Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


piątek, 13 marca 2020

13 III 2020 Słowa Pana o Komunii na rękę w dobie zarazy, Słowa do hierarchów i kapłanów, prezydenta Dudy, masonów w Polsce

Piątek, 13 marca2.45

Zapisz dziecko

- Cóż zapisać najdoskonalszy Panie Jezu?

- Dzieci moje boją się.
Dlaczego sądzicie, że Polska może być ochroniona bez Mojej szczególnej interwencji?
Nie chcecie by Polska była miejscem gdzie jestem Królem i gdzie ważne są Moje Prawa.
Równocześnie uważacie, że Polsce „jakoś się upiecze” jak mówicie?…

Jaka jest śmiertelność we Włoszech. Potraficie przecież liczyć. Więc policzcie jaka mogłaby być śmiertelność w Polsce gdyby wirusa w sobie miało 70, 80 procent Polaków jak to prognozują na przykład Niemcy gdy idzie o ich kraj.
Niech sto tysięcy więc was nie przeraża, bo jak powiedziałem, gdyby nie Moja interwencja to byłoby to trzy miliony.

Bóg chce aby ludzie używali także rozumu i szukali prawdy. Bo Ja Jestem Prawdą. Dlatego dałem przekazy Memu synowi Krzysztofowi bo szukał prawdy i narażał życie gdy idzie o Smoleńsk i wraz z garstką innych Polaków głosił teorię inscenizacji na Siewierny i mgły okęckiej. Ja zaś potwierdziłem ją w Orędziu, które otrzymał na początku przekazów w październiku 2016 jak i późniejszych. Szukał także prawdy o chemtrails i innych sprawach.

Ponieważ miał otwarty umysł mogłem do niego mówić, bo grzeszny był i mało jeszcze kochał. Lecz był wybrany jak i inni wybrani przed założeniem świata.
Dlatego nie mówcie, że aż sto tysięcy (ponad sto tysięcy) tylko sto tysięcy dla oczyszczenia tego narodu.

Nikt kto przyjmuje Mnie z rąk kapłana do ust nie zarazi się przy tym lecz ten, który przyjmuje Mnie na rękę już zarazić się może. Jeszcze bardziej zarazić się może gdy przyjmuje Mnie z ręki szafarza. Słyszeliście o stanie szafarza po ekshumacji, który miał spaloną rękę, tą którą Mnie podawał wiernym. Zatem uważajcie. A wy szafarze zrezygnujcie z posługi. Możecie jedynie czynić to gdy to będzie absolutnie konieczne i nie w kościele.
Nawet gdyby msza miała trwać długo, o wiele dłużej niż to zaplanowane, a tak nigdy nie jest, to Komunię ma dawać tylko ksiądz.
Nie bierzcie Mnie na rękę. Nikt nie jest godny tego czynić. W rękach mogą Mnie trzymać tylko konsekrowane ręce kapłańskie.

Jestem nieskończonym Bogiem, który uniżył się tak, że zamknął się w małym kawałku białego chleba. O tym było więcej w tych Orędziach, także w zbieżności z niebocentryzmem.

Zatem Ja, Jezus Chrystus nie pozwalam wam przyjmować Mnie na rękę.
Jeśli do tego dojdzie w całym kraju, do takiego przymusu, wtedy zacznę gubić i kapłanów i biskupów. Śmiertelność wśród nich będzie wtedy duża.
A wy będziecie mieć mniej kapłanów.

Mówiłem w tych Orędziach o spowiedzi generalnej. Śpieszcie się teraz. Wy zaś kapłani nie traktujcie jej jako zło konieczne, którego wierny od was chce, tylko z sercem i rzetelnie aż penitent będzie czuł uwolnienie i radość.
I pięć godzin nieraz nie jest za dużo. Czasami wystarczy godzina, ale to rzadko do dobrej spowiedzi generalnej.
Jeśli nie będziecie chcieli słuchać spowiedzi generalnej dotknie was głuchota.

Wy zaś hierarchowie praktykujecie i Bogu świeczkę i diabłu ogarek. Jeśli będziecie tak dalej czynić nie pomoże, że nie chcecie się spotykać ze sobą.

Nie należy wpadać w panikę. Zapasy niech robi każdy, ale mówię tu o codziennym zachowaniu.
Mój syn nie musi bo nie zachoruje na tę chorobę i nikogo też nie zarazi, ale przeciera często ręce spirytusem salicylowym gdy jest na mieście a nawet dba o higienę innych przecierając klamki drzwi wejściowych do bloku gdzie mieszka i do kościołów.
Zatem hierarchowie nakażcie częste przecieranie klamek w drzwiach do kościołów, kilka razy dziennie i by także robili to sami wierni. Także wycierajcie ławki w kościołach w tygodniu środkiem odkażającym.
To wam nie przyszło do głowy.
I nie podsuwają tego wrogowie Kościoła.
Jeśli jesteście na to zbyt mało inteligentni to nie powinniście być moimi sługami w miejscu w którym was postawiłem.
Nie nawołujecie do używania wody święconej w domu. Nie wspominacie o możliwości iż wierny wchodząc do kościoła i wychodząc z niego może przeżegnać się wodą z przyniesionej przez siebie buteleczki.

Nie przyszło wam do głowy aby zarządzić dodatkowe święcenia wody na mszach, przyniesionej przez wiernych aby mieli jej pod dostatkiem. Potraficie tylko „osuszyć” kropielnice.

Takich biskupów nie potrzebuje Polska, teraz królestwo Chrystusa.
Macie wielki znak gdy idzie o chemtrails lecz nie chcecie go widzieć.
Na to was nie stać w waszej mizerii w szukaniu prawdy.
Nawróćcie się, jeszcze nie jest za późno.

Plan był wobec Polski trzy miliony ofiar coronawirusa. Nie mogą tego zrobić bo zatrzymuję chemtrails, wszystkie chemtrails z tym wirusem.
Ale wy nie lubicie cudów. Nie lubili moich cudów faryzeusze i zaciskały im się pięści a twarz wykrzywiała nienawiść.

Polska jest miejscem dla Polaków i kochających Polskę, to mówiłem w tych Orędziach.
Ci, którzy służą dwóm panom nie mogą kochać Polski bo ktoś kto służy dwóm panom jednego zdradzi. Wiecie o tym, prawda?

Kościoły muszą zostać otwarte. Na mszach może być mniej ludzi. < w znaczeniu, że rozłożonych w większej ilości mszy C.P.>, < Dopisane później. W przekazie, który jest opublikowany w komentarzu Pan Jezus później odniósł się do ograniczenia 50 osób na mszy i zaakceptował to. Zatem być może też te słowa Pana były wyprzedzające i odnosiły się też do tej sprawy jeszcze nie znanej publicznie C. P.> Chrystus nigdy nie zalecał aby podawać sobie ręce na mszy, tym bardziej, że niektórzy robią to przesadnie i skupiają się na człowieku zamiast Bogu.

Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie.
Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia.

Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle.
Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne.
Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach).
Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą.

Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc.
Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego.
Dawid oznacza - dający wid, czyli światło.

Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się.

Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne.
Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu.
Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach.
Zatem pamiętajcie.
Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich.
Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy.
Strzeżcie się.
Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to.
Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi.
Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę.
Służcie Polsce.
To ostatni wasz czas.
Amen.
- Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
-:)
Zawsze dziecko słabo ci wychodzą komplementy względem mnie;)
- O Panie Jezu.
- Poczerwieniałeś trochę dziecko.
- Tak Panie Jezu.
- Jesteś tylko narzędziem, lichym drucikiem bynajmniej nie z czystego srebra, które dzisiaj kupiłeś w liczbie piętnastu monet za 1400 złotych:) Pan Jezus się śmieje.
Dobrze zrobiłeś dziecko.
Nie kupuj jednak złota. Złoto kocha szatan i nim mógłby zająć Twoje myśli. Kupisz jeszcze dziecko za taką samą kwotę.
-:) Mówisz o tym Panie Jezu?
- Dziecko, kwota trzy tysiące złotych w srebrze to za mało aby chciał Cię ktoś obrabować z ludzi, którzy mają większe możliwości nie znając Twego adresu i innych potrzebnych im danych:)
-:)
- Ponadto skończyłoby się to dla każdego takiego człowieka śmiercią i to w cierpieniu. Bo takie mam wobec Ciebie plany.
Czytelnicy zaś tego blogu z Orędziami wiedzą kim masz być.
Jeśli zaś kto chce Cię rabować czy to wiedząc kim jesteś czy też nie - umrze i ucierpi także jego rodzina podobnie jak ktoś zechce ci uczynić inną poważną krzywdę – umrze w cierpieniu. Ucierpią też jego bliscy.
- Och Panie.
-:)

