UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


sobota, 6 stycznia 2018

3 I 2018 cz. 2 Smoleńsk przyszedł na was i dlatego, że jesteście ludem starożytnym z długą tradycją, osiągnięciami i dlatego, że jesteście narodem wybranym.

Około 15.45

Pisz dziecko
Nie lękaj się.
< Zaczęły się pojawiać w duchu wyzwiska przeciwko mnie od Nieprzyjaciela>
Jak widzisz ten szum jest mocno dolegliwy. I Ty i Twoja mama w istotnej mierze i przede wszystkim tak się źle dziś czujecie.
Ofiaruj to mi.
 • Panie Jezu tu mieszkała rodzina z dzieckiem przez półtora roku.
 • Ja wiesz woda szumi w uciążliwy sposób gdy kaloryfery da się na maksymalną moc. Poza tym mówiłem, organizm odczuwa chociaż wielu ludziom zdaje się nie przeszkadzać.

21.25
Zapisz dziecko
Twoje złe samopoczucie i słabość fizyczna jest splotem kilku przyczyn, ale istotny jest szum wody w rurach.
Traktuj zatem przenosiny jako konieczność.
Czemu Cię, synu, nie ostrzegłem?
Nie chcę, dziecko, dawać Ci jasności co do wszystkich zdarzeń, chcę byś się trudził nad swoimi sprawami. Teraz daję Ci środki na życie, o które nie musisz zabiegać.
To wiele.
Bądź dobrej myśli, dziecko i nie przejmuj się tym, że przez kolejne przeprowadzki i szukanie mieszkania będziesz miał dla mnie o te rzeczy mniej czasu. Skoro dopuściłem.
Tak dziecko, chcę byś robił to i to lecz sprzeciwiam Ci się i Twoją chorobą i takimi rzeczami jak ta z mieszkaniem, mimo że daję Ci środki takie, że nie musisz się bardzo ograniczać. W Krzyżu jest słodycz i cierpienie. Więcej jest słodyczy, ale i cierpienia.

(pauza, rozmyślanie)

O czym chcesz pisać dziecko?
Myślisz o wysiłku, który sprawia Ci zapisywanie przekazów, zwłaszcza gdy dotyczą spraw ogólnych.
Synu, gdy będziesz osiem godzin w pracy co winno nastąpić jedna późną wiosną to przekazów będzie niewiele. Często to będą myśli na cały dzień, krótkie pouczenia. Chyba, że będziesz miał czas wolny, wolne dni to będzie ich więcej.
A teraz pisz dziecko.
Wrócimy do słowiańskich korzeni do korzeni lechickich.
Różnie nazywano przodków Polaków i różnie się nazywali. To wiecie. Wielu ludzi, zwłaszcza młodych, w Polsce interesuje się ostatnio tymi korzeniami.
Niechże jednak rozumieją, że Smoleńsk przyszedł na was i dlatego, że jesteście ludem starożytnym z długą tradycją, osiągnięciami i dlatego, że jesteście narodem wybranym.
Dopiero nim jednak mogliście być w pełni gdy przyjęliście Chrystusa jako Boga w Trójcy Jedynego, współistotnego Ojcu, który ukrył się w małym kawałku pszennego pieczywa.
A zostaliście narodem wybranym także ze względu na swoje pochodzenie i to, że ja jestem z was jako człowiek. Bowiem jak powiedziałem w przekazach mój ziemski przodek urodził się na Warmii tysiąc lat przed moim narodzeniem (zacytuj synu dokładnie):
- Podawanie dokładnych lat nie byłoby właściwe ( w sytuacji jaka panuje w nauce i związanych manipulacji). Jednakże było to już tysiąc lat przed Moim Narodzeniem.
- A skąd Panie Jezu był?
- Z Warmii.
< z drugiego przekazu C. P.>
- Panie Jezu czy Twój przodek o imieniu Iz http://cyprianpolakwiara.blogspot.com... skoro urodził się na Warmii, czy urodził się tam gdzie dzisiaj jest Gietrzwałd i może mieszkał czy też urodził się na miejscu w którym objawiła się Matka Boża?
- Tak dziecko. Tam się urodził i mieszkał.
- Chwała Tobie Chryste! Panie niezbadany.
Tam był jego dom? Tam gdzie objawiła się Matka Boża?
- Tak moje dziecko!
- Chwała Tobie Panie Przedwieczny.”
Przodek to Maryi dlatego też objawiła się w Gietrzwałdzie i jest to jedyne uznane objawienie Maryjne w Polsce.
Teraz jest już jasne dlaczego Gietrzwałd, ale ilu zechce to uznać. Gietrzwałd pojawia się tez w filmie „Proroctwo” o czym chciałeś wspomnieć:).

