UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


niedziela, 11 sierpnia 2019

30 VII, 1, 2 VIII 2019 Mojżesz, Porady dla małżonków dotyczące pożycia małżeńskiego

Przekazy te były umieszczane wcześniej, ale jak zawsze w kolejności.
Pod Orędziami są uwagi.
C.P.

Wtorek, 30 lipca


10.39

Zapisz dziecko
- Jak ci mówiłem nie przejmuj się tą niewiastą.
Nie potrafi sprawić by na odległość być dla Ciebie otuchą a nie ciężarem. Zasypuje Cię e-mailami i oczekuje na Twą odpowiedź, mimo że powiedziałem iż nie napiszesz ani słowa. Chrystus Chrystusem a „facet” musi pokazać, że kocha?:) Tak to jest moja córko?
Twoja córka właśnie, w tej sytuacji zachowałaby się bardziej rozsądnie nawet jakby była bardzo zakochana. Nie narzucałaby się a byłaby bardziej... z boku.
Uważaj moja córko gdyż zepsuć możesz tę miłość. Musisz być cierpliwa i nie narzucać się.
Masz swoje obowiązki i nie masz też czasu by wiele pisać.
Kilka ciepłych słów do Twego Krzysztofa i to Ci powinno wystarczyć.
Nie może być bombardowany Twymi e-mailami. Nawet jak nie odpisuje.
Macie się spotkać, nic się tu nie zmieni. Krzysztof nie szuka innej kandydatki na żonę. Tym bardziej, że zaakceptowała go Twoja córka.
Jeśli by miał potrzebę spotkać się z inną kobietą (zawsze czysto:) to dlatego, że go zamęczasz.
Zostaw tę energię i wybuch miłości na waszą bliskość. Wtedy pokażesz co potrafisz:).
Masz być jego podporą, także na odległość, a nie strapieniem. W swoich pragnieniach względem Krzysztofa staraj się szukać Mojej Woli. Czy te e-maile ciągłe z wymuszaniem na nim choć słowa to Moja Wola? (Pan Jezus grozi palcem).

Z Bogiem moje dziecko.


........................................................

Czwartek, 1 sierpnia


- Tak, to prawda dziecko. Mojżesz był Słowianinem z tych Słowian w Egipcie, którym nie udało się przejęcie władzy i byli uciskani podobnie jak Semici.
Och Panie i walczył z Lechitami?
- A jednak dziecko.
Takie walki były zawsze, wśród różnych ludów a i byli przecież Słowianie, którzy służyli Rzymowi, a mieli tam wysokie godności. Po prostu bardziej im odpowiadała rzymska cywilizacja tak jak byli śląscy Piastowie, którzy kochali Niemców i wszystko co niemieckie.
Czy Mojżesz mówił po słowiańsku, po polsku?
Tak, posługiwał się tym językiem i w tym języku rozmawiał z Bogiem.
A czy prawdziwy jest źródłosłów imienia Mojżesz jako słowiański.
- Tak dziecko. Miał zresztą siostrę o imieniu Mirjam, której to imię pozostało niezmienione i jak wiadomo to imię Mojej Matki czyli jestem pokojem.
- A czy te rogi na głowie jakby rogi tura czy innego zwierzęcia na głowie Mojżesza to nawiązanie do tego w co wierzyli Słowianie?
- Tak dziecko.
- Ale po co?
- I na to przyjdzie odpowiedź.
- Ale dlaczego, Panie, Słowianinowi, przodkowi Polaków?
- Powiedziałem ci przecież, że przodkowie Polaków, Lehici < należy pisać przez samo „h”, dodane na życzenie Pana Jezusa C.P> zostali wybrani jeszcze przed Moim Narodzeniem się.
Przodkowie Mojżesza także pochodzą z dzisiejszych ziem polskich.
- Ale nie z Warmii?
- Nie, nie z Warmii.
- A skąd Panie Jezu?
- Z Dolnego Śląska.
Och Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Bardzo dziękuję.

21.53

Zapisz dziecko
- Wrócę ci dobrą sprawność fizyczną i odpowiednią siłę, ale (gdy będziesz zdrowy) musisz sam o to zadbać przez regularne pływanie, rower, gimnastykę, szermierkę i także ćwiczenia siłowe.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

...........................................................

Piątek, 2 sierpnia

00:30


- Nie możesz spać dziecko to piszmy.
Dobrze Panie Jezu.
-:)

(pauza)

Będziemy pisać o modlitwie.

