UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


czwartek, 18 lipca 2019

18 VII 2019 Teraz jesteście bierni wobec napływu Ukraińców w Polsce. Jesteście coraz głupsi zamiast coraz mądrzejsi.


Czwartek 18 lipca

11.12

- Moje drogie dziecko. Widzę jak cierpisz w tej sprawie. W sprawie prześladowania polskiego chłopca i jego rodziny a nie ukraińskiego chłopca i jego rodziny jakby to było po ludzku. Oczywiście nie należy nikogo prześladować, ale żaden Ukrainiec popierający Banderę nie powinien znaleźć się w Polsce. Nawet na pobyt turystyczny.
Polska nie ma obowiązku godzić się na wjazdy bez wizy, bez względu na to jakie są paszporty. To Polska ma decydować jak będzie się rządzić u siebie. Czy jest kara śmierci, czy nie. Czy są cła, czy nie, czy państwo buduje zakłady pracy, czy daje pracę przy robotach publicznych czy nie, jakie podatki są i czy cudzoziemiec podczas pobytu w Polsce płaci za wszystko tak samo jak Polak czy więcej. To wszystko winno być w gestii Polaków. Ale sami wybraliście.
Teraz jesteście bierni wobec napływu Ukraińców w Polsce. Jesteście coraz głupsi zamiast coraz mądrzejsi. A przecież Jan Paweł II mówił do was, że musicie mądrzy i mocni. Żadnej z tych cech nie macie i nawet one maleją. Nie potraficie współpracować. Nie przyświeca wam nadrzędny cel.
Nigdy naród wybrany nie był karany gdy słuchał Boga i wiernie trwał na straży Jego praw. Nigdy. To samo dotyczy i was bo jesteście drugim narodem (wybranym) naznaczonym.
Jednak tylko tamten naród niósł prawdziwą wiarę. U was zachowała się w stopniu najdoskonalszym, ale nie tylko u was jest katolicka wiara. Zatem jeśli by naród polski został unicestwiony z powierzchni ziemi a kraj stał się wypaloną pustynią to wiara nie zginie. To wynik Mego Miłosierdzia względem was, że was wybrałem. I to już was Lechitów jeszcze przed Moim Narodzeniem.

Macie zaszczytną misję nieść wiarę do innych narodów i wspomagać swych braci, swych braci, którzy kochają Boga.
Wpuszczanie w swe granice bezbożnych, choćby Słowian nie przymnoży ich wiary. Czyż widzicie Ukraińców, którzy wychodziliby z kościołów, rozpoznając ich po mowie? Czy spotykacie takich, którzy szukaliby Mnie i jeśli nawet nie na mszy to szukali Mnie w pustym kościele?
Nie, nie znajdujecie takich.
Nie wy tylko jesteście winni. Na polu wiary pierwsi winni być pasterze i pouczać lud we wszystkich potrzebnych sprawach, potem kapłani.
Macie tu raczej do czynienia ze zdradą narodową ze strony biskupów, tych biskupów, którzy zachęcają do przyjmowania przybyszy „uchodźców” jak mówią mimo że już kilka milionów Ukraińców znajduje się w Polsce. A Polacy przecież nie znają dokładnej ich liczby, która cały czas się zwiększa. 5, 10, 15. Zniesiecie?

