UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


wtorek, 28 lipca 2020

16 - 19 VII 2020 - Co do Kościoła Mariackiego w Krakowie. Sprawdzisz to. Jeśli jest tam przymus dawania Komunii na rękę jak zauważyłeś (..) / Maluczcy są coraz bardziej zadufani w sobie i to rośnie teraz bardzo. Możliwość komunikacji zamyka się. Potrzeba oczyszczenia/ - Tak, rzucisz klątwę na tego prokuratora i sędziego w sprawie Adolfa Kudlińskiego/ Oczyszczenie Ukrainy zdarzy się do końca 2022 roku/

Kolejne przekazy, do 24 lipca chcę jak Bóg pozwoli opublikować w trzech turach niemal jeden po drugim, może jeszcze dzisiaj i jutro.
Aby wysuwać pewne wnioski co do niektórych nurtujących nas spraw to dopiero najlepiej po przeczytaniu wszystkich do 24 lipca.
Jako dodatek będzie też opracowanie dotyczące Prześwietlenia Sumień, które zrobił ksiądz i zaległe opracowanie dotyczące starożytności, które zrobił czytelnik tych przekazów językoznawca. I może coś jeszcze w dodatku.

.....................................................................................................

 Przekaz z lipca 2020
.
Jest to bez dokładnej daty i godziny. Wydaje mi się, że było to 12 lub 11 lipca.
Było pisane w kawiarni w Krakowie z pożyczoną kartką i długopisem. Przeoczone przed opublikowaniem przekazów 10 – 13 lipca bo właśnie na luźnej kartce.

Zapisz dziecko
- Cóż zapisać najukochańszy Panie?
- Jak mówiłem w lipcu nie pojedziesz na wakacje na całe dwa tygodnie, ale będziesz mógł jeździć na krótkie wyjazdy trzydniowe, gdy idzie o sam pobyt, ewentualnie ponad trzydniowe, gdyby doliczyć dłuższą podróż.
Możesz zabrać mamę nad morze <nieczytelne słowo C.P być może „ mogła” >, żeby zobaczyć morze ostatni raz w życiu, bo sama nie pojedzie. Trzy dni pobytu i dwa dni w podróży.
Dłużej jednak nie.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

(pauza)
- Dziękuję Panie Jezu. <nieczytelnie zapisane dwa słowa C.P.>
- Musisz odpoczywać, dziecko i też korzystać z tego, że kawiarnie są otwarte. Jest dzisiaj bardzo dobry, gdy idzie o pogodę wieczór i odpoczniesz i odprężysz się na tej kawiarni na statku wycieczkowym.
- Nie wiedziałem, że z Panem Jezusem będzie się chodzić do kawiarni.
- Jak najbardziej moje dziecko:) (Pan Jezus się śmieje).
- To szczególne miejsce, dziecko, <nieczytelne słowo C.P.> <nieczytelne słowo, być może „widok” CP.> na Wawel, jesteś na Wiśle:).
- Tak Panie Jezu, ale czeka nas groza.
- A Ty, dziecko będziesz spokojny. Będziesz patrzył na krew nie swoją, płakał, zarazem cieszył się. < Odczytane jako „Mówił - oczyszczenia trwa” C.P.>. Na Ukrainie będziesz pławił się we krwi, będziesz nią zbryzgany, choć swą ręką jej nie przelejesz.
Lecz będziesz wtedy taki, że nie będzie Cię mdliło z byle powodu jak teraz i silniejszy gdy idzie o swój organizm niż gdy miałeś trzydzieści pięć lat, bo zawsze byłeś delikatny też i przede wszystkim dlatego, że lekarze podkopali Ci zdrowie w niemowlęctwie za poduszczeniem szatana, choć byli tego nieświadomi.
Amen.

- Kocham Cię Panie Jezu.
- Powoli robi się chłodno, dziecko, <nieczytelne słowo C.P.>
Posiedzisz jeszcze chwilę, dziecko i pójdziemy.

(pauza)
- :)
- Dobrze mi, Panie Jezu, Ty wiesz co dla Mnie najlepsze.
- :) Cieszę się moje kochane, dziecko. < Nieczytelny, niezrozumiały fragment rozmowy. Cztery zdania C.P. >

- Dzień, noc i pora niczyja:) Późny zachód słońca, wszystko rozpływa się w powoli przychodzącej ciemności.
Mój wybrańcu:)
- Zawstydzasz mnie, Panie Jezu.
- Lubisz czas zmierzchu, moje dziecko.

