UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


czwartek, 30 lipca 2020

22 , 23 VII 2020 cz. 1 Słowa z Ewangelii o Dniu Sądu, że nie wie Syn ani aniołowie dotyczą tylko Sądu Ostatecznego, nie Prześwietlenia Sumień// Czas przyjścia Mojego Syna jest już bardzo bliski (..) Wielkie kary ściągają na siebie kapłani co szerzą błędną naukę, profanują Ciało i Krew Mojego Syna rozdając Komunię Świętą na rękę - Maryja przez Annę od Jezusa od Jezusa, 19 lipca 2020Jak wspomniałem: przekazy ten i dwa poprzednie jak i następny należy czytać jako jedną całość, bo się uzupełniają.

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2020/07/16-19-vii-2020-co-do-koscioa.html

Poprzednio umieściłem ważne opracowanie księdza dotyczące Prześwietlenia Sumień. Trzeba je przesyłać gdzie się da, ale też drukować i dzielić się bezpośrednio  na przykład rozdając pod kościołem. Jeśli ktoś się krepuję, że ktoś go zna to w dużych miastach jest wiele kościołów i nie ma tego problemu. Można też dla tych których stać na pewien wydatek zapłacić komuś by rozdawał. O mojej opłaconej akcji ulotkowej przyszłej będzie też w kolejnym przekazie.


Środa, 22 lipca


Godzina 6.45

- Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego.
Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma.
A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych.
A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca.
Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza.

Zatem ministrze Łukaszu Szumowski.

Przeklina Cię Bóg!
Przeklina Cię Bóg!
Przeklina Cię Bóg!

Amen!
Amen!
Amen!

- I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska.

Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć.
Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce.
U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach.
Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu.
Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę.

Opublikuj synu.

- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

Klątwę rzucił i Słowo od Pana otrzymał Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak)


20.15
Zapisz dziecko
- Pracowałeś dla Mnie, zbyt jesteś słaby aby iść dzisiaj nawet gdybyś nie miał jechać.
Spróbujesz pojechać. Rzeczy jeśli nie będą suche nie weźmiesz lub weźmiesz do torby nylonowej. Rozwiesisz w pociągu:)
:)
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Panie, ale trochę tracę <nieczytelne słowo C.P.>
- <Nieczytelny początek C.P.> Twój organizm tego „ nie przeskoczy” jak mówicie.
- Jesteś dla mnie tak dobry. Po ludzku można by powiedzieć: za dobry.
- Nie jestem za dobry:) Jednakże także wymagam i daję krzyże jak Twoje choroby. < Nieczytelne słowo C. P> w krzyżu chcę byś jechał na wypoczynek a Ty choć fizycznie możesz to na tyle choroba Cię atakuje, że straciłeś ochotę:)
- Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
- :)

.…………………………………………………………

Czwartek, 23 lipca

- W swoim stanie zdrowia dziecko masz przeciwskazania do noszenia maseczki. I tak mów. Nie mów, że i bez maseczki jest Ci duszno.
- Dobrze Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

11.22
Niestety, dziecko, nie zawsze masz komfort jazdy. Chciałem byś pojechał nad morze lecz wagon jest bez klimatyzacji, bez kontaktów. Siedem na osiem miejsc zajętych. Ty i tak dziecko masz komfort, bo z prawej i lewej strony nie masz nikogo. Nie zdrzemniesz się jednak należycie.
- A dlaczego, Panie Jezu nad morze na trzy dni. Można było w góry. Nie chciałeś bym w środę był u Marii Magdaleny na odpuście. Z Rzeszowa do Biłgoraja blisko i bezpośredni pociąg. Byłoby bardziej komfortowo.
-:)
Chciałem byś pojechał nad morze.
- Ale dlaczego Panie Jezu, czy ze względu na miejsce?
- Tak dziecko.
- No tak, Panie Jezu, rozumiem.

- Pytaj moje dziecko.
- Panie Jezu czy Twoje Słowa z Ewangelii o Dniu Sądu, że nie wie Syn i nie mają wiedzy aniołowie dotyczą Sądu Ostatecznego, Dnia Sądu Ostatecznego tylko czy także Prześwietlenia Sumień?

