UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


niedziela, 10 grudnia 2017

9 XII 2017 /Polscy archeolodzy/ O Wielkim Ucisku i Prześwietleniu Sumień raz jeszcze/ Sekta satanistyczna w Watykanie/ Starożytne wimany także w Polsce

9 grudnia, sobota

Pisz dziecko
Cóż pisać Panie?
 • A o czym chcesz dziecko?
 • O czym Ty chcesz pisać Panie?
 • :)
 • Cóż dziecko, stoimy w miejscu:)?

Stoimy w miejscu.
 • Panie Jezu czy to prawda, co usłyszałem, że nasi naukowcy na Bliskim Wschodzie, którzy od lat wykonują archeologiczne prace, z których jesteśmy tak dumni są tam po to by zacierać prasłowiańskie korzenie, elementy?
 • Tak dziecko. Nie wszyscy, ale niestety to robią.
 • Czy są wśród nich genetyczni Polacy?
  • Tak są wśród nich genetyczni Polacy bez przymieszki żydowskiej (chazarskiej) jeśli o to Ci chodzi:)

  • Pytaj dziecko:)
  • Kiedy zacznie się Wielki Ucisk.
  • Moje dziecko, czas jest płynny. Dla Boga jest stały, czy ściślej dla Boga go nie ma, lecz chodzi o to, że rzeczy spełnią się w określonym czasie. Czas Wielkiego Ucisku może się przybliżyć lub oddalić.
  • Czy się Panie oddali?
  • Tak, moje dziecko, na razie się oddalił. Najpierw jednak będzie Prześwietlenie Sumień. Ale Ty, moje dziecko, nie jesteś na nie gotowy, cóż dopiero wielu innych.
   Jednak czas przyjścia tej oczyszczającej Łaski, która dla wielu będzie potępieniem mimo szansy jaką otrzymali, nie może być odwlekany już długo. Owoc już bardzo dojrzał. Owoc grzechu, ale także liczba wybranych.
  • To, ze papież Franciszek jest ostatnim papieżem ( w kolejności wyboru), jak byłeś łaskawie słodki Panie nam powiedzieć, mówi nam dużo. Trudno się też spodziewać aby Franciszek był papieżem dłużej niż 10 lat, czy choćby 10.
  • Nie będzie papieżem przez 10 lat. Będzie papieżem krócej. Lecz pamiętajcie, że jest drugi papież. Módlcie się w jego intencji, w jego intencjach.
  • Dobrze dziecko, spytaj o jeszcze jedną rzecz.
   (pauza)
  • :)
  • Czy Panie pod placem św Piotra, w miejscu obelisku są podziemia gdzie odprawiają się czarne msze i składane są ofiary z ludzi?
  • A jak myślisz moje dziecko?
  • Och Panie, cóż tu moje przypuszczenia przecież i niełatwe tu dla mnie.
  • Sekta satanistyczna jest w Watykanie.
   Tyle powiem moje dziecko.
  • Chwała Tobie Chryste.
  • Zapytaj o jeszcze jedną rzecz, w takim razie, ponieważ nie odpowiedziałem w pełni.
   (zastanawianie się)
  • :)
  • Głowa Ci dziecko słabo pracuje bo złapała Cię znów choroba to też przyczyna.
   A jednak chcę byś zapytał.
  • Czy w czeskich muzeach są polskie monety bite przed Mieszkiem na przykład przez Kraka (Grakchusa)?
  • I znów wracamy, dziecko, do tego co powinni robić wasi badacze. A choćby i niezależni ludzie mogą to robić. Zrobić rekonesans po czeskich muzeach i czeskich zbiorach monet (a także słowackich). I węgierskich. I nie tylko z tych krajów także Rosja, Litwa, Łotwa, Białoruś, Ukraina, ale i Szwecja.
  • Panie Jezu czy to prawda, że istniały tak zwane wimany, którymi latano w starożytności i latano także u nas i startowano z Łysej Góry na przykład a potem zrobiono z tego czarownice na miotłach.
  • Tak, dziecko, istniały takowe pojazdy napędzane w sposób dziś znany, ale ukrywany i nieużywany dla komunikacji. Jednak ta wiedza ma charakter ezoteryczny i pochodzi od demonów zamieszkujących Ziemię, ale nie tą Ziemię na której wy mieszkacie zgodnie z teorią Agarthy.
   I z Łysej Góry one startowały.

Dobrze moje dziecko
    • Dziękuję Panie Jezu.
     Chwała Tobie Chryste.

12.43
Pisz dziecko
Szatan tak łatwo nie ustąpi.
Nie chcesz pisać. Musisz zarabiać na swój chleb:) mimo, że jesteś chory. A to możesz dziecko robić.
Chciałeś czytać Valtortę lecz zawsze mówiłem, że zapisywanie moich przekazów jest pierwsze.
 • Tak, Panie.
 • Czekam kiedy Twoje „tak” będzie „Tak” prawdziwe, pełne treści i drżące od radości jak rosa na listkach przy lekkim powiewie.