.............................................................................

Środa, 15 lipca
- Tak dziecko, Twoja choroba to krzyż, nawet cięższy niż w innych, cięższych z pozoru chorobach. Dlatego też chwilami czujesz się przez to trochę rozbity:) i trudniej o stałą i płynną relację ze Mną.
- Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
-:)

…………………………………………………..

Czwartek, 16 lipca

14.12

Zapisz dziecko
- Co do Kościoła Mariackiego w Krakowie. Sprawdzisz to. Jeśli jest tam przymus dawania Komunii na rękę jak zauważyłeś to pójdziesz po mszy lub porozmawiasz z proboszczem.
Najpierw polubownie.
Jeśli nadal będzie to samo pójdziesz drugi raz i poprosisz by tego nie było. Jeśli Cię odrzuci i nie zechce z Tobą rozmawiać strzepniesz pył ze swoich nóg odchodząc i rzucisz klątwę na niego.
Powiesz mu wychodząc, że zostanie na niego rzucona klątwa Boża. Nie będziesz mówił kim jesteś.
Amen.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

19.17

Zapisz dziecko
- Nie możesz się zmęczyć. Jeśli nie wychodzi Ci wyjazd to pojedź późniejszym pociągiem lub następnego dnia:)
- Tak Panie Jezu.

Zapisz
< Nieczytelna krótka wymiana zdań. Cztery krótkie zdania i uśmiech Pana Jezusa na końcu. C.P>

……………………………...........

Piątek, 17 lipca
-:)
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
- Nie jestem z Ciebie niezadowolony, moje kochane dziecko, a ci sprzedawcy na targu zostaną ukarani. Maluczcy są coraz bardziej zadufani w sobie i to rośnie teraz bardzo. Możliwość komunikacji zamyka się. Potrzeba oczyszczenia.
Nie tylko Ty, ale każdy klient ma prawo powiedzieć tak jak Ty powiedziałeś, że czereśnie są w Rzeszowie (przynajmniej na targu gdzie masz najbliżej) droższe niż w Krakowie gdzie kupiłeś niedawno kilka kilo za 6 złotych, chociaż już lipiec. A w odpowiedzi usłyszysz: "To kupić w Krakowie i sprzedać w Rzeszowie". To jest przemądrzała odpowiedź i ktoś kto tak powie może spodziewać się ostrej riposty. Twoja wcale nie była ostra, ale im się nie spodobała, tej kobiecie, mężczyźnie, których jest stoisko. I atakowali Cię personalnie trzeba rzec. Ja Ci moje dziecko pozwalam w takiej sytuacji zachować się jak chcesz.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
- Myśleli też, dziecko, że jesteś znacznie młodszy i to też uważali uprawniało ich do takich słów:) Niech Cię to pokrzepi.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

- Co do Twojej mamy. Przyjechałeś wczoraj późno a dzisiaj wychodząc z domu zauważyłeś, że wycieraczka przed drzwiami jest brudna. Prosiłeś o to wielokrotnie mamę, mówię i Ja o tym, mówiłem.
Prosiłeś wielokrotnie, że jeśli nie może sprzątać, czy nie posprząta niech przynajmniej odkurzy wycieraczkę czy zrobi to zmiotką skoro jej tak ciężko (: włączyć odkurzacz i nie dopuszczać do tego. Tyle razy. To nie jest ciężkie nawet dla niej. A gdyby ludzie (Ci) wiedzieli, że jesteś Bożym prorokiem? Jakie świadectwo.. U wszystkich na klatce wycieraczka czysta tylko u Ciebie brudna. Tuż po tym była sprzątaczka i ona to na pewno odnotowała. Niech Twoja mama przestanie wreszcie mówić, że tego nie widać, że nikt nie patrzy, że nikogo to nie interesuje. I w domu jeśli wejdzie, że nikt nie patrzy, nie widzi, nikogo to nie interesuje itp.
Pojechałeś, odkurzyłeś wycieraczkę. Nie ma na niej śladów Twoich butów. Przyjeżdżasz – brudna. Ale to na Ciebie spada. Nie może ktoś brudzić w mieszkaniu, które Ci daję czy po nim lub po niej sprzątać. Skoro tyle o tym mówiłeś i tracisz energię i czas to nie może postępować jak postępuje.
I nic tu nie pomoże jeśli tę”nieszczęsną” wycieraczkę weźmiesz na siebie, bo jak przyjedziesz, teraz jak długo Cię nie było w Rzeszowie to choćby była czysta <Urwane. Choćby była czysta to będzie brudna bo jej używa. C.P.> Twoja mama tego „nie widzi” a nawet jak widzi „ to przecież wycieraczka, to normalne, że na niej są śmieci”.
Nie zrobi tego raz na tydzień.
To jest wielkie lekceważenie Mnie, bo jesteś Moim prorokiem. To jest trzy minuty pracy. Trzy minuty pracy raz tygodniu. Lecz nie. Niewiasto zrozum, że za to iż mój syn się tak denerwuje będziesz bardziej odpowiadać niż gdybyś na przykład dokonywała regularnych kradzieży w sklepie i to bez potrzeby bo przecież niczego Ci nie brakuje.
Zrozum to. To nie są żarty jak mówicie.