- Modlitwa to jest dar. To, że człowiek może się modlić jest darem i przywilejem gdy jest to modlitwa prawdziwej wiary, świętej wiary katolickiej.
Większym jeszcze darem i przywilejem jest dar modlitwy wtedy gdy człowiek modli się łatwo i owocnie. Zagłębia się w modlitwie jakby głowę pochylał nad ożywczym źródłem by się napić.

Gdy człowiekowi trudno się modlić a robi to ma większą zasługę niż gdy mu łatwo. Zatem gdy nie ma daru modlitwy może dostać inny dar, trudność w modleniu się. I ta trudność może być także wtedy gdy ma szczególne Łaski u Pana.

Duszy wybranej bardziej przeszkadza diabeł. Tak jak księdzu bardziej przeszkadza niż zwykłemu świeckiemu. Tak wybranemu pośród świeckich.
Rada na trudności w modlitwie jest.. więcej się modlić. W końcu rozproszenia znikną.

Ty potrzebujesz dużo samotności, rozważań, sposobności do modlitw w rożnych sytuacjach i miejscach przede wszystkim i tamże rozważania, ale od powrotu z tygodniowych wakacji, z początku wiosny Ci to utrudniam.
A wcześniej utrudniłem Ci wyjazdy na narty po jednorazowym wyjeździe. A mówiłem o wyjazdach cotygodniowych.
Tak działam. Bóg pragnie czegoś od człowieka i często mu się sprzeciwia jak to ujęła św. Faustyna. Sprzeciwiam się. Sprzeciwiam się temu co sam daję. Robię to by zasługa była większa, by mój umiłowany, lub moja umiłowana czuł/a gorycz porażki, którą sam czułem na Ziemi równocześnie wiedząc, że zwycięstwo jest Moje, zwycięstwo jest Ojca.

Tak i wy czujecie moi wybrani, zwycięstwo jest Boga, któremu służycie a równocześnie czujecie gorycz klęski. Tak i Ty dziecko. Przekazy czyta niewielu Polaków. Pociesza Cię to w pewnym stopniu, że niedużo lepiej jest z tymi, które mają imprimatur kościelne, albo które były wiele lat temu, ale gorycz jest.
Kocham Cię z tą goryczą na ustach o ile nie ma w niej przymieszki, które się Bogu nie podobają.
Gdyby ta gorycz była czysta a serce pełne miłości wtedy czułbyś mój duchowy pocałunek na swych wargach a serce byłoby pełne pokrzepienia.
Daję Ci dużo ziemskich pokrzepień lecz chcę Ci dawać więcej duchowych. Aby to było możliwe serce musi być czyste (bardziej) i kochające.

Dobrze, że wzrasta Twoje uczucie do Twej przybranej córki. Z wyglądu nie jest w Twoim typie więc ma to charakter czysto duchowy.
Jeśli zechcesz aby była to ta niewiasta ( z jej córką) jako Twoja rodzina nim przyjdą wasze dzieci z tego małżeństwa, toteż tak dałem, że i Ty nie jesteś w jej typie a ciągnie was do siebie w sposób duchowy. Uczyniłem tak bo lubisz nadal młode kobiety i byłoby niebezpieczeństwo zakochania się. Zaś jej mama jest wystarczająco młoda dla Ciebie:).
Tak Panie, mówiłeś o granicy wieku i wszystko się zgadza, ale jakże kobieta młodsza ode mnie dziesięć lat ma urodzić trójkę dzieci a choćby i jedno?
- Zostawcie to mnie. Ja wszystko mogę. Nie zaraz zajdzie w ciążę. Po ślubie będzie to okres taki, że nacieszycie się sobą. Będziecie tego dziecka pragnąć. Pragnienie wasze będzie wzrastać aż przyjdzie czas odpowiedzi.
- To chyba Panie po Trzech Dniach Ciemności?
Zobaczysz dziecko:)
- Antychryst będzie szalał a my mamy skupiać się na miłosnych zapasach?
- Trzeba nacieszyć się sobą gdy małżeństwo jest młode, nawet gdy nie tak młode wiekiem. Oddać co godne małżonce a małżonka Tobie. Stawać się jednym ciałem i jako jedno wielbić Mnie i zbliżać się do Mnie, prowadzić ku zbawieniu.
To dotyczy każdego małżeństwa, ale zwłaszcza dwojga mistyków.
Ja nie wiem, Panie Jezu, co mam myśleć o jej mistycyzmie.
Skoro Ja o nim mówię.
- A te wypowiedzi o Tobie Panie i zmienianie zdania?
- Tak ją doświadczam.
- Tak Panie Jezu.
Ale jak będziemy w małżeństwie nie będzie miała takich jazd względem Ciebie?
Nie dziecko, chyba, że będziesz zaniedbywał obowiązki małżeńskie:).
Och te kobiety Panie Jezu?
- Ani lepsze ani gorsze od mężczyzn, moje dziecko.

