UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


sobota, 16 maja 2020

11, 12 V 2020 Trwamy w modlitwie o unicestwienie przymusu powszechnego zaszczepienia Polaków

Poniedziałek, 11 maja

9.55

- Co do tego sprzedawcy i właściciela sklepiku.
Dałem Ci ten sklepik tuż przy Twoich drzwiach do klatki schodowej dla wygody. Nie robiłeś uwag ni impertynencji, on zaczął, bo nie spodobało się mu, że chcesz konkretny z nazwy: Polski Cukier i zaczął Cię krytykować i nie ustawał.
Jak go ukarać dziecko?:)
Nie wiem Panie Jezu, ludzie mogą mieć swoje pomysły, ale są tylko ludźmi, jak ja jestem tylko człowiekiem, miernym na Drodze Bożej.
- :)
Nie ma na to szans aby uznał swą winę, przeprosił. Przez to nie możesz korzystać z tego sklepu. Przyzwoitość tego wymaga. A ten sklep jest dla Ciebie. Choć jesteś jednym z klientów dałem go przede wszystkim dla Ciebie.
- Nie wiem Panie Jezu, sam zdecyduj. Długo nic o tym nie mówiłeś, Panie Jezu.
- A jednak, dziecko, chcę abyś zaproponował.
- Niech straci ten sklep, będzie musiał się go szybko pozbyć, w każdym razie niech inny przejmie ten „biznes”, tym razem dobry Polak.
- Dobrze, dziecko, tak się stanie.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
-:)


20.54
Zapisz dziecko
- Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach.
- Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste.

Opublikuj.

……………………………………………………
Wtorek, 12 maja.
Zapisz dziecko:)
-:)

Około 11.00

Zapisz dziecko:)
- Pogoda Ci nie sprzyja:)
- Tak Panie Jezu, ale możesz to zmienić.
- Możesz się zaziębić jak pojedziesz teraz do domu.
- Tak Panie Jezu, to jechać?
- Nie, dziecko, pojedziesz aż będzie cieplej.
- Tak Panie Jezu.
- A mój pobyt nad morzem? Nie będzie dwa tygodnie?
- To trudno, dziecko.
- Cieplej Panie Jezu to znaczy ile stopni?
- Przynajmniej dwadzieścia.
- Dobrze Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
- Ale mama już się naszykowała i ja <nieczytelne słowo. C. P> też.
- Rozchorujesz się dziecko i nic z tego dobrego nie będzie. Wasz dom jest wyziębiony bo nikt w nim nie mieszka. Nie jest też łatwo szybko go ogrzać.
- Dobrze Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

(Po przerwie)
- Panie Jezu u mnie tam ma być 20 stopni dopiero 31 maja. Zimniej będzie niż w Rzeszowie i Krakowie.
- Jednakże, dziecko, nie winieneś jechać gdy będzie mniej. Gdyby mieszkanie było ogrzewane, ogrzane wcześniej to inaczej.
- A co z morzem, Panie Jezu w tym czasie?
- Jak będzie mniej niż dwadzieścia stopni też nie powinieneś jechać. Jak to na kwaterze mogą oszczędzać na ogrzewaniu, więc dla Ciebie nie jest to przyjemnością.
- Chwała Tobie Chryste. Dziękuję Panie Jezu.

Około 45 minut później
- A jakbyśmy, Panie Jezu, pojechali tak by być na rano, potem wrócili na wieczór.
- To nie ma sensu, dziecko.
- Dobrze Panie Jezu.

23.50
Zapisz dziecko
- Co do tego.
Jeśli pojawią się głosy, że Przymierze Miłości wykorzystuje te Orędzia by, jak to mówicie uwiarygadniać się, zostaną usunięte ze strony.
- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

Otrzymał Cyprian Polak ( Krzysztof Michałowski)

/////////////////////////////////////////////////

W komentarzach pojawił się watek lehicki, dlatego dla wszystkich Lehitów.

Pieśń Rycerzy Bolesława Krzywoustego

https://youtu.be/H3ZUvURpwEU

/////////////////////////////////////////////////////////

Uzupełnione ( po 21- szej 17 maj)
............................................................
Nim ktoś da swój komentarz winien najpierw przeczytać Regulamin, który znajduje się na stronie ( w wersji na komputer. W wersji na komórki nie ma wszystkich elementów strony). Głównym uchybieniem przez komentujących jest brak podpisania się przed wypowiedzią. Powinno wyglądać to tak. Ktoś pisze na przykład:
Chciałbym zauważyć, że ..etc”. Komentarz wtedy jest anonimowy. Powinno być tak „ [ Grzegorz] chciałbym zauważyć, że...”
Co do kwadratowego nawiasu jeśli ktoś pisze ze smartfonu i nie ma to może być okrągły, ale lepiej aby był kwadratowy.
W wypadku gdy nick jest w nazwie konta nie trzeba drugi raz się podpisywać, ale gdy komentarz jest z konta anonimowy, albo z bloggera ale „unknown” czy inaczej nieidentyfikowalnie, komentarz musi być podpisany na początku tekstu, jak pokazałem. To i reszta w Regulaminie.


/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Trwamy w Nowennie ( nowej rozpoczętej wczoraj)
Dopiero co Pan mówił o potrzebie zintensyfikowania modlitwy aby w Polsce nie było powszechnego przymusu zabezpieczeń a już nas pociesza opieką tutaj:
Dziękuję za wasze ofiary, posty i modlitwy, za trud wasz i zmęczenie. Ja jestem z wami i nie pozwolę byście byli masowo, bezprawnie szczepieni. Choć ucisk wzrośnie, to Duch Mój was pocieszy, ochroni i umocni, bo wyście moi umiłowani. „


Jedna nowenna była odmawiana przez mała trzódkę niewiele wymagająca i taka Łaska dla Polski także z tej nowenny wynikajaca.

Nie możemy jednak ustawać, modlimy się cały czas. I jedna nowenna się skończy zacznie następna. Ktoś kto nie wejdzie w nowennę akurat bo na przykład wypadnie jej środek jak się dowiedział nie szkodzi niech po prostu modli się codziennie.

Codzienne minimum aż do odwołanie w tej sprawie czyli modlitwie błagalnej o to aby w Polsce nie było przymusowego zaszczepienia Polaków to Litania którą nam podarował Pan Jezus raz dziennie. Jako przymusowe rozumiem jakikolwiek przymus nie fizyczny, siłowy, ale także jakiekolwiek gorsze traktowanie niezaszczepionych niż zaszczepionych.

Wersja najpełniejsza to Litania podana Grzegorzowi przez Pana Jezusa 3 x dziennie, do południa, do osiemnastej i do 24- tej , 3 x Litania do św. Andrzeja Boboli i kolejny dzień nowenny do św. Andrzeja Boboli raz dziennie.

Wersja średnia raz Litania podana przez Pana Jezusa, raz Litania do św. Andrzeja Boboli , i kolejny dzień nowenny.

Dodam, że warto najpierw odmawiać Litanię do św. Andrzeja Boboli a potem naszego Pana. Robiłem do tej pory odwrotnie, ale zauważyłem, że tak jest lepiej. Jest większa Łaska. Najpierw prosimy świętego a on nam też wyprosi owocniejsze Łaski przy odmawianiu Litanii naszego Pana.

