UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


poniedziałek, 23 września 2019

9 IX cz. 2 - 12 IX 2019 Wybór Wazów nie był w interesie Polski. Było to zaprzeczenie Wolnej Elekcji i od tego czasu zaczął się upadek Polski (..) Na przestrzeni stu lat tylko król Jan III Sobieski dbał o Polskę prawdziwie (..) // Prześwietlenie Sumień nadzieją dla prawdy o Smoleńsku, nadzieją dla Polski9 IX  cz. 2

14.55

Pisz dziecko
- Cóż pisać Panie?
- Musisz ufać i czasem niepokoić się o finanse wobec Moich nowych wymagań jak mieszkanie w Krakowie. Ostatnio, to znaczy kilka miesięcy, wpływy zmniejszyły się. Stało się też tak dlatego, że miałeś środki od jednego czytelnika, jednorazowy, prawdziwie hojny dar.
Teraz jednak skończyły się one i nie masz już zapasów z których mogłeś pokrywać to co dostawałeś co miesiąc a co było za mało.
Teraz będzie potrzeba istotnie więcej.
Trzeba też zauważyć, że nie wydawałeś na wypoczynek od wiosny a i zimowych wyjazdów na narty nie było. Ze względu na dopusty zdrowotne nie wydawałeś na szermierkę i pływalnię. Kupiłeś kamerę, którą chciałem byś kupił i wyposażenie do mieszkania w Rzeszowie o którym mówiłem wcześniej.
Na leczenie od wiosny zaś wydajesz tysiąc złotych miesięcznie.
Do tego chcę (jeśli temu podołasz) żebyś pisał książkę – rozmowy, wywiady o Ukraińcach w Polsce, wraz z kontekstem co będzie Cię też niemało kosztowało. Wyjazdy, spotkania, często noclegi wraz z wyżywieniem.
Pamiętam cały czas o Twoim wyjeździe do Meksyku gdy polepszy się stan Twego zdrowia. Wcześniej jednak pojedziesz choć na tydzień odpocząć. Nie możesz chodzić obecnie po górach, pozostaje morze.
W październiku potrzeba Ci blisko dziesięć tysięcy złotych: Dodatkowo trzy tysiące na pobyt w Krakowie, trzy na pobyt w Rzeszowie gdzie główny koszt to wynajem mieszkań. Trzy tysiące na Twój tygodniowy wyjazd, wylot na wypoczynek. Tysiąc na Twoje leczenie. To są wydatki podstawowe. We wrześniu zaś jak mówiłem około tysiąc złotych na urządzenie  mieszkania w Krakowie, oprócz tego co wydałeś.