- Tylko Dnia Sądu Ostatecznego.
:)
- Panie Jezu Prześwietlenie Sumień blisko a Ty mnie wysyłasz nad morze czy na inne wakacyjne wypady. Jeszcze Sanktuarium to co innego.

- Dziecko moje, Ty jesteś na specjalnych prawach. Nadto gdybyś był cały ten czas w żalu doskonałym i doskonale Mi wynagradzał nie sprostałbyś trudowi i okropieństwu rzezi na Ukrainie.
Nie sprostałby temu zadaniu Grzegorz ni Żywy Płomień nie mówiąc o niewiastach, które są moimi prorokiniami. Zatem trzeba abyś się do Mnie w tym czasie zbliżał i wynagradzał lecz nie masz być doskonały jak dobry łotr Dyzma tuż przed śmiercią.
Zaufaj Mi, dziecko. Będzie tak jak w Twoim śnie gdy czułeś ból, ale oczyszczający, rzeźwość i klęczałeś na jedn kolano, ale tylko na jedno kolano. Nie byłeś przygnieciony do ziemi pod ciężarem swych win, byłeś pochylony, lecz tylko pochylony.
- Ale moje winy są wielkie, jeszcze w trakcie tych przekazów i nawet zwłaszcza na początku i nie tylko.
-:)
Moje dziecko zaufaj Mi, lecz staraj się o dyspozycję do dziesiątego października:)

(pauza)

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////Anna od Jezusa, 19 lipca 2020Czas przyjścia Mojego Syna jest już bardzo bliski. Teraz jest czas modlitwy i oczekiwania na Jego przyjście. Niech każda dusza co czyta te słowa będzie gotowa i oczyści swą duszę w Najświętszym Sakramencie Pokuty.”

Moi drodzy kapłani. Ja Maryja jestem Matką kapłanów i każdy wierny kapłan jest radością Mojego Matczynego Serca. Lecz ci co się sprzeniewierzyli bardzo ranią Me Serce i Serce Mojego Syna. Wielkie kary ściągają na siebie kapłani co szerzą błędną naukę, profanują Ciało i Krew Mojego Syna rozdając Komunię Świętą na rękę.”

( Całość przekazu pod powyższym linkiem)

………………………………………………….

Przy tej okazji. Było napisane, że ten przekaz jest bardzo ważny i szczególnie należy dawać go kapłanom.

Myślę, że to jest problem ogólnie czytelników przekazów co do których sami są przekonani, że się nie dzielą nimi ze swoimi kapłanami. Problem czytelników przekazów tych, Grzegorza z Leszna, których jest szczególnie dużo i innych. Problem większości czytelników.
Tak to już jest, że do jakichś obowiązków poza czytaniem poczuwa się znacząca mniejszość czytelników przekazów.
A przecież chodzi o to aby wszyscy kapłani dostali takie przekazy, wszystkie parafie.
Przekazy przez Annę do Jezusa są szczególnie dobre gdyż są dość krótkie, lapidarne, zawierają dużo treści przy stosunkowo niedużej ilości słów, ich język jest, powiedzielibyśmy, wyważony.

Więc nie wiem dlaczego ogólnie czytelnicy przekazów nie poczuwają się do tego aby ich parafia czy dekanat była z nimi zapoznana, otrzymała je. (oczywiście, jeszcze raz mówię, są wyjątki, czy też nawet mniejszość, ale to mniejszość.
Przy dzisiejszych możliwościach technicznych, e-mailach jest to naprawdę prosto i łatwo i nigdy tak nie było. Zatem nie korzystanie z tego jest grzechem zaniechania.
Kto chce może udać się bezpośrednio do księdza, kto chce może mailem i tu zdradzać kim jest lub nie robić tego. I wysłać raz ,drugi, trzeci. Dopiero gdy dostaniecie mail od księdza czy od innej osoby z parafii, która gospodaruje mailem: Proszę więcej nie przesyłać takich rzeczy, czy nic więcej mi nie przesyłać to zaprzestańcie. Strzepnijcie wtedy w sposób symboliczny popiół z nóg, lub też napiszcie o tym, że to robicie.
Czytelnicy przekazów tych, M. Michaliny, Grzegorza z Leszna, Żywego Płomienia to zapewne zdecydowana większość parafii w Polsce. Więc gdyby to robił każdy to jest dotarcie do większości księży. A reszta należy do nich: Ich wybór, czy odrzucą czy przyjmą i za to wytłumaczą się przed Bogiem.
W kontekście zaś profanacji Przenajświętszego Sakramentu jest to już niezbedne.

