UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


wtorek, 22 października 2019

18, 19/20 X 2019 Pouczenia, Smoleńsk, przelanie krwi w Polsce/ Wolna Elekcja - Kraków 24 XI 2019 w tym Orędzie Matki Bożej przez M. Michalinę od Apokalipsy do prezydenta Polski Andrzeja Dudy


Poprzednio umieściłem Orędzie, które otrzymała Alicja Maria Michalina od Apokalipsy skierowane do prezydenta Andrzeja Dudy jako osobne. Uczyniłem tak pierwszy raz. Wyjaśniam to także tym, którzy być może pierwszy raz tu trafili. Zawsze jest bieżący przekaz a dopiero do niego dołączone ewentualnie są inne Orędzia wzmiankowane w tytule czy też inne materiały pod bieżącym przekazem.
Jednakże Matka Boża życzyła sobie aby Orędzie skierowane do prezydenta było umieszczone również i na mojej stronie z otrzymywanymi przeze mnie Orędziami. Zatem nie można było inaczej jak opublikować je osobno. Którym to życzeniem Matki Bożej jestem bardzo zaszczycony.

Trzeba dodać, że nie są to pierwsze Słowa z Nieba skierowane do prezydenta Dudy. Wcześniej było proroka o. Augustyna Pelanowskiego, jedno lub więcej Orędzie. Były to Słowa Pana Jezusa. W tym kontekście to przesłanie jest jeszcze bardziej wiarygodne i naglące i do spełnienia. Warto zwrócić uwagę, że w Orędziu (Orędziach) O. Augustyna Pelanowskiego i M. M. od Apokalipsy słowa kierowane do prezydenta są podobne i podobnie jest też traktowany.

Oto dawniejsze Orędzie o. Augustyna Pelanowskiego
"Dałem wam znaki w Legnicy i Sokółce. Kto z was wie, dlaczego wam je dałem? Kto się tym przejął? Czy dalej wielu z was będzie przyjmować Komunię Świętą w stanie grzechu tylko ze względu na wstyd przed ludźmi? Czy Ja kapłanom lub osobom Mnie poświęconym pozwoliłem bez spowiedzi przyjmować Komunię? Czy pozwoliłem bez spowiedzi wam, dzieciom Kościoła, chodzić do Komunii? Kto wam na to pozwala? Czy nie wiecie, że jeśli do Mojej Krwi się nie uciekniecie, wasza krew się poleje? Szanujcie Eucharystię i brońcie jej, bo bliski jest zamach na nią. Nie śpijcie! Kiedy uczniowie spali w Ogrodzie Oliwnym, stracili Mnie i dopiero po zmartwychwstaniu zobaczyli. Czy wy też tak chcecie? Czy chcecie, bym odszedł od was, by Mnie wam zabrano? Okażcie przywiązanie do Mnie! Czy tylko z nazwy jesteście Słowianami, czyli ludźmi słowa? Jakież przywiązanie wasze do Mojego słowa? Czy tylko z nazwy jesteście Polakami – a nie dlatego, że na polu was znalazłem, we krwi i w wygnaniu, okupacji i niewoli Czemu szukacie nowych panów poza granicami swojego królestwa? Ja jestem waszym Panem, więc nie szukajcie panów, bo znowu staniecie się niewolnikami – mówi Pan.
– Czy wasz prezydent nie nazwał mnie królem? To czemuż się lęka i uśmiecha do władców tego świata? Powinien płakać przede Mną, a wysłucham go, a nie uśmiechać się do władców zaprzedanych kłamstwu. Nie musi nikomu się podobać, tylko Mnie, a wzmocnię wasz kraj i wywyższę! Ja swoją Krwią wybielam wszystko. Dałem wam dwa znaki, i inne, lecz dlaczego nie rozumiecie, po co uczyniłem te cuda eucharystyczne? – mówi Pan."Ja też je publikowałem na blogu z Orędziami. Zatem Orędzie to (O. Pelanowskiego) wyszło poza sferę internetu i mówiły o nim wspomniane media.
Przy okazji dodam, że mamy wspaniałych znanych księży takich jak ks. Glas, ks. Chmielewski, ks. Murzinski i inni którzy mówią nam o czasach i znakach i stawiają na Maryję, ale i mi i wielu czytelnikom tych przekazów i innym szczególnie bliskie są słowa i katechezy o. Pelanowskiego leczące duszę.

Wczoraj zamieszczone Orędzie Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy zamieszczam jeszcze raz teraz pod bieżącym przekazem. Oddzielone to jest wyraźnie od bieżącego przekazu danego mi, a zaznaczam to dla osób, które są tu być może pierwszy raz i spodziewają się Orędzi typowych jak to Matki Bożej, bo czytając bieżący przekaz mi dany, rozmowę z Panem Jezusem mogą być zszokowane. Ale taki jest charakter tych przekazów, znany stałym czytelnikom gdzie Bóg się zniża do spraw ludzkich. Uniża się. I niech was to nie dziwi bo jeśli Bóg uniżył się do tego stopnia by cały i nieskończony zamknąć się w kawałku chleba to tym bardziej nie jest dziwnym, że Bóg uniża się do codziennych spraw i to w taki sposób jak jest w tym przekazie, a nawet jest to nieporównywanie mniejsze uniżenie się Boga  wobec człowieka niż gdy cały daje się w kawałku Chleba.
Przekaz nie składa się zresztą tylko z pouczenia osobistego.

Osoby, które będą pisać komentarze czy dawać potrzebne przede wszystkim informacje w sprawie żądania Matki Bożej niech wklejają równocześnie pod osobno zamieszczone Orędzie Matki Bożej

jak i pod bieżące Orędzie.

Załączam też link do niedawnego, wspomnianego łaskawie przez Matkę Bożą Orędzia skierowanego do urzędników Krakowa.

Było wysyłane na wiele adresów w Krakowie. Pojedynczo aby uniknąć odrzucenia ze względu na spam. W wersji wysyłanej (z pouczenia) zaczynało się od ósmego wersu Słów Pana Jezusa.

Dla stałych przede wszystkim czytelników odnośnie poprzedniego przekazu gdzie był wspomniany Giewont a więc i Zakopane osobny materiał ( już nie przekaz) na blogu z dodatkami Cyprian Polak Wiara. Polecam go zwłaszcza utrzymującym te przekazy bo też dla nich w znacznej mierze go zrobiłem.

Mistyczka Fulla Horak, Zakopane, Św. Albert Chmielowski”Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak)

