UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


niedziela, 26 kwietnia 2020

24,26 IV 2020 Uwaga Pana Jezusa odnośnie Namaszczonego/ Rozmowa Jezusa z duszą/ Słowo Boga Ojca do duszy// Słowa Boga Ojca przez Annę od Jezusa 23 kwietnia - Liczba zarażonych wirusami nie jest prawdziwa i tak samo przekłamana jest liczba zgonów. Wciąż te liczby się zawyża i wiedzcie dzieci moje, że zawyżona jest liczba zgonów. A jeśli chodzi o osoby zarażone to wiele nie jest wykrytych i tu tylko ja znam liczbę osób zakażonych

Piątek, 24 kwietnia
18.55

Zapisz
[Mówi Bóg Ojciec]
- Cieszę się, że wielbiąc Serce Mego Syna wielbisz Mnie, chcąc Memu Synowi dziś szczególnie oddać cześć, w piątek, oddać cześć Jego Miłosierdziu i zbolałemu Sercu.
- Dziękuję Boże Ojcze.
Chwała Tobie Chryste, nasz Królu.

19.24

Zapisz dziecko
- Nie trzeba aby ludzie łączyli serca z kimkolwiek sądząc, że może to on jest Namaszczonym. Macie opis fizyczny i cech jego. Niech to wam wystarczy.
Nie znacie nikogo takiego. Ni w internecie, ni w realu:)
- Chwała Tobie Chryste.


..................

Sobota, 26 kwietnia nie było przekazu.


.......................................
00:10

Niedziela, 25 kwietnia,
następna po niedzieli Miłosierdzia Bożego


00:12

Przedtem leżenie krzyżem
Zapisz dziecko:)
- Cóż, po ludzku brakuje Ci niektórych rzeczy, choć materialnie stoisz bardzo dobrze gdy idzie o bieżącą sytuację i to nie od dziś.
Brakuje zdrowia, zwłaszcza od roku, ale i wcześniej.
Brakuje ukochanej niewiasty a potrzeby ciała domagają się spełnienia ze względu na Twój wiek i ostatni rozsądny czas na płodzenie dzieci.
Zatem nie możesz czuć się dobrze.
A to, że rozpoczął się czas 3,5 roku Wielkiego Ucisku nie sprawi, że nagle staniesz się duchem zatopionym w modlitwie.
Szatan też nie śpi i dorzuca swoje. Zatem bardziej jesteś tu skłonny do złego niż nawet przedtem. Mógłbyś teraz na przykład popełnić przestępstwo seksualne ( realne nie „cybernetyczne”) bardziej niż kiedykolwiek.

- Ale Panie Jezu! Powiedziałeś, że mam być Gniewem Ojca w tym narodzie a Bóg Ojciec powiedział, że przywrócę Jego Święto. Powinienem przeskoczyć nad tym wszystkim. Pokusy mogą kąsać, ale być niejako na zewnątrz jak muchy czy osy, których nikt nie chce nosić ze sobą.
- :)
Na tym właśnie polega różnica.
Nie Ty, dziecko, pierwszy i nie ostatni. To też dla Twojej pokory. Masz być Gniewem Ojca, przywrócić Jego święto a pokusy kąsają Cię i nawet śnią Ci się brudy z tym związane i to Cię nie odrzuca lecz pociąga jak przedtem nie było.
- To straszne Panie, i co będzie?
- Nie Ty pierwszy i nie ostatni, którego to dotyka. Gdy zostaniesz dotknięty przez Ducha Świętego w Prześwietleniu Sumień, zmieni się to, choć Twoja skłonność do zła będzie większa i po Prześwietleniu Sumień niż przeciętnego Polaka – inteligenta, jak wielokrotnie mówiłem. Dlatego Mój uśmiech był wtedy smutny.
- I będę mógł być w tej sytuacji, Panie, Twoim dzieckiem, do tego wybranym?
- Będziesz mógł dziecko:)
- Jak to możliwe, Panie Jezu?
- Skoro masz być Gniewem Ojca to nie możesz być świętym, którego do rany przyłożyć, jak mówicie. Masz przelać krew choć jak mówiłem bezpośrednio nie zabijesz nikogo.

Będziesz jak Terminator z II części Terminatora:) Pan Jezus się śmieje.
- Ojej Panie Jezu, znowu żartujesz. Ha, ha, Terminator. Przedtem był zły, potem przeprogramowany, ale już dobry, choć nie całkiem.