Oj dzieci, dzieci. Bóg oczekuje od swoich dzieci używania rozumu. Nie jesteście psami, ale dziećmi Bożymi. Zresztą zwierzęta mają instynkt i strzegą swego terytorium. I zwierzęta dopuszczają w pewnych granicach inne gatunki, które mają takie potrzeby jak one, ale tylko w pewnych.
Ale cóż, jest to los, który sami wybieracie. Nie ma waszej inteligencji w tej sprawie. Nie ma waszych środowisk opiniotwórczych.
Nie sprowadzacie rodaków ze Wschodu a sprowadzacie obcych. (Zacytujesz tu Moje Słowa z 24 X 2016
- Rosjanie i w Ameryce mają swoich agentów, na pewno w większym stopniu niż Amerykanie w Rosji. Ukraina i Europa Środkowa to rosyjska strefa wpływów i Rosjanie nie pozwoliliby aby Amerykanie bez ich woli mogli tworzyć ten Majdan, czy Ukraińcy za amerykańskie pieniądze. Pozwolili na to bo to robili ich agenci amerykańskimi rękoma, aby w ten sposób zająć Krym i opanować Wschodnią Ukrainę. To działanie jest przeciw Polsce, bo pozbawiona wschodnich ziem Ukraina domaga się coraz bardziej wschodniej Polski. Tak, mają tu swój udział także Żydzi, jednak destabilizacja Polski najpierw przez Smoleńsk, co się nie udało, a tylko częściowo, a teraz przez napływ niechętnych Polsce Ukraińców jest na rękę Rosji. )

Powiedziałem ze Wschodu gdyż Polacy z terenów II Rzeczpospolitej winni mieszkać u siebie ( o ile chcą) lecz winni mieć pomoc od państwa polskiego, takie właśnie 500 plus na każdego Polaka, z udokumentowanym pochodzeniem, nie piąta woda po kisielu jakby się chcieli dla korzyści podszyć Ukraińcy z małą domieszką krwi lechickiej.

To tyle moje dziecko
-Dziękuję Panie Jezu.
Chwała Tobie Chryste.

14 komentarzy:

 1. [Piotr] Pan Jezus mówi w Orędziu o braku inteligencji w sprawie Ukraińców. Tak, bo zwycięstwo nad złem jest kwestią autorytetu pasterzy Kościoła. Pan Jezus mówił kiedyś o tym, że autorytet pasterzy może dać nam same wspaniałe zwycięstwa nad złem.

  Boży Plan jest taki, że nasi sąsiedzi mają brać przykład z Polski. Jeśli to oni wprowadzą swoje porządki, tak jak my stworzymy wzorowy ustrój?

  Ktoś jest uczniem, ktoś nauczycielem. Fatalnie, jeżeli odwracają się role. Ci Ukraińcy nie przyjeżdżają, aby się tu uczyć.

  Co jest takiego w ludziach, że nie mogą usiedzieć u siebie i dbać o swój kawałek ziemi? Przecież szczęścia nie szuka się na mapie, lecz w sercu.

  W Polakach też jest podobna mentalność, żeby wyjechać, bo gdzieś indziej będzie lepiej. Swoje miasto trzeba kochać, a nie porzucać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Piotr] Jan Paweł II wiele nauczał o godności człowieka. Tu także chodzi o tę godność. Człowiek stworzony przez Boga to nie jest pionek, który władza ludzka może sobie przestawiać, jak tylko sobie chce. Z drugiej strony, człowiek sam się poniża, gdy pozwala łatwo sobą sterować poprzez pomysły polityków.

   Jeśli urodziłem się w danym mieście, wierzę, że Bóg pomoże mi walczyć o dobro tego miasta. Także mnie, szeregowemu obywatelowi. Dziś daje się nam wszystkim przynajmniej możliwość wpływania na cokolwiek.

   Człowiek, który pragnie wyjechać ze swojego miasta, widocznie jest już bardzo nieszczęśliwy. To jest przecież ucieczka od czegoś.

   Jest jeszcze wątek rozrywania więzi rodzinnych. Czy politycy nie dostrzegają wartości tych więzi? Co się dzieje wtedy, gdy brat mieszka daleko od brata? A dziadkowie od wnuków - to już jest krzywda tych dzieci. W tym sensie jest to szkodzenie także rodzinom Ukraińców. Czyli najpierw zła jest filozofia, a w konsekwencji zła jest polityka.

