UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


sobota, 19 sierpnia 2017

4 VIII, 5 VIII 2017, Gdzie dokładnie mieszkał przodek Pana Jezusa :Iz, Arka Przymierza, grób Adama, Kosmici, język którym mówili Adam i EwaPiątek, 4 sierpniaZapisz dziecko- Weź jednakże laptop ze sobą aby przepisywać.

                              - Chwała Tobie Chryste.Około 14.30Zapisz dziecko- Nie lękaj się, ale miej ufność we mnie, lecz prawdziwie to znaczy w pokorze, uniżeniu, miłości do mnie i radości z bycia na mojej drodze niezależnie od tego jaka ona jest.

                            Amen.

           - Dziękuję Panie Jezu.

                  Wróć do posiłkuZapisz dziecko- Dziękuj mi i za ten wypoczynek, choć pojechałeś przede wszystkim po to by towarzyszyć swojej mamie. Jednakże, jak powiedziałem, (możesz) nawet sam wyjechać na dwa, trzy dni.Chwal mnie synu i uwielbiaj. Wszak na moje słowo są te pieniądze za które pojechaliście, a ja chciałem wypoczynku dla Twojej mamy.

                   - Chwała Tobie Chryste.

     Wrócisz, dziecko dziś jeszcze.

                   - Dziękuję Panie Jezu.

Sobota 5 sierpniaOkoło 15.30Zapisz dzieckoNie trzeba czekać do spowiedzi i mszy wynagradzającej w I soboty, aby odmówić różaniec wynagradzający w intencji I sobót.

                   - Dziękuję Panie Jezu.Około 19.30Zapisz dziecko- Chcę z Tobą dłużej rozmawiać moje dziecko. Tak, masz jeszcze dzisiaj różaniec wynagradzający w intencji I sobót i rozważanie 15 minutowe, lecz chcę z Tobą dłużej rozmawiać. Zdążysz i dasz radę jeśli będziesz się starał.

- O czym chcesz rozmawiać moje dziecko?

- Panie, jesteś tak łaskawy. Lecz Ty Panie bardziej wiesz o czym należy rozmawiać i co jest ważne.

- Tak, dziecko, to prawda oczywista:) lecz chcę aby człowiek pytał, którego reprezentantem Ciebie uczyniłem z Twoją wiedzą, zainteresowaniami, wątpliwościami.

- Lecz nie pytaj o swoje sprawy, ni sprawy poszczególnych ludzi. Zwracają się do Ciebie ludzie abyś zapytał mnie o to lub tamto co dotyczy ich konkretnie. Tak nie będzie. Pouczenia na blogu są dla wszystkich. Gdybyś zaś tak czynił moje przekazy zmieniłyby się w szereg pytań i odpowiedzi dotyczących różnych osób. To nie będzie miało miejsca, moje dzieci.

Zatem przejdźmy, dziecko, do Twoich pytań.- Panie Jezu czy Arka Przymierza znajduje się tam gdzie podał badacz, którego, wydaje się, Ty prowadzisz i czy tam jest też grób Adama, to znaczy na górze, na Golgocie, ściślej pod nią?

- Tak mój synu.

Tam został pochowany Adam i tam znajduje się Arka Przymierza, którą skropiła moja krew, tak jak podaje badacz będący w Łasce u Boga, którą to krew zaniósł  do zbadania w laboratorium izraelskim i ma ludzkie geny tylko od matki.

To wszystko prawda moje dziecko.

- Dziękuję Panie Jezu.

  Chwała Tobie Chryste.

- Czy grób Noego i jego rodziny znajduje się tam gdzie podał ten sam badacz w pobliżu Arki na górze Ararat?

- Tak synu, to co mówi ten badacz prowadzony przeze mnie i namaszczony przez Boga na te badania, jest prawdą.

- Panie Jezu czy Twój przodek o imieniu Iz http://cyprianpolakwiara.blogspot.com... skoro urodził się na Warmii, czy urodził się tam gdzie dzisiaj jest Gietrzwałd i może mieszkał czy też urodził się na miejscu w którym objawiła się Matka Boża?

- Tak dziecko. Tam się urodził i mieszkał.

- Chwała Tobie Chryste! Panie niezbadany.

Tam był jego dom? Tam gdzie objawiła się Matka Boża?

- Tak moje dziecko!

