UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


niedziela, 7 października 2018

3, 4 X 2018 / Przypomnienie: Przekaz Jezusa Chrystusa 22 X 2016 . Czy stworzyli nas kosmici?


Środa, 3 października 2018

- Tak, masz jeszcze dwa dni.

- Tak.

- Masz dwa dni, masz wybór.

Zapisz dziecko

- Trzeba teraz (często) ostro.

Umieścisz artykuł tak jak jest włącznie z uwagą na końcu dotyczącą niegodnego spełnienia się po seansie,

I umieścisz materiał wyjątkowo na swoich blogach pisząc, że to na moje życzenie.

- Chwała Tobie Chryste.……………………………………………………………………….Czwartek, 4 października

Około 11.00

Zapisz

- Dolega Ci to, że rano źle się czujesz z niewiadomego Ci do końca powodu? Budzisz się ze ściśniętą głową?  I nie wypoczęty. Mówiliśmy już (przecież) o tym. Taka jest też Twoja konstrukcja, że najwięcej energii i najlepsze samopoczucie masz po południu, a przede wszystkim późnym wieczorem i wcześnie w nocy.

Teraz jednak straciłeś cierpliwość i dałeś porwać się pokusie szatana mającej nadal zakorzenienie w Twoim sercu, w tym pretensji do Boga?

Czyż nie lepiej ofiarować to z miłością?

Czy prawdziwy przyjaciel ma swoje narowy względem drugiego przyjaciela?

Czyż mam prawdziwych przyjaciół?

Ilu ich? A tych, których obsypałem łaskami czyż nimi są?

Nic nie powiesz?

- Nie Panie.

- Męczą Cię Twoje winy?

- Tak Panie.

- I tak to jest, Bóg mówi a jego dziecko odpowiada półsłówkami. Jesteś jak nastolatek strofowany przez rodzica. Odpowiada mu półśłówkami, ale z kolegami rozmawia chętnie.

Ale Ty nie chcesz kolegów ni tego świata. Masz tylko Mnie. Czyż nie wolisz stałej miłości? Przecież Cię to boli. Jak jest coś co mi sprawi przykrość a Tobie samemu zada ból biegnij zaraz do Mnie jak dziecko, które sprawiło przykrość mamie. Nie bądź jak nastolatek bądź jak dziecko. Nie powiedziałem bowiem: Jeśli nie będziecie jak podrostkowie nie osiągniecie królestwa niebieskiego, ale jeśli nie będziecie jak dzieci.

- Tak Panie Jezu.

- Uspokój się co do Twojej słabości, że niewiele możesz dla Mnie zrobić. Czyż gdybym chciał nie dodałbym Ci zdrowia i energii.

Ufaj zatem.

- Chwała Tobie Chryste.15.58

Zapisz

- Cóż dziecko, to Twój cierń. Chcę abyś miał spokój.  Masz go od obcych ludzi, od jakichkolwiek.

- Tak Panie Jezu, dziękuję.

Otrzymał Krzysztof Michałowski

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Przekaz Jezusa Chrystusa 22 X 2016 . Czy stworzyli nas kosmici?


(sobota około 21:30) 22 X
 • Moje drogie dziecko. Moja miłość jest większa niż Twoje słabości. Jeśli naprawdę pragniesz mieć Chrystusa, posiądziesz go.
Jak Ci powiedziałem wcześniej {półtora roku temu} drobne upadki Cię od tego nie odwiodą.
Teraz jednak musisz bardziej uważać niż wtedy. Czas przyśpieszył, dla Ciebie i dla świata. Ponadto przyjąłeś w siebie więcej jadu piekielnego pająka.
Po raz kolejny moja dłoń: silna, ludzka i boska zarazem ujęła Twoją. Jesteś jeszcze zatruty. Zatruty trucizną, której sam szukałeś. Tak, nie chciał jej Twój duch, ale Twoje ciało chciało za namową szatana, a Ty nie broniłeś dostępu grzechowi.
Dobrze, że dziś wytrwałeś i wzywałeś mnie nie wprawdzie gorącym sercem, ale wolą, a to też ważne. Dziękuję ci za to. Ta walka jest większa w oczach moich i Twego Anioła Stróża niż Ty sam ją oceniasz. O wiele większa.
Bądź pogodny. Kto się mnie oddał i wzywa mnie nie może być pochmurny.
Dziwisz się, że moje przekazy nie sprawiają, że jesteś radosny, bardziej radosny na co dzień i z większą łatwością i lekkością znosisz trudności, wykonujesz obowiązki, masz więcej energii i siły fizycznej.
Nie dziecko, to płynie z serca, nie zaś z daru mego słowa adresowanego specjalnie do Ciebie (i do innych).
Ja w Twoim sercu noszony z radością, troskliwie. To jest siła człowieka. Ale przecież jest w tobie radość, także z moich słów. A dzisiejsze wybuchy złości, choć przede wszystkim wewnętrzne: Nieprzyjaciel chce Cię skłonić teraz przede wszystkim do jednego. Nie chodzi mu o Twoje złości.
Chce przerwać to co nas połączyło, zatamować ponownie nurt strumienia Boskiej Miłości do Twojego serca. Wie, że będzie Ci potem coraz trudniej.