Jestem jednym Bogiem i Bogiem Starego i Nowego Testamentu. Nie „ wstydzę się” i nie wypieram Siebie z czasów Starego Testamentu taki jaki jestem w Piśmie. Zatem pamiętajcie: Wierzgacie przeciwko ościeniowi. A za walkę z Moją ojczyzną, bo to także Moja Ojczyzna, będą karał surowo. Choć zawsze jestem miłosierny. Lecz się tym nie pocieszajcie bo lżejsze piekło to Moje Miłosierdzie.
Płaczę bardzo nad taką duszą lecz ona wybiera.
Zatem nie pocieszajcie się Moim Miłosierdziem.
- Chwała Tobie Chryste Królu.
-:) Chciałeś coś dodać dziecko, ale się wstrzymałeś.
- :) Tak Panie Jezu.
< To co wstrzymałem się, to chciałem powiedzieć Panu Jezusowi to inny komplement C.P.:)>
- Teraz przepisz przekaz i umieść.
- Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste­
-:)

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

///////////////////////////////////////////

Regulamin komentowania pod Orędziem znajduje się na dole, z prawej strony ( w wersji na komputer)114 komentarzy:

 1. + Och mocny ten przekaż. Dziękujemy Ci Chryste Królu za te Słowa, które w Swojej Łaskawości nam przekazujesz i w Swoim Miłosierdziu. Proszę Panie Jezu Chryste by te Słowa trafiły do tych, którzy powinni je przeczytać. Dziękujemy za wszystkie Łaski za życie, za zdrowie, za chorobę, która nas oczyszcza i za wszystko Jezuniu dziękujemy Ci Królu nasz. Bądź Uwielbiony teraz i na wieki. Pozdrawiam Pana Krzysztofa i dziękuję za trud tych przekazów. Szczęść Boże czytającym te Orędzia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Panie Jezu za przekaz. Potwierdzenie że przyjmowanie komunii do ust nie może być niebezpieczne. Wszystko to co powiedziane dziś czułem że tak jest i można się obronić przed koronowirusem wbrew temu do czego nawołują chierarchowie.dziekuje za kolejne potwierdzenie niebocentryzmu. Choć ludzie mi nie wierzą jak mówię w pracy o chemitrails więc niema nawet jak przejść do niebocentryzmu bo to się konczy podśmiewiewaniem. Takie to logiczne a zarazem trudne dla ludzi do przyjęcia.Coż robić?pozostaje modlitwa

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak czułam, że Komunia do ust nie będzie roznosić wirusa.

  Ludzie! Przecież to jest ciało Boga, dlaczego Bóg ma dopuścić zarazę kiedy kapłan podaje Jego ciało?
  Nie panikujcie! Ufajcie Panu :)

  Cieszę się, że Pan czuwa też nad prezydentem. Mam nadzieję, wielką, że on się opamięta. Wierzę, że da radę o ile weźmie te słowa do serca. Módlmy się za prezydenta, jak powiedziała Anna od Jezusa, i trzeba przesłać mu te słowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze dziecko słabo ci wychodzą komplementy względem mnie;)
  - to było świetne, uswialam się. Boże jesteś niepojęty! Straszny,miłosierny, kochający, sprawiedliwy ...i z poczuciem humoru :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + W tym miejscu jest dane teraz krótkie uzupełnienie moimi słowami.

   Usuń
 5. Leszek.
  Chwała Tobie Chryste. Idę dzisiaj na Adorację Najświętszego Sakramentu i na Drogę Krzyżową z buteleczką wody egzorcyzmowanej, aby przed i po Kościele przeżegnać się tak jak czynią to polscy Chrześcijanie oraz przyjąć jak zawsze Eucharystię na kolanach. Te orędzia są WSPANIAŁE!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leszek.
   Wróciłem z Kościoła o 16.30. Było niesamowicie. Wszyscy przystępujący do Komunii Świętej przyjęli Eucharystię klęcząc i do ust i nikt nie wziął do rąk. To wszystko razem, łącznie z celebrą księdza i jego opanowanym emocjonalnie głosem było nadzwyczaj szczere i budujące.

   Usuń
 6. Szczęść Boże. Chciałbym zapytać w sprawie tej sytuacji (dramatycznej) jak długo potrwa ta pandemia? Miesiąc? bo rzeczywiście stara się człowiek nie wpadać w panikę jednak gdyby się okazało że rozprzestrzenianie potrwa tak długo to będzie ogromny problem. I drugie pytanie zakładam ze po jakimś czasie ten wirus będzie "powstrzymany" no bo chyba nie będzie w nieskonczoność się rozprowadzał? Kiedyś musi być kres działania tej pandemii. Drugie pytanie to co sprawi że zostanie ten wirus powstrzymany? Będzie to interwencja Pana Boga czy też uda się ludziom w laboratorium wynależć szczepionkę na ten coronavirus? Kolejna sprawa to zastanawia mnie fakt że piloci którzy rozsypują ten środek z coronavirusem nie boją się zarazić? Czyżby mieli tak odpowiednie środki ochronne? I też co do masonerii która zainicjowała ten szatański plan.Przecież i wielu z nich może również się zarazić więc nie pojmuję dlaczego tak ryzykują? dodam jeszcze że zstanawia mnie też fakt iż w Afryce nie ma dużej ilości przypadków zarażęn coronavirusem. Czyżby nad Afryką nie rozprzestrzeniali tej choroby tak intensywnie jak nad Europą? Może chodzi właśnie też o to by jak najwięcej ludzi białych wymarło. A wpycha się kolejne rzesze imigrantów do Europy. To może być taki plan - im więcej wyginie białych ludzi (zwłaszcza mężczyzn) tym lepiej bo "zastapieni" będą "goścmi" z Afryki północnej i krajów islamskich. No nie wiem czy jest jakieś ziarno prawdy w tym co piszę czy to tylko moje spostrzeżenie nie mające pokrycia z rzeczywistością. Pozdrawiam pana panie Krzysztofie jak i również czytelników Orędzi. Z Panem Bogiem. Piotr Kapusta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spostrzeżenia dobre. My mamy wymierać-środkowa Europa czyli Słowianie. Pozostałe kraje mają dodatni przyrost naturalny i to ogromny a ich nie chcą wyludniać masoni. U góry panuje temperatura -50 a te samoloty są wojskowe i są szczelne mają przecież swój mikroklimat z regulacja ciśnienia i temperatury we wnętrzu jak pasarzerskie .Tankowanie odbywa się na ziemii nie przez pilotów i to tak jak zmiana butli z gazem wykonana przez wykwalifikowaną obsluge. Wg Proroka Grzegorza każdy z pilotów ma płacone 50 000zl więc może biernie wykonują rozkazy jako żołnierze. Choć to ich nie zwalnia z odpowiedzialności bo to ludobójstwo.prosze jeszcze zapoznać się z pojęciem niebocentryzmu a wtedy będzie jasność o co w tym chodzi. Chodzi o nasze dusze i zbawienie za to że mamy w sobie cząstkę Stwórcy. Tego nie mogą zdzierżyć wrogowie Boga.

   Usuń
  2. W którymś orędziu nie pamiętam u którego proroka było napisane jak pamiętam aby uważać na szczepienia na koronawirusa a w innych orędziach nie pamiętam gdzie było napisane jak pamiętam aby nie szczepić się gdy będą powszechne szczepienia na świecie. Pozdrawiam Sebastian

   Usuń
  3. Zaufajmy Bogu.Nie lekajmy sie naszym umilowanym Krolem Polski jest Jezus Chrystus jemu odfajmy swoja wole materialnosc wszystko co mamy i poosiadamy i nie bojmy sie to jest mocarz nad mocarze. Na jego slowo wszystkie piekielne moce upadaja w otchlan piekielna.A my za rozance przewodniczka nasza matka Maryja hetmanka narodu polskiego i nie lekajmy sie tylko zaufajmy i uwierzmy ze niedlugo Bog zajmie sie wszystkim i przydzie na nas ocalenie.Glowy do gory przypasmy sie pasem wiary i do boju z rozancami i postami.Anna

   Usuń
 7. +JMJ

  Takiego mamy Króla, takiego Boga!
  Któryż bóg może się z nim równać?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniały i taki kochany!💖
   Chwała Tobie Jezu Chryste!!!!