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Piątek, 18 października

20.08

Pisz dziecko
- Cóż pisać Najświętszy Panie?
- Dużo już pisaliśmy dziecko.
- Tak Panie Jezu.
- Ludzie nie chcą słuchać moich słów nawet wtedy gdy mówię o tym co ich interesuje. Słucha tylko mała garstka.
- Tak Panie Jezu.
- Cierpisz z tego powodu, dziecko, ale cóż taki jest los proroków.
- Tak Panie Jezu, ale chodzi o Twoje Słowo. Cóż moje cierpienia czy satysfakcja.
- Gdybyś prowadził kanał i mówił niektóre rzeczy, które Ci podaję a sugestia byłaby taka, że to pochodzi od jakichś nieznanych sił i nieważne dla widzów: czy demonów, czy kosmitów (rzekomych) lub jeszcze inaczej, mógłbyś mieć o dziesięciokroć a nawet więcej stałych słuchaczy. A Słowo podane przez Jezusa Chrystusa nie jest kochane cokolwiek by mówił.
- Przepraszam Cię także, Panie Jezu, za ludzi.
- Trzeba bardzo przepraszać za innych i wynagradzać. Ty to masz robić szczególnie. Staraj się więc znienawidzieć grzech. Pokochaj czystość, patrz ojcowskim okiem na młode niewiasty. To nie są kandydatki dla Ciebie na żonę a nic innego nie wchodzi w rachubę. Nic co jest nieczyste. Spotkać się możesz, porozmawiać, ale w narzeczeństwo iść nie powinieneś z niewiastą osiemnastoletnią czy dwudziestoletnią.
- Tak Panie Jezu. Zbrzydziłem sobie pod tym kątem kobiety dojrzałe po tej kiepskiej historii o której czytali nie raz czytelnicy tych przekazów.
- To prawda dziecko. Jednak patrz na młode kobiety okiem ojcowskim. Ciesz się ich urodą, czy młodością na ulicy, czy jeśli się spotkasz, ale tak jakbyś cieszył się z obrazu właśnie:)
- Będę się starał Panie Jezu.
- Boisz się, że będziesz przez to uboższy. Dla Chrystusa trzeba z pewnych rzeczy zrezygnować. Poza tym jednak nie będziesz uboższy a wzbogacony. Doceni Cię też kobieta dojrzała, nie dzierlatka:)
- No tak, Panie Jezu, ale jak się sparzyłem.
- Pociąg do młodych kobiet wywołuje jednak w Tobie niepokój. Ponieważ oddałeś się Mi pozostaje tylko droga cnoty a widzisz, że przekroczyłeś pewną granicę i już rzadko się zdarzy, że będziesz podobał się młodej kobiecie. Czas nie stoi w miejscu.
- Tak Panie Jezu.
- Patrz więc na nie jak na córki.
- Dobrze Panie Jezu.
Jakbyś mi, Panie Jezu, powiedział, że mam żyć w samotności i w czystości to miałbym święty spokój i byłoby łatwiej.
- Jednak chcę dla Ciebie życia w małżeństwie.
- Skoro chcesz, Panie Jezu, to tak musi być, ale to problem Panie Jezu z tymi niewiastami, które są młodsze 10 lat ode mnie a są wolne. Często rozwiedzione a miały ślub kościelny.
- O to się nie martw. Jest dość takich z którymi możesz się ożenić.
- Ale mi się, Panie Jezu, nie chce. Jesteś Ty, ode mnie wymagasz, ale chyba mniej niż wymagałaby żona a Ty jesteś Bogiem.
Ty dopominasz się by leczyć Twoje rany, ale to jest inaczej.
Nie chcę kobiet po przejściach.

- Będziemy kontynuować dziecko gdy będziesz w domu.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

………………………………………………..

Sobota, 19 października

c.d.

23.50

Piszmy dziecko
- Tak Panie Jezu.
- Musisz być zdyscyplinowany dziecko. Potem się stresujesz.
- Tak Panie Jezu.
- Staraj się doskonalić. A teraz kontynuujmy rozmowę.
Mówisz, że nie lubisz kobiet po przejściach. Czyż dam Ci coś co będzie dla Ciebie złe?
Po prostu małżeństwo z bardzo młodą kobietą, która „nie jest po przejściach” nie sprawdzi się. Zatem musisz się trzymać tego wieku. Dziesięć lat młodsza od Ciebie. Nie powinno być więcej.
- To wolę być kawalerem, Panie Jezu.
- Rozwydrzyłeś się dziecko.
- Tak Panie Jezu.
- :)
- Chyba rozumiem, Panie Jezu, dlaczego potrzebne to przestawienie się.
- Tak dziecko.
- Ale Panie Jezu po tym zimnym prysznicu z tą niedoszłą narzeczoną gdy Ty mnie, Panie Jezu, zachęcałeś zbrzydziłem sobie kobiety w jej wieku gdy idzie o lokowanie uczucia.
- Tak dziecko jednak staraj się wrócić do tego aby podobały Ci się kobiety starsze. Nie ulegaj zepsuciu tej cywilizacji. Czyż i w starożytnej Grecji nie ceniono kobiet dojrzałych? A i w waszych czasach. Wszak i przed wojną w Polsce tak zwanym towarzystwie nie ceniono kobiet przed dwudziestym ósmym rokiem życia.
Nie chciej być jak bohater filmu „Ginewra”.
- Nie chcę, Panie Jezu, już żadnych małżeństw ani kobiet. Zresztą nie będę o to zabiegał. Jak mnie zechce zdobywać niech zdobywa tylko niech nie cyrkuje jak w tamtym przypadku.
- Uraziła Cię przede wszystkim tym, że w Twoim mniemaniu potraktowała Cię jak idiotę. Ale to nie było u niej zamierzone.
- Czemu więc, Panie, nie powiesz na żadne nie spoglądaj wtedy nie będę patrzył i na młode a Ty chcesz Panie Jezu abym wyrabiał w sobie czyste ale upodobanie do starszych a na młode patrzył po po ojcowsku.
- Czyż to złe dziecko?
- Nie wiem Panie Jezu. Drażni Mnie to.
- :)
- Poza tym, Panie Jezu jak ma wyglądać to moje przestawienie się. Czterdziestolatki to zwykle mężatki. Powiedziałeś, że gdy będę przy filmie wtedy mogą być dobre sytuacje. Po co mam się wcześniej przestawiać. Lepiej bym nie patrzył na żadne kobiety i Panie Jezu bez zawracania głowy.
- Jeśli bardzo chcesz, mój synu, to dam ci młodą niewiastę za żonę.
- Nie chcę Panie Jezu. Męczy mnie to i też rozmawianie o tym.
- A Twoje myśli Cię nie męczą?
- Wszystko mnie męczy w tej kwestii, drażni Panie Jezu. A Ty ten temat wywołujesz.
- Jeszcze będziemy o tym rozmawiać dziecko:)
- Skoro sobie życzysz, Panie, to możemy rozmawiać o czym chcesz.
- :)
Dlaczego się złościsz moje dziecko.
Kobiety to piękno tego świata. Daję Ci góry i morze, piękne widoki, obraz, który Ci się podoba. Nie powinno zabraknąć kobiet w Twoim życiu. Ksiądz w parafii też ma do czynienia z kobietami, a mądry ksiądz je docenia.
- Diabeł na pustyni też chciał Ci, Panie Jezu, dać kobietę.
- Czy się równasz ze Mną?..:)
- Nie, ale też byłeś Człowiekiem.
- Ale i Bogiem. Bóg nie mógł wejść w małżeństwo z niewiastą.
- Tak Panie Jezu.
Co chcesz Panie Jezu uzyskać. Ja jestem coraz bardziej rozdrażniony.
- Nie odpuszczę dziecko..:)
- Jak uważasz Panie Jezu.
- Ty jednak wyrażasz tu swoje desinteressement chciałeś powiedzieć.
- Tak.
-:)
- Krytykujesz dzieło stworzenia.
- Nie krytykuję, ale skoro nie mam pociągu teraz do kobiet odpowiednich dla mnie a i nie szukam ich na ulicy i ich nie znajdę a i nie mam czasu na nawiązywanie znajomości to po co mi ten temat.
- :)
- Masz patrzeć na młode kobiety ojcowskim okiem.
- Dobrze Panie Jezu.
-:)
- A na starsze (oczywiście czysto) jako coś co Cię pociąga.
- Nie wiem jak to ma wyglądać Panie Jezu. One też na mnie nie patrzą.
- Patrzą na Ciebie tylko Ty ich nie dostrzegasz.
- To niech patrzą.
- :)
Chcę abyś miał właściwe podejście.
- Będę nudny.
- Rzecz w tym żebyś się podobał Bogu. Długo podobałeś się młodym kobietom i musi przyjść kiedyś kres tego.
- Ja już nie bardzo wiem czego Ty chcesz, Panie Jezu, na tym polu jakich konkretnych działań.
Poprzednio mówisz abym jeśli będzie możliwość spotkał się ze studentką i porozmawiał o Ukraińcach. Skoro nie znam takiej we Wrocławiu to musiałby być podryw. Jak mam po ojcowsku ją zaczepić i umówić się na spotkanie.
- Właśnie po ojcowsku dziecko.
- Nie będzie myślała, że to po ojcowsku.
- Ale ważna jest Twoja intencja.
- Nie podoba mi się to wszystko Panie Jezu.
-:)