Zadziwiam się jak to jest, że jedni czytelnicy potrafią być bardzo hojni materialnie, do tego są aktywni w potrzebnych poszukiwaniach informacji, zdecydowana większość zamówionych teraz mszy w intencji potrzebnych Łask dla mnie pochodzi od darczyńców, inni zaś uznając przekazy te czy inne za ważne nie pofatygują się aby mailowo wysłać do księży czy przede wszystkim do swoich parafii czy dekanatów szerzej, co jeszcze raz mówię: można zrobić anonimowo jeśli nie chcą wobec znajomego księdza występować pod swoim imieniem czy nazwiskiem.

Wiecie jak to się stało, że Szwajcaria nie weszła do Unii europejskiej? Gdyby nie akcja społeczna to by weszła.
Jak to wyglądało. ? Powstała organizacja społeczna. Drukowano książeczki, broszury, przeszkolono ludzi. I chodzili od domu do domu, przygotowani tłumaczyli, pokazywali, zostawiali książeczki, broszury. Przeszli całą Szwajcarię i wobec tego zmasowanej propagandzie nie udało się wprowadzić do eurokołchozu Szwajcarii
mimo powtórzonego referendum.
18 komentarzy:

 1. [Karolina] Dziękuję za przekazy.Dobrze wiedzieć, że tylko na sądzie ostatecznym nie znamy dnia ani godziny przyjścia Naszego Pana na ziemię, można się przygotować do prześwietlenia. Co do Ukrainy... pewne, że Dzieci Boże przy granicy z Ukrainą muszą szczególnie zaopatrzyć się w zapasy i broń do samoobrony. Co do rozsyłania orędzia nie wiem dlaczego jakoś sama na to nie wpadłam Ofiarowałam swoją wolną wolę Trójcy przenajświętszej przez Niepokalaną ale nie przyszło mi to na myśl... Teraz poszło mailem na całą diecezje toruńską jeszcze poszukam adresy do innych parafii w swojej wydrukuje choć nasz ksiądz jest tak wierny Maryi i komunia zawsze na klęcząco ale poczytają też wierni. Z Panem Bogiem. Żal mi tych kapłanów którzy muszą wydać ciało Pana Jezusa na rękę choć nie chcą bo jakiś wierny wystraszony covid uprze się i zgłosi do kurii ,że ksiądz nie dał na rękę jak jest obowiązek z góry nakazany.Boże przebacz tym kapłanom co z nie swojej woli są zmuszeni.

  OdpowiedzUsuń
 2. [Piotr / Gliwice] Dobrym kanałem na rozszerzanie Orędzi jest ruch pielgrzymkowy. Kiedyś, gdy mieliśmy większe mieszkanie mieliśmy nawet 11 pielgrzymów na noc. Raz udało nam się zrobić pogadankę o Objawieniach. Wszyscy chętnie słuchali, pokazywaliśmy książki. W tych kręgach najłatwiej rozmawia się też o Smoleńsku. Katolicy powinni wiedzieć, co jest siłą Kościoła i dlaczego pielgrzymki, przyjmowanie pielgrzymów, jest tak skuteczne. Nie ukrywam że, jest to wysiłek.

  Najwierniejsi pielgrzymi idą do Częstochowy od kilku dekad. I teraz, w czasie epidemii, też idą. Swoimi drogami, polami, lasami, w małych grupach. Nie można w Kościele uzależniać wszystko od instytucji na zasadzie: ksiądz, diecezja wszystko zrobi dla Objawień. Biskupi wiedzą o prorokach.

