Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


poniedziałek, 28 października 2019

20 X 2019 cz 2: Bluźnierstwo, klątwa, doniesienie do prokuratury


Niedziela, 20 X cz. 2

(Uwaga, poprzednie Orędzie, to znaczy zapisane jako z 19 X zaczynało się o 23.50 a jego zdecydowana większość była zapisana już po północy, czyli 20 X co teraz uzupełniłem w tytule tamtego opublikowanego Orędzia.
Zatem teraz jest kontynuacja Orędzia z 20 X czyli część druga).
KM

Uwaga druga

Orędzia włącznie z istotną uwagą Pana Jezusa odnośnie szukania męża opatrznościowego bez Jego wskazania, dzisiaj z poniedziałku rano, 28 października, są przygotowane do umieszczenia i powinny być umieszczone wszystkie do jutra włącznie dlatego, że jest też w nich przekaz, który mówi o specjalnej ofierze w intencji Wolnej Elekcji na Błoniach krakowskich 24 listopada, dlatego trzeba aby to było umieszczone szybko, ale z pouczenia jest iż wystarczy jutro.
Zatem, to jeszcze dokładniej się okaże, ale być może przekazy będą w trzech częściach do jutra włącznie.
KM
......................................................
Niedziela, 20 X

14.10

Zapisz dziecko
- Stanąłeś w Mojej Obronie.
- Tak Panie Jezu, przepraszam jeśli forma Ci się nie podobała i nie tłumaczyłem grzecznie, delikatnie i cierpliwie.
- Bluźnierstwo jest bluźnierstwem. Powiedziałem, że nikogo nie możesz pierwszy uderzyć ni wyzwać.
Jest jeden wyjątek, gdy ktoś zbluźni przeciw Matce Bożej lub Mnie, możesz go uderzyć otwartą ręką w twarz.
Jeśli on zawoła policję i miałbyś zapłacić grzywnę lub mieć sprawę sądową to będziesz miał. Środki na to dostaniesz.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

- Dzisiaj powiedziałeś, że powinieneś go uderzyć w twarz (domyślnie za bluźnierstwo). Było to ostrzeżenie żeby zrozumiał co robi. Ostrzeżenie, że może się takiej reakcji spodziewać od każdego katolika. Nie możesz tylko uderzyć w twarz kobiety gdyby publicznie bluźniła i siała zgorszenie, ale mężczyznę tak.
Złożysz zawiadomienie do prokuratury w Krakowie przeciw tym ludziom o publiczne naruszenie Twoich uczuć religijnych etc. w tej nowomowie jaka teraz jest.
Poczułeś się skrzywdzony bardziej niż gdyby chodziło o Twoją bliską osobę. Postąpiłeś tak nie dlatego przede wszystkim, że jesteś Moim sługą, ale podobnie postąpiłbyś i dziesięć lat temu i dwadzieścia i gdy byłeś na studiach.
Teraz nawet jest Ci trudniej bo podświadomie oczekujesz, że okażę przez Ciebie Swoją moc a nic takiego się nie dzieje.
Musisz być mężem Bożym, wtedy, gdybyś po upomnieniu go oddalił się i modlił, uczyniłbym cud i z okrzykiem zaniemówiłby.
- Tak Panie Jezu.
Ponieważ po upomnieniu go dalej wykrzykiwał przez megafon, że „ Jezus to fikcja!” przekląłeś go w imię Boże. Ja Jezus Chrystus Wasz Pan i Zbawiciel, który przyjdzie jako Sędzia Sprawiedliwy  p o d t r z y m u j ę   to przekleństwo.
Dotknie ono cały ruch Jasna Strona Mocy (znany również w Internecie).