 • Mam wrażenie jakby to wszystko płynęło ze mnie.
 • Czystość człowieka jest darem. W każdych warunkach można pozostać dobrym lub złym. Dar wyproszony u Boga, gdy to jest czysty, dobry dar duchowy mający na celu zachowanie Bożych przykazań, bądź zbliżanie się do niego łatwiejsze i szybsze – zawsze przychodzi.
 • Nic Panie nie rozumiem.
 • Rozumiesz co Ci przekazuję. Prawdziwe rozumienie jest jednak sercem, sercem w którym jestem Ja. Można by wtedy powiedzieć, że to ja jestem zrozumieniem w Tobie. Ja rozumiem za ciebie, ja udzielam Ci ze swego daru rozumienia. Tyle ile możesz pojąć i przyjąć Daru wielkiej Miłości. Nieogarnionej, Wiekuistej, Stwarzającej światy i ludzi, istoty duchowe, życie w formach jakich nie jesteście w stanie sobie wyobrazić.


 • Panie, sytuacje z kosmitami stwarzają wielki zamęt. Tak zwane UFO z definicji niejako osłabia wiarę, a protestanci ostrzegają przed wielkim zwiedzeniem. Supernowoczesnymi projektami, które symulować mają być może Twoje przyjście. A demony mają przybrać postać UFO, kosmitów, jako naszych stworzycieli. Dlaczego ostrzegają przed tym przede wszystkim protestanci?
 • Czyż nie mówiłem i nie mówię o czasach zamętu?
Ja jestem droga, prawdą i życiem. Jedynym Stworzycielem i Odkupicielem rodzaju ludzkiego.
Czyż przyjąłbym ludzkie ciało gdyby było produktem różnych

 kosmicznych ras i czy byłoby słuszne aby Bóg umarł za 

człowieka, który powstawałby na drodze eksperymentów

 genetycznych różnych ras, bardziej tylko do niego

 zaawansowanych technicznie, cywilizacyjnie. Czyż byłoby świątynią Ducha Świętego?
Czyż Moja Matka nie jest Królową Wszechświata, której podległe są wichry kosmiczne.
Czyż wyniósłbym tak wysoko człowieka, gdyby był „stworzony” 

metodą prób i błędów i to przez rasy (niektóre przynajmniej)

 gardzące nim.. Zastanów się.
Moje ciało i Krew ludzie mogą zobaczyć w wielu cudach, jeśli nie naocznie to za pomocą obrazów filmowych i zdjęć. Czy ktoś może w ten sposób doświadczyć przybyszy z innych planet?


 • Ja uznałem Panie, że to demony podszywają się pod przybyszy z innych planet, ale co powiedzieć ludziom, którzy widzą dziwne czaszki, wizerunki sprzed tysięcy lat, przekazy o bogach, którzy przylecieli w czymś na kształt statków kosmicznych, czy budowlach i sposobach ich budowy, które prawie dzisiaj są prawie nieosiągalne, czy nieosiągalne.
 • Jak znalazłeś i u Valtorty pewne rzeczy są po to by wypróbować wiarę.
(moja złość, to mało powiedziane nawet, nie chcę pisać co, przerwało)
23 komentarze:

 1. Szczęść Boże.
  Przepraszam ,że po za tematem . Kochani żona dzisiaj mnie uraczyla filmem , który nakresla jak inteligentnie działa zły. Proszę obejrzyjcie i wypowiedzcie się jakie jest Wasze zdanie . Podaje link https://zwiedzeni.pl/marcin-zielinski-falszywy-charyzmatyk-zdemaskowany/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mela207
   Ta sprawa była już poruszana w poprzednim wpisie. Zajrzyj proszę w komentarze

   Efekt Motyla5 października 2018 03:22
   A tutaj info na kogo warto uważać:

   https://gloria.tv/video/mozm9m3fuMit4Qwj2mbabaMRw

   +Z Panem Bogiem+

   Usuń
 2. macie facebooka posłuchajcie

  https://www.youtube.com/watch?v=lmzcxubV1q0

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzisiaj mi zablokowali konto na FB bo wysłałem do znajomych linka do filmu .