Takie są Twoje potrzeby, którą Ja daję.  Bo ani nie zamieszkałeś w Rzeszowie z własnej woli ani w Krakowie. Co do Twych wyjazdów to gdybym nie dał Ci choroby na te wakacje i nie dopuścił diabła do niej to mimo, że masz już swoje lata byłbyś zadowolony z wyjazdu nad morze pod namiot i taniego tam i skromnego życia. Ale ja chcę dla Ciebie inaczej. Wczasów na przeciętnym poziomie i abyś nie musiał się ograniczać, podobnie za granicą.
Mówiłem o miesięcznym wyjeździe za granicę w ciepłe miejsce, wakacyjnej wyprawie i zakupie roweru elektrycznego.  Zamieniłem Ci to na chorobę. Przełknąłeś ten zawód i nie skarżysz się i nie masz do Mnie pretensji. To co wydałeś na leczenie to byłby ten rower elektryczny. Konsekwencją wakacyjnego wyjazdu byłoby pisanie scenariusza filmowego z zawodowcem.  Jak każdy zdać sobie może sprawę nie byłby to mały wydatek. Ze względu na chorobę nie było też wynajmu w Krakowie od wiosny. Byłby to już półroczny wynajem, zatem blisko dwadzieścia tysięcy złotych wedle tego co mówię o trzech tysiącach złotych miesięcznie więcej.
Zatem wydałeś znacznie mniej niż  byłbyś wydał  gdybym nie dopuścił na Ciebie choroby choć i ta niesie dodatkowe koszty.
Teraz zaś chcę byś kupił drogi obraz  olejny, który będziesz miał w mieszkaniu w Krakowie. Chcę Ci też wynagrodzić to czego nie było od wiosny. Gdy idzie o ten obraz możesz zamówić reprodukcję ulubionego obrazu. Zmieścić się jednak musisz w kwocie trzy tysiące złotych.
- To bardzo dużo Panie Jezu. Lepiej dołożyć do obrazu aby przedstawiał Ciebie z Valtorty i wtedy za 6. 7 tysięcy  może namaluje jakiś dobry malarz.
- Ale ja chcę prezentu dla Ciebie. Nie kupujesz samochodu, nie robisz boazerii w mieszkaniu ni ozdobnego ogrodzenia.
Chcę dla Ciebie obrazu za trzy tysiące złotych jeśli Ci się spodoba lub zamówionej kopii Twego ulubionego obrazu.
Czyż ktoś może Mi zanegować?
Nie kupujesz samochodu za osiemdziesiąt tysięcy i byś nie kupił tylko jeśli już to używany za dwadzieścia, trzydzieści tysięcy. Ty kupisz obraz za trzy tysiące i nie będziesz musiał weń co miesiąc a nawet codziennie wkładać pieniędzy:).
- Dziękuję Panie Jezu, ale to dużo tych pieniędzy teraz. I jeszcze podróż do Meksyku, jeśli?
- I cóż, ja wszystko mogę. Nie zawsze na wszystko dostawałeś, ale na wiele. Mówię jednak o tym aby było jasne dla tych co słuchają Mego Słowa jakie są potrzeby i o ile byłyby większe gdybym Ci nie zamienił tego co miało być na chorobę, walkę z nią i smutek, że tego wszystkiego nie było.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
- :)
Dom, który otrzymasz w prezencie będzie więcej kosztował niż środki, które otrzymasz do czasu jego  otrzymania. Jednakże bądź bardzo wdzięczny tym ludziom za wszystko do tej pory.
Na tym zakończymy moje dziecko:)
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Dziękuję.


……………………..
Wtorek, 10 września.


Pojedziesz jutro dziecko:)
- Tak, Panie Jezu, dobrze.
- :)

Około 19- tej
- Widzisz dziecko, masz na czynsz. Są to pieniądze Twojej mamy. Ale ponieważ finansujesz wszystkie potrzeby to gdy trzeba musi dołożyć się z emerytury.
Jeden czynsz z Twoich pieniędzy, jeden z jej.  A na życie przyjdą.
- Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
- Ale, Panie Jezu, na przyszłość a jakbym tak wygrał na loterii.
-  Jak Ci mówiłem chcę by ludzie mieli zasługę. W ten sposób mieć jej nie będą.
- Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

21.54
Zapisz dziecko
- Jesteś zmęczony chorobą. Wizyta w Krakowie odwleka się. 
- Tak Panie Jezu.
- Złe samopoczucie nie usprawiedliwia wewnętrznych złości.
Trwaj we Mnie w pokoju.
- Chwała Tobie Chryste.

……………………………………………
Środa 11 września

9.10
Zapisz
- Tak dziecko, tak miałbyś największą satysfakcję.
- To cóż ja jestem wart Panie?
- Wartość Twoja jest w tym, że z  tego rezygnujesz dla Mnie?
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
Dziękuję Panie Jezu, jesteś wobec mnie tak bardzo szczery.
-:) Nieco smutny uśmiech.
- To nie jest defekt, dziecko.
- Dziękuję Panie Jezu.


…………………………………….
Czwartek, 12 września
16.27
- Spędź ten dzień (wieczór) jak chcesz i  jutro także.
Rób co chcesz (: bardzo smutny uśmiech Pana Jezusa.