Po przerwie

- Panie Jezu jestem chory i źle się czuję i źle wyglądam. Czy to jest chęć by rozmawiać o kobietach?
- :)
- Panie Jezu czemu to ciągniesz, oto teraz przyszła mi niedobra myśl do głowy.
-:)
- Cóż Panie Jezu.
- Nie chcesz pisać dziecko?
- Nie, bo drepczemy w miejscu a ja nie wiem o co chodzi.
- Ja, dziecko, nie drepczę w miejscu i na Ziemi a zwłaszcza w czasie trzy i pół roku Mego nauczani nie dreptałem w miejscu.
- Dziękuję Panie Jezu za wszystko, ale nie rozumiem tego.
- :)
- Jakby to nie Jezus Chrystus ze Mną rozmawiał a jakiś człowiek powiedziałbym, że chce mnie wyprowadzić z równowagi.
-:)
- Chwała Tobie Chryste.
- :)
No widzisz śmiejesz się teraz dziecko. Jednak rozładowałem Twoje napięcie.
- Tak śmieję się Panie Jezu.
Wiele mieliśmy niezwykłych rozmów Panie Jezu, ale ta jest chyba najdziwniejsza.
- Widzisz, dziecko, już nie jesteś takim smutasem:)
- Nie Panie Jezu.
- Śmiech to zdrowie dziecko.
- To prawda mało się śmieję, ale jestem sam lecz z Tobą i dobrze mi z tym. Trudno abym śmiał się jak głupi do sera.
- Nie ma Cię kto rozśmieszać dziecko to ja Cię rozśmieszę .< lub „rozśmieszam”  w rękopisie C.P.>
- O, Panie Jezu.
-:)

Mała pauza
- Czego byś teraz chciał dziecko?
- Nie wiem Panie Jezu, nie mam jakieś konkretnej potrzeby.
-:)
- Nie masz złej?
- Nie, Panie Jezu.
- W tej chwili mówisz prawdę.
- Jak to dobrze, Panie Jezu, że Tobie nic chwały ująć nie może.
- Tak, to dobrze dziecko:). Człowiek mi nie odejmie chwały ani jej nie doda a jednak może mi oddać chwałę lub nie. Gdy to robi to jest dobre przede wszystkim dla niego. Gdy tego nie robi to jest złe, przede wszystkim dla niego.
- Tak Panie Jezu.

- O czym chcesz pisać dziecko?
- Panie Jezu, ja właściwie jestem pewien, że tej Wolnej Elekcji nie będzie w Święto Chrystusa Króla, może przyjdzie garstka osób. może kilkaset, ale wątpię. Wiem, że tego nie będzie.
-:) (Smutny uśmiech Pana Jezusa).
- Ja pójdę Panie Jezu, choćby sam.
Pójdziesz dziecko:) (smutny uśmiech)

- A jacyś pajace do mnie piszą, chcą się spotkać w Krakowie i mnie oglądać by po gestach zapewne, albo jak nos wysiąkam w chusteczkę czy jak widelcem dziabnę ewentualny poczęstunek oceniać wiarygodność Orędzi przeze mnie, lepiej mogliby się tym zająć a są od Intronizacji Chrystusa Króla jak mi przedstawiono.
A na grobie Rozalii Celakówny dwa tygodnie uschnięte kwiaty aż dałem od siebie i kwiaty do wazonu i doniczkowe i po dwóch tygodniach były ładniejsze niż jak je kupowałem. Na domu Rozalii Celakówny <to znaczy mam tu na myśli miejsce gdzie mieszkała w Krakowie C.P.> nie ma nawet tablicy a jest tablica akowca, który w tym czasie mieszkał. A dodatkowo to dom tuż przy rynku gdzie teraz jest hotel.
- To prawda dziecko.
-:)
- Och Panie Jezu co Ty z nami masz. Sam powiedziałeś, że nie muszę martwić się o siebie gdy przyjdzie ucisk na Polskę. J zresztą mogę się martwić się tylko o siebie. Ale martwię się o Polaków. O Polskę i moja mała możliwość działania raczej mnie paraliżuje. Więcej mogę zdziałać modlitwą.
- To prawda dziecko, zatem tak czyń. Nie szarp się. Chcę tylko byś pisał tę książkę o Ukraińcach – wywiady. To możesz robić. Resztę swoich obowiązków znasz i nie pozwalają Ci one na inne działania. Dodatkowo Twoja choroba zabiera Ci czas i siły.
- Tak Panie Jezu.
- :)

(pauza)
- Chcesz rozmawiać o Smoleńsku dziecko?
- Tak Panie Jezu tylko nie mam tu nowych przemyśleń.
- Nie szkodzi dziecko.
Oto nie chcą założyć Stowarzyszenia.
Nie daliście swoich serc.
Zgłosiły się do Ciebie trzy osoby to i tak mało lecz przede wszystkim nie zgłosiła się osoba, która chciałaby to organizować.
Więcej nie będę o tym przypominał a Ty dziecko możesz być złośliwy.
- Dziękuję Panie Jezu.
- Ci jednak, którzy utrzymują te Orędzia i działają aktywnie na rzecz tych Orędzi w Internecie nie będą patrzeć na krew swoich dzieci i ci co zgłosili się do Stowarzyszenia.

Zamykam temat moje dzieci.
Inicjatywa należy do was. Tak jak w lipcu a zwłaszcza w sierpniu nie zapominacie o tym, że we wrześniu wasze dziecko ma iść do szkoły tak nie zapominajcie o tym bo traktuję to tak, że było minęło, jak mówicie, może Jezus pogodził się z tym i „da nam spokój”.
Obrażacie Mnie i szkodzicie sobie, swoim dzieciom i ojczyźnie.

Powiedziałem. Więcej o tym nie przypomnę.
Ilu z was kupiło książkę o inscenizacji w Smoleńsku o której wspominał mój syn. Dlaczego nikt z was wcześniej od niego nie przywołał jej w komentarzu czy liście do niego.
Dlaczego nikt z was nie zdobył się na to by zrobić pogadankę o Smoleńsku lub zaprosić kogoś kto by zrobił tę pogadankę, odczyt jeśli sam nie czuł się na siłach.
Jesteście bierni.
Jak długo mam was jeszcze znosić.
A ty Krzysztofie będziesz musiał patrzeć na krew nie swoją i na krew dzieci także nie swoich.
Będziesz nawet pochlapany krwią, nie swoją. I także krwią dzieci.
Będą chcieli Cię zabić, ale im się to nie uda.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
- Kładziemy się spać dziecko.
- Dobrze Panie Jezu.
Chwała Tobie Chryste.
- :) (Smutny uśmiech Pana Jezusa).


Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Słowo Boże do (Alicji) Marii Michaliny
od Apokalipsy
/Internetowy Ruch Katolicki „Domy Modlitwy św. JPII”
18X2019r.

