UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


czwartek, 20 grudnia 2018

18 XII 2018 Czy powinni zostać mieszkający blisko Warszawy/ Mojżesz walczył z Lechitami/ Skutki promieniowania bomby rzuconej na Warszawę


Wtorek, 18 grudniaOO:20Pisz dziecko

- Cóż zapisać słodki Jezu, najświętszy nasz Panie, Królu nasz i Zbawco.
- Dużo jest, dziecko, rzeczy do pisania, a czasu coraz mniej.
- Tak na pewno jest Panie Jezu.
- O czym chcesz dzisiaj pisać moje dziecko?
- Cóż, Panie Jezu, o Czasach Ostatnich.
- Wiem, że Cię to, dziecko, aż tak bardzo nie interesuje. Znasz swoją drogę o ile pozostaniesz na Mojej. Pytasz ze względu na innych.
Pytaj zatem.
- Czy Szczecin będzie jednak zniszczony?
- Nie dziecko, nie będzie, tak obiecałem moim wybranym.
- Czy ci którzy mieszkają poza Warszawą, poza granicami miasta, ale blisko niej ucierpią gdy zginie miasto?
- Rozsądek nakazuje unikać mieszkania blisko takiego miasta. Do pięćdziesięciu kilometrów od Warszawy mieszkańcy też winni się wyprowadzić. Nie mówię tego, że zginą, ale powinni się wyprowadzić.
Czy znacie kogoś kto chce w łóżku leżeć koło trupa? Nie chce tego żaden zdrowy psychicznie człowiek.
- Dziękuję, Panie Jezu za to wyjaśnienie. To sprawa jest jasna.
- Czy, Panie Jezu,  ta wizja, że kolorowa ludność będzie nożami szlachtować kobiety w Warszawie a mężczyźni nie będą umieli się temu przeciwstawić jest możliwa? < To nie moja wizja a przeczytana, cytowana przez kogoś w mailu do mnie. C.P.>
- Jest to możliwe dziecko, bowiem nieszczęście może dotykać miasta sodomskie nim przyjdzie ostateczna zagłada.
- A ta władza chce nas rozbroić całkowicie. Nawet zabronić pistoletów czarnoprochowych.
- Chcą was obrócić w niewolników, bez broni, bez obrony, bez wolności i godnych środków do życia i do rozwoju.
Dzielcie się dzieci swymi środkami bo i czasu na to jest co raz mniej. Wszystko się zmieni  i nie będziecie mogli robić tego jak teraz.
Nie żałujcie nawet bardzo dużych kwot jeśli możecie je uzyskać ze swych zasobów. Niech wam nic nie będzie dużo na pożyteczne cele, sto tysięcy ni milion.

- Panie Jezu obawiam się sprawdzenia tego dotyczącego córki <czyjejś córki C.P.> do końca roku. Czy gniewasz się na mnie śliczny Jezu i to Cię zasmuca?
- Nie gniewam się dziecko i to Mnie nie zasmuca.
Jeśli przestał wierzyć w te Orędzia nie mogę mu tego uczynić.
- Jaka szkoda, Panie Jezu.
- Tak dziecko, wielka szkoda.
- A ci wiadomi ludzie? Powiedziałeś, Panie, że nikt z nich nie dożyje końca 2018. O to też się lękam czy się sprawdzi. Czy gniewasz się na mnie słodki Jezu i czy to Cię zasmuca?
- Nie dziecko, nie gniewam się ani to mnie nie zasmuca.
- Czy zależy to od mojej wiary.
- Tak dziecko.
- Och.
Ale dlaczego. Panie Jezu.
- Bo jest to dla Ciebie dodatkowe, ważne potwierdzenie tych Orędzi. Jeśli tu nie będziesz miał wiary nie może się stać.
- Panie Jezu..
Jezu ufam Tobie.
- Co mam czynić Panie abyś zamienił mi tę chorobę na inną?
- Modlić się o to, zanurzać się we Mnie, w tej sprawie.
- Dobrze, Panie Jezu.Piszmy dziecko.

