UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


niedziela, 18 sierpnia 2019

9 VIII 2019 Czyż można mówić o narodzie ukraińskim? To nie naród, to szczep – dziki i bezwzględny. Niegodni są nosić miana Słowian nawet gdyby nie mieli krwi chazarskiej w swych najbardziej dzikich elementach/ Wasza inteligencja nie zachowuje się jak polska inteligencja o ile nie jest zdradziecka czego macie przykład w Toruniu/


Piątek, 9 sierpnia

00:12

- Dobrze by Ci, dziecko, zrobił choć tygodniowy wyjazd nad morze (wylot), ale niestety musisz się najpierw podleczyć, jeśli nie wyleczyć.
- Mam nadzieję, Panie Jezu, że teraz pójdzie lepiej, jeśli zechcesz.
- Tak <prawdopodobnie „tak” C. P.>, szatan atakuje Cię poprzez wzmożoną chorobę lecz to o czym mówiliśmy powinno Ci pomóc.
- Dziękuję śliczny Jezu, chwała Tobie Chryste.
Chciałem, Panie Jezu podziękować za księdza Pelanowskiego. Oprócz tego, że ma Twój dar i jest też prorokiem to bardzo zdolny facet.
- Tak, jest bardzo zdolny i mądry.
- Słuchałem wczoraj jego konferencji o Eucharystii. Mam Twoje przekazy a dalej tu jestem głupi.
- On, jak sam mówi, był głupi wiele lat. Uczy się i dostaje Łaski, tak jak Ty.
- Ale on ma lotny umysł a ja jestem ociężały.
- Mówiliśmy o tym wczoraj dziecko. Masz zmęczonego ducha i to jeszcze przed przekazami.
- Tak Panie Jezu.

- Teraz porozmawiamy o starożytnej Lechii.
- Dobrze Panie Jezu:)
- :)
Mówiłem na ten temat nie raz.
Najważniejsza rzecz to ta iż mój przodek o imieniu Iz urodził się tysiąc lat przed Moim Narodzeniem na Warmii ( jest to data przybliżona, jak mówiłem było to już tysiąc lat przed Moim Narodzeniem).
Wiele rzeczy potwierdzałem.
- Tak Panie Jezu. Bardzo za to dziękuję.
A o czym teraz będziemy rozmawiać?.
- A o czym chcesz dziecko?
- W ramach starożytnej Lehii?
- Tak.
- ( Chciałem zapytać o coś, ale Pan powiedział abym o to nie pytał.
O inną rzecz mam też nie pytać, może już o to pytałem?)
- I cóż, Panie, czynić z tą sprawą, z naszą historią sprzed roku 966. Są przebłyski, może wykład starego profesora, ale teraz powstaje dokument kontra.
- Są, dziecko, dokumenty, są kroniki, są kroniki nie tylko polskie, ale inne, są mapy, są badania waszych historyków średniowiecznych i zaborów, a także z XX – lecia, w tym księży, są ciągle nowe odkrycia archeologów, są badania haplogrup, które pokazały, że Polacy mieszkają na tych terenach dawniej niż Grecy i przodkowie Włochów na swoich.
- Ukraińcy wnoszą prawa do terenów Ukrainy, ale także wschodnich terytoriów Polski, twierdzą, że mieszkali tu od zawsze.
- To uzurpacja dziecko. Nie trzeba sięgania do czasów starożytnych żeby to obalić. Kijów zakładali Lehici, pisze przecież i o tym ruski kronikarz Nestor. Dlatego Chrobry upominał się o Kijów.
Czyż można mówić o narodzie ukraińskim? To nie naród, to szczep – dziki i bezwzględny. Niegodni są nosić miana Słowian nawet gdyby nie mieli krwi chazarskiej w swych najbardziej dzikich elementach.
Wobec was, Polaków, narodu wybranego zachowywali się jak narzędzie szatana, a w herbie Ukrainy mają szatańskie widły.
Ich bezwzględne okrucieństwo w czasie II wojny przeszło wszelkie granice bestialstwa. Kaci są w strasznym piekle. Po stokroć dostają to co zadali. Ale na Ziemi musi też być sprawiedliwość.

Prawo i Sprawiedliwość stały się formacją skrycie wrogą.
Nie można się temu dziwić, jeśli zna się wcześniejsze Orędzia gdzie mówiłem o Jarosławie Kaczyńskim, że jest człowiekiem FSB, dawnego KGB.
Czytałeś też o związkach premiera obecnego z Rosją. Są fakty, nie trzeba więcej.

Ukraińcy w Polsce, zasiedzeni, będą zawsze narzędziem w rękach sił wrogich Polsce, przede wszystkim Rosji, ale także Niemców i Żydów.
Przyjdzie jednak czas, że o Ukraińców w Polsce upomni się i Anglia i przede wszystkim USA.
Oto wasz sojusznik, któremu nie przeszkadza plucie w twarz sojuszniczemu państwu i osłabianie go.
- Mamy wrogów na wschodzie: Rosja i Ukraina. Rosja nie tylko na wschodzie bo nad głową Królewiec uparcie nazywany nazwiskiem sowieckiego bandyty Kalinina ( chyba żyda).
Ukraina nie tylko wróg ( oficjalnie sojusznik graniczący), ale teraz wróg zasiedlający nasz kraj kilkoma milionami ludzi. Wróg – synagoga szatana z olbrzymimi pieniędzmi jak Rotszyld, który ma ich może i stukrotnie więcej niż nasz roczny budżet.
- Trochę mniej, dziecko, ale i tak wielokrotnie więcej niż wasz budżet, choć jak mówiłem pieniądze te należą do masonerii, która jest od czasów starożytnych a on jest ich dysponentem, ale samowolnie całą kwotą nie może dysponować.
- I Ty, Panie, mówiłeś, że żydzi mogą zablokować nasze finanse w ciągu dwudziestu czterech godzin.
Do tego Niemcy, Anglia i USA, bliscy i dalecy na różnych poziomach, do tego w środku, w tym kryptożydzi.
- Tak dziecko, kryptożydzi rządzą w Polsce od roku 89`. Dlatego Polacy nie mogą stanąć na na nogi.
Nawet to, że status materialny Polaków jest coraz lepszy martwi ich. Martwi, bo Polacy przez to nie chcą wyjeżdżać z kraju i nie chcą też jak powiedział wasz premier, który przyznał się nie wprost do swych żydowskich korzeni, pracować za miskę ryżu.

Praca kilku milionów Ukraińców w Polsce jest dobrym sposobem na to, żeby zahamować tak słaby przecież wzrost płac.
Ten wzrost płac był blokowany, jak wiesz, niemal od początku tak zwanych przemian. Nie ma tu rzetelnej informacji, nie ma świadomości Polaków. Każdy chce być autorytetem dla siebie a są przecież przeważnie maluczcy.
Wasza inteligencja nie zachowuje się jak polska inteligencja o ile nie jest zdradziecka czego macie przykład w Toruniu. Te osoby: dyrektor, pedagog i ten ukraiński nauczyciel powinny być zdymisjonowane a przywrócone do pracy dopiero po kilkuletniej karencji w innym mieście lub na wsi. Tak powinno być.
- Tak Panie Jezu, ale czy mają cichego poparcia rządu i publicznej telewizji w tej chwili nie mówiąc o innym poparciu?
- Tak, jednak Polacy muszą walczyć o swój kraj i to stawiając sprawę ostro. Mówiłem przecież, że w przypadku biskupów powinny być pikiety pod kuriami z hasłem, że nie chcemy takich biskupów.
A w przypadku dobrych – wiece poparcia. Nie ma tego pierwszego a drugie jest bardzo słabe i nie jest samoistne, nie ma serc jak w przypadku metropolity krakowskiego.
- O Panie uderz w tych wrogów.
- Uderzę, gdy wy uderzycie. Nie mieczem, nie pistoletem, nie jakimiś bezprawnymi działaniami, ale mówieniem non possumus ostrym sprzeciwem, solidarnością, najpierw ze Mną Bogiem a potem ze sobą. Polacy/Lehici z Polakami/Lehitami.
- Polacy nie chcą chcieć, jak Panie cytowałeś, więc czeka nas ucisk.
- Ucisk przyjdzie, ale może być złagodzony. Łagodzą go modlitwy, łagodzi i ta grupka, która czyta me Orędzia, zwłaszcza ci aktywni, ale to za mało. Sami rozumiecie.