   Usuń
  2. Wspaniały i taki kochany!💖
   Chwała Tobie Jezu Chryste!!!!

   Usuń
  3. Nie podpisałam Justyna B.

   Usuń
  4. + Nie trzeba się podpisywać jeśli jest konto na blogerze z identyfikowalnym nickiem.
   Podpisywanie jest dla tych którzy piszą z konta anonimowy i pisze u góry anonimowy wtedy zawsze muszą dawać podpis.

   Usuń
  5. Żaden bo innego niema 😉

   Usuń
 8. Szczesc Boze dziekuje panu Jezusowi za slowa kochany jest ..
  panie Cyprianie kochany juz dostalam opr ze slucham slow pana ze pan zwodzi..a niech mnie pocaluja mowie im.ja wierze


  Panie Piotrze wie pan ze w czerwcu.maja uzyc pierwszych szczepien na nas ? Juz tam gdzies gadali.wiec tym na niby powstrzymia jak uwazam.
  panie Cyprianie kochany co Jezus nas zKrol mowi boje sie ze beda nas zmuszac do szczepien bo przeciez nowe prawo nas zmusi i nie beda rzadzacy odpowoadac za powiklania ..bardziej sie tego boje i czipow niz koronowirusa .bo ja ciekawska i lubie czytac o ziolach i tak lecze dzieci olejkami ..lubie wiedziec co Jezu mowi chyba to nie ciekawosc Ewy bo to wszystko jest cudowne ..poplakalam sie bo chce by byla piekna wiosna ,lato uwielbiam kwiaty ,nature i w gory mnie ciagnie..gadam do Boga jak male dziecko i dziekuje mu za wszystko .choc nie rozumiem dlaczego mam tyle dzieci i az tyle.dzieci sie rodzi jak tak zle ma byc a patrzec.na smierdz dzieci to juz tragedia ..widze ze teraz nam przyjdzie zaplacic za luksusy bo kiedys ludzie mieli studnie .swa krowe czy kawalek poletka a teraz nic nie mamy ,uzaleznieni od panstwa i chyba o to im chodzilo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani się nie martwi. Ja mam tak samo, też się nasłuchałam od osoby wierzącej że to wszystko kłamstwa, falsz, poczułam się odrzucona i wyśmiana. Jak mówiłam tej osobie żeby zapasy robić to się śmiała, a teraz stwierdziła że to jest chore tak zabiegać o swoje zdrowie. A ja widzę że jest odwrotnie, bo ja tak nie panikuje i wolałabym być w niebie niż tu... I tłumacze jak grochem o ścianę, że to po to zapasy są żeby nie wystawiać Pana Boga na prośbę

   Usuń
 9. Pan mój Bóg mój Król mój

  OdpowiedzUsuń
 10. Niesamowicie mocne orędzie. Dziękuję Panie Jezu za przekazane informacje i utwierdzenie w prawdzie.
  Chwała Tobie Chryste!

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeeej, jechałam dzisiaj do pracy (na 14) - na ślicznym niebieskim niebie chmurki jak baranki, ogółem niebo w kolorach maryjnych! I czułam taki spokój i podniosłość, i jeszcze akurat słuchałam utworu "Magnifikat" w pięknej wersji, i się czułam taka "zaopiekowana"! i że moja ojczyzna wreszcie odzyskuje godność!
  A tu taki mocny przekaz - dziękuję, dziękuję, dziękuję Jezusowi i Maryi i Trójcy Swiętej :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Koronawirus to powolny i zauważalny upadek demokracji i swobód obywatelskich, powrót komunizmu, państwo policyjne, donoszenie....o patrz do kościoła idzie i będzie siedliskiem zarazków trzeba robić awanturę albo donieść na policję.
  Testują jak się ludzie będą zachowywać. TV się nie wyspowiadasz nie przyjmiesz Komunii Świętej. Sataniści wiedzą, że przez modlitwę do Pana Boga, ich marsz na przód jest spowalniany blokowany to kombinują jakby tu było mniej modlitw a to równa sie mniej Łaks z Nieba i oni dobrze o tym wiedzą. Po drugie jak się im pozwoli na ograniczenia, będą się posuwać dalej aż wymyślą aby zabronione było modlenie się nawet w domach.
  Konrad

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam w sercu tylko wdzięczność do Boga za wszystko co nam daje, za radość jaką wyzwala Swoim Słowem Prawdy i uczy ufności bezgranicznej i niech się tak stanie. Boże ,prowadź nas przez Słowa kierowane do proroka Krzysztofa, umacniaj w nas żywą Wiarę, niezłomną Nadzieję i ucz gorącej Miłości , abyśmy umieli ją nieść i okazywać napotkanym, nigdy nie zapierając się Ciebie. Proszę za tymi, którzy nie doświadczyli Twojej Miłości, abyś w Swoim Miłosierdziu ulitował się nad nimi. Dziękuję Ci, że pozwoliłeś mi otworzyć te orędzia i dzielić się nimi z innymi za przyczyną Twojego wybranego syna Pana Krzysztofa. Życzę panu wypełnienia misji do końca, opieki Niepokalanej,ochrony Archaniołów i Anioła Stróża a przede wszystkim Darów i Owoców Ducha Świętego .Wszystkim czytającym, potrzebnych łask do wypełniania Woli Bożej. Szczęść Boże.

  OdpowiedzUsuń

 14. Witam serdecznie jest nowy odcinek kanału
  "w posłudze" Jezu króluj nam na wieki wieków. Widać że Boża opaczność czuwa nad nami!
  Pozdrawiam Bartez!

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy rzeczywiście to jest prawda: że amerykanie przerzucili broń atomową do Polski? Czy może jednak jest to fałszywa informacja? Pozdrawiam .Piotr Kapusta A tu link do żródła tej iformacji - https://theduran.com/us-nukes-reported-delivered-to-poland/

  OdpowiedzUsuń


 16. 13 marca

  22.34

  Zapisz dziecko
  - Zamknięcie granic jest dobre i za to nie potępiam premiera Mateusza Morawieckiego.
  Wiem przecież komu służy i wy to wiecie.
  Niemniej jest to dobra decyzja.
  Także ograniczenie ilości osób na mszy i nabożeństwie. Winno to ludzi zmusić do chodzenia także o niewygodnych porach. W ten sposób będą mieli większą zasługę, oraz będą przychodzić wcześniej by zmieścić się w tej liczbie.
  Chodźcie na msze i pilnujcie tego.
  Nieustannie adorujcie Przenajświętszy Sakrament tam gdzie jestem w Nim Wystawiony do publicznego kultu.
  Nawiedzajcie także Sanktuaria, wy, którzy macie blisko.
  - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

  Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

  OdpowiedzUsuń
 17. Słyszałem, że chyba we Włoszech Msze Św sprawowane są po kryjomu, czasem nawet o 2 w nocy. Czy w Polsce może też do tego dojść? Już mamy ograniczenie do 50 osób na Mszy Św

  Adrian

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leszek.
   Tak było, ale od 13.03 znowu Kościoły w Rzymie są otwarte. Póki żyje Benedykt XVI, siły zła mają lęk przed Chrześcijanami. Boże, miej w opiece Benedykta XVI, a w najnowszym orędziu od Anny, zalecana jest również modlitwa za Franciszka. Wprawdzie Franciszek nie jest moim "faworytem", ale wolę Matki Bożej spełnię.

   Usuń
 18. + JMJ

  Była pod Orędziem i i dostałem mailem pytanie odnośnie wysyłania tego Orędzia do kapłanów i biskupów wedle swojej parafii, diecezji.

  Oczywiście, tak. Wiem że już ktoś wysyłał sądzę, że nie tylko on jeden.

  Zastanowiłem się jeszcze wcześniej dzisiaj rano i pierwotnie chciałem robić jakąś listę aby wielokrotnie nie było wysyłane w to samo miejsce żeby taki biskup nie uznał tego za natręctwo. Ale teraz to już nie ma znaczenia w tych czasach z dnia nadzień które są.
  wysyłajcie jak się dam komu chcecie. Jak dostanie Kuria czy Episkopat 50 razy to nie szkodzi.
  Oczywiście każdy najpierw swoja parafia, potem diecezja. Możecie się podspisywać, możecie nie, możecie też założyć nowy adres e-mail. Jak każdy uważa.

  Szczęść Bożej tej pracy.

