UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


poniedziałek, 16 lipca 2018

3 VII 2018 Chcę abyście założyli Centrum Smoleńskie. Placówkę, która jawnie będzie się tym zajmować i jawnie zbierać informacje

   
Wtorek, 3 lipca

Od 23.55 i po północy


Zapisz dziecko
Znużenie cię ogarnia gdy musisz pisać, zwłaszcza o takiej porze, lecz czy nie winieneś to i więcej dla Mnie?
- Tak Panie.
- Tak, zatem i tu się staraj. Kiedy chcę abyś pisał choćby było późno to staraj się.
Niech Cię nieprzyjaciel nie usypia.

Będziemy pisać o Smoleńsku.
- Dobrze Panie:)
- Panie Twoje słowa przechodzą przez mój umysł
( jak mówiłeś) a jest późno i jestem znużony. Zadaję też często pytania. To jest rozmowa. Trudno teraz.
- I często, dziecko, to jest o takiej porze? Tak, jest. Lecz Ty, dziecko, znasz dobrze temat. Zatem piszmy.
Tak dziecko, dusze te pracują dla Polski.
I nie tylko z "opcji patriotycznej", ale i inni, którzy tam pojechali. To ich zjednoczyło.
Niech i Polacy się zjednoczą. Lecz zjednoczenie jest w Chrystusie.
Na Chrystusie musicie budować wasze zjednoczenie narodowe.
- Polacy są podzieleni, Panie, ale oni nie chcą chcieć.
- To prawda lecz nie macie alternatywy. Na czele waszego zjednoczenia będą chcieli stawać Żydzi udający Polaków, lecz ze Mną to pokonacie. Gdy będę waszym Królem i Panem.
- Dziękuję Panie Jezu.
Chwała Tobie Chryste.

(pauza)
Pisz dziecko

- Smoleńsk musi być wyjaśniony bo czas się zbliża.
Chcecie aby wszystko za was robił Bóg.
Tak niewiele robicie w tej sprawie.
Nie ma tu serc. Były serca na początku, ale spłonęły jak słoma, nie miały też wsparcia.
Doprawdy nie słuchajcie niczego co wam powiedzą o Smoleńsku w telewizji, bo tylko zaśmiecacie swoje głowy. Lepiej wyłączcie telewizor < bądź „telewizory” w rkp. C. P>.
Nie chcecie chcieć jak powiedział wasz poeta <Wyspiański w „Weselu”, uzupełnienie, C. P.>
Wyjaśnienie Smoleńska ukaże też prawdę o Izraelu, pokaże jak wielkim jest wrogiem Polski jako państwo. A sami Żydzi. Niedawno powiedziałem na ich temat. Oby me słowa były ważne dla Polaków, którzy dostrzegają problem.
Chcecie budować bez Chrystusa, lekceważycie Go? Nie uratujecie Polski. Nic jej nie uratuje beze Mnie. Nawet gdybyście w cudowny sposób stali się potęgą militarną i gospodarczą. Smoleńsk był po to by was zniszczyć. To było jak rozpoczęcie wojny. Każdy kto kłamie o Smoleńsku staje po stronie wrogów Polski. Kłamią także wszystkie media katolickie i one stają w tym wypadku po stronie wrogów Polski. Stają po stronie wrogów Polski w bardzo ważnej sprawie.
Naród, który ja mam w opiece oddaje się w pęta wrogów na własne życzenie.

Chcę abyście założyli Centrum Smoleńskie. Placówkę, która jawnie będzie się tym zajmować i jawnie zbierać informacje. Ma to być przeznaczony na ten cel osobny budynek i poświęcony. Stale winien tam przebywać kapłan, który będzie się modlił.
Musi to być teren prywatny.
Miejsce to musi być otoczone obywatelską ochroną, strażą obywatelską. Winna tam być też kaplica z Przenajświętszym Sakramentem ( gdy będzie na to pozwolenie od biskupa).
Na ten cel musi być powołane specjalne stowarzyszenie. Należy też je zarejestrować w Sądzie.
Musicie mieć środki na potrzebne działania. Winno je móc pozyskiwać Stowarzyszenie dlatego należy nadać mu odpowiedni charakter.
Centrum Smoleńskie będzie się zajmowało kompleksowo wszystkim co dotyczy Smoleńska. Od początku.
Ja wam pomogę ale musicie chcieć i się starać. Tak jak mój syn dostaje środki na wszystko co potrzebne i nie brakuje mu tak i wy dostaniecie na ten cel. Jednakże muszę być waszym Panem, wszystkich, którzy będą działać w Centrum Smoleńskim i wokół niego. Nie chcę tu ateistów, wolnomyślicieli, ale katolików. Tylko praktykujący katolicy kochający Kościół i Jezusa.
Inni nie powinni tam być.
To jest wymóg. Inaczej wam nie pobłogosławię i zniszczą was. Jeśli Mnie posłuchacie tak się nie stanie. Nie przemogą. Inni Polacy zobaczą wtedy, że można szukać prawdy z Chrystusem, który jest Prawdą i Ona zwycięża.
Jeśli się jest z Chrystusem Zwycięzcą jest się zwycięski. Teraz i w wieczności.