- Tak, Panie Jezu.
- Pytaj dziecko.
- Czy, Panie Jezu, Mojżesz walczył z Lechitami? Czy to może być prawda?
- Tak dziecko, walczył.
- Ojej, Panie Jezu.
- Niestety, dziecko, tak było.
- Ale wśród wychodzących z Mojżeszem z Egiptu byli Słowianie?
- Tak dziecko.


- Dlaczego, Panie Jezu, kobieta ma większe bogactwo odczuwania seksualnego niż mężczyzna?
- Tak to uczyniłem, lecz pamiętajcie, że to jest po grzechu pierworodnym.
- Tak Panie Jezu.
- :)


- Czy te, Panie Jezu, trujące wyziewy, jeśli byłaby to bomba nuklearna rzucona na Warszawę rozszerzą się daleko, czy skutki odczuje cała Polska, a zwłaszcza przyległe tereny?
- Nie odczuje tego cała Polska. Owszem, wzrośnie poziom promieniowania, ale w tak minimalnym stopniu, że nie będzie to bardziej szkodliwe niż chemtrails nad waszymi głowami jednorazowo. A nawet mniej.
Wrogowie wasi nie chcą wyeliminować życia w Polsce, zniszczyć przyrody (dla siebie) tylko rzucić was na kolana.
W WTC też użyto nowoczesnej bomby nuklearnej (bomb).

Na tym zakończymy dziś moje dziecko.
- Dziękuję słodki Jezu.
Chwała Tobie Chryste.

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

38 komentarzy:

 1. Panie Cyprianie mam takie pytanie czy na czasy w których żyjemy pożyczka w banku tak do 50 tys zł to dobry pomysł? Pamietam, że Pan Jezus odradzał trzymania pieniedzy w banku i planowania dużych inwestycji ale zamierzam wykończyć dom dlatego pytam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +JMj
   Nie należy trzymać pieniędzy w banku, ale pożyczka nie jest z tym równoznaczna. Ale jeśli ktoś chce trzymać pożyczone pieniądze w banku nie powinien tego robić.
   A duże inwestycje? Jeśli jest to konieczne. Ale jeśli tylko na zasadzie : fajnie byłoby rozbudować sobie dom to nie.

   Usuń
 2. Piszesz człowieku
  Panie Jezu obawiam się sprawdzenia tego dotyczącego córki do końca roku. Czy gniewasz się na mnie śliczny Jezu i to Cię zasmuca?
  - Nie gniewam się dziecko i to Mnie nie zasmuca.
  Jeśli przestał wierzyć w te Orędzia nie mogę mu tego uczynić.
  - Jaka szkoda, Panie Jezu.
  - Tak dziecko, wielka szkoda.
  - A ci wiadomi ludzie? Powiedziałeś, Panie, że nikt z nich nie dożyje końca 2018.

  idź do spowiedzi i odetnij się od przekleństw i złorzeczeń czyjejkolwiek córce i nie życz śmierci nikomu oraz nie błagaj Jezusa, by ktoś wierzył w twoje orędzia, nie służ diabłu bo inaczej zacznie się zemsta Boga Żywego na tobie

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy. .Nikt cie tu na sile nie trzyma ..Przestań też w chodzić w Parade Panu Jezusowi KÓRY Jako BÓG wybrał Pana Cypriana..Podobnie było też u Pani MIECZYSŁAWA Kordas Mistyczki którą Sw Pamieci Ks Kiersztyn oczernił w Internecie a za to Pan Bóg go zebrał z tego Świata

  OdpowiedzUsuń
 4. a co z Częstochową ,krakowem, Czy się ostoją?

