poprawiony: poniedziałek, 25 listopada 2019 23:03 Wpisany przez DM JP2 poniedziałek, 25 listopada 2019 22:36

  Świadectwo uczestniczki Wolnej Elkcji0 24XI 2019 r.

  Na głos prowadzącego: "Stajemy do apelu / śpiew "Maryjo Królowo Polski"/, ujrzałam Maryję. Niebo zaczęło się otwierać. Po oby stronach otwartego nieba stanęli Aniołowie i Święci. Po prawej stronie Maryi stał św. Jan Paweł II, po lewej: św. Andrzej Bobola, za nim bł. ks. Jerzy Popiełuszko, św. Faustyna, S.B. kard. Stefan Wyszyński, S.B. Rozalia Celakówna. Widzenie trwało cały czas.
  Po "obwołaniu Jezusa Królem Polski" westchnęłam do Maryi i usłyszałam: "Przyjęłam".
  Janina. http://domymodlitwyjp2.pl/pl/wolna-elek-wiad-komentarze

  OdpowiedzUsuń
 94. Informacja na stronie Domów Modlitwy
  Małgorzata

  http://domymodlitwyjp2.pl/en/wolna-elek-wiad-komentarze

  Świadectwo uczestniczki Wolnej Elkcji0 24XI 2019 r.

  Na głos prowadzącego: "Stajemy do apelu / śpiew "Maryjo Królowo Polski"/, ujrzałam Maryję. Niebo zaczęło się otwierać. Po oby stronach otwartego nieba stanęli Aniołowie i Święci. Po prawej stronie Maryi stał św. Jan Paweł II, po lewej: św. Andrzej Bobola, za nim bł. ks. Jerzy Popiełuszko, św. Faustyna, S.B. kard. Stefan Wyszyński, S.B. Rozalia Celakówna. Widzenie trwało cały czas.
  Po "obwołaniu Jezusa Królem Polski" westchnęłam do Maryi i usłyszałam: "Przyjęłam".
  Janina.

  OdpowiedzUsuń
 95. Wolna Elek. -świad. komentarz
  Świadectwo uczestniczki Wolnej Elkcji0 24XI 2019 r.

  Na głos prowadzącego: "Stajemy do apelu / śpiew "Maryjo Królowo Polski"/, ujrzałam Maryję. Niebo zaczęło się otwierać. Po oby stronach otwartego nieba stanęli Aniołowie i Święci. Po prawej stronie Maryi stał św. Jan Paweł II, po lewej: św. Andrzej Bobola, za nim bł. ks. Jerzy Popiełuszko, św. Faustyna, S.B. kard. Stefan Wyszyński, S.B. Rozalia Celakówna. Widzenie trwało cały czas.
  Po "obwołaniu Jezusa Królem Polski" westchnęłam do Maryi i usłyszałam: "Przyjęłam".
  Janina.

  OdpowiedzUsuń
 96. + Specyficzne. Znak naszych czasów. O Wolnej Elekcji napisała krakowska Wyborcza a nie napisała Polonia Christiana choć podobno tam była.
  https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25444923,wybrali-chrystusa-na-krola-polski-i-przeprosili-za-lgbt.html

  OdpowiedzUsuń
 97. Wygląda na to,że Wyborcza stanęła po stronie Króla.Przecież Rzym niejednokrotnie stawał w obronie Jezusa a który gnębil Izrael.

  Henryk

  OdpowiedzUsuń
 98. +
  Jest już nowe Orędzie do A.M.M. Michaliny od Apokalipsy "podsumowujáce" Wolną Elekcję, ale jak widzę na stronach DM jeszcze go nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 99. + Jedna pani z Krakowa, która rozdawała ulotki ( te z drukarni) w swojej parafii ma już kłopoty. Była "przesłuchiwana" przez proboszcza w obecności świeckich związanych z parafią (jak i ona jest związana i aktywna). Proboszcz pytał, ale nie był zainteresowany tym co ma do powiedzenia. Nie okazał jej szacunku mimo, że jest to starsza pani na poziomie, zna ją nie od dziś i przed ulotkami miano jej proponować pewną funkcję.Dotknął już ją jakiś ostracyzm towarzyski w pewnym stopniu u wszystkich zaangażowanych w parafii i znających ją. Proszę o modlitwę w jej intencji

