UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


piątek, 30 marca 2018

Wielki Czwartek III 2018 Prześwietlenie Sumień jest blisko.Każdy będzie mógł zakwitnąć i wydać owoc. Lecz niektórzy nie zakwitną i przeklnę ich jak drzewo figowe./ Przypomnienie: Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielka Sobota 2017

Wielki Czwartek

Pisz dziecko
- Cóż pisać Panie?
- Powiedziałem Ci, że będziesz dziś choć krótko w kościele, lecz jeśli tak pogorszył się stan Twego zdrowia musisz zostać w domu.
-Tak Panie.
- I przeziębienie, dziecko, i problemy wrzodowe rzuciły się na Ciebie ze zdwojoną siłą.
Kochasz mnie dziecko?
- Ty wiesz, że Cię kocham Panie.
Coraz bardziej.
- Ale jestem Bogiem, mógłbym Ci to odjąć.
- Skoro to, Panie, dałeś to jest potrzebne.
Oczywiście, że wolałbym być zdrowy i czuć się dobrze, ale niech się dzieje Twoja wola i Twoja chęć Panie Jezu słodki.
Mogę też z Tobą współcierpieć dzisiaj w Twym bólu w Wielki Czwartek.
- Oddałeś swe cierpienie w potrzebnych intencjach. Infekcja Twoich zatok narasta.
Trwaj we Mnie synu.
- Chwała Tobie Chryste.

Około 22.00

Pisz dziecko
Nie lękaj się.

