UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


środa, 13 grudnia 2017

12 XII 2017 Sprawy egzystencji/ Dopowiedzenie w sprawie Agarthy- niebocentryzmu

Wtorek, 12 grudzień
Zapisz dziecko

Około 20-tej

Dzisiejszy dzień był ciężki, ale też trzeba się cieszyć, że stan obojczyka Twojej mamy poprawia się i że będzie mogła być bardziej samodzielna, bo tak przynajmniej stwierdził lekarz.
- Chwała Tobie Chryste.

22.40
Twoja mama nadal nie postępuje właściwie w Twojej obecności, zwłaszcza jeśli jesteście sam na sam.
Cóż, dziecko, pisać.
Niech Ci nie odbiera energii zwłaszcza jak jesteś chory i to w dużej mierze przez nią.
Ty mi dziękujesz, że stan się poprawił a ona ma pretensje, że nie potrafisz tak sprawnie założyć ortezy, którą dziś przepisał lekarz, jak pracownica sklepu rehabilitacyjnego doświadczona w kontakcie z pacjentami szpitala i przychodni.
Nie życzę sobie tego więcej.
Niech Ci nie robi więcej tego typu uwag i niech nie obniża Twego samopoczucia. Tylko ja mogę cię karcić bo wiem co jest potrzebne, ale nigdy nie obniżam Twego samopoczucia. Nie mówię, że czegoś nie umiesz, robisz za wolno, mało sprawnie. Wiem jaki jesteś i szanuję cię takiego jakiego Cię stworzyłem. Z ludźmi, którzy zachowują się właściwie jesteś wystarczająco sprawny i rzutki.
Trzeba też pamiętać, że masz zmniejszone czucie w końcach palców.
- Chwała tobie Chryste
 • Powtarzam, że nie życzę sobie tego i niech mama nie odwraca kota ogonem.
  Kolejny lekarz, który uznał, że ma z Twoją mamą problem. Zapowiedział jej na pierwszej wizycie, że jeśli nie będzie go słuchać niech znajdzie sobie innego lekarza.
 • Jeśli nie chce postępować wobec ciebie właściwie.. niech znajdzie sobie innego syna:)! Uśmiecham się, ale jestem zagniewany. Wyświadczyłem dużą Łaskę. To jeszcze nie jest cud, ale duża pomoc i Łaska.
 • Jeśli będzie tak czynić (nadal) zabiorę ją z tego świata w przyszłym roku.

Dobrze, dziecko, o co teraz chciałbyś spytać?
( To dziecko zostaw, jak ty i ja to przecież:) zauważyłem, ale pomiń to) < uwaga dotyczy zupełnie innego rodzaju sprawy>.

 • Panie Jezu czy mogę o tak wielką rzecz?
 • Tak synu, przecież już to powiedziałem i mówiłem o tym potem.
 • Panie Jezu, skoro powiedziałeś, że to teoria Agarthy to wszystko jest jasne
 • Ale człowiek jest taki, że woli dopytać. Teoria Agarthy w tej wersji, że żyjecie we wnętrzu Ziemi (inaczej niebocentryzm), w niej jest niebo, słońce, księżyc i planety a jeszcze wyżej niebiosa niebios gdzie mieszka Bóg.
  Jak widzicie nieskończony Bóg uniżył się i zamieszkał w Niebie, we wnętrzu Ziemi. Potem uniżył się i schował w kawałku chleba.
  Na zewnątrz jest otchłań.
  Dlatego mówię o wyrzuceniu na zewnątrz, w otchłań.
  Dlatego jakikolwiek sens ma szturm do Nieba zapowiedziany w Apokalipsie.
 • Panie Jezu, ale dlaczego tak:)?
 • Tak chce doskonałość Boga. Lecz Bóg nie jest przecież niczym ograniczony.
  - Króluj nam Chryste.
 • Czy, Panie, Jezu, te przejścia przez otwory na biegunach to jest w inny wymiar czy to fizyczne przejście?
 • Inne wymiary utkane są z waszych opowieści i nie jest to poparte żadną nauką.
 • Jest to po prostu przejście na zewnątrz Ziemi, gdzie mieszkają diabły, demony, które przybierają postać kosmitów i także tzw. nadludzi.
 • A piekło, Panie Jezu?
 • I na to przyjdzie czas moje dziecko:)
     • Jezu ufam Tobie.
Jezu uwielbiam Cię za Twe
niedościgłe słowa, za dar Twojego Słowa.
A przecież na początku było Słowo
A Słowo Było u Boga
A Bogiem było Słowo.