  OdpowiedzUsuń
 100. +
  Co do mnie to bardzo źle się czuję (ale oczywiście nic mi nie będzie:). Ale tak widać ma być. Piszę o tym tylko dlatego, że można by już dać nowe Orędzie przeze mnie. Mam też teraz wyprowadzkę i przeprowadzkę i jakoś się przez to przeczołgam:)
  W Orędziach przeze mnie (jest niewiele od ostatnio publikowanego) nie ma "podsumowania" Wolnej Elekcji na Błoniach.
  Czekamy na opublikowanie Orędzi M. m. od Apokalipsy które już jest i otrzymane i przepisane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +
   Pana pobyt w Krakowie to rzeczywiście jak poligon:) Podziwiam cierpliwość w znoszeniu dolegliwości zdrowotnych. Teraz po Wolnej Elekcji należy się Panu przede wszystkim odpoczynek.
   Drodzy Czytelnicy Orędzi a może mały atak modlitewny na wsparcie naszego Proroka Cypriana?
   Natrudził się niemało przy przygotowniach Wolnej Elekcji, nie wyleżał się i teraz ma zaostrzenie choroby.

   Pod Twoją obronę...

   Usuń
  2. +JMJ
   Dziękuję. Sługą nieużytecznym jestem a co do natrudzenia zenia się miałem ku temu warunki. Jakby porównać do robotnika to ja byłem raczej tym który miał betoniarkę nie tym który mieszał szpadlem.
   Te dopusty muszą być i dam rady. Bardziej proszę o modlitwę w intencji tej pani i innych czytelników tych którzy mają różne swoje krzyże jak na przykład jednej czytelniczki która posłuchała Pana Jezusa i wyprowadziła się z Warszawy, ale dom który kupiła jest oszukany i nieoczekiwanie trzeba dokładać a nie ma już z czego.
   Jeśli chodzi o mnie to abym w chorobie podobał się Panu Jezusowi i wedle Woli Bożej umieścił kolejne przekazy bo to ma być razem z podziękowaniem które mailowo zajmuje sporo czasu dlatego nie jest to teraz tylko przepisać i umieścić.

   Usuń
  3. Do codziennych modlitwy dodałam prośbę o opiekę na wszystkimi Bożymi prorokami, mistykami, charyzmatykami oraz uczestnikami Wolnej elekcji na Błoniach, bo jak widać diabeł nie odpuszcza.

   Dziękuję też wszystkim, którzy przybyli na Błonia, ja nie mogłam tam być.

   Małgorzata

   Usuń
 101. + A propos tej już prześladowanej pani nie wiem czy nie istotne jest tutaj informacja na ulotce dotycząca Krakowa i tego iż go założył król ( według Kościoła króla mamy dopiero w Polsce od czasów chrześcijańskich. Ale królikowie greccy mogli być już na przykład, różni pogańscy królikowie bo królami tylko miast państw byli i wszelkiej maści starożytni królowie mogli być często na powierzchniach tylko starego miasta w Krakowie i to było ich całe terytorium. ale byli krolami) Car 1850 p.n. e.

  Do tych zarzutów się ten ksiądz nie przyznawał, ale pamiętajmy że Wolańskiego wedle dostępnych informacji kościół chciał spalić na stosie. w XIX wieku! Serio. W końcu spalono tylko książki które mówiły o przedchrześcijańskiej Lechii.
  Więc nie wiadomo co tu i jak działa.
  Jakby ta pani oświadczyła, że nie wierzy w piekło przykładowo to by jej marnego słowa ksiądz nie powiedział, albo jakby powiedziała że bluźniercy LGBT to ludzie godni szacunku pretensji by nie było.

  OdpowiedzUsuń
 102. Stanisław Krajski i ksiądz Jochemczyk negatywnie wyrażają się o objawieniach prywatnych i Intronizacji na Błoniach w wrealu24 https://www.youtube.com/watch?v=4b_YFmccWpA&t=468s (od 37 minuty)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ObjawieniaOlawskie.pl

   Dr Krajski tam wybiórczo coś przytacza, aby przedstawić Wolną Elekcję w negatywnym świetle, jako, powiedzmy "szum sprzeczności". Niestety, u osób wykształconych religijnie trudno szukać zrozumienia (stare wino), chyba, że będą się odznaczać nadzwyczajną uczciwością intelektualną. Komentujmy pod tym filmem, że to manipulacja, zamieszczajmy odniesienia do tych Orędzi z Domów Modlitwy - niech ludzie czytają oryginalny przekaz, a nie wybiórczą linijkę. Zastanawia mnie mocno, jak ludzie, którzy powołują się i piszą książki i Fatimie mogą tak się wyrażać o ewentualnych innych Objawieniach Matki Bożej, ale to tajemnica ludziego podejścia. Trzeba się modlić, aby choć troszkę takiej przychylności mogło nastąpić, jak Pan Prorok wspomniał – na stronie Wyborczej opublikowano coś o Elekcji, a na katolickich portalach ani widu ani słychu, tak to bywa i bywało także, a może zwłaszcza w Oławie.