Nowenna jest ta:

Nowenna do św. Andrzeja Boboli

Dzień pierwszy

Modlitwa o rozszerzenie i jedność Kościoła świętego
Boski Założycielu Kościoła świętego, któryś go uczynił „kolumną i utwierdzeniem prawdy”, bo poza nim niepewność i zwątpienie:
 • któryś chciał wszystkich ludzi, Krwią Twoją Najświętszą odkupionych jako Dobry Pasterz w jednej zgromadzić owczarni, bo poza nią tyle niebezpieczeństw czyhających na dusze ludzkie
 • któryś Kościół święty w Ciało swe mistyczne ukształtował, by wszyscy z Tobą, Głową tego ciała złączeni, owoc przynosili na żywot wieczny
 • spójrz: oto tak wiele dusz nie zna jeszcze nawet Imienia
  Twego, żyjąc w niewiedzy, że jest Ewangelia,
 • spójrz: oto miliony oderwanych od „krzewu winnego”, którym Ty sam jesteś, więdnie i schnie, jak „winne latorośle” odcięte,
 • spójrz: oto fale przeciwności uderzają gwałtownie na opokę Piotrową, jak nigdy dotąd.
Nie darmo jednak przelałeś Krew swoją Najświętszą na krzyżu, aby użyźnić tę rolę i swą winnicę uprawić.
Nie darmo z Krwią Twą Boską zmieszała się rzeka krwi męczeńskiej, płynąca od pierwszych wieków chrześcijaństwa, aż po dzień dzisiejszy: od tej krwi, która wsiąkła w piasek rzymskich aren, aż do tej, która skropiła ziemie Rosji, Meksyku, Hiszpanii, a nawet Polski i krajów misyjnych.
Obficie przelał swą krew za Twój Kościół nieustraszony we wierze bojownik, święty Andrzej Bobola. Ubogaciłeś go, wywyższyłeś, uwielbiłeś. Niechże ta krew męczeńska stanie się nasieniem chrześcijan!
Niech narody świata tchnieniem Twej łaski, Mocą Twego Słowa ze wschodu i zachodu zgromadzą się w Twoim królestwie!
Niech na dźwięk Twego świętego Imienia zegnie się każde kolano…
Niech się spełni jak najprędzej Twoje gorące pragnienie: by wszyscy, którzy wierzą w Ciebie, byli jedno, jako Ty w Ojcu, a Ojciec w Tobie, tak i oni w Ojcu i Synu stali się jedno.
Niech ci, „którzy stanęli razem z władcami i panującymi tak licznie przeciw Panu i przeciw Chrystusowi”, będą pokonani, a „pyszniący się zamysłami serc swoich niech będą rozproszeni”!
Święty Andrzeju, za Oblubienicę Chrystusową Kościół katolicki wstawiaj się nieustannie u tronu Bożego. Amen.

Dzień drugi

Modlitwa o wierność Chrystusowi narodu polskiego
Boże, twórco i władco narodów, któryś każdemu ludowi określił miejsce na ziemi, wyposażył go w odpowiednie dary, powierzył wszystkie ludy opiece swoich Aniołów:
któryś naród polski przed tysiącem lat wprowadził do swojej owczarni, w królestwie swoim tu na ziemi wyznaczył mu zaszczytną rolę „przedmurza” i obrońcy,
jak nasi ojcowie, chylimy dziś w pokorze swe czoła przed tronem Twego Majestatu i Miłosierdzia. Panie Zastępów, któryś prowadził Izraela w ognistym słupie do ojczystej ziemi, a zstępując w obłoku na skrzydłach złocistych cherubów, osłaniających Arkę Przymierza, sposobiłeś jego szeregi do zwycięskich bojów o cześć i chwałę Twego
Imienia
zwróć łaskawie swój wzrok na te pobojowiska, gdzie kładły się pokotem hufce polskich rycerzy i polska lała się krew w obronie krzyża i wiary … na te pola: Legnicy i Warny – Chocimia i Wiednia Radzymina i Warszawy…
Ofiarniku Boski, Jezu Chryste, oddający swe życie na drzewie krzyża za grzechy świata – oto nasza mała cząstka w kielichu Twej gorzkiej męki i krwawej śmierci… z polskiej ziemi męczeńskie kwiaty: Wojciech, Stanisław- Sadok z towarzyszami, Henryk Pobożny ze swymi zastępami – uniccy obrońcy wiary… a przede wszystkim zespolona z Twoją męką i zbawczą krwią ta drogocenna, obfita krew sługi Twego, ta męka Twego wiernego naśladowcy i ucznia, świętego Andrzeja Boboli.
Niech będzie Imię Twoje, Panie, błogosławione w naszej chwale i w naszym poniżeniu, w niewoli i wyzwoleniu naszego narodu!
Niech tak, jak kiedyś i dziś naród polski będzie przygotowany i chętny do walki na cześć Twego Imienia. Niech i dziś naród nasz będzie zdolny do wyśpiewania hymnu na Twoją chwałę, hymnu pisanego dziejami całych pokoleń.
Niech dziś i zawsze będzie gotowy do ofiarnej obrony świętych Bożych znaków, wiekuistej prawdy i Twoich praw!
Nasz Patronie, świadku naszych utrapień, męczeński drogowskazie naszego narodowego powołania i zwycięstwa, prowadź naród swój tam, gdzie nieśmiertelnej chwały jaśnieją zorze. Amen.

Dzień trzeci

Modlitwa o żywą wiarę dla każdego z nas
Każdy, który wzywa Imienia Pańskiego, będzie zbawiony” – dlatego wzywamy ku pomocy trzykroć święte Imię Twoje. Boże, któryś nas policzył w poczet synów Twego Kościoła i za dziedziców Twego królestwa przysposobił, bez żadnych z naszej strony zasługi do ojcowskiego nas dopuściłeś stołu… a zarazem zezwoliłeś nam urodzić się dziećmi tego narodu, który dziś w jednym z naszych braci przyoblekasz w niegasnącej chwały blaski – bądź uwielbiony życiem, trudem, śmiercią i chwałą Twojego Andrzeja, a naszą miłością po wszystkie czasy!
Dzięki Ci składamy za strumienie łask i zmiłowania udzielane świętemu Andrzejowi i nam!
Wybacz i nie pamiętaj nam, Panie; zbrodni, grzechów, niedbalstwa, opieszałości w Twej służbie, lenistwa, gnuśności i ociągania się w spełnianiu Twej najświętszej woli!

Błagamy Cię dziś najpokorniej i najszczerzej o jedno:
 • nie o chleb powszedni, choć go nam bardzo potrzeba;
 • nie o pomyślność doczesne ziemskie powodzenie,
 • nie o dobre zdrowie i długie życie,
 • nie o radości i okruchy pociech, chociaż ich tak pragnie biedne, nasze ludzkie serce… ale o skarb najdroższy (dozwól, byśmy go za taki zawsze uważali), o skarb, którym Ty sam jesteś, Boże nasz. Utwierdzaj, podtrzymuj i umacniaj w umyśle każdego z nas, wiarę i mocne przekonanie w naszej świętej religii!

Budź i ożywiaj w każdym z nas Twego Ducha! Miłość Twą zapalaj w każdym sercu! Błagamy Cię i chcemy zabiegać, jak sam nakazałeś, naprzód o królestwo Twoje w nas i o jego sprawiedliwość, wierząc i ufając, że sam nie zapomnisz o doczesnych naszych potrzebach.
Święty Andrzeju, cichy wiary bohaterze, pochodnio gorejąca Bożą miłością, wstaw się za nami. Amen.

Dzień czwarty

Modlitwa o umocnienie ducha Chrystusowego w Kościele
O Boże, któryś skarby swego Najświętszego Serca zachował na te ostatnie czasy, a otworzywszy je ludziom, zapraszasz, by chcieli z nich czerpać, rozlej jak najobfitsze źródła. Twej łaski na tych, co naznaczeni znamieniem chrztu świętego gromadzą się w Twoim Kościele, by sprzed oczu nigdy nie tracili drogi, prawdy i życia, czyli Ciebie, Pana i Boga swego, aby zaniechawszy szerokich i przestronnych dróg grzechu i występku, prosto zmierzali ku Tobie wąską ścieżką Twych przykazań i ciasną bramą panowania nad światem i sobą, nie sprzeniewierzając się wezwaniu do łaski i chwały.
Spraw, by doczesność: jej sprawy, interesy, potrzeby i troski nie przysłoniły nigdy Twoim wyznawcom ich przeznaczeń, pozwalając im pracował bez obaw i niepokoju nad szerzeniem Twego królestwa na ziemi.
Spraw, aby okruchy złudnych radości ziemskich nie oderwały ich serc od pożądania i ubiegania się o szczęście prawdziwe i nieprzemijające w osiągnięciu Ciebie, Boże nasz.
Serce Jezusa, źródło życia i świętości, dozwól Kościołowi swemu budzić i szerzyć Twoje życie, wszystkie dusze prowadzić do uświęcenia i doskonałości, „aby życie miały i obficie miały”.
Oby Twój Kościół powszechny coraz jaśniejszym stawał się światłem dla całego świata; oby, jako miasto zbudowane na górze, widokiem swej świetności, bogactwem łask, przykładem wzorowego życia chrześcijańskiego wszystkich swych obywateli, to znaczy wszystkich katolików, pociągał innych i zapraszał gościnnie w swe mury.
Oby, jako sól nigdy nie zwietrzała, bronił ziemię od zepsucia grzechowego! Wy zaś, święci stróże i opiekunowie miasta bożego, Pańskiego Kościoła, czuwajcie nad nim! Ciebie zwłaszcza – święty Andrzeju Bobolo o to prosimy. Amen.