Ta scena, jak strzela i rani w nogi i odstrasza pociskami gazowymi, wysadza samochody, ale nikogo nie zabija, rzeczywiście do złudzenia kojarzy się z tym co, Panie, zapowiedziałeś.
- Tak dziecko, będziesz oślepiał i sparzysz przeciwników ogniem ale ich nie zabijesz. Po tym jednak będą niezdolni do walki i będą kurować się w szpitalach, choć ich życie nie będzie zagrożone.

- Och Panie Jezu, będzie się działo:)
- Bardziej niż jesteś w stanie to sobie wyobrazić moje dziecko.
Na ten czas jesteś zrodzony.
- Ale jak słaby człowiek i chory, choć na szczęście, dziękuję Ci Panie Jezu, fizycznie sprawny, nie mogący wyrobić się z tym co potrzeba?
- Bo są dopusty, a nadal jesteś dekadentem nawet w czasie 3,5 roku ucisku. Gdyby Cię zapędzili w czasie II wojny do obozu nie broniłbyś się, to znaczy nie walczył o życie i przeżył miesiąc.
- To i tak długo, Panie Jezu, jak ktoś nic nie dbał o siebie to dwa tygodnie.
- Ty byś przeżył miesiąc:)
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
- Spotkałbyś wtedy ojca Kolbe i dzięki niemu przeżył dłużej te dwa tygodnie w stosunku do swej natury, dzięki jego obecności i Komunii Świętej przede wszystkim.
- Czyli urodziłbym się w takim wypadku na początku XX- lecia lub około lub po I wojnie światowej?
- Urodziłbyś się w roku 1896 ( Twoja końcówka 96) jak Twój dziadek.
- Ale nie byłbym wtedy z rodu Michałowskich?
- Nie, byłbyś rzemieślnikiem - artystą z Warszawy.
- Tyle możliwości Panie Jezu.
- Tak, alternatyw jest wiele.

- Źle się czujesz, dziecko.
Powoli się położysz:)
- Dziękuję Panie Jezu, nasz Królu i Panie. Chwała Tobie Chryste.

(krótka pauza)
- A nie mogę takiego złotego pasa dostać jak siostra Faustyna?
- Dla Ciebie nie jest to przewidziane, dziecko:)
- To trudno Panie Jezu (:
- Jesteś niezadowolony, dziecko:)
- Tak, Panie!
-:)
Dobrych snów moje dziecko:)
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)


//////////////////////////////////////////

(..)Liczba zarażonych wirusami nie jest prawdziwa i tak samo przekłamana jest liczba zgonów. Wciąż te liczby się zawyża i wiedzcie dzieci moje, że zawyżona jest liczba zgonów. A jeśli chodzi o osoby zarażone to wiele nie jest wykrytych i tu tylko ja znam liczbę osób zakażonych. (..)

Reszta pod tym linkiem

Anna jest najbliżej Serca Jezusa ze wszystkich złączonych proroków: Anna od Jezusa, Grzegorz z Leszna, Maria Michalina od Apokalipsy, Cyprian Polak, Ksiądz, Ewa Rycielska – Boża Owieczka.

60 komentarzy:

 1. +JMJ

  Jak widzą Ci co weszli na blog jest nowy przekaz.
  Jednakże jak było powiedziane komentarze dopiero od wtorku.
  Zastanawiałem się czy dać dzisiaj, na bieżąco, lecz Dzieci Boże potrzebują Jego bieżącego Słowa. Takim bieżącym Słowem Bożym było często słowo kapłana w niedzielę. Lecz niestety, brak soli attycykiej i wręcz degrengolada od początku coronawirusa w Polsce.
  Księża prorocy jak Glas czy Pelanowski zamilkli, mamy na bieżąco tylko ks. Natanka.
  Zatem Słowo Boże na niedzielę dla Dzieci Bożych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaczęłam się przez to zastanawiać jak będzie u mnie z moimi słabościami po Prześwietleniu Sumień. Wygląda na to, że moje złe rzeczy tez mogą się zwiększyć. Oby wtedy się nie pogrążyć w złu :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga Mała Iskro Ad Iesum Per Mariam. I wtedy nic nie będzie tobie straszne. ☺️

   Usuń
  2. Przecież Ty nie jesteś narzędziem gniewu Bożego:) napewno swoje "złe rzeczy" pokonasz wtedy 🤗

   Usuń
  3. No nie jestem, ale dużo złych rzeczy mam. Nie jestem aż tak silna :)