   Udostępniajmy ten odnośnik, nie zgadzajmy się z tezami dra Krajskiego – niech nie będzie tak, że sobie może przejść coś takiego bez choćby śladu wyjaśnienia sprawy:

   http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/wolna-elekcja-krakow-24xi2019

   PS
   Zostało już opublikowane nowe Orędzie przekazane Marii Michalinie od Apokalipsy.

   Usuń
  2. Komentarz dodany. Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Niech jak najwięcej ludzi komentuje ten materiał, by wiedzieli, że nie ma z nami żartów i nie godzimy się na takie manipulacje.

   Usuń
  4. Mój komentarz nie jest widoczny dla niezalogowanych do serwisu YT :/

   Usuń
 103. Krajski mówi, że abp Lenga o intronizacji dowiedział się dopiero w poniedziałek.On ma z nim kontakt bo wydał jego dwie książki.Czy to prawda panie Krzysztofie? W orędziu MM od Apokalipsy Królowa Polski mówi takie słowa:
  "Tych, którzy mają wątpliwości, że nie było kapłana, mówię, że duchowo łączył się abp JAN Paweł Lenga, jak duchowo zobaczyłaś i kilku innych anonimowo." To się nie zgadza bo jak nie wiedział to jak się mógł duchowo łączyć?I gdzie jest prawda? Proszę o komentarz, pozdrawiam,Joanna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to, że albo był zastraszany, jak wspomniał Dejmien, lub nie mógł przybyć z innych powodów. Ewentualnie sam chciał uczestniczyć nieoficjalnie w tym wydarzeniu. Ufajmy Niebu, że mówi prawdę skoro łączył się z nami duchowo.

   Usuń
 104. Pozwolę sobie wysnuć hipotezę, že ks. Lenga był zastraszony, by nie przyznać się do Intronizacji. Nie wierzę, że dowiedział się o Intronizacji w poniedziałek, uważam, że informacje dotarły dużo wcześniej. Zvtwgo co mówiono, wiele osób byĺo odpowiedzialnych za rozpowszechnianie informacji o wydarzeniu i ta informacja nie mogła umknąć ks. LENDZE. Po prostu nie mogła. Musiał wyrazić wstępną opinię i zgodę skoro na plakacie było jego nazwisko. Nie wierze, żevdo czasu Intronozacji nikt nie miał kontaktu z ks. Lengą, musiał być mailowy, telefoniczny. Normalnie też powinien być potwierdzający przybycie na dzień przed Intronizacją. Bo tak to chyba powinno wyglądać. Więc jeśli ks. Lenga wiedział a zaprzecza, że nie wiedział, to znaczy, że otaczają go wilki i musi udawać. Być ostrożnym. Informacja o Intronizacji poszła w obieg, wielu ludzom jest niewygodna. Fasada kłamstwa jest długa i szeroka i kto wie dokąd sięga. A coś mi się wydaje, że sięga dalej niż nam się zdaje. W każdym razie pana Krajskiego ciężko rozgryźć. Ta sytuacja wskazuje, że a) pan Krajski nie mówi prawdy b) mowi to, co usłyszał od ks. Lengi. Jeśli ks. Lenga był obecny duchowo to znaczy, że pan Krajski może być naprawdę wilkiem. Kłamstwo ma wiele warstw, prawda leży pomiędzy nimi. W samej Intronizacji i jej przebiegu nie było nic złego, to był faktycznie pokaz ludzkich serc (źałuję, że mnie nie było) nie dla poklasku jak inni sądzą i nie dla żadnego zysku. Nie byĺo tam niczego za co świat mógłby ich pokochać, a raczej inicjatywa, która przez świat z urzędu jest znienawidzona. Skromne 500 osób, dla których otwarło się Niebo. To jest niesamowite. I niestety ta kiczba wskazuje jak wiele jeszcze wody (a može krwi?) Upłynie zanim ludzie dojrzeją do tej decyzji, która wiąże się z odpowiedzialnością wobec Boga Stwórcy i podporządkowaniem jego woli. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 105. +JMJ

  Możliwie krótko.