Kochaj Mnie dziecko.
Wiem, że Ci trudniej gdy się źle czujesz, ale mam tak mało miłości od ludzi.
Musisz zakwitnąć pod wpływem mojej miłości. Przedłużam zimę, ale przyjdzie czas kwitnienia.
Prześwietlenie Sumień jest blisko. Każdy będzie mógł zakwitnąć i wydać owoc. Lecz niektórzy nie zakwitną i przeklnę ich jak drzewo figowe. Przecież powiem: Pójdźcie w ogień przeklęci. Zawsze i Ty się dziwisz kiedy Jezus ma być surowy. Jestem jednym Bogiem. Jestem w Ojcu a Ojciec we Mnie. Jedno jesteśmy. Jestem Słowem Ojca, jego Miłością i Miłosierdziem. Różne nasze osoby lecz jedna natura. Co chce Ojciec Ja tego pragnę. Co Ja pragnę chce tego Ojciec. On jest Przedwieczny. Jemu Cześć i Chwała. I Ja Mu poddam wszystko co należy do Mnie.
Przyjmijcie nasze potrójne uświęcenie Ojca Syna i Ducha.
Przyjmijcie wszystko co wam dajemy. I to czego chcecie i to co wydaje się lekarstwem, które można odrzucić.
Nie My chcieliśmy grzechu. I nie my sprowadziliśmy go na Ziemię. Zrodziliście się skażeni grzechem pierworodnym i skażona jest nim cała Ziemia.
Nie pragnijcie tego co przemijające, ale tego co wieczne.
I Ciało wam oddamy. Ciało Błogosławione, Święte. Wszystko będzie naprawione. Będziecie królować z Bogiem jak był zamysł gdy powołałem do życia Adama i Ewę i gdy mieli zrodzić potomstwo (przed grzechem) i zaludnić Ziemię, Ziemię błogosławioną i bez cierpienia. Lecz raj ten za życia waszego, ni waszych dzieci, ni nigdy nie wróci taki jaki był. Pamiętajcie o tym. Inaczej będzie po Zmartwychwstaniu gdy będzie Nowe Niebo i Nowa Ziemia.
Po Trzech Dniach Ciemności będzie okres pokoju i Ziemia będzie oczyszczona i odnowiona, lecz nie będzie to taki raj jaki był za Adama i Ewy i taka chwała jaką mieli otrzymać.
Lecz będzie to czas na Ziemi jakiego nie było nigdy po grzechu. Duch Święty zstąpi i odnowi Ziemię. Aniołowie dostaną w swe ręce źródła wód i oczyszczą je.
Nieliczni doczekają tego czasu. Nieliczni. Nie nastawiajcie się, dzieci, na to „ jak przeżyć Apokalipsę" czy jak przeżyć Trzy Dni Ciemności. Tak, zadbajcie wy, którzy znacie, o poświęcone świece, poświęconą sól. Wodę i chleb na 3 noce. Także dla swoich zwierząt jeśli je macie, czy w domu, czy w gospodarstwie. Im się nic nie stanie. Lecz biada ludziom. Wykonajcie też inne rzeczy dane wam przez ojca Pio, (także Zofia Nosko – Centuria). Czy inni wiarygodni moi słudzy. Lecz to czy wejdziecie w ten błogosławiony czas zostawcie Bogu.
Każdy otrzyma Łaskę jakiej nie było wcześniej: zobaczenia swoich grzechów i możliwość poprawy, a czasem tylko udoskonalenia swego życia, wreszcie całkowitego nawrócenia.
Już przygotowujcie się na to, że po początkowym okresie pozornej akceptacji przez sługi szatana Ostrzeżenia i mówienia o tym w telewizjach będzie następowało stopniowe, ale o ile to możliwe dla szatana i jego sług – najbardziej szybko odwracanie tego by wam wmówić, że nie było to autentyczne spotkanie z Bogiem Chrystusem, że on jest Miłosierny, a nie tak surowy jak się wam pokazał. Wtórować temu będzie rosnąca rzesza ludzi Kościoła. Przede wszystkim ukrytych masonów wśród biskupów i kardynałów. Ci, którzy będą trwać wiernie przy Chrystusie i Jego znaku będą w mniejszości. Jak się sprzeciwiali przedtem Duchowi Świętemu tak i teraz.
Jak wiecie blisko rok później będzie znak w Garabandal. I ten znak nie pomoże ginącej ludzkości.
- Panie, z jednej strony chciałbym jak najszybciej a z drugiej..
- Nie jesteś jeszcze dość mocny. Pewne rzeczy trudno szybko naprawić. Lecz Ciebie czeka dobry czas gdy idzie o najbliższy rok. Pojedziesz i do Guadelupe i do Garabandal. Odpoczniesz też nad morzem w zacisznym miejscu.
Ja Ci na to dam środki.
- Dziękuję Panie Jezu słodki, ale nie zasłużyłem. Mówiłeś też Panie aby środki zostały w Polsce i n terenach gdzie są Polacy i gdzie była Polska przed II wojną czy jeszcze dawniej.
- Tak moje dziecko. Tak chciałem. Teraz jednakże pozwolę pojechać Ci w tyle miejsc ile będziesz chciał (zachowując umiar) nim wszystko się zacznie.
- Pan mój i Bóg mój.
- Wiem dziecko, że kochałbyś mnie gdybyś mógł tylko pojechać autostopem i spać pod namiotem. Potrafisz cieszyć się małym, ale tego chcę dla Ciebie i dlatego Ci daję. Gdybyś nie potrafił cieszyć się małym i nie cieszył z tego jeszcze niedawno, że <nieczytelnie zapisane dwa słowa. C.P> nad wodą, na campingu i wystarczył ci rower, kanapki z domu i ogórki i dżem z własnego agrestu i kompot i pole namiotowe za 8, potem za 10 złotych i ta kawa zagotowana grzałką, potem i zabranym ze sobą czajnikiem elektrycznym. Gdybyś się tym nie cieszył to bym Ci nie dał. Lecz stało się z Tobą jak z gałęzią przygniecioną za silnym dla niej podmuchem i ja przyszedłem.
- Czy nie będzie mi grozić za granicą niebezpieczeństwo?
- Nie będziesz tylko, dziecko, jeździł do Rosji i do Izraela. Wszędzie indziej możesz jeździć.
- Nie zobaczę Ziemi Świętej.
- Zobaczysz, dziecko zaraz po Trzech Dniach Ciemności. Zaraz gdy tylko będzie możliwość udania się tam. I pojedziesz Ty i inni.
To będzie pielgrzymka jak za dawnych lat nim podniesie się cywilizacja, na czworonogach. Przez Hiszpanię dziecko. Lecz będzie się podróżować inaczej. Będzie inne powietrze i trud będzie lżejszy i bardziej radosny.
- Dziękuję Panie Jezu.
Chwała Tobie Chryste.
Cóż Panie powiedzieć
Cóż rzec na Twe hojne dary.
- Kochaj Mnie.
- Tak słodki Jezu.
- Kochaj.
- Tak, Panie.
- Łzy się zbierają w Twoich oczach, że Ci powtarzam.
Kochaj Mnie.
- Błogosławione Twe imię, Panie.