Centrum to będzie w Rzeszowie.
Ludzie natchnieni przez Ducha dadzą środki na wykup budynku.
Resztę wam powiem.
To musi być jak najszybciej.
Sprawami związanymi ze zbiórką pieniędzy i zakupem nieruchomości pokieruje Jerzy z Rzeszowa.
Naturalnie jeśli będzie chciał. Ja nikogo nie przymuszam.
Potem pierwszą rzeczą będzie poświęcenie budynku, Kolejną kapłan, który będzie się tam modlił. Musi mieć tam swoje małe, niezależne mieszkanie.

W działaniach związanych z projektem, czyli jak ma wyglądać to co jest istotą rzeczy czyli opracowywanie i zbieranie informacji pomoże mój syn, czyli ten, który otrzymuje przekazy < Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak) uzupełnienie na życzenie Pana Jezusa C. P.>.
Chcę tu ludzi czystych i nie żyjących w grzechu. Nie chcę niedzielnych katolików.

Będziecie działali na wielu polach, lecz współpraca ze Mną musi być ścisła, a modlitwa i ksiądz tam jest niezbędna, bo inaczej diabeł po prostu, nawet bez udziału ludzi, spali ten budynek, lub będzie dokonywał innych nieszczęść.

Zaczniecie od początku. Bez ferowania wyroku co się stało. Pracę będziecie prowadzić w sposób metodyczny i naukowy.
Ludzie za swoją pracę będą wynagradzani. Lecz nie będzie tak, w żadnym wypadku, że ktoś będzie się z tego utrzymywał przez dłuższy czas.
Każdy musi przyjść z nastawieniem, że służy Ojczyźnie. Jeśli ktoś zechce myśleć o korzyściach usunę go.

To na razie tyle moje dzieci.
- Chwała Tobie Chryste.
Bardzo dziękuję Panie Jezu
Mistrzu i Nauczycielu, który
nas ciągle zaskakujesz.
- :)


Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

16 komentarzy:

 1. +
  Nieprzyjaciel bardziej przeszkadzał. Nie pojawiło się zdanie, trudno powiedzieć w jaki sposób nie przepisane. Po zdaniu : "Tak dziecko, dusze te pracują dla Polski." winno być jeszcze "I nie tylko z "opcji patriotycznej", ale i inni, którzy tam pojechali. To ich zjednoczyło.". Teraz uzupełnione w opublikowanym Orędziu. Daję dla tych co już przeczytali a mimo krótkiego czasu weszło trochę osób.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pan jest doprawdy nie pojęty. Mam wrażenie kiedy już człowiek zaczyna dosięgać swoich celów, tych miłych Panu, On wyznacza następne. Ciągle Mu mało, jeśli mogę tak napisać. Tak, jest to zdecydowanie droga. Teraz bardziej do przekazu: Niesamowitej łaski doświadczyliśmy mam wrażenie. Tylko żeby jej nie zaprzepaścić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mało komentarzy....powinien być entuzjazm, a tu co? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie powiedziałeś iż Bóg jest nie pojęty i zapewne nigdy nie do końca zrozumiemy, poznamy skalę uniżenia Boga mówiąc przez wiele Objawień ,przekazów i także tutaj Pan Jezus uniża się do nas czytelników i nie tylko o czym często przypomina otrzymującemu przekazy.
   Nigdy nie zrozumiemy skali tego uniżenia Boga Nieskończonego z miłości do człowieka,także tej kolejnej lecz szczególnej łaski dla narodu polskiego ,wybraństwa jako narodu wybranego i tutaj tej łaski byśmy poznali my jako naród prawdę o Smoleńsku. I moje serce się radowało bo przeogromna to łaska, dar który także w swojej letniości czy każdy z nas ,czy naród możemy zmarnotrawić ,dlatego nie pisałem ale Bóg jeden wie jak serce moje wołało Chwała Bogu ,Chwała Bogu i popłynęła skromna modlitwa byśmy jednak tej łaski nie zmarnowali.
   Nie ilość czy jakość komentarzy jest tu potrzebne lecz pójście za Chrystusem pełniejsze, pełniejsze przylgniecie do Niego i coraz doskonalsze rozpoznawanie Woli Bożej i jej wypełnianie także w tej przepięknej łasce jakiej jesteśmy świadkami ,naocznymi świadkami. Osobiście mieszkam w zachodniopomorskim , za mądry też nie jestem więc pozostaje mi modlitwa i w miarę możliwości wsparcie materialne ,każdy niech zbliża się coraz mocniej do naszego Pana a pozna jaka jest Jego Wola także w stosunku tej przeogromnej łaski , opieki Bożej dla nas ,nas polaków.
   Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu.