  Szwajcaria jest przykładem kontrastu właśnie w tej dziedzinie, że jest to kraj rozmodlony (co wiemy z Oławy) a Kościół jako taki jest gruzowiskiem (co wiemy z pism Vassuli). Spotkałem się z opinią, że Szwajcaria nie jest w Unii, gdyż bogaci nie chcą dzielić się swoim bogactwem z resztą Europy. Wilk syty i owca cała, bo kraj się modli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Krzysztofie, wielu kapłanów domaga się wręcz dowodów z biblii na potwierdzenie ostrzeżenia. Myślę, że warto by było sprostać im oczekiwaniom i podać chociaż parę z nich. Po pierwsze Jan 16, 5-15; Dzienniczek Faustyny nr 83. Z Panem Bogiem. JM

  OdpowiedzUsuń
 4. (Agnieszka) Panie Krzysztofie, dziękuję za Pana trud w publikowaniu tych orędzi. Ja przesłałam screeny z materiałem dotyczącym Prześwietlenia Sumień do kilku znajomych. Ale co mnie ogromnie zdziwiło, gdy chciałam im przesłać link do orędzia dotyczącego Prześwietlenia Sumień to jest to niemożliwe, ponieważ Facebook blokuje to i nie da się wysłać linkiem. I to ani z tego bloga, ani ze strony z Dodatkami. Jedynie w formie screenów.

  OdpowiedzUsuń
 5. [ Feliks ]

  Nawiązując do dzielenia się przesłaniem proroków. Panie Krzysztofie, chyba czuje Pan za dużą nadzieję, co do tego gdyby, powszechnie dzielono się takimi orędziami, to np. mogłyby one spowodować masowe nawracanie się ludzi. No nie byłoby tak. Większość ludzi w ogóle by to zingnorowała, część ludzi (co widać nawet tutaj na blogu w komentarzach) popadłaby w kompletną panikę albo pesymizm i katastrofizm, a jeszcze inni (moja ulubiona grupa), którzy "mówią co ma być to będzie, a kto to wie, po co nam to wiedzieć". Mała grupka naprawdę by z tego skorzystała i podeszła w sposób rozsądny i z wiarą. Aczkolwiek, w którymś przesłaniu nawet Pan Jezus mówił, że czytelnicy powinni je przekazywać dalej i odpowiem na Pana apel i spróbuję wysłać orędzia do kilku mi bliskich parafii oraz postaram się umieszczać linki w komentarzach na YT - również zachęcam do tego innych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +Moje mniemanie nie ma tu znaczenia.

   Ważne co na ten temat mówił Pan Jezus.

   Mówimy o księżach. Każdy ksiądz , każda parafia powinna dostać cho kilka Orędzi najlepiej Anny od Jezusa aby nie mogli mówić: nie wiedziałem, że coś takiego jest. Można tez dzielić słowem innych kapłanów : Ks Murziński, Glas, Chmielewski, podesłać linki czy też wręczyć osobiście nagrane na płycie.

   Usuń
  2. Popieram Pana Cypriana w tym temacie o rozpowszechnianiu objawień ale i też rozumiem Pana Feliksa. Sama staram się rozmawiać o objawieniach z różnymi ludźmi lecz mało kto jest zainteresowany takimi tematami. No ale takie nieszczęsne czasy właśnie. Powszechna apostazja niestety.

   Przeglądając właśnie linka od "takaprawda" natknęłam się na inne objawienia, które w tym temacie są akurat aby jak najbardziej rozpowszechniać objawienia wszędzie:

   http://trinite-sainte-et-mariemamere.over-blog.com/2020/07/jacarei-19-juillet-2020-message-de-notre-dame-reine-et-messagere-de-la-paix.html

   Fragment przetłumaczony z w/w linku:

   "Najświętsza Maryja:


   „Moje drogie dzieci, widzicie teraz, że wszystko, co powiedziałam w przeszłości, spełnia się.


   Ludzkość ostatecznie oddaliła się całkowicie od Pana. Serca są tak twarde i tak zamknięte, że żaden promień łaski nie może już do nich wejść.


   Młodzież, rodziny, a nawet dzieci już się nie modlą. Z tego powodu ciemność zła, grzechu i szatana pokrywa całą Ziemię, a nawet przesłania światło z Nieba, które zstępuje na świat i nie może przeniknąć ani oświetlić tej biednej ludzkości w ciemności, ponieważ serca mają utworzyli grubą barierę dla światła Nieba.


   Aby to zmienić i zniszczyć tę barierę ciemności, tylko wielka siła modlitwy, a także rozprzestrzenianie się moich objawień, może nadal rzucać światło pośród tak wielu ciemności. I ponownie zaświeć światłem łaski i zbawienia dla tak wielu dusz zaciemnionych złem.