   Usuń
 3. Zobaczcie ;(

  https://youtu.be/D5PIzG4t2-c

  OdpowiedzUsuń
 4. Znajoma napisała jakiś czas temu do Watykanu w sprawie ustanowienia święta Boga Ojca. Od Franciszka otrzymała list z jednym krótkim słowem. "Ufaj". Oczywiście nic w tej sprawie nie zrobił. Biedna kobieta powiedziała tylko: ja ufam, ale oczekuje działania. Teraz wiedząc jak ma się sprawa zapewne gdy jej o tym opowiem ucieszy się bardzo. Chwała Bogu! +

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Kalina] No właśnie tak myślę, że my mamy ufać Jezusowi, sobie ani trochę, ale też robić wszystko co się jeszcze da dobrego:) i prosić o opiekę Matkę Bożą żebyśmy się w tym wszystkim nie pogubili :)

   Usuń
 5. Witam , mam pytanko. Jeśli ktoś mógłby mi odpowiedzieć byłabym wdzięczna. 3,5 roku wielkiego ucisku jest przed 3 dniami ciemności? W internetach mówią pastorzy i inni odczytujacy proroctwa biblijne że Wielki Ucisk ma trwać 7 lat. Ciekawa jestem jak to jest i z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo ucisk już od paru lat trwa a wielki się zaczął od stycznia także niewiele czasu nam zostało jeśli się nie mylę 🤨 a swoją droga ciekawe czasy nastały. Chwała Królowi Polski i Wszechświata Jezusowi Chrystusowi!!!

   Usuń
  2. O ile ja dobrze rozumiem chronologię zdarzeń, to najpierw Mały Sąd Ducha Świętego, po nim wielki ucisk, a następnie 3 dni ciemności jako ostateczne oczyszczenie świata ze zła. A potem Nowe Niebo i Nowa Ziemia. Z Panem Bogiem

   Usuń
  3. No właśnie, dziś przeczytałam poniżej, przypominiane orędzie Pana Jezusa z 2017 roku, że czas tutaj jest płynny i że pewne rzeczy muszą się poprostu wydarzyc w pewnym okresie czasu itd mówił o tym o. Augustyn Pelanowski o tym "czas ,czasy i polowa czasu" więc dochodzenie tutaj konkretnych okresów czasu chyba się nie uda 🤔 A z drugiej strony pytam ,bo w Piśmie Świętym jest tak pięknie wszystko zawsze uporządkowane. Na podstawie starych wydarzeń ludzie próbują wyczaić, obliczajac dni itd. No ,ale tak myślałam że na nic ich próby, bo Bóg ma swój czas na wszystko i odpowiednie momenty wedle jego woli i modlitw naszych o różne rzeczy. Mogą się opóźnic albo kary zmniejszyć itd.
   Czasy ciekawe, ale też to zło całe musi się skończyć i fajnie by było jakby się skończyło jak najszybciej.
   Dziękuję Wam za odpowiedź:)

   Usuń
  4. Tak to rozumiem marnym swym rozumem. Księga Daniela - tydzień oznacza 7 lat ucisku, w połowie tygodnia ma zostać zniesiona ofiara tj eucharystia i komunia (zachód Europy teraz?) ochyda spustoszenia, na mszy wszyscy poza mną komunie na rękę przyjmują, czy to już nie jest ohydą? Choć z tego co czytałem w innych objawieniach zmienią nam dogmat wiary. Powstanie nowa światowa religia itd. Jeśli jesteśmy w połowie tygodnia Danielowego to zostało 3,5 roku. Na prześwietlenie sumień czekam niecierpliwie i staram się przygotować.

   Usuń
 6. O prześladowaniu kapłanów i żydowskiej segregacji wiernych. Ks.prof.dr hab.Stanisław Koczwara
  https://www.youtube.com/watch?v=cwMcoUfpLLQ&feature=share&fbclid=IwAR1jtqkHPHI325R8LWNsi8Q5vkhuTLCUGsesBYFTtrjhxrKB0F9OzGxAoe8