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczesc Boze .
  Prosze pana Cypriana abyvsam.zapytal pana Jezusa o Marcina Zielinskiego bo ja sama juz nie wiem czy takich wolno sluchsc ,chodzic na ich spotkania .
  Wiem.ze Bog posyla swoich ale.czyz.nie ksieza powinni tak.czynic jak.Zielinski a na mszach mamy malo lask.widze ze u.nas ksieza stoja jak Konsekracja jest no panie zmiluj sie .

  OdpowiedzUsuń
 5. Powiem ze swojego doświadczenia. Kilka lat temu należałem do Odnowy w Duchu Św., były zarówno pieśni Maryjne, jak i ku uwielbieniu Pana Jezusa. Słyszałem ludzi mających dar poznania - często słyszałem, by swoje cierpienie, problemy, rodzinę ofiarować Jezusowi przed krzyżem. Nie było parcia na charyzmaty, mówienie językami czy inne dary, chociaż imponowało mi to, że ci starsi spontanicznie modlili się w językach, sam się tego bałem i osobiście nigdy się na to nie otworzyłem, nie przeszedłem seminarium ani wylania Ducha Św. po nim. Słyszałem słowa od Pana Jezusa/Boga skierowane do modlących się wypowiedziane przez osoby mające dar poznania. Trzy razy prosiłem osoby mające dar poznania o słowa od Pana skierowane do mnie odnośnie mojego problemu, trzy razy je otrzymałem spisane na kartce. Słowa te zgadzały się z tym co wierzę, tj. Post, modlitwa to najskuteczniejsza broń przeciw złemu.
  Dla mnie osobiście brak cudów i charyzmatów nie sprawi, że moja wiara się zachwieje. Mówię, to jako osoba, która interesowała się ezoteryką, parapsychologią, hipnozą :)

  Uczestniczyłem na Mszach z modlitwą o uzdrowienie, ale za każdym razem, gdy było to radosne uwielbianie, czułem się dziwnie, tak, jakbym nie mógł się dostatecznie otworzyć. Być może nawet czułem się gorszy od innych. Reszta to było to, co już słyszeliśmy od M. Zielińskiego czyli Bóg uzdrawia tu i teraz. Ten sam schemat, spoczynki w Duchu, głośne modlenie się jak w jakimś transie, mówienie o tym, że Pan Jezus uzdrawia z (to wstawić dowolne schorzenie), nigdy nie zostałem wysłuchany, ale za każdym razem modliłem się "jeśli to jest Twoja wola". Słowa wypowiedziane przez księdza, który słyszał słowa samego Boga "Jestem Bogiem radości". Ale też był bardzo duży nacisk na otwarcie się na miłość i proszenie o pokorę, bo Duch Św. nie przychodzi tam, gdzie jest pycha. Tyle zapamiętałem, może ktoś wyrobi sobie zdanie. Ja przez lata poszukiwań, wracam do najprostszych rzeczy, katechizmu kościoła. Pomimo, że najprostszy, to najtrudniejszy, ale budzący największy spokój.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jako czytelnicy tych Oredzi powinniśmy wziąć intencje Rozanca za Pana Mariusza Szczytyńskiego. Bo jest to człpwiek który udowodnił Niebocentryzm na nowo Aby poprzez wstawiennictwo Maryji powrocił na łono Kościoła Katolickiego Też dobrze były by zamowić Msze Św w jego intęcji ..Bóg Zapłać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla.mnie to super umusl ma ten.pan a gnojony jest jak malo kto .zeby Bog go chronil aby mogli uwierzyc wszyscy ..to.jest tak cudowne co.on.mowi ze ja nie wiem.ale.serce tak.wali z radosci i jak.pan.Cyprian.mowi ze Bog tak.blisko mieszka .Boze dzieki Ci za tego pana za proroka Cypriana

   Usuń
 7. Dzisiaj w rękę wpadła mi książka ks Piotra Glasa pod tytułem ' DEKALOG' Piękna odpowiedź na nurtujacy problem, który powstał z nauczaniem Pana Marcina . Od st 65 - nic dodać, nic ująć. Pycha świadczy jaki duch przez niego mówi.