Dzień piąty

Modlitwa o utwierdzenie wiary i prawdziwej pobożności w narodzie polskim
Panie, któryś nasz naród polski głęboko zapisał w Swym Sercu, a chociaż nie tolerowałeś zła i naszych slabości, jak Ojciec skarciwszy, zawsze z doświadczeń wyj ść mu pozwoliłeś silnym, nieugiętym, zahartowanym, aby dalej pełnił swoją misję pośród narodów świata.
Dziś, gdy nadeszła chwila wyboru między służbą ciemności a światła, gdy spełniać się zaczynają w całej swej wyrazistości zapowiedzi Twoje, Panie: Kto nie jest ze Mną, przeciwko Mnie jest, a kto nie gromadzi ze Mną, rozprasza, gdy bije dziejowa godzina opowiedzenia się:
Chrystus czy Bestia; spraw, aby Polska dokonała trafnego wyboru.
Prosimy Cię, Panie! O dar pogłębienia życia religijnego w Ojczyźnie naszej, o zbiorową chęć ożywienia naszej wiary przez czyny, abyśmy nie tylko byli słuchaczami Ewangelii, ale i według niej postępowali. Błagamy Cię, Panie! Aby sprawiedliwość społeczna i miłość bratnia, dwie królewskie cnoty, panowały niepodzielnie na tej ziemi lechickiej – uciekamy się do Ciebie, sprawiedliwości i miłości skarbnico, Najświętsze Serce Jezusowe!
Wyposaż nas, Panie w zbroje mocy do obrony naszej świętej religii, gdy zajdzie tego potrzeba, w gotowość do ofiar, gdybyś ich zażądał od synów tego narodu.
Zastępy duchów niebieskich, niebiański zastępie naszych patronów przed Bogiem, wybrani powiernicy Serca Bożego: Kazimierzu, Jacku, Stanisławie Kostko, Janie Kanty, Jadwigo, Kingo, Czesławie, Bronisławo i Ty przed innymi, nieugięty aż do przelania krwi wierny świadku Chrystusa, święty Andrzeju, ochraniaj swój kraj rodzinny przed wrogami ducha i wiary, odpędzaj skradające się ku nam moce ciemności, budź czujność, wskrzeszaj męstwo, prowadź do zwycięstwa. Amen.

Dzień szósty

Modlitwa o życie zgodne z wiarą
Panie, Kościół Twój nie będzie światłem dla świata zapadającego w ciemność, ani solą psującej się ziemi; żaden naród nie będzie błogosławiony przez to, że jego Panem Bóg – jeśli każde serce ludzkie nie stanie się Twym tronem, a każda dusza Twoim królestwem.
Boskie Serce Jezusa, godne nieskończonej miłości, przybytku Najwyższego, Ty chcesz zdobyć i posiąść każde biedne, skołatane, a przecież w oczach Twoich tak drogocenne serce człowiecze.
Chcemy, przeto wszyscy i każdy z nas z osobna budować we własnych sercach Twój tron, chcemy poddać Twej woli nasze całe, tak ubogie, proste, a przecież tak bogate przez Twą łaskę nasze dusze. Będziemy się starać, ile nam wystarczy sił, żyć codziennie, pracować, działać, cieszyć się lub smucić z myślą o Tobie.
Serce Jezusa, cnót wszystkich bezdenna głębino, chcemy w sobie pielęgnować i zdobywać te cnoty, w których masz szczególne upodobanie: pokorę, cichość, czystość, męstwo i miłość. Serce Najświętsze, krwawa ofiaro za nasze grzechy, starać się będziemy dotychczasowe nasze upadki i grzechy naprawiać żalem, pokutą, chętnym i dokładnym wypełnianiem Twoich praw, aby wobec Twojej sprawiedliwości nie zaciągać długów i na nowo nie ranić bezgranicznej Twej miłości.
Tylko Ty, Panie, pośród szarej codzienności i zwodniczych złudzeń zmysłów oświecaj nasz rozum, abyśmy mogli zobaczyć, dokąd wiedzie nasza droga -prostuj naszą wolę – wzmacniaj słabe, trwożliwe serce!…
A ty, mężny zwycięzco samego siebie, święty Andrzeju, na szlakach naszego życia: tak trudnych i niebezpiecznych, nierównych i niepewnych, bądź nam niezawodnym, wypróbowanym przewodnikiem w drodze do niebieskiej Ojczyzny. Amen.

Dzień siódmy

Modlitwa za duchowieństwo
Wiekuisty Kapłanie Nowego Zakonu, który powołałeś ludzi wprost od sieci rybackich, od stolika celnego do współ pracy nad szerzeniem królestwa Bożego na ziemi, ludzi prostych i słabych, a przecież na Piotrze, rybaku galilejskim, jak na opoce, zbudowałeś swój Kościół, a Dwunastu Apostołów wziętych z ludu prawie cały starożytny świat poddało pod Twoją władzę.
I dziś przez ludzi, wezwanych do swej wyłącznej służby, dalej prowadzisz dzieło zbawienia.
Dlatego Tobie polecamy w naszych modłach najprzód Twego Zastępcę na ziemi, Ojca Świętego, polecamy wszystkich Biskupów i kapłanów. Zachowaj ich, o Panie, wszystkich, których Ci dał Ojciec. Prosimy, byś podtrzymywał w nich ducha poświęcenia i ofiary, który to duch niósł zawsze błogosławieństwo ich pracom.
Prosimy. aby wytrwali na swych trudnych stanowiskach pracowników w winnicy Twojej, chociaż ciężar dnia będzie wyniszczał ich siły.
Prosimy, byś prowadził i utrzymywał na szczytach świętości wszystkie sługi ołtarza, a ducha zaparcia, walki życiowej, którym mają zachęcać swych wiernych, przedtem im samym pomógł ukształtować…byś każdego z nich, zanim go na Golgotę pod swój krzyż zaprowadzisz, brał z sobą na Tabor, umacniając i podnosząc na duchu.
Weź w swą szczególną opiekę stan duchowny, o Chryste, aby kolumna wiary, którą jest Kościół, nie chwiała się, a światło nadziei życia wiecznego nie bladło i nie przygasł ogień czystej Bożej miłości. Królowo Apostołów, Męczenników i Wyznawców, któraś się stała Opiekunką wybranego grona uczniów Jezusa, a w dniu narodzin Kościoła w Wieczerniku, gdy w wichrze i ogniu zstępował Duch Boży, Tyś mu przewodniczyła, Matko nie opuszczaj i dziś pasterzy, dusz ludzkich, gdy zrywa się burza przeciwności, ale roztocz swą macierzyńską opiekę nad zastępami kleru diecezjalnego i zakonnego, dalej prowadzącego pracę apostolską. Święty Andrzeju, któryś sam zaznał wiele trudu i mozołu, wspinając się na wyżyny świętości kapłańskiej, któryś w zaciętej walce dochował ślubów i wierności swemu Mistrzowi, męczeński klejnocie katolickiego i polskiego duchowieństwa – czuwaj z nieba nad tymi, którzy wstępują w twoje ślady. A że jesteś potężny u tronu Bożego, wspieraj dziś swych braci, którzy podobnie, jak kiedyś ty sam, walczą dla siebie i innych o nieskazitelny wieniec wiekuistej chwały. Amen.

Dzień ósmy

Modlitwa za władzę i wszystkie stany w Polsce
Boże, coś Polskę przez tak liczne wieki, otaczał blaskiem potęgi i chwały, dziś Zmartwychwstały do nowego niepodległego bytu otocz swą opieką. Podaj prawicę niebieskiej Twej pomocy tym, którzy w państwie sprawują rządy nad narodem, aby godnie i z pożytkiem dźwigali swój zaszczytny, ale trudny i odpowiedzialny obowiązek. Cały naród polski niech Twoim będzie ludem!
Najprzód ci, których obdarzyłeś i przed ludem poleciłeś jaśnieć światłem nauki niech wyczytują Imię Twoje w badaniu tajników świata i przyrody, na różny sposób: słowem i pismem wielbią dzieła rąk Twoich.