Teraz jest dobra okazja, żeby opowiedzieć się w przypadku metropolity krakowskiego. Milczy polska inteligencja, milczą uniwersytety, milczy episkopat.
Biskupi służący dwóm panom, daję wam szansę lecz gdy was zabiorę z tego świata gdzie traficie? Traficie na zatracenie.
Szatanowi na ściółkę. Nad wami będzie się szczególnie znęcał. Bardziej niż nad świeckimi wrogami Polaków, którzy tu żyją i rządzą Polakami. Lecz długi nie będę czekał bo nie mogę pozwolić na szkody, które wyrządzacie memu narodowi. Wygubię was i będzie to niedługo jeśli nie skorzystacie z szansy jaką wam daję. Nie mogę jej przedłużać do dni waszej starości bo nie ma czasu na to a gdyby był zniszczylibyście Mój naród.
- Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

- Mieliśmy jeszcze pisać, ale zakończysz przez Twoją mamę, która tłucze się o 1.15 i je kolację a będąc zmęczona stuka sztućcami co Cię zirytowało i wyrwało z pisania bo spodziewałeś się ciszy.
Cóż, nie możesz jej mieć, dziecko, nawet od dwudziestej trzeciej a okazuje się nawet nieraz i nie tak rzadko, od pierwszej w nocy.
- Tak Panie Jezu. Dziękuję.
Chwała Tobie Chryste.

Otrzymał Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak)

///////////////////////////////////////////////////////
Zasady dotyczące komentowania:
1. W przypadku komentowania z konta anonimowy zawsze nick lub imię przed lub po wpisanym tekście. ( Dla chcących może być oczywiście imię i nazwisko).
2. Przynajmniej jeden, pierwszy komentarz musi dotyczyć Orędzia aby okazać szacunek Słowu Pana Jezusa, dopiero potem mogą być komentarze na inne tematy niezależnie od tego co by było (ewentualnie) wpisane przeze mnie pod Orędziem.
3. Niedopuszczalne są komentarze negujące dogmaty katolickiej wiary, siejące celowo zamęt a także negujące objawienia maryjne. ( Medjugorje, Garabandal, Oława, inne). To nie jest forum wymiany myśli dla wolnomyślicieli albo reprezentujących faryzejską linię w ramach katolickiego kościoła.
Większość ukazujących się na bieżąco Orędzi nie ma możliwości bieżącego komentowania i nie jest to żadna krzywda. Tutaj jest to inaczej ale jest to po to aby budować się wzajemnie i budować wspólnotę a nie by wygadzać trollom i innym internetowym dywersantom.


42 komentarze:

 1. Wielkie Bóg zapłać za te orędzia.
  Niech będzie uwielbiony Pan Jezus.
  Również dziękuję za księdza Pelanowskiego (dzięki niemu buduje się moja wiara) oraz za to, że Jezus w tych orędziach daje potwierdzenie istnienia Lehii, starożytnej Polski.

  Próbowałam rozmawiać z moją rodziną na temat PiSu i przekonać ją o powiązaniach tej partii z Żydami i obcą agenturą, ale moja rodzina traktuje ich jak "święte krowy" tylko dlatego, że swoimi słowami wyznają wiarę w Boga...a to, że czynami pokazują coś przeciwnego nie ma znaczenia... pokazywałam również te orędzia rodzinie, ale np moja mama stwierdziła, że to niemożliwe, żeby Pan Jezus dokładnie mówił po imieniu kto co zrobił (tutaj nawiązuję do smoleńska).

  Jesteśmy uśpieni jako naród i rozleniwieni, ludzie dali się ogłupić za trochę lepszy samochód i ubrania itd, patrzą na zachód i chcą jedynie wygód, mało kto patrzy przyszłościowo i ma w sercu dobro ojczyzny...

  Marta M

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +JMJ

   Jeśli chodzi o Smoleńsk to gdy będzie okazja można powiedzieć, że u Boga nic nie jest niemożliwe, to po pierwsze.
   Po drugie Pan Jezus nie mówi po imieniu co kto zrobił.
   Pan Jezus potwierdza lub neguje, prostuje ustalenia tzw. śledztwa obywatelskiego, niektóre rzeczy rozwija.
   Mówi co się stało z ofiarami, ale ogólnie, tam gdzie mamy zwykle pewne poszlaki.
   Na przykład w przypadku zamordowanego haniebnie aktora Janisza Zakrzeńskiego na pewno jako przedstawiciela symbolicznej Polski szlacheckiej bo urodził się i wychował w dworku przed wojną a także popularyzatora idei piłsudczykowskiej, a raczej twarz tej popularyzacji, która to tradycja choć w części znacznej szemrana to jednak traktowana jako Polska i niepodległościowa, nie mamy informacji kto był w samochodzie do którego wsiadł na osiedlu Zaspa gdzie mieszkał. Gdzie go zabito, kto to zrobił z funkcji i nazwiska, albo bez funkcji. Itd. Pan Jezus takich rzeczy nie podaje. Zresztą Pan Jezus powiedział o tym gdyby podawał takie rzeczy to osoba której podaje musiałaby być specjalnie chroniona, ukryta a od ludzi takiej pomocy by nie odstała.
   Jednak Pan Jezus powiedział, że to co nie jest wiadome i czego nie docieczą Polacy w Centrum Smoleńskim i gdy mu się oddadzą jako Chrystusowi Królowi będzie powiedziane z pomocą Nieba. Ale dopiero wtedy.
   Niech rodzice przeczytają książkę Maskirowka Smoleńska na początek.

   Usuń
  2. https://www.pch24.pl/notatka-wikileaks--kaczynski-zgodzil-sie-na-zydowskie-roszczenia-,68155,i.html
   https://wpolityce.pl/historia/455294-relacje-polsko-zydowskie-i-lech-kaczynski-przypominamy
   https://www.youtube.com/watch?v=Z8AHQqun9Ts
   Prof. Nowak | Najbardziej prożydowski rząd!
   https://jacekmiedlar.pl/2017/03/07/zydzi-zmieniali-nazwiska-nie-byli-lojalni-a-w-polskim-rzadzie-bylo-ich-tak-wielu-ze-zakazywano-im-wyjazdow-raport-cia-ktory-nie-pozostawia-zadnych-watpliwosci-wideo/
   Bardzo dobre komentarze pod tekstem:....
   Po chwili pani ta mówi, że na kresach w 1939 roku mieli niewielki majątek. Jak to podczas wojny, zjechała się cała rodzina, bo okolica była spokojna. Wtedy przyjechało NKWD, a Żydzi pokazywali. To burżuj! To burżuj! To burżuj! Rodacy wtedy w rosyjskich mundurach strzelali każdemu w czoło. Płakała, że nie można było jej utulić....
   Coś w tym jest tu ślad rosyjski i Rajmuda Kaczyńskiego.
   W przypadku Rajmunda Kaczyńskiego i jego ojca oficera armii carskiej jest znamiennym to, ze do czasu wejścia w życie Traktatu Ryskiego musiał on mieć rosyjska przynależność państwowa i być obywatele imperium rosyjskiego. Gdyby było inaczej, to nie byłby tak wysoko postawionym oficerem. Kaczyńscy twierdza, ze wśród ich przodków był nawet generał carski. Co to oznaczało dla niego w późniejszym okresie? Otóż, a aby otrzymać stwierdzenie lub uznanie obywatelstwa polskiego w ramach Traktatu Ryskiego, nie można było być wysokim oficerem armii carskiej lub piastować inne wysokie funkcje państwowe.
   Z tajnych dokumentów, różnych rozporządzeń i ogólników z lat 30 wynika, że nie można było nadać obywatelstwa takim osobom. Nadto koniecznym było dokładne badanie życiorysów takich osób, w tym przodków począwszy od 1863 roku, w szczególności zaś, czy przodkowie nie byli beneficjentami skonfiskowanych majątków.
   https://gloria.tv/article/CFVgasqjokJY37DzKwj6mkkra
   Żydowska narada co zrobić z Polakami w Polsce (oryginał)
   https://www.cda.pl/video/25978040c
   Jakby Pan Bóg dopuścił plany żydostwa w Polsce i na świecie już dawniej, to by już nas nie było.
   ezus, Pan nasz, polecił mi, abym powiedział ci o „chrzcie krwi”, którym ochrzczony został ogromny zespół moich współziomków na polskiej ziemi; a że żyli na niej i z jej dóbr korzystali, śmierć ich – jeżeli przyjęta została z poddaniem, bez nienawiści, a przez nielicznych jako zadośćuczynienie za winy narodu żydowskiego – przyjął Pan i zaliczył na dobro obu narodów: tego, którego krew mieliśmy w żyłach, i tego, który nas przygarnął i karmił przez ponad pięćset lat, nie czyniąc nam krzywdy, podczas gdy my, niestety, jako naród mamy ciężkie winy wobec Polski. Nie będę ci o tym mówił, tym bardziej że nie dotyczyły one biedoty żydowskiej (z nielicznymi wyjątkami), lecz planów żydostwa międzynarodowego, które jednak pragnęło realizacji ich na terenach Polski w oparciu o liczebność masy moich współziomków. Te plany zostały obalone z wyroku Pana, bo realizować miały cele nieprzyjaciela ludzkości, któremu, niestety, służą świadomie i świętokradczo pewne nieliczne, lecz najbogatsze, bo władające pieniądzem, grupy Żydów w świecie zachodniej Europy, obu Ameryk i Izraela. I te plany obali nadchodząca na ten świat – na ten, o którym ci powiedziałem (czyli zachodni) – katastrofa, lecz nie dotyczy to Polski, mojej i twojej Ojczyzny.
   http://www.objawienia.pl/anna/anna/sbm-6a.html
   takaprawda