Gdy byłaś przed Przenajświętszym Sakramentem przy dworcu, pokazałem Mojemu synowi, że nie podobasz Mi się. On mówi, że czytasz Valtortę i kochasz Mnie takiego jaki dałem się poznać ludziom (tak, jesteś zafascynowana dziełem), ale nie podobałaś mi się jak tu przyszłaś. Zaczęłaś od tego, że na tym klęczniku ci niewygodnie a na tamtym może lepiej, zaczęłaś od ruchu i zamieszania. Wiem, że masz problem z kręgosłupem, małe siły, inne choroby i wiek, ale nie możesz zachowywać się tak jak w autobusie gdzie uporczywie szukasz najlepszego miejsca i przesiadasz się ciągle i indagujesz ciągle Mojego syna jak jedziecie PKSem do domu co było ostatnio czy kiedyś. Znoś niedogodności, ale przede wszystkim w kościele, przede Mną wystawionym w Przenajświętszym Sakramencie okaż pokorę i cierpliwość, niech Ja będę najważniejszy. Zmień miejsce, czy nawet usiądź jak nie możesz klęczeć bo Ławka dla Ciebie za duża, ale rób to dyskretnie pamiętając cały czas odkąd jesteś przed wystawionym Przenajświętszym Sakramentem o Mnie najpierw a dopiero potem o sobie.
Amen.
:) Uśmiech otuchy.


………………………………………………………...
Sobota, 18 lipca

00:16

- Masz, moje kochane dziecko, trzy dni z rzędu w których niewiele Ci wychodzi. Dziwisz się bo na Mojej Drodze dawno tak nie miałeś. Jest też tak dlatego, że nie dostałeś tego co Ci było potrzebne, kilku niezobowiązujących spotkań z młodą kobietą. Nie zrobiłeś tego co zaplanowałeś, jednej rzeczy, która odwleka Ci się z tygodnia na tydzień.
Teraz moja nowa Łaska dla Polaków, zapowiedziana, brak coronawirusa w Polsce od lipca w zachorowaniach u Polaków, ale jak to udowodnić, jak to pokazać komukolwiek, gdy ktoś zwraca uwagę by zakładać maskę w sklepie czy nawet gdzie indziej, zwraca zwykły Polak, nie osoba do tego upoważniona. Ale prawda zwycięży.
:)
Choroba Ci doskwiera, nie masz już sił na walkę z nią, na chorobę, której pozwalam być mocniejszą przez dopuszczenie szatana do niej:)
Nie martw się tym, dziecko. Wiesz przecież, że niedługo będziesz zdrowy. Rozalia Celakówna Cię wyleczy:)
- Tego nie wiem Panie. Wierzę, że będę zdrowy po Prześwietleniu Sumień, ale nie widzę tu roli Rozalii Celakówny.
- A jednak, moje dziecko, to za jej wstawiennictwem zostaniesz wyleczony.
- Jeśli tak uważasz Panie?
-: )

…………………………………………….
Niedziela, 19 lipca

00:45

Zapisz dziecko
- Tak, rzucisz klątwę na tego prokuratora i sędziego w sprawie Adolfa Kudlińskiego. Rzucisz także na ministra Szumowskiego.
Sprawdzisz ten przepis i jeśli informacja się potwierdzi rzucisz klątwę na Sanepid i wszystkich, którzy będą chcieli, od Sanepidu czy inne osoby związane chodzić po sklepach anonimowo i wręczać mandaty sklepowi, sklepowym, kierownikowi sklepu itd. że nie upominają klienta i także gdy zechcą dawać je klientowi.