Synu Maryi i przybrany potomku Józefa, cieśli z Nazaretu, sam ciężko pracujący przy stolarskim warsztacie na ziemskie utrzymanie, Boży Synu, a nasz Zbawco; – uświęć prace utrudzonych ludzi w Polsce, ulżyj ich doli,
 • spraw, niech święta Twoja sprawiedliwość reguluje i układa ich potrzeby i warunki,
 • broń pracowników przed atakami niewiary i zepsucia, pozwól im usłyszeć i pój ść za wezwaniem, jakie skierowałeś i kierujesz do tych, którzy spracowani i obciążeni szukają ochłody.
  Siewco ziarna Ewangelicznej prawdy, Ojca swego niebieskiego nazywający rolnikiem;
 • wejrzyj łaskawie na lud nasz polski, zawsze wierny, poświęcający się mężnie dla Boga i Ojczyzny; – błogosław jego wysiłkom, aby wyżywić nasz cały kraj, zachowaj duszę ludu naszego od bezbożności, obojętności i laicyzacji.

Niech lud nasz będzie mocny żywą wiarą, odznaczający się szczerą i głęboką pobożnością, niech jaśnieje światłem świętej gorliwości o chwałę Twoją – prosimy Cię, Panie!
Naszą młodzież i dzieci, przyszłość narodu i Twego Kościoła w Polsce, Boski Przyjacielu młodych dusz i serc; – racz otoczyć swoją troskliwą miłością, przed atakami złowrogich prądów,

 • chroń te delikatne kwiaty, w promieniach swego Boskiego Serca pozwól im wzrastać i dojrzewać aż do pełności, którą Ty jesteś.
  Królowo Polski, oto Twój naród, przy boku Twoim i u Twoich stóp!
  Święty Andrzeju, na polskim niebie jaśniejąca gwiazdo;
 • promieniuj blaskiem swoich cnót,
 • strzeż nasze miasta, a zwłaszcza Warszawę, którą obrałeś i w niej chciałeś spocząć,
 • ochraniaj te ziemie, po których wędrowałeś jako apostoł i misjonarz,
 • przyspiesz godzinę zjednoczenia wszystkich naszych braci w jednym, świętym, katolickim i apostolskim Kościele,
 • prowadź swoją Ojczyznę także i dzisiaj na szczyty nowej potęgi i chwały. Amen.

Dzień dziewiąty

Modlitwa o życie w łasce Bożej i o jej pomoc dla każdej duszy
Na koniec naszej Nowenny, Boże nasz, mamy ostatnią prośbę najważniejszą: aby każdy z nas wierzył mocno i nieustraszenie, swoje życie stosował do nakazów tej wiary, ustawicznie żył w łasce uświęcającej.
Naucz nas, abyśmy życie nadprzyrodzone w sobie bardzo cenili, zwłaszcza, gdy przyjdzie wybierać między zyskiem materialnym, grzeszną rozkoszą., a Twoją łaską, abyśmy nie sprzedawali dziecięctwa Bożego za miskę soczewicy lub jeszcze taniej. Pozwól, abyśmy nigdy nie przestawali być świątynią i mieszkaniem Ducha Bożego.
Nie dopuszczaj, abyśmy mieli podzielić los zwiędłych i uschłych latorośli, odciętych i odrzuconych. Od grzechów śmiertelnych, zabijających w duszy życie Boże – uchowaj nas Panie! Od pokus ponad nasze słabe siły – wybaw nas, Panie!
Niech w Twej łasce wzrastamy i pomnażamy ją przez modlitwę, dobre czyny, a przede wszystkim przez godne przyjmowanie Sakramentów świętych! Niech, gdy zawołasz, ten świat opuszczamy zjednoczeni z Tobą przez łaskę, zaopatrzeni na drogę wieczności!
A że jesteśmy grzeszni, słabi i nędzni, niech nam towarzyszy ustawicznie Twa pomoc.
Umysł osłabiony przez ziemskie i grzeszne ciemności, oświecaj światłem Twej łaski!
Wzmacniaj Twą łaską chęć do dobrego, paraliżowaną już od młodości przez namiętności, pokusy, chęci użycia, bogactwa i pychy.
Serce dążące do świata, ludzi i dóbr doczesnych, a może już w nich utkwione, pociągaj swą łaską ku sobie, gdzie można znaleźć jedyny i prawdziwy pokój ! Matko Łaski Bożej, Twoje miłosierne oczy na nas zwróć, w życiu każdego z nas osłaniaj nieustającą swą opieką, a Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż, o łaskawa, o litościwa, o słodka Panno Maryjo!
Święty Andrzeju, szafarzu łask Bożych; za życia, w śmierci i po zgodnie, przez Twe wstawiennictwo o jedną największą łaskę błagamy: abyśmy, mimo naszych grzechów, okazali się godnymi współczucia i miłości Serca Bożego tu na ziemi, przy śmierci i w wieczności. Amen.

56 komentarzy:

 1. No i kurde teraz mam zagwozdkę, o które strony chodzi... Ale mózg może później się odblokuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Joanna]
   Wspaniałe słowa Pana Jezusa.
   Króloj nam Chryste!
   Wątek ze sklepem niesamowity...

   Panie Krzysztofie proszę być konsekwentnym i nie umieszczać pierwszego komentarza, który nie spełnia zasad regulaminu.
   Tym bardziej kiedy zamiast pochwały orędzia musimy czytać brzydkie słowa zaraz po słowach Pana Jezusa.

   Usuń
  2. [ObjawieniaOlawskie.pl]

   Gdyby p. Joanna wiedziała, jak stresujące może być prowadzenie wrogiej systemowi strony internetowej, nie osądzałaby tak surowo. Nie wiem, czy Pani rozumie sytuację, a której przychodzą różni nagabywacze i zostawiają swój jad, a jeszcze, jak wynika z Orędzia pojawiają się jakieś głosy - czyli pewnie komentarze, w których się różni ludzie wymądrzają, że strona używa cytatów, aby "się uwiarygodnić". Wobec Objawień Oławskich także trzeba było przecierpieć za umieszczenie na stronie głównej Orędzi współczesnych, bo to się bardzo nie podobało złym siłom, że mamy tam Orędzia aktualne, woleliby widzieć Oławę jakimś "muzeum", - rzeczą z przeszłości. Proszę p. Joannę od komentarza, aby wzieła pod uwagę, że Przymierze Miłości jest także atakowane w podobny sposób, że niby wykorzystuje Orędzie, aby "się uwiarygodnić" - takie głosy na pewno się podnosiły i zgodnie ze słowami Pana Jezusa z Orędzia bieżącego - należy te głosy usuwać. Proszę o wyrozumiałość i pomoc wobec osoby prowadzącej stronę, albo chociaż o nie dołowanie, bo ciemnym siłom o takie działanie depresjonujące chodzi.

   Usuń
  3. +JMJ

   Dostałem pytania co robią wiadomy ksiądz i Żywy Płomień na stronie Przymierza Miłości. To pytanie było od kogoś kogo nie możemy zignorować.
   Faktem jest, że w ten sposób promowana jest strona i wiadoma kobieta niejako, która pod pozorem dbałości o wiarę czyni rzeczy złe a info o niej jest dosyć i ja mam.
   Co do Żywego Płomienia to atakował Intronizację naszego Pana szczególnie Grzegorza z Leszna. Nawet jak Pan Jezus potwierdził prawdziwość Orędzi otrzymywanych przez niego to nie musi być przecież umieszczany na stronie Przymierze Miłości. Kto chce i czyta ten czyta, nikomu się nie broni.
   Podkreślano też, że wiadomy ksiądz wywodzi się z rodziny masońskiej.

   Odpowiadałem, że ja nie wpływam ani się nie zajmuję tym co jest na stronie. I to minął jakiś czas i w końcu są Słowa Pana odnośnie tego.

   Usuń
  4. @ Joanna
   Bóg zapłać za odniesienie do wątku sklepiku:)

   Co do dopuszczania komentarza nie na temat Orędzia jako pierwszego to jest to komentarz na temat bo Mała Iskra odniosła się do tego co Pan Jezus powiedział w Orędziu a co szczególnie jej dotyczy gdyż jak wiemy prowadzi tę stronę.

   Pierwszy zresztą był komentarz, który nie ukazał się gdyż dawał cytat z linkiem. Usunąłem też komentarz który już był a który był nie podpisany.
   Chciałbym jednakże dać komentarz wtedy gdy uznaję, że to potrzebne, nie zaś wywołany do tablicy nie
   planując tego wcześniej.

   Oba te komentarze mogą się ukazać to dla wiadomości dających, ale muszą je umieści jeszcze raz.

   Usuń
  5. No, wyszło z tego wszystkiego niemałe nieporozumienie. Się zdołowałam...

