UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


sobota, 24 marca 2018

23 III 2018 Rozmowa o Prześwietleniu Sumień

Piątek, 23 marca

12.50

Tak dziecko masz dopust w tej zmianie sanatorium. Przesiedzisz blisko 4 godziny czekając na autobus:). Do tego gardło Ci mocniej dokucza.
- A ma to cel Panie mój najmilszy?
- Tak dziecko.
- Mam problem z dostaniem się drugi raz tam. Poprzednio miałem jechać, musiałem pojechać gdzie indziej, wybrałem Wetlinę. Teraz jest podobnie. I Droga Krzyżowa przepadnie dziś Panie Jezu.
- Tak, jednakże jesteś chory i nie powinieneś być dzisiaj w kościele.
- Panie Jezu Prześwietlenie Sumień (jeśli) będzie za dwa tygodnie i dwa dni a ja chory, na mszę nie mogę, na Drogę Krzyżową nie mogę. Jestem chory – gorzej mi się modli. Wczoraj prawie cały czas byłem w łóżku.
- Dziecko drogie ja to wszystko wiem. Twoja zasługa nie jest przez to mniejsza.
- Chwała Tobie Chryste.
Dziękuję, Panie Jezu, że chcesz bym tam był. Czy to ma też ten aspekt o którym myślę?
- Tak dziecko, tak jak myślisz – chcę Ci to dać.
- Chwała Tobie Chryste.
Zjedz teraz dziecko.
- Dziękuję Panie Jezu.

13.35
Zapisz

14.10
Zamówisz jeszcze dziecko.
- Dziękuję Panie Jezu śliczny:)
- :):):)
- Moje miłe słowa, Panie Jezu, są tak marne jak przywiędłe listki róży.
- Dajesz dziecko to co możesz dać. A ja się tym cieszę i biorę jako dorodny kwiat.
- Chwała Tobie Chryste najlepszy.
- Będziesz czuł, dziecko wyrzut w duszy dopóki nie będziesz płonął gorącą miłością do Mnie.
- Tak, Panie :(
- :)

15.50
Pisz dziecko

Gdy wzrośnie w Tobie miłość nie będziesz miał i tego typu problemów.
Lecz jak mówiłem (gdzie indziej) tylko prawdziwi mocarze ducha nie rozpraszają się w modlitwie gdy przeszkadzać im mogą inni, którzy się nie modlą.

Martwisz się dziecko jak staniesz przede Mną gdy będzie Prześwietlenie Sumień. A tak, dziecko, czekają Cię chwile pełne bolesnej miłości i żalu. Jesteś na mojej drodze „dopiero” półtora roku. Wiele Ci brakuje. Masz też to czego nie mają inni, wielu innych zwłaszcza od czasu Bierzmowania.
Ciesz się dziecko tym, ze będzie Prześwietlenie Sumień i będziesz mógł oczyścić się i wejść na zupełnie inny poziom relacji z Chrystusem.
- Czy Panie to najlepszy czas?
- Czas który wyznaczę jest i będzie najlepszy.
- A Panie Jezu czy nie zgroza jak zobaczę swoje grzechy?
- Złagodziła to Twoja spowiedź generalna i bycie na Mojej Drodze czyli wybór i posłuszeństwo. Bardziej niech się boją letni albo zimni. Ty się, dziecko, nie bój.
- Wydaje mi się, Panie, że bardziej wolałbym pójść na kule.
- A tak, dziecko. Lecz po śmierci od kuli i tak czeka Sąd. A gdy bez przygotowania..
- Cóż mam Panie robić przez te dwa tygodnie. Siedzę teraz, Panie, tu z konieczności, a ty słodki Jezu zachęcasz mnie abym zamówił coś i zjadł. Wypoczywam w komfortowych warunkach.
- Jedno, drugiemu, dziecko nie przeszkadza. Jest tylko kwestia podejścia. Dałem Ci chorobę też po to abyś teraz intensywnie nie pościł. W ten sposób okazuję Ci swą miłość, bo nie jestem Bogiem wyliczonym i bardziej chcę miłości niż postów. Posty są ważne i potrzebne, niezbędne nawet dla duszy. Lecz Mnie nic nie ogranicza w niczym, w tym i w miłości do duszy gdy chce jej okazać miłość.
- A Panie Jezu moja choroba, która psuje ten wyjazd?
- To moja miłość lecz Twój krzyż. Lecz pamiętasz, że nie poradziłeś się co do miejsca w które masz pojechać i stan Twego gardła jest gorszy niż przed wyjazdem.