- Dlaczego, Panie Jezu, jak usłyszałem pierwszy raz w wieku jedenastu lat o tym, że dwóch mężczyzn ze sobą i nie miałem pojęcia jak to wygląda myślałem, że subtelnie dają sobie pieszczoty dotykając członkiem do członka i wydało mi się to subtelne i „właściwsze” niż stosunek seksualny bo świeżo się dowiedziałem jak to wygląda i zbulwersowały mnie „ruchy”.
Bo jest to akt zwierzęcy w swojej fizycznej warstwie, ale i zanurzony w Boskość poprzez akt prokreacji.
Potem jednak dowiedziałeś się jak to wygląda między mężczyznami oddającymi się temu zboczeniu i to zniesmaczyło Cię bardziej.
Tak Panie było.

- Co do całowania stóp poślubionej niewiasty.
Powiedziałem: Tylko stopy Jezusa są godne całowania. Jednakże nie jest to grzechem.
Jednakże masować stopy żony jak najbardziej można i nawet się powinno i nie koliduje to z tym, że tylko stopy Jezusa godne są całowania.
Całować należy ciało żony i ciało męża namiętnie i z czułością, ale bez wyuzdania, zawsze czysto. Czysto także może być gdy całowane są miejsca intymne. Zawsze jednak musi tu być obustronna wola małżonków i żadne nie może być skrępowane ni odczuwać przykrości. Nie należy się też skupiać na tych miejscach czy tym bardziej stosować zastępstwo wobec aktu miłosnego.
Gdy mąż nie może zjednoczyć się z żoną w akcie miłosnym nie ma żadnego zastępstwa. Nasienie może znaleźć się tylko w drogach rodnych kobiety bo tak ustalił to Ojciec. Nie może znaleźć się w ustach żony ani na jej ciele.
Jeśli nie może być aktu miłosnego pozostaje bliskość, czułość i dotyk i to tak by nie pobudzić męża.
Niedopuszczalny jest także między mężem i żoną tak zwany akt analny. To szatański wymysł.

Małżeństwo, choćby z długim stażem, nie powinno odbywać aktu miłosnego pośpiesznie. A mąż niech pamięta o tym by zaraz potem nie odwracać się na drugi bok i zasypiać. Małżonkowie muszą się znać i poznać, zwłaszcza pod względem erotycznym. Jeśli ma być tak jak wyżej powiedziałem to lepiej odłożyć akt miłosny na inną okazję.

Małżonkowie, którzy mają dzieci winni się starać robić tak aby przynajmniej raz w tygodniu móc zostać sami w mieszkaniu lub domu choć przez kilka godzin aby cieszyć się sobą bez skrępowania, bez obawy, że usłyszą to dzieci mniejsze, czy też starsze.
Jeśli chodzi o sąsiada ( w przypadku mieszkania) to należy zachować złoty środek. Nie należy być zbyt głośnym podczas miłosnego aktu, ale też nie należy stłamiać wszystkich odgłosów waszego zjednoczenia.

Pamiętajcie o modlitwie przed aktem zjednoczenia się i zaproszeniem Boga do niego, który wam wszystko daje. A wszak to zostało z Raju choć w formie skażonej grzechem pierworodnym wtrąconej w ciała zwierząt.
Podziękujcie mi też potem.
Cokolwiek czynicie wszystko czyńcie na chwałę Boga. To wiecie z Pisma Świętego.

Nie muszę powtarzać, ale dodam na myśl mego syna: niedopuszczalna jest prezerwatywa – nic nie powinno oddzielać małżonków w ich zjednoczeniu. Także i w ubiorze, choć to rzecz drugorzędna. W trakcie aktu miłosnego małżonkowie nie powinni mieć na sobie żadnej garderoby. Nie mogą też używać żadnych tak zwanych gadżetów.

Jeśli chodzi o tak zwane pozycje seksualne to wszystkie są dozwolone jednak żadna nie powinna ograniczać pełnego zbliżenia, nie być krępująca ani niewygodna dla żadnego ze współmałżonków.