   Ogólnie miałam dziwny ten tydzień, denerwująco-stresujący. Póki co na razie myślę, że dostało mi się za Smoleńsk, bo na początku tygodnie głównie tym się zajmowałam... Jeszcze stresy z dzisiaj.

   Przepraszam, jeszcze mózg wolno pracuje ;_;

   Usuń
  6. +JMJ

   Nie trzeba się dołować. Pan Jezus zalecił tylko aby usunąć obu wizjonerów ze strony jeśli będą od nich czy z ich środowisk jakieś zarzuty, że strona się nimi podpiera. Nie powiedział, że źle iż do tej pory były.
   A między prorokami i nie tylko bywają duże różnice. Św Paweł ze św. Piotrem żarli się ostro, ale jak powiedział ks Murzinski gdyby św. Paweł ostro nie oponował św. Piotrowi to byśmy dzisiaj w jarmułkach chodzili.

   Usuń
  7. Uzupełniam.
   Zwrócono si do mnie z ta kwestią przed tym nim uzupełniłaś o ostatnie materiały smoleńskie. A pouczenie od Pana Jezusa przyszło teraz.

   Usuń
 2. takaprawda
  Trump zdradził , wojsko ma dowodzić w rozprowadzaniu szczepionek.
  https://gloria.tv/post/icwY7CsC7ueJ13Q9iR2fiW6qM

  OdpowiedzUsuń
 3. [Bartek] Jest nowe słowo u Anny od Jezusa.
  https://anna-od-jezusa.pl.tl/Maj-%234.htm

  OdpowiedzUsuń
 4. takaprawda
  Jeden z komentarzy pod linkiem
  Pamietacie jak ten koronaswir doinwestowal bank amerykański Morgane, i z drugim koronaświrem bredzili tak z rok temu o inwestycjach polsko-amerykańskich w nowe technologie klekow, w Polsce, to były te technologie,oni juz wtedy wiedzieli ,że nam za rok podadza szczepionki z czaipami.

  Wszytko co ten tzw rzad robil od kilku latn , było przygotowaniem tego lpodobójstwa, e recepty, RODO, wojsko terytorialne,wojsko amerykanskie w Polsce, prawo szczepiuonkowe i zakaźne, e dzienniki w szkole , i wiele innych , ta akcje nasi lodobpojcy przygotowywali dla nas z premedytacja od kilku lat.

  Pytanie , czy oni sa nasi cha cha cha, tak tylko jedza wiecej od nas czosnku cha cha cha
  https://gloria.tv/reply/iaUfAHcrd3hU3DFcyT2kCyiCz

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest nowe orędzie u Anny w którym jest napisane, że będziemy chronieni przed przymusem szczepień. Chwała Bogu

  https://anna-od-jezusa.pl.tl/Maj-%234.htm

  OdpowiedzUsuń
 6. Gina-CZEŚĆ, DZIĘKCZYNIENIE I UWIELBIENIE OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU JAK BYŁA NA POCZĄTKU,TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW AMEN .Panie Cyprianie teraz na to co się aktualnie dzieje w Polsce- to bezprawie tego rządu "prawa i sprawiedliwości" woła o INTERWENCJĘ KRÓLA NASZEGO I NASZEJ KRÓLOWEJ-KRÓLESTWO DWÓCH SERC .Nie życzę Kaczyńskiemu źle tylko proszę by poszedł wreszcie na emeryturę, zajął się kolejnym kotem i dał wreszcie żyć Polsce i proszę o Namaszczonego by w Polsce zaczęło nareszcie działać prawo BOŻE,a prawo świeckie by było podporządkowane PRAWU BOŻEMU BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +
   Co do Kaczyńskiego to wie pani kim jest bo to było dopiero co przypomniane.
   Jest w ludziach uporczywa tendencja do traktowania polityków jako tych co nakradną i nagarną pod siebie, mają różne wady jakie chcemy natomiast tak prostej sprawy jak agenturalność, należenie do masonerii nie mogą przeskoczyć.
   Taki polityk zatem wtedy spasuje gdy mu pozwolą chyba, że rzeczywiście zdrowie nie pozwala a i co do wyrozumiałości tutaj to trzeba by więcej informacji bo tacy mocodawcy to przecież zinstytucjonalizowani przestępcy.

   Usuń
 7. [Piotr / Gliwice] "Starożytna historia Krakowa z podziałem na epoki" - tworzę taki tekst, jeszcze uzupełnię i poprawię. Zresztą liczę, że nie tylko ja go rozwinę:
  http://www.jezusdopolakow.fora.pl/starozytna-polska-lechia,29/starozytna-historia-krakowa-z-podzialem-na-epoki,677.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Zauważyliście że jest nowy film Sekielksiego? Teraz diabeł dobija gwoździe do trumny Kościoła Rzymsko Katolkciego. W Październiku tak jak mówił ksiądz Piotr Natanek ma być dość ciekawie. Wydaje mi się że wtedy może być ten podział na wierzących a zgorszonych i protestantów. Trzeba przyznać diabeł sprytnie planuje o setki lat, ale mamy Maryję która psuje mu plany i rzecz jasna proroków takich jak Cyprian.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam coś ciekawego.
   http://rotaryba.com.ar/wp-content/uploads/2013/03/Francisco1.jpg
   Tutaj stona masoneri.
   https://rotary.org.pl/papiez-franciszek/
   Tutaj film który tłumaczy że Papież Franciszek jest atakowany.
   https://m.youtube.com/watch?v=Ho3Te0pPIpU
   Wysyłam to bo ktos mi tłumaczył ze źle mówię o Papieżu. Tylko że Bendetykt jest Papieżem chciałem zauważyć. Nie wiem jakim to trzeba być człowiekiem żeby przy okazji szufladować cytaty z bibli po swojemu bezmyślnie.

   Usuń
  2. A co ma być w październiku wg ks. Natanka? Ja słyszałem, że chyba w kwietniu papież Franciszek miał się modlić razem ze wszystkimi przywódcami innych religii do Boga o oddalenie pandemii koronawirusa. Ale przez tą właśnie pandemię przełożono to na październik. Pytanie, do kogo mają się modlić buddyści. Może jest to początek łączenia wszystkich religii na świecie w jedną? Kto wie. Źle się dzieje.

   Usuń
  3. Dokładnie to mówił Natanek. W tym Jezus ma być uznany za zwykłego człowieka, grzechu nie ma a Bóg ,,Stworzył i się wycofuje,,. Jak będzie ten fałszywy Jezus wyznawcy kriszny będą w nim widzieć Kriszne, katolicy Jezusa, Islamiści Mahometa a buddyści Budda ale uwaga Budda osiągnął Nirwane i nie miał przyjść ponownie co mądrzejszy buddysta zauważy to. Ma łączyć te religię wpisz w Google ,,Deklaracja w Abu Zabi,, dlatego lepeij w te lato korzystać z sakramentów. Wyobraź sobie ile ludzi wyjdzie z kościoła ile da się zwieść a ile będzie przed tv myśleć że jest na mszy. Diabeł jest sprytny dlatego chyba trzeba zacząć partyzantke po wiernych i kościołach informować ich o tym. Będzie rzeź dusz niedługo.

   Usuń
 9. Na fb " Moc w słabości" zobaczyłem jak umieści artykuł o tym że Siekielski chce 3 część filmu wydać z nawiązaniem do Św. Jana Pawła II.
  Przypomniało mi się zaraz jak Proroka Grzegorz mówił jakiś czas temu że będzie atak na Św. Jana Pawła II.
  Poniżej zamieszczam link do artykułu:
  https://film.dziennik.pl/news/artykuly/7703776,sekielski-zabawa-w-chowanego-pedofilia-kosciol-jan-pawel-ii.html?fbclid=IwAR0tg7lSVKjNIdY2ataSx9CUeHMcUScab_PFpDZwejLMPyORBspXqfx1NR4

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wyżej pisałem. Diabeł wbija gwoździe do trumny kościoła. W oredziach było podane że na początku nie widział nic o tym, później zauważył że to bagno.