  OdpowiedzUsuń
 7. Celina z Norwegii co z nami Polakami na obczyznie ma Bog plany w stosunku do nas koscioly nam pozamykali nie ma kto o nas dbac czy dostaniemy od Boga dobrych pasterzy jak nam Bog przeswietli sumienie to nie ma mozliwosci sie wyspowiadac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już od dłuższego czasu, czy to Pan Jezus, czy Mama Maryja kazali wam wracać do Polski. Nie posłuchaliście. To jest jedna z ostatnich szans wracajcie na ojczyzny łono.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 8. [Renata]
  Aktualnie czytam Poemat Boga-Człowieka. Jestem pod wrażeniem opisu Maryji, (ach co to była za osoba, wspaniała, dopiero jestem na 94 str.) ale i ogólnie całego Poematu. Poemat powinien być czytany na lekcji religii w każdej klasie. Ktoś z komentujących pytał się o ściągnięcie Poematu z internetu w formie pdf (ja właśnie ściągnęłam aż 2348 stron 13,8 MB), podaję adres może ktoś skorzysta https://docer.pl/show/?q=Poemat+Boga-Człowieka+pdf
  Co do księdza Natanka, słucham jego kazań dopiero od 12.04.2020 i sądzę, że to jest kapłan, który mówi to co myśli i jest oddany kościołowi i wierze do Pana Boga i Maryji i nie boi się mówić prawdy.

  OdpowiedzUsuń
 9. [Krzysztof]
  Ks. Natanek zaprasza na piątkowe kazanie [01.05.2020 - święto masonerii] Są nowe informacje i pewne przecieki. Kazanie będzie mocne jak w Niedziele Zmartwychwstania. Zdaje się że nasi hierarchowie kościelni w porozumieniu z masonerią mają już wszystko gotowe do wprowadzenia. Wygląda na to że jak Pan Jezus ich szybko z toporem nie pogoni to już po kościele. Good bye...

  OdpowiedzUsuń
 10. Szczesc Boze
  modle sie o Swieto Boga Ojca juz dawnooo i o namaszczonego, bo nie ma kto nas prowadzic i dobra czynic w naszym narodzie .jestesmy jak owieczki bez pasterza .Boze zebysmy tylko ,nie pomarli bo tak bym chciala zobaczyc Polske
  pobozna i rzadzona przez Krola Jezusa .
  wirus na slasku panuje czyli 4 km odemnie i jak rozmawiam z ludzmi to gornicy u nas mieli wirusa ale im sie nic nie stalo ,lekko to przeszli ale zona jednego w ciagu 4 dni pobytu w szpitalu zmarla.
  mowila 44 lata .
  nie chorowala na nic a uznali ze na choroby wspolistniejace zeby zanizac chyba wynik . W Raciborzu w szpitalu wogule maja gdzies chorych
  wirusa to antybiotykami lecza i chyba sami chca bysmy umierali !!
  przeraza mnie to juz bo duzo ludzi mowi ,ze to nie zaden wirus zabija nas Polakow ,ze to wymyslona choroba .no ja tam slucham Boga nie tv ..
  Ja to sie poplacze na sama mysl o bezczeszczeniu Hosti ,dobrze ze u nas w parafi ludzie nie przyjmuja do reki Komuni .tylko na stojaco a malo ludzi na kleczaco i to dzieki nim proboszcz nie gada nic .a w sasiedniej parafi emeryt ksiadz ,glosno az wrzeszczal,, ze Maja nie dyskutowac ludzie i brac na reke ..
  A jak chcialam poslac meila to mi haslo nie wchodzilo.
  nowego nie umie zalozyc bo cos tam zle z kompem.no zawsze zly wie kiedy wkroczyc

  OdpowiedzUsuń
 11. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski i Wszechświata.
  Znalazłem w internecie informację według której testy na koronowirusa są skażone. Także trzeba uważać na darmowe badania.
  To jest link do artykułu:

  https://wolnemedia.net/testy-na-koronawirusa-sa-skazone-koronawirusem/

  Z Panem Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 12. W imieniu Mari, siostry w Jezusie Chrystusie:

  Ps 25, 1-6 Ufność wśród niebezpieczeństw

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski i Maryja Zawsze Dziewica Królowa Korony Polskiej, Hetmanka Narodu Polskiego!
  Nie możemy chodzić do Kościoła bo Proboszczowie mówią "proszę nie przychodzić do Kościoła" ale sami lansują się w Internecie odprawiając Mszę Św. dla pustego Kościła. Jeżeli ktoś ma szczęście i uczestniczy we Mszy Św. to z maseczką na twarzy by nie zarazić Księdza. Biskupi, Kardynałowie pozamykali się w swoich apartamentach by zaraza Ich nie uśmierciła, bo to życie w dobrobycie na tym świecie takie wspaniałe.
  Nie ma Hlonda, nie ma Wyszyńskiego ani Jana Pawła II. Nawet nie ma Vianneya.
  Nikt nie zapyta Qvo Vadis Domine? Żaden Pasterz w Kościele polskim nie wystawi już Przenajświętszego Sakramentu, nie zadzwoni w dzwony i nie będzie wzywał do Różańca, do pokuty-wszyscy boją się COVID-19. Lud Boży może tylko do Pana Jezusa zaglądać przez żelazne oszklone drzwi, lub siedzieć na krawężnikach przed Domem Bożym, pod warunkiem że Policja go nie usunie siłą.
  Nie mamy Pasterza wśród Kleru.
  Pasterzem naszym jest Pan, Jezus Chrystus Król Polski!
  Z Bogiem!
  Pozdrawiam cztających, Maria