Wyciągnąłem do nich rękę także przez Ciebie bo kontaktowałeś się z nimi a przede wszystkim przez Moje Orędzia dotyczące starożytnej Lehii i innych spraw o których mówiłem.
Wyciągniętą przeze Mnie rękę nie tylko odtrącili ale i opluli.
Na dowód tego, że Twoja klątwa była słuszna ( choć tylko ksiądz może prawdziwie nałożyć klątwę a przede wszystkim pasterz) zaraz po tym, po wejściu na Wawel do katedry, na mszy miałeś te słowa: „(..)  nie dawaj człowiekowi sposobności, aby cię przeklinał. 6 Gdy bowiem przeklnie cię w gorzkości duszy, Ten, co go stworzył, wysłucha jego życzenia. „
(mądrość Syracha 4. 5,6)

A nie szedłeś na mszę, tylko pomodlić się przed krzyżem i oddać mi cześć wystawionemu w Przenajświętszym Sakramencie. Ale już zostałeś na mszy ( bo planowałeś później).
Nie wysyłajcie nic do osób reprezentujących tę organizację, nie wchodźcie na ich stronę, filmy, choćby mówiły prawdę w jakiejś sprawie,  tak jak było o Adamowiczu. Jeśli przypadkiem wejdziecie – wyjdźcie.
Zabraniam też linkować ich materiały pod tymi Orędziami.
Amen.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

23.07
- Tak dziecko Pismo Święte winieneś cały czas czytać dwie godziny dziennie. Jak skończysz zaczniesz od nowa, najlepiej w nowym tłumaczeniu. Jak skończysz zaczniesz od nowa i tak samo gdy idzie o tłumaczenie.
- Dobrze Panie Jezu, chwała Tobie Chryste.

- Gdy idzie o opracowania pod przekazami na przykład dotyczące Ukraińców nie ma na to czasu. Wykorzystaj to w książce – wywiadach, wiedzę którą zebrałeś i zbierasz.
- Dobrze Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

- Nie masz na kaucję, nie masz na obraz, nie masz na tygodniowy wyjazd. Masz na bieżące wydatki, ale oto już się martwisz bo niedługo dwa wynajmowane mieszkania do opłacenia za listopad.
Jeśli nie będziesz miał tutaj pewnej nadwyżki i będzie problem z opłaceniem na listopad, jak było na październik, to nie będziesz myślał o wynajmowaniu mieszkania, kontynuacji mieszkania w Krakowie.
Nie chcecie Krakowianie i mieszkańcy województwa, ci zamożniejsi, to mieć nie będziecie.
Trzeba zaś pamiętać, że Twoje cotygodniowe wyjazdy do Krakowa też byłyby kosztowne.
- Dziękuję Ci, Panie Jezu, za dzisiejszą Łaskę.
- :)

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

...........................................................................
Zawiadomienie zostało przekazane prokuraturze jak i do wiadomości Kurii w Krakowie.

( Przy okazji, przypomniał mi się, pamiętacie? ten skecz Laskowika i Smolenia?
- Wałęsie mają Nobla odebrać, a Marii Skłodowskiej nie! Z Kurii dzwonili!). To tak żeby nie było cały czas tak smutno, choć w tych przekazach cały czas, na tle innych, jest chyba wyjątkowo dużo humoru.

Powiem jeszcze od siebie, że wielkie rozczarowanie gdy idzie o Jasną Stronę Mocy jak się nazwali. Wiele raz docierało do mnie jeszcze nim zamieszkałem w Krakowie, że pod Wawelem odbywają się różne pikiety i manifestacje jednak żadna nie jest za prawdą. A bardziej do mnie docierało w związku z fałszywką smoleńską i pochowaniem na Wawelu prezydenta Lecha Kaczyńskiego o ile rzeczywiście jest tam jego ciało bo i co do tego nie ma pewności ( ale moje pragnienie przez te długie lata małej choć pikiety, która by głosiła prawdę nie zostało ziszczone tam).
Teraz zaś nie natrafiłem od września na nic takiego, ale też jestem tylko w połowie czasu w Krakowie no i chodzę też o różnych porach tak że mogło mnie coś ominąć.