Podobnie jak Smoleńsk te korzenie muszą być znane i uznane.
Polacy są plemieniem królewskim, plemieniem Lechitów (mówiłem), którzy maja przewodzić innym nie na zasadzie przymusu, ale wyboru.

Jednak Polacy śpią i aby się obudzili będę musiał nimi potrząsnąć.
Niepodległości Polska nie straci, ale ucierpi.
Amen
moje dziecko
- Chwała Tobie Chryste.

< Pół godziny może po zapisaniu przekazu przejrzałem pobieżnie wiadomości wedle tego co nam podają. Jeden z trzech największych portali jednak nie wiedzieć czemu porzuciłem i zajrzałem ( co rzadko robię) na internetową stronę, która w artykułach jest linkowana poniżej. I proszę. Na pierwszym miejscu artykuł związany ze starożytnymi Lechitami. Oczywiście w linkowanych artykułach zawsze są manipulacje, jak zawsze w tego typu rzeczach gdy pisze się o nich oficjalnie lub gdy robi to także tzw Zachód. Prawda jednak przebija i z takich informacji.

Tak jak i przy okazji Chotyńca mamy, jakby inaczej, Scytów jako obce plemię, a Scytami nazywali nas Grecy, zresztą wydaje mi się, że słowo to może pochodzić od słowa „szczyt” czyli tarcza, jako charakterystyczna, najważniejsza część uzbrojenia.

Zatem mamy zalew odkryć archeologicznych w ostatnim czasie, nigdy ich tyle nie było co zgodne jest ze słowami Pana Jezusa, że wszystkie prawdy będą ujawnione (Apokalipsa, oraz Orędzia, w tym i te).Natrafiłem tam jeszcze na trzeci materiał o bodaj nowych ciałach białych ludzi znalezionych koło chińskiego muru i hipotezie iż słynna terakotowa armia była wzorowana na posążkach europejskich.
Oczywiście o Ariach – Słowianach ni słowa.

Swoją drogą niezwykłe, że gdy wszedłem na stronę to artykuł był na czołowym miejscu gdy przecież był sprzed kilku miesięcy. C. P.>

6 komentarzy:

 1. Co do Gietrzwałdu, to dobry wpis miała swego czasu Pantera. Ciekawostką(?) jest, że linię kolejową Olsztyn - Ostróda (Allenstein - Osterode) tyczono już po Objawieniach i naturalny przebieg winien mieć miejsce przez Gierzewałd, choćby z racji ruchu pielgrzymkowego. Jednak pokierowaną ją inaczej, a stacją najbliższą do Gietrzwałdu jest, nomen omen Biesal. Ciekawa okultystyczna zbieżność.