- Chwała Tobie Panie Przedwieczny.

- Tak synu, chciałbyś o pewną rzecz zapytać, ale nie modliłeś się w tej intencji, zatem uczyń to kiedy będziesz mógł aby przy najbliższej naszej rozmowie, gdy będę chciał abyś zapytał mógłbyś zadać to pytanie.

- Tak Panie!

Pytaj dziecko dalej.

- Panie Jezu wmawiają nam, że odwiedzają nas różni przybysze z obcych planet, światów a równocześnie iż wokół Ziemi są pasy nazwane pasami Van Allena przez które ani z Ziemi ani na Ziemię nie może przejść żadna żywa istota.

- I tak jest synu. Nikt z żadnej planety z waszego wszechświata nie może przedostać się żywy na Ziemię. I nikt z was żywy nie może tych pasów przejść.

- Czyli wszystkie wizyty tzw. kosmitów na ziemi to są demony które markują to, że są z innych planet, innych gwiazdozbiorów aby zwieść ludzi?

- Życie jest nie tylko na Ziemi, lecz z innych planet waszego wszechświata nikt nie odwiedzał Ziemi. Jak i z Ziemi nie może żywy polecieć w kosmos.

- Pytaj jeszcze dziecko.

- Panie Jezu czy Adam i Ewa tu na Ziemi i ich potomkowie najbliżsi mówili językiem który byłby dla nas dziś zrozumiały? Czy sanskryt jest językiem podobnym do tego którym mówili?

- Tak dziecko, Adam i Ewa mówili językiem, który byłby zrozumiały dla współczesnych Polaków - dla tych, którzy chcieliby rozumieć.

                     - Dziękuję Panie Jezu. - Dobrze moje dziecko,  wystarczy na dziś:)

- Chwała Tobie Panie Jezu najsłodszy.

- Dziękuję, Panie Jezu, że tak łaskawie dziś chciałeś.

- :)  (Łaskawy właśnie uśmiech Pana Jezusa).

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapytaj o Nefilimow jeśli możesz... Rdz 6,4

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy relikwie św. Doroty z Mątowów zostały zaprzepaszczone? Czy też protestanci przenieśli je w jedynie im znane miejsce?

  OdpowiedzUsuń
 4. "- Panie Jezu czy Adam i Ewa tu na Ziemi i ich potomkowie najbliżsi mówili językiem który byłby dla nas dziś zrozumiały? Czy sanskryt jest językiem podobnym do tego którym mówili?"

  zgadza się z Emmerich-owym:

  Anna Katharina Emmerich: "Mój Oblubieniec ukazał mi niesłychany nieład i wewnętrzną nieczystość wszystkich rzeczy oraz wszelkie Swoje działania, zmierzające do przywrócenia stanu początkowego" "Pierwsza [PRAARYJSKA] mowa ojczysta Adama, Sema i Noego jest inna i tylko w poszczególnych jeszcze narzeczach istnieje. Pierwszymi czystymi [indoiranskimi] córkami tej mowy jest mowa Baktrów, Zendów i święta mowa Indów. W tych językach, słowa można znaleźć dokładnie podobne do dolnoniemieckiego mojego rodzinnego miasta. W tym języku napisana też jest książka, którą w dzisiejszym Ktezyfonie, nad rzeką Tygrys leżącym, widzę."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Ignacy Ryszard Danka] mój Klan Ausran realizuje powyższy program. Język praaryjski znany jest pod nazwami takimi jak język praindogermański albo język praindoeuropejski, różne nazwy, jeden i ten sam język.

   Całość języka Adama i Ewy jest zapisana w:

   Gerhard Köbler, Indogermanisches Wörterbuch
   Julius Pokorny, Indogermanisches etymologisches Wörterbuch

   próbka języka praaryjskiego:

   "Ouis ekuoskue. Ouis, iesmin ulna ne est, dedorke ekuons uoghom gurum ueghontns - bhorom megem, monum oku bherontns. Ouis ekuobhos eueukuet: Kerd aghnutai moi uidntei ghmonm ekuons agontm. Ekuoi eueukuont: Kludhi, oui, kerd aghnutai dedrkusbhos: monus potis ulnam ouiom temneti: sebhei ghuermom uestrom - ouibhos kue ulna ne esti. Tod kekluuos ouis agrom ebhuget. "

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.