  Z Panem Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 19. Nadszedł czas by się zaopatrzyć w dobre rowery z dodatkowymi potrzebnymi akcesoriami (pompki, kłódki, lampki itp). Patrząc na szybki rozwój zdarzeń, stacje paliw za chwilę zostaną pozamykane i samochodem nikt już nie ruszy. Trzeba więc zakupić jak najprędzej, bo za chwilę może być za późno. [Filip]

  OdpowiedzUsuń
 20. Boże Wszechmogący dziękuję za prawdziwy cud... mój mąż ma zarezerwowany samolot na jutro;) ojej... ile nerwów stresu...Panie błagam żeby szczęśliwie doleciał. Jezu ufam Tobie
  Kalina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leszek.
   Proszę odsłuchać i obejrzeć Suplikacje w wykonaniu chóru Jerycho, a będzie łatwiej czekać https://gloria.tv/post/zxzi2e7YDbnf3XQKjFYoEvTqS .U mnie pomogło.

   Usuń
 21. Szczesc Boze
  panie Cyprianie czy moglabym napisac na kartce co Bpg mpwi o komuni na reke i o kaplanach i powiesic to kolo kosciola ?
  Zeby ci ludzie zmadrzeli bo serio mam juz dosc tych wyksztalciuchow szafazy i ludzi madrzejszych odBoga ...tak sie splakalam jak widze te Komunie na reke ,tak mi zal Jezusa bylo i nas ze nie wiem..w domu ciagle plakalam no nie wiem tk mi zle bylo z tym albo ja wariuje juz..chcialam Jezusowi wynagradzac kazda ,modlitwa ,komunia sw na kleczaco i msza sw ..Ja to bym chetnie na ambone wyszla po mszy nagadala ludziom..ale chyba tak nie przystoi..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + Jak na kartce to mało kto przeczyta, ale może. Chyba łatwo to zdejmą.

   Oczywiście każdy niech propaguje jak chce i może.
   Tylko teraz jasnym jest że na przykład nie będziemy dawać do ręki jako ulotka bo ludzie nie będą chcieli brać, w każdym razie ten sposób teraz odpada, podobnie jak wyłożenie w przedsionku kościoła.

   Usuń
 22. Anna od Jezusa:

  13.03.2020r. Godzina 12:19

  Maryja: Dzieci moje umiłowane.

  Wasze modlitwy trafiają do Tronu Boga Ojca Wszechmogącego i wiele łask wyprosiły już dusze wierne we łzach prosząc o ratunek dla Polski i Polaków.

  Miłość Boga jest niezmienna, a litość jego pragnie wam wiele przebaczyć. Dlatego nie ustawajcie w modlitwach, bo wiele mogą zmienić wasze modlitwy, ofiary i posty. Koronawirus nadal będzie się rozprzestrzeniać i wielu Polaków jest już zarażonych, jednak dzięki waszej modlitwie nie zginie aż tak wielu.

  Módlcie się dzieci drogie też za biskupów i kardynałów, za wszystkich kapłanów i Papierza Franciszka. Rząd Polski działa pod dyktando masonów, a także hierarchowie Kościoła biorą udział w tej manipulacji.

  Tak dzieci moje wiele zależy od waszych modlitw, gorliwości i ofiary. Nadal starajcie się brać udział we Mszy Świętej i przyjmować Komunie Świętą do ust w pozycji klęczącej. Nie musicie podawać sobie rąk na znak pokoju i unikajcie dotykania ławek, i wszystkiego co przez innych mogło być dotykane. Zaś jeśli chodzi o wodę święconą w kropielnicy tu warto mieć ze sobą wodę święconą, lecz ci co mają wystarczającą wiarę i nie ulegają lękowi niech nie obawiają się wody święconej z kropielnicy.

  Jezus: Komunie świętą przyjmujcie tylko od kapłanów gdyż tylko ręce kapłańskie są godne by dotykać moje ciało. Ten sposób jest jedynie bezpieczny, gdyż komunia święta przyjęta na rękę profanuje Moje Ciało i tu nie możecie czuć się bezpiecznie.  Ja Maryja wciąż wstawiam się za wami i jestem z wami i waszymi rodzinami. Siła wasza w modlitwie, moc w ufności Bogu, pokój w Eucharystii.

  Trwajcie i nie zasmucajcie Serca Boga i Mojego Matczynego Serca. Choć jesteście mali to silni jesteście mocą Boga, silni jesteście mocą Eucharystii, silni modlitwą Różańcową.

  Nich Bóg Wszechmogący z Serca wam Błogosławi co słowa te czytają i słuchają. Ja Maryja jestem z wami, a miłość mierzy się zaufaniem

  OdpowiedzUsuń
 23. Kochani inne przekazy na ten temat

  https://valentina-sydneyseer.com.au/vs/rrecent-messages/
  https://mariusz2015.wordpress.com/2020/03/14/komunikat-przewodniczacego-konferencji-episkopatu-polski/
  takaprawda

  OdpowiedzUsuń
 24. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27380&Itemid=46
  O. Leonardo z Villabate na Sycylii wychodzi na ulice z Najświętszym Sakramentem
  takaprawda

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak Ojciec Pio zwalczał zarazę
  https://gloria.tv/post/9UvBnJzPShP22u6xHomsgLVEX
  takaprawda

  OdpowiedzUsuń
 26. Szczęść Boże,na kanale w posłudze u Pana Grzegorza jest wiadomość ,że różaniec i koronkę do Bożego Miłosierdzia każdy powinien odmawiać codziennie w intencji ochrony rodziny i Polski przed coronavirusem. Pan Jezus powiedział ,że modlitwy złagodziły ilość ofiar z 100 tys. do 90 tys do lipca i jeśli będziemy się modlić to liczba ta będzie malała.Cyprianie czy to znaczy że 200 umrze do czerwca a cała reszta 89800 w lipcu?Czy to będzie efekt masowych szczepień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + Nie wiem jak to będzie u mnie jest tylko o 200 ofiarach do czerwca. U Grzegorza z Leszna słuchałem dwa razy uważnie i jak zrozumiałem do lipca umrze te 90 tysięcy, ale może ofiary to zarażeni.
   Wydaje się to oczywiście dziwne aby do czerwca miało umrzeć 200 osób a w czerwcu 90 tysięcy.
   Biorę też pod uwagę, że może to być wynik Prześwietlenia Sumień, które byłoby w czerwcu więc jednak wiosną kalendarzową i na skutek tego umrze tak wielu ludzi.

   Usuń
  2. + Był tu komentarz, wartościowy którego już nie ma.
   ile razy trzeba powtarzać aby czytać uważnie regulamin . "Unknown" to nie jest identyfikowany nick. Jeśli ci taki wychodzi w koncie to podpisz się normalnym nickiem lub imieniem przed lub po swojej wypowiedzi.

   Usuń
  3. + Chciałbym zauważyć że, Pan Jezus nie podaje roku. Może być tak że, te 90 tys. umrze do lipca roku 2021. istnieje również ewentualność w której, Brat Grzegorz przypadkiem powiedział lipiec bo z filmu jakoś dziwnie jemu to wyskoczyło. To tylko moje spostrzeżenie. Przepraszam za źle oznaczony komentarz. :)

   Usuń
  4. Ja to też tak zrozumiałem.Napomkneli że w czerwcu może już być szczepionka i po szczepieniach śmiertelność może wzrosnąć lawinowo.Jak widać Pan Jezus jest miłosierny dla nas bo ta liczba pewnie jeszcze spadnie do lipca i może nawet dużo w zależności od naszej modlitwy.

   Usuń
  5. No wlasnie tez sluchalismy 2 razy grzegorza wczoraj bo myslelismy ze zle slyszymy,ale nie.Myslisz ze Jezus mowi o przyszlym roku?Ja juz nic nie rozumie z tego.Bardziej przemawiaja do mnie slowa ze to faktycznie moze byc to przeswietlenie sumien i cudownie by bylo bo juz nie moge sie doczekac spotkania z moim Jezusem.Ale w sumie to w proroctwach jest tez mowa o komecie ktora ma byc przed ostrzezeniem,a naukowcy z NASA gadaja ze taka ma sie pojawic 20 grudnia tego roku wiec znow to nie pasuje😑

   Basia

   Usuń
 27. PANIE Cyprianie kochany
  Zamkneli biskupy jutro koscioly na slasku ,ratujcie gdzie isc na msze
  .?ja jestem z Rybnika
  JEZU CO MY MAMY ROBIC .RATUJ NAS BO NIE CHCEMY MIEC GRZECHU ZANIEDBANIA
  JEZU KOCHANY ..TAK SIE POPLAKALAM DZIS NA MSZY ZE NIE WIEM..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + Naprawdę zamknęli kościoły? To znaczy powiedzieli, że zamkną jutro. Tak, że nie będzie nawet można wejść i się modlić czy Adorować Przenajświętszy Sakrament?

