UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


czwartek, 8 marca 2018

4 III 2018 kolejna rozmowa o Smoleńsku

Niedziela, 4 marca

17.04

Zapisz dziecko.
Cieszę się, że tak wybrałeś.
Trwaj w tym.
- Kocham Cię Panie Jezu.
- Chwała Tobie Chryste.
- Moje dziecko.
- Tak, Panie?
  • Tak, teraz tak.

20.59

Zapisz dziecko

- Cóż zapisać Panie?
- Będziemy pisać o Smoleńsku, dziecko.
- Panie, tylko wąska grupa chce i szuka prawdy. A i z tej wąskiej garstki wielu jest takich co nie mogą przeskoczyć tego, że Ty Panie mógłbyś mówić dokładniej co się stało.
Mówiłeś też Panie: Czy Bóg jest od tego aby zdradzać to co zrobiły służby zwane przez nas specjalnymi ?
powodowane szatańską inspiracją.
- Tak powiedziałem. Bóg nie jest od tego. Lecz powiedziałem też  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/12/7-xii-2017_8.html
- Chcesz rozmawiać, dziecko, o Smoleńsku?
- Tak Panie, lecz zniesmacza mnie, że ludzie nie chcą. Chcą Twoich słów, Panie, lecz tych nie bardzo.
- Jednakże Orędzie z 24 X <2016> jest najbardziej czytanym Orędziem na twoim blogu. Inne, odnoszące się do kosmitów lub starożytnej masonerii od pierwszych ludzi niemal, są czytane znacznie mniej.
- Tak, Panie, tylko Ty wiesz wszystko co w ludzkich sercach i wiedziałeś to jeszcze przed Twą odkupieńczą śmiercią.

- Co chcesz, dziecko, wiedzieć?
- Och Panie chciałbym wiedzieć tutaj wszystko a przynajmniej wiele, w tym szczegóły.
- :)
Gdybyś znał różne szczegóły i je publikował nie mógłbyś mieszkać w Rzeszowie. Musiałbym Cię zabrać w bezpieczne miejsce. Byłbyś ukryty przed ludźmi. A z Tobą musiałaby pojechać Twoja mama. Musiałaby to być moja cudowna interwencja, bo takiej pomocy ni środków w ramach niej byś nie dostał.
- Jak zginał, Panie, prałat Gostomski?
- Tego Ci, dziecko, na razie nie powiem.
- Dobrze Panie.
- Czy PiS posiada kompletny program z telewizji choć jednej jak TVP Info z 10 kwietnia od pierwszych wejść na antenę 0d szóstej chyba do dziewiątej i potem.
- Oczywiście moje dziecko.
Mają to wszystko co było do pierwszych wejść na antenę z TVP Info i pozostałych dwóch telewizji a także z 1 i 2 programu telewizji publicznej, także radio publiczne i rozgłośnia komercyjna.
- Czy ambasady różnych krajów także mają?
- Tak dziecko, tak jak o tym pomyślałeś już dawno. Mają, choć zwykle nie w takim stopniu jak wybrani ludzie z byłej kancelarii L.K. Czy z PiS, ująłem to dla większej jasności.
- Czy Panie Jezu ten, kto mówi na filmie „1.24” , „Patrz mu w oczy! Uspokój się!” to Protasiuk?
-Tak jak odgadłeś mój synu, można to rozpoznać po głosie. Po pierwsze powinna ten głos rozpoznać rodzina. Po drugie są próbki głosów pilotów.
- Panie Jezu, Magdalena Merta opowiadała swego czasu o śnie w którym śnił się jej córce (chyba wtedy 10- letniej) jej ojciec zmarły jak się przywykło sądzić, czyli zmarły jak i wszyscy w oczywisty sposób w „katastrofie smoleńskiej”, że zapytał córkę we śnie: „A skąd ty wiesz, że ja nie żyję?”
Jeśli ktoś tak mówi we śnie to może znaczyło, że on żyje?
- Nie dziecko T. Merta został zabity. Zmarły chciał wskazać ( a przypominam, że na każde przyśnienie się każda dusza otrzymuje pozwolenie) na to co było oczywiste. Skoro nie było pewności kogo się chowa a ten ktoś ginie w tajemniczych okolicznościach to nie można być pewnym, że on zginął. Nie można tego uważać za pewnik ani czy zginął, ani jak zginął.
Więcej nie mógł powiedzieć. Zmarli nie mogą zdradzać szczegółów swojej śmierci.
Jesteś rozczarowany dziecko?
- Nie Panie.
- :) Dużo już o tym mówiliśmy. Jezus nie zrobi w s z y s t k i e g o  za Polaków. Bóg pomaga, ale nie wyręcza.
Z Bogiem moje dziecko.
- Chwała Tobie Chryste
Dziękuję Panie Jezu.

