UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


poniedziałek, 20 lipca 2020

10 - 13 VII 2020 Jeszcze Słowo o św. Andrzeju Boboli/ Informacju pa rejsam? czyli Żegluga krakowska/ Jak kto sobie pościele, jak mówicie, tak się wyśpi. Lecz przebudzenie będzie bolesne. Będzie to jednak wasze oczyszczenie i wolność/ Potwierdzenie Słów Pana Jezusa w przekazie danym Grzegorzowi z Leszna iż od początku lipca Polacy nie chorują na coronawirusa jak tylko obcokrajowy w Polsce/ Pielgrzymka na uroczystość Boga Ojca, 2 sierpnia w Turzynie

Piątek, 10 lipca

11.45

- Pytasz dziecko o tę migrenę, ból głowy nieoczekiwany u Ciebie. Nie miałeś takiego, nie pamiętasz od początku przekazów i pytasz. Czy to atak na Ciebie elektromagnetyczny, czy mikrofalami?
Nie, dziecko, to migrena.
Twoja niedyspozycja sprzęgła się z dzisiejszym upałem.
- Ale nigdy tak nie mam.
- :)

12.16

- Tak, to Ci mogę powiedzieć moje drogie dziecko.
W tej dziesiątce jest św. Andrzej Bobola. Dlatego będzie głównym patronem Polski.

Około 21.30

- Dać, Panie Jezu?
- Tak, dziecko, daj.
- A info o moim dawniejszym miejscu zamieszkania?
- To opuść, ale napisz o miejscowości Sebastiana wymieniając ją z nazwy.
- A moje dociekanie?
- Nie ma go dziecko. Nie szkodzi:)

...............................................................

Sobota, 11 lipca

-:)
- Może to niepotrzebne, Panie Jezu, na tamtych portalach?
- Niewiele to da, ale był zamysł abyś opublikował to w innych miejscach, które masz. Czytelników blogu z Orędziami jest tak dużo, że prawie na pewno będzie więcej niż na tych blogeriach < Nieczytelny sens dalszej części zdania C.P> . Jednak trzeba aby było to w sieci i nie tylko w jednym miejscu.
- Dziękuję Panie Jezu.
Chwała Tobie Chryste.

19.47

- Nie przejmuj się tym dziecko. Nie powinno Ci to psuć nastroju. Są to rzeczy ogólne a o nich także była mowa w przekazach:)
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.


.............................................

Poniedziałek, 13 lipca

13 lipca

00:17

Zapisz dziecko
- Tak jak obiecałem przez Grzegorza z Leszna. Coronawirusa nie ma w Polsce od początku lipca.

Nie chorują na niego Polacy.

Chorują jednak już Ukraińcy i będą chorować i umierać.
Jest oczywiste, że masoneria światowa, w tym i Polska jej podrzędna zrobi wszystko aby utrzymywać w Polsce stan pandemii, jak to nazwali.
Nie mogą sobie pozwolić na to aby mówić, że nie ma w Polsce żadnego przypadku coronawirusa wśród Polaków a są tylko teraz wśród Ukraińców.
Niestety wróg jest silny słabością Polaków bo nie są zakorzenieni w Bogu w dziewięćdziesięciu procentach a od marca to się przecież pogorszyło.
Prawda wyjdzie na jaw, ale jeszcze nie teraz.
Niedługo rzucisz kolejną klątwę:)
- Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

8.00
Zapisz dziecko
- Tak dziecko, powiedziała Moja Mama przez Annę <Anna od Jezusa C.P.> że niedługo wzrośnie liczba zachorowań i rząd ponowi obostrzenia.
Liczba zwiększyła się w czerwcu a rząd ponowi obostrzenia po wyborach.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
:)13.25

Tak, dziecko, gdy wejrzy się w głąb coraz gorzej to wygląda. Oto pytasz, bo przechodziłeś, o rejsy Żeglugi krakowskiej. Młoda kobieta, dziewczyna, mówi do Ciebie i najpierw zdaje Ci się, że jest niewydarzona:) bo mówi źle, dopiero w następnej chwili orientujesz się, że to dlatego iż mówi źle po polsku: Mówi: „Informacju pa rejsam?” do Ciebie. Idzie i przynosi folder. Do tego jest nieatrakcyjna, niereprezentacyjna. Podobnie było niedawno w Wierzynku, w lodziarni gdzie ceny były zresztą takie jak wszędzie. Też Ukrainka, znów niereprezentacyjna, która prawie straciła akcent, ale jest zauważalny.
W statku – kawiarni zacumowanym na przystani kucharka mówi z akcentem – uroda, jakieś połączenie wschodniej z europejską. Nie wiesz czy to przybysz z rosyjskiej republiki czy cokolwiek innego.
Dziewczęta, czy chłopcy urodzeni w Polsce mówią bez akcentu nawet gdy są Mulatami lub Azjatami.