  OdpowiedzUsuń
 5. Podają, że 3 stycznia ma być przesłuchiwana w prokuraturze żona Dukaczewskiego, która tłumaczyła rozmowę Tuska z Putinem w Smoleńsku i klangor podnieśli wszyscy żyjący byli prezydenci III RP, duża część ministrów i byłych premierów, że tajemnica służbowa, certyfikaty itp i tralala. A Boluś mówi mniej więcej w ten deseń: jeśli to wszystko się ujawni, to nie chciałbym być w skórze Kaczyńskich i że brat zabił brata a drugi skończy w wariatkowie.
  Coś - wygląda na to, że jest szykowane do odpalenia.
  W Rosji kwestia autokefalii Kościoła Prawosławnego na Ukrainie i wyrok sądu najwyższego, że "liczbę' ofiar holocaustu można kwestionować.
  Wygląda na to, że tężeje walka frakcji w GRU, a może i w ten konflikt może być zaangażowane KGB?
  Zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj, będzie się działo w Nowym Roku...

  OdpowiedzUsuń
 7. WIELKIE ZAGROŻENIE DLA POLAKÓW:

  5G to ludobójstwo na Polakach zaplanowane przez globalistów i syjonistów - Ewa Pawela https://www.youtube.com/watch?v=az7wYM_sUEQ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Pani Paweli mam duży dystans. Kiedyś słuchałem jej opowieści o tym jak to była przez długi czas, wraz ze swą rodziną we Wrocławiu, poddawana działaniu broni psychologicznej. Dziwne mi się to wydawało, że niby taka mądra osoba i etyczna godzi się na tortury własne, ale przede wszystkim swoich rodziców, zapewne bogu ducha winnych.
   Choć nie oznacza to wcale, że zagrożenie, które naświetla nie jest realne.

   Usuń
  2. Ja do wielu osób, stacji TV również mam duży dystans. Wiem, że mówiąc 95% prawdy można przemycić 5% manipulacyjnych informacji. Na razie zbyt mało znam wypowiedzi p. Ewy Paweli, aby je oceniać.

   Z wykształcenia jestem inżynierem, słyszałam wcześniej o technologii G5, wiem o dużych zagrożenia zdrowotnych sieci telekomunikacyjnych już dzisiaj działających przy prawnie zagwarantowanym ograniczeniom częstotliwości fal elektromagnetycznych.

   Zainteresowałam się wskazaną pod filmem stroną ministerstwa cyfryzacji https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12318651/katalog/12553351#12553351

   Jest to bardzo poważny, drogi projekt, który znosi dzisiejsze ograniczenia i zakłada wielką niekontrolowaną rozbudowę sieci szczególnie w miastach o większym zaludnieniu.   Usuń
  3. Informacja o tym projekcie - sama w sobie - zapewne jest prawdziwa i opis jego istoty też. Nawet wujek google odsyła do tzw. "Internetu rzeczy", a to wprost do tzw. "inteligentnych systemów", czy to urządzeń, budynków, tudzież miast. W sumie jak u Philipa K. Dicka.
   Natomiast zastanawia mnie ta "troska" tych dwóch Anglików. Pierwszy, ponoć rolnik, drugi były agent służb. Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak "były agent", po drugie działalność Albionu raczej nie wynika z empatii, czy z altruizmu.
   Natomiast rzeczą oczywistą jest, iż pieniądze pozyskanie z tzw. "uszczelnienia VAT" muszą gdzieś być redystrybuowane.
   Za PO trafiały do kieszeni różnych rabusiów i oligarchów, zaś teraz trafiają do budżetu, ale na co idą dalej, tego nie wiemy i możemy przypuszczać. Ja zakładam, że idą na wojsko, nowe technologie, w tym to o czym powiada Pani Pawela, plus "Ceło 2". Programy socjalne, zaś idą z kredytów, a zatem zadłużanie kraju jest obecnie o wiele większe niż przed 2016 rokiem.
   Istotne jest - wracając do 5 G - zakłócanie komunikacji pomiędzy błonami komórkowymi falami 1 mm. To może być dewastacyjne okrutnie. Wygląda na to, że do tej pory nie mogli się pod te częstotliwości jeszcze podszyć.