  OdpowiedzUsuń
 2. ps
  Wygląda na to, według moich odczuć, że Bestia coraz żwawiej powierzguje Wielką Nierządnicą. Sprawy zdają się nabierać tempa. Wymiana Szydło na Morawieckiego, to impuls do intensywniejszej konfrontacji ichniej.
  Zaproszono do grona gremium Bestii "śmiesznego" przedstawiciela Nierządnicy. A to grozi młynem.
  Zobaczymy, takie mam odczucia.
  Ciekaw jestem Pańskiej opinii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Morawiecki ? jeśli znów Polacy naiwnie myślą , że miast otworzyć oczy i mózg skamieniały na Smoleńsk i przestać nazywać te zbrodnię < katastrofą > , miast otworzyć oczy i skamieniałe serca na Boga i upaść przed NIM na twarz , że to Morawiecki przyniesie nam "ułudę szczęścia" ,które to zawsze ma drugą stronę to szczęście jakim jest strach , to nasze potrząśnięcie nas przez Boga będzie rzeczywiście bolesne dla wielu z nas

   Usuń
  2. +JMJ
   Odpowiedzią są też słowa z przekazu z 7 stycznia
   "lecz wtedy będzie już ucisk ( na Polaków). Już jest lecz jeszcze go nie widać. Nie widzi przeciętny Polak."

   Samej zmiany rządu nie śledziłem nawet pobieżnie. tyle do mnie dotarło co przypadkiem. Oczywiście brałem to ze względu na osobę jako przyśpieszenie NWO.
   Po kątem tego , że Bestia wymachuje coraz bardziej Wielką Nierządnicą i rządu, w tym premierów nie patrzyłem. De facto wielkiej Nierządnicy jeszcze nie ma mimo masonerii w szeregach Kościoła i sekty satanistycznej w samym Watykanie.
   Trzeba tez zaznaczyć , że oczywiście i Szydło i Morawiecki muszą być "narodowo słuszni". O ile u Szydło jeszcze jest rzekome ciepło o tyle u młodego Morawieckiego jest zimny błysk w oku. To młodsze pokolenie będzie gorsze i bardziej bezlitosne niż starsze.
   Sprawa Morawieckich też ciekawa. Trochę by trzeba napisać. Znałem się dobrze swego czasu z Sokołowskim (chyba Mariusz bo już dobrze nie pamiętam). Jeden z dwóch ludzi z Partii Wolności Kornela Morawieckiego oskarżanych na początku lat 90- tych o obrażanie Wałęsy, że jest on Bolkiem.
   Teraz gdy "wszyscy' mówią, że Bolek nikt o nich nie chce pamiętać. (Chłopak był ciągany po sądach przez cztery lata chyba). I stary Kornek nie chce pamiętać..
   Zatem patrzę pod kątem agentury rosyjskiej. Jest ktoś kto mówi o ich powiązaniach z WSI (prokurator, który obecnie mieszka w Niemczech), dostępne w Internecie.
   I rosnący wpływ szeroko pojętej agentury rosyjskiej zgodnie ze słowami skierowanymi do Adama Człowieka iż USA chcą oddać Polskę pod Rosji, Polskę ale i Europę. jako podział świata bo sami nie dadzą rady połknąć i łatwiej wprowadzić nowy porządek świata. Kaczyński, Macierewicz, Szydło była jak się wydaje nie ruska.
   Kompromitacja PO przed wyborami podsłuchy za czym stali jak się przecież niemal oficjalnie mówi ludzie powiązani z rosyjskimi służbami.
   500 plus nie do przebicia i stąd zapewne protesty PO i jej przybudówek. ale to oczywiście gryzienie się po kostkach w ramach agentur ich służalców.

   Z Panem Bogiem

   Usuń
  3. dodam tylko , że pani Szydło obiecała uczestniczyć w pseudointronizacji w Lagiewnikach / listopad 2106 / ,. Jednak miast być w Krakwie wylądowała w tym czasie w Izraelu , gdzie miała wypadek - osztrzeżenie ?
   Wychowała syna na księdza , jest ciepła osobą , ale czy to były asumpty by bronić Boga w Polsce , by walczyć o Królowanie Jezusa Chrystusa w Polsce? Czy uprawiając politykę Pani Szydło była świadoma w jakie bagno sie pakuje a może była naiwnie przekonana , że wprowadzi Dekalog w Polsce ?? , że wprowadzi Prawo Boże .....oprócz ludzkiego.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.