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

/////////////////////////////////////////////////

Opracowanie czytelnika nr 2 o Smoleńsku. Ujęcie wzbogacone o inne elementy.

 
PROROCY, OFIARY I BLOGERZY -

GŁOS PRAWDY O TRAGEDII SMOLEŃSKIEJBóg od samego początku, od pierwszych dni po smoleńskim dramacie przekazywał przez proroków słowa prawdy o dokonanej zbrodni. Ofiara osób zmarłych w następnych miesiącach w tajemniczych okolicznościach udzieliła ważnych podpowiedzi. Obywatelskie śledztwo prowadzone przez internetowych blogerów przybliżyło nadejście przełomowych ustaleń.

Pamiętajmy, że poznanie prawdy o Smoleńsku jest łaską Bożą. Przyjmijmy prawdę o kluczowym udziale proroków w walce z kłamstwem. Teraz, przed ósmą rocznicą smoleńską możemy już powiedzieć, że znamy prawdę, choć niektóre sprawy nadal wymagają wyjaśnienia i będą wyjaśnione przy pomocy łaski Bożej... Gdyby w skrócie przedstawić to co wiemy, na początek trzeba powiedzieć o słowach Pana Boga, przekazanych przez polskich proroków w 2010 roku:"Polacy! Pamiętajcie, że Opatrzność Boża wyznacza sens i znaczenie historii w dziejach świata. Zezwala na objawienie się zła, aby przy końcu okazać moc dobra. To, co wydarzyło się w ostatnich dniach jest właśnie takim znakiem, gdyż ta ofiara zamordowanych ludzi w samolocie, ukaże w niedalekiej przyszłości prawdziwy sens Bożego planu." (prorok Adam Człowiek, orędzia Anioła Stróża Polski, 12 kwietnia 2010 roku)"JEZUS: Nie ma wypadków w całym Wszechświecie. Pisz, Anno: Sam Bóg dopuszcza zło aby dotknąć ludzkość poprzez cierpienie (wtedy najczęściej człowiek nabiera pokory i schodzi ze złej drogi), lub czyniąc zło sam człowiek zabija brata, tak jak Kain zabił Abla. Potrzeba było tej ofiary, tak jak trzeba było Mojej Ofiary.

Ja: Jeżeli Ofiara to musi być i kat?

JEZUS: Tak -

Ja: A w tej tragedii dla Narodu Polskiego?

JEZUS: Jest i kat. Dlatego potrzeba, aby narody w całym świecie padły na kolana przed Bogiem, bo w każdym państwie jest Kain i Abel - jest zło i dobro. Polskę kocham nade wszystko. Jest mi Izraelem, dlatego Bóg dopuścił śmiercionośną rękę Kaina, aby ofiara została przyjęta. Mówiłem już do ciebie, że to jest początek “katastrof" (z objawień przekazanych Annie Argasińskiej)PRAWDZIWY PRZEBIEG WYDARZEŃW ciągu kilku lat obserwowaliśmy różne, oficjalne i nieoficjalne działania na rzecz wyjaśnienia tragedii smoleńskiej. Nie brakowało jednak działań dezinformacyjnych. Różne wydarzenia, zachowania i głoszone tezy pogłębiały nieufność opinii publicznej co do oficjalnie podawanych wyjaśnień. Nawet jeśli znaczna część społeczeństwa przyjęła prawdę o dokonanej zbrodni, to jednak zbyt wiele pozostawało niejasności, zbyt wiele tajemniczych i dziwnych wątków.