   Usuń
  2. W Marklowicach koło Rybnika są msze. Na rannej mszy ksiądz nic nie mówił. Komunię Proboszcz rozdawał jak kto chciał. Co słyszałem że tylko do 50 ludzi na mszy ograniczyć.
   Wojtek

   Usuń
 28. Szczęść Boże .
  proszę o podpowiedź jakie i gdzie można kupić te srebrne monety?

  Iwona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + Niedawno popełniłem takie dywagacje o tych monetach i ogólnie o srebrze i złocie jako pieniądzu obiegowym.

   https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/02/o-monetach-zotych-i-srebrnych-i-innych.html

   Tam jest jakie to monety są.

   W każdym razie są z kupienie teraz problemy, monet, bo sztabki ( sztabeczki) czy sztabki bo większe srebra są jeszcze może. Na monety są zapisy.

   Sprzedają je w Mennicy Skarbowej - oddziały są we wszystkich województwach i w Goldenmarku, który jest powiązany z czymś co się nazywa Mennica wrocławska.

   Przestrzega się przed kupowaniem pokątnie czy w niepewnych miejscach czy tzw okazją. Moneta taka srebrna kosztuje zwykle niecałe 100 złotych jednouncjowa czyli około 3 deko srebra najwyższej próby.
   Ja kupowałem srebrne krugerrandy, kanadyjski klonowy liść i na drugi dzień krugerrandy i amerykańską jednodolarówkę bo już ne było kanadyjskiego klonowego liścia i także australijskiego kangura. Oczywiście jednodolarówka to nominał symboliczny bo nie są to monety normalnego obiegu handlowego.
   Warto przed próbą zakupywania w poniedziałek przyjrzeć się im w internecie.

   Jak są zapisy na monety to też wiadomo, że w zapisie elektronicznym będą nasze dane.
   Przy srebrnych nie żądają niczego, ale przy złocie, przynajmniej w mennicy skarbowej danych podstawowych, imię, nazwisko i adres, jednak do 30 chyba tysięcy złotych wartości tego złota nie weryfikują ich, natomiast powyżej 30 tysięcy trzeba pokazać dowód i chyba spisują.

   Usuń
  2. +
   Ta, poniżej skopiowana uwaga dotyczy zakupu bezpośredniego czyli tego co mają aktualnie w sklepie bez zapisywania się na monety które dopiero dostarczą, jakby to było mało jasne
   "Przy srebrnych nie żądają niczego, ale przy złocie, przynajmniej w mennicy skarbowej danych podstawowych, imię, nazwisko i adres, jednak do 30 chyba tysięcy złotych wartości tego złota nie weryfikują ich, natomiast powyżej 30 tysięcy trzeba pokazać dowód i chyba spisują".

   Usuń
  3. Panie Krzysztofie, tak jak Pan sam przekazał w orędziu , "złoto kocha szatan", a więc i rejestracja przy jego zakupie jest czymś ziemsko naturalnym, bo jest własnością jego wyznawców, a tym samym i jego samego do realizacji ukrytych zamiarów. Podobnie jak z bronią czarnoprochową, ścisła kontrola i rejestracja ma na celu bycie jej właścicielem, aby w chwili poczucia chwilowej słabości własnego oddziaływania, ograniczyć możliwości samostanowienia przez wyznawców Świętej Wiary w Jezusa Chrystusa i Jego Matkę Maryję. I gdyby nie nastąpiło Przeswietlenie Sumień, to z pewnością zły, za pomocą ustaw odebrałby nam prawo posiadania również noży kuchennych powyżej 15cm długości. Zgroza!.

   Usuń
  4. +
   Znowu bez podpisu.

   Uff..

   ileż można mówić.
   Wyjątkowo nie będzie usunięte bo też czasem leci tym inny komentarz, ale pilnujcie się naprawdę i nie zabierajcie czasu tym bardziej, że jest moderacja, kt9órej przecież nie musiałoby być gdyby nie troll itd. specjaliści w rozbijaniu dyskusji i i różni inni.

   Usuń
  5. Panie Cyprianie,a czy Jezus cos wspominal jaka ilosc bedzie nam potrzebna tych monet?Nie mam pojecia ile tego kupic 10,50,100?

   Usuń
 29. Ja tez jestem z rybnika,na zamyslowie jutro msze sa wszystkie wg planu😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byle Jutro ksiadz nie powie co innego wlasnie ..bo to dzis na mszy wieczornej mowili..splakalam sie jak nigdy ..ale to polecenie biskupa a nie ksiezy jak mowi proboszcz..i kpmu oni sluza sobie mysle Boga sie nie boja a bislupa tak.

   Usuń
 30. Panie Cyprianie
  Proboszcz mowil takie cos ze tylko ksieza beda na mszy ..i w tygodniu maja byc msze alw jako tako dla ludzi co maja msze za swoich zmarlych np..a co bede mnie kontrolowac czy jak se mysle..
  No ja to nie moge ja ciagle na mszy placze z powodu Komunii sw na reke .

  OdpowiedzUsuń
 31. Za zakupione złoto nawet jedną monetę trzeba było podać numer dowodu osobistego tak nas załatwił PiS od marca 2018 roku niestety. Jak zwykle ochrona przed przestępcami pranie brudnych pieniedzy czy coś w tym stylu, nie chciało mi się tych bzdur czytać, po prostu kontrola kto ma ile złota, po pozorem....Dlatego mam taką niechęć do złota, bo jest na celowniku państwa-służb ale jak wiadomo kruszec zawsze bardziej pewny bo złoto cenniejsze od srebra, chociaż srebro jest niedowartościowane do cen złota i ma wiele zastosowań, obłożone podatkiem vat.

  A tak na marginesie zobaczyłem tą stroną internetową w obronie tradycji i wiary. Tak kobieta wkleja linki tylko, żadna to prorokini ani wizjonerka, wkleja linki i dołącza swoje tam modlitwy, posłuszna papiezowi, biskupowi i politykom jak widzę korporacje mają już lek wspomagający leczenie tego korona wirusa . Jakby biskup czy papież kazał przed domem postawić palmę i górę lodową ona by to uznała za wolę która bezwzględnie należy wypełnić i być posłuszną. Nie widzę też protestu przeciwko przyjmowaniu Komuni Swiętej na rękę a raczej memy w stylu bierzesz komunię na rękę nie dawaj na tacę bo na banknotach jest najwięcej zarazków. Czyli że co mam rozumieć, że nakazuje profanować Komunię Swiętą ale jak bierzesz na rekę nie dawaj na tacę ( czyli nie dawaj ofiary ) bo masz wiecej zarazków czyli wypowiada się przeciwko gotówce. Trzy ataki w jednym na pieniądz, i Kościół i Pana Jezusa tak mi to wychodzi. Myśli że ma misje a nic z tego nie rozumie. Po prostu zwykła kobieta która chce zaistnieć w sieci wkleja linki i tyle, zaden autorytet w kwestiach wiary, ślepe posłuszeństwo nawet jakby ją na minę poprowadzili to pójdzie i jeszcze powie Chwała Panu. I to mój jedyny komentarz co do tej osoby. Szkoda czasu tylko ludzi żal którzy tą stroną internetowa mają za wzór.
  A co do Komunii na rękę . Profanacja to jedno a po drugie ksiądz podaje nie tylko dłonią konsekrowaną ale też czystą bo ksiądz przed podaniem Komunii Sw ręce umyje, tym czasem naiwny katolik dotyka: klamek, ławek, oparcia, poręczy, drzwi uchwytów, telefony, torebki, spodnie, kurtki, pieniądze, dotyka twarzy, głowy, czasami dłubie w nosie, bierze chusteczkę higieniczną, kaszle, smarka, kicha i potem wystawia rękę po Komunię i jak to wygląda. Potem biorą Ciało Pana Jezusa, na swoja rękę, zamiast do ust od księdza, mając.....wirusy na nich i zarażają się na własne życzenie. Brak wiary i rozumu.
  Konrad

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + Tak jak powiedziałem i jest to moja relacja naoczna.
   Złota jak powiedziałem nie kupowałem, ale miałem zamiar kupić jedną dziesiątą uncji w złotej monecie i reszta srebrne.
   Obsługująca mnie w mennicy skarbowej powiedziała, że złoto choćby w najmniejszej ilości to trzeba podać imię, nazwisko i adres zamieszkania, ale sama powiedziała z uśmiechem ,że tego nie weryfikują, dopiero od kwoty wyższej bodaj 30 tysięcy to trzeba okazać dowód.
   Więc proszę nie robić zamieszania a jak ma pan inne doświadczenia osobiste to proszę to precyzyjnie opisać i nie zmuszać mnie do sprostowań i zabierać czasu, który może być przeznaczony na inne potrzebne rzeczy związane z posługą.