  Przede wszystkim ktoś chce nam zepsuć radość po wydarzeniu i w spokoju krzepić się Orędziem Matki Bożej podsumowującym wydarzeniem.
  Kto - wiadomo, nieprzyjaciel rodu ludzkiego, który może posługiwać się także ludźmi którym wydaje się, że działają w dobrej wierze.

  Program Krajskiego z ks. Jochemczykiem jest manipulacyjny w treści i w tytule niedopuszczalny.
  Krajski był już raz upomniany w tych Orędziach. Nie wykluczone że to zna bo dlaczego nie. Wystarczy wpisać swoje nazwisko w wyszukiwarkę, albo ktoś mu dostarczył. Od tego czasu jednak nie tylko nie przywołuje objawień uznanych przez Kościół, ale zaczyna atakować- oczywiście te, które nie mają jeszcze imprimatur bo tamtych nie może.
  Niedawno był program którego chciał ewidentnie Krajski gdzie był ks. Jochemczyk i ks. Kneblewski gdzie była teza z poduszczenia i prowadzenia Krajskiego, że objawienia prywatne są niepotrzebne także te uznane ( A Fatima to jakie? No bo słowa nie były do całego ludu tylko do trojga pastuszków).
  Teraz mamy już wprost atak.
  I nie jest to tak, że ja tu sobie napiszę, czy pod nowym Orędziem ( jest to tutaj dla pewnego porządku) tylko się to tak nie powinno skończyć.
  Są zasady dziennikarskie i pewnej przyzwoitości i savoir wiwru w którym zresztą S. Krajski się specjalizuje i musi być możliwość dania głosu na antenie w Realu 24 przedstawicielom osób atakowanych a konkretnie w autorskim programie Krajskiego w ramach tego kanału.
  Zobaczymy czy te zasady zostaną zachowane.
  Ja się w tej chwili tym nie mogę zajmować. Może od poniedziałku skontaktuję się z A.MM i B. Z. ( i może także G.W.) w tej sprawie . Będziemy myśleć nad tym – ale ja tak to widzę jak napisałem.
  I drodzy Czytelnicy tych Orędzi i wszyscy którzy byliście na Wolnej Elekcji. Ponad tysiąc Polaków, może dwa tysiące, którzy jechali z całej Polski zostali pomówieni, bo jest to pomówienie na antenie Realu 24, konkretnie programu Brzytwa. Tak więc jak najbardziej macie prawo wyrażać swój sprzeciw w komentarzach pod programem czy inaczej, ale na tym nie powinno się skończyć.
  I jak mówię ja mogę od poniedziałku, w najlepszym przypadku, tutaj jakoś działać, też myślę, ze powinno być oświadczenie na stronach DM, ale to może w przyszłym tygodniu.
  Co do bp Lengi i Krajskiego. Ktoś i wiem kto kontaktował się z Krajskim bo miał do niego kontakt i prosił o kontakt z bp Lengą. Z tego co zrozumiałem z przekazanej mi treści Krajski udawał dobrego wujka, który chciałby pomóc ale nie pomoże. Potem miał wydać oświadczenie w przeddzień, że bp Lenga nie przyjedzie na Błonia krakowskie na Wolną Elekcją bo ma promocję książki w księgarni Sursum Korda w Poznaniu, Krajskiego swoją wspólną.
  W rozmowie nie przekazywał tej osobie iżby abp Lenga miał nie przyjechać bo będzie promował książkę na jednym ze spotkań.

  Dodatkowo ksiądz którego cenią Polacy którzy chcą niezależnego a wiernego Bogu słowa Kościoła był pewny iż bp Lenga przyjedzie. To jest ksiądz poważny i ceniony, nie wziął tego z kosmosu, ani że mu się wydawało, tylko był przekonany ( a objawień własnych nie ma żeby nie było wątpliwości:).

  To wszystko jest do wyjaśnienia, ale mocno mi tutaj zaczyna śmierdzieć po prostu. Śmierdzieć ze strony Krajskiego.
  Gdy trzeba będzie a się zgodzi zabierze głos i ten ksiądz.

  Dodam jeszcze, że są z dzisiaj przeze mnie ostre słowa Pana Jezusa o Krajskim ( o księdzu Jochemczyku nie jest wspomniane). Jeśli jutro wieczorem będę dawał nowe Orędzia zamieszczę je też, jeśli nie dam w komentarzu.

  Z Panem Bogiem.