   Usuń
  2. [Maria] Człowiek nie jest pionkiem, lecz posiada wolną wolę. Ważne by przy swoich decyzjach brał odpowiedzialność za swoje czyny i całe swoje dorosłe życie. Emigracja (w tym także zarobkowa) czasem jest koniecznym czynnikiem zakładania nowej rodziny - zarówno posiadania środków na to, aby tej rodzinie zapewnić dach nad głową jak i bieżący byt. W wyprowadzkach i rozdzielaniu rodzin nie ma nic dziwnego ani wbrew porządkowi Bożemu, nawet Biblia mówi, że tak być powinno. Na temat dorosłych dzieci Biblia mówi: „Mężczyzna opuści ojca i matkę” (Rodzaju 2:24). Tak samo czasem wręcz dobre jest oddalenia się od wpływów starszych pokoleń i osób pobocznych gdy wpływy te są negatywne, izolując się od nich można utworzyć zdrowszy lepszy związek i lepsze środowisko wzrastania dla dzieci.

   Usuń
 2. A mnie w związku z tym buduje inna kwestia, mianowicie przybysze zzzz Białorusi. Czasem są katolikami, ale ich moralność jest strasznie wypaczona.... Uwazaja ze im sie szystko należy, wywyzszaja się A jednocześnie wstydzą swojego pochodzenia l. Ja znam niestety kilka takich osób i są to bardzo trudne osoby powiem delikatnie. Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ wpłynie ona mocno na moje obecne życie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystąpił błąd, oczywiście chcialam zapisać, że nurtuje mnie kwestia Białorusinów i proszę Pana o wyrażenie swojego zdania

   Usuń
  2. [Piotr] Duży nacisk na Białoruś był w tekstach Anny Dąmbskiej "Boże Wychowanie". Znaczna część Orędzi poświęcona była naszym wschodnim sąsiadom. Gdyby krótko streścić, były to Orędzia o nowych państwach byłego ZSRR, o ludziach niezwykle zranionych. Stan tej ludności wynika także ze specyfiki prawosławia. Ogólnie teksty są na temat przygotowania Polaków do misji na Wschodzie. To jest kierunek misyjny Polaków według Woli Bożej. W ogóle, naszym zadaniem narodowym w jest nawrócenie sąsiadów. Białoruś w "Bożym Wychowaniu" jest przedstawiona jako sąsiad duchowo nam najbliższy i kiedyś najbardziej wdzięczny kraj. http://www.objawienia.pl/anna/anna/bw-11.html

   Usuń
  3. [Piotr] Tematyka wschodnia u A. Dąmbskiej zasługuje na odrębne opracowanie. Na razie kilka cytatów tutaj:
   http://www.bozewychowanie.fora.pl/europa-i-swiat,15/temat-wschodni-sasiedzi,543.html#895

   Usuń
 3. "Negując Mnie, zanegowaliście samych siebie"
  http://www.drogowskazydonieba.com/media/PDF/List_BENEDETTO_XVI__08.09.13.pdf
  takaprawda

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam Pana Krzysztofa i wszystkich czytelników. Piszę w innym temacie. W miejscowości Ostrożne koło Zambrowa 30 lipca 1984 roku dla Czesławy Polak pierwszy raz ukazał się Pan Jezus i nie było to tylko jedne ukazanie się. Byłem w tym miejscu 2 razy i jest to uświęcone i bardzo piękne miejsce ( łzy lecą z oczu ) i wiele świadectw uzdrowień i cudów.Siostra Czesława dziś 87 letnia staruszka, z którą miałem przyjemność zamienić kilka słów wspólnie z rodziną, czuć że nie jest to sobie zwykła osoba, ale ma przy sobie nie jednego anioła :). Nawet biskup tam co jakiś czas odprawia Msze Świętą i sam płakał jak do figury Pana Jezusa się przytulił. Zachęcam Was do poczytania o tym miejscu na internecie i na yt, żeby dowiedzieć się więcej. Może ktoś będzie chciał się tam wybrać :) Pozdrawiam z Panem Bogiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas pracuja ukraince gdzie sie da ,a Polacy wyjezdzaja za granice .przeciez rzadowi o to chodzi by nas sie pozbyc a zrobic.wojne bo ruski zas cos wymysla ze my nazisci ze nie lubimy obcych.
  A jak.nam.500plus maja dac,to obrazana jestem bom dzieci narobila i chce cos..
  BOZE jak.ja sie boje zyc dalej z maluskimi dziecmi ...jak.diabel tak dowala w panstwie i w rodzinie