   Usuń
 32. +JMJ

  Na tym kończę komentowanie pod tym Orędziem.

  Mam prośbę jeszcze, bo tego nie ma w regulaminie aby ze względu na specyfikę bloggera wpisywać swoje imię przed komentarzem tak jak to robi zawsze czytelnik Piotr. W kwadratowywm nawiasie przed wypowiedzią, nie po wypowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
 33. Kochani, co sądzicie o zaopatrzeniu sie w ozonator?

  Co do liczby ofiar, tez zastanawiała mnie różnica lipcowych 90tys, a czerwcowych 200 ofiar.. Z kontekstu wypowiedzi Grzegorza wnioskowałam ze chodzi o ofiary a nie zarażonych.
  Czyżbyśmy byli w przededniu wielkiej łaski Prześwietlenia sumien? Pamiętam jak Pan Jezus mówił w tych przekazach o tym ze w 2019 ono nie nastąpi. A moze w 2020? Dziękuję Jezu za przynaglenie odnośnie spowiedzi generalnej.

  Obserwując zmieniająca sie rzeczywistośc radosc i ulga że Jezus zechciał przyjąć koronę Króla Polski. Ufajmy i chronmy sie pod płaszczem opieki naszej Niebieskiej Mamy. Bądź uwielbiony Jezu!

  OdpowiedzUsuń
 34. https://kuria.gliwice.pl/2020/03/14/dekret-14-03-2020/

  OdpowiedzUsuń
 35. https://kuria.gliwice.pl/2020/03/14/dekret-14-03-2020/

  do 29.03. bez mszy i nabożeństw - szczegóły pod linkiem

  OdpowiedzUsuń
 36. Witam wszystkich.
  Pan Jezus, Król Polski, dał bardzo mocne orędzie i ja jestem ogromnie wdzięczny i szczęśliwy że mamy takiego Króla, chwała Bogu najwyższemu. I podobnie jak w Ewangeli św Marka w jednym miejscu jest napisane:
  "22 Wszyscy byli zdumieni Jego nauką. Mówił bowiem do nich nie jak ich przywódcy religijni, ale jak ktoś, kto ma władzę nad ludźmi." I dokładne ja tak odbieram to orędzie.
  Jeszcze odniosę się do mojego kościoła parafialnego. Wczoraj w sobotę o godz 22 na internetowej stronie parafialnej pojawiła się informacja, że msze będą odprawiane tylko dla tych którzy mają zamówione intencje.
  http://aleksandrowice.bielsko.pl/aktualnosci/drodzy-parafianie/
  Poszedłem na 6 rano (msza za parafian) a kościół zamknięty i przy jednym z wejść bocznych stało dwóch księży wręczając oświadczenie. Na jednej stronie od biskupa naszej diecezji a na drugiej od parafii.
  To ogromny smutek. Nie pomyślałbym w życiu że od Boga w Eucharystii będą nas oddzielali księża, nasi pasterze...
  P.S.
  W Bielsku-Białej od 20 lutego nie widziałem żadnego chemtrails, tylko piękne błękitne niebo.
  Z Panem Bogiem w Trójcy Świętej Jedynym i matką Bożą naszą Hetmanką.

  OdpowiedzUsuń
 37. Ja myślę co innego że przez naszą modlitwę, uniżenie, pokutę, posty,nawrócenie nasz Wszechmogący Bóg złagodzi Karę do 200 osób. Bo jak mówił P. Grzegorz codzienna modlitwa Armia modlących codziennie będzie tą liczbę zmniejszać. Bo dużo osób się modli!Duchu Święty Działaj w każdym Polaku! Ufam Tobie Nasz Królu.Dziękuję Ci Panie Jezu Chryste

  OdpowiedzUsuń
 38. [Adam]
  W sobotę kupowałem srebrne monety w Mennicy Krakowskiej. Nie było problemów z zakupem. Sprzedawca miał na stanie około 30 szt. Zachęcał bardziej do kupowania sztabek niż monet. Dziwił się że kupuje srbne monety a nie złote.

  OdpowiedzUsuń
 39. Chwała Tobie Jezu Królu Polski.
  Od koronacji Jezusa na Króla Polski w Krakowie mamy bardzo ładne niebo, piękny błękitny kolor.Oprocz tego smok jest mniejszy bo prawie codziennie czuć powiew wiatru i wszystko jest rozdmuchane.
  A co do Mszy Świętych. Probosz u mnie w parafii obiecał w tamtym tygodniu że kościoła nie zamknie.W niedzielę Mszę są odprawiane o tej samej porze, jedynie jest ograniczenie co do ilości osób. Od Poniedziałku będzie wystawiony Najświętszy Sakrament przez cały dzień.
  Adam

  OdpowiedzUsuń
 40. [Michał]
  Witam obecnie jestem za granicą pracuje na budowie, zjeżdżam co miesiąc do domu, jak myślicie czy to już czas wracać na stałe do kraju? Bo z tego co mówi Pan Jezus wnioskuję żeby nie panikować i poczekać na rozwój sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najwyższy czas. Mój mąż też tak pracował, od pół roku jest już w kraju.
   Ewelina

   Usuń
  2. ObjawieniaOlawskie.pl

   Przyspieszyłbym powrót jak najbardziej i to na stałe. Tak szybko, jak tylko się da, choć mądrze i bez paniki.
   Nie to do końca o Niemczech, ale ogólnie o Polakach za granicą. Pan Jezus, 27.
   sierpnia 2019r.:


   "Polacy muszą wracać do Polski, zwłaszcza ze Stanów Zjednoczonych. Nie lekceważcie tego dzieci bo zginiecie i wasze rodziny. Zginiecie razem z innymi mieszkańcami Stanów Zjednoczonych.
   W Polsce jest dość miejsca a będzie jeszcze więcej."

   Usuń
 41. Leszek
  O 9.30 przelatujący w pobliżu Gdańska samolot, lecący ze Sztokholmu do Budapesztu wypuszczał na całą szerokość skrzydeł smugę chemtrails, ale ona, podobnie jak naturalna, kondensacyjna smuga pary z silników znikała w odległości ok 300m za samolotem. Nie udaje się złu tworzyć złowrogiego graffiti śmierci nad Polską. Niebo jest nadal krystalicznie czyste. Chwała Tobie Panie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leszek
   Jedna smuga jednak się pojawiła, prawdopodobnie z samolotu lecącego z Litwy do Niemiec, bądź z nieoznakowanego na flightradar24 samolotu, który w okolicach Bydgoszczy wykonywał dziwne manewry na niebie w formie połamanej pętli. A i tak chwała Panu, że tylko jedna.

   Usuń
  2. U mnie w Rybniku tyz piekne niebo az sie raduje serce.piekna pogoda dziekuje Jezu kochany

   Usuń
  3. [Bartez]
   Potwierdzam piękne niebo nad Oświęcimiem i okolicach bez żadnych smug.
   Chwała Panu! 🛐

   Usuń
  4. Nie spałam całą noc, rano zajrzałam przez okno to nie było ani jednej chmurki! Słońce waliło cały dzień, a jak szłam do kościoła na 18:00, to stan nieba był podobny jak rano. Radość rozpierała mi klatę :)

   Myślałam, że mnie nie wpuszczą na Mszę, ale jeszcze się załapałam. Spowiedzi są w kaplicach i w zakrystii. Komunia była 'oferowana' do ust lub na rękę, gdzie na rękę może ze 2 osoby tylko przyjęły, reszta na kolana i do ust :)

   Piękny dzień był!

   Usuń
 42. Szczesc Boze .Panie Cyprianie czy Jezus Krol nasz moze powoedziec co robic jak zamkna koscioly?
  czy msza przez telewizje bedzie wazna bo az sie boje tego co moze sie stac jak wiecej chorych bedzie ..