PAN PREZYDENT POLSKI ANDRZEJ DUDA
Słowo Boże dnia 18. 10. 2019r.
W imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Mario Michalino os Apokalipsy -córo Moja umiłowana, potwierdzenie na modlitwie otrzymałaś: Psalm 12 werset 3, zapisz:  "Wszyscy mówią kłamliwie do bliźniego,  mówią podstępnymi wargami i sercem obłudnym".
Ja Królowa Polski Hetmanka Narodu mówię Słowa Prawdy mocą Ducha Świętego, do których należy się zastosować, stając w prawdzie i duchu przed Moim tronem na Jasnej Górze, gdzie po wyborach zawierzyłeś siebie, Kraj i lud Mój Mojej macierzyńskiej władzy. „Totus tuus” powtórzyłeś za św. Janem Pawłem II.
Ja Hetmanka dotrzymałam słowa, błogosławiąc na pracę, trud administracji, choć i wiele łask zmarnowałeś, pomału odchodząc od Boga w Trójcy Jedynego, zawierzając kłamliwym wargom sojuszników co na ustach mają słowa pochlebstwa, a w sercu knują zasadzki. Teraz w obliczu zbliżającej się katastrofy totalnej wielkich mocarstw tego świata, Polskę Moje Królestwo chcę ocalić.
Powierzam Ci synu Mój będący na Urzędzie Prezydenckim z Mojej i Mojego Syna Jezusa Chrystusa świętej woli tą Misję OBWOŁANIA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA NA KRÓLA POLSKI JEGO MAJESTATU BOGA ŻYWEGO NA BŁONIACH KRAKOWSKICH, TO JEST 24.XI.2019r. i od tego terminu  NIE ODSTĄPIĘ!
Ty Synu Mój masz zadanie najprzedniejsze, by Polska rosła w siłę i wróg Jej nie dotknął. Zorganizuj w porozumieniu z J.E. abp Krakowa Markiem Jędraszewskim i władzami tego królewskiego miasta tą uroczystość ze wszystkimi honorami, by prawdziwie w twojej ojczyźnie, a Moim Królestwie rządził Mój Syn Jezus Chrystus Król Polski w każdej dziedzinie życia, zarówno państwowego, socjalnego, kościelnego to jest duchowego.
Konstytucja winna być proklamowana, tak jak jest ten zapis: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.  Żądam, byś ofiarował berło i koronę dla Króla Polski, oddając Mu władzę symbolicznie, a to się dokona w rzeczywistości. Figura Chrystusa Króla Polski niech będzie przygotowana – wybrana przez abp Krakowa, dostojna w całej swojej godności. Przymierze zawarte Aktem na wzór św. Jana Pawła II, wszystko co Polskę stanowi, tak jak to uczynił Król Jan Kazimierz u stóp Moich- Pani Łaskawej we Lwowie. Według historii te Księstwa Mi podlegają, bo Bóg jest wierny w Swej Aleance. Trzeba to powtórzyć wraz z Episkopatem Polski z wolnej woli jak zechcą, tak jak S.B. Rozalia Celakówna to podała: „z Rządem na czele”.  I niech się tak stanie.
Synu Mój, zostałeś wybrany do tej misji mianowania Mojego Syna na Króla Polski, to jest najwyższa godność, jaką Ja Królowa Korony Polskiej ci wyprosiłam i żądam, by to pragnienie Mojego Bolejącego Serca zostało wypełnione. Do pomocy daję zastępy aniołów i świętych polskiej ziemi to jest dziedzictwo św. JP.II, którego nie można zaprzepaścić.
Tylko Król Polski w tej nominacji i w tym tytule Mu nadanym jest mocen ochronić Moje Królestwo, a Twoją Ojczyznę, której na imię Polska – wybrane Nowe Jeruzalem.
Wtedy potęga wasza wzrośnie, jak mówią te proroctwa księdza Klimuszki i to się dokona. Wolna Elekcja na Błoniach Krakowa to jest pospolite ruszenie Narodu, Ludu Mojego, którego jestem przede wszystkim Matką. To jest Mój „APEL NADZWYCZAJNY”, by tą Intronizację Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski dokonać. I to jest dziecko Moje jedyna szansa na przetrwanie w obliczu III wojny światowej.
Odpowiedzialność Twoja jako Prezydenta jest wielka, ufam, że nie zawiedziesz Matki Najświętszej, która Tobie zaufała dając Ci ten Urząd, wiele popełniłeś błędów, jednak Moje zaufanie jako Matki do ciebie jest.
Napisz; córko Moja MM od Apokalipsy, że nie są to słowa twoje, ty tylko jesteś narzędziem gdzie Duch Święty otwiera twoje serce, by służyć słowem Jego mocą jako ten przekaźnik w DM św. JPII.
 Błogosławię i żądam szybkiego kontaktu z J.E. abp Markiem Jędraszewskim, ks. abp Wacławem Depo. Czas i miejsce Wolnej Elekcji winny być podane przez środki masowego przekazu, niech też ks. Piotr Natanek dołączy z Armią Rycerzy Chrystusa Króla, która jest do tej walki duchowej przygotowana w tej ciszy odosobnienia trwając. Ale teraz tą niesłuszną jak powiedziałam suspensę  niech ks. abp Krakowa Marek Jędraszewski odważnie odwoła.
Powtarzam, jeżeli Moje polecenia, a wręcz żądania KRÓLOWEJ NARODU POLSKIEGO nie zostaną wypełnione, to prawdziwie po "Prześwietleniu Sumień" co jest wielkim aktem Bożego Miłosierdzia, które wam wskaże miejsce po śmierci piekło, czyściec lub niebo; to po tym wydarzeniu zostanie was Polaków bardzo mało, choć i tak was trują "chemistram' rzekomi przyjaciele, o czym mówi prorok Pana Jezusa Cyprian Polak,  jak również jest  Słowo Boże dotyczące Urzędników Krakowa.
Ja Matka Jezusa Chrystusa Syna Mojego mówię; należy zapoznać się i sercem odpowiedzieć na wezwanie Boże - czas brewe. Dołączyć orędzie, wysłać też do abp Krakowa, Częstochowy, opublikować na stronie internetowej DM św. JPII. Powtórzyć z woli Mojej Matki Kościoła na portalu Krzysztofa Michałowskiego. Pozdrawiam w/w EXL, ufam Ja Królowa Polski, że nie odmówią Mojej prośbie przy wsparciu Prezydenta Polski Andrzeja Dudy. I to zadanie zostanie wykonane. I niech się tak stanie,  bo mój lud tego pragnie - wywyższenia Króla Jezusa Chrystusa na Króla Polski na Błoniach Krakowa, oraz w Mojej Kaplicy Jasnogórskiej Pani umieścić ten obraz Chrystusa Króla podarowanego przez Polonię. I niech sie tak stanie. Amen. Amen. Amen.
 Potwierdzenie ''Słowa Bożego": Apokalipsa św. Jana 13 werset 6: "Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstwa przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba". To już w Polsce trwa: profanacja Eucharystii, Moich świętych wizerunków, szkoły LGTB, czarne marsze kobiet co są za aborcją, „tęczowe” co słusznie abp Krakowa odważnie nazwał „zarazą”.  .................
Jeżeli tej Intronizacji nie dokonacie według w/w świętego pouczenia, to Antychryst zapanuje u was i w was. A więc odwagi synowie Moi  na urzędach w Rządzie, EXL w Episkopacie Polski - odwagi, odwagi wspomaga was św. Andrzej Bobola patron Polski. Amen. Amen. Amen.
Błogosławię Ja Królowa Polski przez zasługi świętych i błogosławionych Polskiej ziemi. W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. I niech się tak stanie, by alleluja zaśpiewać w wieczności. To podpowiada Anioł AVE- Stróż Polski, przypomina też, by to konklawe w Licheniu zwołać i wybrać nowego Piotra, bo obecny biskup Rzymu - sam się tak nazywa – pobłądził. Przez swoich doradców wszedł w ducha pogaństwa, świętuje wraz z szamanami i szamankami idąc w pląsach z wieloma kardynałami, chce poprowadzić lud mój na manowce, a więc do piekła. Tak jak mówi ten tytuł psalmu 12  „Wśród  zakłamanego świata" trwa, werset 8:  "Ty nas zachowasz, o Panie, ustrzeżesz nas na wieki od tego plemienia".
I tak się stanie, gdy wykonacie to najważniejsze zadanie OBWOŁANIA W WOLNEJ ELEKCJI CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA NA KRÓLA POLSKI. Amen. Amen. Amen. Wysłać do Prezydenta Polski - Ojczyzny twojej z zaznaczeniem: „ Pilne i do rąk własnych”.  
 (Alicja)MM DM św. JPII:To jest nasz drugi list  z woli Bożej wysłany do Waszej EXL. Bóg zapłać za tamtą odpowiedź. Pozdrawiam w imieniu Kolegium DM św. JPII.  18.X.2019r.
Bóg zapłać Królowo Korony Polskiej za Twoje święte słowo pouczenia.
Uniżona niewolnica MM od Apokalipsy w posłudze ewangelicznej słowa dla braci i sióstr.
Złóż dziękczynienie za tą łaskę daną dla Moich dzieci wybranych i niech się tak stanie.
Zamawiajcie Msze Święte dla wykonania tego wielkiego zadania jakie Bóg w Trójcy Jedyny dał dla waszego Narodu, by być przykładem i wzorem dla upadającej Europy i innych kontynentów. Ta intencja 9-ciu Mszy Świętych, które ofiarowałaś z natchnienia Ducha Świętego brzmi:
O łaskę Intronizacji Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski w Wolnej Elekcji na Błoniach Krakowa za wstawiennictwem Królowej Polski, św. Józefa, św. Jadwigi Królowej, św. Kazimierza Królewicza, św. Faustyny, św. Jana Pawła II, za przyczyną świętych Franciszkanów, świętych męczenników to jest św. Andrzeja Boboli, błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, Straży św. Michała Archanioła, Anioła Stróża AVE – Polski, aniołów i wszystkich świętych”.
DM św. JPII z łaski Bożej zamówiły III pełne nowenny w tej intencji, zapraszamy do działania dopóki liturgia Mszy Świętych nie jest zmieniona, co daj Boże, by nie dotknęło Episkopatu Polski. Amen. Amen. Amen.
---------------------
48 komentarzy:

 1. ObjawieniaOlawskie.pl

  Drodzy Czytelnicy, zróbmy coś w sprawie tego Stowarzenia Smoleńskiego w Rzeszowie. Ilu mamy właściwie czytelników? Chodzi o Rzeszów, niby bardziej religijny region kraju. Dziesięć osób byłoby potrzebnych, są trzy, czyli jeszcze siedem. Może ktoś da radę, to nie może być niemożliwe, skoro Pan Jezus o tym mówi. Może ktoś da radę? Mogę ofiarować takiej chętnej osobie książkę "Maskirowka Smoleńska", będzie miała podręcznik na początek. Takie ostre Słowa... Ale będą też pocieszające. Może ktoś da radę? Siedem osób. "Maskirowkę" może ktoś dostać na początek. Przyznam, że nieco słabnącymi siłami to piszę, ale mamy jeszcze szansę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +Pan Jezus mówił o nowych trzech osobach. Przedtem były dwie ode mnie które nadal chyba zechcą no i były od kolegi Jerzego z Rzeszowa ale nie byli to czytelnicy przekazów i to się chyba rozeszło. Nie rzecz jednak przede wszystkim w tym ale w tym że nie ma głównego organizatora tego kiedy Pan Jezus zabronił mi i Jerzemu być głównymi organizatorami .Gdyby nie to Stowarzyszenie dawno by powstało. Jerzy który ma tu doświadczenie sam by je założył. Ale nie znalazł się nikt kto by go zastąpił.

   Usuń
  2. + Co do maskirowki.
   Przypominam że Stowarzyszenie nie może stawiać żadnej tezy co do 10.04.2010. To także mnie będzie dotyczyć jeśli będę w Stowarzyszeniu

   Usuń
  3. ObjawieniaOlawskie.pl

   Organizatorze z Rzeszowa, albo potencjny Organizatorze, zgłoś się, prosimy serdecznie. Książkę otrzymasz od ręki, ani grosza na nią nie wydasz. Czekamy, naprawdę. Jeden człowiek, niech powie "chyba to nie będzie takie trudne, książkę dostanę za darmo, poznam miłych ludzi", dużo nie brakuje, a temat ruszy.

   Usuń
  4. +JMJ
   To nie jest tak.
   Nie odradzam podarunku książki ale po pierwsze elektronicznie nie można jej przekazać po drugie Pan Jezus mówił o sercu.
   Serce też tu polegało na okazaniu szacunku tej niezależnej pracy ludzi z których przynajmniej kilku ... nie ma już na tym świecie.
   Organizator o ile nie jest z Rzeszowa musi się liczyć z kilkukrotnym do niego przyjazdem i kosztami z tymi związanymi. Więc książka za darmo nie jest tym czego powinien oczekiwać.
   Poza tym to nie będzie tak że ktoś o kim nic nie wiemy kto jest czytelnikiem tych Orędzi niby o którym ja nic nie wiem nagle zostaje głównym organizatorem choć pod kontrolą Pana Jezusa i poprzez mnie.

   Usuń
  5. Prosiłbym Krzysztofie o zainicjowanie intencji modlitewnej za osobę która zostanie organizatorem Stowarzyszenia . Być może takowa osoba jest ale się wacha.Pomóżmy tej osobie naszą modlitwą. (np.100 OJCZE Nasz )

   Usuń
 2. ObjawieniaOlawskie.pl

  Jest to do zrobienia, tylko potrzeba jeszcze (chyba) siedmiu osób. Msza Święta (pewnie w Rzeszowie), spotkanie, pewnie akt założycielski. Choć tyle, reszta się potoczy. Utknęliśmy z tym, jest jakaś bariera, blokada, ale mamy ostatni sygnał, żeby to pokonać. Reszta przyjdzie z czasem, i budynek i ksiądz nawet będzie. Mało to Księży Wyklętych teraz, bez parafii, wyrzuconych, suspendowanych? Znajdzie się. Ale te siedem osób. Siedmiu Wspaniałych. Nie wiem co jeszcze napisać. Drodzy Czytelnicy z okolic Rzeszowa... ratujcie sprawę.
  Książki "Maskirowki" się pozałatwia, na prawdę, kupię jeszcze i dwie dla kolejnych osób. Tylko przyjedźcie, podpiszcie ten akt, bądżcie na tamtej Mszy Świętej, uratujecie nie tylko siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ObjawieniaOlawskie.pl
   Wyszło, jakbym dwa razy to samo pisał, to jest kwestia różnego czasu pisania i umieszczania komentarza. Czyli Organizator potrzebny, ktoś z Rzeszowa. Niech każdy Rzeszowianin to czytający rozważy, że to, że Stowarzyszenie ma działać właśnie tam, jest zaszczytem dla jego miasta i wyróżnieniem. A tak mocno trzeba tego Organizatora z Rzeszowa, problem trzeba rozwiązać, przeskoczyć go nie sposób.

   Usuń
 3. Zmęczeni katolicy wrzucają Pachamamę do Tybru
  https://www.youtube.com/watch?v=xjbFrViy-4s

  Pachamama Utopiona
  https://www.youtube.com/watch?v=39xwjO45rFQ

  [P.]

  OdpowiedzUsuń
 4. [Piotr] Jest w wielu ludziach taka tendencja, że jak czytają Rozalię Celak, to tylko Rozalię, jak Annę Dąmbską, to tylko Annę. Jak Radio Maryja, to nic innego. Vassula Ryden zabroniła ludziom skandować "Vassula! Vassula!" bo Kościół ma nasłuchiwać Głosu Samego Pana Boga a nie skupiać się na posłańcu. U Vassuli jest wiele ostrych Słów, że nie mamy chłonąć wiedzy od prochu, którym są teksty śmiertelników, lecz od Boga.

  W Rzeszowie spotyka się duża grupa czytająca różne Orędzia, pomimo wielu prób, nie jestem w stanie skutecznie przekazać im tych Orędzi.

  Zwyczajnie bywa tak, że autor książki zaprasza na konferencje. Autorzy "Maskirowki Smoleńskiej" widocznie nie są zapraszani, a mogliby dobrą pogadankę zrobić. Gdzie ich mam zaprosić i kogo z odbiorców miałbym zaprosić? Od dawna trudno ludzi do takich rzeczy namówić. Nie mam siły wszystkiego zorganizować, mogę tylko mówić komu się da.