Jak kto sobie pościele, jak mówicie, tak się wyśpi. Lecz przebudzenie będzie bolesne. Będzie to jednak wasze oczyszczenie i wolność.

Jak już mówiłem. Gdyby nie została przekroczona krytyczna granica gdy idzie o chęć spotkania ze Mną w niedzielnej Eucharystii, gdyby to było choć pięćdziesiąt procent z małym „kawałkiem”,  jak mówicie, to oczyszczenie byłoby znacznie mniej bolesne.
(Mówimy, rzecz jasna, o stanie sprzed coronawirusa w Polsce, oficjalnie ogłoszonego).

Jesteś Moim dzieckiem wybranym i niczym się nie martw – wiesz kim masz być. Zachowaj spokój, staraj się o Łaski.
Dałem Ci możność rzucania ognia z rąk, ale jak wspomniałem nikogo nie zabijesz, bo nie chcę byś zabijał, ale każdy przeciwnik będzie wtedy wyeliminowany z walki. Może być tak, że inni korzystając z tego będą tych ludzi dobijać, zabijać, ale to nie będziesz Ty.

Zanim będziesz na pradawnych, lehickich ziemiach i w Polsce obalisz w ten sposób kilka tysięcy Ukraińców. Uratujesz też niejedno polskie życie.
Amen.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
Ale nie będzie mogło stać się to przed Prześwietleniem Sumień?
- Nie, dziecko, nie będzie mogło:)

22. 17

Zapisz dziecko
- Wymienisz ten sprzęt na lepszy.
- Dziękuję Panie Jezu, ale to może być koszt.
- Nie szkodzi, dziecko:) Promienny uśmiech Pana Jezusa.


Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

//////////////////////////////////////////

Jak wiemy otrzymałem Słowa o coronawirusie od Pana na początku 13 lipca o tym iż jak obiecał przez Grzegorza z Leszna coronawirusa nie będzie w Polsce od początku lipca, a ściśle nie będą na niego chorować Polacy. Jak wiemy, bo opublikowałem to 13 lipca o 9.53.

Pan Jezus uzupełnił, że już chorują Ukraińcy w Polsce, będą chorować i umierać.
Wcześniej Pan mówił przeze mnie iż będą też chorować inni cudzoziemcy w Polsce, ale niewiele z nich.

Niedługo po tym zamieszczonym przeze mnie upewnieniu przez Pana Grzegorz z Leszna opublikował Słowa Pana Jezusa ten fakt potwierdzające i to, że będą chorować na coronawirusa wyłącznie w Polsce obcokrajowcy. Tutaj użyte właśnie sformułowanie „obcokrajowcy”.

Pan Jezus na temat koronawirusa i Święto Boga Ojca

https://www.youtube.com/watch?v=sfJSfl4UhtA

Choć przekaz przez Grzegorza z Leszna był opublikowany po moim (Nie wiem, czy nie pamiętam, kiedy otrzymany) to rzecz jasna można to odwrócić, że przekaz Grzegorza z Leszna potwierdza mój, a nawet należy tak uczynić, bo pisząc kolokwialnie to „jego działka” gdyż Pan Jezus przez niego poinformował, że od początku lipca nie będzie w Polsce coronawirusa wśród Polaków. A przeze mnie Pan Jezus tylko potwierdzał.

W każdym razem mamy świadectwo dwóch świadków, które powinno wystarczyć.

Niemniej mamy nadzieję, że jeśli się to Panu Jezusowi spodoba, to będą potwierdzenia tego i przez Annę od Jezusa, Marię Michalinę od Apokalipsy i Ewę Rycielską. Bowiem sprawa jest trudna. Jak bowiem przekonać ludzi, a ściśle przekonywać ich nie mamy, tylko chodzi o przekonujące i dające pewność przeciętnemu czytelnikowi powiedzenie tego do kogoś, gdy jest taka potrzeba, jak się sprawy mają.
Ja otrzymałem jeszcze na ten temat przekaz jak ja mam mówić w tej sprawie i niebawem będzie opublikowany.

Tutaj link do wcześniejszego przekazu przez Grzegorza z Leszna:
 
(Najważniejszy przekaz duchowy, wołanie Pana Jezusa)


Sprawa Święta Boga Ojca jest bardzo ważna.
Stali czytelnicy pamiętają odnośnie tego co Pan Jezus powiedział o święcie Boga Ojca i mojej tu roli. Nie będę tego przytaczał bo mi niezręcznie. Są tu też słowa Boga Ojca przeze mnie jak i przez Michalinę jak pamiętam.