  OdpowiedzUsuń
 43. Leszek
  Można tak
  https://gloria.tv/post/h1uYRHx8J8Sk4fsmxPFidUHBn
  ale można i tak
  https://gloria.tv/post/hGTSNRDYRQam2V8vbgY2ahEGv
  a w Gliwicach biskup Jan Kopiec jako jedyny w Polsce /Judasz też był jedynym takim wśród Apostołów/ zabronił odprawiania Mszy Świętych w obecności wiernych.

  OdpowiedzUsuń
 44. Dziś słuchałem mszy świętej w radio program pierwszy polskiego radia godz 9 na końcu mszy przed blogoslawienwem telefon sam się przyciszyl chyba zlemu się niepodobalo

  OdpowiedzUsuń
 45. Niestety ,dzisiaj pojawiły się chemistrall nad polskim niebem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety większość Polaków siedziała w domu i korzystała z dyspenzy i może to jest efekt

   Usuń
 46. http://jezusdoludzkosci.pl/2012-03-09-19-15-matka-zbawienia-odmawiajcie-rozaniec-we-wszystkich-narodach-od-teraz-do-niedzieli-wielkanocnej
  takaprawda

  OdpowiedzUsuń
 47. +
  Jezus Chrystus mój Król
  Jest Królem mojej Ojczyzny
  Jest moim Rodakiem.

  Dzisiaj na niebie smugi, sypią... Od dawna zauważyłam, że niedziele mają bardzo pracowite. Ale niedługo już tego trucia, jak pamiętam z ostatnich Orędzi.

  Bardzo dziękuję Panu Jezusowi i Matce Bożej za Słowa dla nas przez Cypriana i Annę od Jezusa. Po tych Orędziach zawsze jestem niesamowicie pokrzepiona i nakarmiona. Niech dobry Bóg Was błogosławi i wspiera w tej posłudze do jakiej Was wybrał.

  Myślę, że teraz już nie czas na pisanie i wieszanie czy rozdawanie ulotek po kościołach. Po pierwsze szkoda czasu bo to zawsze pochłania, po drugie ludzie teraz są w hipnozie strachu więc nie dotrze jak powinno. Teraz to już czas tylko na modlitwę. O swoją parafię jestem spokojna. Proboszcz troszczy się o Pana Jezusa i rozdaje Go parafianom godnie. Jest w porządku.
  ,,Ja Jezus Chrystus nie pozwalam wam przyjmować Mnie na rękę. Jeśli do tego dojdzie w całym kraju, do takiego przymusu wtedy zacznę gubić kapłanów i biskupów. Śmiertelność wśród nich będzie wtedy duża.
  A wy będziecie mieć mniej kapłanów."
  Dlatego Matka Boża u Anny od Jezusa prosi 13.03.2020: ,,Módlcie się też dzieci drogie za biskupów i kardynałów, za wszystkich kapłanów i papieża Franciszka.
  Rząd Polski działa pod dyktando masonów, a także hierarchowie Kościoła biorą udział w tej manipulacji".
  W piątek 13.03 minęła 7 rocznica wyboru Bergolgio na papieża i czuję wewnętrznie, że jesteśmy już w 22 rozdziale Apokalipsy
  ,,Oto przyjdę niebawem, a moja zapłata jest ze mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca"
  Będziemy teraz jeszcze licytować się jak Abrahamna z Bogiem o ocalenie Sodomy i Gomory.
  Nie wiem czy ten komentarz wejdzie, bo ostatnio pisałam i wcięło. A też nie mam tyle czasu by pisać ponownie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Leszek.
   Faktycznie, od 14.00 w Gdańsku niebo zasnuło się smugami. Po radosnym i czystym poranku, zły ruszył ławą. Ale i to przetrzymamy, jeżeli nie sprzeciwi się to Woli Bożej. A piloci? Dostaną kiedyś to, na co zasłużyli, gdyż trują również swoje rodziny. Jeżeli są Polakami i sypią np. w Niemczech, to kolega po fachu z Hiszpanii sypie w Polsce, więc żadnej taryfy ulgowej nie będzie. Piąte przykazanie Dekalogu, to tak dla przypomnienia.

   Usuń
 48. Wiem że odbieram trochę od tematu no cały czas miałam dylemat będąc w tej wspólnocie widząc owoce słowa bożego lecz przyjmowanym Pana Jezusa na rękę w Eucharystii Chodzi mi o wspólnota neokatechumenalna Czy ona jest od Boga bo widziałem łaski które działo się w moim życiu czytając Słowo Boże ale cały czas mnie drażni eucharystia na rękę szczęśliwy Mów mi pan odpowiedzieć droga neokatechumenalna Z góry dziękuję pozdrawiam zapewniam o modlitwie i proszę o modlitwę
  Darek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ObjawieniaOlawskie.pl

   W Oławie było powiedziane, żeby neokatechumenat wyłączyć z Kościoła.

   Usuń
  2. Neokatechumenat Bog odrzuca a i diabel moze czyni cuda ..daleko od nich u Anny Argasinskiej Jezus mowi Nie dla nich..to pomieszane z ewanelikami i rozne tam ..

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 49. [Paweł]

  W dniu dzisiejszym część mojej rodziny była w Kościele i oczywiście Komunia Świętą, Mistyczne Ciało Pana Naszego Jezusa Chrystusa Króla Polski do ręki od kapłana. Brak mi na to słów. Ja jeszcze nie byłem w Kościele, ale będę. Jeśli tak stanie się i to chyba wcale nie pójdę do Komuni, bo dla mnie to profanacja. Każdy z nas jest grzeszny i nie jest godzien przyjmować Pana Jezusa do serca przez swoją dłoń. Co do Spowiedzi Generalnej, ja na początku tego roku 2020 przygotowywałem się, długopis był w użyciu, człowiek aż około 10 stron A4 grzechy swe wypisywał. Potem przyszedłem do konfesjonału 6.01.2020 i potraktowany zostałem jak zostałem, czyli tak se. Dostałem pokutę na trzy dni. Wypełniłem. Dla mnie taka spowiedź to długa osobista rozmowa z kapłanem, może i nawet cały dzień. Tylko jak na lekarstwo ci takich. Do swojej parafii wysłałem twoją stronę, domu modlitwy jak również Grzegorza kanał WPosłudze Youtube. Może to coś pomoże. Do dziś nawet po przeczytaniu tego Orędzia między godziną 0:30 a 1:00 będąc w pracy i mając przerwę. Do dziś człowiek bada siebie, wręcz czasami z ogromnym przewrażliwieniem. W czym jeszcze człowiek obraził, zgrzeszył. Z Panem Bogiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam serdecznie,u mnie w Lublinie, jest na razie ok.komunia do ust większość na kolanach, oczywiście obowiązuje ograniczenie 50 osób i z zachowaniem wymogów.Bogu niech będą dzięki za tych Kapłanów.Pozdrawiam.Bozena

   Usuń
  2. Ja to taka jestem ze uklekam i ksoadz dale mi mi do ust Jezusa ..a jakby nie chcial to bede glosno wrzeszczec
   JEZU ULITUJ SIE NADEMNA

   Usuń
  3. [Paweł]
   Pod swoim komentarzem piszę, byłem na 18:00 na Mszy Świętej i nie przyjąłem Mistycznego Ciała Chrystusa Króla Polski w czasie Komunii Świętej do ręki. Obiecałem Panu Bogu,że nie przyjmę Komunii Świętej do ręki i słowa dotrzymałem. Chwała Tobie Panie Jezu Chryste Królu Polski. Z Panem Bogiem.

   Usuń
  4. [Paweł]
   Po prostu u mnie na Mszy Świętej udzielali Komunii Świętej do ręki. Dlatego nie podszedłem i nie przyjąłem Mistycznego Ciała Chrystusa Króla Polski. Obiecałem Panu Bogu i dotrzymałem słowa.