Pan Bóg postanowił przyjść ze specjalną pomocą dla tych, którzy szczerze szukają prawdy o tamtych wydarzeniach. Prorok Cyprian Polak otrzymał szczegółowe wyjaśnienia dotyczące smoleńskiej zbrodni:"Pan Jezus: Napiszemy o Smoleńsku. Bez wyjaśnienia tej zbrodni i obnażenia tego kłamstwa Polska nie może postąpić na drodze ku prawdzie, a tym samym ku Mnie."Pełny tekst orędzi, które otrzymuje Cyprian Polak, dostępny jest na stronie internetowej cyprianpolakwiara.blogspot.comZasadniczą trudnością związaną z ustaleniem prawdy o wydarzeniach smoleńskich jest sprawa mistyfikacji dokonanej przez zamachowców w iście sowieckim stylu. Mistyfikacje sowieckie polegają na tworzeniu fikcyjnej rzeczywistości, w którą uwierzyć mają odbiorcy mediów, choć nie tylko mediów.Str.1

Aby zrozumieć metody sowieckich działań, poznajmy pojęcie "wioski potiomkinowskie". Były to sztuczne miejscowości, manifestujące dobrobyt i szczęście ludzi, aby osoby podróżujące nabrały wrażenia, że ten dobrobyt jest prawdą o całej Rosji. Nawet jeżeli istnienie takich sztucznych wiosek (makiet, inscenizacji) jest w jakimś stopniu mitem, to jednak łatwo o podejrzenie, że sowieci posuwali się do takich mistyfikacji, rozbudowanych do tak dużej skali.

Mistyfikacja smoleńska opiera się na podobnej, sztucznie zbudowanej rzeczywistości. Lotnisko Siewiernyj pod Smoleńskiem zostało użyte jako scena medialnego spektaklu, a szczątki samolotu, które leżały pod tym lotniskiem były tylko poustawianą dekoracją. Nie trzeba zatem dodawać, że wielu świadków także było podstawionych. Słowa Pana Jezusa o smoleńskiej inscenizacji:"I nie wystarczy, że powiecie: Zbrodnia smoleńska. Trzeba mówić iż była inscenizacja katastrofy na lotnisku Siewiernyj. To ludzie dociekli sami choć przecież z pomocą Łaski Bożej."

(Cyprian Polak - orędzia)Tak, o inscenizacji na Siewiernyj była już kiedyś mowa w Telewizji Trwam.

Skoro wiemy, że szczątki samolotu, a także niektórych ciał, były podrzucane na Siewiernyj, to co się naprawdę stało z samolotem i pasażerami? Pan Jezus odpowiedział na te pytania. Zamach obejmował dwa, a nie jeden samolot, część osób została zabita jeszcze w Polsce. Są też na liście oficjalnych ofiar osoby, których wcale nie zabito, gdyż jako ludzie Rosji (agenci), byli ochronieni.

Wiemy, że były problemy z monitoringiem na Okęciu. O tym informowała społeczność internetu. Długo szukano filmu, który przedstawiałby wydarzenia w dniu odlotu. Badacze zastanawiali się, kto naprawdę do samolotu wsiadł, i w ogóle ile tych samolotów wystartowało.

Pan Jezus przekazał Cyprianowi Polakowi wielką prawdę o tym, że tupolew, którym leciała polska delegacja, wylądował awaryjnie na lotnisku Jużnyj, bo nie otwarło się podwozie (nie wysunęły się koła). Po wylądowaniu, do samolotu wpuszczono gaz, dlatego niektóre ciała nie miały żadnych fizycznych obrażeń. Mówiły o tym niektóre rodziny ofiar. Potem ciała te poćwiartowano, aby sprawiały wrażenie, że osoby te zginęły w wypadku lotniczym. Rodzina Anny Walentynowicz mówiła o tym, że jej ciało zostało celowo uszkodzone.

Czarne skrzynki zarejestrowały twarde uderzenie tupolewa o betonowy pas startowy. O to właśnie chodziło zamachowcom, ponadto mogło zależeć im na przejęciu nieuszkodzonego sprzętu: laptopów i telefonów należących do pasażerów.

Drugi samolot to generalski "Jak", który wystartował chwilę po tupolewie, lecz został zestrzelony po tym, gdy dowiedziano się o niebezpieczeństwie. Wojskowy Jak jest mniejszym samolotem od tupolewa.