  OdpowiedzUsuń
 13. [Michał]

  Nie wiem czy ktoś to zauważył ale Pan Jezus juz drugi raz powiedział, że rozpoczął sie 3,5 roczny czas wielkiego ucisku. A biorąc pod uwage przekaz z 2017 roku powinniśmy już mieć prześwietlenie sumień za sobą. Także to już chyba ostatni moment na przygotowanie sie i spowiedz z całego życia.

  Grudzień 2017 (ródłoź)- Pytaj dziecko :)- Kiedy zacznie się Wielki Ucisk?- Moje dziecko, czas jest płynny. Dla Boga jest stały, czy ściślej dla Boga go nie ma, lecz chodzi o to, że rzeczy spełniąsię w określonym czasie. Czas Wielkiego Ucisku może się przybliżyć lub oddalić.- Czy się Panie oddali?- Tak, moje dziecko, na razie się oddalił. Najpierw jednak będzie Prześwietlenie Sumień. Ale ty, moje dziecko, niejesteś na nie gotowy, cóż dopiero wielu innych.Jednak czas przyjścia tej oczyszczającej Łaski, która dla wielu będzie potępieniem mimo szansy jaką otrzymali, niemoże być odwlekany już długo. Owoc już bardzo dojrzał. Owoc grzechu, ale także liczba wybranych.- To, że papież Franciszek jest ostatnim papieżem (w kolejności wyboru), jak byłeś łaskawie słodki Panie nampowiedzieć, mówi nam dużo. Trudno się też spodziewać aby Franciszek był papieżem dłużej niż 10 lat, czy choćby 10.- Nie będzie papieżem przez 10 lat. Będzie papieżem krócej. Lecz pamiętajcie, że jest drugi papież. Módlcie się w jegointencji, w jego intencjach.

  OdpowiedzUsuń
 14. [Michał]

  A co do orędzi Anny od Jezusa to może jakaś akcja modlitewna przeciwko tym szczepieniom co wy na to? ,,tutaj trzeba modlitwy za cały naród Polski by uchronić cały naród od zgubnej szczepionki,,. Nie mogę tego znieść to są skrytobujcy pod pozorem dobra wstrzykiwać truciznę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Litania do Jezusa Chrystusa Króla Polski na kanale ,,W Połudze,,

   Usuń
  2. [iza] jestem za. Można również poprosić o taka inicjatywę na przymierzu miłości? Modlitwa za naród Polski
   U Pana Grzegorza z Leszna - na kanale w posłudze na YT nowe orędzie Pana Jezusa

   Usuń
  3. Świetny pomysł! Ja dziś z mężem odmówiłam tą Litanie do Chrystusa Króla Polski w intencji ochrony Polski przed szczepieniem, ale jeśli będzie jakaś inna inicjatywa to chętnie dołączymy❤✝️🕊💪

   Usuń
  4. Moze koronka o 15 00
   Ja sie juz dawno modle o to by Jezus nas ochronil od szczepien i czipow.litanie tez moge wtej sprawie jak pani chce .dolaczam sie

   Usuń
  5. Jak państwo chcą mogę zrobić miejsce na komentarze z waszymi akcjami modlitewnymi.

   Usuń
 15. [Hen???]

  Witam,

  Mąż opatrznościowy będzie pochodził z ziemi Krzyża świętego. To zwykły człowiek, gdybyście przypadkowo potknęli się o niego na ulicy nie zwrócilibyście uwagi na tego człowieka. On jest kształtowany od młodości, pochodzi z małej wioski gdzie Maryja jest patronką. On ucałuje stopy Pana Jezusa na Lithostrotos.

  To tyle na teraz

  Pozdrowienie

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam,

  co do czasu wielkiego ucisku, to jest on inaczej liczony dla narodu wybranego (Polski) i inaczej dla reszty świata.