   Usuń
 50. To chyba pierwszy przypadek na świecie że z powodu epidemii zamyka się Kościoły, a wiernych traktuje sie jako potencjalne siedlisko zarazków.Od lekceważenia, śmieszności do paniki, nerwowych zachowań. Ale wydaje mi sie że teraz powoli ujawniają sie czarne owce także w Kościele Katolickim. Pod pozorem ochrony zdrowia obywatela, zakaz chodzenia do kościoła, przyjmowanie Komunii Swiętej na rękę. Jak można sterować społeczeństwem a niby to było gdzieś daaleko w Chinach, w Wuhan.
  Konrad

  OdpowiedzUsuń
 51. +
  Panie Pawle niech skutki tej profanacji zaciągają na siebie hierarchowie, którzy taki nakaz komunii na rękę wprowadzili. Niech pan nie robi tego błędu, żeby nie przyjąć do siebie Pana Jezusa. MM Apokalipsy w takiej sytuacji przyjęła na ręce i uklęknęła przyjmując do ust.
  Pozdrawiam z Panem Bogiem i Maryją

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Paweł]

   Dziękuję Mario za słowa otuchy. Nie przyjąłem, bo Słowa Pana Jezusa Chrystusa są dla mnie najważniejsze. Wiem, że Alicia MM od Apokalipsy przyjęła. Nie przyjąłem, bo uważam, że jestem grzeszny i nie jestem godzien przyjąć Komunii w taki sposób, czyli do rąk i potem do ust. Tylko do ust od kapłana bezpośrednio. A tu kapłan dawał do rąk. Więc ja nie poszedłem do Komunii.

   Usuń
 52. Ja z synem już wczoraj odmawialiśmy całą część chwalebną różańca i koronkę do Bożego Miłosierdzia o 20.30, tak jak prosił Abp Gądecki. Myślę, że wielu Polaków się wtedy modli. Włączyliśmy sobie jeszcze na komputerze obraz na żywo z kaplicy MB w Niepokalanowie, gdzie jest adoracja Najświętszego Sakramentu 24 godziny na dobę. Kaplica jest zresztą bardzo ładna, i sakrament pięknie wyeksponowany. Dzisiaj pracuję przy komputerze i sobie też włączyłam na stałe obraz live w komórce, jakoś raźniej się czuję.
  Dzisiaj też zamierzamy się modlić o tej samej godzinie, w podobny sposób.
  https://www.youtube.com/watch?v=BKoweAT723g
  U nas w kościele dzisiaj było bardzo mało osób, komunię dostaliśmy do ust i na klęcząco, ale niestety byli tacy, co wzięli na rękę, oczywiście na stojąco :(

  OdpowiedzUsuń
 53. W tym całym nieszczęściu zauważyłem na razie 2 dobre rzeczy. Polacy na obczyźnie zaczynają sobie przypominac o Polsce, to wiem też od kolegów z pracy bo nie wiele było przecież sytuacji które ruszyłyby naszych rodaków aby zaczęli wracać do Polski. Po drugie zamkniete puby i knajpy co powoduje że stali bywalcy swoich ulubionych miejsc spożywania alkoholu poznikali bo nie mają gdzie spędzać czasu przed, po pracy, czy ci będący na rencie czy emeryturze. Mnie to tez już denerwowało w moim mieście, taka klika jak sie zgrała zajmowała niewielki bar przy dworcu kolejowym i praktycznie drinkowicze zabierali część podróznym oraz innym klientom, którzy chcieli przyjśc coś sobie kupić zjeść przed czy po podróży. Tak więc sytuacja zmusiła tanich imprezowiczów z nudów do zmiany swoich przyzwyczajeń zamiast siedzieć w tym samym miejscu wiosna lato jesień zima, rano w południe, wieczorem. Takie moje pierwsze spostrzeżenia w tym smutnym czasie. Pan Bóg to zapowiadał już kilka lat temu, że ludzie nie będą mieli czasu na grzech bo będą musieli zadbać oto aby mieć żołądki pełne, a to moim zdaniem dopiero początek.
  Takie sa skutki wyborów jakie ludzie dokonywali.
  Konrad

  OdpowiedzUsuń
 54. https://www.worldometers.info/coronavirus/

  Oficjalne statystyki zakażeń, śmierci, wyleczeń itd z koronawirsie na świecie

  OdpowiedzUsuń
 55. Dzisiaj w Stargardzie po trzech tygodniach czystego Nieba pojawiły się smugi.Pewnie to i mój grzech bo za Łaskę czystego Nieba nie dziękowałem należycie. Przepraszam Cię Panie i mój Królu. Józek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Malbork też niestety smugi

   Usuń
  2. Malbork też niestety smugi się pojawiły

   Usuń
  3. Dzisiaj nad moim miasteczkiem także pojawiły się smugi i zarysy znaku szatana. Jest malutkie mleko, ale przez nie przebija się błękitne niebo. Wierzę, że Pan oczyści je z trucizny.

   Usuń
 56. Tak się cieszę że mamy Króla Polski Jezusa Chrystusa!!!! Płacze i się modlę i komunie przyjmuje na kleczoco. Czytam o oredziach i oglądam. Mój mąż mi uwierzył w orędzia ale inni to wysmiali wiedz przestał mówić. Panie Cyprianie gdzie mozna dostać ta wodę egzorcystyczna ??? Bo nie wiem gdzie jej szukać proszę was o pomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy ksiądz może egzorcyzmować wodę, chiciaż w obecnych czasach nie jest to tak oczywiste. Ja bym szukał jakiegoś zaufanego kapłana...

   Usuń
 57. Módlmy się za Ks. dr. Adama Skwarczyńskiego.chca mu zamknąć usta za mówienie prawdy o paruzji i że nawolywal do robienia zapasów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak ojcu Augustowi... Zaczęło się prześladowanie kapłanów.

   Usuń
 58. Wkleję swój komentarz z wczoraj:

  "Nie spałam całą noc, rano zajrzałam przez okno to nie było ani jednej chmurki! Słońce waliło cały dzień, a jak szłam do kościoła na 18:00, to stan nieba był podobny jak rano. Radość rozpierała mi klatę :)

  Myślałam, że mnie nie wpuszczą na Mszę, ale jeszcze się załapałam. Spowiedzi są w kaplicach i w zakrystii. Komunia była 'oferowana' do ust lub na rękę, gdzie na rękę może ze 2 osoby tylko przyjęły, reszta na kolana i do ust :)

  Piękny dzień był!"

  Dziś, jak wspomniałam wyżej, już puścili smugi chemtrails, ale na szczęście są rzadkie. Na stronę dam zdjęcia w komentarzach.

  OdpowiedzUsuń
 59. Ksiądz Skwarczyński odbiera to samo co robił innym, negatywnie recenzując w internecie Bożych proroków. No to i Pan Jezus dał mu skosztować tej próby. Zbyt pochopne oceny wydawane na innych bez rozeznania i przemodlenia sprawy.
  Konrad

  OdpowiedzUsuń
 60. Lublin również zsieczony przez smugi! Niezbędna jest Kara ponieważ ludzie się nie nawracają!
  Dziękuję Ci Panie Boże za Twoje Miłosierdzie, że mimo naszych grzechów wołasz nieustannie wróć do Domu Ojca!
  Ale świadomość że Bóg zwycięży daje siłę! Czego się lękamy wiedząc że i tak drużyna w której gramy wygra!- będzie ciężko, może nie jeden z nas umrze, ale będzie to śmierć dla Chwały Naszego Stwórcy! Módlmy się za siebie nawzajem, za nieprzyjaciół aby się nawrócili, księży żeby wrócili i szli z Najświętszą Maryją do Naszego Trójjedynego Boga!Amen

  OdpowiedzUsuń
 61. Wczoraj po południu jak wracałam z roboty to słyszałam jak samoloty wojskowe latają nad łbem... Być może celowo też robili te smugi, by ich nie było widać, bo później to już całe niebo było mlekiem.

  OdpowiedzUsuń
 62. Czy ktoś wysłał to orędzie Prezydentowi Polski w liście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla ułatwienia:

   Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
   ul. Wiejska 10
   00-902 Warszawa

   Telefon: (48 22) 695-29-00
   Fax: (48 22) 695-22-38
   Kontakt w godz. 8.15-16.15

   E-mail: listy@prezydent.pl

   Usuń
 63. A jak by wyglądał scenariusz końca świata, gdyby liczba 666 już wcześniej by się spełniła?

  OdpowiedzUsuń
 64. Katarzyna
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król i Maryja zawsze Dziewica.
  Mam pytanie odnośnie Pieczęci Boga Żywego i modlitwy Krucjaty 33 . Czy ta modlitwa jest od Pana Jezusa?? Są opinie od księży, że to oszustwo. Proszę o pomoc w rozeznaniu.
  Drogi Panie Cyprianie, czy mogę liczyć na odpowiedź bo bardzo mnie to nurtuje ?
  Proszę o podpowiedź. Z góry bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń