czwartek, 28 grudnia 2017

27 XII 2017 cz. 3 Mówię wam o Smoleńsku

Wy, którzy chcecie odmawiajcie modlitwę, którą pod wpływem Ducha ułożył mój sługa (podaj synu). Którzy chcecie ponieważ nie jest zatwierdzona przez Kościół. Traktujcie ją jako modlitwę dodatkową, ale pamiętajcie o niej i odmawiajcie przynajmniej raz dziennie.

Modlitwa na Czasy Ostatnie (Maranatha, Panie Jezu)

Maranatha, Panie Jezu.
Choć lękamy się ze względu na naszą grzeszność. Nie pokładamy w sobie żadnej ufności ani w ciele, lecz jedynie w Tobie i Twoim Słowie Objawionym.
A mocą naszą wiara, miłość (oby była przydana) i Sakramenty Święte, szczególnie dar Eucharystii.
Niechaj Twe Ciało uwielbione nas umacnia, broni od wszelkiego złego, a szczególnie od zwiedzenia i przyjęcia fałszywej nauki jako Twojej Ojcze, o Panie Niebios.
Przez Chrystusa Pana naszego.
Amen.”


Kto nie woła: Maranatha ze szczerego serca nie jest godzien królować z Chrystusem. Nauczcie się tego. Bądźcie radośni jak pierwsi chrześcijanie. Oni byli pierwszymi i jednymi z pierwszych, wy jesteście ostatni.
Wszystko jest w rękach Boga moje dzieci . Stańcie do boju odziani w Bożą zbroję. Nie zbierajcie skarbów na tym świecie, ale celem waszym niech będzie skarb w Niebie.
A reszta. Czyńcie to co godne i sprawiedliwe. Takim i będzie zimowy wypoczynek w górach jeśli kto chce i może pojechać, nie wystawny, ale to co potrzebne dla duszy i ciała.
Wszystko mi szczególnie ofiarujcie.
Chcę waszej radości,bo wezwałem was do Radości, którą Jestem.
Lecz nie zapominajcie o umartwieniu, żalu za grzechy, pokucie i modlitwie.
Można to wszystko połączyć. Jest to trudne, ale możliwe:).
Jest rok Ducha Świętego. Chwalcie więc Ducha Świętego w pięknie natury, chwalcie w sobie, że was przenika i pozwala wam istnieć.
Przenika i tych głębokiej wiary i tych, którzy twierdzą, że nie wierzą w Boga. Lecz może być czas gdy Duch odejdzie. Kiedy człowiek w chwili śmierci wyrzeka się Boga i idzie w odmęty piekielne. Tam nie ma Ducha. W piekle nie ma Ducha. Tu go ma w sobie każdy, także ateista i bezbożnik.
    • Chwała Tobie Chryste.

I cóż moje dzieci. Jaka będzie droga każdego z was? To zależy od was, od każdego. Ale ja robię wszystko by każdego zaprowadzić do siebie i to bezpośrednio, z pominięciem czyśćca. Bo taki jest plan Boga. Każdy ma „zarezerwowane” miejsce w niebie (także w piekle) lecz niewielu idzie do nieba od razu a jeszcze mniej trafia na miejsce do którego są przeznaczeni od początku Świata. Pamiętaj o tym ty, który czytasz. Nie tylko w planie Boga Twoje miejsce po śmierci winno być od razu w Niebie, ale i na przeznaczonym dla Ciebie poziomie.

Pewnych rzeczy jednak dzieci nie chcecie. To was interesuje, o tym chcecie słuchać, a o tamtym już nie.
Czy domyślacie się o czym wam mówię? O jakiej rzeczy dotyczącej Polski? Prawda musi być pokazana światu choćby ta jak jest dostępna, a można było zrobić więcej.
Mówię wam o Smoleńsku.
Powiedziałem już dlaczego to jest ważne. Powiedziałem, że bez tego nie może być pełnej Intronizacji.
Weźcie to do serca.
Amen
moje dzieci 

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski) 2 komentarze:

 1. http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/08/13-viii-cz-2-nie-byo-tam-prezydenta.html

  +JMJ
  Pozostałe orędzia Pana Jezusa o Smoleńsku były linkowane nieraz. Jeśli ktoś nie zna a chciałby proszę napisać w komentarzu umieszczę je wszystkie.

  OdpowiedzUsuń
 2. - "Teraz wracamy i chcemy jak najszybciej wrócić tym samolotem do kraju".

  http://www.gp24.pl/wiadomosci/slupsk/art/4726419,jolanta-szczypinska-poslanka-pis-mialam-leciec-tym-samolotem,id,t.html

  Jak widzicie "przejęzyczenie" Szczypińskiej , bo oficjalnie przecież wróciła do kraju pociągiem istnieje te całe siedem lat. Na wszelki wypadek zarchiwizujcie na pamiątkę..

  OdpowiedzUsuń