Domy Modlitwy zgłaszają swój udział w uroczystości BOGA OJCA w dniu 2 sierpnia.
Na tę pielgrzymkę w miarę możliwości i chęci zaproszeni są wszyscy czytelnicy Orędzi, wszystkich Bożych Orędzi.

http://www.domymodlitwyjp2.pl/

Przeklejam:

INFORMACJA dotycząca  ŚWIĘTA  BOGA  OJCA/ rekolekcji/
Podana  wcześniej  informacja o Rekolekcjach w Niepokalanowie jest nieaktualna. Organizatorzy zapraszali, ale potem okazało się, że możliwy jest tylko udział w ostatnią noc czuwania, a ponadto doszedł problem „pojemności”  kaplicy św. Maksymiliana przy większej liczbie chętnych. Wobec tak zaistniałej sytuacji, Domy  Modlitwy  JPII zmieniają  miejsce pielgrzymowania i zgłaszają swój  udział  w „Uroczystości BOGA OJCA w dniu  2 sierpnia 2020r.”,  która odbędą się na  Wzgórzu Wyszkowskim w miejscowości Turzyn, kierunek Brańszczyk - tuż przy samej trasie F8 na Białystok. Tą uroczystość organizuje „Wspólnota  ku czci Boga Ojca‘’ z Wyszkowa, która z natchnienia Bożego wykupiła tam 3- hektarowy plac pod budowę świątyni ku czci Boga Ojca. Stoi tam obecnie 14 metrowy Krzyż z napisem „MIŁOSIERNI OJCIEC I SYN – OTO ZBAWIENIE  LUDZKOŚCI”.
Modlitwy rozpoczynają się w  niedzielę 2VIII 2020r. o godz. 12.00 przy Grocie Boga Ojca, na wolnym powietrzu. Po modlitwach będzie sprawowana MSZA ŚWIĘTA dla uczczenia  BOGA OJCA, a na zakończenie późnym wieczorem może odbyć się spotkanie ze wspomnianą „Wspólnotą  ku czci Boga Ojca‘’ z Wyszkowa, która zaprasza na to miejsce bez  ograniczeń co do ilości chętnych, ale i bez  wygód. Proponuje się zabrać ze sobą krzesełka.
W związku z tą zmianą, wszystkich którzy w swoim sercu są wezwani, aby wspólnie uczcić  BOGA OJCA prosimy o indywidualne zorganizowanie się samochodami. Jednak dla  utrzymania kontaktu i  wzajemnej pomocy w podróżowaniu podajemy namiary kontaktowe:
1)kontakt dla  wschodniej części Polski tj. Domy Modlitwy JPII, tel.  694 665 843 lub tel. 720 325 171:  a dla zachodniej części Polski - Halina  Maria tel: 507 015 737.
Tą pielgrzymkę, jej wszystkie modlitwy, uwielbienia i trudy, poświęcamy Bogu Ojcu dla  Ustanowienia przez Kapłanów Oficjum w pierwszą niedzielę sierpnia jako ŚWIĘTO BOGA  OJCA – BOGA NAJWYŻSZEGO, dla wszystkich swoich dzieci na  mazowieckiej, polskiej ziemi, ukochanej ziemi Matki Syna Bożego. Tam pod Krzyżem wszyscy zanurzymy w ranach  JEZUSA  CHRYSTUSA wszystkie nasze prośby.  A potem, aby Łaska Boża rozlewała się na całą kulę ziemską, aby Kościół Chrystusowy wielbił, czcił i sławił BOGA TRÓJJEDYNEGO w Bóstwie i Człowieczeństwie, bo taka jest Wola Boża płynąca z tego wybranego miejsca, do którego Sam BÓG nas   zaprasza .
Domy Modlitwy św. JPII
Halina Maria, z  Panem  Bogiem .”


////////////////////////////////////////////

Ostatnie wspomnienie przeze mnie bieżącego Orędzia związanego proroka było 30 czerwca, przy okazji opublikowania klątwy na amerykańskie wojska w Polsce. W tym samym czasie przez Annę od Jezusa Matka Boże potwierdziła klątwę na nadal prezydenta Andrzeja Dudę i wyjaśniła jej sens.

Od tego czasu nie było bieżącego Orędzia związanego proroka w tytule jak zwykle czynię i dziękuję też gdy jestem wspomniany, czy ściślej posługa przeze mnie, bo nie chodzi o mnie ale co Pan Jezus chce przez mnie robić.

Dzięki składam naszemu Zbawicielowi, Jezusowi Chrystusowi za ciągłe wspominanie mnie w innych przekazach, tym samym ich uwiarygadnianie. Także Bóg zapłać serdeczne przekazującym to.