  OdpowiedzUsuń
 106. Nie potrzeba nam zapewnień Krajskiego i opinii innych, wystarczy nam, którzy tam byliśmy dotknięcie łaski jakiej doświadczyliśmy i głębokiej pokory wobec Króla, który nami nie wzgardził.Każdy z nas pokonywał przeciwności jakie były na naszej drodze.Boże dziękujemy, że mogliśmy Ci oddać nasz hołd.Króluj nam Chryste.M.K.

  OdpowiedzUsuń
 107. Dr Krajski od lat zarabia krocie na książkach o masonerii, będących kompilacjami wiadomości powszechnie dostępnych w internecie. Czyli - nieomalże zawodowo zajmuje się od lat złem w czystej postaci i na złu zarabia pieniądze. Jak można zajmować się złem, latami analizować je, brać nieomal do rąk, oglądać je pod lupą i nie stać się w końcu jego częścią? Jest to niemożliwe.

  Taki punkt widzenia, pozwala zrozumieć niedawne "dziwne wolty" p. Krajskiego. Dla mnie są one całkowicie zrozumiałe, jako konsekwencja jego wieloletniego skupienia uwagi na masońskim szambie. Sam mam ze dwie jego książki, ale przestałem się nimi interesować, gdy zaczął wydawać po dwie rocznie i reklamować je na lewo i prawo. W pewnym okresie nie było prawie portalu prawicowego, gdzie by nie był obecny ze swoimi dziełami. Owszem, można powiedzieć, że ludzie powinni te rzeczy znać i wiedza o zgubnych wpływach masońskich jest w Polsce zbyt mała. W tym zakresie p. Krajski na pewno wykonał kawał potrzebnej roboty. Ale co za dużo to niezdrowo. Masonerii też w pewnym stopniu zależy na rozgłosie, choć zarazem udają wielkie tajemnice. Grają przebiegle podwójną grę i p. Krajski jakby nie do końca zdawał sobie sprawę z tego, że - zapewne nieświadomie - propaguje ich "wszechobecność" i "wszechwładzę", zarazem niestrudzenie "demaskując" pewien zakres wiedzy o nich (biorę to w cudzysłów, gdyż w większości opiera się on na materiałach i tak od dawna ujawnianych, niewykluczone że przez samych masonów, na różnych stronach internetowych).

  Teraz z dystansem podchodzę do tego, co mówi i uważam, że zrobiono z niego na wyrost "teologiczną gwiazdę", aż zaczął wierzyć, że jest jakimś mężem opatrznościowym dla Polski. Za tym samouwielbieniem przemawia jego coraz gorliwsza obecność u boku głośnych kapłanów, w tym hierarchów (np. Abp Lenga), którzy zdają się darzyć go zaufaniem i ulegać jego dominującej roli np. w wywiadach (zwłaszcza, że ostatnio wydaje im książki). Jest to więc w znacznym stopniu wina ludzi, ich bezkrytycznego zapatrzenia w tego średniej rangi naukowca, czy raczej katechety, który w sprawach Wiary i Kościoła zaczął zachowywać się jak pan na włościach.

  OdpowiedzUsuń
 108. https://youtu.be/XlzetytdSgI Odnowienie Aktu Przyjecia Jezusa Na Krola I Pana W Lagiewnikach.

  OdpowiedzUsuń
 109. [Piotr] Pan Krajski musi usłyszeć prosto w twarz co trzeba. Jeśli ktoś ma okazję, to powinien mówić. Czasem musi być silny nacisk. Świeży przykład z Gliwic: Pan Grzegorz Braun wzywa do zbiórki podpisów na prof. Korab-Karpowicza (wybory prezydenta Gliwic). Bo zawsze są osoby, które stawiają opór.
  Z dobrych informacji - ukazał się artykuł w lokalnej prasie w Oławie o stronie Objawienia Oławskie. Plik można ściągnąć, jeszcze przez 7 dni, tutaj: https://we.tl/t-cFlrr5O6Rn

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ObjawieniaOlawskie.pl

   Sporządzę stenogram tej wypowiedzi, tam jest kilka bardzo poważnych manipulacji i to ewidentnych. Nie może to ujść, żeby można było bezkarnie opowiadać takich rzeczy. Pod filmem trzeba komentować z podawaniem odnośników do Domów Modlitwy.

   Usuń
 110. Przekaz:

  Środa, 27 XI

  Przed 16- tą.