........
Widzisz, szatan wobec tej miłości, o której czyta przecież na bieżąco jak piszesz, wścieka się bardziej niż gdybyś się modlił. Bardziej go denerwuje, ze chcę abyś zjadł coś dobrego niż gdybyś klęczał przed ołtarzem w pustym kościele.
Najbardziej go cieszy wyrugowanie Mnie z przestrzeni ludzkiej w tym i publicznej. A ty jesteś ze Mną wszędzie. Pojechaliśmy, dziecko, razem na wczasy, w góry, teraz do sanatorium, potem na kwaterę i inne rzeczy. Chciałem też, dziecko, abyś pojechał ze mną, dziecko, na narty.
- Chorowałem Panie.
- Zrób to choć na kilka dni. Po Wielkanocy zaraz.
- Dobrze, Panie:).

Dziwne to mi jednak Panie jest, że może być Prześwietlenie Sumień, a Ty Panie pozwalasz mi w tym czasie jeździć na nartach. Bo jeśli, Panie, spacerować, po górskich dolinach to mogę modlić się i rozmyślać a w czasie jazdy na nartach trudno o to.
- Będziesz rozmyślał, dziecko podczas wjazdu na górę. A zjeżdżał na moją chwałę.
Czy ta jazda na nartach złagodzi choć trochę mój ból podczas Sądu na próbę.
- Zapewniam Cię, dziecko, że gdybyś siedział w domu diabeł by Cię bardziej atakował. Jesteś jeszcze słaby a on wzrasta w moc. Lecz po Prześwietleniu staniesz się silniejszy.
- Serce jednak kołacze się we mnie, Panie, z niepokoju.
- Spotkasz swego Mistrza, dziecko.
- Ale jak Sędziego Panie.
- Tak, ale to jest jednak Sąd na próbę. Nie wyrok a leczenie.
Będziesz rozumiał to czego jeszcze nie rozumiesz.

Nie martw się dziecko tym, że będziesz się po tym zachowywał niewłaściwie. Że inni ludzie będą klęczeć w kościołach a Ty może będziesz zachowywał się odmiennie. To niepotrzebne. Zachowasz się właściwie. I to niech Ci wystarczy:)
- Poszukam schronienia, Panie u Twojej matki.
- A tak, poszukaj dziecko. Ona złagodzi moje spojrzenie na każdego w chwili Sądu. Szczególnie Matka Boża Miłosierdzia, Matka Boża Ostrobramska.
- Miałbym jednak, Panie, więcej odwagi idąc na wojnę. -Słusznie dziecko, bowiem ważniejsza jest bojaźń Boga niż strach śmierci od kuli, czy kalectwa, lub cierpień rannego. Ale iluż tak myśli.
- Mogłem się jednak lepiej przygotować.
- Mogłeś dziecko lecz wiem na ile Cię stać. Nie obawiaj się Mego Surowego Spojrzenia. Potraktuj to jak Boskie lekarstwo doskonałe choć gorzkie, trudne do przełknięcia, ale oczyszczające w sposób doskonały.
- Gdybym nie odbył tej poprawki spowiedzi generalnej to źle?
- Źle dziecko. Staraj się ją odbyć. Proś o to księdza i aby nie było tak, że czekają inni petenci a on Cię pogania.
- Jakże mu, Panie, powiedzieć o swoje drodze. Czy powiem, w tym jednym aspekcie rzecz będzie mało zrozumiała.
- Jednakże nie. To tylko ze swoim stałym spowiednikiem o przekazach. Chyba, że, dziecko, zdążysz u stałego spowiednika i gdy zostanie nim odbędziesz od razu spowiedź generalną. Ale to jest możliwe w małym stopniu skoro masz wrócić dopiero w Wielki Czwartek.
- Tyle win, tyle zaniedbań, Panie.
- Jeśli chodzi o ostanie półtora roku wiem jaka jest Twoja dyspozycja, dziecko.
Wrócimy dziecko.
- Och Panie Jezu.
Chwała Tobie nasz Mistrzu i Zbawicielu.
- Amen, moje dziecko.