  OdpowiedzUsuń
 6. [objawienia.olawskie@tutamail.com]
  Niedawno to Orędzie już było podawane, ale znów mamy temat wschodni, więc pozwolę sobie umieścić je tutaj znów, bo ktoś mógł nie widzieć wtedy w komentarzach.

  Warto przypomnieć fragment Orędzia z Oławy, przekazanego przez Kazimierza Domańskiego, urodzonego przed wojną koło Lwowa.
  Mówi Pan Jezus, Święto Chrystusa Króla, 25 XI 1990:

  — Mój synu, wasz kraj jest bardzo duży. Granice wschodnie sięgają po tereny,
  które niegdyś były polskie, to jest Lwów, Tarnopol i Wołyńskie, to są polskie tereny.
  A dzisiaj upominają się Ukraińcy o te ziemie. Ich kraj jest bliżej Wschodu. Ale te
  miejsca, gdzieście mieszkali, to są polskie tereny. Przyjdzie czas, że polski naród
  znowu będzie tam mieszkał. Ale mój synu, to jeszcze potrwa. To są wasze ziemie,
  które wasi ojcowie i matki zamieszkiwali. To są ziemie polskie. Gdyby tam był polski
  naród, nigdy nie brakowałoby chleba.
  — A dzisiaj brakuje na Wschodzie chleba, nie pracują, nie modlą się, za dużo
  alkoholu piją. Straszna kara wisi nad Wschodem. Ale niech się nawracają teraz,
  kiedy z Polski tylu kapłanów jest wysyłanych na Wschód. Niech wszystkie świątynie
  różnych narodowości będą pootwierane, bo tego żąda Jezus Chrystus Król. Przekaż, kiedy będą wszystkie świątynie pootwierane, wtedy odniosą zwycięstwo. Wtenczas będzie tam moja Matka i Ja, Jezus Chrystus Król Wszechświata. Ale niech oddadzą serce w Związku Radzieckim, na Ukrainie i wszystkie republiki, wtenczas będzie zwycięstwo. Bo jest niepokój na Wschodzie, w Związku Radzieckim.
  — Módlcie się, moje dzieci. Dziś im brak chleba, podzielcie się z tym narodem,
  bo on pomału nawraca się do Mnie i do mojej Matki. Idźcie z pomocą temu krajowi.
  Co macie, to podzielcie się z nimi. Brak tam jest chleba, żywności. Niech i polski
  naród podzieli się z nimi. To są ludzie, którzy pragną chleba, ale dla nich najważniejsze jest Ciało Pana Jezusa. Niech w tym kraju przyjmują Ciało moje, wtedy
  odniosą zwycięstwo. Kiedyś będzie dobrze na Wschodzie, ale niech oddadzą serce
  Mnie i mojej Matce.

  Pewien skromny wybór orędzi z Objawień Oławskich znajdą Państwo w poniższym odnośniku. Nie ma tam tego Przekazu, ale są inne, także bardzo warte uwagi:
  https://gloria.tv/Objawienia Oławskie

  OdpowiedzUsuń
 7. https://gazetawarszawska.com/index.php/sancta-ecclesia/2429-jezus-chrystus-nie-byl-zydem

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest skierowane do mnie czy do wszystkich czytelników?

   Jeśli chodzi o mnie to proszę najpierw napisać kilka słów do mnie na adres mailowy który jest podany tutaj na blogi z zakładce "o mnie"

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.