  Zapisz
  - Upominałem S. Krajskiego i jego syna.
  Teraz zaczyna atakować słowa Moje i Mojej Matki.
  Ja wiem o nim wszystko.
  Jest prawo do krytyki gdy nie zgadza się coś z tradycyjną nauką Kościoła, przede wszystkim z dogmatami.
  Tak trzeba powiedzieć: Oto teraz jest większym wrogiem Orędzi M. M. od Apokalipsy i związanych z nimi czyli Twoich i Grzegorza Wróblewskiego niż Gazeta Wyborcza.
  Bardzo to smutne, ale taki jest fakt.
  Niech służy Bogu i niech nie próbuje zamykać Bogu ust, bo bez względu na wcześniejsze zasługi może źle skończyć. Źle gdy idzie o jego prawdziwe życie, życie wieczne, ale dotknąć go może Palec Boży już tu na Ziemi.
  Amen.
  - Dziękuję Panie Jezu.
  Chwała Tobie Chryste.

  Otrzymał Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak)

  OdpowiedzUsuń
 111. Tak się cieszę, że Grzegorz jest ostatnio oficjalnie już potwierdzony jako prorok! Najpierw trafiłam na jego kanał, dopiero niedawno na te orędzia. I mi się zgadzało, tak jak i oredzia od MM. Ale teraz jest takie zamieszanie, wystarczyło by gdzieś namącić, że któreś są fałszywe, i ja bym naprawdę miała problem, komu wierzyć. Dzięki Ci Boże, że oszczedziłeś tej próby.
  My (ja z moim Aniołem Stróżem) to sobie szliśmy spacerkiem do tej pory, ale się ocknęliśmy i teraz to już jest co najmniej kłus do Pana Boga.
  Polka polska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Także się cieszę, że pan Grzegorz znalazł swoje potwierdzenie w tych orędziach. Jakoś mu wierzyłam, czułam że on jest ok, no ale brakowało jakiegoś potwierdzenia czy coś. Wolna Elekcja łączy nie tylko nas wiernych, ale także proroków! Najpierw pan Grzegorz, potem pan Krzysztof i na końcu pani Alicja. Miło, że trzech proroków na te ostatnie czasy są połączeni swoimi przekazami :) to też skutkuje pewnym spokojem w nas samych, że nie ufamy nie wiadomo komu.

   Usuń
  2. I co istotne dał nam Jezus Chrystus Król Proroka w Krakowie chociaż mieszka w innym mieście i ponosi z tego powodu podwójne koszty zamieszkania. Więc Wspierajmy to dzieło Boże w miarę możliwości. Chwała Tobie Chryste.

   Usuń
 112. Łukasz (elliotjean@poczta.fm). Muszę się podzielić tym,co mnie spotkało.Na weekend mieliśmy z żoną zaplanowany wyjazd,a ja zapomniałem o wydarzeniu na Błoniach,więc powiedziałem:Panie Boże, jeśli mam być to niech się wydarzy coś,co sprawi,że przybędę.I stało sie:moja żona dzień przed planowanym wyjazdem rozchorowała się,co ciekawe w niedzielę czuła się już dobrze.Takim sposobem i ja uczestniczyłem w tym pięknym wydarzeniu.Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

  OdpowiedzUsuń
 113. [Piotr] Pan profesor Korab-Karpowicz chętnie rozmawia z internautami na Facebooku, na co zwrócił uwagę jeden z internautów. Obecna kampania w Gliwicach jest ważna dla mojego miasta, ale my, czytelnicy Orędzi wiemy, że powinniśmy budować także grupę zwolenników na potrzeby Polski. Pamiętajmy, że Pan Jezus mówił, że jest to skuteczny polityk, ale ma zbyt małą grupę poparcia. Jeden ze starszych postów dotyczył pytania o Smoleńsk. Myślę, że warto zadawać kolejne pytania.
  https://www.facebook.com/korabkarpowicz/

  OdpowiedzUsuń
 114. Profil pana Karpowicza na FB: https://www.facebook.com/korabkarpowicz

  OdpowiedzUsuń
 115. Godzinę temu przeczytam komentarze wpisane pod tym postem. Zaniepokoiły mnie informacje na temat publikacji p. Stanisława Krajskiego. S. Krajski od 1984 roku napisał ponad 30 książek, w mojej biblioteczce mam 10 pozycji, wysłuchałam kilkadziesiąt jego audycji. Zawsze człowiek ten był dla mnie dużym autorytetem.

  Anonimowy napisał: Stanisław Krajski i ksiądz Jochemczyk negatywnie wyrażają się o objawieniach prywatnych i Intronizacji na Błoniach w wrealu24 https://www.youtube.com/watch?v=4b_YFmccWpA&t=468s (od 37 minuty)

  Postanowiłam spokojnie, bez zbędnych emocji odsłuchać w internecie całą wypowiedź tych panów. Jest to ostatni odcinek tzw. Brzytwy pt: Ohyda spustoszenia - powstali fałszywi prorocy. Ks. Tomasz Jochemczyk, https://www.youtube.com/watch?v=4b_YFmccWpA&t=468s.