   Usuń
  3. + Korekta. Chodzi oczywiście o osiedle pod Skocznią.

   Usuń
  4. Niestety u mnie rodzinie jest dokladnie tak samo... Robert

   Usuń
 2. +

  Pod tym Orędziem już nie będę komentował.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świadectwo Polaka złożone Maciejowi Giertychowi (Opoka w kraju, nr 100):
  Mówił mi ks. Abp. Teodorowicz, że był wraz z Abp. Sapiehą świadkiem przenoszenia trumny Piłsudskiego z katedry wawelskiej do krypty obok. W trakcie przenoszenia spadło wieko trumny. Pod spodem była maska sztuczna Marszałka. Dopiero pod nią ciało w rozkładzie. Do nóg była przyczepiona tabliczka z napisem hebrajskim: „Wielkiemu Synowi Narodu Wybranego Szlomie Zelmanowi, Naczelna Władza Izraela na pamiątkę. Śmierć jego będzie pomszczona na gojach.”
  (-) Mroczek Kazimierz.
  Warszawa 26 I 1988 r.
  wieś Stoczek
  poczta Garwolin 2
  08-410 Garwolin
  P.S. (przypis M.Giertycha) Zelmanowie, frankiści, osiadli w Wilnie, wzięli nazwiska: jeden – Pił-sudski, a drugi – Dzierżyński. Nie wiem skąd to wiem.
  12 V 1927 Radio Raszyn nadało: „12 V zrobiłeś zbrodnię i 12 V zginiesz”. To ponoć jest w „Prze-wodniku Katolickim” z owego czasu.

  Konrad

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomasz Tocawski

   Ks Natanek (z dnia 15.08.2019)
   "Moim celem jeśli o kult Matki Bożej idzie: na każdym pomniku Piłsudskiego postawić figurę Matki Bożej Wniebowziętej. Na każdym popiersiu Piłsudskiego (które przetopimy) umieścić wizerunek Matki Bożej Królowej Polski i podziękować jej za cud nad Wisłą. O to dzieci bijemy się. Z Wawelu musi się wynieść Piłsudski razem z panem prezydentem (przyp. Lech Kaczyński) To nie dla nich miejsce. Tam jest dla królów Polskich. Tam powstanie przepiękna kaplica Królowej Polski Wniebowziętej i tam naród Polski będzie zwiedzając groby królewskie szedł już tylko na kolanach w chołdzie Matce Bożej za jej opiekę nad nami Amen."

   Usuń
 4. Tomasz Tocawski

  Co Pis zrobil do tej pory?
  1. CETA I GMO przegłosowane
  2. Przymusowe szczepienia pod groźbą kary
  3. Wodociągi Polskie oddane spółce Tahal z Izraela
  4. Wspomaganie banderowskiej Ukrainy : 4mld zł bezzwrotnej pożyczki, sponsorowanie gazu za free, przyzwalanie na banderyzm i jawne antypolskie działania, ukrainizacja Polski i rynku pracy
  5. Polityka zagraniczna na kolanach ustawa IPN do kosza
  6. Włażenie Żydom w dupę, 100mln na cmentarz żydowski, muzeum Polin ( 400mln) budowa muzeum getta warszawskiego, w kolejce kolejne chasydów polskich, przepraszanie za marzec 1968 to skandal i farsa.
  7. Ustawa 1066 o bratniej pomocy
  8. Ustawa o wydawaniu polskiej broni i amunicji obcym wojskom to skandal i jawna antypolska ustawa
  9. Sprowadzenie JP MORGAN i dotowanie ich kwota 20mln zł
  10. Brak repolonizacji mediów
  11. Brak rozliczeń złodziei i zdrajców
  12. Brak opodatkowania obcych kapitałów
  13. Podwyżki podatków
  14. Ustawa prawo wodne to farsa i skandal
  15. Brak rozliczeń za reprywatyzacje i nie chodzi tu tylko o Warszawę
  16. Kara za zabicie własnej świni której się nie zgłosi 3lata = jak za okupacji
  17. Likwidacja branży futerkowej lub próba likwidacji , branża przynosi mld zł zysku
  18. Nadmierne zadłużenie państwa między innymi przez 500+, zamiast tego należy obniżyć podatki VAT 15%, zlikwidować pit i cit oraz wiele innych chorych antyludzkich podatków.
  19. Obecność wojsk amerykańskich, to okupacja
  20. Brak reformy sądownictwa lub niedołężne działanie, komunistyczni sędziowie i prokuratorzy jak byli tak są
  21. Brak polityki historycznej ! Cały czas za coś przepraszają, jak nie Żydów to Ukraińców, niedługo Turków będą przepraszać za Wiedeń
  22. Brak reformy górnictwa oraz dalszy drenaż kopalni węgla, brak innowacji w tym dziale, węgiel polski należy gazować a wtedy staniemy się samowystarczalni w gaz i staniemy na nogi gospodarczo
  23 roszczenia zydowkie
  24 przyjmowanie imigrantow z Bangladeszu, Nepalu , Uzbekistanu, Filipin i to bardzo duzo
  25 brak reakcji na podpisanie aktu 447
  26 zaklamywanie rzeczywistosci i bajdurzenie o samych sukcesach
  27 caly czas odwlekanie ustawy w obronie najmlodszych
  28 robienie wszystko z podkulonym ogonem co powie Usrael
  29 zakup obligacji USA w sumie na kwotę 100 miliardów zł !! Co ciekawe , te obligacje są oprocentowane na 1.5% !! A Polska sprzedaje swoje obligacje na 5-6% !!! To naprawdę trzeba być idiota, żeby z całą premedytacją prowadzić politykę obligacji mając na starcie 3.5-4% starty !
  30 sprawa aneksu do raportu o likwidacji WSI !
  31 Ustawa "Mieszkanie na Start" która pozwala cudzoziemcom otrzymywać dopłaty do czynszu z polskiego budżetu przez okres 15 lat
  32 Finansowanie obcokrajowcom studiów (dopłata z budżetu wynosi 13 tys. zł na zagranicznego studenta)
  33 Trwają prace nad ustawą która zrefunduje pracodawcom część kosztów zatrudnienia obcokrajowca
  34 Niektórzy cudzoziemcy mogą ubiegać się o emeryturę w Polsce po miesiącu pracy. Emerytura wyniesie 1000 zł.Jeżeli obcokrajowiec wypracował w swoim kraju 200 zł emerytury to Polska dopłaci mu 800 zł aby uzyskać minimalną emeryturę 1000 zł i wystarczy do tego miesiąc pracy w Polsce.
  35 ponad 2 mln ukraincow w Polsce
  36 za spawa kolejnych podatkow wyjazd polakow z Polski za chlebem
  37 dziwne konszachty z ludzmi typu Jonny Daniels , Leib Fogelman, Stambler oraz sekta Chabad-Lubawicz
  38 Podpisanie Traktau Lizbonskiego

  do edycji...