- Panie Jezu na coronawirusa nie chorują już Polacy. Dziękuję Ci za ten wielki dar. Ale cóż ja z tym mogę zrobić w stosunku do przeciętnego Polaka.
- Powiesz o tym. Powiesz, że radzisz słuchać Bożego głosu. Jego czy jej wolna wola. Ale jeśli nie będzie słuchać to tym gorzej dla niej, niego, jej, jego bliskich, dzieci. Bóg się upomni o swoje prawa a Polska jest narodem wybranym a jeśli nie chce tego uznać niech się z Polski wynosi.
Tak powiesz.

(Później)

Zapisz dziecko
- Chcesz wiedzieć kiedy będzie oczyszczenie Ukrainy, przez przelanie krwi tam, zwłaszcza niewinnej:)?
- Tak Panie Jezu. Ty wiesz, że nie dociekam bardzo w takich sytuacjach, ale chciałbym [ wiedzieć], jeśli Twoja Wola do kiedy to się zdarzy.
- Zdarzy się to do końca dwa tysiące dwudziestego drugiego roku.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste!
- :) (Pan Jezus się ze mnie śmieje). <Być może też dlatego, że tym razem dałem wykrzyknik po słowach „Chwała Tobie Chryste” co jest mimowolne w kontekście rzezi na Ukrainie. C.P.>./////////////////////////////////////////////////////////////////////

Przypominam o Regulaminie komentowania.
Podstawowa rzecz z Regulaminu, który trzeba czytać cały, to umieszczenie swego podpisu przed komentarzem o ile konto jest anonimowe.
Oprócz tego co jest umieszczone w Regulaminie wprowadzam ograniczenie co do umieszczania fragmentów Orędzi tłumaczonych przez internetowy automat. Albo poprawne tłumaczenie z języka albo tylko link lub jeszcze streszczenie, opisanie fragmentu swoimi słowami.

Co do dopuszczania komentarzy jeszcze. Jak widzicie ostatnio dopuszczane są często. Nie chcę też aby ktoś czekał. I chcę aby dyskusja, wymiana uwag była płynna. Jednakże nie może to wpływać na inne potrzebne u mnie rzeczy, na przykład skupienie, wyciszenie. Czasami więc może to być często jak na przykład wychodzę gdzieś, jestem na mieście, siadam odpoczywam, piję herbatę itp. wtedy zalogowany mogę kliknąć i co kwadrans. Natomiast może być tak, że będzie to raz na dobę. Dlatego proszę uzbroić się w cierpliwość i oczywiście jeśli zdarzy się raz na dobę dotyczy to wszystkich komentarzy, które przychodzą.

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

O co chodzi ze sprawdzeniem przepisu i uzależnieniem od niego rzucenia klątwy na Sanepid?
W poniedziałek może, po wyborach w sieciowym sklepie niepolskiej sieci, ale mniej znanej, sklepowa twierdziła, że są nowe przepisy, które weszły w piątek przed drugą turą i oni je dostali, że pracownicy sklepu mają pilnować klientów aby mieli maseczki a w przypadku kontroli będą chodzić tajniacy z sanepidu i jeśli klient będzie bez maseczki to może dostać tradycyjne 500 zł mandatu, ale sprzedawca za to iż klient nie ma maseczki nawet 5 tysięcy złotych kary.
Zarzekała się, że tak jest, że taki dostali przepis i że wszedł on w życie w piątek przed drugą turą wyborów, czyli de facto na granicy ciszy wyborczej.
To jest do sprawdzenia i zbadania bo nigdzie poza tym o tym nie słyszałem.­
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Ciekawostka - akurat czytałem drugi raz opracowanie Księdza o Prześwietleniu Sumień, gdy to odłożyłem wziąłem telefon aby sprawdzić w internecie na czym dokładnie zakończyłem umieszczony przedostatni przekaz (przed klątwą na Szumowskiego) aby odnaleźć to miejsce w rękopisie i od tego miejsca przepisywać. Na telefonie było YT z piosenką „A gdy będę umierał” Kazik/Kult

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Proszę czytać uważnie przekaz i ze zrozumieniem. Zwłaszcza gdy dotyczy to rzeczy które szczególnie niektórych interesują. Tutaj sprawa Ukraińców i tego, że są czytelnicy mieszkający blisko dzisiejszej granicy z Ukrainą, którzy się tego obawiają.
W opublikowanym 20 lipca przekazie 10- 13 lipca jest powiedziane

Zanim będziesz na pradawnych, lehickich ziemiach i w Polsce obalisz w ten sposób kilka tysięcy Ukraińców. Uratujesz też niejedno polskie życie.
Amen.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
Ale nie będzie mogło stać się to przed Prześwietleniem Sumień?
- Nie, dziecko, nie będzie mogło:)”.