Trochę później
- Panie Jezu a dlaczego jesteś  dla mnie tak dobry nawet w takiej sytuacji.
-  Już taki jestem dziecko.
- Tak mówią ludzie, Panie Jezu: Już taki jestem.
- Też jestem człowiekiem, nadal, choć zarazem i przede wszystkim Bogiem nieskończonym.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

22.30
Zapisz dziecko
- Czy Zygmunt III Waza był takim człowiekiem jak M. Kopernik prowadzonym od dziecka i wybranym przez masonerię idącą od starożytności?
- Nie dziecko on nie był takim człowiekiem. Natomiast jego działania były po myśli „starożytnej masonerii” . Miał też takich ważnych doradców, którzy do niej należeli.
Wybór Wazów nie był w interesie Polski. Było to zaprzeczenie Wolnej Elekcji i od tego czasu zaczął się upadek Polski. Zauważ, że potem byli wybierani Sasowie, Niemcy.
Na przestrzeni stu lat tylko król  Jan III Sobieski dbał o Polskę prawdziwie, lecz nie mógł o wszystko zadbać, nie było też wybitnych mężów stanu koło niego.
- Z królów obcej krwi a przecież nie całkiem obcej sprawdził się tylko Stefan Batory.
- I tak było dziecko.
Dzisiaj to wygląda inaczej, ale gdyby premierem Polski był ktoś kto ma w sobie dużo węgierskiej krwi, rzecz jasna Polak od urodzenia w Polsce to mogłoby tak być. Nie może nim być natomiast ktoś jakiejkolwiek innej nacji, także Słowak.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
Natknąłem się, Panie Jezu, na taką informację chyba jeszcze jak przygotowywałem się do matury, z książki, nie podręcznika szkolnego, że w okresie renesansu zastanawiano się w Polsce, czy też była debata, debaty na posiedzeniach Sejmu, dotycząca ziem za Moskwą jak wtedy mówiono. Wiedziano, że to ziemie niczyje i zastanawiano się czy ich nie przejąć, nie prowadzić tam ekspansji. Uznano jednak, że nie da zarządzać dobrze tak dużym państwem i zrezygnowano z tego. Czy jednak był to tylko rozsądek, czy też tu zadziałała starożytna masoneria?
- Działała „starożytna masoneria” jednak panowie polscy rozważali to i uznali, że nie było to dobre rozwiązanie.
Demokracja szlachecka w Polsce w dobrym znaczeniu tego słowa nie pozwalała na taki imperializm. Trzeba było dopiero zainfekować Słowian: Rusinów, Moskali turańszczyzną  aby zmienić ich mentalność i aby mogli spełnić tę rolę.
- Dziękuję Panie Jezu.
 Chwała Tobie Chryste.

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)


/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Dużo się dzieje i o wielu rzeczach można wspomnieć.

Chciałem zrezygnować z tego jednak na brak czasu, ale mam  pouczenie aby poświęcić na to dwie godziny. Czynię to zatem i tyle ile zdołam w dwóch godzinach opracować umieszczę.
(Wyszło jednak więcej czasu)

Mamy synod amazoński. Niektórzy może o tym już słyszeli.
Franciszek powiedział wedle tego co można znaleźć iż będą tacy co dokonają czy zechcą dokonać schizmy. Oczywiście nie on… Tak się ładnie zastrzegł.
Można znaleźć materiały na których szamaństwo wchodzi w sposób odrażający do Mszy Świętej i świętych procesji. Na przykład na kanale YT Estella Prieto https://youtu.be/bHmnbv9O8JI

Tutaj o synodzie. O dokumencie który już jest znany. Jak widzimy czas jest bliski.

Teraz mój sen dotyczący Franciszka który pod przekazem dokładniej opisywałem a który miałem zaraz po wyborze okazuje się  dla mnie snem nie tylko symbolicznym w swej formie iż papież i otaczający go kardynałowie pląsali w szamańskich rytmach ubrani w szaty w których można było rozpoznać purpuratów i papieża, ale jednak z elementami szamańskimi.
No i czyż nie możemy przyłączyć do tego, do synodu, który ma się odbyć, niedawnych pożarów lasów w Amazonii o których to lasach mówi się, że są niepalne?
Ale oto co mówi Pan:
„ Otóż nawiedzę was tak,  jak zasługujecie na to podług waszych czynów/ Taki jest wyrok Pana/ W ich lasach ogień podłożę, / który trawi wszystko co tylko je otacza". ( Cyt. z Biblia Warszawsko- Praska)
Jeremiasz, 21, 14