19.00
Napisz , niepotrzebnie jesteś rozzłoszczony. Chcę abyś wziął ten pokój, a nie drugi.

19.40
Moje dziecko. Takie są w tej miejscowości ceny. Jednak jest tu dobre dla Ciebie powietrze. Zobaczysz czy znajdziesz na pozostałe cztery noce coś tańszego i czy będzie Ci się podobało. Jeśli znajdziesz pójdziesz tam.
- Dziękuję Panie Jezu.
Chwała Tobie Chryste.

22.45
Zapisz
- Cóż zapisać Panie.
- :)

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski) 

30 komentarzy:

 1. Z tego co kojarzę i mówią inne proroctwa przed prześwietleniem sumień przez około tydzień ma być widoczny krzyż na niebie powstały w wyniku zderzenia dwóch ciał niebieskich więc to chyba nie będzie tak, że to prześwietlenie sumień nas zaskoczy. Z tego co mówią inne proroctwa prześwietlenie ma być niedługo ale czy będzie to w święta wielkanocne tego tak naprawdę nikt nie wie. Bóg w proroctwach nie podaje konkretnych dat ale skoro wcześniej ma być widoczny krzyż nie powinno to wydarzenie nikogo zaskoczyć z tych którzy o nim wiedzą z proroctw.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. +JMJ
   Ja tego nie pamiętam. I raczej,że będzie to zaraz gdy zajaśnieje krzyż na niebie. Zawsze też odróżniamy proroctwa od przepowiedni.
   W Święta Wielkanocne nie bo tydzień (jeśli) po. Przypomnę iż w tych przekazach nie ma, że będzie na pewno w tą Niedzielę Miłosierdzia. Jak i nigdy nie było żadnej takiej rzeczy.
   Z tego co pamiętam co czytałem raczej będzie to zaskoczenie dla ludzi.

   Usuń
  2. +JMJ
   Wskazywana jest Niedziela Miłosierdzia jako czas Ostrzeżenia. któraś. Lecz jest rok Ducha Świętego. "Przyjdzie Duch Święty i pouczy świat o grzechu". W roku kościelnym jest tylko jedna Niedziela Miłosierdzia. W roku Ducha Świętego tylko jedna Niedziela miłosierdzia.
   I przypomnę co wyżej: w tych przekazach nie jest powiedziane, że to będzie ta. ale nawet gdyby je odłożyć na bok jest to bardzo prawdopodobne.

   Usuń
  3. Inne proroctwa, nie przepowiednie mówiły o tym jak pamiętam, że krzyż widoczny na niebie po zderzeniu dwóch ciał niebieskich będzie widoczny przez tydzień czasu i skończy się Ostrzeżeniem. Wiem, że Pan Jezus polecił Ci nie czytać innych proroctw ale może podam gdzie to przeczytałem, może dla innych. Jak pamiętam były to te proroctwa, tylko nie pamiętam już które dokładnie: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (można sobie przetłumaczyć w google translate)

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +
   Są zatroskania prawdziwe i fałszywe.