  OdpowiedzUsuń
 5. +

  W związku z e-mailami które do mnie przyszyły dotyczące ksiązki "Maskirowka Smleńska" informuję, że nie jestem jej autorem ani współautorem nie zajmuję się rozprowadzaniem i nie mam nic wspólego z wydawnictwem.
  Wydawnictwo to Bollinari Publising House. Książka była wydana w grudniu 2018.
  Pisałem o niej recenzję i inne informację są tutaj:

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/06/6-9-vi-2019.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Piotr] W książce podane są namiary do firmy United ExPress, która zajmuje się dystrybucją książki. Telefon: 22. 339 05 41

   Usuń
 6. No cóż przykro się to wszystko czyta i choć nie jestem jakimś pesymistą ale zgadzam się z Panem Krzysztofem który czuje iż nic z tego nie będzie,sądzę że wielu z nas tak to widzi,czuje, oczywiście obyśmy się mylili.
  Sam osobiście chciałbym tam być nawet jeśli miałaby być tam garstka ale chciałbym, modlę się o to i jak Bóg da będę.
  Natomiast chciałem dodać iż mieszkam na północnym zachodzie kraju, rozmawianie o Bogu tutaj już jest jakimś by wiele nie szukać słów oszołomstwem a rozmawianie, czy próbowanie rozmawiać o Objawieniach, przekazach to proporcjonalnie do wcześniejszego słowa :). Jest tak jak Pan Jezus i tutaj mówił ,nikt nie chce wysilać w tym kierunku,gdyby chodziło o kosmitów czy nieznanych źródłach chętniej itd itd. Rzeczywistość jest przerażająca ,rzeczywistość przesiąknięcia światem i brak chęci myślenia samemu czy jakiejkolwiek rozmowy o Bogu itd. Lecz zawsze jest druga strona medalu ,otóż tak jak Pan Jezus powiedział, przypomniał też sam pan Krzysztof może się modlić i powinien. Wcześniej też Pan Jezus powiedział iż przyznał odpowiednią sobie znaną moc modlitwom Pana Krzysztofa. Rzecz ma się podobnie z nami ,także jesteśmy zobowiązani do modlitwy ,lecz moc naszej modlitwy uzależniona jest od naszej wiary, naszego pójścia za Chrystusem, naszego uświęcania ,ogołacania z pychy ,egoizmu ,umiłowania rzeczy doczesnych ,naszego zawierzenie i ufności w Miłosierdzie i Opatrzność Bożą,im będziemy bliżej na tej drodze im bardziej pozwolimy Bogu działać w naszym życiu tym bardziej moc naszej modlitwy wzrasta ,jak powiedział Pan Jezus do Faustyny Kowalskiej im ktoś mi bardziej ufa (poprzez swoje życie) mam związane ręce, muszę działać.
  Natomiast cała ta sytuacja o której wspomniałem występuje na zachodzie kraju oczywiście występuje wszędzie ,lecz ta sytuacja jak każda w naszym życiu ,życiu w wierze jest kolejnym ewangelicznym talentem i tak należy, powinniśmy patrzeć my pragnący kochać Boga.
  Gdzie Bóg pyta co z nim zrobisz, zakopiesz? uznasz że już zarobiłeś wystarczająco czyli powiesz nie mam już sił ,nie jestem w stanie nic zrobić by tych ludzi obudzić, przemienić by zaczęli chociaż myśleć .Dobrze myślisz że nie jesteś w stanie nic zrobić ,bo tak jest ,ale jeśli ten talent poprowadzi Cię do większego zawierzenia, do jeszcze głębszych wyborów świat-Niebo,Bóg, zatem do jeszcze większego pójścia za Chrystusem Bóg pomału będzie mógł przez Ciebie, mnie przemieniać ich Mocą Bożą ,nie naszą, moją. Bo nikt ,nawet największy święty nie miał,nie ma żadnej mocy by kogokolwiek nawrócić, przemienić ,to może uczynić tylko Bóg swą łaską, darem ,dlatego można też powiedzieć iż mimo że się modlimy (pod warunkiem podstawowym że dobrze) to albo jest nas za mało, albo moc naszej modlitwy jest za słaba lub obie przyczyny razem, by nasze modlitwy mogły doprowadzić do zmian wśród Biskupów, Episkopatu ,Prezydenta czy zwykłych ludzi. I znowu wrócę do początku że najważniejszą i pierwszą jest każdego z nas uświęcanie ,wejście w relacje z Chrystusem i pójścia za Nim ,nie zatrzymywania się lecz by być cały czas w tej drodze a szybko zobaczymy ,dostrzeżemy działanie Boga przez nas w naszych bliźnich ,nie ograniczając nic przy tym w działaniu zewnętrznym do którego i tutaj ciągle Pan Jezus nas naprowadza, sugeruje ,prosi czy wręcz każe.
  Wierzący w te orędzia otrzymali dodatkowy talent ,talent wiary w nie,co zatem zrobisz,robisz ,robimy z tym kolejnym talentem ?
  Komu wiele dano wiele się od niego zażąda.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się, bardzo mądrze napisane. Jestem tego samego zdania. Ludzie proszą o cuda a ile ich już było! Zbyt mało silnych wiara mamy pasterzy duchownych którzy by wychodzili naprzód.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pan Prezydent Andrzej Duda jest jutro w czwartek 24.10 w "Rozmowach niedokończonych" w Tv Trwam i Radiu Maryja, g. 18.15.
  Pozdrawiam serdecznie
  Olga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +No to szturm na Radio Maryja.
   Do telefonów. Jeśli będzie choć kilkadziesiąt osób dzwonić jest duża szansa że ktoś się dodzwonić.
   Tylko trzeba chcieć. Dla większości będzie to czasowo ,marnowanych kilka godzin, ale trudno.
   Po dodzwonieniu trzeba zacząć od proroctwa o. Pelanowskiego na temat prezydenta Dudy i zapytać czy je zna.
   Ja się dodzwoniłem w życiu kilka razy do Rozmów niedokończonych m.in do Krajskiego, więc nie jest to niemożliwe.

   Usuń
  2. +
   Kilkadziesiąt godzin temu zeszłam z gór gdzie ,,łatałam swoje żagle" a w tym czasie tyle się dzieje - sprawa najważniejsza Intronizacja Chrystusa na Króla Polski
   Niestety jutro w czasie Rozmów niedokończonych po 18 prowadzę katechezę z młodzieżą, więc
   szturm na RM muszę odpuścić ale nie odpuszczę szturmu do Nieba.
   Nic nie jest jeszcze stracone
   ruszam z Modlitwą przez wstawiennictwo Świętych, synów polskiej ziemi.
   Jezu Ufam Tobie +++

   Pozdrawiam wszystkich,
   Maria Marcinkowska.

   Usuń
 9. Główne informacje na temat "Wolnej Elekcji Jezusa Chrystusa
  na Króla Polski- Kraków 24XI 2019r"
  znajdują się stronie Domy Modlitwy Jana Pawła II http://www.domymodlitwyjp2.pl/.../wolna-elekcja-krakow...

  Domy Modlitwy Jana Pawła II działają od 2011, aktualnie jest ich w Polsce 2678. Pewnie każdym takim domem opiekuje się kapłan. Niestety nie znalazłam w internecie jakiejkolwiek informacji na temat przygotowań do uroczystości w dniu 24 listopada 2019.

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam,

  Oczywiście nadal podtrzymuję chęć bycia w Stowarzyszeniu Smoleńskim tak jak to zadeklarowałem wcześniej.

  Pozdrowienie

  Hen???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdeklarowałem się na początku roku , ponawiam chęć uczestnictwa Stowarzyszeniu Smoleńskim.

   Usuń
 11. Dom modlitwy JP II to zwykly prywatny dom/mieszkanie w którym 3 razy w miesiącu 2, 16, 22 przynajmniej jedna osoba odmawia podane modlitwy. Domami nie opiekują się księża.

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepraszam nie podpisałam się. KALINA

  DZIĘKUJĘ TRÓJCO ŚWIĘTA, MATKO BOŻA I ŚWIĘCI ZA POMOC W CHOROBIE DZIECKA

  OdpowiedzUsuń
 13. Delegat Konferencji Episkopatu Polski do spraw Ruchów Intronizacyjnych

  Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Dr Stanisław JAMROZEK

  oraz Ogólnopolskie Dzieło Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla

  zaprasza wszystkich czcicieli Chrystusa Króla na ogólnopolskie obchody

  3. rocznicy Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana,

  które odbędą się w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach

  w dniach 23-24 listopada 2019 roku.

  OdpowiedzUsuń
 14. Sobota, 23 XI 2019

  Ogólnopolskie sympozjum nt.

  „KRÓLUJ NAM, CHRYSTE!"

  (Aula Jana Pawła II przy Bazylice Miłosierdzia Bożego)  9.00 - Otwarcie - bp dr Stanisław JAMROZEK (Przemyśl), delegat KEP do spraw Ruchów Intronizacyjnych;

  9.15 - Ogólnopolskie Dzieło Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla (wprowadzenie) - prof. dr hab. inż. Andrzej FLAGA.  I sesja

  9.30 - „Króluj nam, Chryste - w naszych sercach". Co to znaczy przyjąć Jezusa Chrystusa za Króla i Pana? - bp dr Stanisław JAMROZEK.