   Oto dlaczego, moje dzieci idą, przynieście moje światło moim dzieciom, dając im poznać wszystkie moje objawienia, wszystkie moje orędzia. Niech w tak doskonały i piękny sposób moje małe dziecko Marcos dał ci w pięknych i wspaniałych filmach, medytowanych różańcach i godzinach modlitwy, które nagrał.


   Gdybym nie pojawił się na ziemi, gdybym nie pojawił się tutaj, żadna dusza nie modliłaby się już więcej, a ciemność szatana już zabrałaby wszystko.


   Jeśli przy moich codziennych występach, tak licznych w tak wielu regionach świata, zło już tak bardzo się rozwija i dominuje nad wszystkimi duszami. Więc wyobraź sobie, żebym się nie pojawiła i nie przyszła, aby przekazać ci moje wiadomości!


   Dlatego módlcie się i rozpowszechniajcie moje orędzia tak bardzo, jak tylko możecie, bo tylko to może uratować tę biedną ludzkość zagubioną w ciemności zła i grzechu.


   Tak, jest tak wiele dusz, które są w szponach szatana i które muszą zostać uratowane! Proszę was o to: pomnóżcie wasze modlitwy, wasze ofiary i wasze wysiłki, by rozpowszechniać moje orędzia, bo tylko to może uratować tę biedną ludzkość od strasznego końca, który ją wkrótce czeka, jeśli nie wróci do Pana.


   Módlcie się, módlcie się, ponieważ dwie kary, znacznie gorsze niż ta epidemia, spadną na ludzkość.


   Módlcie się na różańcu, bo tylko on może was uratować.


   Tylko modlitwą można odeprzeć zło, a modlitwą przyciągnąć wszelkie dobro, wszystkie Boże błogosławieństwa dla ciebie."

   Dlatego też mam prośbę o przesyłanie linków z różnych objawień na różne fora gdzie ludzie siedzą i mają czas na czytanie i pisanie. Szczególnie na fora niekatolickie.
   Jeśli ktoś chciałby to podrzucam linka na forum na temat: https://f.kafeteria.pl/temat-6018644-modlmy-sie-o-pokoj-dla-narodow/
   Osobiście często tam swego czasu pisałam od 2014r ale ruch tam zamarł bo właśnie niewielu ludzi takie tematy interesują no a trudno pisać sama ze sobą.
   Z góry dziękuję.
   Usuń
  3. [Karolina]Panie Krzysztofie wysłałam wiadomość z Orędziem Anny od Jezusa księdzu Chmielewskiemu. 👍

   Usuń
 6. takaprawda
  Zapowiedź oświetlenia sumień
  Módlcie się, ludu Boży, światło Ducha Bożego oświetli was i ujrzycie dobro, które uczyniłeś, dobro, którego nie uczyniłeś i zło, które popełniłeś, co naprawiłeś i co nie naprawiałeś. Zobaczysz siebie w zwierciadle własnej świadomości.
  http://trinite-sainte-et-mariemamere.over-blog.com/2020/07/message-de-saint-michel-archange-a-luz-de-maria-lumiere-de-marie.html

  OdpowiedzUsuń
 7. + Szczęść Boże Wszystkim czytającym. Witam serdecznie naszego Proroka Pana Krzysztofa. Ogromnie dziękuję za trud przekazywania słów Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski.
  I cóż powiedzieć, spowiedź święta, Modlitwa, i kto może post. Także różne wyrzeczenia i ofiary w miarę możliwości. Łatwo nie będzie jak widać, ale ufajmy Trójcy Przenajświętszej i Matce Bożej i starajmy się wypełniać Wolę Bożą.
  Jeśli chodź o komunię świętą na rękę to rozmawiałam z Kapłanem na spowiedzi, że to jest profanacja to odpowiedział, że nie jest to profanacja bo apostołowie spotykali się na łamaniu chleba i później to też było praktykowane. A ja mówię, że dla mnie to jednak jest profanacja, mówiłam też, że Pan Jezus w objawieniach mówi by tego nie robić i Matka Boża też tak mówi i dyskusję zakończyłam na ten temat ponieważ kapłan obstawał przy swoim. Więc u mnie jest takie stanowisko kapłanów w podawaniu Pana Jezusa i również przez szafaży. Pozdrawiam bardzo wszystkich tak pięknie komentujących te przekazy i oczywiście naszego Proroka Pana Krzysztofa. Z Panem Bogiem +

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziś w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy o g. 18.30 odbędzie się Msza Św. z prośbą o Łaski Boże dla Krzysztofa Michałowskiego w wypełnianiu posłannictwa życiowego.