   Proszę nie mylić pojęć i nie mieszać. Jest odpust całkowity i cząstkowy. Całkowity udaje się zdobyć bardzo, bardzo rzadko, nawet gdy są spełnione warunki odpustu, ale nie w sposób doskonały główny warunek.

   "Przekazy pojawiły się po Orędziach Prawdy i to je sytuuje w kręgu podejrzanych". podobnie głupiej i manipulanckiej opinii dawno nie słyszałem. To oznacza wedle piszącego iż Orędzia Prawdy zamykają drogę jakimkolwiek innym orędziom do "końca świata" do Sądu Ostatecznego. Kuriozum. trudno coś takiego wymyśleć jak się nie jest wyszkolonym.

   Kolejna manipulacja. Pan Bóg w tych Orędziach przeocza odpusty jakie sam daje przez Kościół. Czy Matka Boża w objawieniach mówi: Dzieci, oto macie odpusty różnego rodzaju. Jak je dobrze odbędziecie to o nic nie musicie się martwić? nie, nie mówi tak. mówi: Módlcie się, odmawiajcie różaniec, pośćcie, pokutujcie. nie mówi : załapujcie się na odpusty jakie się da.


   Macierewicz. Proszę mnie nie rozśmieszać. I bez Orędzi wiadomo jaka to persona.
   Smoleńsk. Rzekome brudy. Może tak mówić ktoś kto ma zła wole albo niewiedzę. Zresztą to ogólnik który ma zostawić brzydki zapach.

   W przypadku ostatniego sugerowania, (pewnie, nieodparte wrażenie, ach jaki jestem wyważony) że orędzia pisze wynajęty agent do tego duchowny prawosławny powinienem ten komentarz po prostu usunąć ,ale niech będzie wiadomo co jest i jakie osoby się pojawiają.
   Niech Bóg ci wybaczy człowieku w masce Twój.. moralny niepokój:).
   Ale cóż takie Twoje zadanie. co nie pozbawia winy.

   Usuń
  2. Errata do mego komentarz do "Zorrro".
   Pomyliłem sobie, że Księga Prawdy to Vasuli Ryden. Pan Jezus w tych orędziach wymienia Vasulę Ryden ze współczesnych żyjących proroków poza Polską. Zaleca też aby kierować się zdaniem ks Skwarczynskiego w sprawie orędzi.

   Sen jednak moje uwagi będzie podobny. Odnoszenie Orędzi takich czy innych do jakichś wcześniejszych Orędzi niezależnie od tego czy prawdziwe czy nie czy zafałszowane i sugerowanie, ze jakiekolwiek orędzia są podejrzane bo pojawiają się po nich jest takiego samego rodzaju manipulacją i kuriozum jak napisałem.

   Usuń
  3. Zorrro
   Tak zaciekle bronić Macierewicza może tylko ktos od Macierewicza :D sam o sobie w Radiu Maryja powiedział ze
   "no cuz Katolikiem jestem z pewnością moze nie jestem dobrym Katolikiem.."
   "przyznaje sie publicznie .. do wielu klopotow z utrzymaniem wszystkich przykazań.."

   Kiedyś czytałem KP ("ksiege prawdy") podejrzane jest tam to że za bardzo idzie w logike i zmysły.

   - sugerując powiązanie niewidzialnej pieczeci na czole Bożych Sług z ewangelii o której to oznaczeniu decyduje Trójca Święta z odmówieniem kilku linijek z wizytówko-pieczęci dzieki której wróg Cie nie zobaczy, fizycznie i ominie Twój dom jest conajmnie śmieszne