  OdpowiedzUsuń
 8. A co myślicie Drodzy o Witku Wilku ?
  Osobiście mam podobne odczucia do niego jaj do Pana Zielińskiego.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ks. Piotr Glas: o Toronto Blessing, ewangelii sukcesu, metodzie secret i okultystycznym uzdrawianiu

  https://www.youtube.com/watch?v=6KL1Z4-86EE&index=105&list=WL&t=8s

  OdpowiedzUsuń
 10. Jest list w obronie Pana Zielińskiego.
  https://m.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,35925,wyrazamy-stanowczy-sprzeciw-oswiadczenie-ws-filmu-o-marcinie-zielinskim.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powołują się na egzorcystów, podpisał się tylko jeden egzorcysta, ks. Waldemar Grzyb z mojego miasta, prowadzący posługę charyzmatyczną i grupy Odnowy, uczestniczył też w konferencji m.in z p. Zielińskim. Znają się ...
   Wydaje mi się, że podpisali się głównie dobrzy przyjaciele i znajomi p. Zielińskiego, w większości liderzy wspólnot modlitewnych, sporo też braci z zakonu :)
   Do braci z zakonu mam ostrożne podejście, zwłaszcza, kiedy jeden z nich powiedział do mnie, że nie ma znaczenia czy Komunie Św. przyjmujemy na stojąco czy klęcząco i zganił mnie za skrupuły. Co myśleć?
   Niektóre nazwiska są zaskoczeniem; Szustak, Witko ... o. Adam Szustak zrobił na mnie duże wrażenie serią kazań "Wielka Ryba" o tym, by robić, to co się kocha, to do czego zostaliśmy powołani.
   Także nie wiem, co mam o tym myśleć, albo schować głowę w piasek i siedzieć cicho przed ścianą autorytetów albo mówić głośno co jest czarne i białe.
   Ale czy ktoś spodziewał się innej reakcji, po takim filmie? Takiej obrony?
   Oni piszą, że to niechrześcijańska postawa. Zwrócenie uwagi na kwestie budzące wątpliwości, to postawa niechrześcijańska? Czy może chodziło im o formę? Niestety, tylko taka dotrze, do szerokiej opinii. Dzięki temu od razu widzimy kto jest kto.
   Nie widzę wśród podpisanych. Ks. Chmielewskiego, Glassa, Skwarczyńskiego, o. Pelanowskiego czy ks. Natanka.

   Usuń
 11. Szczesc Boze
  Dla.mnie o Szustak jest nie smaczny serio nie cierpie jego.gadki ..wybaczcie ale jakbym miala.jego sluchac to.dziwka zostane.swego.meza
  Gada jak nieoczytany .nie mam.zamiaru sluchac go.
  Nie wiem co z Zielinskim M.bo wiadomo.ja lubie sluchac innych
  I.nie wiem.dlaczego to.pycha przeciez Oni.mowi o Bogu nie ze oni chca dla siebie ..jesli to od zlego.pochodzi bo.moze przerodzic sie w pyche diabel tyz moze kogos nawrocil aby jemu to.chwale przyniosly po jakims czasie .az.strach kogo sluchac ..

  OdpowiedzUsuń
 12. Naprawdę polecam książkę KS.Glasa ,DEKALOD'. Na czasy zamętu - pozycja obowiązkowa.

  OdpowiedzUsuń
 13. I jeszcze odnosnie tej całej zawieruchy z p. Marcinem Zielińskim, syrona gloria.tv porzypomniała mi ten fragment: "(Ga 1, 6-12)
  Bracia: Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty! Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam ktoś głosił Ewangelię różną od tej, którą od nas otrzymaliście – niech będzie przeklęty! A zatem teraz: czy zabiegam o względy ludzi, czy raczej Boga? Czy ludziom staram się przypodobać? Gdybym jeszcze ludziom chciał się przypodobać, nie byłbym sługą Chrystusa. Oświadczam więc wam, bracia, że głoszona przeze mnie Ewangelia nie jest wymysłem ludzkim. Nie otrzymałem jej bowiem ani nie nauczyłem się od jakiegoś człowieka, lecz objawił mi ją Jezus Chrystus."

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie rozumiem. To kto to sa w koncu Ci kosmici? Demony czy mieszkancy innych planet?