   Usuń
 4. Ja mogę w to wejść.
  Czekam na konkrety i warunki.
  Choć bardziej jestem "nieletni", niż żarliwym Katolikiem.
  Nie wiem, czy przejdę "eliminacje".??

  OdpowiedzUsuń
 5. CENTRUM SMOLEŃSKIE👏👏👏👏👏👏👏🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺

  OdpowiedzUsuń
 6. CENTRUM SMOLEŃSKIE:
  👏👏👏👏👏👏👏👏👏
  🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔
  👏👏👏👏👏👏👏👏👏
  🎺🎺🎺🎺😇🎺🎺🎺🎺

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja jestem z północy kraju to raczej w tym momencie nie ma takiej możliwości.

  OdpowiedzUsuń
 8. +JMJ
  Działania są wykonywane od początku można rzec czyli od czasu ukazania się Orędzia.

  Na razie jest kwestia założenia Stowarzyszenia i nie ma innych, aczkolwiek są wykonywane pewne działania wyprzedzające, celem orientacji.
  Bóg da to niedługo takie spotkanie założycielskie odbędzie się, potem rejestracja w sądzie, a potem dopiero wszystko może ruszyć.
  Być może w Stowarzyszeniu na początku będzie jedna ważna i znana osoba o dużym autorytecie. Są na to szanse - zobaczymy.
  Opierać będziemy się na ludziach z Rzeszowa i okolic, ale nie tylko takich. Być może w spotkaniu założycielskim będą dwie osoby z innych części Polski.
  Założenie zaś Stowarzyszenia musi być poprzedzone specjalnie zamówioną mszą najlepiej z wystawieniem Przenajświętszego Sakramentu tak jak sobie życzył Pan Jezus w dawniejszym orędziu gdy idzie o zakładanie jakiejkolwiek organizacji czy jakiegokolwiek bardziej długofalowego działania służącemu Bogu i Ojczyźnie.


  Z Panem Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 9. Ależ moje serce się raduje :-D
  Chwała Tobie Jezu Chryste ❤

  OdpowiedzUsuń
 10. Proponuje założenie tajnej grupy na Facebooku, jako swoistej tablicy informacyjnej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +JMJ
   Nie korzystam z facebooka. Poza tym działamy jawnie. Oczywiście musi być tutaj doza rozsądku. I jak Pan Jezus nie zdradzał wszystkich swoich planów w czasie swego nauczania tka i my nie będziemy głosić wszystkiego co potrzeba i nie potrzeba wszem i wobec.
   A takie tajne grupy to gratka dla spec służb i ludzi z nim i związanych. Mniej to ich czasu kosztuje i pieniędzy niż inwigilacja grupy spotykającehj się w realu.

   W Orędziu sprawa jest postawiona jasno. Jawnie zbierające informacje.
   Najpierw musi powstać Stowarzyszenie i być zarejestrowane w Sądzie. Do tego nie trzeba grup na facebooku. Potem będą zbierane pieniądze na wykup budynku. I nie będą w tym czasie prowadzone żadne prace, działania smoleńskie. Potem wykup budynku. poświęcenie go. Adaptacja na małe mieszkanie dla księdza i budowa kaplicy (chyba żeby nie było pozwolenia od biskupa). Potem zapewne zakup potrzebnych urządzeń. I dalsza adaptacja budynku. Na zewnątrz, wysoko duży proporzec z wizerunkiem Chrystusa Króla i prawdopodobnie wizerunek, ale już nie na fladze Matki Boskiej Ostrobramskiej Patronki Polaków na czasy Ostatnie.
   Potem zaczęta praca. Zakładam wstępnie, że gros pracy będzie odbywać się w budynku, poza potrzebnymi wyjazdami.

   Usuń
  2. Dopiero odczytałem, bo wszedłem w link do przekazu pozostawiony w komentarzach ... o tym wlaśnie mowię, infirmacje ze strony moim zdaniem powinno się jakoś posegragować, inaczej można się pogubić. Np. Zakladka "Centrum Smolenskie", a w niej aktualności.

   Usuń
 11. Proszę powiedzcie mi, że to jest jakiś kabaret:
  https://www.facebook.com/olaf.makowski.397/videos/273053883515231/
  ps.nie mam pewności czy ten film odpali, ale powinien. Wklejam link z FB ponieważ nie wiem co wpisać na YT żeby tego poszukać.

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepraszam już wiem co to jest...
  Agenda żydowskiego odrodzenia w Polsce - kongres w berlinie w dniach 11 - 13 maja 2012 roku
  https://www.youtube.com/watch?v=tZg-ykFdopo

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.