   Usuń
  4. Dodam, że szykują coś więcej. Skoszarowanie ludzi w dużych ośrodkach miejskich i wygaszanie aktywności ludzkiej z tzw. "interioru". Temu służy m.in. obecny atak na silniki dieslowskie, a dalej uderzą w benzynowe. Silniki elektryczne będą wymagały ładowania, a stacji ładunkowych nie rozmieszczą tak jak stacji paliw płynnych. Symptomy tego procederu można zaobserwować po likwidacji kominikacji publicznej innej, aniżeli w obrębie aglomeracji, tudzież konurbacji, pomiędzy aglomeracjami i dużymi ośrodkami oraz docelowo do tych miejsc. Likwiduje się komunikację pomiędzy małymi ośrodkami, a wykorzystuje się do tego instytucję podziału administracyjnego po 1999r. oraz przerzucenie głównego ciężaru finansowania komunikacji publicznej na celowo i systematycznie zadłużane samorządy. To w Polsce.

   Usuń
  5. Najbardziej przeraża mnie fakt, że nie mam zaufania do naszych "rządzących". Chcą nas skoszarować w dużych aglomeracjach. Przypuszczam że posiadają już wystarczająco dużo środków, aby nas zniewolić.

   Podstawowe projekty z wykorzystaniem energii elektromagnetycznej są objęte tajemnicą wojskową. Wiadomo że na terenie Polski zainstalowano już stację HAARP, latami pracowali na projektem INDECT. Kiedy nie mam dostępu do najnowszych rozwiązań technologicznych, niepokoi mnie ustawa zezwalająca obcym podmiotom na stawianie bez zezwoleń jakiś stacji.

   Usuń
 8. W mediach często mówi się o zagrożeniach, nadużyciach. Za mało słyszymy o wielkich sukcesach naszych Rodaków.

  W 2018 roku rozpoczął się proces beatyfikacyjny o. Mariana Żelazka. Z notki "Gwiazdka" - wspomnienia o. Mariana Żelazka https://www.salon24.pl/u/niewiarygodne/919202,nadzieja dowiemy się, jak ten wspaniały człowiek wspomina święta w obozie koncentracyjnym w 1940 roku i na misjach w Indiach.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziś tsunami w Indonezji a 23 XI 2018 r. Pan Jezus mówił w tych orędziach o obudzeniu wulkanów w miejscach turystycznych. Daje to do myślenia.

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam,

  Pan Jezus powiedział, że orędzia Marii Bożego Miłosierdzia (MBM) są prawdziwe i są skierowane dla całego świata a w szczególności do świata zachodniego jako spadkobierców byłego imperium zachodniego. Link do strony w języku polskim: http://www.paruzja.info/index.php
  Jest tam Księga Prawdy ( http://www.paruzja.info/pliki/2010-15.pdf) w której są opisane przyszłe wydarzenia. Podano tam również modlitwy oraz pieczęć która będzie chroniła jego Kościół Reszty przed wielkim prześladowaniem i innymi wydarzeniami. Jeśli chcecie się ostać w tych czasach grozy to proszę się z zapoznać z tymi orędziami. Pan powiedział, że wielu potępia te orędzia z powodu pychy i zazdrości, że Bóg nie do nich skierował te słowa. Dotyczy to w szczególności księży i biskupów. Natomiast orędzia skierowane do Pana Krzysztofa dotyczą w szczególności Polski i również są prawdziwe. Bóg wzywa wszystkie Dzieci Boże do zapoznania się z orędziami MBM a w szczególności do codziennych modlitw, które tam są podane.

  Pozdrowienie

  Henoch

  OdpowiedzUsuń
 11. witam
  Jestem rolnikiem czy należy sprzedawać zboże czy trzymać i robić zapasy tak jak by miała być wojna Józef

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt chyba nie wie kiedy wybuchnie wojna, moim zdaniem może niedługo ale wiele chyba zależy od postawy i nawrócenia ludzi. Jak mnie pamięć nie myli to czytałem w innych proroctwach aby mieć własne nasiona bo będzie głód na Ziemi więc nawet jeśli pan nie zrobi zapasów zboża jak na wojnę warto chyba mieć nasiona na zasiew (zboża, warzywa). Warto chyba wsłuchać się w swoje serce i zobaczyć co daje pokój serca.