Idąc na Wawel przed jedenastą ( dokładniej jest to opisane w linkowanym doniesieniu do prokuratury) usłyszałem, że coś się dzieje, ale jeszcze nie wiedziałem co, zaraz potem zorientowałem się, że chyba jakaś manifestacja bo nie rozumiejąc z daleka wydało mi się, że okrzyki są nietypowe i pomyślałem: Może nareszcie jakaś prawda.
Jak już zobaczyłem ich i rozpoznałem logo to pomyślałem : Ci powiedzą coś pozytywnego : o akcjach fałszywej flagi, skoro są pod Wawelem to może mówią coś i o fałszywce smoleńskiej a może o starożytnej Lehii i starożytności Krakowa. Myślę, wepchną te swoje ezoteryczne i pogańskie bzdury ale też i będzie podstawowa, nie znana ludziom prawda.
Jak wiecie jednak – wielkie rozczarowanie. Zimny prysznic dostałem. Mogli mówić o Adamowiczu, mogli mówić o starożytnej Lehii i starożytności Krakowa bo o tym mówili, to znaczy o tym pierwszym a ogólnie o starożytnej Lehii, ale sądzę, że Kraków to rzecz tu oczywista więc tutaj jak najbardziej bo koszula bliższa ciału. Nawiązywać do starożytnego Krakowa, mówić iż Kraków to był pierwotnie założony jako Carodom blisko dwa tysiące lat przed Chrystusem. Myślałem, że może będą nawijać tylko o Czakramie na Wawelu, że jego energia została specjalnie ograniczona przez pomalowanie ścian kaplicy emulsją ze specjalną substancją w środku. Nie byłoby tu się czym zachwycać, ale myślę jak protest, pikieta to może przeciwko temu. No, lepsze to niż nic choć podejście niewłaściwie, ale..

figa z makiem kolego. Zachciało ci się.
Zatem mogli głosić prawdę, którą podają choć unurzaną w ich pogańskim sosie, ale oni woleli nie podawać żadnej prawdy tylko pluć na Chrystusa.
Nie powiedzieli słowa o starożytności Krakowa, nie powiedzieli nawet o czakramie, nie powiedzieli o Adamowiczu, ani o fikcji i kłamstwie smoleńskim z pochówkiem na Wawelu, ale tylko pluli na Chrystusa.
Zatem można tylko splunąć na nich oprócz właściwej reakcji wobec bluźnierstwa.
Mogli wyjść z pewną twarzą bluźniąc ale przy tym ukazując jakąś ukrywaną prawdę o której przecież mówią.
Ale oni woleli o tym nie mówić (może by się nie narażać) a tylko pluć na Chrystusa i pod tym tylko być rozpoznawani przez tych, którzy nic o nich nie słyszeli wcześniej.

Oto czego można spodziewać się od pogańskich organizacji, które mówią nawet
prawdę w różnych sprawach i które zakłada syn niepośledniego komucha, który się przezwał Sanjaja. Ojciec zapewne walczył z religią jako opium dla ludu a syn na tym samym froncie tylko pod innym sztandarem.

( Ale zawsze trzeba rozpatrywać indywidualnie. Petelicki sam aparatczyk w młodości i nie tylko w młodości, syn ważnego aparatczyka poczuł się polskim oficerem i został zabity.)

Ale jest jeszcze sprawa ludzi, którzy to słyszeli. Nie byłem przecież sam. Tuż przede mną poszło nie kilku i nie kilkunastu ludzi na mszę do Katedry (na Wawelu oczywiście). W Katedrze na mszy była ludzi ponad setka. Nie ma możliwości by nie słyszeli tego. Jeśli ktoś wszedł drugim wejściem to jednostki a tam droga do katedry jest dłuższa, więc i nawet to wątpliwie.
I cóż i oni spokojnie sobie i błogo jakby nigdy nic, nie czując żadnego dyskomfortu poszli oddać powinną, niedzielną chwałę Bogu. Twarze w kościele spokojne, pełny komfort. Ciekawe jak by szli i ktoś by wykrzykiwał, że ich żona to szmata  a córka k...a itd. czy by też tak komfortowo to potraktowali. Przydałoby się im to aby tak było a nie mogli by nic zrobić. może by coś zrozumieli.. a może nie. Dlatego tacy mogą bluźnić bo to zaraz powinna grupa kilkunastu chłopa z miejsca ich spacyfikować. Gdyby się tak działo to by jedni i drudzy nie odważali się bluźnić.