   Usuń
 10. + JMJ

  Ufff

  Nim ktoś da swój komentarz winien najpierw przeczytać Regulamin, który znajduje się na stronie ( w wersji na komputer. W wersji na komórki nie ma wszystkich elementów strony). Głównym uchybieniem przez komentujących jest brak podpisania się przed wypowiedzią. Powinno wyglądać to tak. Ktoś pisze na przykład:
  „ Chciałbym zauważyć, że ..etc”. Komentarz wtedy jest anonimowy. Powinno być tak „ [ Grzegorz] chciałbym zauważyć, że...”
  Co do kwadratowego nawiasu jeśli ktoś pisze ze smartfonu i nie ma to może być okrągły, ale lepiej aby był kwadratowy.
  W wypadku gdy nick jest w nazwie konta nie trzeba drugi raz się podpisywać, ale gdy komentarz jest z konta anonimowy, albo z bloggera ale „unknown” czy inaczej nieidentyfikowalnie, komentarz musi być podpisany na początku tekstu, jak pokazałem. To i reszta w Regulaminie.

  OdpowiedzUsuń
 11. {takaprawda}
  Matka Zbawienia: Ostatnia tajemnica fatimska nie została ujawniona, tak była przerażająca

  Orędzie nr 854 z serii Ostrzeżenie

  Otrzymano poniedziałek, 22 lipca 2013, godz. 20.17

  Moje dziecko, oszustwo, które świat czeka, będzie tak trudne do rozpoznania, że tylko ci, którzy oddadzą się Bogu i całkowicie zaufają mojemu Synowi, będą w stanie przetrwać próby, które nadejdą.

  Dałam światu proroctwa w 1917 roku, lecz ostatnia tajemnica fatimska nie została ujawniona, tak była przerażająca dla tych, którzy są w Kościele katolickim.

  Ostatnia tajemnica fatimska wciąż pozostaje nieznana dzieciom Bożym, chociaż 26 stycznia 2012 została ujawniona wam jej część. Bardzo niewielu w Kościele zostało w nią wtajemniczonych. Teraz następna część ostatniej tajemnicy fatimskiej musi zostać ujawniona, abym mogła ostrzec ludzkość przed konsekwencjami lekceważenia mojej interwencji, aby pomóc ratować dusze.

  Kościół został opanowany od wewnątrz przez wrogów Boga. Oni – a jest ich dwudziestu, którzy nadzorują go od wewnątrz – stworzyli największe oszustwo. Oni wybrali człowieka nie od Boga, a Ojciec Święty, któremu przyznano Koronę Piotra, został starannie usunięty.

  Szczegóły, które ujawniłam są takie, że będzie dwóch ludzi noszących Koronę Piotra w czasach ostatecznych. Jeden z nich będzie cierpiał z powodu kłamstw, które zostały utworzone, aby go skompromitować i w rzeczywistości uczynić z niego więźnia. Ten drugi, który został wybrany, doprowadzi do zniszczenia nie tylko Kościoła katolickiego, ale wszystkich Kościołów, które czczą mojego Ojca i które przyjmują Nauczanie mojego Syna, Jezusa Chrystusa, Zbawiciela Świata.

  Może być tylko jeden zwierzchnik Kościoła na Ziemi, upoważniony przez mojego Syna, który musi pozostać Papieżem aż do śmierci. Każdy inny, kto twierdzi, że zasiada na Tronie Piotra jest oszustem. To oszustwo ma jeden cel, aby przekazać dusze Lucyferowi, a jest mało czasu dla takich dusz na to, by zmądrzały i zostały zbawione.

  Dzieci, musicie teraz brać do serca tylko jedno ostrzeżenie. Nie odchodźcie od Nauczania mojego Syna. Poddawajcie w wątpliwość każdą nową doktrynę, która może być wam przedstawiana, o której będą twierdzić, że pochodzi z Kościoła mojego Syna na Ziemi. Prawda jest prosta. Ona nigdy się nie zmienia. Dziedzictwo mojego Syna jest bardzo jasne. Nie pozwólcie, aby ktokolwiek zaćmił waszą opinię.

  Wkrótce proroctwa fatimskie nabiorą znaczenia. Wszystko to dzieje się teraz przed niewierzącym światem, ale, niestety, bardzo niewielu to zrozumie, zanim nie będzie za późno. Odmawiajcie, odmawiajcie, odmawiajcie jak najczęściej mój Najświętszy Różaniec każdego dnia, aby osłabić skutki zła, które was otacza.

  Wasza ukochana Matka

  Matka Zbawienia http://www.oredzia.pl/oredzia/22-07-2013-2017-matka-zbawienia-ostatnia-tajemnica-fatimska-nie-zostala-ujawniona-tak-byla-przerazajaca/

  „Proszę was wszystkich, abyście teraz przeczytali Orędzia Fatimskie , zwłaszcza Trzecią Tajemnicę Fatimską . Tylko w tym orędziu mówi się o dwóch papieżach i trzeciej wojnie światowej . W muzułmanie czekają do inwazji Europy , moje dzieci i wiele cierpienia przyjdzie na narody.”
  https://littlepebble.org/2020/05/14/message-807-13-may-2020/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [ObjawieniaOlawskie.pl]

   Tylko strona littlepebble.org oznacza Małego Kamyka - odstępczego wizjonera, nad którym ciążyła klątwa jeszcze z czasów Oławy. O ile nie mamy informacji, że się nawrócił nie publikujmy takich przekazów, było o tym pisane.

   Usuń
 12. +JMJ

  Uzupełnienie pod Orędziem ( i w tytule) odnośnie modlitw o przeciwdziałanie powszechnemu zaszczepieniu Polaków.

  OdpowiedzUsuń
 13. Apropo sytuacji w sklepie.
  Jak bym był np w kolejce w takim sklepie i usłyszałbym, że klient chce polski cukier to pomyślałbym-dobrze!!!.
  Jeśliby sprzedawca "kręcił nosem", że kupujący wydziwia to naprawdę mocno bym się zagotował bo to jawny sprzeciw polskiemu interesowi. Pomijając już kwestię tego, że on sam te interesy reprezentuje. Dziwne to wszystko. W naszym własnym kraju ludzie sprzeciwiają się, że Polak Polakowi chce pomóc. Jakby chciał powiedzieć, a dlaczego np. nie niemiecki, albo jakiś tam, a cukrownie wszystkie w latach 90 wyprzedano w moim regionie również. Oj gotuję się na samą myśl.

  OdpowiedzUsuń
 14. +
  Króluj nam Chryste.

  Rozpylenie coronawirusa na tych biednych górników w kopalni nasunęło mi skojarzenie hitlerowców, którzy w obozach zagazowywali w komorach śmierci cyklonem B.
  Metoda ta sama.

  Tak wielu przyjmuje Pana Jezusa niegodnie. Przez tyle lat znajomi z trzeciego zakonu karmelitańskiego przyjmowali godnie a teraz wyciągają ręce.
  Gdy w minionym tygodniu w czytaniu usłyszałam ,,Filipie, tak długo jesteś ze mną, a jeszcze mnie nie poznałeś" to łza się u mnie w oku zakręciła Tworzą się dwa rzędy - jak plewy i ziarno- jedni na łapy drudzy godnie na kolanach i do ust. Podprogowo koduje się ludzi, że ci pierwsi są uprzywilejowani bo mają pierszeństwo ci co chcą na rękę.

  OdpowiedzUsuń
 15. +
  Niebo połączyło czterech proroków na te czasy i rodzą się takie piękne rzeczy jak ta Nowenna. Duch Święty jednoczy.
  Trwam na Nowennie od drugiego dnia w pełnej wersji.
  Szczęść Boże wszystkim, którzy się modlą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Sacerdos]
   To prawda,że "Niebo połączyło" Proroków na te czasy. "Dałem wam proroków na te czasy, by wasze dusze były podtrzymane i prowadzone przez słowa Moje. Lecz wiedzcie, że każdy prorok ma swój czas..."(Anna od Jezusa.) Ale (zdradzę) Jezus wspomina ostatnio w innym nieznanym tu przekazie o sześciu Prorokach na te czasy. Mówi mianowicie, że: Grzegorz z Leszna, Michalina od Apokalipsy, Cyprian Polak, Anna od Jezusa, Żywy Płomień i Ewa Rycerska, będą działać w przyszłości RAZEM, chociaż publiczne Przekazy się skończą. Są też jeszcze inni - "ukryci" - z woli Nieba. Każdy z nich ma określone zadanie do wypełnienia. Módlmy się za naszych Proroków, o OCHRONĘ dla nich, by wypełnili zadania, jakie im powierzyło Niebo.
   Są też kapłani, którzy czytają Przekazy i modlą się w podawanych tam intencjach, odprawiają Msze Święte w tych intencjach - czasami, niestety "w ukryciu". Trwajmy w jedności z Jezusem Chrystusem, Królem Polski, i Maryją, Królową Polski.
   o.wn

   Usuń
  2. Polka polska18 maja 2020 11:35

   Fantastyczna wiadomość! Bardzo się cieszę.
   Myślę, że wielu czytelników i tak łączy ich przekazy bez problemu.
   Ja dzisiaj podejmę próbę zamówienia nowenny wg Św. Faustyny. Modlę się o opiekę Ducha Sw. żeby proboszcz przyjął bez grymaszenia.