/////////////////////////////////////////////////////////

Sprawa, która wzbudziła pewną konsternację. Mianowicie wiek Ziemi. Przyzwyczailiśmy się już niejako, że może to być 6 tysięcy lat. A w przekazie przeze mnie przy okazji Tisulskiej księżniczki https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2020/07/22-26-vi-27-vi-2020-cz-1.html
było, że ciało tej księżniczki ma 800 milionów lat.

U mnie w przekazach jednak było poruszane to iż są dwa opisy w Biblii stworzenia. Wychodzi więc , że gdy był Adam i Ewa byli i inni ludzie.
Po czym Kain odszedł od Pana i zamieszkał w kraju Nod, na wschód od Edenu”.
Potomkowie Kaina
 Kain zbliżył się do swej żony, a ona poczęła i urodziła Henocha. Gdy Kain zbudował miasto, nazwał je imieniem swego syna: Henoch.
 Henoch był ojcem Irada, Irad ojcem Mechujaela, a Mechujael ojcem Metuszaela, Metuszael zaś Lameka.
 Lamek wziął sobie dwie żony. Imię jednej było Ada, a drugiej - Silla.”

Kain odszedł i zamieszkał w kraju Nod, sam i już była nazwa kraju? I na świecie byli wtedy tylko on i Adam i Ewa bo Abel zabity. A jego żona to skąd, przecież nie miał nawet siostry. I potem co, budował miasto jak nie było ludzi? Budował miasto a był tylko on i jego żona i potem małe dziecko?
I potem znowu Lamek wziął sobie dwie żony. Skąd te żony skoro nie było ludzi na świecie i do tego dwie mógł sobie wziąć. Itd.


Ponadto Pan Jezus mówił, że młody wiek Adam i Ewy mnie przeszkadza temu, że Ziemia może mieć miliardy lat.

Nie wiem jak to jest. Może to jest tajemnica na zasadzie kosmosu wewnątrz Ziemi. Ma on mieć tylko kilka tysięcy km (była chyba dokładna liczba a potem jest Pałac Boga) jednakże jak Bóg Nieskończony ukrył się w tej kuli ziemskiej a potem kawałku białego pszennego wypieku, Hostii i jest tam cały nieskończony „” wewnątrz” tak i ten kosmos może być taki, że być może rzeczywiście są tam potężne jego otchłanie choć jest ograniczony to w kilometrach wymiarami kuli ziemskiej. Wiec równocześnie jest mały a równocześnie może być bardzo duży.

Podobnie i czas Adamy i Ewy jest to 6 tysięcy lat a równocześnie może to być miliony czy miliardy lat? Nie wiem czy dobrze to tłumaczę.
To taka próba przybliżenia bo ja nie wiem jak to jest.
Jednak Pan Jezus potwierdzał przeze mnie dawniej, że Ziemia może mieć miliardy lat. I że z Adamem i Ewą i innymi ludźmi to sprawa nie jest oczywista.
Zresztą Pan Jezus potwierdził , że Giewont to jest bardzo stara rzeźba jakichś jaszczurowatych istot na ziemi.