Zatem trzeba to nadrobić, więc wcześniejsze przekazy. To jednak pod następnym przekazem, także dlatego aby pod jednym nie było zbyt dużo wątków. Jednak napiszę przy okazji przypomnianego potwierdzenia iż przynajmniej dla mnie ataki na te przekazy biorące jako pretekst wolność, którą Pan Jezus mi dał od Wielkanocy, teraz do października są oczywiste co do ich nierzetelności, czyli nierzetelne.

Są nierzetelne dlatego, że celowo nie wspominają potwierdzenia klątw, zwolnienia od winy, czy innych rzeczy przez przekazy dawane Annie od Jezusa, Marii Michalinie od Apokalipsy i nie tylko.
Więc dla nich tego nie ma. I są dwie możliwości:  Jeśli o tym nie wiedzą to nie powinni zabierać głosu bo są niekompetentni w bardzo istotnej tutaj sprawie i tym samym szerzą zamieszanie w sprawach Bożych, albo robią to celowo. Ja wiem, że robią to celowo i będą za to odpowiadać przed Bogiem. Będziecie za to odpowiadać przede Bogiem i za manipulowanie jego słowami także.

Te przekazy czytane są przez Bożego kapłana na bieżąco. Nie tylko przez jednego, ale ten czyta szczególnie starannie, rozważa zawsze na bieżąco i zapewnia mnie, że gdyby wydało mu się, że coś nie gra w związku z nauką Kościoła, Tradycją, Pismem Świętym to mi da zaraz znać).
Jak wiecie do tej pory takiej sytuacji nie było.

Dlaczego Bóg, Pan Jezus mówi mi takie rzeczy, niejednokrotnie od Wielkanocy przypomina o tej mojej wolności i usposobieniu, co de facto może mnie narazić w oczach ludzi?

Ma tu Pan Jezus swoje plany. Na pewno Wolą Pana Jezusa nie jest abym usunął kogokolwiek z tego świata, bo jak przypomina nie chce abym kogoś zabił i nawet gdy wedle słów Pana Jezusa będę rzucał ogień z rąk to nikogo nie zabiję bo właśnie Pan Jezus nie chce abym kogoś zabił, mimo że na Ukrainie mam odpowiadać za śmierć kolosalnej ilości istnień ludzkich, to osobiście mam nikogo nie zabić, co jednakże będą robili tam Polacy mi podwładni wedle słów Pana Jezusa.

W Starym Testamencie mamy proroka Eliasza, który wprost, choć nie fizycznie zabija dwukrotnie po 50 ludzi. Są to pięćdziesiątnicy z wodzem wysłani dwukrotnie po Eliasza, co ciekawe nie jest powiedziane, że chcą mu zrobić krzywdę, tylko doprowadzić do króla a żołnierze są dla wzbudzenia pewnego postrachu raczej. Nie jest powiedziane, że miał być doprowadzany siłą. Zresztą dowódca zwraca się do niego „Mężu Boży” i nie używa słów: „Jesteś aresztowany”. Eliasz na to odpowiada (cyt. z pamięci). „Jeśli ja jestem mężem Bożym to niech ogień z Nieba spadnie i pochłonie was”. Ogień spada i zabija ich na miejscu. Tak samo dzieje się z drugą grupą i te same słowa Eliasza. Dopiero pięćdziesiątnik trzeciej grupy prosi Eliasza o litość, ten ją okazuje i słuchając Słowa Pana, że nic mu nie grozi idzie w tej asyście do króla. Chodziło więc tylko o brak szacunku.
A jednak w moim przypadku Pan nie chce abym nikogo zabił czyli nawet w nadprzyrodzony sposób, a ogień z rąk ma wprawdzie sprawiać, że przeciwnicy będą wymagali hospitalizacji, ale nikogo z nich nie zabije. Chyba, że dojdzie do dobicia przez inne osoby, które będą blisko.
Czas Apokalipsy to jest połączenie Starego i Nowego Testamentu. Ludzie będą się wzajemnie zabijać a jednak jest różnica bo jesteśmy już odkupieni, mamy Nowy Testament, mamy Chrystusa i Jego Krew i Ciało. Niemniej Pan Jezus nie chce abym nikogo zabił. Ale mam taką wolność.

Co do tej wolności, którą daje Pan Jezus powiedziane jest wyraźnie, że Pan Jezus będzie smutny, choć nie będę miał winy, jeśli zrobię coś w ramach tej wolności co jest poważnym przestępstwem w oczach Boga i prawie ludzkim.

Zasmucenie Pana Jezusa.