Ważnymi wątkami zbrodni smoleńskiej są zgony osób nie lecących tymi dwoma samolotami. Najważniejsza sprawa to prawda o śmierci prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Pan Jezus wyjaśnił niespodziewaną wizytę polskiego prezydenta na Litwie 8 kwietnia, dwa dni przed zaplanowanymi uroczystościami w Katyniu:"Lech Kaczyński był agentem Izraela i USA i po to aby go uratować wymyślono nagłą wizytę na Litwę." (Cyprian Polak - orędzia)"Nie było go na Okęciu. Miał zostać ewakuowany z Litwy przez CIA, Mossad, ale Rosjanie przechytrzyli i go zabili. Oto cała tajemnica." (Cyprian Polak - orędzia)Zachodnie służby wiedziały zatem o niebezpieczeństwie grożącym Lechowi Kaczyńskiemu. O tym, że Prezydent Kaczyński prawdopodobnie nigdy nie wrócił z Litwy do Polski szczegółowo rozważa Stowarzyszenie Solidarni 2010.

Pan Jezus wiele szczegółowo wyjaśnił w objawieniach. Powiedział, że niektórzy zamordowani spoczywają pod zlikwidowanym hangarem na Okęciu. Są to sprawy dotyczące konkretnych ofiar i ich rodzin, dlatego w tym przypadku trzeba odsyłać do przeczytania oryginalnych tekstów objawień. Są to rozmowy Pana Jezusa z prorokiem, a poprzez proroka Pan rozmawia z nami, Polakami.

Str.2

KONIECZNOŚĆ WALKI O PRAWDĘBóg mówi do nas o konieczności pokonania kłamstwa smoleńskiego. Musimy licznie włączyć się w walkę o prawdę:"Bez zaistnienia prawdy głoszonej przez setki tysięcy Polaków nie pomogę wam lub będę mógł to zrobić w ograniczony sposób. Kłamstwo musi być ukazane wszem i wobec aby mogło zostać zgniecione i aby ukazała się podłość tych i przewrotność, którzy dybią na naród wybrany, Polaków." (Cyprian Polak - orędzia)Pamiętajmy też, że Pan Bóg na samym początku obiecał, że poznamy prawdę:"Jeśli wytrwacie na modlitwie i pozostaniecie wierni, wkrótce dowiecie się prawdy, kto to wszystko zaplanował i dacie poznać wielu narodom światło poznania prawdy." (Adam Człowiek, orędzia Anioła Stróża Polski, 12 kwietnia 2010)W orędziach pochodzących od Boga zawsze zawarte są głębokie prawdy. Czytając te pisma zrozumiemy znaczenie wielu trudnych wydarzeń, jakie Bóg dopuścił na Polskę, w całej jej historii.

INTENCJE ZAMACHOWCÓW

Pan Jezus wiele przekazał o intencjach zamachowców:"Rosja, taka jaka jest teraz, jest nadal wielkim złem, zagrożeniem. Tak, jak powiedziała moja matka przefarbowali się, ale nadal chcą roznosić swoje błędy i podporządkować sobie Europę Zachodnią."

(Cyprian Polak - Orędzia)Głównym wykonawcą zamachu był okultystyczny, rosyjski zakon GRU:"Wszystkim w Polsce dotyczącym Smoleńska kierował rezydent GRU w Polsce. To ten starszy, reprezentacyjny mężczyzna, którego opisała jasnowidzka."

(Cyprian Polak - Orędzia)OBCE AGENTURY SZKODZĄ POLSCEPan Jezus wiele przekazał o szkodliwych dla Polski działaniach międzynarodowej agentury:"Służby Rosji są dobrze zakamuflowane gdy idzie o wojskowe polskie sprawy. Zakulisowo trzymają tutaj duży nadzór." (Cyprian Polak - Orędzia)Amerykańska masoneria:"Im też zależy na ukryciu prawdy przed Polakami. Wiedzieli o 10. 04 tak jak Rosjanie wcześniej o WTC, ale nie zamierzali temu przeciwdziałać." (Cyprian Polak - Orędzia, WTC czyli zamachy 11 września 2001 roku)Pan Jezus szczegółowo tłumaczy udział obcych agentur w morderstwie dokonanym na polskiej delegacji. Nawet jeśli wymienia Izrael, Niemcy i Czechy, to znaczny udział tych państw był efektem działania agentury rosyjskiej ulokowanej w tych krajach.str. 3SZCZEGÓŁOWE USTALENIA BLOGERÓW:

Oprócz treści Orędzi smoleńskich trzeba poznawać ustalenia, do jakich doszli internetowi blogerzy. Inscenizację na Siewiernyj, zwaną także Maskirówką, lub teorią M2 (2 M - teoria dwóch miejsc) zdemaskowano dzięki świadectwu osób, które nie wiedziały ciał ofiar na Siewiernyj, które to ciała spodziewały się zobaczyć w chwilę po tragedii. Nie pasował im też brak zbyt wielu szczątków dużego przecież samolotu. Teorię M2 potwierdziła śmierć archeologa, który zobaczył zbyt wiele. Niestety M2 traktowana jest jako teoria przyjmowana jest w społeczeństwie z oporem i niedowierzaniem.

Wątek hangaru na Okęciu zainteresował blogerów z tego powodu, że został rozebrany i to zaraz po jego przebudowie. Wyglądało to na zacieranie śladów zbrodni, podobnie jak zacieraniem śladów mogła być likwidacja lotniczego specpułku na Okęciu. Zburzono hangar, pomimo jego przebudowy. Z samą przebudową wiązał się wątek korupcyjny, nagłośniony przez media. Śmierć architekta była kolejnym tropem, że o coś z tym hangarem chodzi.

Niektórzy blogerzy skojarzyli brak ciał na Siewiernyj ze zburzonym hangarem i sugerowali, że mogło to być faktyczne miejsce wykorzystane do zabicia delegacji. Zaczęto więc mówić o "zamachu warszawskim" lub "warszawsko-smoleńskim". Pisano na blogach, że hangar miał tunele, którymi komunistyczne służby dostarczały kiedyś broń do hangaru, w celu dalszego jej przemytu samolotami. Wszystko to dokonywało się w ukryciu, a teraz w 2010 roku miało posłużyć do zamordowania polskiej delegacji.

Blogerzy wyśledzili sprawę hangaru na początku 2012 roku. To w tym miejscu miała być przeprowadzona przebudowa tupolewa z 90 do 100 miejsc przez likwidację prezydenckiej salonki.

O hangarze i tunelach mówił Pan Jezus. Są tam ciała, których dotąd nie odnalazły rodziny. Jest to istotne o tyle, że niektórzy generałowie zostali zamordowani w Polsce i dlatego nie należy wierzyć w oficjalną wersję, że wszyscy generałowie wsiedli do jednego samolotu.

Wyłom w smoleńskim kłamstwie był bliski, po tym, gdy jeden z posłów bardzo chciał jechać do Katynia pociągiem. Pociągu nie było, bo część polskiej delegacji była rosyjską agenturą. Nie zostali zabici, dotarli do Katynia chronionym samolotem, mówił o tym dokładnie Pan Jezus. Wspomniany poseł został zamordowany w Polsce, aby jego plan nie zniweczył kłamstwa o pociągu.

To, w co nam kazano wierzyć, bardzo różni się od tego, co wydarzyło się naprawdę. Awaryjne lądowanie tupolewa miał sfilmować operator moskiewskiego oddziału TVN, Krzysztof Knyż, który w tajemniczych okolicznościach zmarł dwa miesiące po tragedii smoleńskiej.Pełny tekst orędzi, które otrzymuje Cyprian Polak, dostępny jest na stronie internetowej:
cyprianpolakwiara.blogspot.com
Warto wpisać słowo "Smoleńsk" do wyszukiwarki na blogu.Str. 4


1 komentarz:

  1. Oczywiście to są tylko moje przypuszczenia ale wydaje mi się, że Polacy jako naród mogą poznać prawdę o inscenizacji smoleńskiej w październiku 2018. 2 lata temu w październiku była Wielka Pokuta rok później Różaniec do granic, no i w tym roku powinna wyjść kolejna Iskra na świat tym razem to jako światło prawdy. Dziękuje Bogu za tę orędzia. One mnie pokrzepiają i dają nadzieję na lepsze jutro. Chwała Najwyższemu, Barankowi Bożemu. Serdecznie pozdrawiam :).

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.