- Tak dziecko to prawda. Giewont do złudzenia (widziany od strony Zakopanego) może przypominać śpiącego rycerza, ale jeszcze bardziej przypomina człowieka – jaszczura.
I to Cię właśnie niepokoi dziecko.
- Tak Panie Jezu.
Mówiłeś Panie Jezu, że nie ma żadnych reptilian, gadów zmiennokształtnych a tylko demony, które się pod to podszywają.
- Tak dziecko.
I interesuje Cię tylko jedna kwestia czy tę „podobiznę” bardziej człekokształtnego jaszczura gdy idzie o głowę „ zrobiła przyroda” czy też jakaś prehistoryczna cywilizacja.
- Właśnie tak jest Panie Jezu.
- A może to przypadek dziecko?
- Oczywiście Panie. Wolałbym by to był przypadek. A wiadomo, że takim przypadkowym rzeźbieniem Ty kierujesz.
Wiem też, że w Karpatach, chyba w Rumunii jest przynajmniej jedna czy więcej wielka skalna podobizna przypominająca Sfinksa, na pewno starsza od piramid o której naukowcy upierają się, że to działała przyroda.
-:)
To nie jest przypadek. Giewont to skalna podobizna.
Tak dziecko.
- Ale ona, Panie Jezu, nie jest bardzo podobna.
- Jak wiesz i jak się uczyłeś Tatry to bardzo młode góry.
- To znaczy Panie, że bardzo dawno jakaś cywilizacja rzeźbiła na tej górze i zostawiła tego leżącego rycerza i tak naprawdę człekopodobnego jaszczura rodem z dawnych, nie wiem, artefaktów przywoływanych w filmach s.f. a warunki naturalne i korozja, czy może inne zjawiska naturalne towarzyszące górom których nie pamiętam sprawiły, że ten wyraźniejszy kształt się częściowo zatracił.
- Tak, był wyraźniejszy lecz nie był tak dokładny jak wasze rzeźby.
Zrobiono to przy użyciu technologii, która jest dzisiaj poza waszym 
zasięgiem.
- Panie Jezu a przecież świat został stworzony bardzo niedawno.
- To prawda lecz nie przeszkadza to temu, jak mówiłem, że Ziemia może mieć miliardy lat. Człowieka stworzyłem na końcu.
- Ale Panie Jezu to się kojarzy z wężem starodawnym.
- I słusznie dziecko.
- Na zewnątrz ma być cywilizacja demonów, które są zmaterializowane.
- Tak dziecko i oni tutaj się przedostawali i udawali bogów.
- I co z tym zrobić Panie Jezu.
Nasz Giewont kojarzy się ze śpiącymi rycerzami, wojskiem, które ma być we wnętrzu góry, a tu jakieś pradawne, człekopodobne jaszczury zrobiły z góry rzeźbę. To nie jest dobre.
- Dlatego właśnie na Giewoncie jest krzyż. On uwiera demonom w 
tym miejscu zwłaszcza.
- Dlatego, że one zrobiły pomnik?
- Można tak powiedzieć dziecko.
- Ech Panie Jezu, czakram na Wawelu, który nie wiadomo kto dał bo jest i <nieczytelne słowo C.P.> , że jest to rodzaj kamienia promieniującego energią, który został tam dawno temu położony jeszcze nim była starożytna Lechia jeszcze chyba przed potopem.
I cóż Panie te jaszczury czy zginęły w tym potopie?
- Tak dziecko.

- Panie Jezu są dwa opisy w Księdze Rodzaju. W jednym Bóg stworzył dwoje ludzi a w drugim Ziemia była już zaludniona.
- Właśnie dziecko.

……………………………………….

Przy tej okazji sprawa grobu Fulli Horak w Zakopanem. Pisała czytelniczka, że jest zadbany i dużo kwiatów itd.
W jesieni nie był niezadbany, lecz kwiatów i zniczy było nawet mniej niż na kilku grobach obok.
Poza tym nie spoczywa tam tylko Fulla Horak. Zauważyłem podczas swego pobytu teraz w lipcu z Zakopanem, że jest różnica w stosunku do jesieni. Nie jest jakaś miażdżąca, ale jest zauważalna. Sądzę, że jest to efekt wiązanki którą dałem z szarfami z napisem „ wielkiej mistyczce Fulli Horak”. Zapewne zobaczyła to rodzina tym bardziej, że zbliżało się Wszystkich Świętych i troszkę może zrobiło im się głupio, że ktoś tu obcy pamięta a oni słabiej. Może też dodatkowo i przez kwiaciarkę, którą zaintrygowało to i następnego dnia gdy odbierałem wiązankę dostałem dodatkowo gratis znicz. Więc jacyś ludzie przypomnieli sobie o Fulli Horak. A na grobie było więcej kwiatów i zniczy w lipcu niż w październiku a zwykle w lipcu jest mniej niż w październiku.
Teraz jak byłem to był znicz ode mnie i gustowne białe kwiatki w doniczce czyli od otrzymujących te przekazy bo wszystko co jest na jakiekolwiek materialne sprawy na które wydaję mam przez ich ręce. Od nich. Przy tej okazji Bóg zapłać!