O tym, że otrzymujący przekazy zasmucił Pana Jezusa jest dosyć w tych przekazach od początku.
Święci nie raz powtarzali: Lepiej umrzeć niż zgrzeszyć. A zgrzeszyć, choćby wina była odjęta, to zasmucić Pana Jezusa.
Zatem chodzi Panu Jezusowi, jak to rozumiem, o okazanie doskonałej miłości. I nie skorzystanie z owocu zakazanego, a dozwolonego choćby to nie była zbrodnia w ludzkich oczach. Na przykład jakaś perwersja, ale dopuszczalna przez prawo.

Bo najważniejszy jest Bóg, Jego cześć, zasmucenie lub uradowanie Boga. Życie i prawo ludzkie jest na drugim miejscu. A jeśli je wywyższyć, czy ściślej człowieka i jego sprawy to właściwie to może tylko zrobić Bóg, a człowiek zrobić to może dobrze tylko odnosząc się do Boga i stawiając go na pierwszym miejscu. 
Oczywiście mówiąc Boga mamy tylko na myśli Boga w Trójcy Jedynego: Boga Ojca, Ducha Świętego, Jezusa Chrystusa. Nie ma innego Boga bo kto nie uznaje Jezusa Chrystusa za Zbawiciela i Odkupiciela ten ma w sobie ducha antychrysta.


/////////////////////////////////
Przypominam, że komentarze muszą być podpisane i inne rzeczy w Regulaminie na stronie
24 komentarze:

 1. Cierpiałam na migrenę wiele lat, głównie z przyczyn psychosomatycznych. Tak, bolesne i męczące to cierpienie :)

  Przeczytałam dopiero o męczeńskiej śmierci Andrzeja Boboli. Bardzo okrutna śmierć... Niekiedy wydawała mi się nawet okrutniejsza niż naszego Pana. Jak tak jakoś o tym czytałam to się nie dziwię, że jest w 10 najbardziej umiłowanych. Tyle wycierpiał i się nie wyrzekł Boga. I to Polak.

  Co do bolesnego przebudzenia to chyba powoli zaczynam się nad tym zastanawiać. Elekci mają być chronieni, lecz nie jest wykluczone że nas ataki w całości ominą. Mam nadzieję, że nie będę wtedy poza domem, w końcu mieszkam na wschodzie. Jeszcze Niebo upomina nas o spowiedzi, bo PS już niedługo, więc i atak wrogów także może niedługo.
  _______________
  Zdarza się, że wysyłają do mnie wiadomości osoby, które czytają te orędzia, lecz nie do końca w nie wierzą...
  Wcześniej jakiś ktoś wwalił naszą stronę Przymierza na twitterze i debatowali na temat Smoleńska, że my to jakaś sekta itp. i dużo wiemy na ten temat. I autor zasugerował, że ci prorocy to należą do jakiejś organizacji i razem coś tam sobie wymyślają itp.
  Później jak piszę, że ich orędzia są potwierdzane u innych mistyków to mi różne osoby wytykają, że na pewno są w zmowie.
  W którymś momencie przytaczają słowa z Biblii, że będzie dużo oszustów prorokować. To ja że w tych czasach ostatnich wielu będzie prorokować - i tak słowo przeciwko słowu. Ręce opadają... żadne argumenty do nich nie docierają.

  Co innego jak ktoś tutaj zapyta i czegoś nie rozumie, albo w rodzinie; a co innego jak taki "niby wierzy ale jednak nie do końca" pisze i czeka tylko by mi dowalić, by wybić mnie z "błędu" bo wierzę w jakieś orędzia. Nie jestem od tego by ludzi przekonywać do tych orędzi. Jesteśmy dojrzałymi katolikami i nikt z nas nie ma czasu by obcym ludziom tłumaczyć podstawy, jak o prorokach ze ST czy klątwach, czy innych śmierciach z Biblii.

  Nie dziwię teraz, że Cyprian tak ostro potraktował dwóch typów swego czasu, że wchodzą tu i czytają ale dopuszczają możliwość nieprawdy w przekazach. Teraz i mnie to zaczęło drażnić i jeszcze bardziej to rozumiem.

  Myśli pobiegły gdzie indziej... chciałam napisać o prorokach ST, bo jak odsyłałam ludzi do dawnych proroków to wtedy odpowiadali, że ST jest nieaktualny.
  Nie mam siły i pomysłów jak dawać dobre argumenty. Nie mam siły i chęci już by ludziom tłumaczyć takie podstawy. Chyba się trochę ucieszyłam, że "Czas Apokalipsy to jest połączenie Starego i Nowego Testamentu." Nie ma już odrzucania ST, że niby nie aktualny. Wiele osób tak wierzy w miłosierdzie Jezusa, że nie myślą nawet o nadchodzącej rzezi. Bo jak to tak Cyprian ma zabijać bidne kobiety i dzieci? (w sensie pośrednio) No normalnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do rekolekcji w Turzynie.
   Na stronie w rekcji "Rekolekcje i inne" dodałam link do map google z lokalizacją plus kilka screenów. Raczej o te miejsce chodzi.