  9.45 - „Króluj nam, Chryste - w naszych rodzinach" - Jezus Chrystus w centrum życia małżeństwa i rodziny - Piotr PIKUŁA.

  10.00 - „Króluj nam, Chryste - w naszych parafiach" - Parafia jako wspólnota ożywiana Eucharystią, Słowem Bożym i miłosierdziem - ks. prof. dr hab. Marek CHMIELEWSKI (KUL)

  10.15 - „Króluj nam, Chryste - w naszych szkołach i uczelniach" - Edukacja i wychowanie przestrzenią świadectwa o Chrystusie - s. dr hab. Loyola M. OPIELA SBDNP, prof. KUL

  10.30 - Przerwa  II sesja

  11.00 - „Króluj nam, Chryste - w środkach społecznej komunikacji" - Media w służbie ewangelizacji - Małgorzata PABIS (Kraków).

  11.15 - „Króluj nam, Chryste - w naszych urzędach, miejscach pracy, służby i odpoczynku" -

  „Potrzeba pracy nad pracą" (św. Jan Paweł II) - dr Anna KROGULSKA.

  11.30 - „Króluj nam, Chryste - w naszych miastach i wioskach" - Królestwo Chrystusa a „cywilizacja miłości" - abp prof. dr hab. Andrzej DZIĘGA lub bp prof. dr hab. Andrzej SIEMIENIEWSKI (PWT Wrocław).

  11.45 - „Króluj nam, Chryste - w całym Narodzie i Państwie Polskim" - Intronizacja to nie teokracja -

  Jan ŁOPUSZAŃSKI (Radom).

  12.00 - Ogłoszenie wyników II Ogólnopolskiego Konkursu: „Jezus Chrystus naszym Królem" - Piotr PIKUŁA, Prezes Stowarzyszenia „Róża"

  13.00 - Przerwa na obiad

  15.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia (Bazylika Miłosierdzia Bożego).

  15.20 - EUCHARYSTIA (Bazylika Miłosierdzia Bożego) - przewodniczy: bp prof. dr hab. Andrzej SIEMIENIEWSKI.  III sesja

  16.30 - 18.00 - dyskusja panelowa z udziałem przedstawicieli zrzeszeń chrześcijańskich współpracujących z Ogólnopolskim Dziełem Intronizacji Chrystusa Króla

  18.30 - Czas na kolację

  19.00 – 20.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu Wspólnota św. Klaudiusza przy Fundacji Serca Jezusa i Stowarzyszenie „Róża”(kościół klasztorny Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia).  Niedziela,

  Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, 24 XI 2019  10.00 - Nabożeństwo do Ducha Świętego - przewodniczy bp Stanisław JAMROZEK (Przemyśl).

  10.30 - Pokutna Droga krzyżowa do Bazyliki Miłosierdzia Bożego.

  12.00 - EUCHARYSTIA i odnowienie Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana - przewodniczy bp Andrzej CZAJA (Bazylika Miłosierdzia Bożego).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety to sympozjum nie odpowiada na apel Matki Bożej przekazany Alicji Marii Michalinie do Apokalipsy, a nawet uniemożliwia jego realizację.

   Usuń
  2. No niestety to jest chyba celowe byy odciągnąć wiernych, którzy chcą być na Błoniach na prawdziwej Intronizacji. Bo w Sanktuarium dalej nie ma mowy o Królu Polski. Zbieramy się na Błoniach 24.XI.br
   KRÓLUJ NAM CHRYSTE KRÓLU POLSKI
   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 15. ObjawieniaOlawskie.pl

  Co do tej dyskusji na temat tego słowa "aleance", to przecież nawet jest polski wiersz "Nigdy z królami nie będziem w aliansach", zatem nie ma obaw.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + Raczej takie "skażenie" ? tekstu świadczy i jego wiarygodności i o braku ingerencji człowieka.
   Nie wiem być może M. M. od Apokalipsy nie zna tego słowa lub nie wie jak się pisze i zostaje zapisane tak jak zostaje co okazuje się jest poprawne w jednym języku o ile dobrze odczytana odmiana.

   W rozmowie ze mną jest słowo desinteressement ( być może teraz niedokładnie napisałem nie sprawdzam) które wypowiada Pan Jezus, ale mówi, że ja chciałem to powiedzieć. Używam tego słowa od średniej szkoły a może nawet od końca podstawówki tak jak czasami zwrotów łacińskich ale bierze się to u mnie z oczytania i to danego oczytania gdzie pamięć była bardziej chłonna. Tak dawno to słowo widziałem zapisane, że nie pamiętałem jak się pisze.

   Ciekawe swoją drogą, że to słowo akurat teraz się pojawiło w tym samym czasie co u M. M. Michaliny francuskie w przyswojeniu słowo alians, czy alianse, bo chyba ani razu w przekazach przeze mnie nie pojawiło się żadne francuskie słowo używane w j. polskim i akceptowane jako zapożyczenie fukncjonujące w języku jak dopiero teraz z mojej strony, ale jako zacytowane przez Pana Jezusa jako słowo które chciałem użyć.

   Usuń
  2. [Piotr] Jeśli słowo Aleanca jest albańskie to mogło być starożytne, illyryjskie, znane Lehitom, a zatem pochodzić mogło od imienia Alan - od wspólnego władcy Europy i Lehii.

   Jeśli chodzi o pogadankę smoleńską, to mam znajomego, który prowadzi klub dyskusyjny i mówię mu od jakiegoś czasu o Orędziach. Wysłałem mu propozycję zaproszenia autorów książki "Maskirowka Smoleńska". Jeśli organizatorzy opublikują zaproszenie, to dam znać tutaj. Pobudkę, Kluby Polonia Christiana trzeba namawiać, może w jakiejś miejscowości nie będzie tylu przeszkód. Bo ta książka raczej ma duże przeszkody w promocji.

   Mam też sygnał, że w Warszawie ktoś rozdaje Orędzie do Prezydenta na kartkach. Też drukuję, bo nie wszyscy mają Internet.

   Usuń
 16. +„O łaskę Intronizacji Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski w Wolnej Elekcji na Błoniach Krakowa za wstawiennictwem Królowej Polski, św. Józefa, św. Jadwigi Królowej, św. Kazimierza Królewicza, św. Faustyny, św. Jana Pawła II, za przyczyną świętych Franciszkanów, świętych męczenników to jest św. Andrzeja Boboli, błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki, Straży św. Michała Archanioła, Anioła Stróża AVE – Polski, aniołów i wszystkich świętych”.


  Czy ktoś próbował zamawiać mszę w tej intencji dokładnie?
  Ktoś skarżył mi się, że została odrzucona przez księdza i wydaje mi się, że tak będzie w większości przypadków.
  Ktoś inny napisał mi o dużej ilości mszy w Polsce w tej intencji i swoich zamawianych, dopytuję o to i czy dokładnie była taka intencja jak powyższa.

  Bo oczywiście może ona być w duchu a zamówiona w pewnej intencji.

  Faktem jest też, że skoro Matka Boża wspomina o konklawe w Licheniu to dany pastrze musiałby sam do tego wcześniej dojrzeć lub znać te przepowiednie o konklave w Licheniu i się tym przejmować.

  Inaczej wystąpi przeciw papieżowi niejako i całemu episkopatowi.

  Być może to się zmieni po zakończeniu synodu amazońskiego, który chyba przyniesie już podział. Ale to chyba kilka dni i biorąc pod uwagę takie czynniki jak prezydent i metropolita krakowski można wolną elekcję zrobić nawet wiedząc o niej 10 dni wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobry wieczór, ja, moja mama oraz kuzynka, przekazałyśmy wczoraj i dziś intencje do NMP Nieustającej pomocy i były czytane, ale trochę w innej formie: "Proszę o światło Ducha Świętego dla biskupów Episkopatu Polski i prezydenta Andrzeja Dudy i o łaskę jak najszybszej, właściwej intronizacji Pana Jezusa Chrystusa na Króla Polski." Niestety nie widziałam wcześniej jak dokładnie intencja powinna wyglądać. Odmawiamy też różaniec w tej intencji. Dodatkowo zrobiłam mały szturm do ok. 50 już wspólnot modlitewnych w tej intencji zatem bardzo wiele osób już się modli.