   Usuń
  2. +JMJ
   Jeśli potrzeba na życie, na zasiew na następny rok itd., to trzeba sprzedać.
   Najlepiej sprzedać jak najmniej to możliwe, a resztę zostawić. W razie potrzeby można sprzedawać później.

   Usuń
 12. Witam Panie Krzysztofie i wszystkich czytelnikow Oredzi Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Chcialbym wam wszystkim zyczyc Wesolych Swiat i wzrastania ku gorze��. Z Panem Bogiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mocnych postanowień poprawy i realnej poprawy.SILNI BOGIEM(w3św.)☝☝☝☝☝☝☝🔔👏🔔👏🔔👏🔔👏🔔👏🔔👏🔔❗🌈❗☀❗❗💒❗❗☀❗🌈❗☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀💒☀☀☀☀☀☀

   Usuń
  2. Powyższy kom.dodałem o 16:39,a ten teraz o 16:40.Taka PRAWDA.Ten systemik tu podaje kłamliwą godzinę.PRAWDA>>>TAK👏❗❗

   Usuń
  3. Godzina jest prawdziwa tylko ,że czas pacyfczny

   Usuń
 13. Niech nam Dobry Bóg błogosławi na ten święty czas .
  Panie Jezu dziękujemy za białe święta-dziękujemy za to ,ze jesteś z nami .

  OdpowiedzUsuń
 14. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich z was i waszych rodzin.

  OdpowiedzUsuń
 15. Wszystkim czytelnikom i waszym rodzina oraz naszemu prorokowi życzę wesołych świąt Bożego narodzenia oraz błogosławieństwa Bożego na nadchodzący nowy rok. Panie Jezu zlituj się nad nami i miej nas w swojej opiece..
  Michał

  OdpowiedzUsuń
 16. Życzę wszystkim zdrowia, miłości i wielu łask Bożych od małego Jezusa, a p. CYPRIANOWI siły i wytrwałości, a naszemu Panu Jezusowi cierpliwosci i jak najwiecej miłości od ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy ktoś może zaczął kiedyś zbierać chociaż cześć wiadmososci o Smoleńsku na tym blogu? Opisujac w ktorym roku miesiacu i dniu zastały te wiadomości przekazane w celu poukładania tego wszystkiego? Nadeszła mnie tak myśl moze przdałoby się to kanału na Yt lub do rozszerzenia tematu Smoleńska w internecie oisujac pewne potrwierdzone fakty w tym blogu podane, ale treści na tym blogu jest dużo a ja mam szkołę czy może byłby ktos lub wiecej osób chetny do przeszukania kazdego wpisu i wypisania gdzie co i oczym zwiazane o Smoleńsku poukladania informacji o Smoleńsku na tym blogu opisania i znalezienia tego co jest zapisane miedzy wierszAmi aby było łatwiej to poukladać i posługiwać sie tym w przyszłości. Jakby np. znalazła sie chociaż druga osoba tood poczatku tego blogu ja bym czytał np ja czytam 1 miesiac on 2 i wypisujemy i opisuje co gdzie o czym zwiazne ze smolenskiem.Co Wy o tym myślicie????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Orędzia o Smoleńsku są zebrane do wiosny i ukazały się razem zamieszczone zbiorowo przy pod jednym z Orędzi. Na pewno zostanie to uzupełnione.
   Jeśli wpiszemy w wyszukiwarkę na blogu "smoleńsk" to ukażą się nam kolejno, według dat.