   https://przymierze-milosci.weebly.com/wydarzenia.html

   Usuń
 2. Niech będzie uwielbiony Pan Bóg za Jego cierpliwość do nas.
  Smutne, że tak to wygląda w Polsce, że nie ma (nie było) już nawet pięćdziesięciu procent ludzi, którzy zechcieliby spotkać się z Chrystusem w niedzielnej Eucharystii.
  Dziękuję Panu Bogu za te orędzia bo były one jedną z przyczyn i pomocy w moim procesie nawrócenia dwa lata temu. Żałuję, że tak mało osób (z mojej rodziny a także znajomi) chce czytać te orędzia a ludzie do których je wysyłam włącznie z oredziami od Anny od Jezusa, MM od Apokalipsy i Grzegorza z Leszna po prostu nie są zainteresowani (tak chyba najlepiej to ująć). Kilka osób powiedziało mi kiedyś, przy okazji poruszenia tematu końca czasów, że oni wolą nie wiedzieć.. ze tak łatwiej...

  Boże, miej miłosierdzie dla nas i całego świata.

  OdpowiedzUsuń
 3. +JMJ

  Znów komentarz bez podpisu, choć pozytywny: "Niech będzie Bóg uwielbiony". Przypominam, że komentarze muszą być podpisane. To i reszta w Regulaminie na stronie.

  OdpowiedzUsuń
 4. takaprawda
  Na migrenę skuteczny złocień maruna
  https://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,101580,24991049,zlocien-maruna-na-co-pomaga-jak-go-stosowac-przeciwwskazania.html
  https://przepisnazdrowie.eu/p1569,swanson-feverfew-zlocien-maruna-380-mg-100-kapsulek.html

  OdpowiedzUsuń
 5. takaprawda
  Dr Jarosław Jażdżyk: Uczciwych lekarzy wyrzucają z zawodu
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=dfj0G99DnYA&feature=emb_title

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +Jak zaznaczałem. Jeśli ktoś chce pod przekazem wrzucić kilka linków i ma zamiar to robić cyklicznie to musi się zdyscyplinować i zrobić to w jednym komentarzu. Inaczej nie będzie to publikowane. Tu już i tak znów zrobiłem wyjątek.

   Usuń
 6. + Witam wszystkich. Jest również nowe orędzie do MM od Apokalipsy
  http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/mm-od-apokczix-ordzia-qsekretneq

  OdpowiedzUsuń
 7. +JMJ

  Drodzy Czytelnicy.

  Nie wiem czy to jakoś specjalnie pisać.
  Chciałbym aby to była taka nieopisana umowa, że jak jest coś w przekazie co dotyczy jakiejś instytucji, firmy, wzmianka choćby przez Pana Jezusa w tonie krytycznym, czy pochwalnym ewentualnie gdyby była to należy to wysłać w naturalny sposób nie czekają na nic na mail który się znajdzie czy czasem pocztą stacjonarną.
  Oczekuję tego od czytelników którzy tylko czytają i powiadomienia mnie o tym na mail.
  Myślę, że nie trzeba specjalnie delegować do tego osób. I jak wyśle też kilka to nie szkodzi. Jeden wyśle sam link, inny da dwa słowa wstępu inny napisze coś od siebie.
  Bo to są sprawy obywatelskie i to można robić nawet bez słów Pana Jezusa.

  Czyli tutaj w tym przypadku krakowski Wierzynek i krakowska żegluga pasażerska

  OdpowiedzUsuń
 8. +JMJ

  Kochani. Jak czytaliście ostatnio Pan Jezus mówi, powtarza, że potrzeba mi jest dużych łask, zwłaszcza w tym czasie do 10 października. Jest jeszcze chyba o tym w niepublikowanym przekazie. Jest podkreślane, że bardzo dużych Łask mi potrzeba.

  To nie są Łaski przede wszystkim dla mnie. Bo człowiek do zbawienia nie potrzebuje rzucać ognia z rąk i być odporny na kule, czy innych jeszcze związanych z moją misją w przyszłości. To dla Polski jest. Ja się bez tego obejdę. Polska w Bożych zamysłach, nie ma się bez tego obejść. Czy to przeze mnie byłoby, czy przez kogo innego, ale widać musi to być.

  dlatego, kochani, może by tak ktoś i może drugi i trzeci zamówił mszę u siebie o potrzebne Łaski dla mnie. Jak sformułuje to dokładniej to już jego rzecz,niech go/ ją Bóg natchnie. Wiadomo, że oszczędnie w Słowach tutaj;) :)

  Z góry Bóg zapłać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zamówię Mszę Św. o potrzebne łaski dla Cypriana P. Jak będę znać termin przekażę, gdzie się ta Msza odbędzie, podam intencję i godzinę. Codziennie też modlę się za wszystkich wybranych proroków i namaszczonego.Mam przekonanie, że większość z nas czytających to czyni. Pozdrawiam serdecznie z Panem Bogiem.