 • To wszystko na dzisiaj, dziecko.
  Jeszcze godzina dnia.
Adoruj zatem Moją Krew jak obiecałeś.
- Tak Panie.


Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////         Wielki Czwartek 13 IV 2017 Sam pociąg nie jest grzechem. Grzechem jest dopiero pragnienie i myśli/ Jakże mało mam czuwających

{Wielki Czwartek wedle polecenia Pana Jezusa był umieszczony wcześniej. Teraz jest chronologicznie.
Jednakże fragment zapisany później nie był umieszczony}Wielki Czwartek


8.50


Pisz dziecko


Jest Ci źle.

Rozpoczęło się Triduum Paschalne i na początek nabawiłeś się zaskakującej dość (sposób) dolegliwości.

Ofiaruj to mi.

Ja bardzo źle się czułem w tym Dniu od świtu. Nocy też nie miałem lekkiej.

Chciałem Ci dać tę jedną dolegliwość. Abyś współcierpiał ze mną, choć trochę.

Bieżącą spowiedź musisz bezwzględnie dziś odbyć mimo, że czujesz się rozbity i najchętniej nie wychodziłbyś z domu.

A i tak musisz pojechać z innego powodu. Gdyby zaś nie – to ze względu na spowiedź.

Przygotuj się też do niej. Mów same grzechy i swój stan.

Sam pociąg nie jest grzechem. Grzechem jest dopiero pragnienie i myśli.

Resztę wiesz jak winieneś robić.

Swoją słabość przezwyciężaj dla mnie ile możesz. Jutro poczujesz się lepiej gdy idzie o podrażnienie żołądka. Wtedy będziesz sprzątał.

Dzisiaj musisz uważać aby go nie podrażnić także konieczną (przy pracy) gimnastyką.

Nadal uważaj na gardło.

Kup także witaminę C i zażywaj.

Żyj tym co przeżywam w tych dniach i co opisane jest u Valtorty, a także ukrytymi mękami w ciemnicy.

W tych dniach (Czwartek, Piątek) ja jestem najważniejszy i Moje Cierpienie. Dopiero potem Ty.

Tak miej w sercu.

Zatem nie zaczynajcie świętowania już w Wielki Czwartek.

Skupcie się na mojej męce.

Czytajcie ją w tym co dałem Marii Valtorcie.

Od czwartku do Wielkiej Soboty, a potem także Zmartwychwstanie. chciałbym abyście także w rodzinie odczytywali głośno fragmenty Pisma Świętego. Także jeśli będziecie mogli głośno dłuższe fragmenty u Valtorty.

< Życie Pana Jezusa jest bezpłatnie dostępne w Internecie na stronie wydawnictwa oraz udostępnione bezpłatnie także w formacie PDF, na innych stronach internetowych. Tytuł to: Poemat Boga Człowieka.>


Zatem synu przepiszesz to i umieścisz teraz (poza kolejnością)Późno


Pisz dziecko.


- Chciałem od Ciebie małej ofiary pół godziny temu. Mała, lecz w moich oczach wielka.

A Ty cóż.

