UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


niedziela, 24 maja 2020

24 V 2020 [ O. Tadeusz Rydzyk] Dlatego skazał na nędzę swoją matkę. Będzie mu to policzone i to, że nie jest to jego biologiczna matka nie będzie ulgą/ Orędzie przez Annę od Jezusa 22 maj 2020 - Czeka was jeszcze wiele zmian i wiedzcie, że niedługo Rząd Polski wprowadzi na nowo obostrzenia, gdyż wzrośnie liczba zachorowań i będzie podawana wysoka liczba zgonów.- w Orędziu także o prorokach


+JMJ

Są wcześniejsze przekazy, w tym i poprzedzający, odnoszący się także, choć jak pamiętam nie wprost ( niewiele pamiętam z zapisanego przekazu jeśli go nie przeczytam ponownie) do słów Matki Bożej z ostatniego przekazu danego Annie od Jezusa.
Na razie to.
C.P.


Niedziela, 24 maja

Zapisz dziecko
- Tak to wygląda jak się domyśliłeś gdy idzie ojca Tadeusz Rydzyka. Jest pochodzenia żydowskiego (chazarskiego) co łatwo poznać po fizjonomii. Sprawa z jego matką takie miała przyczyny. Media liberalne swego czasu podgryzały ojca Tadeusz Rydzyka mówiąc i pisząc o tym iż zarządza wielkim majątkiem (majątek społeczny) w związku z Radiem Maryja a jego matka żyje w nędzy.
Sam słyszałeś jak mówił, że to nie jest jego, to na Radio i dzieła związane. Gdyby wziął z tego choć grosz – byłby złodziejem. I to prawda. Jednakże ktoś taki jak ojciec Tadeusz Rydzyk cieszący się tak dużym zaufaniem w tym i wtedy Twoim { a także przecież wpłacałeś na to Radio do czasu Smoleńska ( i Twoja mama)} mógłby bez problemu zorganizować taką pomoc. Wystarczyłoby, żeby powiedział o tym prywatnie w gronie kilku osób, czy inaczej jeszcze – znaleźliby się hojni darczyńcy, którzy wsparliby jego matkę tak aby opływała we wszystko.
Nie zrobił tego bo nie jest z jego krwi. Jest żydowską znajdą można by powiedzieć.
Dlatego skazał na nędzę swoją matkę. Będzie mu to policzone i to, że nie jest to jego biologiczna matka nie będzie ulgą.
- Czy dla niego jego krew żydowska (chazarska) jest ważna?
- Jest rozdwojony, dziecko, natomiast szatan pilnuje osób o takiej krwi. Muszą się odcinać całkowicie od żydostwa, choćby wewnętrznie i pilnować się gdy służą Polsce, zwłaszcza jako politycy a także jako kapłani i przede wszystkim biskupi.

Na tym zakończymy dziecko

- Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste.

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

////////////////////////////////////////////////////////////

Słowa Matki Bożej także odnośnie proroków

Fragment: „Czeka was jeszcze wiele zmian i wiedzcie, że niedługo Rząd Polski wprowadzi na nowo obostrzenia, gdyż wzrośnie liczba zachorowań i będzie podawana wysoka liczba zgonów.

1 komentarz:

 1. + JMJ

  Komentarze, niestety nadal będą wyłączone. Przez jakiś czas. Takie jest życzenie Pana Jezusa z nieopublikowanego jeszcze przekazu.

  Jeśli chodzi o intencje mszalne to jest na to miejsce w Przymierzu Miłości.

  Błogosławieństwa Bożego dla wszystkich.
  Z Panem Bogiem

  P.S.
  Aby informacja od tej platformy blogowej nie była myląca.
  Nikt nie może przesyłać komentarzy oprócz mnie. Nie ma żadnych innych "uczestników tego bloga":.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.