   Usuń
 9. Szczesc Boze
  P Cyprianie zycze zdrowia i modle sie za pana o wszelkie łaski .
  Chcialabym jechac na Swieto Boga Ojca w to miejsce wskazane ale nie dam rady z dziecmi..Moze Bog Ojciec przyjmie moje modlitwy .pojade moze blizej do Czestochowy lub do sw Faustyny..na pare godzin choc ..
  ja tam bym mogla cale dnie byc ale maluchy to dwie godziny i juz chca jechac.
  poslalam slowa p Jezusa ksiedzu proboszczowi na sms .
  juz mam dosc jego gadki o komuni na raczki jak to pierniczy jak to raczki skladac .a mnie sie wyc chce..ae ja dziekuje Bogu za tych ludzi co uklekaja, bo to przez nich musi ksiadz ustapic i dac nam na kolanach .
  Ja mam taka prosbe do Cypriana
  czy by mogl poprosic pana Jezusa aby do mlodziezy cos powiedzial bo mnie krew zalewa z moimi malolatami i ich kolegami .Bog sza sw be ,grac cale dnie to taaak.Wiem, ze juz tyle slow Jezus mowil do wszystkich ,ale ja nie wiem jak do nich gadac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Orędzia na temat Komunii Świętej:

   https://przymierze-milosci.weebly.com/komunia-346wi281ta.html

   Usuń
 10. Orędzia Cypriana Polaka jak i innych proroków i mistyków udostępniłem swoim znajomym, podzieliłem się nimi w kole różańcowym ale też spotkała mnie postawa nieprzychylna bo "orędzia nie mają potwierdzenia kościoła i nie są przez niego zatwierdzone " i na nic tłumaczenia,do jak by nie patrzeć pobożnych osób bo wiele razy podkreślali objawienia w Fatimie i Gietrzwałdzie ale te od proroków traktują z dystansem i niechęcią a ja wiele razy powtarzałem że wielu wierzy w Jezusa ( że jest Odkupicielem , Zbawicielem i Królem) ale nie każdy wierzy Jezusowi (w słowa to co mówił, nauczał czy przekazał i przekazuje poprzez proroków) , niech Duch Święty oświeci nas światłem swej mądrości i łaski, z Bogiem Ojcem i Synem Jezusem Chrystusem na wieki wieków

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko jest komuś wytłumaczyć, że Jezus może mówić do proroków tak jak Bóg mówił do prorokow ST a później Jezus np do sw Jana(Apokalipsa)
   Ludziom się to w głowach nie mieści.
   Ja rozumiem że to jest nadprzyrodzona sprawa ,ale bez jaj...ja też tego do końca nie rozumiem (dziwne żeby tak bylo)
   Ale wiem ,że jest to możliwe.
   Najbardziej dziwią osoby które trzymają się kurczowo Pisma Świętego A chyba było napisane w ten sam sposób, tak samo Bóg "mówił".
   Oczywiście jest najwiarygodniejsza prawda i trzymanie się Pisma jest najbezpieczniejsze ,ale dziwne byłoby gdyby Bóg na końcu czasów nie mówił do prorokow.
   Ja nie wiem , co oni myślą że Bóg schodzi nieba ,siada na ławce i mówi?🤦‍♀️
   Ja się już przyzwyczaiłam że patrzą na mnie jak na totalnego świra, ale też opadam z sił już, jak mam komuś tłumaczyć ze mamy proroków, że wiem to i tamto od samego Jezusa...zeby zbliżyli sie do Boga ,pokutowali, spowiadali.. sama chyba pojde na generalna spowiedz jeszcze raz bo ciagle jakies brudy mi sie pezypominaja...
   Chwała Ci Panie Jezu Chryste, że tak nas umilowales,ze ostrzegasz nas przed tym wszystkim❤ niedowiarki może po przeswietleniu sumien trochę odpuszcza...