CP

12 komentarzy:

 1. Na opisanej sytuacji o bluźnierstwie pod Katedrą gdzie jak Pan pisze idący na Mszę i w środku musieli słyszeć, widać jak jesteśmy rozmydleni , zatruci obojętnością ,tacy już obojętni i jak już nie wiele w nas zawartości soli w soli ...niestety
  Ale takich przykładów jest tysiące... niestety
  Jak to powiedział Pawlak do Kargula wracających z USA , chwalić się nie ma czym...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +
   Chyba nie wszędzie jeszcze zwietrzała sól...
   Gdyby z taką poczerwoną pikietą przyjechali na Podlasie czy do orawskich Górali to nawet manifestacji by nie dokończyli. Typy zaciągnięto by na boczek i sprawę załatwiono po męsku. Lanie i tak byłoby wyrazem miłosiernego potraktowania. Z dwóch powodów:
   po pierwsze- przestaliby bluźnić, nie zaciągając większej kary,
   po drugie- dolegliwości fizyczne, połamane nosy czy ręce są nieporównywalnie łagodniejsze niż cierpienia związane z przekleństwem.
   Nieporównywalnie gorsze jest rzucone przekleństwo podtrzymane przez Jezusa Chrystusa.

   Maria Marcinkowska

   Usuń
 2. Skoro bluzniacego brata mozna uderzyc w twarz,a siostry(kobiety)nie,to jak z niá postápic inaczej?by sie opamietala?❔❓❔❓❔❓❔
  😇☀😇☀😇☀😇☀😇☀😇☀😇☀😇☀

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +JMJ
   Z tego wynika że może ale kobieta.
   Zresztą to dotyczy mnie i pozwolenie jest konkretnie dla mnie.

   Usuń
  2. Czyli kobieta kobietę? No i kobieta już faceta uderzyć nie może?

   Usuń
 3. Czekaj czekaj... O co chodzi z tym przekleństwem? Przecież uczy się nas, by nie przeklinać nikogo i niczego. Czyli jak, prorok może?

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeklác w imie Boze to inaczej "JEZU,Ty sie nim,lub tym zajmij"wedlug mnie.a jesli dana osoba nie podda sie temu dzialaniu JEZUSA,wtedy doswiadczy klopotów...☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤🙏❤

  Boze nawróc te " jasna strone mocy"by swojá energie wykorzystali sluzác BOGU,DLA ich samych zdrowia,pozytku doczesnego I wiecznego.👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
  Królój im CHRYSTE☝💞☝💞☝💞

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej to wygląda na prośbę, modlitwę niż na przeklinanie.

   Usuń
 5. Szczęść Boże
  Panie Krzysztofie czy można wiedzieć o co chodziło z opluwaniem Chrystusa? Czego dokładnie dotyczyło? Ewa

  OdpowiedzUsuń
 6. [Piotr] Ksiądz promuje na swoim kanale Orędzie Matki Bożej do Prezydenta RP:
  https://www.youtube.com/watch?v=-Qb_DTFD02I

  OdpowiedzUsuń
 7. Program wRealu24 z udziałem Abs. Janem Pawłem Lengą o podstawowych kwestiach intronizacji Chrystusa Króla.
  https://youtu.be/p1aZgWPGFUI
  Dorota

  OdpowiedzUsuń
 8. Oto ocena jednego z polskich kapłanów spod Łańcuta wygłoszona na kazaniu w 1933 r. „ (…) On jest duchem ciemności, który z dnia zrobił noc. Z wolnej Polski czeluście piekielne. Rządzi on Polską, jako duch wschodu i barbarzyństwa. Zatruł ducha narodu, zdeptał jego honor. Zdemoralizował znaczną część społeczeństwa. Mimo tego spodlona część narodu buduje mu pomniki i cześć boską oddaje. Odebrano życie i zdrowie najlepszym ludziom. Panoszą się zdrajcy, złodzieje i judasze. (…)”.https://7777777blog.wordpress.com/2016/07/30/jozef-pilsudski-vel-selman-zyd-litewski-agent-austriacko-pruski-zdrajca-polski/
  Pozdrawiam In Christo
  Henryk

  OdpowiedzUsuń