   cytuje KP
   ["""Pieczęć Boga Żywego
   Ta Pieczęć została wspomniana w Piśmie Świętym.
   „Potem ujrzałem czterech aniołów stojących na czterech narożnikach ziemi, powstrzymujących cztery wiatry ziemi, aby wiatr nie wiał po ziemi ani po morzu, ani na żadne drzewo.
   I ujrzałem innego anioła, wstępującego od wschodu słońca, mającego pieczęć Boga żywego. Zawołał on donośnym głosem do czterech aniołów, którym dano moc wyrządzić szkodę ziemi i morzu:
   «Nie wyrządzajcie szkody ziemi ni morzu, ni drzewom, aż opieczętujemy na czołach sługi Boga naszego» (…)”
   (Ap 7,1-3).
   Pieczęć Boga Żywego została nam teraz przekazana w Księdze Prawdy.
   ..
   Obiecuję wam, że prześladowania będą krótkie i że będziecie chronieni.
   Ponieważ przekazuję teraz Pieczęć Mojej Miłości i Ochrony.
   Zdołacie z nią ujść uwadze tych, którzy spowodują niedolę w waszych krajach.
   Moja Pieczęć jest Moją obietnicą zbawienia. Moja Moc wzrośnie poprzez was dzięki tej Pieczęci i żadna krzywda was nie spotka.
   Jest to cud, dzieci, i tylko ci, którzy oddają Mi pokłon, swojemu Panu i Stworzycielowi wszystkich rzeczy, jak małe dzieci z miłością w swoich sercach dla Mnie, mogą być pobłogosławieni tym Boskim Darem
   ...
   Pieczęć Boga Żywego, Moja Modlitwa Krucjaty 33, jest waszą ostatnią deską ratunku. Po otrzymaniu mojej Pieczęci Ochrony, przekazanej wam przez Mojego Ojca Przedwiecznego, nie będziecie musieli przyjmować znamienia. Zostaniecie nietknięci. Wasz dom nie będzie widoczny, a poszukiwany lub namierzony będzie niewidoczny w oczach armii szatana"""]

   -jeśli w Piśmie Świętym pisze:
   "Odtąd zaczął Jezus wskazywać swoim uczniom na to, że musi iść do Jerozolimy i wiele cierpieć od starszych i arcykapłanów, i uczonych w Piśmie; że będzie zabity i trzeciego dnia zmartwychwstanie. A Piotr wziął Go na bok i począł robić Mu wyrzuty: Panie, niech Cię Bóg broni! Nie przyjdzie to nigdy na Ciebie. Lecz On odwrócił się i rzekł do Piotra: Zejdź Mi z oczu, szatanie! Jesteś Mi zawadą, bo nie myślisz o tym, co Boże, ale o tym, co ludzkie. Wtedy Jezus rzekł do swoich uczniów: Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje. Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je. Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę? Albowiem Syn Człowieczy przyjdzie w chwale Ojca swego razem z aniołami swoimi, i wtedy odda każdemu według jego postępowania".

   to jak to sie ma do ["""żadna krzywda was nie spotka"""] po odmówieniu "modlitwy" z KP ?

   -Wiedzac także ze zupełne rozgrzeszenie daje tylko Duch Swiety poprzez kapłana w dobrze odbytej spowiedzi, wierzysz w modlitwe "Odpust Zupełny dla rozgrzeszenia" z KP?
   Gdzie wspomniane jest ze ów odpust zupełny dostanie Uwaga!! Katolik który nie ma pod ręką kapłana bo jest nie wiem np. na wakacjach lub niekatolik i że wystarczy im ze odmowią "klepanko-modlitwe" z KP przez 7 dni i juz są czyści, tak?