Nie należy domagać się tego czego współmałżonek nie chce ani szukać ciągle nowych doznań.
Zwiększone doznania mają u małżonków polegać na bliskości połączonej z pragnieniem ofiarowania siebie drugiej osobie.

Jeśli oboje małżonkowie mają małe potrzeby seksualne to nie należy ich szukać „ na siłę” tylko czas wykorzystać na inne potrzebne a zwłaszcza pobożne sprawy.

Jeśli mężczyzna ma większy temperament niż żona to żona winna sprawiać by czuł się zaspokojony, jednak bez spełniania jego zachcianek, które by miał, które podsuwa diabeł i świat, nie mówiąc o perwersjach.

Jeśli żona byłaby stroną, która ma większe potrzeby seksualne to mąż winien w miarę swoich możliwości sprawiać by na tym polu czuła się spełniona, lecz nie może dogadzać jej chuciom. Jeśli nie może a żona ma nadal pragnienia dotyczące zbliżenia winien wynagradzać to czułością i bliskością.

Bez modlitwy jednak (wspólnej) i trwania w Bogu nie może być małżeństwa, które będzie podobać się Panu. Choćby sami twierdzili, że jest im wspaniale pod każdym względem.

- To tyle moje dzieci.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.


Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

Po dwudziestej pierwszej.
[ Pan Jezus odpowiedział tu wyjątkowo, bo tego nie robi na pytanie na blogu pod Orędziem, także dlatego, że to było jako dopowiedzenie do Orędzia chociaż wszystko było jasne w Orędziu i moim zdaniem to nie było potrzebne, ale Pan Jezus z cierpliwością potraktował swoją córkę, która nawet nie podziękowała, ale dalej tu miała niezadowolenia grubiańskie].
- Nie seks oralny ( tak zwany) nie jest dopuszczony jeśli żona nie osiąga spełnienia we współżyciu.

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)
/////////////////////////////////////////////////////////////////////
Satyra rysunkowa ( nawiązująca do Smoleńska i innych operacji fałszywej flagi): Pojedziesz kręcić katastrofę, która się jeszcze nie wydarzyła...
Satyra jest mojego autorstwa, wykonał ktoś inny. Opis jest przy rysunku. Można komentować pod CyprianPolakWiaraDodatki

///////////////////////////////////////////////////////////////
Orędzia smoleńskie uzupełnione o Orędzie z 17 czerwca 2019

14- 17 VI 2019 O potwierdzeniu tych Orędzi w innych Orędziach/ Tupolew z Okęcia do Smoleńska międzylądował w Krakowie/ Szczaw i mirabelki/ O dzieciach i ich ubiorze

Uwaga: Należy korzystać z tego zestawienia i tylko z tego nie tylko ze względu na to iż jest uzupełnione o ostatnie smoleńskie Orędzie, ale ze względu na to że jest poprawione. Gdy umieszczałem to zestawienie poprzednio to bardzo zmieniło czcionkę, przede wszystkim zlikwidowało kursywę i nie wszystko było dobrze poprawionePrzy okazji. Pan Jezus dał wiele Orędzi smoleńskich, ale od lipca tamtego roku do końca roku domagał się założenia Stowarzyszenia które miało powołać Centrum Smoleńskie.
Jest to niezły cyrk ponieważ Stowarzyszenie dawno by powstało gdybym ja i Jerzy z Rzeszowa je zakładał i bylibyśmy organizatorami tego. (Chyba, żeby były jakieś diabelskie przeszkody, no ale najpierw trzeba spróbować). Pan Jezus nam jednak wyznaczył inne funkcje, mi inną, Jerzemu inną i nie chciał abyśmy byli głównymi organizatorami powstania Stowarzyszenia.
No i nikt się nie znalazł w to miejsce mimo ponawianych Słów Pana Jezusa. Cyrk jest tym większy, że twarzą Centrum Smoleńskiego zgodził się być sam ksiądz Stanisław Małkowski.

Przypominam o tym bo była to bardzo ważna inicjatywa, której chciał od nas Pan Jezus.

