UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


czwartek, 9 marca 2017

Oręðzie Jezusa Chrystusa 4 III 2017. Od starożytności są ludzie, którzy utrzymują łączność z pokolenia na pokolenie i starają się wpływać na losy świata oraz jego obraz jaki jest w sercach i umysłach ludzi.

[ pomniejszenie czcionki jest niezamierzone]

 

Sobota 4 marzec 2017


Pisz synu

(przeszkodzono nam na samym początku, ale też dlatego zapewne przed mającą nastąpić przeszkodą nie było kontynuacji).

- Zawsze mam Ci dużo do powiedzenia. Tobie i innym. Nie znaczy to, że w danym przekazie dużo chcę ci przekazać (dużo gdy idzie o słowa), ale nadal mam Tobie i innym dużo do powiedzenia.
Nie skąpię swoich słów.
Tobie i innym.
Jestem Słowem, pouczam, daję dary i łaski i wyjaśniam.
- Jezu kocham Cię.
 • O czym byś synu chciał teraz wiedzieć?
(śmiejesz się synu, ale to śmiech dobry)
Ja też się uśmiecham.
- Ty Panie Jezu wiesz co mnie nurtuje (poza swoimi sprawami). Wiesz też Panie, że nieco gdy idzie o tak zwane historie spiskowe stonowałem po Twoich łaskawych wyjaśnieniach w sprawie Smoleńska.
- Wiem o tym wszystkim.
Jak Ci mówiłem prawda musi być znana. Chcę aby (już tak się w części stało) część tej prawdy była przekazana przez Ciebie.
- Kim ja jestem Panie. Byli potężni prorocy Boży, a i oni nie znali tajemnic bytu.
- Nie było pewnych manipulacji, które są zwłaszcza od czasu „przewrotu kopernikańskiego”.
- Tak Panie Jezu. Wiele rzeczy nie trzyma się ewidentnie kupy, wiele jest zakłamanych. Czy ludzie chcą jednak takiej prawdy.
- Skoro ty sam się jej boisz (mimo wszystko).
- Oceniałem tatę iż mimo swojego obycia towarzyskiego, błyskotliwości, czy zamiłowania do czytania książek miał jednak płytkiego ducha, a może ja sam mam płytkiego ducha.
- Lubiłeś i lubisz budować sobie nisze i okopy. I tam Ci było dobrze oraz bezpiecznie. Nie jesteś wojownikiem otwartych przestrzeni. Lubisz pagórki i zakamarki.
Morze lubisz z brzegu i w rejonie zatoki. Twoje światy muszą być w zasięgu wzroku. Dlatego chętnie wracałeś do czasów dzieciństwa.
(pisz dziecko)
- Myślałeś, że będziesz czuł się lepiej z rana a tu choroba doskwiera. Potrzeba tego moje dziecko. Myślisz znowu: tu jesteśmy przy wielkich tajemnicach, a Ty znów nie w swojej „optymalnej” jak mówicie, formie. Tak trzeba.
- Czuję się Panie coraz bardziej wolny jak mi pokazujesz jaki jestem.
- Oczywiście. To co jest od Boga nie może czynić mniej wolnym. Także ocena własnej osoby i jej osobowości.
- Tak synu. Pomyślałeś o dzieciństwie i tym co wczoraj proponowano w intencji Drogi Krzyżowej.
Wróg Kościoła i człowieka nie ma (nigdy) dobrych intencji choćby był w Kościele.
(przeszkodzono nam)

- Zmieńmy temat moje dziecko. Już dość skażono tym ducha człowieka. Skojarzeniami w kierunku zła połączonego z manipulacją i cyniczną drwiną z tych maluczkich.
- Co chcesz wiedzieć moje dziecko?
- Kim ja jestem Panie. Jednakże i nie wiem też co w tej chwili chciałbym wiedzieć.
- Pomyśl.
- Dobrze Panie, jeśli jesteś tak łaskawy.
O Koperniku. Czy był masonem. Czy dokonywał manipulacji, czy ktoś go inspirował, czy tak uważał (jak to przedstawiał ludziom).
- Owszem moje dziecko. Mamy tu do czynienia ze spiskiem. Spiskiem gdy idzie o wiedzę o wszechświecie i Układzie Słonecznym zwłaszcza.
To prawda. Od starożytności są ludzie, którzy utrzymują łączność z pokolenia na pokolenie i starają się wpływać na losy świata oraz jego obraz jaki jest w sercach i umysłach ludzi.
- Miłosierny Panie..
Dlaczego nie przekażesz takiej wiedzy w cudowny sposób, aby autorytatywnie było wiadomo, że to z mocą, tylko przez człowieka i to nie oczyszczonego jeszcze, ani nie rozmiłowanego w Chrystusie jeszcze, jak wielu jednak (chyba) choćby moich rodaków.
- Aż tak wielu ich synu nie jest.
Gdyby taka moja łaska została odrzucona byłaby obrazą Boga. Taką obrazą Boga nie jest odrzucenie tych przekazów.
Ponadto jak już mówiłem, do Ciebie i innych i dawniej i teraz współpracuję z człowiekiem..
Ciebie wybrałem do tej współpracy, aby przekazać niektóre rzeczy, których nie przekazuję innym, którzy je ode mnie otrzymują, a którzy mają dusze bardziej proste, a i mnie wierne.
- Wolałbym być Panie dusza bardziej prostą i ci wierną.
- Ale jesteś inny i takiego Cię do siebie prowadzę.
- Ci ludzie Panie o których mówisz. Dlaczego tego nie zniweczyłeś?
(przeszkodzono nam)
Kontynuujmy moje dziecko.
- Nie zniweczyłem, bo nie więżę ludzkiej woli, a także po to by wyszły na jaw zamysły serc wielu.
Boga nie da się oszukać moje dziecko. Nad wszystkim panuje, wszystko widzi. Wszystkim zarządza.
Szatan od początku chciał mieć ludzi, którzy by posiadali, zbierali tajną wiedzę i ją wykorzystywali przeciw innym, na swój użytek.
Stara się to utrzymywać. Z pokolenia na pokolenie właśnie.
Gdy świat zaczął się ze sobą bardziej komunikować, gdy stał się mniej niedostępny założył nowożytną masonerię. Jednakże w jakiejś formie istniała ona „ od zawsze”.
To skutek grzechu pierworodnego, poszukiwania wiedzy tajnej, wbrew Bogu i skażenie, które przeszło z pragnienia Ewy na wszystkich ludzi.
Zważ jednak, ze wtedy nie było innych ludzi. Ewa nie zamierzała więc dzielić się nawet tą wiedzą, którą wedle węża ukrywał Bóg, z innymi.
Dlatego też na skutek tego grzechu szatan wybierał ludzi, którym daje wiedzę wedle swojego uznania, którzy się mu oddają i pilnuje aby ta wiedza nie zamarła, tylko przechodziła z pokolenia na pokolenie.
Aby mógł mieć większy wpływ na losy świata (wedle swego mniemania)
Tacy ludzie są i byli niezależnie od narodów, państw, a nawet cywilizacji.
- Czyli Kopernik z którego jesteśmy dumni, jest takim człowiekiem.
- Tak dziecko. Jest tym, którego wybrano i któremu przekazano tajną wiedzę. Nie przeczy to jego wszechstronnym zdolnościom. Oni obserwują dzieci (oczywiście w miarę możliwości i najczęściej z lepszych domów, jak wy to w Polsce do niedawna mówiliście) od maleńkości i wybierają.
- A gdyby chciał wyznać prawdę?
- Zostanie zgładzony. Oczywiście ja mogę go uratować. Jednak trudno mi ratować życie kogoś kto od czasu bycia świadomym jest zaprzedany złu. Jednakże taka próba choćby może mieć wpływ na uratowanie duszy i zdobycie (po ciężkim zwykle czyśćcu) życia wiecznego.
- Czy i tacy ludzie cię Panie zabili?
- Niektórzy z nich mieli wpływ na to.
Niektórzy służyli dwom Panom, Bogu Izraela i Belzebubowi, jednak decydująca była niewierność Izraela jako całości.
Nie, nie było moje dziecko tak, że „starożytna masoneria” zabiła Chrystusa, ale i wśród Najważniejszych Żydów byli i tacy.
- Wszystko to dziwne jak by nie było Panie.
- Dziwne bo inne od obrazu świata, który znasz Ty i inni.
Masoneria i Ci ludzi od czasów starożytnych mają wpływ na losy świata, ale nie mają decydującego.
Ich wpływ zmalał od czasu Odkupienia ludzkości, ale teraz wzrasta i wzrośnie do czasu całkowitego ich zniszczenia.
- Nie rozumiem Panie dlaczego im tak zależy, zwłaszcza, że wie, że umrze. A i to wiele nie doda do pełnego stołu. Zdobywanie wiedzy tajemnej. Wielu się nie chce.
- A jednak. Człowiek jest bardziej skłonny do zła niż do dobra.
Byłoby nawet dziwnym gdyby szatan nie inspirował i nie prowadził tak ludzi z pokolenia na pokolenie. Tak jak człowiek (jak wiesz) chce zostawić coś po sobie, przede wszystkim dzieci, tak i Ci chcą by ich dzieło trwało.
- Panie Jezu ludzie poczują się oszukani.
- Czy dlatego, że ktoś spiskuje za twoimi plecami, a nie zauważasz tego w swoje codzienności masz czuć się oszukany? On jej nie może zmienić.
A ty człowieku żyjesz ( o ile żyjesz) wedle woli Boga.
Grzech pierworodny musiał mieć swój skutek wedle woli Boga, także na zło i chęć dominacji grupy „wybranych” przekazywany z pokolenia na pokolenie.
- A reptilianie tak zwani?
- Te tajemnicę wyjaśnię Ci innym razem o ile nadal będziesz na mej drodze i będziesz nią postępował we wzroście ducha.
- Chwała Tobie Chryste.
Wielbi dusza moja Pana.

 Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

3 komentarze:

 1. Włączamy myślenie / wyłączamy milczenie. Wiedza warta rozdawania.
  Autorom podziękowania ślę serdeczne . Budzimy iskierki WIEDZY w sobie by je rozdawać...podaj dalej. Sprawdzaj, doświadczaj.Polecam .

  OdpowiedzUsuń
 2. Mało kto wie, że są dostępne skany czołowej pracy Kopernika i Retyka. Muszą tam być wypisane solidne bzdury, że nie chwalą się nimi wszędzie, choć to nie jest oryginalne wydanie łacińskie z 1543r., to i tak warto pobrać, szczególnie dla osób zainteresowanych mocniej Teocentryzmem (Niebocentryzmem). Zapraszamy także do czytania bloga p. Henryka, który również i tu się udziela: https://niebocentryzm.blogspot.com/2019/01/wahado-foucaulta-potwierdza.html?m=1

  Na ten moment udostępniam łącze do polskojęzycznego wydania "O przekrętach ciał diabelskich" z 1854r. Pobieramy w najwyższej jakości, tutaj jako "original file":

  https://commons.m.wikimedia.org/w/index.php?title=File%3APL_Miko%C5%82aja_Kopernika_Toru%C5%84czyka_O_obrotach_cia%C5%82_niebieskich_ksi%C4%85g_sze%C5%9B%C4%87.djvu&page=1

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko PRAWDA nas wyzwoli. Skoro żyjemy w kłamstwach powielanych przez wieki od dziecka to jak mamy iść drogą Prawdy?
  Teraz zaczynam rozumieć żyjących dziś ludzi. Dobrych ale letnich. Mają zamulone mózgi, nie są pewni co dobre a co złe. Nie uczy ich nikt odróżniania dobra od zła, Prawdy od kłamstwa,inteligencji od mądrości.
  Prośmy Pana Jezusa o "reset" na tym łez padolę, by Prawda jasniała jak słońce a zło było jawnie odrażające.
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.