   Usuń
 18. +JMJ

  Wszystkim Czytelnikom tych Orędzi (przekazów) Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.
  Niechaj Błogosławi Boża Dziecina, daje radość i pokój,
  a Święta Rodzina będzie wzorem i oparciem.
  Chwała Bogu na Wysokościach
  A na ziemi pokó ludziom dobrej woli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekujemy za zyczenia
   I tez zycze zdrowia ,sil aby pJezus dalej nam slowa przekazywal przez pana,bo to.nasze zycie I.czujemy sie samotni bez nich.
   Dziekuje za wszystko.

   Usuń
 19. Panie Cyprianie
  Dzis Swieta a ja placze bo.smutno mi bardzo,
  Daje pana slowa Jezusa na fb
  O Lechi I.Chrobrym to sie smieja ze mnie zem.psychiczna ,wiem ze jestem nikim dla Boga I ludzi ale slowa Jezusa sa moja jedyna pociecha ,lubie sie nimi chwalic bo ja taka madra nie jestem.byc cos madrego napisac od siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +JMJ
   Proszę powiedzieć, że nie mają wiedzy.
   Zatrzymali się na etapie podstawówki w tych i innych sprawach, zapewne także gdy idzie o wiarę.
   Gdy idzie o starożytną Lechię i inne tematy Pana Jezus zwykle mówi o tym co już jest częściowo udokumentowane.
   Więc, żeby dać odpór ludziom którzy mogą być niechętni Orędziom należy się do takiej wiedzy i ustaleń odwołać.
   Tak samo poprzez mnie dał Pana Jezus wiedzę o Smoleńsku dlatego też, że miałem tutaj wiedzę z ustaleń i sam w tych ustaleniach uczestniczyłem. inaczej trudno byłoby mi to dawać innym gdybym sądził, ze Delegacja rozbiła się na Siewierny w liczbie 96.

   Z Panem Bogiem

   Usuń
 20. Pomieszanie prawdy z kłamstwem czyli kolejny "mędrzec" który
  niby mówi o przekłamaniu Biblii (nie wiem czy przekłamali akurat to
  takze nie wypowiadam się. Grają na autorytetach a czy ten autorytet to rzeczywiscie autorytet? Czy widzi raczej zakłamanie tylko tam gdzie mu pasuje !? ),
  o sprofanowanym wystroju masońskim
  w świątyniach Watykańskich, o czarnych mszach w Watykanie
  a jednocześnie puentą na koniec filmiku

  [youtube: M.K TV ( ZAKLAMANA BIBLIA ORAZ RYTULALY W WATYKANIE ) ]

  "..a my słowianie jesteśmy ofiarami tzw cywilizacji łacińskiej
  która to zdziesiątkowała słowian
  wprowadzając swoje rządy cesarstwa Rzymskiego pod płaszczem
  Kościoła Rzymsko Katolickiego
  OBUDŹCIE SIĘ MOI DRODZY I W KOŃCU TO ZROZUMCIE
  ŻE W KOŚCIELE NIE MA BOGA BO BOGA NOSI SIĘ W SERCU.."

  odciąga zdezorientowanych zewsząd w tych czasach ludzi
  od !!! NAJWAŻNIEJSZYCH DLA NAS ZBAWCZYCH SAKRAMENTÓW !!!
  które są tylko w Kościele Katolickim !!!