  OdpowiedzUsuń
 5. Tomasz Tocawski
  [z orędzi do Żywego Płomienia]
  Pan Jezus 25.07.2019

  "Szatan, zły duch czyni wszystko, aby was zniechęcić, obrzydzić do jakiejkolwiek formy pobożności, a w szczególności pracuje nad kapłanami i hierarchami. Pragnę, aby znaleźli się tacy kapłani i tacy biskupi, którzy dobrowolnie będą się umartwiać i pościć. Tacy kapłani są wielką i rzadką perłą o szczególnej wartości w Moich Świętych Oczach. Takich kapłanów i takich biskupów demony nienawidzą w szczególny sposób.
  Szatan podjął batalię, aby zlikwidować polski Naród. W Polsce pracują agenci wielu obcych wywiadów, naciskają na rządzących, aby tworzyli prawo, według ich woli. Masowo i za marne kwoty wykupowane są przez inne mocarstwa polskie dobra narodowe (ziemie, złoża mineralne i naturalne). Ludziom się wydaje, że mają jakiś wpływ, bo dokonują swojego wyboru. Nastąpił już kolejny, tajny rozbiór Polski, a teraz powoli będzie likwidowany Kościół w Polsce, tak jak jest w Niemczech. Polacy będą rozproszeni, albo wynarodowieni, a ci co zostaną w kraju na miejscu, zmuszeni będą do morderczych szczepień i zwalczani promiennikami elektromagnetycznymi 5G.
  Jeżeli nie chcecie zginąć, jeżeli chcecie przewodzić światu tak, jak wam zapowiedziałem, pełnić Wolę Boga, musicie się sprężyć, zacząć uczciwą narodową modlitwę, pokute oraz posty i ekspiacje, zaprzestać czynienia masowych profanacji. Podejmijcie to, co do was mówię, zechciejcie zmienić swoje postępowanie, zacznijcie modlitwę i pokutę, a dość szybko zmienię wasz los i dole na lepszą. "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ..."W Polsce pracują agenci wielu obcych wywiadów, naciskają na rządzących, aby tworzyli prawo, według ich woli..."
   takaprawda
   https://www.pch24.pl/w-polskim-sejmie-powstala-izraelska-grupa-lobbystow--na-jej-czele-stanal-posel-pis,36190,i.html

   Usuń
 6. [Piotr] Kilka refleksji na temat Orędzia.

  Kijów. Jak pisał Koneczny, tysiąc lat temu było to miasto tak wspaniałe, że cała Europa Zachodnia ciągnęła właśnie tam. Jak widać, wtedy jeszcze potrafili docenić lechicki dorobek. Potem, Europa ogłupiona ateizmem nie doceni polskiej kultury. Polacy nie robią przecież niczego dla siebie. Z chrześcijańskiej kultury, pieczołowicie pielęgnowanej przez naszych przodków mogą korzystać inne narody, ale wolą na nas pluć.

  Jeszcze wiele można mówić o tym, skąd wzięło się pojęcie narodu ukraińskiego. Raczej wymyślono ten naród po to, aby czasem nie odbudowano Pierwszej RP z czasu największej potęgi.

  Jeżeli PiS staje się ukrytym wrogiem to pytanie, co z "partią Jezusa", o której była mowa u Anny Dąmbskiej. Czy nie powinna w końcu powstać partia intronizacyjna, z imieniem Jezus w nazwie? Pytanie do ludzi, nie do Boga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałbym odnieść się do tematu o Ukraińcach. Myślę że słowa Pana Jezusa - tu cytuję:" Czyż można mówić o narodzie ukraińskim? To nie naród, to szczep – dziki i bezwzględny. Niegodni są nosić miana Słowian nawet gdyby nie mieli krwi chazarskiej w swych najbardziej dzikich elementach.
  Wobec was, Polaków, narodu wybranego zachowywali się jak narzędzie szatana, a w herbie Ukrainy mają szatańskie widły." nie do konca są odpowiednie do rzeczywistości. Takie jest moje zdanie. Przyjmuje że w okresie II WŚ w sposób bestialski dokonali ludobójstwa, przyjmuję że duża część Ukrainców ma zakusy co do niektórych terenów obecnej Polski. Oczywiście sytuacja jak miała miejsce w torunskiej szkole była nie do przyjęcia itd. Ale w moim przekonaniu (nie chcę być ślepym obroncą Ukrainców lecz wyrażam swoje zdanie) obwinianie całej nacji nawet już współczesnych Ukrainców za wszystko zło jest nie do zaakceptowania. W każdym narodzie są ludzie i ludziska.Podam przykłady: Nie tak dawno pracujący w Polsce Ukrainiec żle sie poczuł i właścicielka firmy (Polka) zamiast udzielić mu pomocy - wezwać lekarza wywiozła go poza teren zakładu i zostawiła. Ten młody człowiek zmarł. Inny przykład - w jednym z zakładów przetwórstwa warzywnego zatrudniano Ukrainki .Jedna z nich żle się poczuła (miała udar) .Pracodawca (Polak) również nie wezwał lekarza tylko wywiózł ją i zostawił na przystanku autobusowym. Ja osobiście pracowałem w ciągu swojego życia w różnych miejscach - na budowach jako pracownik fizyczny i miałem do czynienia z Ukraincami. Pamiętam jak nieraz polski pracodawca ich traktował z pogardą.Aż żal mi było ich .Jeden z nich a był to rok 2000 przyjechał do Polski by zarobić na chleb miał na Ukrainie żonę i córeczkę. I wielu takich przyjeżdzało i przyjeżdza bo chcą zarobić na utrzymanie swoich rodzin! To chyba oczywiste. Polacy także jeżdżą od wielu lat do krajów zachodnich UE i dzięki temu że jesteśmy od lat członkami UE możemy korzystać z pełnych praw nie mówiąc o potężnych środkach na rozwój. Ukraincy nie mają takiej możliwości.Ich kraj po upadku ZSRR wciąż mentalnie tkwi w korupcji, braku perspektyw, biedzie itd.To nie wina zwykłych przeciętnych Ukrainców że politycy nie realizują ich potrzeb. Każdy chce godnie żyć. Polacy również.CD...

  OdpowiedzUsuń
 8. CD..Co do zaszłości historycznych to warto też nadmienić że Ukraincy mieli swój okres wielkiego cierpienia- Wielki Głód z lat 30 tych XX w., wywózki i terror w czasach stalinowskich. A w roku 1986 dotknęła ich jako naród potężna tragedia - wybuch reaktora w Czarnobylu. Do dziś wielu mieszkańców pobliskich terenów odczuwa skutki tej tragedii. I czyż Pan Jezus nie ma względu na Ukrainców także poprzez pryzmat tych cierpień!? Czy rzeczywiście ten naród jest w oczach Bożych skreślony? Rozumiem pana Krzysztofa że ma dość Ukrainców którzy się panoszą , że polityka władz RP jest nazbyt przychylna przybyszom ale czy wszyscy Ukraincy i Ukrainki sa tylko Ukrami? sa tylko nacjonalistami pałającymi żądzą odebrania ziemi Polsce? czy też wielu spośród nich po prostu zwyczajnie przyjechała pracować bo w ich kraju raczej nie ma żadnych perspektyw. Ja osobiście wolałbym żeby Pan Jezus swoimi działaniami zjednoczył wszystkie narody Europy - chrześcijanskie i by one nawróciły się.Takie mam wyobrażenie i dlatego też intencja moją nie jest wywołanie zamieszania na tym blogu i bycia za wszelka cenę obroncą Ukrainców ale staram się przyjmować argumenty za i przeciw w dyskusji. Jako Polacy jak rozumiem mamy szczególną misję w ewangelizowaniu także innych narodów.Co za tym idzie w ratowaniu ich poprzez modlitwy wstawiennicze. A co do mentalności to pewnych cech nie da się zmienić tak od razu.One są pochodną doświadczeń wielu pokoleń wstecz także tych doświadczeń bolesnych. Rosjanie także doświadczyli ogromu cierpień od momentu wybuch rewolucji bolszwickiej. a to że sa tacy a nie inni politycy którzy działają jak to pan Krzysztof ujął przeciw Polsce to raczej zwykli ludzie wpływu nie maja na to. Rosjanie (nie mylić z oligarchami, ludżmi Kremla, estabilishmentu itd) raczej nie myślą o szkodzeniu Polakom .Oni mają swoje życie i swoje problemy. co zaś tyczy propagandy w TV to też nie maja na to wpływu .Żadnego! Więc jeśli mowa o zagrożeniach dla Polski ze strony sąsiadów to ujmijmy to krótko:poliycy, ludzie władzy, powiązani z strukturami masonerii i żydowskich organizacji finansowych to ONI są winni realizacji planów szkodzących Polsce.Natomiast przeciętny Sasza, Mykoła, Hans, Peter oni w swojej nieświadomości realizują swoje małe cele.Tak jak zwykły Kowalski. Pozdrawiam pana Krzysztofa jak i czytelników. Piotr Kapusta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kazdego pan tlumaczy,jest pan dobrym mecenasem ale tylko obcych...nas broni Bog Nasz Pan