////////////////////////////////////////////////////////////////////

A propos wątku ukraińskiego. ( wiąże się on zresztą ze smoleńskim bo Pan Jezus powiedział w pierwszym Orędziu o Smoleńsku -  „Rosjanie i w Ameryce mają swoich agentów, na pewno w większym stopniu niż Amerykanie w Rosji. Ukraina i Europa Środkowa to rosyjska strefa wpływów i Rosjanie nie pozwoliliby aby Amerykanie bez ich woli mogli tworzyć ten Majdan, czy Ukraińcy za amerykańskie pieniądze. Pozwolili na to bo to robili ich agenci amerykańskimi rękoma, aby w ten sposób zająć Krym i opanować Wschodnią Ukrainę. To działanie jest przeciw Polsce, bo pozbawiona wschodnich ziem Ukraina domaga się coraz bardziej wschodniej Polski. Tak, mają tu swój udział także Żydzi, jednak destabilizacja Polski najpierw przez Smoleńsk, co się nie udało, a tylko częściowo, a teraz przez napływ niechętnych Polsce Ukraińców jest na rękę Rosji. „)

Jest problem braku obszernego materiału na ten temat. Parę materiałów dałem ale one w całości nawet nie roszczą sobie prawa do całościowego spojrzenia na sprawę.

Bardzo istotną rzeczą są konkrety w sprawie finansowania pracy ukraińców w Polsce. Jest to przestępstwo tylko że ja takie materiały czytałem dawno temu. Czy pamiętam jakieś dokumenty, czy były pokazane? Czy potrafiłbym udowodnić to komuś kto jest sceptyczny. W tej chwili na pewno bym nie potrafił.
I inne problemy związane z ukraińcami są nieporuszone, napaści na Polaków w skali kraju, agresja, afera podkarpacka, konfrontacje siłowe Polaków z Ukraińcami w Polsce, ile ich naprawdę jest w Polsce, ile wydano kart Polaka i kto je ma. Itd.

Pan Jezus dał jeszcze dwa Orędzia w których jest mowa o ukraińcach. Jedno jest, można powiedzieć ostre. Może dam coś pod nim.

Nadal nikt nie dostarczył zebranych i przejrzanych materiałów o pozwie zbiorowym, który mam prowadzić w sprawie chłopca z Torunia. Materiałów plus znalezione ewentualnie namiary na osoby które takie rzeczy robiły i informacje o tych rzeczach.
Poczekam jeszcze kilka dni, jak nie to zrobię to sam. Zrobić to może każdy czytelnik byle był, jak się to mówi kumaty. Jak ktoś nie czuje tego i nie potrafi takich rzeczy to niech się nie zabiera, ale potrafi na pewno wielu. Jedni jak wiecie robią bardzo wiele -  od nich nie wymagam. Grupa innych też się udziela. Chciałbym aby dołączył się ktoś i jednorazowo poświęcił swój czas te dwa dni, może mniej aby to zebrać i mi opracować z grubsza.

////////////////////////////////////////////////////////////
A propos 1 sierpnia czyli wybuchu Powstania Warszawskiego.

Warszawa wtedy nie stanęła po stronie Matki Bożej, nie oddała się w Jej opiekę. I efekt był taki...”

2 komentarze:

 1. Ale jazda! Mojżesz był właściwie Polakiem... Ciekawe jak brzmiał wtedy słowiański dialekt oraz jak wyglądał pradawny Lehita...

  Te wskazówki odnośnie zbliżenia to można drukować jako zasady i powiesić koło łoża, niech małżonkowie o tym nie zapominają :)
  Co do miejsca to tylko w domu? Wiemy, że są osoby, którym inne miejsca nie przeszkadzają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +JMJ

   Chyba były pewne różnice regionalne w słowiańskim dialekcie, ale niewielkie tak że się bez problemu rozumieli, trochę może tak jak dzisiaj gwary regionalne w Polsce.

   Co do tego jak mógł wyglądać. Odnaleziono zapis poza środkową Europą i tam brzmi on niemal jak współczesny łuzycki tylko bez naleciałości niemieckich oczywiście. Łużycki dlatego że był pod niewolą od tysiąca lat zmienił się niewiele. Najbardziej wyewoluował polski być może także dlatego aby zacierać związki z przeszłością?

   Co do miejsca , nie tylko w domu jeśli ktoś lubi. W jednym dawniejszym Orędziu sprzed ponad roku Pan odniósł się do mnie, że ponieważ lubię przyrodę i seks małżeński pociągał by mnie także w "pięknch oklicznościach przyrody (piszę swoimi słowami myśl Pana) to mogę i w takim miejscu uważając jednakże aby nie było świadków.
   Z tym ostatnim to oczywiście rozsądek, ale tez nie jest na pewno tak rozglądać się trwożliwie cały czas czy ktoś nie podgląda.

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.