  Pozdrowienie

  OdpowiedzUsuń
 17. [Jacek]

  Dla wieczności to nie ma znaczenia, natomiast: 24 kwietnia '20 był piątek, 25 kwietnia '20 sobota, 26 kwietnia'20 była niedziela. To taki drobiazg. Jezus Chrystus Królem Polski . Amen.

  OdpowiedzUsuń
 18. W nowym filmie u Grzegorza "w posłudze" też mamy wzmiankę o prześwietleniu sumień i 3 dniach ciemności

  OdpowiedzUsuń
 19. + Szczęść Boże Wszystkim:)
  Bóg zapłać za przekazanie nowego Słowa Króla Polski, Panu Krzysztofowi. Jest to wbrew pozorom mozolna praca a jeszcze jak nieprzyjaciel zamiesza i coś się wykasuje to ręce opadają. Ale to wszystko na chwałę Boża i dla naszego dobra. Bardzo współczuję wszystkim, którzy nie mają dostępu do Eucharystii a już wogóle, jeśli kościół jest zamknięty. U nas Dzięki Bogu Królowi Polski są mszę święte i ponad 40 osób może uczestniczyć we mszach świętych. Ale bardzo mnie boli, ponieważ podają Najświętszym Sakramentu również na rękę. Zwróciłam uwagę, ale bez echa pozostało. Tu działa powiedzenie Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek. Ogromnie przykro. Ze wszystkiego odpowiemy przed Bogiem. Tylko szkoda, że wprowadza się ludzi w błąd, że to nic złego. A przecież to Najświętszej Ciało i Przenajświętsza Krew Jezusa a nie opłatek. Nie dowierzałam, że ludzie nie wiedzą jak w końcu przyjmować Komunię Świętą. Ale skoro ksiądz, tak mówi, to tak trzeba - myślą. PRZEPRASZAMY CIĘ JEZU CHRYSTE ZA TE WSZYSTKIE PROFANACJE!!!!! Kapłan mówi, że najważniejsze jest czyste serce a ja mówię, że serce czyste to każdy chce mieć dlatego się spowiada i przyjmuje JEZUSA, Który jest NAJWAŻNIEJSZY. Trwajmy mocno na modlitwie a Matka Boża poprowadzi nas prostą drogą w tych zawieruchach dziejowych. Ufajmy KRÓLOWI POLSKI i módlmy się za siebie nawzajem.
  Szczęść Boże.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mojej parafii niestety nie można uczestniczyć w Eucharystii ponieważ proboszcz zarządził,że komunia święta jest udzielana tylko na rękę. Nie pomogła rozmowa ani meile. Muszę jeździć do innej parafii z moimi znajomymi,
   a nasz kościół mamy blisko. Zawsze był problem bo było sugerowane by przyjmować komunię na stojąco w związku z czym tylko jedna dwie czasem trzy osoby przyjmowały na kolanach a teraz już nic nie można. Czasem zastanawiam czy Pan Jezus jest jeszcze w tym kościele gdzie jest już tylko profanacja.

   Usuń
  2. U mnie zadziałało jak zacytowałem słowa św Matki Teresy z Kalkuty "Komunia 'na rękę' jest złem większym, niż aborcja!" A jak wiemy nie można ogłosić kogoś świętym jeżeli głosi coś publicznie niezgodne z doktryną wiary. Te słowa padły o ile dobrze czytałem w 1995 roku w siedzibie ONZ gdzie św Matka Teresa została zaproszona. Po tej rozmowie zauważyłem że ksiądz zaczął u nas dawać komunie "pod dwoma postaciami"... zanurzając ją w winie przez co każdy brał komunie do ust. Teraz odkąd jest to prawo osoba na 15 metrów kwadratowych ksiądz daje komunie niestety znowu na ręke....ja natomiast kulturalnie ide na końcu uklękam ksiądz chwile patrzy i daje do ust. Bardzo sie ciesze z tego powodu bo na początku jeszcze przed tą rozmową.... o komuni do ust mogłem tylko pomarzyć mimo kilku rozmów.

   Usuń
  3. U mnie te słowa o Matce Teresie niestety tez nie pomogły widać was proboszcz masz więcej miłości Boga w sobie.

