UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


czwartek, 28 grudnia 2017

27 XII 2017 cz. 3 Mówię wam o Smoleńsku

Wy, którzy chcecie odmawiajcie modlitwę, którą pod wpływem Ducha ułożył mój sługa (podaj synu). Którzy chcecie ponieważ nie jest zatwierdzona przez Kościół. Traktujcie ją jako modlitwę dodatkową, ale pamiętajcie o niej i odmawiajcie przynajmniej raz dziennie.

Modlitwa na Czasy Ostatnie (Maranatha, Panie Jezu)

Maranatha, Panie Jezu.
Choć lękamy się ze względu na naszą grzeszność. Nie pokładamy w sobie żadnej ufności ani w ciele, lecz jedynie w Tobie i Twoim Słowie Objawionym.
A mocą naszą wiara, miłość (oby była przydana) i Sakramenty Święte, szczególnie dar Eucharystii.
Niechaj Twe Ciało uwielbione nas umacnia, broni od wszelkiego złego, a szczególnie od zwiedzenia i przyjęcia fałszywej nauki jako Twojej Ojcze, o Panie Niebios.
Przez Chrystusa Pana naszego.
Amen.”


Kto nie woła: Maranatha ze szczerego serca nie jest godzien królować z Chrystusem. Nauczcie się tego. Bądźcie radośni jak pierwsi chrześcijanie. Oni byli pierwszymi i jednymi z pierwszych, wy jesteście ostatni.
Wszystko jest w rękach Boga moje dzieci . Stańcie do boju odziani w Bożą zbroję. Nie zbierajcie skarbów na tym świecie, ale celem waszym niech będzie skarb w Niebie.
A reszta. Czyńcie to co godne i sprawiedliwe. Takim i będzie zimowy wypoczynek w górach jeśli kto chce i może pojechać, nie wystawny, ale to co potrzebne dla duszy i ciała.
Wszystko mi szczególnie ofiarujcie.
Chcę waszej radości,bo wezwałem was do Radości, którą Jestem.
Lecz nie zapominajcie o umartwieniu, żalu za grzechy, pokucie i modlitwie.
Można to wszystko połączyć. Jest to trudne, ale możliwe:).
Jest rok Ducha Świętego. Chwalcie więc Ducha Świętego w pięknie natury, chwalcie w sobie, że was przenika i pozwala wam istnieć.
Przenika i tych głębokiej wiary i tych, którzy twierdzą, że nie wierzą w Boga. Lecz może być czas gdy Duch odejdzie. Kiedy człowiek w chwili śmierci wyrzeka się Boga i idzie w odmęty piekielne. Tam nie ma Ducha. W piekle nie ma Ducha. Tu go ma w sobie każdy, także ateista i bezbożnik.
    • Chwała Tobie Chryste.

I cóż moje dzieci. Jaka będzie droga każdego z was? To zależy od was, od każdego. Ale ja robię wszystko by każdego zaprowadzić do siebie i to bezpośrednio, z pominięciem czyśćca. Bo taki jest plan Boga. Każdy ma „zarezerwowane” miejsce w niebie (także w piekle) lecz niewielu idzie do nieba od razu a jeszcze mniej trafia na miejsce do którego są przeznaczeni od początku Świata. Pamiętaj o tym ty, który czytasz. Nie tylko w planie Boga Twoje miejsce po śmierci winno być od razu w Niebie, ale i na przeznaczonym dla Ciebie poziomie.

Pewnych rzeczy jednak dzieci nie chcecie. To was interesuje, o tym chcecie słuchać, a o tamtym już nie.
Czy domyślacie się o czym wam mówię? O jakiej rzeczy dotyczącej Polski? Prawda musi być pokazana światu choćby ta jak jest dostępna, a można było zrobić więcej.
Mówię wam o Smoleńsku.
Powiedziałem już dlaczego to jest ważne. Powiedziałem, że bez tego nie może być pełnej Intronizacji.
Weźcie to do serca.
Amen
moje dzieci 

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski) 2 komentarze:

 1. http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/08/13-viii-cz-2-nie-byo-tam-prezydenta.html

  +JMJ
  Pozostałe orędzia Pana Jezusa o Smoleńsku były linkowane nieraz. Jeśli ktoś nie zna a chciałby proszę napisać w komentarzu umieszczę je wszystkie.

  OdpowiedzUsuń
 2. - "Teraz wracamy i chcemy jak najszybciej wrócić tym samolotem do kraju".

  http://www.gp24.pl/wiadomosci/slupsk/art/4726419,jolanta-szczypinska-poslanka-pis-mialam-leciec-tym-samolotem,id,t.html

  Jak widzicie "przejęzyczenie" Szczypińskiej , bo oficjalnie przecież wróciła do kraju pociągiem istnieje te całe siedem lat. Na wszelki wypadek zarchiwizujcie na pamiątkę..

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.