Kiedyś był ją dał łatwiej, teraz…

Czy jest powiedziane, że człowiek 20 – letni ma być bliższy Bogu i bardziej starać się by pozyskać Chrystusa niż 40 –letni, albo niż stojący nad grobem.

Nie nigdy tak nie mówiłem i

                     <przeszkoda>

Nie mówię.

- Powtarzam Ci ciągle wróć do Twej pierwotnej miłości. To jest właśnie ta pierwotna miłość, ta ofiara, którą kiedyś dałbyś bez wahania.

Widzisz dziecko, dlatego i chciałem by było to ponad pół godziny wcześniej, bo teraz jesteś bardziej śpiący.

To właśnie czas kiedy apostołowie byli coraz bardziej śpiący i potem spali. Jakże mało mam czuwających.

No właśnie synu.

No właśnie.

Teraz słowo stało się Ciałem w Mojej osobie.

Nie chcesz walczyć moje dziecko?

(aby nie zapaść w sen gdy do Ciebie przyszedłem?).

Widzę dziecko, że nie możesz pisać, zatem przerwij.

Dobranoc dziecko.

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen.
........................................................................

Wielki Piątek 14 IV 2017 Nie jestem Bogiem wyliczonym. Nie czyham też na upadek ani słabość człowiekaWielki Piątek


Jedenasta przed południem


Pisz dziecko


- Niedawno Ci powiedziałem, gdy napisałeś, że nie wiesz jeszcze jak wielką.

Oto widzisz, że jesteś nędzą (już to widzisz, a to przecież nie musi być wszystko) większą niż myślałeś.

Dziś Wielki Piątek, dzień Mojej męki, a Ty ledwo możesz czytać (U Valtorty czy Pismo Święte).

Taki w Tobie duch, bo i nie jest ochoczy. I ten nie ochoczy duch wpływa na ciało, że jest jeszcze słabsze.

Oto nawet Ci, którzy chodzą do kościoła od wielkiego święta albo i nie chodzą przygotowują się do Święta, a Ty byś najchętniej gdzieś odpoczął, pojechał, najlepiej jednak by Cię tam zawieźli:).

Nie umiesz się przemóc dla mnie.

Słabiutka jest Twoja miłość, bo miłość wymaga poświęceń. Wiem jednak, że gdybyś miał umrzeć dla mnie w tej chwili zrobiłbyś to. Zależałoby to też od okoliczności, ale gdyby było to łatwo i prosto – zrobiłbyś to.

Dlatego jestem smutny, lecz pocieszasz mnie inaczej. Jednak nie jest to pocieszenie doskonalsze. Nie takiego pocieszenia oczekuję, ale doskonalszego. Gdyby była teraz koło Ciebie osoba, którą kochasz, zabrałbyś się do wszystkiego radosny. Chciałbym abyś tak robił dla mnie.

A ty śpisz.

Czuwajcie.

Czuwajcie wszyscy,

Bo nie wiecie o jakiej godzinie

Wasz Pan przyjdzie

A szczęśliwi Ci, których zastanie czuwających

Zasiądzie z nimi do stołu i biedzie im usługiwał.

        

                               (dobrze,

                                Będziesz kontynuował moje dziecko)


14.35


Pisz dziecko


- Spodziewasz się słów nagany, lub chociaż przygany. Jednakże nie.

Wypełniasz post, starasz się, walczysz z myślami.

A, że nie dość się wypełniasz, nie dość się starasz, nie dość walczysz, no cóż.

Nie jestem Bogiem wyliczonym. Nie czyham też na upadek ani słabość człowieka.

Im bliżej było końca mojej misji, tym mi było trudniej.

Wtedy kiedy było najtrudniej upadli apostołowie, a jeden się opamiętał. Jeden bo był czysty.


Tak, chciałem abyś uratował dla mnie duszę, jak to miało miejsce w pierwszy Piątek Wielkopostny.


Mówiłem: czuwaj. Szatan nie mogąc przemóc w tym co było Twoją słabością atakuje Cię poprzez inne zmysły, wywołuje  < lub „wywołując” w rkp> nadal ospałość, senność, zmęczenie.