   Usuń
 9. Jestem Ukrainką. Moja rodzina pochodzi z wioski pod Lwowem. Mówię po polsku, gdyż mieliśmy polskich sąsiadów z którymi zawsze relacje wzajemne były dobre. Przykro mi czytać te pogardliwe, nienawistne słowa przeciwko mojemu narodowi. Anna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Piotr Lubas] Pewne nazwy geograficzne były w historii wykorzystywane w celach politycznych. Feliks Koneczny pisał, że kiedyś był taki spokojny naród o nazwie Prusy. Niemcy ukradli im nazwę "Prusy" po to aby budować swoją ekspansję na Wschód i jako Prusy dokonali rozbioru Polski. Słowo Ukraina to określenie krainy geograficznej, którą kiedyś zamieszkiwali Lehici, Sarmaci i nadal wielu ich potomków tam mieszka. O Ukrainie w pozytywnym kontekście pisał Koneczny tak:

   "Kiedy na sejmie lubelskim 1569 roku wielmożowie litewscy zerwali rokowania, czekała ich niespodzianka niemiła, a dla Polski wielce zaszczytna: przedstawiciele Podola, Wołynia, Podlasia i Kijowszczyzny, czyli Ukrainy, oświadczyli, że nie chcą nawet należeć do Wielkiego Księstwa Litewskiego, lecz proszą, żeby ich ziemie bezpośrednio wcielić do Korony polskiej. Zrobił więc tak król, a Polacy mogli być dumni, że powtarza się drugi raz to samo, co się wydarzyło w roku 1454, kiedy Związek Jaszczurczy prosił, żeby Prusy wcielić do Polski."

   Odtąd Polska sięga daleko na Zaporoże.

   Była to inna Ukraina, mentalnie inna, nie była jeszcze wytworem politycznym, tak jak dziś.

   Usuń
  2. Zgadzam się z panią pani Anno. Przykre jest że wielu czytelników Orędzi (do których ja też należę) ma wrogie nastawienie do Ukrainców. A najbardziej smutne jest to że jak wynika z przekazów pana Krzysztofa to sam Pan Jezus z takim zarzutem mówi o narodzie ukraińskim. Ja często sięgam do różnych żródeł historycznych od rewolucji francuskiej począwszy do wydarzeń nam bliższych - XX w. I jestem czasem wstrząśnięty ile ludzkośc przeszła cierpień!Sam wiek XX gdyby tylko spojrzeć na fotografie - ofiar Hołdomoru, głodu w Rosji radzieckiej z lat 20 tych, ofiar Czarnobyla...i wielu innych miejsc. To odnoszę wrazenie że już wystarczy! wystarczy cierpienia! przeciez te fotografie - ludzkich szkieletów sa tak ujmujące ze serce na chwilę przestaje bić a umysł przenika ból i gorycz. A czytelnicy choć rozumiem bo jesteśmy Polakami i nasze cierpienia naszych przodków są nam bliskie to jednak wciąż tylko myślimy o sobie. Nie można bagatelizować żadnego cierpienia narodu ani polskiego, ani ukrainskiego ani rosyjskiego itd. Bo każdy człowiek niezależnie od pochodzenia ma swoją cząstkę Boga i swoją GODNOŚĆ. Nie bronię oprawców OUN-UPA ale zestawianie współczesnych Ukraińców z tamtymi jako znak równości jest absurdalne! Tak jak mówienie że Rosja,Ukraina,Niemcy czyhają na Polskę jest pewnym nieporozumieniem! To politycy , ludzie u steru władzy którym przyświeca sobie znany cel dążą do tego by :upodlić obywateli krajów którymi zarządzają przykład Niemiec- przyjmowanie muzułmanów wbrew woli Niemców, polityka Putina wobec Rosjan gdzie ludzie zwykli nie są traktowani w sposób godny, na Ukrainie gdzie rządzą oligarchowie i jakieś marionetki (Żełenski) żydowskiego lobby a ludzie są poprzez trudną sytuację w kraju zmuszani do pracy np w Polsce. To obraz współczesnego świata!I nie można winić całych nacji że tylko czyhają na Polskę. Nie zgadzam się z twierdzeniem pana Krzysztofa (autora blogu). Wiem że Polska jest atakowana od zewnątrz ale czy odpowiedzialny za to jest zwykły szary Ukrainiec,Rosjanin,Niemiec? skoro politycy rządzący tymi krajami własnych obywateli mają "gdzieś" to jakże można winić obywateli tych krajów że są winni za atakowanie Polski? skoro sami nie mają nic do powiedzenia w swoim kraju? Dobrze że pani nie kryje się ze swoja tożsamością narodową. Ja też jestem dumny że jestem Polakiem lecz staram się zrozumieć położenie innych ludzi.Często są w takim a nie innym położeniu NIE Z WŁASNEJ WINY!.Np współczesny Niemiec jest obwiniany i wytyka mu się palcem : naród zbrodniarzy!dzieci Hitlera! Jak można takiego 20 letniego Hansa obwiniać za to co było prawie 80 lat temu! jak ja miałbym się czuć gdybym np. urodził sie jako Niemiec i słyszałbym z ust jakiegoś Polaka ty jesteś dzieckiem Hitlera! . No przecież to chore.Nie mówię by zapomnieć czy wybielić kogoś ale wiem też jedno: wydarzenia które miały miejsce w wieku XX były dużo wcześniej zaplanowane i narody jak niemiecki czy rosyjski stały się narzędziami w rękach żydomasonerii. One też wycierpiały przez z jednej strony nieświadomość swoich konsekwencji (system totalitarny) i przez narzuconą ideologię która po osiągnięciu władzy parła naprzód bez względu na ofiary! Co do ludobójstwa na Wołyniu tego zapomnieć nie można i trzeba pielęgnować ogromny Krzyż w sercu ale należy też zrozumieć że współczesny Ukrainiec o ile nie hołubi Bandery jest tak samo człowiekiem mającym godność jak każdy Polak. Pozdrawiam .Piotr Kapusta.

   Usuń
  3. Prosze przeczytac co Pan Jezus mowi o tym w tym oredziu ..pisze pani ze dobrze zna nasz jezyk to prosze przeczytac ze zrozumieniem slow Pana Jezusa.

   Usuń
 10. [Motoren Werke] Hehe, czyli że dobrze jest tylko wtedy gdy jakieś tereny chcą się do Polski podłączyć, albo gdy Polska jakieś tereny przemocą podbija. Hehe. Fajne rozumowanie jak Kali z W Pustyni i w Puszczy, czytał Pan? Ale jak Śląsk Cieszyński, Górny albo Górale stwierdzają że lepiej by im było osobno od Polski, to źle, oj źle, nie dać, nie pozwolić, lamentować, cyrk odstawiać, bo wolni ludzie wyrazili swoją wolę, oj jak śmieli. Polski ultranacjonalizm i moralność Kalego. Chyba umie Pan czytać, Pani z Ukrainy czuje się Ukrainką z obywatelstwa i narodowości w polityczno-geograficznym rozumieniu dzisiejszej Ukrainy, a nie słowianką, czy lehitką i jest dotknięta, że nie macie poszanowania dla jej narodu teraz i dziś a nie w rozumieniu danych krain.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Człowieku co ty wypisujesz????czy jesteś normalny?napewno tyś nie Polak

   Usuń
  2. [Piotr Lubas] Na spory narodowościowe zawsze jest ten argument Adama Mickiewicza, że jest jeden naród: chrześcijanie. Komu jest bliska chrześcijańska kultura ten jest z nami. I nic nie było podbojem, na siłę. Po prostu narody chrześcijańskie chcą być razem, nawet w jednym państwie. Nie ma sensu, aby chrześcijański kraj podbijał inny kraj tylko dla samego podboju. A że poganie tego nie rozumieją...

   Czy byłoby to Orędzie, gdyby nie chodziło o problem - podkreślam słowo problem - szczepu dzikiego, bezwzględnego? A na dodatek politycznie wzmocnionego.

   Polak stoi na straży kultury chrześcijańskiej. Jak ktoś wyrzeka się polskiego pochodzenia, choćby na Śląsku, to czy Pan Bóg powie, że to jest dobra postawa?