   Usuń
  4. -1000lat bez śmierci po oczyszczeniu? (po 3 dni ciemności ma się rozumiec) ,Jezus będzie stąpał po ziemi?
   ["""Nie będzie śmierci. Żadnej choroby. Żadnego grzechu w Nowym Raju.
   ...
   Jest konieczne, aby ziemię oczyścić teraz, gdyż gdybym wrócił obecnie, nie nadawałaby się dla Mnie, aby po niej chodzić.
   Kiedy ludzkość zostanie oczyszczona, pozostaną tylko ci z miłością do Mnie i Mojego Przedwiecznego Ojca.
   Moja wybrana generacja będzie ze Mną na wieczność. Raj ten zaofiaruje 1000 lat pokoju, miłości i harmonii.
   Po okresie tym, odbędzie się drugie zmartwychwstanie ze śmierci.
   Dopiero wówczas życie wieczne może być zaofiarowane wszystkim duszom ze światłem Boga świecącym przez nie.
   Moja córko, dlaczego wahasz się? Czy nie wiecie, że proroctwa te zostały przepowiedziane?
   Niech żaden człowiek tego źle nie zrozumie. Wam, dzieciom tej generacji, dany będzie dar życia w Raju, nawet piękniejszym, niż tym przygotowanym dla Adama i Ewy.
   Wiek będzie nieistniejący, ponieważ człowiek żył będzie w pokoju z rodzinami pokoleń.
   Tak wiele miłości i radości będzie codziennością. W końcu przyznany wam będzie prawdziwy, trwały pokój w waszych duszach.
   Dlaczego miałoby to być niemożliwe? Jest to ziemia, jaka zaplanowana została przez Mojego Ojca, którego Boska Wola, w końcu ostatecznie dokonana będzie jako w Niebie, tak i na ziemi.
   Radujcie się wszyscy. Nowy Raj powinien być powitany z zachwytem i utęsknieniem.
   Nie będzie śmierci. Żadnej choroby. Żadnego grzechu. Dany wam będzie dar wiecznego szczęścia."""]

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy jak się posci o chlebie i wodzie to czy chleb można zastapic produktami podobnymi do chleba typy chałka itp i za co ofiarowac post w intencjach Maryji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +JMJ
   Raczej to powinien być chleb, chleb nasz poprzedni. Nie należy zastępować go słodką chałką. Jeśli jednak ktoś ma problemy z żołądkiem czyli nie jest zdrowy to może w ten czy iny sposób łagodzić post o chlebie i wodzie. Chory jest zwolniony z postu. Jeśli jednak może niech będzie to post o chlebie i wodzie. Tak jest w Objawieniach Matki Bożej. W tych orędziach też Pan Jezus potwierdza, że chleb i woda.
   W intencjach Maryi? Matka Boża często chce aby ofiarowywać w intencjach pokoju i grzeszników.

   Usuń
  2. Moim zdaniem istotą postu jest wyrzeczenie. Chałka to raczej małe lub żadne wyrzeczenie. Ja osobiście poszczę o chlebie ale piję herbatę i kawę gorzką bo mam bardzo niskie ciśnienie. Jak dobrze pamiętam Jezus Annie Argasińskiej mówił że post może być np. na kaszach. Znany jest też leczniczy post Daniela czyli warzywa i owoce. W innych proroctwach czytałem o 3 stopniach postu: 1. bez jedzenia i picia tylko ewentualnie komunia 2. o samej wodzie i ew. komunia, 3. o chlebie i wodzie i ew. komunia

   Usuń
  3. Moim zdaniem pościć można w każdej intencji tak samo jak modlić się. W innych proroctwach Bóg wzywa obecnie do postu za biskupów i kardynałów. Ja kiedyś pościłem w intencji znalezienia pracy i znalazłem ją. Można też post po prostu ofiarować Bogu żeby On najlepiej się nim posłużył.