To o tę duszę przede wszystkim chodzi, także o przygotowanie do spowiedzi z całego życia przeprowadzenie nowenny od dziś. Znaleźć spowiednika bo nie udało Ci się umówić telefonicznie w Łagiewnikach. Masz na myśli księdza dodatkowo to jest Bazylikę Bożego Miłosierdzia < chodzi o inną świątynię>, a Ty nie mając ku temu sposobnych warunków zwlekasz.

Nie ulegaj szatanowi.

Musisz robić to co najlepsze dla Twojej duszy, to czego ja chcę.

Wiem, że podobnie postępujesz i w innych sprawach jednakże to jest ważniejsze i pierwsze.

                 Teraz się módl.

           Dobrze byłoby abyś mi poświęcił całą godzinę od 3 do 4.


Pisz dziecko


- Oddaj mi się cały.

Ofiaruj mi się cały.

- Oddaję Ci Panie wszystkie swe słabości

I wyrzekam się szatana  wszystkich spraw jego.

- Jesteś tylko człowiekiem. Nie dziw się, że to na Ciebie przychodzi.

Uniż się, uznaj swą nędzę i proś. Proś o wiele.

Proś o wszystko.

Wrócisz późnym wieczorem moje dziecko.


Pisz dziecko


- Zasmuciłeś mnie znowu.

Szatan chciał (musiał) sobie odbić za dzisiejszą przegraną i utratę duszy dla siebie, którą wymodliłeś. Umierającej duszy, a Ty mu na to pozwoliłeś.

Widzisz więc jak łatwo upaść.

Przepraszaj mnie i nie chowaj urazy.

<pauza>

- Widzisz jak działam.

Nie pozwoliłem na to by między wami, między synem a mamą panowało podrażnienie czy nawet uraz. Musicie jednak uważać, on znowu spróbuje.

                     < następne „spotkanie” chwilę potem>

- Dobrze dziecko, marnie to wychodzi.

Uważaj i uniżaj się i proś tak jak ci powiedziałem dzisiaj.

Trwaj we mnie i w mojej męce ile możesz.


Pisz dziecko

- Nie martw się, że nie potrafisz dziś wieczorem, w sposób, który wyłącza Cię ze wszystkiego, rozważać Mojej Męki.

Masz warunki jakie masz, a reszta jest w Tobie.

Jeszcze nie jesteś na takim etapie abyś potrafił wyłączyć się ze wszystkiego i dzięki miłości znalazł czas dla mnie jak ukochany dla ukochanej w waszym ziemskim porywie serc.

                                                Amen

- Bogu niech będą dzięki.
......................................................................

Wielka Sobota 15 IV 2017 Pouczenia duszy/ Ponowienie wątpliwości wobec JP II Wielka Sobota


8.20


Pisz dziecko


- Znów podobnie jak okresie Bożonarodzeniowym jest u Ciebie mniej modlitwy i trudniej Ci o nią.

Mam nadzieję, że już dziś wieczorem, a przede wszystkim w niedzielę i poniedziałek, tej modlitwy (przede wszystkim różańca) będzie tyle co w poprzednie dni.

Modlitwa w Święto daje dodatkowe Łaski.

Zatem i jedzenie winno być na tyle umiarkowane by nie być ociężałym.

Jeśli nawet od innych tego nie wymagam to wymagam od Ciebie. Oprócz pójścia na mszę, nowenny, przygotowania do spowiedzi ( z całego życia), całego różańca, oprócz czytania Pisma Świętego i mojego życia przede wszystkim u Valtorty.


               Dobrze dziecko, wrócisz do swoich obowiązków


12. 30

Po poświęceniu pokarmów


Pisz dziecko


- Modlitwa, adoracja Mnie. Niezbędne sprzątanie (kontynuacja), inne potrzebne rzeczy.

To powinien być Twój dzień dzisiaj.


Ufaj dziecko.