   To wszystko jest bardzo proste, jedni chcą z Bogiem inni przeciwko. Pozornie chodzi o narody.

   Usuń
  3. masz problem z czytania ze zrozumieniem

   Usuń
 11. Ważne i mocne, m.in. o orgonitach, promowanych swego czasu przez niejakiego Zenobiusza, a teraz przez Cypriana Polaka

  Egzorcysta przestrzega przed medycyną okultystyczną. Korzystając z niej, oddajesz się na żer demonom
  Sierpniowy numer miesięcznika „Egzorcysta” poświęcony jest zagrożeniom, jakie niesie ze sobą ”medycyna” okultystyczna (w tym jedna z form ”medycyna” holistyczna). Korzystanie z takich okultystycznych usług otwiera na działanie demonów, prowadzi do demonicznych zniewoleń i opętań.

  https://www.fronda.pl/a/egzorcysta-przestrzega-przed-medycyna-okultystyczna-korzystajac-z-niej-oddajesz-sie-na-zer-demonom,131678.html

  Halina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. objawieniaolawskie.pl

   Zapraszam do lektury dwóch poprzednich orędzi o orgonitach, myślę, że to jest dobra okazja, żeby czytelnicy też się z nimi zapoznali, bo zostały przekazane niemal dokładnie rok temu, a wypada je teraz przypomnieć, co tam dokładnie jest napisane, żeby się nie opierać na powierzchownych ocenach, gdy temat jest dokładnie tam wyjaśniony:

   https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/08/1213-viii-2018-14-viii-2018-egzorcyzmy.html

   https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/09/26-viii-2018-cz-1-powrot-do-dzia.html

   Usuń
  2. Pani Halino, moja imenniczko. Prosze przeczytac ze zrozumieniem oredzie o orgonitach. Wtedy Pani zrozumie.
   Halina

   Usuń
 12. Przykro mi bardzo ale Historii Polski się nie za grzebie. A Ukraina jako Państwo ile istnieje?! Nie rozumiem bronienia ich. To co my Polacy mamy ich kochać? Za to co nam zrobili i robią. Nie wiem czy Panie Piotrze Kapusto zdaje Pan sobie sprawę że z naszych pieniędzy opłaca Pan ich emeryturę. Dostają mieszkania. Są lepiej traktowani niż my Polacy we własnym kraju. To nie jest ich kraj ani Państwo. Nic im tu się nie należy. I ten napływ do kraju naszego to wszystko jest po to aby nas Polaków zniszczyć i próbować nas ograbic co nigdy nie było i nie będzie ich. Bo niestety ale w niczym się nie zasłużyli. Tylko mordowali i to z jaką okripnościa i jeszcze teraz z nas się nalewaja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opisałem swoje stanowisko dotyczące Ukrainców w ogóle. Czyli nie chodziło mi tylko o tych którzy są w Polsce ale również tych którzy zamieszkują we własnym kraju. Co zaś tyczy się przywilejów im dawanych w Polsce to zapytam : a gdyby pani jako Polka pracowała naście lat w Niemczech czy pani nie nabyłaby prawa do emerytury? Oczywiście jeśli chodzi o mieszkania to nie do pomyślenia jest by otrzymywali je kosztem Polaków. Nie pisałem by ich kochać.Ale by broniąc swojej pozycji jako Polacy starać się zrozumieć że oni w większej mierze przyjeżdzają do Polski do pracy. No chyba że jakieś osobniki pchają się by prowadzić niecne interesy - to już inna sprawa.Polacy też jeżdzą na Zachód czy pani byłaby zadowolona gdyby np. Niemcy,Anglicy powiedzieli: Won z naszego kraju? Wiekszośc Polaków tak samo jak Ukraińców szuka możliwości zarobkowania nie dla przygody ale z musu. Co do ograbienia naszych ziem to ja jakkolwiek spotkałem się z Ukraincami nigdy nie słyszałem od nich by mieli roszczenia terytorialne. Może nie chcieli powiedzieć wprost? Nie wiem ale wiem jedno :widziałem jak pracują i jak pracując zarabiali na chleb. Co do traktowania ich lepiej to częściowo prawda - tu bez dwóch zdań sprawa toruńska to jest rzeczywiście hanba. Lecz czy ona jest wynikiem tego że np. jakiś Mykoła pracuje na budowie? albo jakaś Olga pracuje w markecie? NIE.Oni nie mają nic z tym wspólnego.To wina kierownictwa szkoły , dyrekcji itd - polskich. A jeśli już mówimy o przywilejach dla nich to winić należy rządzących w Polsce a nie samych Ukrainców. Ci (o ile są uczciwi) przyjeżdzają pracować. Co do mordowania to pisałem wcześniej - historycznych wydarzeń już sie nie odwróci. Nie można żyć tylko urazami wobec nich. Jeśli natomiast jakiś Ukrainiec wyśmiewa się z Polaków czy też nie potrafi uszanować nas to oczywiście można mu pokazać że może wrócić w rodzinne strony. Lecz myślę ze takich akurat jest niewielu w Polsce. Co do ludobójstwa na Wołyniu tu potępiam czczenie Bandery i UPA lecz myślę że te zachowanie jakiejś części Ukrainców zachodnich wynika z ich przekonania że Bandera walczył o wolność.I nie są dobrze zaznajomieni z prawdą historyczną o ludobójstwie.Bądż też ciężko im (może na razie) przyjąć do siebie te fakty - to było ludobójstwo na Polakach. Ale wiedzieć też trzeba że naród ukrainski wiele lat był też pod sowieckim panowaniem i kłamstwo było jednym z narzędzi propagowania historii i jej wypaczania.Pozdrawiam pani Joanno.Piotr Kapusta

   Usuń
  2. Panie Piotrze radził bym nie uprawiać demagogii bo zaraz wyjdzie Panu że wszyscy przecież ludzmi jesteśmy i powinniśmy sie kochać i rozumieć. A to już pachnie za bardzo nowoczesną nauką obecnie nam urzędującego biskupa Rzymu. Polacy powinni przede wszystkim bronić całego depozytu Wiary Świętej jak nam Pan Bóg dał, bez tego jesteśmy niczym tłuszcza bezwiedna motywowana najniższymi instynktami skazana na zagładę. Tak, ci ludzie przyjechali do nas po chleb ale tak jak anglik ma prawo wymagać od swojego państwa lepszego traktowania od obcokrajowców ( w tym polaków) tak my w swoim państwie powinniśmy mieć więcej do powiedzenia niż ludność napływowa. Każdy naród ma prawo do samostanowienia i decydowania w kwestiach decydujących o jego istnieniu. Niestety obcokrajowcy mimo tego że większa z nich czesc ma do nas stosunek neutralny powoli i acz konsekwentie "rozpuszcza" zdrową tkankę narodu, nie posiadają tożsamej z naszą wspólnoty przodków, wartości kulturowych czy religijnych. Myśli Pan że ci pokojowi ukraińscy zjadacze chleba będą przekaźnikiem naszej kultury?? Widział Pan chociaż jedną ukrainską rodzinę w kosciele? Duża czesc z nich to niby greko- katolicy wiec papieża uznają ale jakoś do koscioła nie bardzo im po drodze..Jeżeli przez takich obcokrajowców ma nam grozic wyrugowanie z naszej wiary, tożsamości, historii to ja ich nie chce tu choć są ludźmi takimi jak ja. Jeżeli się jest u kogoś gościem to czy mówi się gospodarzowi jak ma dom prowadzić i jak gosci podejmować??

   Usuń
  3. Co do Anglików i Szkotow- jak się mieszka tutaj to czuć 8ch antypatie. I ludzie są tu jak wszędzie i dobrzy i źli. Nie są w niczym gorsi ani lepsi. Po prostu bronią swojej tożsamości Tak samo Polacy nie lubią się zbytnio z Niemcami, Portugalczycy z Hiszpanami,Szkoci z Anglikami...