  OdpowiedzUsuń
 15. Jeszcze "słowo" na temat p.Marcina Zielińskiego: 20.03.2018 r.w "ROZEZNANIU" (dotyczyło warsztatów z tym panem w dużym mieście) Jezus daje taką odpowiedź na temat osoby pana Zielińskiego: "Osoby, które brały udział w warsztatach z FAŁSZYWYM PROROKIEM I NAUCZYCIELEM niedowiarzają twemu poznaniu, jednak Ja nie dam im pokoju, tak długo aż słów Moich nie uznają. Tak,(...) powiedz im, że człowiek ten wszedł w układ z szatanem i zaprzedał swą duszę przez podpisanie cyrografu za sławę i popularność. Szatan zaś dał mu za to nadzwyczajny dar uzdrawiania i dar wymowy, tak że szafuje słowami Pisma Świętego zwodząc nawet teologów, a co dopiero osoby co dobrze nie znają Pisma Świętego. Tak, jego nauka WYDAJE SIĘ DOBRA I PRAWIDŁOWA, jednak używa słów Moich do błędnych nauk i NIE MA MOJEGO AUTORYTETU ani MOJEGO DARU UZDRAWIANIA. Zaś osoby przez niego nauczane, i te co biorą udział w modlitwie o uzdrowienie niech wiedzą,że są narażone na wpływ szatana nawet o tym nie wiedząc, a sami będąc otwarci na zło i innych na zło narażają. Dlatego potrzebne jest WYRZECZENIE JEGO NAUKI I WSZELKIEGO ZŁA z nią związaną, a także Spowiedź Święta jako przypieczętowanie. Tak, prócz tego potrzebna jest MODLITWA za wszystkie osoby, które sa zwiedzione i przekonane o prawdziwości tej nauki, bym przyszedł im z pomocą, i za wszystkich tych, co wierzą w jego uzdrowienie, bym ich chronił i uwolnił od zła.
  MOJE UZDROWIENIA SĄ PEŁNE, CAŁKOWITE I TRWAŁE, i nikt, co modli się w Moje Imię, nie modli się, by zło nie wróciło, bo tylko szatan cofa dar, a Ja niczego nie odbieram."

  P.S. Niech może ks. Skwarczyński ten przekaz rozezna czy jest to autentyczne. Ja, (także ksiądz) nie mam wątpliwości, znając osobę i okoliczności Przekazu.

  x.n.

  OdpowiedzUsuń
 16. Szustak - trafia do młodych i osób które wracają do Boga . Z upływem czasu dla słuchaczy chcących pogłębiać swą duchowość jego słowo staje się jałowe.
  Tym bardzie teraz po jego ślepej rozpaczliwej obronie Pana M.Z .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o taką prostą duchowość to mówi o. Szustak wiele pięknych rzeczy, jednak jednocześnie flirtuje z protestantyzmem. Ja swego czasu bardzo dużo słuchałam go i nabrałam takiego przekonania, że Pan Bóg jest wszędzie, w rzeczach, ludziach, zwierzętach, powietrzu ect. I kiedy byłam na spotkaniu pewnej wspólnoty, to zaczęłam tak prawić, a nie rozumiałam do końca o co chodzi z czystością, o życiu w łasce uświęcającej. Nie wiedziałam o czymś takim jak duch, myślałam że mamy wszyscy duszę i tyle, a komunia to był dla mnie przez wiele lat tylko symbol. Ludzie z tejże wspólnoty uświadomili mi, że to co mówię odnośnie obecności Boga to wszystko prawda , ale prawdziwie Pan Jezus może przebywać tylko u chrześcijan (za sprawą ducha świętego), którzy go przyjmują i są w łasce uświęcającej. Więc u Szustaka brakuje takiej dobrej podstawowej katechezy, zamiast tego szkaluje takich kaznodziei jak ks. Glas albo mówi o znaczeniu jakiegoś tam słowa po hebrajsku i wymyśla własne teorie tzn. próbuje odkryć proch, zamiast z niego korzystać, czyli z Biblii. Poza tym o. Szustak wielokrotnie zachwycał się papieżem Franciszkiem, mówi o nim że to jest współczesny prorok, że go uwielbia. Dlatego zaczynam zastanawiać się czy tak nie miało być, czy na początku chciał być miły i potulny, żeby zdobyć popularność, a teraz będzie promować heretyckie nauki... Bo nam się wydaje, że w Polsce nie jest tak źle, że my nie pozwolimy na to, nie damy się, ale zło jest podstępne. I tak odbywały się protesty przeciwko uchodźcom i kiedy wszyscy najmniej tego się spodziewali, nasz legalny rząd bardzo tanio nas sprzedał. Podsumowując myślę, że o. Szustaka młodzież kupuje, bo mówi tak jak oni tego chcą - głosi letnie chrześcijaństwo. A ja osobiście wolę obejrzeć nawet i 5 razy wartościowy film księdza Glasa, bo to formuje mnie duchowo, niż 10 filmików o. Szustaka.

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.