  Dla osób, którzy nie znają księdza Jochemczyka polecam dwie publikacje książkowe:
  - Pomiędzy modernizmem i Tradycją - Tomasz Jochemczyk
  - Ks. Tomasz Jochemczyk, Michał Krajski - Tradycja i kryzys w Kościele
  oraz odsłuchać kilka z nim wywiadów w internecie. Pan Bóg kilkanaście lat przygotowywał tego księdza do odważnej służby w kościele.

  Aby zrozumieć, jak ważną rolę w kościele pełni arcybiskup Paweł Lenga proszę odsłuchać kilka z nim wywiadów i przeczytać jego dwie książki:
  - Abp Jan Paweł Lenga: Przerywam zmowę milczenia. O kryzysie w Kościele, herezji, apostazji i grzechach zaniedbania
  - Trzeba ratować kościół - Abp Paweł Lenga
  Zorientujecie się Państwo, jak wiele lat Pan Bóg przygotowywał abp Pawła Lengę do odważnej służby w kościele.

  Po bliższym zapoznaniu się z działalnością tych odważnych ludzi pewnie wiele osób zrozumie sens wypowiedzi przedstawionych w kolejnym odcinku BRZYTWY. Jeśli chcemy pomóc Panu Bogu w ratowaniu wiary katolickiej w Polsce musimy działać profesjonalnie, a nie przez przekazywanie ulotek i e'maili.  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ucisk nieeiadty się zacieśnienia. Nagonka na o. Augustyna Pelanowskiego: https://www.gosc.pl/doc/6013642.Paulini-odcinaja-sie-od-postawy-o-Augustyna-Pelanowskiego

   Usuń
  2. Skandaliczne tchórzostwo przełożonych, ale co się dziwić, skoro trzymają w ukryciu obraz Chrystusa Króla Polski, dar od gorących serc Polaków z Polonii.
   Umieją milczeć wtedy, kiedy powinni się odzywać, widać że odwrotnie też potrafią.
   Polka polska

   Usuń
 116. Szczęść Boże:)
  Myślę, że wszystko co jest Prawdą jest atakowane. Bo zły przeszkadza i wnosi na różne sposoby zamęt by dobro nie zwyciężyło. Przecież prawie każdy kapłan, który broni Prawdy - obrywa i każdy Prorok, który jest wybrany przez Boga też nie ma lekko delikatnie mówiąc. Więc jeśli coś jest atakowane to już świadczy o tym, że to musi być dobre ponieważ potrzebna jest ofiara by zwyciężyło dobro. Ja już się spotykam z takimi atakami, np na mszy św ksiądz czytając modlitwę wiernych mówi: módlmy się za katolików obecnych na tej mszy świętej. Czyli ja nie jestem katolicką bo byłam na Błoniach. Spodziewam się więcej takich przytyków ale Chwała Tobie Jezu Chryste Królu!!! I modlę się by Jezus Chrystus Król otrzymał Insygnia Królewskie. Skoro EP uważa, że dokonał Intronizacji to gdzie to przepraszam widać. Bo serca nasze są pełne Boga chociaż jesteśmy grzeszni. Ale Królowi należą się od nas zewnętrzne znaki Królowania.
  KRÓLUJ NAM CHRYSTE!!!!!!!!!!!!!! KRÓLU POLSKI!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 117. Witam czy ktoś ma kontakt do Grzegorza Wróblewskiego z Leszna? Pozdrawiam serdecznie Wojciech z Panem Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 118. W prawdziwie Boże sprawy wchodzi szatan, wprowadza zamęt wścieka się i wykorzystuje do tego ludzi.
  Napiszę maila do p.Krajskiego


  Na stronie Domów Modlitwy jest wezwanie do Nowenny dziękczynnej za dokonany wybór Chrystusa Króla na Króla Polski. Nowenna do 7 XII to odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia z rozważaniami napisanymi przez Proroka Cypriana na Wolną Elekcję.

  Szczęść Boże wszystkim córkom i synom królewskim:)
  Maria Marcinkowska.


  Króluj nam Chryste Królu Polski!