( I nie ma tu znaczenia istotnego czy te pożary powstawały w cudowny sposób, czy są tylko dziełem ręki ludzkiej, dziełem satanistów z NWO, czy też jest to mieszane: Powstają w cudowny sposób a ręka ludzka dodatkowo temu pomaga.
Że tak to działa jak ostatnie to też to wiemy, wspominał o tym na  przykład ksiądz Murziński w swych konferencjach dotyczących Apokalipsy.

W Księdze Jeremiasza mamy słowa Pana w których nazywa Nabuchodonozora, króla babilońskiego swoim sługą. Pogański król, który niszczy naród wybrany Boga jest jego sługą. Cóż za dziw? A jednak. Gdyż zapłonął Pan gniewem przeciw swemu narodowi.

Podobny przykład mamy gdy dotyczy „awarii” ścieków w Warszawie. Jest to jak wiemy celowe, ale Pan to dopuścił i więcej posłużył się tym aby nam pokazać pewne rzeczy. (czyli na przykład skojarzenia sodomitów w Warszawie i wypływającego z niej kału) i infekującego kraj, choć co ciekawe od Warszawy w górę czyli tereny politycznie zajęte przez jawnych wrogów Polski).
W tym przypadku podobnie jak w innych niedawno Pan pokazuje nam w tych przekazach po swoim potwierdzeniu charakteru wydarzenia ( Adamowicz,  ścieki w Warszawie, inne)  potwierdzenia tego w tym co odkrywają ludzie, co się pojawia w przestrzeni publicznej. Analizy fachowców, inne – Czajka w Warszawie. Film o Adamowiczu.

Pan do nas mówił aby badać i analizować m. in. to co nam podaje.
Bo to w wielu rzeczach jest do sprawdzenia choćby częściowego.
Niedawno powiedział  Pan Jezus do nas:

Jesteście coraz głupsi zamiast coraz mądrzejsi/"

W tym roku też powiedział iż jesteśmy głupsi niż Izraelici za jego czasów a także Rzymianie. Gdyby pokazano im ważnego człowieka, który miał mieć dopiero co wprost od noża „ rozdarte serce” jak siedzi sobie spokojnie i ma się dobrze, za Jego czasów wybuchłyby zamieszki, które dopiero by uspokoiło wojsko i ludzie ustąpili by dopiero pod przemocą.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Jeśli chodzi o Ukrainę to dzieją się cały czas nowe niedobre rzeczy. Jednak napisanie o tym wszystkim czy o wielu rzeczach wykroczy znacznie ponad te dwie godziny a nawet ponad dwa dni.
Wspomnę tu tylko o materiale, który linkowała czytelniczka czy czytelnik przekazów: „ Zerowy pit dla imigrantów”.

Pod tym mamy komentarz księdza: „Uprzywilejowanie Ukraińców i innych imigrantów to dojenie Polaków ks. Julian Sulowski SJ”.

Dopust na Polaków polega także na tym, że nie widzą oczyma nie słyszą uszami jak mówi Pismo.  Wystarczy prosta kwestia ekonomiczna – Polaku zabierają Ci Twoje pieniądze.
Nie dzieje się tak z różnych powodów, ale tak jest też z uciskiem przychodzącym na jakiś naród, zwłaszcza naród wybrany, że nie widzi problemów, które widział by gdyby tego ucisku nie było.
Tutaj ciekawa, niedawna, rozmowa z nieznanym szerzej w Internecie naukowcem, który także napisał książkę o emigracji.
UKRAINOPOLONIA S. Krajski i P. Załuska

……………………………………………………………
Banderowskie barwy w restauracji „Ukraińskie smaki” na ul. Grodzkiej w Krakowie mają się w najlepsze. Byłem tam znowu kilka dni temu. Czarna spódnica z czerwonym fartuszkiem na wierzchu złagodzona  jest malutkim szlaczkiem u dołu. To tak dla porządku jakby mówił ktoś wam, że to nie barwy banderowskie bo tam jest jakiś inny kolor u dołu spódnicy. Co nie umniejsza tego iż jest to zrobione specjalnie. Ci którzy o tym zdecydowali ograniczeni umysłowo nie są. Kelnerkami są młode Ukrainki, bo pytałem o to, jednak trudno poznać ich akcent. Nie wiem tego na pewno, ale chyba są z Polski to znaczy z „mniejszości ukraińskiej”. Określają się jednak jako Ukrainki.
Restauracja pod inną nazwą i w innym miejscu została założona jeszcze w końcu lat osiemdziesiątych w Krakowie.
……………………………………………………………………………….
Niebo przypomina o Oławie.  Zbiegła się z tym sprawa  Gulbinowicza, który został „tradycyjnie”  oskarżony o nieczystość z chłopcem w zamierzchłych czasach (oni oczywiście używają słowa molestowanie).  Nie wiem czy to prawda czy nie, ale nie wierzę w to iż Gulbinowicz jest polskim ziemiańskim synem. Dowodów na to nie mam i nie wgłębiałem się  ogóle w jego pochodzenie, ale  z  tego co widziałem, widzę że albo jest podmianką, albo jeśli rzeczywiście urodził się w ziemiańskim majątku to majątek ten zagarnęli na skutek represji po powstaniu styczniowym  żydzi litwacy i przejęli również nazwisko tego ziemiańskiego, szlacheckiego rodu.

W ostatnim Orędziu do Marii Michaliny od Apokalipsy jest odniesienie do nowo powstałej strony o Objawieniach Oławskich i też po raz kolejny do przekazów przeze mnie.  Zgodnie z życzeniem Matki Bożej zostało ono umieszczone na stronie o Objawieniach Oławskich.Wszystko teraz nabiera przyśpieszenia.
I jeszcze bardziej nabierze.

///////////////////////////////////////////////
Prześwietlenie Sumień nadzieją dla prawdy o Smoleńsku, nadzieją dla Polski.

Zastanawiałem się jak to będzie z informacjami pozyskiwanym przez Centrum Smoleńskie. Ludzie którzy coś wiedzą, nawet jeśli chcą to boją się mówić. Zmieni się to jednak wszystko po Prześwietleniu Sumień.
Jest ono coraz bliżej. Znany w Polsce ksiądz (oczywiście znany w kręgach tych, którzy słuchają ludzi niewygodnych) w krótkiej korespondencji napisał  do mnie iż Prześwietlenie Sumień jest blisko. We wspominanym przy Oławie Orędziu M. Michaliny od Apokalipsy jest też o Sądzie na próbę.  Zetknąłem się też z innym Orędziem z tych otrzymywanych na bieżąco w Polsce z lipca tego roku – Listy z Nieba gdzie jest też o Ostrzeżeniu i jeszcze chyba jakieś Orędzie z otrzymywanych na bieżąco. O Ostrzeżeniu przypomniał też Pan Jezus w Orędziu przeze mnie z tej niedzieli (22 września) skierowanym głównie do mieszkańców  Krakowa.W najbliższą środę, czyli 25 września chcę pościć o chlebie i wodzie w intencji Stowarzyszenia mającego powołać Centrum Smoleńskie.
Kto chce i może, proszę o dołączenie w tej formie.  Kto nie może to na przykład w formie której wymaga Kościół w Środę Popielcową i Wielki Piątek czyli trzy posiłki w ciągu dnia z tego jeden do syta. (Czytelnicy tych przekazów zapewne to wiedzą, ale wielu Polaków nie, że zjedzone przykładowo jedno ciastko między normalnymi posiłkami w tym wypadku traktowane jest też jako posiłek, czyli mamy już cztery).

Tym bardziej ze względu na Prześwietlenie Sumień ważne jest aby wszystko działało już i było gotowe i wykonywana była praca w Centrum aby osoby poruszone przez Sąd Ducha, które zechcą mówić wiedziały gdzie się udać. By gdy przyjdą był już wykupiony budynek i wyposażony we wszystko łącznie wcześniej z potrzebnymi przeróbkami wewnątrz.
Dlatego też może Pan Jezus chciał i nalegał ze względu na nowe możliwości, które da Prześwietlenie Sumień.

Z Panem Bogiem
Cyprian Polak


Przypominam, że pierwszy komentarz (przynajmniej pierwszy) musi dotyczyć bieżącego przekazu. (Nie ograniczając się też do podania jakiegoś cytatu, czy linku a jeśli byłby to cytat z Pisma Świętego, czego prawie u komentujących czytelników nie ma to winno być też kilka słów od komentującego).

Dopiero potem , w  kolejnym komentarzu winno być odniesienie się do tego co pod Orędziem czy do innych rzeczy, czy też podzielenie się czymś co się uważa za ważne)

CP

//////////////////////////////////////////////////////////////////

W  krakowskiej Mogile, w Santuarium Krzyża Świętego gdzie jest łaskami słynąca figura Chrystusa Ukrzyżowanego 
(http://www.mogila.cystersi.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=45&Itemid=90) 
Ofiarowałem odpust na rzecz darczyńców i także czytelników tych przekazów.
Na zakończenie procesja była bardzo ładna z obrazami, figurami i niewiastami w krakowskich strojach. Był duch a ksiądz na kazaniu wspominał o Orędziach do Alicji Lenczewskiej ( pod kątem słów Pana do niej o krzyżu).
To Sanktuarium w tym roku szczególnie było ważne w kontekście akcji Polska pod krzyżem do czego i tam nawiązywano. Odpusty trwały cały tydzień.
Proboszcz, cysterski zakonnik o fizjonomii rzymskiego senatora.. Klasa. Gdybym nie miał tej urody którą Pan mi dał to chciałbym wyglądać jak on :)

8 komentarzy:

 1. +JMJ

  Dodałem uwagę pod Orędziem na końcu odnośnie Sanktuarium Krzyża Świętego w Krakowie - Mogile. Dla tych czytelników, którzy już weszli a jak czytali nie było tego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Postaram się dołączyć do postu w środę tj 25.09.br w intencji powołania Stowarzyszenia mającego powołać Centrum Smoleńskiem. Szczęść Boże Wszystkim czytającym te Orędzia i Panu Krzysztofowi.

  OdpowiedzUsuń
 3. +JMJ

  W sprawie komentarzy tutaj. Nie ma żadnego komentarza tutaj bo de facto ich nie ma chociaż było kilka. Dlaczego nie ma chociaż były:)?
  Bowiem jest przypomniane i jest pod Orędziem, że przynajmniej pierwszy komentarz musi odnosić się do przekazu.
  Były dwa komentarze które mówiły o dołączeniu się do postu. One nie mogły się ukazać bo nie ma pierwszego przynajmniej komentarza odnoszącego się do Orędzia. Jest też komentarz który zahacza o wybory ten też nie mógł się ukazać z tego samego powodu i z tego samego w kwestii żydowskiej.
  Były trzy komentarze hejterskie wobec tych Orędzi za pretekst biorąc kwestię finansową i jak jest w regulaminie, który widzę musi być cały cytowany za każdym razem, choć na pewno go znają dyżurni, komentarze te jako występujące przeciw Orędziom nie mogą być umieszczane.

  Wchodziłem często w moderację bo nie chciałem aby ludzie czekali ze swymi komentarzami, ale skoro tak jest nie będę teraz tego często robił jak może raz na dzień bo nie ma sensu a chodzi o czas i rozpraszanie się tym.
  Zaś moderację zawdzięczacie oczywiście wrogom tych Orędzi a szkoda też czasu czytelników na pseudodyskusję bo im tez o to chodzi i dawanie odporu.

  Ja już mówiłem do zadaniowanego adwersarza. Pokaż że jesteś gość i zamów w gazecie tekst sponsorowany który będzie krytykował te Orędzia. Tylko pisz prawdę i nie manipuluj bo z tego rozliczy cię Bóg.( A z nienawistnych komentarzy także.)
  Pokaż ,że jesteś gość i umieść taki artykuł sponsorowany. Ale ty jesteś na to za mały, za mała i nie takie twoje zadanie.

  Z Panem Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 4. Też zwróciłem uwagę na drastyczny spadek komentarzy/zainteresowania. I noe jest to związane z tym, że odbiorcy nie mają nic do powiedzenia odnośnie orędzi, tylko z tym, że większosć nie wie jak się zachować wobec zaistniałego nakazu Pana Jezusa w kwestii potrzeb finansowych. Nie wiem czy powinniśmy się dziwić, wszak taca na ofiarę na Mszy też jest zbierana i nikt nie protestuje. Każdy daje ile może, o ile w ogóle może i chce. O ile lepiej by była gdyby każdy z kilkuset czy kilkutysiecy czytelników wyslał po 10 zł na wsparcie działalnosci, sądzę że przy zjednoczeniu są większe szanse na stałe zasilanie tej misji i realne dla każdego (w tym dla mnie). Można pomyśleć nad jakimś ułatwieniem przelewów, może link do strony ze zrzutką, gdzieś z boku strony. Na pomagam.pl są zakładki po 5, 10, 20, 50 lub 70 zl czy 100 zł. Teraz pomyślałwm, że to jak z wyborami do sejmu. Co zmieni jeden mój głos - pomyślalo 20 mln Polaków. Co zmieni moje 10 zł, pomyślało 3000 tysiące czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 5. +Pan Jezus powiedział tylko jakie są potrzeby a co Krakowa to jest powiedziane kogo to dotyczy.
  Kto odczuwał potrzebę to do tej pory to zrobił.
  Ja o nic nie proszę.
  Mało wrasta natomiast liczba czytelników.
  Co do kwot wymienionych to Pan Jezus mówił na ile rzeczy miał starczyć jednorazowy hojny dar.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio tak sobie pomyślałem, żeby przy najbliższej sposobności zapytać Jackowskiego o Smoleńsk. Tylko nie wiem czy to dobry pomysł, a jeśli tak to jakie ono by miało być. Jakiś czas temu wypowiadał się on na temat Smoleńska. Było to chyba związane z rzeczą jakiejś osoby zmarłej. Pamiętam, że wypowiadał się na temat tej osoby napewno nie w takim kontekście jakby ona miała świadomość, że zaraz się rozbiją. To było coś takiego " ona leci spokojnie i nic się nie dzieje. Taki był mniej więcej wydźwięk jego wizji. Apropo pytania zastanawiałem się czy zadać mu może pytanie o wszelkie tematy zwiazane z tym co się działo w Polsce. Czyli np hangar lub osoby zamordowane już w Polsce. Nie wiem czy to dobry pomysł, co sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Osobiście uważam, że pan Jackowski to oszust i manipulant, świetny aktor z dobrym głosem (naprawdę mógłby grać w monodramach). Nigdy nie daje żadnych konkretnych odpowiedzi, są to domniemania, przypuszczenia, ogólniki, wyciąganie wniosków na podstawie wydarzeń, które się odbyły, mówienie o najbardziej prawdopodobnych sytuacjach, które mogą się wydarzyć. Przy dobrym marketingu i pewnych umiejętnościach oratorskich,. każdy może zostać panem Jackowskim. Przyglądam się temu panu od paru lat i dobry z niego gagatek. To moje zdanie i przepraszam jeśli kogoś tym wpisem uraziłem. Natomiast nieco inną kwestią jest Aida, której zdolności są imponujące. Tylko co na to Pan Jezus i czy w ogóle coś takiego (w kontekście spraw) może być praktykowane. Czy korzystanie z usług jasnowidza jest dozwolone przez kościół? Nie wydaje mi się ...

  OdpowiedzUsuń
 8. +Nie możemy negować odnajdywania przez niego zaginionych zwłok. Z tego co nieraz mówi to widać że to dobry Polak.
  Jeśli jednak chodzi o Jackowskiego i Smoleńsk to niestety .Pisałem o tym.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.