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)


4 komentarze:

 1. Monitor Podlecki zmienił front, pisze o reptylianach i relacjonuje "przebieg walki z nimi". Ludzie to komentują. Zmiana dramatyczna. Co do niebocentryzmu to ten temat poruszaliśmy. Wydaje się to spójne. A co do reszty, to paranoja. Daniels ma 31 lat. Radek w 1992, bodajże 29, tak to wprowadzają. Młodych i zdolnych, a Mateuszek, mózg światowy - Oxfordczyk, obgryza, jako przykładowy katolik, pielmieni w piątek.
  Po prostu coraz weselej, a zatem groźniej.
  Z Wiadomymi!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak to jest ze światłem gwiazd w niebocentryzmie? Gwiazdy, albo ich źródło, znajdują się na wysokości 3000 km od powierzchni ziemi, a średnica Niebios Niebios (tej centralnej kuli) to 6000 km. Gdyby wszystkie gwiazdy emitowały światło na odległość 3000 km, to całe niebo musiałoby świecić intensywnym blaskiem. Proszę o wyjaśnienia, jeśli czegoś tu nie rozumiem albo coś mylę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może to jest tak, że kiedyś niebo było przejrzystsze i widzieliśmy nawet 'niebiosa niebios', może gwiazdy i inne ciała były bardziej intensywniejsze niż dzisiaj - dlatego niebo może być celowo jakby zamglone (kilka dni temu obiła mi się o uszy taka teoria).

   A więc z tego powodu niebo jest tylko niebieskie, a jedynie widać większe obiekty świecące i odbijające światło jak słońce, księżyc i inne planety. Nie widzimy też pałacu Boga za dnia.

   Ale to tylko moje wnioski i przemyślenia związane z ostatnimi filmikami na YT dotyczącymi sztucznego słońca.

   Usuń
 3. Zastanawiam się, czy po zewnętrznej stornie Ziemi, gdzie mieszkają demony, jest całkowita nicość i mrok, czy tam też są np. jakieś landy, jak górki, woda, piach, jakieś chmury, coś co świeci na 'niebie' itp... Czy tam skorupa Ziemi jest płaska i gładka, czy też są tam jakieś doliny.

  Czytałam przepowiednie pewnego chłopca z Rosji (bodajże Wiaczesława Kraszennikowa) że demony porywają ludzi pod Ziemię i inne ukryte miejsca, by tam im służyły lub były wykorzystywane do innych celów. Jeżeli jego objawienia są prawdziwe to wizje nie są optymistyczne... Mówił sporo o UFO i o chipowaniu ludzi. Wspomniał także, że demony będą wchodziły w ludzkie ciała i podszywały się pod człowiekiem tak będą nas próbowały zwieść.

  Temat nie dotyczy tego orędzia, ale chcę go poruszyć:
  Otóż natknęłam się kilka dni temu na teorię, że te dziwne dźwięki jakie były parę lat temu, że mogą to być testy masonerii, którzy sprawdzali jakieś duże globalne urządzenie do wytwarzania dźwięków. Z tego sprawdzałam inne materiały i znalazłam, że masoni przygotowują urządzenia do wyświetlania gigantycznych hologramów, by zwieść ludzi fałszywym przyjściem Jezusa. Czy to może być prawda?
  Jak w takim razie rozpoznamy prawdziwego Jezusa a tym 'wyświetlonym'?

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.