   Usuń
 16. [izabela]
  Odczuwam już ucisk, choć nie wiem czy się mylę, bo finansowo jest bardzo zle a do tego ludzie nas oszukują, rodzina nienawidzi.. w dodatku kiedy jesteśmy wydaje mi się na dobrej drodze wiary, bo z mężem dużo się modlimy, mąż służy jako lektor, jesteśmy częściej na mszy świętej, niż tylko w niedziele.. itd
  takie pytanie do czytelników, czy tez to przechodzicie.. ze na drodze wiary, kiedy jest dobrze, to mimo tego czujecie się strapieni i zagubieni, a inni ludzie są wściekli i utrudniają w sprawach materialnych itd, nie wiem jak to nazwać..
  w rodzinie ciężko się rozmawia o Bogu, nikt nie jest otwarty na słuchanie ze jesteśmy na progu Końca Czasów, wszyscy dalej żyją jak zyli, narzekają tylko na pandemie, ale nikt się jakoś specjalnie nie nawraca, nie słucha proroków, a gdy ja coś wspomnę o Cyprianie, to nie rozumieją, albo nie chcą, nie dopytują tylko milkną i zmieniają temat..
  ciężko mi jest na spotkaniach rodzinnych..
  wszyscy rozmawiają o rzeczach przyziemnych, a nie o tym co naprawdę nas czeka, ze Apokalipsa się wypełnia..
  przepraszam.. trochę dziś mnie pewna sytuacja materialna zdołowala, bo mężowi pewien facet nie zapłacił za wykonana prace bardzo duza sumę, przez co nie mamy jak oddać rodzicom, którzyśmy się teraz bardzo domagają tych pieniędzy.. nie wiem jak z tego wybrnąć.. ale takich sytauacji było już wiele w naszym życiu, może to są takie nasze krzyże.. i trzeba je znieść.. :(
  Dziękuje Panu Jezusowi za mojego męża, za dzieci, sa wielka pociecha, uczą nas szczerej prosto z serca prawdziwej wiary..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Kalina] Też tak mam... i tak ma być chyba... o swoich sytuacjach nawet nie piszę, bo nie tylko rodzina ale to co proboszcz odstawił to ręce opadają. Jak przeczytałam o tym właścicielu sklepiku to chyba nie chce wiedzieć co się może stać z księdzem który namawia do profanacji i prześladuje osoby godnie przyjmujące Pana Jezusa. Nie będę pisać szczegółów... szkoda czasu. Codzienna Komunia Św. i różaniec, to jest moc. Przygotowuję się do całkowitego oddania się w niewolę miłości Maryji, ks. Glass mówi że to najbezpieczniejsza droga. Rekolekcje na youtubie
   przepieknie przygotowane
   https://www.youtube.com/channel/UCXiNu0gDQbfpg4jyDATOE0A/videos?disable_polymer=1&app=desktop

   Usuń
  2. [Kalina] Przepraszam, źle napisałam, chyba byłam nie do końca obudzona:) oddanie Jezusowi przez ręce Maryi w niewolę miłości wg św. Ludwika Grignion de Montfort

   Usuń
  3. W mojej parafii też tak tak było z komunią świętą. Potem było jeszcze gorzej bo proboszcz powiedział,że komunia tylko na rękę. Zaczęłam jeździć do innej parafii. Myślę,że inni też się modlili. Pomogły posty bez jedzenia i picia- całkowite suszenie i no i modlitwa. Teraz właściwie od czterech dni już mogę wraz z kilkoma osobami przyjmować komunię świętą na kolanach i do ust jako ostatni w kolejce a do tego wznowił adorację Najświętszego Sakramentu za co niezmiernie dziękujemy Ci kochany nasz Panie Jezu Chryste Królu! Boli mnie jednak ta profanacji pozostałych może jeszcze coś się zmieni w tej kwestii na lepsze? Trzeba zaufać i dalej kontynuować posty i modlitwy. Chwała Panu!

   Usuń
  4. [Magdalena P] Do Izabeli: mogę dać świadectwo, że w moim przypadku bardzo trudnej sprawy rodzinnej, trwającej wiele lat , gdzie wyrządzane było ogromne zło przemogła Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Odmawiałam razem z dziećmi. Oczywiście moc największą ma Msza Święta zamówiona w konkretnej intencji.

   Usuń
  5. [izabela] dziękuje za te wszystkie słowa wsparcia. Wybieram się do księdza by zamówić kolejna Msze Swieta, o która prosi w najnowszym orędziu sekretnym Święty Jan Paweł II, wiec zamówię również w intencji mojej rodziny , dziękuje Pani Magdaleno.
   Dodam oczywiście, ze z mężem jesteśmy niewolnikami Maryji :)
   Pozdrawiam wszystkich czytelników, dziękuje Panie Cyprianie za umieszczenie mojego komentarza, odpowiedzi innych osób bardzo tutaj pomagają..
   Szczęść Boże.

   Usuń
 17. [Elwira]
  Czy ktoś chciałby dołączyć do modlitwy wynagradzającej przeciw profanacjom Komunii Świętej i świętokradzkiemu przyjmowaniu Komunii Świętej? Wybrałam Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Różaniec - Tajemnice Światła. Wstępnie od poniedziałku przez 7 dni. Najlepiej o 15.
  Z Panem Bogiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyłączam się :)
   Nie wiem czy zawsze o g.15 będę mieć taką możliwość ale tutaj nie to jest istotą rzeczy :)

   Usuń
 18. Prezydent Warszawy Trzaskowski Członek Grupy Bilderberg Kandydatem Illuminati na Prezydenta Polski m in brał udział w spotkaniu tej grupy 30 maja 2019 r postawione tam zadanie wywołanie kryzysu Gospodarczego i Ekonomicznego świata - który jakoby ma tzn może jedynie rozwiązać tzw Rząd światowy

  OdpowiedzUsuń
 19. [Konrad]
  Jak można zmuszać do przyjęcia chipa rfid, skoro wiadomo, że za bark jego posiadania i tak grożą sankcje wielorakie... A Jednak, chcą łamać wolę ludzi po prostu to bedzie gra taka, kto się złamie ten przyjmie.
  To takie podobieństwo z czasów II wojny światowej kiedy stawiano Polaków przez wyborem podpiszą Volkslistę albo i nie...tam tez były sankcje jak to ze można było dostać wyjazd ( za brak przyznania się do pochodzenia niemieckiego ) do obozu koncentracyjnego. Nic się nie zmienia w życiu, sa tylko nowsze sposoby inwigilacji, nacisku, ucisku.
  Ale sposób działania nie noszący znamion prawa do wolności wyboru. Poprzez zastraszanie takie reżimowe, komunistyczne, ale ponoć nawet w Chinach są ludzie, którzy opierają się nowoczesnemu systemowi inwigilacji, spychani na margines życia społecznego.

  A co do ksieży uważam, że teraz widać, że niektórzy są bardziej protestantami niż katolikami, którzy nie wierzą w Pana Jezusa, i to co im przekazał. Byc może wielu z nich nie wierzy w obecność Pana Jezusa w tym opłatku, traktując to jako... symbol. Przecież wielu księży nie wierzy ze człowiek może być opętany przez złe duchy, traktują to jako chorobę psychiczną którą po ludzku trzeba leczyć-terapia, leki.. Skoro księża nie wierzą z złe duchy, nie wierzą w świat wieczny istnienie Nieba i piekła. Jakby było inaczej, podchodziliby do spraw religijnych z : wiarą, powaga oraz pokorą.
  Smutny widok tez zauważyłem, że osoby które najbardziej udzielają się w kościele, czytają ewangelię, służą do Mszy Świętej, biorą Pana Jezusa najpierw do ręki, czyli dają zły przykład reszcie swieckich osób, no bo tak trzeba w dobie epidemii co już jest przyczyną do zarażenia, bo biorą Pana Jezusa brudnymi łapskami, nie mówiąc już nie człowiek nie jest godny. Takie ukryte ego.