   Usuń
  2. Dodatkowo intencja pojedzie wraz ze świecą do Matki Bożej Fatimskiej i będą odprawione chyba tam 2 Msze Św. jeszcze. Jutro będę kontynuowała wysyłanie intencji poprzez "skrzynki intencji" dalszych 40 wspólnot, ale poprawię format na właściwy, nadal jeśli to możliwe będę dodawała link do strony z orędziami. To tak dla wiadomości. Nie jesteście sami, działa wiele osób, tylko chyba wszystko się dopiero rozkręca. Jeśli Bóg pozwoli, to będę wraz z rodziną i postaram się z jak największą ilością osób być na Błoniach. Z Bogiem. Wiedzieć- to działać!

   Usuń
  3. No intencja jest dość długa, więc zapewne często kapłani będą próbowali ją skracać i zrobić ją bardziej przejrzystszą niż wymieniać każdego świętego, który ma być wstawiennikiem tej intencji.

   Usuń
 17. +Przypominam o telefonowaniu do Radia Maryja dziś jeśli rzeczywiście ma być prezydent Duda.

  OdpowiedzUsuń
 18. +Ma to być transmisja z Pałacu Prezydenckiego (Namiestnikowskiego". I tylko od 18.15 do 19.30.Nie wiadomo czy będą jakiekolwiek pytania od słuchaczy ale pilnować trzeba

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nagraną cała rozmowę z prezydentem, niestety nie było żadnych pytań... Chyba, że nie dopuścili słuchaczy do głosu.

   Usuń
 19. dr.hab.Piotr Maria Natanek wypowiedział się na ten temat(początek ogłoszeń)Dobrze to nie wygląda.

  Ogłoszenia bieżące z dn.23.10.2019.

  http://www.christusvincit-tv.pl/articles.php?article_id=236

  Pozdrawiam In Christo
  Henryk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ObjawieniaOlawskie.pl

   Innego Prorok - Żywy Płomień też kiedyś zebrał naganę z Pustelni, a potem było inaczej. Myślę, że sprawa nabierze tempa po Czarnym Synodzie, na przykład 28 października obchodzimy śśw. Judy Tadeusza i Szymona Trędowatego. Św. Juda jest patronem spraw beznadziejnych. Kto wie, co się może takiego dnia stać, jakie Orędzie otrzyma Pustelnia na przykład?

   Usuń
  2. Zasmucił mnie Natanek tym bardzo, skoro uważa nas za 'atak szatana'. Cóż... mam nadzieję, że nie zrobił wielkiego błędu i się opamięta. Być może mamy znosić odrzucenie ze strony Kościoła, nie wiem... ale rzeczywiście dobrze to nie wygląda, skoro wierzący kapłani to odrzucają, to co dopiero liczyć na lud.

   Usuń
  3. No i ks.Natanek jest też cholerykiem, ponosi go szybko do oceniania. Także trzeba mieć to na względzie, bo może dostać 'weryfikację' swojej oceny.

   Usuń
 20. Tutaj na kanale CEPowisle prof.Włodzimierz Bojarski poruszył temat intronizacji https://www.youtube.com/watch?v=7sfVevlKFAU .Osoba z publiczności wręczyła mu wydrukowany list do prezydenta Dudy w tej sprawie, pochodzący prawdopodobnie z Pana strony lub MM od Apokalipsy. Nie wiedział o najnowszych objawieniach ani o tym liście. Może skontaktować się z prowadzącym kanał CEPowisle, żeby zrobił o objawieniach i liście oddzielny program? Joanna

  OdpowiedzUsuń
 21. [Piotr] Jak wiemy, Orędzie powinno być przekazane Panu Prezydentowi do rąk własnych. Realna szansa istnieje podczas spotkań Pana Prezydenta z mieszkańcami różnych miejscowości. W moim mieście (2-3 lata temu) spotkanie takie było zapowiedziane tydzień wcześniej. Może komuś uda się w lokalnych mediach odnaleźć taką zapowiedź. Pan Prezydent po przemówieniu ponad godzinę rozdawał autografy, pozwalał na zrobienie wspólnych zdjęć itd. Oczywiście jest bramka i kontrola osobista, ale warto próbować także tą drogą.

  OdpowiedzUsuń
 22. https://sanocki.neon24.pl/post/151242,list-otwarty-do-pana-prezydenta-rp

  Pozdrawiam In Christo
  Henryk

  OdpowiedzUsuń
 23. Legalny Prezydent Drugiej Rzeczypospolitej Polskiej Jan Zbigniew Potocki Mógłby zastąpić prezydenta Dudę. Stanowić rezerwę, gdy ten się nie pojawi na Błoniach, co jest wysoce prawdopodobne. Ma już "przećwiczone robienie "Intronizacji Chrystusa na Króla Polski w Kirach koło Zakopanego 26 list. 2016 z niektórymi chierarchami duchowieństwa. Ów Akt Intronizacji jest dostępny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +JMJ

   Ja byłbym ostrożny jeśli idzie o hrabię Potockiego.

   Niebo nigdy na niego nie wskazywało a u mnie był fragment który wprawdzie mnie wymieniał go z nazwiska, ale o niego chodziło bo to były uwagi do kogoś kto właśnie się "podjarał" Potockim i chciał na niego postawić.Polecam na ten temat:
   hrabi malowany lis Jan Zbigniew Potocki z City of London
   https://youtu.be/vhSmDAezrUY

   Są i inne materiały na temat City of London
   We mnie nigdy ten Potocki nie wzbudzał zaufania nawet jak nic więcej nie wiedziałem i tylko go posłuchałem

   Usuń
  2. Wiele jest materiałów szkalujących Potockiego, często są to ziejący nienawiścią ludzie mający cel w przedstawianiu fałszywego o nim świadectwa, ale rzadko można spotkać kogoś, kto tak jak ja odbył wiele rozmów z nim, nawet w ostatnich dniach. Ja mam dobre o nim zdanie. Oczywiście nie ma ludzi bez winy, ale Duda się nawet nie umywa do Potockiego. Potocki zrobił (i robi) dużo dobrego dla ludzi. A ma zakaz wypowiedzi w TV i radio. A ludzie inaczej nic nie wiedzą i są skazani na fake-newsy tych nienawistników, którzy sami mają brudne sumienia, bo każdy z nich jest daleko od Boga i kościoła katolickiego.

   Usuń
  3. Ma honor, charyzmę i uczęszcza na msze trydenckie. Ma uczciwe zamiary i chce tylko lepszej przyszłości dla Polski, a nie dla siebie, bo on już się nie musi dorabiać, w odróżnieniu od wszystkich innych polityków. I nikt jak on nie ma narzędzi do realizacji takich wielkich planów dla Polski. Ale establiszmentowi on zawadza, bo chcą, żeby było, jak było i boją się odpowiedzialności za malwersacje, korupcje i kradzieże. Ci co go szkalują niech powiedzą, co sami zrobili dobrego dla Polski i Polaków. Odpowiedzą przed Bogiem. Wybierzmy wreszcie uczciwego człowieka, bo inni się nie nadają by kierować katolickim krajem. A jego konkurenci to Tusk, Biedroń, Schetyna, Duda - to żenada.

   Usuń
  4. Ludzie zamiast prosić Ducha Świętego o Dar Rozeznania, to opierają się na fałszywych i powtarzanych na zasadzie plotki i pomówienia opiniach lub są zadufani w swojej nieomylności. Przykład - ks. Piotr Natanek, który zaufał instynktowi "szczwanego lisa" i odprawił kobietę z Orędziami o Intronizaji - jakoby "od dyjabła". A wystarczyło w spokoju pomodlić się do Ducha Świętego. Ja na szcęście nie mam z tym problemu. Jeśli jest w nim pycha, to się nie wycofa i orędzi według niego "diabelskich" nie uzna za Boże.
   https://gloria.tv/reply/7RLaSvTsqpLgCnzPPJ6anSFuH Króluj nam Chryste! Pozdrawiam.

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.