Dobrze dziecko, zanurz się we mnie.
Będziemy pisać później.
15.55
Zapisz dziecko.
Gdybyś był zdany na siebie i zajął się tylko sobą lub mógł zaplanować jak Ty chcesz byłoby inaczej z Twoją modlitwą między 15 -tą a 16- tą.
Zawsze jednak należy się starać.
A teraz się módl.

20.40
Moje dziecko, jeśli nie chcesz nie musisz pisać listu (-e-maila) do tego człowieka (właściciela), ale uważam, że powinieneś to zrobić i tak jak jest w przekazie.
- Dobrze, Panie.


Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

6 komentarzy:

 1. "Tak, dziecko, istniały takowe pojazdy napędzane w sposób dziś znany, ale ukrywany i nieużywany dla komunikacji. Jednak ta wiedza ma charakter ezoteryczny i pochodzi od demonów (...)"

  - Czy ta wiedza, skoro ma charakter ezoteryczny, jest zła? Skoro jej kiedyś używano czy to nie oznacza, że Bóg również i ją stworzył żeby nam służyła?
  A gdyby na przykład ktoś jakimś sposobem (bez odwoływania się do praktyk okultystycznych - o ile to możliwe oczywiście) dowiedział się jak ta tajemnicza energia działa, to czy byłoby czymś złym korzystanie z niej?

  Czy może tak na prawdę nie ma żadnej energii, żadnej tajnej/ukrytej wiedzy, a wszystkie te efekty (jak np. napęd stosowany w wimanach) to tak naprawdę oszustwo demonów, które zwyczajnie użyły swoich mocy i wmówiły człowiekowi że jakieś tam energie istnieją? Jak Pan myśli?
  Bo jeśli taka wiedza rzeczywiście istnieje, a jej jedynym złem jest to, że została przekazana przez demony, to czy to ją automatycznie w jakiś sposób "przekreśla" z użytku? Czy można ją (tą wiedzę) w jakiś sposób oddzielić od demonów i używać dla chwały Bożej i pożytku ludzkości?

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bóg potrafi dużo mówić i być "gadatliwy" jak to pan opisał. W przekazach do pani Agnieszki (charyzmatyczki z Wykrotu) pierwsze dialogi z Bogiem to było wymiana zdań itp., zaś obecnie całe strony jej przekazów zajmuje wypowiedziami Bóg, Maryja i święci. U Pana Cypriana jest to mniejsze jak u pani Agnieszki.

   Usuń
  2. +Komentarz Małej Iskry odnosi się do napastliwego i atakującego te Orędzia komentarza, którego już nie ma.

   Usuń
 2. +JMJ
  Myślę, że tę wiedzę można znaleźć w Biblii jak to rozumieć, ale nie w tym sensie, ze jest w jednym miejscu,ale całościowo.

  Problem z ta energia jeśliby by była jest trochę podobny jak z drzewem poznania z Raju. Gdyby Bóg dał to poznanie to by żyli, wzięli za pośrednictwem demona pomarli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe porównanie. Myślę, że całkiem trafne.

  Ale jedno mnie zastanawia w takim razie. W przypadku drzewa poznania, o ile dobrze pamiętam (z tego co wyczytałem np. u Marii Valtorty czy Anny Katarzyny Emmerich) chodziło o tajemnicę ludzkiego rozmnażania się.

  Zdaje się, że w "Poemacie" właśnie Pan Jezus mówił, że gdyby Adam i Ewa wytrwali w pokusie, to tajemnica tego drzewa byłaby im objawiona przez Boga - tak jak Pan pisze. Ale proszę zauważyć jedno - pomimo tego, że Adam i Ewa poznali tą tajemnicę przez grzech (demona) to jednak Bóg nie zakazał im posługiwania się tą wiedzą. Tyle tylko, że nadał temu właściwe granice i powiedział im "co można a co nie" w tej kwestii.

  Dlatego zastanawiam się czy pomimo tego, że ta wiedza została nam "objawiona" przez demony (podejrzewam grzech okultyzmu i bałwochwalstwa w czasach starożytnych) to mimo wszystko nie można by było jej używać zgodnie z wolą Bożą - podobnie jak wiedzy z drzewa poznania? Albo może źle coś rozumiem po prostu i dochodzę do błędnych wniosków :)

  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. https://forumemjot.wordpress.com/2013/12/10/nie-wierze-w-katolickiego-boga-nie-ma-katolickiego-boga-jorge-bergoglio/

  http://glostradycji.blogspot.com/2016/05/franciszek-sam-wyznaje-ze-nie-wierzy-w.html?m=1

  +Panie Boże Miłosierny
  daj nam świętych kapłanów.
  Ty sam ich utrzymuj w świętości.
  O Boski i Najwyższy Kapłanie,
  niech moc Miłosierdzia Twego
  towarzyszy im wszędzie i chroni ich
  od zasadzek i sideł diabelskich,
  które ustawicznie zastawia na duszę kapłana.
  Amen+

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.