   Usuń
 13. Sprawa chłopca z Torunia i nie tylko. Jak rodzina została potraktowana nie wspominając o chłopcu. Jestem oburzona że ludzie są tak ślepi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem takiego samego zdania, Ukraina to twór a nie państwo. Nie mają historii, kultury i świadomości narodowej i rodowej, bo wzięli się znikąd. Żerowali na krwi i dorobku Polaków. A to, czego się dopuścili na Wołyniu to nie było tylko zezwierzęcenie, bo zwierzęta nie katują, nie mszczą się przed zabiciem, ale demonizm.Dziecko Boże ani myśli o takich strasznych rzeczach. A to wszystko z zazdrości i zawiści, że sami tego nie mieli i nie mają.
   Proszę poczytać o "świadomości kulturowej" pamiętnik rosyjskiego oficera okupującego w 1939 roku polskie ziemie, m.in. Wilno.
   A ona znów:
   – Panie lejtnancie czy podoba się wam nasze Wilno?
   Zgrzytnąłem ja zębami. Kpi, cholera, ze mnie, czerwonego oficera i uczciwego
   bolszewika. Drugi raz już mnie „panem” nazwała. Ale zacisnąłem ja pod stołem pięści i
   staram się wytrzymać.
   – Po pierwsze – powiadam – nie Wilno, lecz Vilnius. Ot co. Po drugie: nie wasze, ale
   nasze. Po trzecie: nie podoba mi się wcale, bo żadnej kultury nie ma. Nawet na dworcu
   woszebijki nie zauważyłem. Cóż to za życie! Cóż to za higiena! Cóż to za kultura!
   Tu wtrąciła się Maria Aleksandrowna i mówi tak czysto po rosyjsku...bardzo to jest
   podejrzane i trzeba będzie o tym do NKWD zameldować. Więc powiada:
   – Woszebijek u nas istotnie nie ma. Ale to dlatego, że wszy nie mamy. Więc po co
   woszebijki!
   Same wy wszy jesteście – pomyślałem i powiadam:
   – Woszebijki są potrzebne jako urządzenia sanitarne i higieniczne. Myszy też może nie
   być, a ot, kotów u was wszędzie mnóstwo. Ot co.
   A tamta pierwsza (pani Zofia) znów do mnie zwraca się i widzę ja, morda chytra, chytra,
   chytra!
   – Panie lejtnancie...
   Ale ja tym razem dokończyć jej nie dałem. Rzuciłem nóż na stół i ryknąłem:
   – Stul pysk, stara małpo! Żaden ja ci pan nie jestem, lecz obrońca proletariatu! Jestem od
   tego właśnie, żeby taką zarazę faszystowską jak ty niszczyć! Rozumiesz?! A jak nierozumiesz, to ja ci zaraz to ręcznie wytłumaczę!
   http://biblioteka.kijowski.pl/piasecki%20sergiusz/zapiski%20oficera%20armii%20czerwonej.pdf
   I proszę nie pisać od razu o nienawiści Polaków do Ukraińców, bo my jako naród takich uczuć nie przezywamy,jesteśmy po prostu przezorni, a Ukraińcy niech się nienawiści wyleczą, bo ich to dotyczy.
   iezlomni.com/dlaczego-ukraincy-nienawidza-polakow-twarde-fakty-na-temat-przyczyny-konfliktow-oraz-o-rzekomych-przesladowaniach-ukraincow-przed-wojna/
   takaprawda

   Usuń
  2. tak to oburzajace ma pani racje

   Usuń
 14. Pan Piotr Kapusta, wydawałoby się człowiek "miłujący" wszystkie narody, a szczególnie te które nienawidzą Polaków. Rozgrzesza narody, które nas skrzywdziły. Nie wie nawet jakie zło i skąd nam zagraża( w jego poprzednich komentarzach).
  Czy mamy dopuścić do rozbestwienia się innych nacji przybyłych choćby dla zarobku?
  Miłość i tylko miłość wobec potęg zła nie wystarczy.
  Pan Bóg wyposażył nas w rozum, by człowiek przewidywał i przeciwdziałał, i nie był lekkoduchem żyjącym w egoistycznym błogostanie. Trzeba być patriotą broniącym swojej ojczyzny.

  OdpowiedzUsuń
 15. objawieniaolawskie.pl


  Niedawno to Orędzie już było podawane, ale znów mamy temat wschodni, więc pozwolę sobie umieścić je tutaj znów, bo ktoś mógł nie widzieć wtedy w komentarzach.

  Warto przypomnieć fragment Orędzia z Oławy, przekazanego przez Kazimierza Domańskiego, urodzonego przed wojną koło Lwowa.
  Mówi Pan Jezus, Święto Chrystusa Króla, 25 XI 1990:

  — Mój synu, wasz kraj jest bardzo duży. Granice wschodnie sięgają po tereny,
  które niegdyś były polskie, to jest Lwów, Tarnopol i Wołyńskie, to są polskie tereny.
  A dzisiaj upominają się Ukraińcy o te ziemie. Ich kraj jest bliżej Wschodu. Ale te
  miejsca, gdzieście mieszkali, to są polskie tereny. Przyjdzie czas, że polski naród
  znowu będzie tam mieszkał. Ale mój synu, to jeszcze potrwa. To są wasze ziemie,
  które wasi ojcowie i matki zamieszkiwali. To są ziemie polskie. Gdyby tam był polski
  naród, nigdy nie brakowałoby chleba.
  — A dzisiaj brakuje na Wschodzie chleba, nie pracują, nie modlą się, za dużo
  alkoholu piją. Straszna kara wisi nad Wschodem. Ale niech się nawracają teraz,
  kiedy z Polski tylu kapłanów jest wysyłanych na Wschód. Niech wszystkie świątynie
  różnych narodowości będą pootwierane, bo tego żąda Jezus Chrystus Król. Przekaż, kiedy będą wszystkie świątynie pootwierane, wtedy odniosą zwycięstwo. Wtenczas będzie tam moja Matka i Ja, Jezus Chrystus Król Wszechświata. Ale niech oddadzą serce w Związku Radzieckim, na Ukrainie i wszystkie republiki, wtenczas będzie zwycięstwo. Bo jest niepokój na Wschodzie, w Związku Radzieckim.
  — Módlcie się, moje dzieci. Dziś im brak chleba, podzielcie się z tym narodem,
  bo on pomału nawraca się do Mnie i do mojej Matki. Idźcie z pomocą temu krajowi.
  Co macie, to podzielcie się z nimi. Brak tam jest chleba, żywności. Niech i polski
  naród podzieli się z nimi. To są ludzie, którzy pragną chleba, ale dla nich najważniejsze jest Ciało Pana Jezusa. Niech w tym kraju przyjmują Ciało moje, wtedy
  odniosą zwycięstwo. Kiedyś będzie dobrze na Wschodzie, ale niech oddadzą serce
  Mnie i mojej Matce.

  OdpowiedzUsuń
 16. [Henryk Adrian Kamieniecki]

  Może nie do końca na temat, ale chciałbym Państwu pokazać nieznany szerszej publiczności film dotyczący Pawła Adamowicza. Oprócz filmu z siedzącym po ataku głównym antybohaterem był jeszcze jeden film, który jakoś przemknął bokiem, a warto do niego wrócić.
  W czwartek, 17. stycznia („Dzień Judaizmu”), kiedy wnoszono pustą trumnę do Bazyliki Mariackiej w TVP wyemitowano 159-ty odcinek serialu „Korona Królów”. W tym odcinku przedstawiono - fikcyjny atak wykonany przez aktorów teatralnych na jakimś jegomościu, przy pełnej wiedzy publiczności, która brała w tym udział, a tylko jeden człowiek był tym zaskoczony. „To tylko teatrum”, padła tam taka kwestia. Te film jest ważny i trzeba do niego wrócić. Dodam jeszcze, że aktor, który zagrał tam rolę „zabójcy” miał w momencie ogrywania tej roli 27 lat, tyle, co tzw. „Stefan Miłosz”, taki numer, jaki miał adamowiczowy WOŚP!
  W opisie filmu są jeszcze podane inne szczegóły, zapraszam do obejrzenia, bo za mało do tej pory był pokazywany, za co przepraszam:

  https://www.cda.pl/video/309303900

  OdpowiedzUsuń
 17. Od dawien dawna ziemie lahickie na wschodzie, tu wzmianka z 981
  Roku 6489 [981]. Poszedł Włodzimierz ku Lachom i zajął grody ich: Przemyśl, Czerwień i inne grody, które do dziś dnia są pod Rusią. Tegoż roku i Wiatyczów zwyciężył i nałożył na nich dań od pługa, jaką i ojciec jego... brał.https://pl.wikipedia.org/wiki/Polacy_na_Ukrainie

  Poza tym wielka Lechia
  Zaborcy Polski, tak żeby Polska nigdy się nie odrodziła, zaczęli tworzyć narody : litewski, ukraiński i białoruski. To nie nasze ziemie maja wrócić do Ukrainy, tylko tzw. ukraińskie do macierzy, z której wyszły.