21 komentarzy:

 1. [Michał]

  Chwala Tobie Chryste. Skoro do konca 2022 ma się skończyć oczyszczenie Ukrainy to po prześwietleniu sumien to wszystko potoczy się bardzo szybko. Trochę się boję o Przemyśl ukraincy już dawno roszczą sobie do niego prawo, a należy pamiętać że to według badacza historii starożytnej Polski Pana Bieszka jedna ze stolic imperium lehickiego. Dlatego też pewnie Pan Jezus podkreślił to że tereny Ukrainy szczególnie zachodniej to polskie tereny, a ich stolice Kijów zakładali nasi przodkowie Lehici też było w przekazach. I to my będziemy z woli Bożej,, oczyszczać,, co nasze z naszych ziem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. takaprawda
   Nie chodzi tylko o Przemyśl
   Wtórował mu Jurij Szuchewycz, syn komendanta Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA), Romana Szuchewycza.

   - Straciliśmy Łemkowszczyznę, Nadsanie, Chełmszczyznę i Podlasie, które weszły w skład Polski,
   https://www.newsweek.pl/swiat/ukraina-nacjonalisci-chca-zwrotu-ziem-od-polski/d4tgke8

   Usuń
 2. Nowa Łaska dla Polaków - nie chorują już na koronawirusa.. Serce sie raduje, że możemy być świadkami Bożego Cudu względem naszego Narodu! Dziękujemy Ci nasz Królu! Bądź uwielbiony za swe Miłosierdzie!

  OdpowiedzUsuń
 3. (Kaśka) jest nowy przekaz "w posłudze"

  OdpowiedzUsuń
 4. (Ania K). Szczęść Boże, mam pytanie czy Polacy nie będą chorować na koronawirusa tylko w lipcu?, czy do końca wakacji?, czy już w ogóle?.... Czy macie już państwo Pasyjny Krzyż Serca Jezusowego Końca Czasu? Gdyby ktoś chciał kupić to podaje telefon,,530-717-278. Manufaktura Św Jana,, można znaleźć w internecie.... Niech Bóg wszystkich błogosławi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polacy od lipca już nie będą chorować na coronowirusa,tzn,że i w innych miesiącach też nie będą chorować,tak zrozumiałam😊
   Chwała Tobie Chryste!!!

   Usuń
  2. [Karolina] polecam cofnąć się w przekazach Grzegorza z Leszna w których mówił ,że zawierzyli wszystkich Polaków Niepokalanemu Sercu Maryi i Polacy będą chronieni przed wszelką zarazą i modliliśmy się też o to czyli ja wnioskuje ,że jeśli po covid będzie jakaś mutacja to my też nie będziemy chorować , w orędziach jest napisane ,że będą inne zarazy nawet gorsze.Chwała Tobie Chryste ❤️

   Usuń
 5. Lukas
  Chwała Tobie Chryste Królu
  Niech Bóg obdarzy Pana Krzysztofa potrzebnymi łaskami Amen.

  link w którym jest trochę o prześwietleniu sumień tzw małym sądzie ducha
  https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/ap/maly_sad_ducha.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak właśnie myślałam, że te ważne i przerażające wydarzenia będą miały miejsce w okresie 3,5 ucisku. Cieszę się, że Pan potwierdził moje przypuszczenia :)
  Nie będę ukrywała, że czekam na to...

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam.
  Panie Cyprianie a czytal pan ksiedza Don Guido ?on opisuje powstanie Adama i Ewy i calkiej inaczej niz w Bibli pisze .i o powstaniu ziemi tam jest.
  Tylko nie wiem co Jezus na to powie czy to prawda no.ciekawe nawet i dla mnie troszke dziwne ale wlasnie chcialam tutaj zapytac pJezusa.
  a jesli chodzi o te sklepy ze trzeba maski nosic bo kare wlepiaja i nam i wlascicielowi sklepu, to tak u mnie we wsi bylo i chyba wszedzie jest dalej. U nas opolicje wezwali jacys kapusie ze sprzedawca nie karze nasek nosic.nie wiem co tam wyszlo z tego .w busach tez nawet policje wolalaja jak ktos maski nie ma.albo nie chca sprzedac towaru..wiec art 135 ust mowi ze to dyskryminacja aby komus czegos nie sprzedac bo akurat maski nie ma ..a nawet nie zapytaja czy stan zdrowia pozwala ..po drugie to Dyskryminacja nas ,bo maski to maja chorzy nosic a nie zdrowi bo mamy prawo sie nie zgodzic na to ..ja tam sie dusze w tym i slabo mi po 15 min ..wiec mandatu nawet nie przyjme a sąd juz nawet gdzies uznal ze kazdy moze sobie nosic kiedy chce bo wolny kraj ..przez te maseczki ktore nosili w sklepach wiele ludzi teraz skarzy sie ze majq chore pluca ..ze cos maja na plucach ,kaszla i nie wiedza czemu .a wirusa zadna z tych odob nie ma jak pisze.w kosciele to mam ubaw kazdy kakaniec na gebie jakby sie nie wiem kogo i czego bal i gadaj ludzie jak ciemnogrod kazdy ksiedza slucha a nie Boga to edziemy miec za swoje a ja sie potem bede smiac i mpwic a nie mowilam .