   Usuń
 20. takaprawda
  Boga Ojca z perspektywy kochającego i najczulszego Ojca poznałam osobiście w czasie mojej choroby, która trwa, jest poważna i przewlekła.Poznałam orędzie Boga Ojca do swoich dzieci. Można go poczytać albo wysłuchać za pośrednictwem kanału Ku Bogu.
  https://www.youtube.com/watch?v=2r71Sj5IVDc
  Jest to przejmujące wezwanie ojca o to, by Był znany, czczony i kochany przez swoje dzieci, a tak nie jest.
  Mimo wezwań Boga Ojca do różnych dusz nie doczekał się On Święta Boga ojca, ale tak jak mówi takie święto będzie obchodzone wcześniej czy później. W swojej chorobie zaczęłam modlić się piękną modlitwą siostry E. Ravasio do Boga Ojca w wiadomej zdrowotnej intencji.
  https://www.youtube.com/watch?v=j4j-s74kNqM
  Potem zapragnęłam, by było znane orędzie Boga Ojca do swoich dzieci. Zamówiłam 200 książeczek i tyleż karteczek z modlitwą do Ojca. Mam je w domu, zaczęłam zastanawiać się jak je jak najlepiej spożytkować, komu przekazać, by Ojciec był poznany, czczony i kochany. Znajomy zabrał 50 książeczek, by porozdawać na tzw. mieście. Reszta mi pozostała. W Rzeszowie jest więzienie, więc pomyślałam, że przekażę kapelanowi do rozdania więźniom. W tym czasie jednak kapelanowie nie są na miejscu i sprawa się odwlekła. Pragnę przekazać wydanie książkowe "Bóg ojciec mówi do swoich dzieci " w dobre ręce, aby był jak największy pożytek. Proszę o radę, aby chociaż w ten sposób Ojciec był wysłuchany. Niestety wszelkie petycje odnośnie Dnia ojca episkopat zablokował. Ks. Natanek czci to święto i obraz Boga ojca- najczulszego naszego niebiańskiego Ojca.

  OdpowiedzUsuń
 21. takaprawda
  MODLITWA UNIŻENIA
  https://www.youtube.com/watch?v=OXNXoRUuWX0

  OdpowiedzUsuń
 22. Odpowiedzi
  1. takaprawda
   Nie próbujcie zamykać ust Moim prorokom, bo będę przy nich i osłonię ich. A dam im głos donośny i wzmocnię go mocą Moją, by grzmiał jak grzmoty z nieba; by dotarł do świata i obnażył zło, i położył kłam słowom, że Ten, który stworzył Prawo, nie napomina odchodzących od Jego Prawa, a służących Jego wrogowi. Będę też mówić do tych, którzy są otwarci na prawdę, żeby ośmielić ich i ożywić. Prorokom Moim dam też moc burzenia, i będą burzyć zło i wskazywać odstępstwo, i wskażą prawdę, by prostować ścieżki. Będą oni Moimi świadkami.

   Usuń
  2. KarolinkoM, to orędzie jest ze stronki:https://www.paruzja-iskraz.pl/oredzie-niedziela-bozego-milosierdzia-28-04-2019

   Usuń
 23. takaprawda
  https://www.youtube.com/watch?v=HPJybPUsBes&feature=emb_tit
  Ks.prof.dr.hab.Stanisław Koczwara o sromocie zamykania kościołów za zgodą niegodnych biskupów

  OdpowiedzUsuń
 24. Tutaj macie jeden ze znaków besti (prawdopodobny).

  https://m.youtube.com/watch?v=Ksw-arKvMPk&t=4s

  Drugi, czyli szczepionka. Ma upodmnic wasze dusze do diabła (zepsuć).Tutaj macie opis 3 dni ciemności.

  https://m.youtube.com/watch?v=P-3BeWT-5jA

  Biblia; Apokalipsa Św Jana 6 Baranek otwiera sześć pierwszych pieczęci. Od tego momentu macie opis co będzie w ciągu kilku lat, nie wiem. Może jesteśmy na pierwszej, ale ktoś może to sam lepeij sprawdzić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie wiem czy ten opis to tak kilku lat dotyczy 🤔 to się może dziać bardzo szybko. Z Księgi Prawdy wynika , ze pierwsza pieczęcią jest Apostazja tylko właśnie, czy już czy jeszcze będzie gorsza.