                    Teraz czyń co powinieneś.

                     Pamiętaj o modlitwie.


16.44


Pisz dziecko


- Twoje warunki są specyficzne.

Teraz winieneś był przerwać by nie zakłócać snu.

Musisz wszystko przyjmować ze spokojem, a robić to co powinieneś. Gdy minie okres Twoich przeziębień musisz zadbać (znów) więcej o dom. Nie zwlekaj z niczym dziecko, ale rób to co powinieneś. Wiesz, ze masz inne obowiązki: przyjdzie działka i wiele innych. Jednakże nie możesz się na tych polach opuszczać jak i w modlitwie.

Ufaj.

                    Teraz pomódl się i czytaj Valtortę.


18- ta


Pisz dziecko


- Cieszy mnie twoje pragnienie.

I to co chcesz ofiarować mi za to aby to święte pragnienie nie dotyczące Ciebie, którego owoców w swoim zamyśle nawet nie widziałbyś.

Jednakże ofiaruj mi się cały, codziennie.

Robisz to, jednakże rób to z przekonaniem i całym sobą, tak jak to uczyniłeś teraz gdy idzie o to dzieło, którego pragniesz.


                                Na razie zakończ.


23.40


Pisz dziecko


- Przekazałem Ci o Janie Pawle II potrzebne wiadomości.

Rozwiałem Twoje wątpliwości.

Ty zaś natrafiasz na materiał o nim, już z góry obawiając się iż rzeczywistość o nim jest inna.

Inna niż ci powiedziałem.

Można badać, ale czy to Twoje zadanie?

Takie czy inne fakty z jego życia nie przeczą temu co powiedziałem do Ciebie o Janie Pawle II, nie mogą przeczyć. Jeśli mi uwierzysz.

Gdybyś zapytał <chodzi o przekaz z roku 2015> czy matka Jana Pawła II  miała w sobie krew chazarską lub semicką, była z pochodzenia żydówką, a jej przodkowie (podaj link przekazu) http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2016/08/z-objawienia-prywatnego-o-janie-pawle-ii.html

wyznawali judaizm, to bym Ci na to odpowiedział.

Jeśli nawet ktoś (masoneria, Żydzi, czy Ci ludzie o których mówiłem (link) http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/03/orezie-jezusa-chrystusa-4-iii-2017-od.html to nie znaczy, że ja nie mogę go prowadzić, zwłaszcza jeśli mnie się całkowicie oddaje.


                             Teraz się módl.
<kontynuacja tych wątpliwości jest w Wielkanoc (po północy) i Poniedziałek Wielkanocny>

4 komentarze:

 1. Zawsze sprzeciwiałem się tzw. dowodom przeciwko Garabandal dlatego cieszę się że Pan stwierdził prawdziwość tych objawień Atakowanych w Polsce od początku - przez żyda jak sądzę X Jezuitę Warszawskiego co potwierdzałoby m. In fakt że Bp miejsca nie przeżył roku bo zginął tragicznie w wypadku samochodowym po stwierdzeniu że te objawienia są fałszywe a następca jego nie był już tak bardzo o tym przekonany / bo zła wola od zawsze prowadzi na manowce wiodące do potępienia .- stąd i niepewne są ich możliwości zbawienia sią z powodu sprzeciwianiu się Bogu tj. Bp i X Warszawskiego i podobnych mu adwersarzy )

  OdpowiedzUsuń
 2. ŻYCZENIA WIELKANOCNE
  Aby Zmartwychwstały Chrystus
  obudził w nas to, co jeszcze uśpione,
  ożywił to, co już martwe,
  niech światło Jego Słowa
  prowadzi nas przez życie do wieczności

  OdpowiedzUsuń
 3. Całość księgi 1 do 7:
  http://www.objawienia.pl/valtorta/spis-val.html
  Spotkanie Zmartwychwstałego z Matką :http://www.objawienia.pl/valtorta/valt/v-07-004.html
  Linki do czytelni "Poematu" Valtorty online

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.