  OdpowiedzUsuń
 8. W Gdańsku w sklepach w których robię zakupy nie sprzedadzą towaru jak jesteś bez maski,sama byłam tego świadkiem i jak ekspedientka mówiła,że nie ma zamiaru płacić 5tys zł kary.
  Dziękuję Ci Jezu że troszczysz się o nas!

  OdpowiedzUsuń
 9. [ Feliks ]

  Na marginesie w skrócie napiszę, że Niebo przypomina przez proroków, że 2 sierpnia w niedzielę, można uzyskać odpust zupełny za wstawiennictwem św. Franciszka i żeby korzystać regulrnie z sakramentu spowiedzi i odpustów zeby być przygotowanym w ten sposób na Prześwietlenie Sumień.

  OdpowiedzUsuń
 10. [Piotr / Gliwice] Przypomnienie: Dziś premiera najnowszej książki Janusza Bieszka "Starożytne Królestwo Lehii 2. Zapomniane dowody"

  OdpowiedzUsuń
 11. [Karolina] w kujawsko-pomorskim przed Biedronką stał kilka dni radiowóz i policja kontrolowała czy klienci zakładają maseczki , jedna kobieta dostała mandat za brak maski przy niezapowiedzianej kontroli przez policję. Sama byłam świadkiem jak w dużym markecie podczas zakupów wszedł policjant na kontrolę z tego co zauważyłam miał w ręku spory plik tych karteczek z mandatami wypisanymi bo każda była luźno. Siostra mimo pleksy przy kasie jako sprzedawca musi nosic maske bo inaczej dostanie karę.

  OdpowiedzUsuń
 12. + Proszę o poszukanie nazwisk prokuratora i sędziego w sprawie Kudlińskiego. Chcę klątwę rzucić imiennie.
  Może być na mail
  Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Piotr] Nazwiska:
   https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/4523-kudlinski-skazany-na-6-miesiecy
   A tak wyglądają:
   https://www.youtube.com/watch?v=9MRfdzCpoTo

   Usuń
 13. No, wystarczy jak widać, że będą przekazy publikowane w krótkim czasie plus dodatki by z dwóch niezależnych internetów nie można było opublikować

  OdpowiedzUsuń
 14. ( Józef) Czy nadal o 20.00 odmawiamy Różaniec i Koronkę.

  OdpowiedzUsuń
 15. Wychodzi chyba na to, że ci ludzie żyjący na zewnątrz raju chyba do końca nimi nie byli. Najprawdopodobniej czymś się różnili, może duszą, skoro ich szczątki niczym się od naszych nie różnią(chyba się nie różnią). Co jeszcze mi przychodzi do głowy to na kanale YT "Królewska TV", gdzie między innymi gość traktuje o niebocentryźmie, w jednym z odcinków mówił o hybrydach. Jest to podobno coś co tylko z wyglądu przypomina człowieka...

  OdpowiedzUsuń
 16. No to ja mam pytanko ,być może przegapilam jakieś orędzie, ale bardzo proszę jeśli ktoś się orientuję, o odpowiedź lub Pan Krzysztof niech odpowie jeśli może.
  Przelanie krwi na Ukrainie będzie przed czy po przelaniu krwi przez Ukraińców w Polsce ? Po, byłoby zrozumiałe, że w odwecie za naszą agresję. Przed ,to też odwet Polaków byłby na nich. Bardzo proszę o odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 17. Byla mows ze to wydarzy sie w lipcu tego roku ?

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.