   Usuń
  2. Wg Księgi Prawdy tj. objawienia Marii z Irlandii pierwszą pieczęcią jest powszechna apostazja. Czego właśnie jesteśmy świadkami na świecie powszechnie. Drugą pieczęcią jest III wojna światowa. A trzecią pieczęcią głód na świecie. Przed III wojną światową ma być globalne Ostrzeżenie Sumień tzw. Mały Sąd wg Apokalipsy św. Jana. Dzienniku św. Faustyny też jest napiane: "Zanim przyjdę jako Sędzia Sprawiedliwy przyjdę jako Król Miłosierdzia". Więc to potwierdzone info :)

   Usuń
  3. KarolinkaM ,kilka lat że względu na czas trwania Ucisku. On ma trwać 3,5 roku więc stopniowo wszystko będzie się działo. Jezus mówił że jest wiele alternatyw. Ja wam mówiłem że wszystko jest jak woda i nie ma takiego stałego kształtu. Dlatego lepeij jeśli będą ludzie się modlić za duszę czyściwe tym samym łatwiej im będzie o zbwianie. https://m.youtube.com/watch?v=j_IprbryE6o&t=1s duszę wstawią się za wami w czasie sądu.

   Usuń
 25. Wladyslaw. Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus Krol Polski I Maryja Krolowa Polski. Ks.Adam Skwarczynki;Oczyszczanie swiata oczyma Piotra na www.wobroniewiary. W wielkim skrocie napisze scenariusz wydarzen wg.Piotra,ktorego Bog prowadzi i poucza 1.Pierwsze zamieszki beds jesienia (banki i rynki). 2.Konflikt Izrael -islamici 3.W Europie islamici chwyca za bring 4.Koscioly zaczna sie napelniac. 5.Znak na niebie 6.Wojna Chiny-Rosja. 7.Sztuczny pokoj,jeden sw.rzad,sw.bank,Antychryst. 8.Maly sad(przeswietlenie sumien) 9.Nawrocenie ludnosci I zydow. 10.Uderzene meteorytu,. 11,3 dni ciemnosci. 12.Nowa ziemia,. Uzbrojmy sie wiec w cierpliwosc I mestwo na te czasy,a czekajacych Nas diswiadczeniach odczytujmy milosc Boga,ktory wrzystko czyni dla naszego szczescia Ufajmy Mu bezgranicznie  OdpowiedzUsuń
 26. Króluj nam Chryste.

  Zaufaj Mu: On sam będzie działał. Ps 37,5
  Skoro ,,Nie trzeba" to tak trzeba, w porządku.

  O święcie Boga Ojca dowiedziałam się w dzień dziecka 2017 r na spotkaniu z ks Andrzejem Szpakiem. Był wielkim propagatorem kultu Boga Ojca poprzez misję Sacrosong. Sympozja artystyczno- naukowe odbywały się w Rzeszowie, Krakowie i innych miastach. Zebrane referaty są w książce pod jego redakcją ,,Stań się. Święto Boga Ojca Stworzyciela".
  Najbardziej lubię obraz Boga Ojca pełnego majestatu u sióstr w Kielcach odnaleziony przez Rogowskiego. W tym wg Eugenii Ravasio insygnia królewskie leżą na ziemi- razi mnie to.
  Niebo od dawna domaga się ustanowienia i czczenia święta Boga Ojca. Pamiętam jak w roku w którym przez Bory Tucholskie latem przeszło tornado także w sierpniu huragan przeszedł w nocy przez Gniezno w przypadające święto Bo

  OdpowiedzUsuń
 27. Święto Boga Ojca niszcząc dach katedry gnieźnieńskiej. Zastanawiałam się wtedy czy Prymas Polski odczytał te znaki, jak widać do tej pory nie.

  OdpowiedzUsuń
 28. (Imka)
  Posłuchajcie ks. Stanisława Koczwary na youtube (bardzo mocne)!

  OdpowiedzUsuń
 29. (Imka)
  Posłuchajcie ks. Stanisława Koczwary na yotubie (bardzo mocne!)

  OdpowiedzUsuń
 30. https://m.youtube.com/watch?v=SBv23D1sN00
  Polacy się budzą i zastanawiam się co Pan Jezus sądzi o tym ruchu "prawo do życia" Czy im Błogosławi! Wszystko na Chwałę Pana! ! !
  Nie wiem czy się link otworzy

  OdpowiedzUsuń
 31. Odnośnie szczepień w Australii ważne: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/94883029_1158953844450604_103795658598645760_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=ySnXduJS--IAX-v2ZpS&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8a9e8ab7499e637c1901af5b51564885&oe=5ED0D5B3

  OdpowiedzUsuń
 32. (Beata) Wczoraj jeden z czytelnikow bloga zamieścił link do krótkiego video odnośnie chip'ow które już niektórzy mają pod skórą, a dziś następna informacja odnośnie szczepień w Australii... Jak na to wszystko patrzę to tylko czekam, aż z tym wszystkim Pan Bóg zrobi "porzadek".
  Poza tym, nie mogę doczekać się następnych oredzi

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.