  Królowie Lechii Janusz Bieszk udziela wywiadu Eddiemu Słowianinowi
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=59&v=LytnMvBetIU

  OdpowiedzUsuń
 18. +
  +JMJ

  Mówiłem, że nie będę zabierał głosu pod Orędziem.
  Cóż, jak zresztą zauważyłem nie bardzo dobrze jest tak pisać bo antagoniści tych Orędzi i inni internetowi dywersanci czują się śmielsi.
  Piszę to jednak dla wygody stałych czytelników, stałych to znaczy czytających stale w dobrej wierze..:) aby wiadomo było, że nie odpowiem na ewentualne skierowane do mnie pytanie.

  Tutaj jednak także rozzuchwalił i sprowokował dwie pierwsze wypowiedzi Piotr Kapusta. Zobaczyli, że pojawia się sprzymierzeniec wśród czytelników tych Orędzi.
  Pierwsza wypowiedź mącąca i całkowicie anonimowa czyli zgodnie z regulaminem który jest podany do usunięcia " Myślę że słowa Pana Jezusa nie do końca są odpowiednie do rzeczywistości. ". Niby grzecznie, ale jest tu oczywista pułapka ( nie wierzę, że nieświadoma).
  Czyli co , pozornie uznaje ,że to słowa ( zresztą słowa, nie Słowa) Pana Jezusa czyli Boga, ale ocena rzeczywistości przez Boga odbiega od faktycznego stanu rzeczy...
  Na takiej zresztą zasadzie bywały i wcześniejsze komentarze od wiosny 2017.
  Cytuję dalej „Chciałbym odnieść się do tematu o Ukraińcach. Myślę że słowa Pana Jezusa nie do końca są odpowiednie do rzeczywistości.
  Jeszcze dalej poszła ta która się podpisała jako Ukrainka o imieniu Anna, która mówi o pogardliwych nienawistnych słowach przeciw temu narodowi. Jest to oczywiste i jest też regulamin, ale słowa te dotyczą słów Pana Jezusa. Nazywają słowa Pana Jezusa nienawistnymi, pogardliwymi i dodatkowo skierowanymi przeciw narodowi. Co do narodu to jest wyjaśnione w przekazie, natomiast jest to oczywiste bluźnierstwo i nie ma tu miejsca i taka uwaga też jest do usunięcia lub do nie zamieszczenia. Nie wiem czy dobrze robię zostawiając to.
  Ze względu na to, że jest tyle komentarzy zostawię to choć powinienem usunąć.

  Od oceniania słów Pana Jezusa wypowiadanych w Orędziach prywatnych nie są ludzie którym się to podoba lub nie tylko kompetentne osoby Kościoła w powołanej komisji.

  OdpowiedzUsuń
 19. c. d. Co do bzdury takiego stwierdzenia możemy zobaczyć na przykładzie Pisma Świętego. Żydzi stali się synagogą szatana. Mamy to dwukrotnie powtórzone. Nie jest jednak tak, że każdy żyd jest synagogą szatana, ale sprawiedliwych jest niewielu, a poza tym każdy zawsze może posłuchać swoich elit. Tak właśnie żydzi nie przyjęli Jezusa bo posłuchali swoich elit ostatecznie.

  Piotr Kapusta niech się zdecyduje, bo pojawiają się u niego sugestie iż to ode mnie jest, czy jakby moje zdanie. Proszę nie mącić. Niech wasza mowa będzie tak, tak, nie, nie. Albo Piotr Kapusta uznaje albo nie uznaje tych Słów jako Jezusa. Nie należy jednak mącić, a w spokoju sobie rozważyć.
  Słowa Jezusa zawsze gorszyły i nawet jego uczniów. Czyż nie pamiętamy, jak zgorszyli się uczniowie i wielu przestało z nim chodzić gdy Pan powiedział o jedzeniu Swego Ciała a dla nich to był kanibalizm i w większości może nawet uznali, że coś jednak jest nie tak. Że to łyżka dziegciu w beczce miodu.

  Co do narodów, czy szczepów. Jak wyraża się Bóg w Starym Testamencie?
  To jest ten sam Bóg. Bóg się nie wstydzi i nie wycofuje ze swoich słów.

  Nikt Ukraińcom złego słowa nie mówił, ale się panoszą i nie szanują Polaków. Po prostu bardziej szanują Rosję i jest im bliższa. To co powiedział Pan Jezus na temat Ukrainy i jeszcze w pierwszym Orędziu o Smoleńsku nie potrzebuje obrony, ale ma to potwierdzenie i w niezależnych wypowiedziach naukowców. Oto program w Realu 24 sprzed jakiegoś czasu, występuje ktoś z tytułem doktora. Mówi, że Ukraińcom bliżej jest do napływających z innych republik byłych radzieckich niż do Polaków i jak coś z nimi się prędzej dogadają i dogadują, że mają mentalność sowiecką ci nawet 20 letni ludzie. I tak jest. Nas zwiodła pozorna słowiańskość.

  A co do narodu. Cóż to za naród który mówi nie swoim językiem bo przeważnie po rosyjsku w Polsce w miejscach publicznych i przez telefon. Młodzi ludzi którzy urodzili się na Ukrainie już po ogłoszeniu niepodległości mówią po rosyjsku. To tak jakbyśmy mówili po czesku na codzień czy po słowacku na przykład. Ale przecież jest gorzej, bo mówią mową kraju który przecież na nich napadł i zabrał terytorium. To jest chore to jest nienormalne, ale potwierdza Słowa Pana Jezusa, że to szczep. Ale to nie jest nic nagannego. Szczep to szczep.

  Porównywanie do Polaków na zachodzie jest z gruntu nietrafne. Polacy nie roszczą sobie pretensji do ziem niemieckich, angielskich czy francuskich,
  Nie mordowaliśmy Niemców okrutnie w czasie drugiej wojny i wcześniej, ani Anglików ani Holendrów. Zachód zaś jest winny sprzedanie nas Rosji wcześniej zdradzeniu w wojnie z Niemcami, utracie naszych elit i tej sytuacji, że Polacy wyjeżdżali za chlebem.
  No i nikt Polakom nic nie daje na Zachodzie ani nie dotuje a Ukraińscy przybysze są dotowani co jest przestępstwem i za to winien PiS, Kaczyński i inni odpowiedzieć.
  A Polacy zostali w Kazachstanie.

  W Rzeszowie na strzelnicy czy paintbalu 90 procent Ukraińców. Nie chodzą na inne rzeczy sportowe. Dla Ukraińców wojskowe forty po ukraińsku na tabliczce jako drugi napis, dopiero trzeci po angielsku
  Gdzieś chyba też w Toruniu chcą zrobić wojskową klasę też ukraińską za nasze pieniądze.
  Mniejszość ukraińska w Polsce identyfikuje się bardziej z Ukraińcami którzy przyjeżdżają do Polski niż z Polska, państwem polskim.

  Ważny polityk z Ukrainy mówi, że w Polsce jest 7 milionów Ukraińców. Ukrainiec który rozmawia ze mną mówi o 10 milionach.
  Tyle nie ma, ale dlaczego oni to mówią.

  To tylko odpryski, ale Ukraińcy zawsze byli wykorzystywani przeciwko Polakom i tak będzie.
  Bodnar - RPO, pochodzenia ukraińskiego po matce wedle tego co się przyznaje, facjata podobna do Adamowycza czyli bardziej chazar niż słowiański Rusin chce dla Ukraińskich migrantów ekonomicznych praw mniejszości. To jest to samo co Polacy na Zachodzie? Proszę się zastanowić.


  Teraz dodatkowo niektórzy mogą zobaczyć jak to jest ważna dla nich sprawa. Ramię ukraińskie w Polsce przeciw Polsce w bardzo bliskiej przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 20. Zamykam tu dyskusję. Szkoda też czasu czytelników na użeranie się. Czas jest potrzebny na modlitwę i na działania.
  Dziękuję za komentarze wspierające.
  Pokój wszystkim ludziom dobrej woli, którzy tutaj komentowali.

  OdpowiedzUsuń
 21. Naród – wspólnota ludzi utworzona w procesie dziejowym na podstawie języka, terytorium, życia społecznego i gospodarczego, przejawiająca się w kulturze i świadomości swych członków. Naród wyróżnia się na tle innych zbiorowości, jednak nie jest możliwe ścisłe zdefiniowanie tego pojęcia. - Siedzisław Patrzysław

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.