  OdpowiedzUsuń
 119. [Piotr] Proroków trzeba bronić. Nie mogą prorocy bronić się sami. Jak i gdzie to robić? Może pikiety, może wzorce pism. W każdym razie, wspólnie coś poradzimy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Modlitwa za nich to najlepsza broń.
   Małgorzata

   Usuń
  2. [Piotr] W filmie, o którym mówimy:
   30:00 Rozpoczyna się ta część programu - o ludziach, którzy mówią, że mają objawienia
   36:19 Dr Krajski jest załamany, że wśród pobożnych wielu sięga po objawienia. Zarzuca, fałsz "imprezie", zarzuca, że na nazwisko abp Lengi próbowano ściągnąć jak najwięcej osób.
   41:52 Ksiądz mówi o samowoli na Błoniach Krakowskich, tam nie było hierarchii, zarzuca ośmieszanie Intronizacji, mówi że przyszli dziwni ludzie. Że wszystko to nie za bardzo mądre i logiczne.
   43:06 Dr Krajski mówi o Słowach na temat Prezydenta Dudy.

   Usuń
  3. +JMJ
   Dziękuję, tam jak mówiłem musi być ze strony Realu 24 przynajmniej czy pomienionego prowadzącego swój autorski program możliwość odpowiedzi na te ataki.

   Usuń
 120. https://gloria.tv/post/SpArQ43ZFpFL4Y8CogW6ih2wG?fbclid=IwAR12x2rapHHVhp5-3jIInC0h4EG9Yad6ycTyXZIHvvQIRMwmGyXIKpLGHQg Elekcja na Wawelu.(Adam Czlowiek)

  OdpowiedzUsuń
 121. Kochani już jest Słowo do Michaliny od Apokalipsy odnośnie Wolnej Elekcji na krakowskich błoniach!!! http://www.domymodlitwyjp2.pl/

  OdpowiedzUsuń
 122. +JMJ

  Ktoś napisał do mnie o Orędzia, czy nie są czasami gdzie indziej i co się stało, że nie ma do tej pory. Myślałem, że to wyjaśnione. Nowe Orędzia będą do wtorku, raczej we wtorek niż w poniedziałek, najpóźniej do osiemnastej.

  OdpowiedzUsuń
 123. Szczęść Boże Wszystkim czytającym:) ja też chcę podziękować Panu Krzysztofowi Czcigodnemu Prorokowi za te piękne patriotyczne rozważania do koronki do Bożego Miłosierdzia - staram się również o 15.00 modlić się tą piękną modlitwą.
  Wczoraj znowu wydano oświadczenie oo Paulinów, że odcinają się od o. Augustyna Pelanowskiego. Więc Prawdą jest prześladowana. Czyli modlitwa i modlitwa i ofiary.
  Matko Najświętsza Ostrobramska módl się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 124. Orędzie Matki Bożej z La Salette (1846 r)
  https://gloria.tv/post/39oYUsTfsvgFDaJeKZAC4g7GZ?fbclid=IwAR3wBX_4t90HLuN9u9Iuyl1TA3A6hcvwKRff9xnhuKXFc9ehqzuXqrlR5z4
  [P.]

  OdpowiedzUsuń
 125. +JMJ
  Diabeł czy przypadek sprawił, że straciłem część przepisanego tekstu w tym i ułożone podziękowanie. Zatem nie będzie do osiemnastej, bo muszę jechać do lekarza, tylko trochę później, koło dwudziestej.

  OdpowiedzUsuń
 126. Jeeej, siedzę w pracy , mam w komputerze w ulubionych TwojaBiblia.pl i tam jest opcja "losuj cytat", co często robię.
  Ale dzisiaj mi się wylosował przepiękny: "pędzę ku wyznaczonej mecie, ku nagrodzie, do jakiej Bóg wzywa w górę w Chrystusie Jezusie" Flp 3,14 List do Filipian
  To wracam do pracy, bo samo się nie zrobi :)
  Polka polska

  OdpowiedzUsuń
 127. ( Przesłane do mnie na mail 24 XI)

  "Szczęść Boże!!! Jestem niesamowicie wdzięczny za dzisiejszy wybór Jezusa Chrystusa na Króla Polski w wyniku wolnej elekcji, przeprowadzonej formalnie i modlitewnie na Błoniach krakowskich. Niech Pan Bóg ma Ciebie i Domy Modlitewne Jana Pawła II w Swojej opiece. Moje próby zamieszczenia komentarza z uroczystości na Twojej stronie nie udają się. Myślę,że chyba ją blokują synowie złego. Wróciłem właśnie z Krakowa do Gdańska jako szczęśliwy człowiek. Z Bogiem, Leszek z Gdańska."

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.