UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


niedziela, 14 stycznia 2018

11 I 2018 cz. 2 Smoleńsk - Poseł Deptuła został zamordowany w Polsce

Pisz dziecko:)
 • O czym pisać Panie?
 • Zastanawiałeś się dzisiaj nad czarną skrzynka z Tupolewa.
  Każdy powinien wiedzieć ( i pamiętać), że czarne skrzynki na które natrafić miał wasz operator filmowy były w kolorze pomarańczowym. Oficjalnie odnaleziono je dopiero po trzech godzinach od czasu „ogłoszenia katastrofy”. To po pierwsze. Po drugie. Okazywane potem czarne skrzynki miały kolor czerwony.
  Już to powinno sprawić, że społeczeństwo nie akceptuje tego, jak [i] wiarygodności tych czarnych skrzynek.
  Jednakże tutaj, jak i w innych rzeczach tej sprawy prawda jest wymieszana z kłamstwem, albo raczej kłamstwo z domieszką prawdy. Co jest zresztą, jak wiedzą Ci, którzy się interesują, typowym sposobem działania służb specjalnych.
  Badane były czarne skrzynki z tupolewa, który wylądował na Jużnyj, ale owszem zmanipulowane choć nie w całości. Blisko było by je dostarczyć na miejsce rzekomej katastrofy na Siewiernyj. Jednak cała operacja musiała potrwać aż trzy godziny.
  Jeśli samolot lądował bez wysuniętego podwozia to parametry będą przecież przypominać ( w niektórych aspektach) to co się dziać miało z tupolewem, wedle oficjalnych wersji, na Siewierny.
 • Pożar tupolewa, ale już ugaszono”.
  Takie słowa były moje dzieci. Tak, niewielki pożar. Na pomoc przyszły służby ratownicze więc nikt niczego nie podejrzewał. Ale w Rosji są to często, jak wiecie, przebierańcy. Skoro na Okęciu zrobiono awarię podwozia ( iż się miało nie otworzyć i tak się stało) to przebierańcy, ekipy ratunkowe były już w pogotowiu.
  Pasażerowie i załoga niczego nie podejrzewali. Cieszyli się, że żyją, a potem puszczono gaz.
  Jednak i jak przypominam: nie wszyscy delegaci byli w tym samolocie. Dlatego jest różny stan zwłok „po katastrofie”.
  Osobno został zabity Potasiński, w innym miejscu i okolicznościach Karweta, którego mundur starano się upozorować jako mocno zniszczony po katastrofie jakby go wciągnął wirnik samolotu.
  Jak widzicie różny stan zwłok „po katastrofie” nie wskazuje na to iżby wszyscy byli w jednym samolocie. A jednak to wystarczyło na Polaków i poniekąd cały świat.
  Więc gdy mówi Wierzchowski, że widział zwłoki Katarzyny Doraczyńskiej na zainscenizowanym miejscu katastrofy Siewierny, to widział je rzeczywiście. „Miała lekko rozmazany makijaż i wyglądała jakby spała” powiedział. Więc łatwo się domyśleć iż była wśród Delegacji, która wylądowała awaryjnie na Jużnyj.
  Jak i inne osoby, które miały taki wygląd.
  (przerwane wysiadaniem z autobusu, kontynuacja później,w pociągu).
17.30

Cieszę się, dziecko, że wstałeś chociaż chciałeś spać w pociągu dodatkowo mając cały przedział dla siebie:) lecz i tak budzą Cię komunikaty, więc chciałem byśmy kontynuowali.

Teraz już, dziecko, bardziej jasna jest specyficzna reakcja posłanek Szczypińskiej i Kempy na cmentarzu w Katyniu. Było tak jak wtedy podejrzewałeś. Oto okazało się, że Delegacja leciała samolotem i wszyscy zginęli. A one też leciały samolotem. Nie przestraszony był A. Macierewicz lecz gdy wiemy, że jest człowiekiem Rosji (agentem GRU) jest to całkowicie zrozumiałe.
 • Panie Jezu jeszcze jest istotny rozdział tej Delegacji i skąd wiadomo było, że embrierem polecą Ci, którzy zostaną ocaleni, z tupolewa zabici, z jaka zabici (zestrzeleni) choć jak powiedziałeś Panie, chcieli ich przechwycić żywcem.
  -To właśnie był ten planista nad którym się zastanawiano. Tych, których nie dało się dopasować do odpowiedniego samolotu zamordowano w Polsce, na Okęciu i poza nim.
 • Był, Panie Jezu, jeszcze przypadek, że młody Deptuła zaraz po 10 kwietnia zaczął robić raban, bo jego ojciec miał jechać pociągiem a znalazł się w Delegacji tupolewa. Potem poinformował, że przyjaciele go odprowadzali i widzieli jak wsiadał do samolotu, machali mu.
  - Tak synu i uważałeś to za grandę, jak mówicie, iż ci przyjaciele mieli być do tego liczni, ale zostają anonimowi, podczas gdy nie ma żadnych relacji osób odprowadzających.
 • Szybko go przekonano, Panie Jezu, że ojciec leciał samolotem.
 • Widzisz synu, zamachowcy zawsze mają taką przewagę, że działają z zaskoczenia i wiedzą co chcą osiągnąć.
  Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Nie był zatem na to przygotowany. Może teraz postąpiłby inaczej. Kto raz przystanie na układ z mordercą nie jest łatwo mu się z tego uwolnić. Gdyby bronił swego a oddał mi się i wzywał pomocy mojej i mojej Matki zachowałbym go przy życiu. A ta niezłomna postawa poczyniłaby wyłom w smoleńskim kłamstwie. Lecz jemu tak jak i innym nie przyszła do głowy postawa: Niech się dzieje wola Twoja Panie, niechaj czynię co Ty chcesz abym czynił. W tej trudnej i strasznej sytuacji oddaję Ci się pod opiekę i opiekę Twojej Matki. Chcę pełnić tylko Twoją wolę, Panie. Ochroń mnie przed mordercami jeśli jest taka Twoja wola, Panie. Jeśli zechcesz mnie ocalić, bo Ty wszystko możesz, i chcesz abym mówił prawdę, dopomóż mi Panie w tym, bo słaby jestem, tym bardziej, że został zabity mój ojciec.
  Gdy mnie ocalisz, Panie, zechcę zawsze pełnić Twoją wolę, oddaję Ci się jako własność i dysponuj mną.
  Amen.
  Mógł tak zrobić każdy.
  Ja mogę obronić każdego.
 • Tak jak ocaliłem Ciebie gdy chcieli Cię zabić za Twoje analizy w lecie 2011 (tym bardziej, że występowałeś wtedy jak ktoś anonimowy). Ale pojechałeś do innej części Polski wypełniając moją wolę.
  Dobrze dziecko
  to tyle o tych sprawach dzisiaj.
  - Dziękuję, Panie Jezu, za te nowe słowa na
  temat Smoleńska.
  Chwała Tobie Chryste.
  - Amen
  moje dziecko.
5 komentarzy:

 1. +JMJ
  W przekazie pojawiło się kilka drobnych błędów stylistycznych (za co przepraszam), które powstały podczas przepisywania z rękopisu. Zostały poprawione.

  Z Panem Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 2. "była wśród Delegacji, która wylądowała awaryjnie na Jużnyj.
  Jak i inne osoby, które miały taki wygląd." + "potem wpuszczono gaz". Tzn że Ci którzy wylądowali byli zagazowani?

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, tak zresztą przypuszczał niejeden z tych, który uczestniczył w śledztwie obywatelskim, że te osoby, które "wyglądały jakby spały" zostały obezwładnione gazem, czy też nim bezpośrednio zabite.
  Nie możemy jednak mieć pewności, moim zdaniem, ze słów Pana Jezusa, że wszyscy, którzy byli w samolocie łącznie z załogą zostali obezwładnieni gazem bądź zabici w tym znajdującym się już na płycie lotniska Jużnyj samolocie. Być może jakieś osoby wyszły czy wyskoczyły, uciekały i zostały zabite "bez gazu'. Tego nie wiemy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tym, którzy nie widzieli polecam fabularny film fabularny "Plan lotu" z Jodie Foster z roku 2005. Można zobaczyć w nim jakie przekręty można robić co do prawdziwej czy fikcyjnej obecności pasażera, pasażerów na pokładzie.

  OdpowiedzUsuń
 5. I lądowanie kapitana Wrony. 1 listopada miał być dniem pamięci obojga narodów. Po opuszczeniu samolotu przez pasażerów okazało się że brakuje 12-tu obywateli Izraela. Tak gdzieś wyczytałem. Może kiedyś zapyta Pan o to?

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.