   Usuń
 11. A ja mam pytanko , czy jest możliwość żeby ktoś choćby trochę z tego spotkania 2 sierpnia mógł gdzieś transmitowac? Albo nagrać zeny potem można było zobaczyć?
  Chciałabym się pomodlić z Wami , nie mogę tam jechać, bo mam małe dziecko i to dość daleko i na noc byśmy musieli zostać:(
  Wielka szkoda i bardzo ubolewam nad Tym.
  Jeśli się nie uda to i tak będę duchowo w łączności i modlitewnie ale zapytać nie zaszkodzi:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Chcialem tylko napisac,ze modle sie za Pana i wszystkich PROROKOW Czasów Ostatecznych

  OdpowiedzUsuń
 13. [Olga] może trochę nie na temat, ale można posłuchać wywiadu z profesorem Korab-Karpowiczem, ciekawe. https://www.youtube.com/watch?v=jxZM5dAVydM&pbjreload=101
  Z Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 14. [Kalina] Oficjalne pismo z MZ z dnia 29 maja, wg. którego na Covid zmarło do wtedy 200 osób ;)

  https://www.google.com/amp/s/naszapolska.pl/2020/05/31/oficjalne-dane-ministerstwa-zmarlo-200-osob-sredni-wiek-75-lat/amp/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, Chwała Panu :) bo właśnie o takiej liczbie zgonów do końca czerwca mówił Pan Jezus, także jest potwierdzenie.
   Swoją drogą strasznie te nasze, nie-nasze władze zaczynają się ostatnio kompromitować. Duda nabrał się na zart rosyjskich komików, tutaj pismo potwierdzające manipulacje. Klątwa dziala. Zacznie więcej tego wychodzić,a ludziom zaczyna się oczy otwierać, mam nadzieję

   Usuń
 15. [Hen???]

  Witam,

  W kwestii Ukrainy

  W końcu, gdy spadnie deszcz, ruszą wojska i Dniepr odsłoni swe progi, zakończy się oczyszczenie Ukrainy.

  Pozdrowienie

  OdpowiedzUsuń
 16. [Konrad]
  Ale to nic nie da, od dawien dawna prorocy są odrzucani bo często mówią niewygodną prawdę. Szatan wie jak podzielić i rozbić ludzi. Ale też szatan wie, że najgorsi to ci którzy go słuchają bo wtedy oni stają się jego ofiarami albo pionkami w jego grze. Koniec końców chodzi oto kto się będzie śmiał ostatni. Jakby ludzie słuchali proroków być moze ten świat trwałby duzo dłużej a ludzie byliby zdrowsi, bardziej religijni i zwyczajnie lepsi. On chce aby jak najwięcej ludzi szło do piekła albo możliwie najdłuzej trwali w ogniu czyścca. A Kościół czasów dzisiejszych robi ten sam błąd co robili uczeni w piśmie w czasach kiedy Pan Jezus chodził po ziemi.
  Przecież, dobrze, inaczej skoro KK uznał proroctwa proroka Adama Człowieka, to czemu w Kościołach nie głosi się proroctw tego Świętego? Uznany, nie uznany, jest i tak... milczenie, a skoro niedowierzający zadają pytania czy prorocy są uznawani w Kościele Katolickim to Adama Człowieka już podwazyć nie mogą.
  Lubią ludzie powiedzenie, że jakoś to będzie...no to będzie. Nawet większość Polaków trwa w błędzie i proszę o Wybaczenie Pana Boga, Pana Jezusa, Ducha Świętego i Matki Bożej, że ciut wyjdę przed szereg ale trzeba to napisać. Dzisiaj Polska nie zasługuje aby bogactwa na ziemi i pod ziemią były dla ludzi szeroko dostępne, ponieważ od nadmiaru bogactwa ludziom poprzewracałoby się w głowach jeszcze bardziej. A jak ludzie korzystają z luksusów sami często widzicie. To byłby zmarnowany dar jaki ma Pan Bóg przygotowany dla Polakó zwłąszcza, ale musi byc po Bożemu i z głową. A niestety błyskotki i mamona stały się ważniejszym pogańskim bożkiem, od Kochanego Tatusia, naszego Stwórcy! To jest najważniejszy błąd, egzamin przez większość oblany, co by było jakbyśmy byli tzw. Kuwejtem Europy. Ja tego sobie nie wyobrażam, za dużo złego w około i dobrych owoców by to nie przyniosło.

  OdpowiedzUsuń
 17. Gina-z tych dóbr danych nam PRZEZ BOGA powinniśmy korzystać w odrodzonej ziemi wtedy gdy zło zostanie strącone tam gdzie jest jego miejsce na dnie czeluści piekielnej.A ludzie staną się czyści,a zwłaszcza ich czyny i intencje będą zgodne z WOLĄ BOŻĄ ,teraz jest zbyt wielu szubrawców i łupieżców.

  OdpowiedzUsuń
 18. takaprawda
  na tej stronie https://wingsofprophecy.blogspot.com/
  z dzisiejszego dnia bardzo zbieżne orędzie, jak Pan oddziela ziarno od plew.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.