  OdpowiedzUsuń
 20. [Leszek]
  Również odmawiałem najpierw Litanię podarowaną przez Jezusa Chrystusa Króla Polski, przekazaną przez Grzegorza z Leszna, gdyż siłą rzeczy traktowałem ją jako ważniejszą. Po najnowszym przekazie zmieniam kolejność modlitw, zgodnie z sugestią Pana Krzysztofa. Z Panem Bogiem.

  OdpowiedzUsuń
 21. Wczoraj wypadał u mnie piąty dzień Nowenny za wstawiennictwem św. Faustyny. Dzień wcześniej powiedziałem proboszczowi w tym kościele (nie moja parafia), że w starszych wydaniach "Dzienniczka" w dniu piątym jest modlitwa za "heretyków i odszczepieńców", choć w wersji posoborowej każą modlić się "za braci odłączonych". I dodałem, że to nie są dla mnie żadni bracia, skoro odrzucają kult Matki Bożej i nie uważają opłatka za rzeczywiste Ciało Chrystusa. Poza tym - jacy odłączeni? Kto och odłączył? Oni sami siebie, swymi herezjami i nienawiścią do katolików, ale zawsze mogą wrócić, więc co to za litowanie się nad nimi? Proboszcz wysłuchał mnie z uwagą, po czym tylko uśmiechnął się, gdy go spytałem, jak zamierza jutro odczytać tę intencję. No i następnego dnia usłyszałem, że w czasie mszy parę razy wyraźnie i głośno mówi "módlmy się za heretyków i odszczepieńców". Komunię u niego parafianie przyjmują do ust i często na klęcząco, widocznie ich sobie wychował. Są więc i tacy kapłani.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Joanna]
   Dominiku, ale mnie tym ucieszyłes. Nie myślałam że komukolwiek się to uda...
   U nas nowenna 4.05 była zakończona:)
   Ten krótki film ze słowami o. Pelanowskiego o sfałszowaniu intencji tak mi "przypadkiem" wpadł i zaraz się nim z Wami podzieliłam.
   Bardzo się cieszę.

   Usuń
  2. To Twoja zasługa, bo o tym przypomniałaś. Dzięki Twojej notatce zaraz przy pierwszej okazji udałem się do proboszcza. Czasem rezygnujemy z interwencji, bo nam się wydaje, że "to i tak nic nie da". A w tym przypadku okazało się inaczej. Szczęść Boże!

   Usuń
  3. [Joanna]
   Cieszę się bo sama nie mogłam intencji już zmienić... A nie wiem czy bym potrafiła...
   Jesteś bardzo odważny i pięknie powiedziałeś księdzu, tak od serca.
   Szczęść Boże!

   Usuń
  4. Dziś byłem na kolejnej mszy nowennowej. Podczas udzielania Komunii, jakaś starsza kobieta przede mną coś kombinowała, jakby chciała wyciągnąć ręce. Proboszcz spojrzał na nią surowo i coś jej powiedział, wtedy otworzyła usta i przyjęła Komunię na język. Po mszy zapytałem go o tę sytuację. Potwierdził, że rzeczywiście była dziś jedyną, która chciała przyjąć na rękę. Dodał, że ona bardzo się udziela w życiu kościelnym, m. in. gdzieś działa w jakimś neokatechumenacie. Powiedziałem, że to pewnie dlatego jest taka splątana, niejasna i zły ma do niej przystęp.
   Opowiedział mi jeszcze, że w ostatnią niedzielę podeszła do Komunii para dzieci z wyciągniętymi rączkami. On wskazał im na usta, wtedy schowały rączki i otworzyły buzie, przyjmując Komunię na język. Za nimi szła ich matka, już podenerwowana i z wyciągniętymi dłońmi. Kapłan wskazał na usta, ale ona nadal trzymał ręce wyciągnięte. Wtedy pominął ja i podał Hostię następnemu. W końcu otworzyła usta i przyjęła Komunię jak należy. Teraz ksiądz czeka, czy nie dostanie wezwania z Kurii na dywanik, bo może poszła na skargę. A może nie?

   Usuń
  5. [Joanna]
   Mnie bardzo smuci profanacja teraz. Bardzo dobry ksiądz u was, bardzo konkretny i ma dobre fundamenty bo obstaje przy swoim. U nas wikary jak musi udzielić Komunii na rękę to jest bardzo zdenerwowany, widać że to wbrew jego woli. Choć rozmawialam z nim i powiedział że po znieważeniu Boga przez przyjęcie Komunii na rękę trzeba na nowo nawiązać relacje z Panem Bogiem. Czyli podstawy ma dobre ale jednak to ślepe posłuszeństwo pokutuje... Modlimy się za niego aby po Prześwietleniu już trwał tylko przy prawdzie.

   Usuń
 22. [Joanna]
  Kochani,
  Chciałam się z Wami czymś podzielić.
  Mam głębokie wrażenie że z pewnymi rzeczami należałoby się uporać do końca maja bo czerwiec coś może przynieść. Z tym się chyba wszyscy zgodzą bo prorocy jasno to przekazują.
  I tak jeśli już macie wypłacone oszczędności z banku i w większości zamienione na metale:) porobione solidne zapasy to możecie spokojnie oddawać się modlitwom. W międzyczasie możnaby jeszcze pozamawiac jakieś dobre książki... Bo czasu chyba starczy na dostawę do końca miesiąca...
  Ku mojemu zdumieniu wartościowe pozycje teraz są nawet o połowę tańsze!
  Ja w tej chwili odsłuchuje dużo audiobookow (Ku Bogu) ale mając na uwadze że to się może kiedyś skończyć kupuje różne pozycje. (Dzieła mistyczne, rozwazania, przewodniki dla duszy) Nie tylko dla siebie, ponieważ będąc oddana w niewolę Maryi wiem, że będę odpowiedzialna za nawracanie wielu osób.
  Myślę o przyszłości ponieważ teraz to bardzo opornie idzie...jak z resztą sami widzicie. Trzeba sobie nazbierać teraz odpowiednich narzędzi ku temu...
  Tak to czuję, podzielcie się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Joanno, ja mam podobne odczucia, i dziękuję że podzieliłaś się swoimi wrażeniami, gdyż dało mi to impuls do konkretnych działań i nie odkładania pewnych rzeczy - bo dużo wskazuje na to że czasu jest niewiele. Postanowiłam spowiedzi generalnej nie odkładać i spróbować do końca maja ją odbyć.
   A jak myślicie co Prorok Grzegorz miał na myśli w ostatnim nagraniu ze bardzo szybko coś nastąpi?
   I Matka Boża w tym samym nagraniu przekazała w Orędziu ze prędko wielka zmiana czeka Polskę.
   Będę wdzięczna za Wasze przemyślenia - może na coś jeszcze możemy zdążyć sie przygotowac.
   Otaczajmy modlitwą naszych Proroków czasów ostatnich i dziękujmy za Łaskę ich poslugi dla nas.
   Szczęść Boże wszystkim!

   Usuń
  2. [Magdalena P] Wiem, że czytanie książki to w tych czasach luksus z uwagi na brak czasu, ale muszę tutaj jedną pozycję wymienić, tytuł: UWOLNIJCIE NAS STAD, Maria Simma, wywiad rzeka. Każdy komu poleciłam - był po niej odmieniony, bardziej nawrócony i świadomy. Skarbnica wiedzy, o której, zapewniam wielu nie ma pojęcia...Jest niesamowita...:)

   Usuń
  3. Z książek polecam też "Rękopis z czyśćca" - cieniutka książeczka a ma tyle wspaniałych opisów o miłosierdziu Boga :)

   Usuń
  4. [Kalina] Też polecam, można ściągnąć w pdf

   Usuń
 23. (Bartłomiej)

  Moniko, ja uważam że Prorok Grzegorz miał namyśli zbliżający się Mały Sąd Ducha Świętego, po którym nastąpi wielka przemiana duchowa w Polsce, i że będzie to ta wielka zmiana, która spowoduje normalne rządy w Polsce ale to są moje przypuszczenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci, też mam takie przypuszczenia

   Usuń
 24. Jest też polska stygmatyczka i mistyczka Katarzyna Szymon. Polecam przeczytać fragment zwłaszcza o godnym ubiorze dla kobiet w Kościele jak i na ulicy.

  OdpowiedzUsuń
 25. Polecam od siebie książkę Mistyczne Miasto Boże (audiobook na Ku Bogu), jestem w trakcie czytania - drugie moje podejście do niej, zły mnie 3 lata temu skutecznie od niej odwiódł...

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.