  OdpowiedzUsuń
 21. I nastepne cytaty tym razem z
  [youtube: M.K TV ( KOSCIOL RZYMSKO-KATOLICKI-NAJWIEKSZY OKUPANT NAS SLOWIAN )]
  "..nie istnieje żadna ewidencja historyczna na temat istnienia Mojżesza,
  wyjścia z Egiptu czy też Abrachama obok wielu innych historii
  które zostały zwyczajnie zapożyczone ze starszych religii dlatego nie
  mają one żadnych podstaw wiarygodności świętośći tym bardziej natchnienia
  ... gdzie dzieła platona skopiował św Augustyn
  ... tak wiec gdy nasi przodkowie leczyli różne dolegliwości ziołami
  w chrześcijanstwie leczono rozpalonym metalem czego np
  doświadczył Franciszek z Asurzu
  ... Biblia..bedącej czesto plagiatem często starszej niz chrzescijaństwo religii
  ... my żydzi nie czytamy Biblii my ją piszemy
  ... w końcu to jedynie judeochrześcijańska Biblia mówi ze to oni są narodem wybranym
  a wszystkie inne narody są niczym lub aby im służyły w myśl kolejnych cytatów Biblijnych..;
  - "Twarzą do ziemi oddawać ci beda pokłon i lizać kurz z nóg twoich" Iz 49 roz.
  i pytanie ilu z pośród papierzy było żydami ? ..
  bóstwo do którego zaczeli modlić się słowianie którzy przyjeli chrzescijaństwo
  wg kolejnych cytatów Biblii nakazało aby wszystkie narody stały sie
  niewolnikami semitów. Oto co pisze Izajasz "Bo oto ciemność pokrywa ziemię i gęsty
  mrok spowija ludy a ponad toba jasnieje pan i jego chwała jawi się nad tobą"
  Nad kim? Oczywiście nad izraelem. I pujdą narody. Jakie narody? Oczywiście nie żydowskie
  do twojego światła. Królowie do blasku twojego wschodu, podnies oczy w około i zobacz
  ci wszyscy zebrani zdążają do ciebie. To również z księgi Izajasza roz. 60
  Tu na uwagę zasługuje ważna rzecz, mianowicie określenie świecące światło
  pochodzące od semickiego bóstwa a oznacza to iż pozostałe ludy na ziemi są w mroku i
  ciemności czyli cierpią na duchowe i umysłowe upośledzenie i jeżeli nie przyjmą owego swiatła czyli nauki zostaną zniszczeni. (Izajasz roz. 6) Bo naród i królestwo które by ci
  nie słuzyły, czyli semitą lub żydom jak kto woli wyginą, poganie zostaną całkiem wygładzeni.
  Są to nietylko słowa wypowiedziane przez wpół szalonego proroka starego testamentu ale
  szczerze i jasno opisane w Biblii ludobójstwa całych narodów które zostało przedstawione jako radosny czyn judeo chrześcijańskiego bożka Jahwe
  ... ... ...
  ogólnie rzecz biorąc religie Abrachamowe czyli judaizm Chrzescijanstwo islam
  wraz ze swoją specyficzną mentalnością, sposobem patrzenia na swiat
  są znacznie wiecej niz nieprzychylne nam jako słowianom,
  można powiedziec ze naleza do duchowej i intelektualnej trucizny
  która powoli i skutecznie zabija i niszczy wszystko co sie im sprzeciwia
  .. i jest zupełnym przeciwieństwem nauki.
  Czy już rozumiecie dla czego jest tak wazny i istotny oraz potrzebny
  proces dejahwizacji polskiego społeczeństwa i odrzucenie religijnych kłamstw
  by nie utracić naszej słowiańskiej tożsamości?"

  KTO JEST GORĄCY TO NIE DA SIE ZWIEŚĆ
  ALE CO Z RESZTA, SZCZEGÓLNIE JAK LETNI SA W NASZEJ RODZINIE?
  FAJNIE JAKBY PAN JEZUS SIE JAKOŚ ODNIÓSŁ DO TEGO.

  OdpowiedzUsuń
 22. Panie Tomaszu!
  Wpadl Pan we wtorny poganizm, i z uporem odrzuca ZYJACEGO PANA JEZUSA! ZBAWICIELA; MESJASZA. Prosze uwazac! kiedys bedzie sie musial Pan z NIM spotkac, twarza w Twarz ...moze na Ostrzezeniu...i co MU Pan powie?

  OdpowiedzUsuń
 23. Unknown problem z czytaniem ze zrozumieniem ?? Cytuje to co mi sie nie podoba z filmików

  OdpowiedzUsuń
 24. +JMJ
  Nie kłócić mi się tutaj w Święta.
  Pax, Pax, Pax.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.