   Usuń
 6. Proszę nie łączyć pod tymi przekazami rzeczy, które idą przez Marię od Bożego Miłosierdzia jak się nazwała, z tymi przekazami i stawiać je jako równie ważne, czy bez zastrzeżeń, podobnie jak i łączyć z innymi przekazami kościelnymi mającymi imprimatur czy wymienianymi przez Pana Jezusa w tych przekazach.
  Ludzie doświadczają jakichś ataków po czytaniu "orędzi" od Mery "jakby im coś w głowę weszło". Pan Jezus mówił aby trzymać się tutaj zdania ks Skwarczyńskiego a wiadomo jakie ono jest.
  Nie można mieć równocześnie ciastko i zjeść ciastko.
  I ja nie zgadzam się z woli Pana Jezusa aby przekazy wobec których są takie zastrzeżenia i teologiczne łączyć z tymi, które umieszczane są na tym blogu.
  Nie wypowiadałem się na ten temat. Nikomu nie narzucam. i nie oceniam innych przekazów, ale nie może ich ktoś łączyć z tymi, takich wobec których są poważne zastrzeżenia. Prywatnie zrobi. jak zechce. Ale na tym blogu w komentarzach nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już pisałam na drugim pańskim blogu podczas czytania modlitwy od MBM "Pieczęć Boga Żywego" doznałam punktowego bólu głowy, przez kilka sekund.

   Nie polecam jej objawień.

   Usuń
 7. Diabeł chwyta się innego sposobu i zaczyna mieszać odwracając uwagę od istoty rzeczy. A ludzie tu jak gdzie indziej czytają jednak często komentarze.

  I musiałem trochę "posprzątać".
  co do owego człeka, który sugeruje wprost iż te przekazy mogą być pisane na zamówienie -taka obraza Jezusa, (bo nie chodzi tu o mnie) sprawia, że rzecz jasna nie ma tu więcej wstępu komentarzach. Niezależnie od tego co by pisał i jak by pisał. wydawało mi się to oczywiste, ale jednak nie.

  Co do innych orędzi. Ja jestem też o to pytany w listach. Moje zdanie staram się zachowywać dla siebie a i też nie interesuję się zbytnio innymi orędziami. Nie czytam ich prawie. Kiedyś czytałem przed przekazami, potem prawie przez rok Pan Jezus nie chciał abym czytał inne. Teraz już jest inaczej ,ale nie mam na to czasu a i też potrzeby. Czytam przede wszystkim Pismo Święte, "Poemat Boga Człowieka".

  Pan Jezus w tych Orędziach z żyjących odnosił się do Anny Argasińskiej w skromnym wymiarze i więcej do Vassuli Ryden. Jak zrozumiałem te przekazy Pan Jezus akceptuje do których się odnosi.
  Być może odniesie się do jakiegoś jeszcze innego w Swoim Słowie tutaj tego nie wiem. Na razie jest tak jak jest.
  Oprócz tego an Jezus odnosił się do Adama Człowieka, Lenczewskiej, Zofii Nosko, Dąmbskiej, Grochowskiej.
  Mam dla siebie pouczenie co do jednych przekazów polskich, które ukazują się w internecie - pozytywne, ale ono jest dla Mnie, bo się zapytałem co o tym sądzić choć mój odbiór był pozytywny. Są raczej mało znane.
  I te które są wymienione przez Pana Jezusa gdy idzie o żyjących winny być cytowane w komentarzach jeśli już.
  musi być jakiś porządek w czymkolwiek.
  a przekazów jest dość dużo i tych z imprimatur, które wymieniłem. Każdemu nie starczy czasu by je przeczytać.

  Jeśli chodzi o mój osobisty odbiór przekazów Mery to jeszcze przed otrzymywaniem przeze mnie tych przekazów czułem pewien niepokój i przestałem czytać. Dopiero potem spotkałem się z oceną ks dr Skwarczynskiego i ks dr Cyrana. wiem tez, ze inni egzorcyści mają podobne zdanie. ale o tym nie pisałem ani ich nie atakowałem. Po prostu jak mi nie pasują to nie mowię, ale też nie mogę akceptować ich chwalenia, cytowania tutaj, łączenia z tymi Orędziami czy mającymi imprimatur.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy prześwietlenia sumień doświadczą wszyscy czy może tylko jakaś część ( mmiejsza/większa) ludzkości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +JMJ
   Oczywiście, że wszyscy co do jednego. Od największego masona satanisty po prostaczka ze stepów Mongolii wyznającego szamanizm. Jednakże od siódmego roku życia.