  OdpowiedzUsuń
 9. takaprawda

  https://www.youtube.com/watch?v=Pz1IO9ktV4U&feature=emb_title

  Żydzi chcą ZABLOKOWAĆ Marsz Powstania Warszawskiego! Odpowiedź Bąkiewicza

  OdpowiedzUsuń
 10. [mala wierna]
  Ja bylam ostatnio świadkiem jak kapłan podchodził z ludźmi po Komunie Sw. i ukleknal - co mnie bardzo ucieszyło, jednak chwile później jak zobaczyłam ze przyjmuje Pana Jezusa na rękę zrobiło mi sie strasznie smutno i przykro...dziś jeszcze wyślę do tej parafii link z orędziami Anny od Jezusa!

  OdpowiedzUsuń
 11. [Magdalena P] Zrobiłam to, co mogłam Panie Krzysztofie w danej chwili, ofiarowałam Mszę Świętą, Komunię Świętą w Twej intencji, o wszelkie potrzebne Łaski dla Ciebie. W naszym Kościele, w moim miasteczku w czerwcu były już Msze w koncelebrze zajęte do października...Pamiętam w modlitwie...Ps. na Wzgórze Wyszkowskie nie wybiorę się, 500 km... obowiązki mi nie pozwalają :(:(

  OdpowiedzUsuń
 12. W moim mieście komunia święta jest poddawana do ust i na kleczaco. W jednym z kościołów sa ustawione specjalne kleczniki. Kiedy jeden z księży zaczął rozdawać komunię procesyjnie omijajac klecznik, przyszedł ks. proboszcz i stanął za nim przy kleczniku i wiele osób podeszło do klecznika i przyjmowali na kleczaco. Tylko dwa razy ks. dał na rękę Ale to były osoby które przyjechały do Polski. Tak, że w moim mieście podaje się Jezusa godnie.
  A jeżeli chodzi o przekazywanie dalej to staram się. Przez komputer nie zawsze potrafię sobie poradzić. Jednak duzo mówię o tych i innych przekazach, nawet jak czasem widzę dziwne usmiechy. Nie zawsze tez mogę zamówić msze święte. Ale modlę się codziennie i zanurzam w Kielichu Krwi Najdroższej podczas codziennej mszy świętej, Pana i innych proroków i intencje które sa przez was przekazywane.
  Pozdrawiam wszystkich czytających i komentujących. Szczęść Boże.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zachęcam do zapoznania się z orędziami mistyczki z Krakowa MIRJAN ,której od ponad 20 lat przekazywane są słowa Pana Boga w Trójcy Jedynego, Maryi i świętych adresowane do narodu polskiego. W obecnym czasie, kiedy stajemy wobec zdarzeń przekraczających zbiorowe doświadczenia wszystkich wcześniejszych pokoleń możemy pokrzepić ducha również z tego źródła. http://mirjan-milosierdzie.pl/zeszyt1.html
  Pozdrawiam wszystkich czytających i proroka Cypriana. W górę serca!

  OdpowiedzUsuń
 14. Też jadę nad morze, być może ostatni raz w życiu. Coś te morze nas bardziej przyciąga w tym roku :)

  Bóg nie dał mi zmienić planów, więc chce mnie bardziej nad morzem niż w Turzynie w niedzielę. Niestety mnie tam nie będzie.

  Lecz chyba swoje zadanie zrobiłam, nagłośniłam wydarzenie jak się dało - na stronie, na fejsie itp. Reszta w rękach czytelników, by to poszło dalej. Są jeszcze dwa dni by to rozsyłać gdzie się da. Może do swojej parafii anonimowo jak nie chcecie nawet udostępniać na facebooku.

  OdpowiedzUsuń
 15. Polecam do odsłuchania. Ks. Paweł Murzinski Nie depczcie po Najświętszym Sakramencie. Wspólnota Przymierze.
  Nie potrafię wstawić linku. Dlatego podaje tytuł. Pozdrawiam. Szczęść Boże

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.