   Usuń
 9. Dlaczego usuwasz moje komentarze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +JMJ
   Wyjaśnienie jest i w przekazie z 24- tego marca, a jest jeszcze i niedzielnym.
   Napisałem przecież:
   "
   Proszę nie łączyć pod tymi przekazami rzeczy, które idą przez Marię od Bożego Miłosierdzia jak się nazwała, z tymi przekazami i stawiać je jako równie ważne, czy bez zastrzeżeń, podobnie jak i łączyć z innymi przekazami kościelnymi mającymi imprimatur czy wymienianymi przez Pana Jezusa w tych przekazach".
   A po tym pojawił się Twój komentarz zachwalający to o czym wyżej.
   Przykro mi, tym bardziej w Twoim przypadku, ale nie chcę aby ludzie tu wchodzący odnosili wrażenie, że te przekazy są traktowane tutaj jako jak najbardziej polecane. to nic ,że to jest w komentarzu. Ktoś może je zacząć czytać pod wpływem komentarza a ja ie chcę i nie mogę brać za to odpowiedzialności.

   Nie ma tu "usuwasz komentarze" tylko jeden rodzaj komentarza.
   I jak zauważyłeś usunąłem więcej komentarzy.

   Usuń
 10. Nawet w twoich oredziach Pan Jezus mówi że nawt jego ukochani kapłani mogą się mylić co do oredzi i mamy sami rozeznać prawdę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +JMJ
   Sami rozeznawać to nie znaczy twierdzić publicznie, że są jak najbardziej w porządku gdy jest wiele wątpliwości.
   to nie jeden kałan ma wątpliwości ,ale więcej. I to Boży kapłani a w tym i egzorcyści wyczuleni na te rzeczy.
   Znasz chociaż jednego kapłana, Bożego kapłana Polaka, który jest na tak gdy idzie o polecane przez Ciebie to co jest poprzez Mary z Irlandii?

   Usuń
  2. Dziękuje za wyjaśnienie myśle ze po ostrzeżeniu się wiele wyjaśni

   Usuń
  3. Też nie ufam tej Mary z Irlandii... Zbyt wielu ludzi ma wątpliwości, tym bardziej kapłanów, w tym egzorcystów.

   Usuń
 11. Czy Matka Boza w Medziugorje nie ostrzega nas przed przeswietleniem dusz ? Wklejam nizej link z widzenia .
  http://medziugorje.blogspot.com/2018/03/oredzie-matki-bozej-25-marca-2018.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym orędziach Bóg dużo mówił o prześwietleniu sumień:
   https://mariusz2015.wordpress.com
   W ostatnim orędziu była mowa, że to ostatnie orędzie przed prześwietleniem sumień. Ostatnie było w lutym.

   Usuń
 12. Ma Skwarczyński dostał niedawno od swego biskupa zakaz publicznej działalności i głoszdnia nauk.
  Czy nie jest to wskazanie z Nieba, że prześladowanie innych orędzi niż te upatrzone przez niego, może się Bogu nie podobać?

  Papież Urban VIII o objawieniach „prywatnych”

  „W podobnych przypadkach lepiej jest wierzyć niż nie wierzyć, gdyż jeżeli
  wierzymy i zostanie udowodnione jako prawdziwe – będziemy szczęśliwi, że
  uwierzyliśmy, gdyż o to prosiła Matka Najświętsza. Natomiast jeśli
  wierzycie i to okaże się fałszywe, otrzymacie wszystkie łaski, jakby to
  było prawdziwe, gdyż uwierzyliście, że to było prawdziwe”.

  Papież Benedykt XIV o objawieniach „prywatnych”

  „Kto odrzuca całkowicie objawienia prywatne, ten nie grzeszy przeciw
  wierze, ale postępuje nierozważnie”.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.