UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!


https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/2020/09/uwaga-bardzo-wazne-informacje-dla.html


Pod powyższym linkiem są adresy stron i kanałów związanych Bożych proroków jak i adresy kanałów z tymi Orędziami. Tam też ukazują się wybrane przekazy i inne materiały. Strona na której ukazują się zbiorczo Orędzia różnych proroków to: Przymierze Miłości https://www.przymierzemilosci.pl


Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym, prorokom.Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory.

Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.”


Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce.

Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu.


piątek, 10 listopada 2017

10 XI 2017 Kłamstwo (smoleńskie) trwa a Polacy nie chcą myśleć

20:15
Zapisz dziecko

Kłamstwo (smoleńskie) trwa a Polacy nie chcą myśleć. Nie chcą używać swego rozumu. Nie trzeba tu nawet zmysłu detektywa. Wystarczy tylko kojarzyć fakty i pokazane zdarzenia i pozy medialne i nie przechodzić nad nimi do porządku dziennego. W tym względzie, mimo (pewnego) budzenia się ducha Polaków na polu religii i wiary, trwa nadal „hańba domowa’ by posłużyć się określeniem znanego profesora, którego Ty dziecko, także w swoim niedawnym przybliżeniu smoleńskim przypomniałeś.
Powiesz synu tutaj kilka słów od siebie.

Z Bogiem moje dziecko////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Mówiono nam, ż e   o n i   w s z y s c y  musieli wsiąść do jednego samolotu dlatego, że (ówczesna) strona rządowa nie chciała dać więcej samolotów i jak wiadomo mocno tu przeszkadzała.
Jednakże ten prezydent, któremu tak mocno przeszkadzano z uzyskaniem samolotu w ogóle a już zupełnie drugiego zażyczył sobie nagle samolotu i wizyty na Litwę. I dostał bez problemu ten samolot i wizytę. Jak oficjalnie przecież mówiono wizyta była nagła planowana tak jakby z dnia na dzień i odbyła się 8 kwietnia 2010. Nikt o tym nie mówił publicznie, nikt o tym nie mówi, nikt się nie dziwił i nie zadawał pytań (poza garstką ludzi w Internecie).
Komar jest przecedzany, a słonia nie widać. Końcóweczki taśmy, odwijane medialnie na różne sposoby a tu proszę.
Strona rządowa a teraz opozycja ani słowem nie zająknęła się o tym. A to przecież mogła by być woda na ich młyn. Nieodpowiedzialny prezydent zażyczył sobie wizyty bo gdzieś mu się zachciało i to przed Smoleńskiem. Ale nie. Faktu nie ma. Wizyty na Litwę nie ma.

Mówiono nam przez pierwsze dwa tygodnie że czas „katastrofy” to 8.56. Po dwóch tygodniach zmieniono na 8.41. I dla ogółu inteligencji polskiej niezależnie od tego gdzie funkcjonującej nie było to żadnym problemem. Ówczesna opozycja ni rodziny smoleńskie też nie protestowały. Nie wyjaśniono dlaczego taka zmiana. Zresztą dopytywani o czas ci którzy mieli być i na lotnisku Siewiernyj przede wszystkim i na Okęciu także znajdowali się w dziwnej dziurze czasowej i przede wszystkim wszyscy zapomnieli spojrzeć na zegarek. Jednakże, jak powiedział zapytany publicznie jeden z nich (wedle swojej relacji oczekujący na samolot na Siewiernyj) na ogólnodostępnym spotkaniu, co na początku było jeszcze możliwe, gdyby wiedział co się wydarzy to by spojrzał na zegarek, wtedy mu to nie przyszło do głowy. Na drugi raz na pewno spojrzy.

To tak dwa tylko, ale ważkie przypomnienia, przy okazji kolejnej miesięcznicy. A może jeszcze i trzecie bo teraz przypomniałem sobie to co leciało we włączonym u mnie wiadomym radio, które transmituje msze miesięcznic smoleńskich. Ktoś, jakaś kobieta, nie wiem kto dokładnie, mówi iż wierzymy (czy mamy nadzieję), że tajemnica śmierci prezydenta i innych będzie dokładnie wyjaśniona. W swoim czasie Małgorzata Wassermann powiedziała: „ Nigdy się nie dowiecie jak oni zginęli”. Nie, „nigdy się nie dowiemy”, ale „nie dowiecie”. Stary podział na „my” i „oni”? Wtajemniczenie „starszej rasy"?
Lekko skrywana pogarda dla tzw gojów?. Taka jest tu korelacja ze słynnymi słowami wypowiedzianymi przez Lecha Kaczyńskiego do polskiego patrioty, który go zagaił z których drugie słowo to było „dziadu” a pierwsze ostrzejszą wersją słowa „spływaj”. I tutaj nikt z wieszających wtedy psy na Zespole Parlamentarnym, na ośmieszających
Smoleńsk słówka nie pisnął. Nie zapytał też nikt z „patriotów’ co panna Wassermann miała na myśli. Idealna sytuacja, a lud łyka i myśli, że świeża woda. Czy naprawdę blisko 40 milionowy naród wybrany stracił tutaj zupełnie zmysł zdrowego rozsądku i umiejętność zadawania prostych, podstawowych pytań, która powinien mieć licealista?


C. P

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)


16 komentarzy:

 1. + Panie Jezu błagamy Cię powiedz, dlaczego ta katastrofa się wydarzyła i czy musiało do nie dojść? + Pan Jezus:" Ja dozwoliłem na śmierć taką. Historia powtórzy¬ła się - jak był zamach na gen. Sikorskiego nad Gibraltarem. Do tej pory nie ma udowodnionego winowajcy a winni są przedstawiciele trzech państw. Tak samo jest i w tym wypadku. Winni są przedstawiciele trzech państw i też nigdy nie odnajdą się winni. To jest cała siatka szpiegów, którzy chcą być waszymi bogami. Oni wiedzą, że jesteście bramą do Europy. Oni wiedzą, że wasz kraj wyjdzie zwycięsko i ocaleje najwięcej ziemi przed kataklizmami. Ale oni nie chcą wiedzieć, że ocaleje pod jednym warunkiem: JEŻELI BĘDĘ KRÓLEM WASZYM OFICJALNIE UZNANYM PRZEZ WŁADZE PAŃSTWOWE i RELIGIJNE.
  + Gdy ten AKT nie będzie dokonany, wkrótce wszystko będzie pomału ginąć i nikt z tego nie skorzysta. Nie będzie zwycięzców na waszej ziemi, za to duża radość będzie w piekle z zagarniętych dusz z powodu nieposłuszeństwa Bogu. Dlatego też będzie płacz i zgrzytanie zębów już tu na ziemi, bo piekło na ziemi zgotują wam wasi przywód¬cy państwowi i religijni przez swoją zachłanność.+ PRZEDSTAWIŁEM WAM DZISIAJ PRZYSZŁOŚĆ WASZĄ JE¬ŻELI JA NIE BĘDĘ WASZYM KRÓLEM. + Wybierajcie: kładę przed wami BŁOGOSŁAWIEŃSTWO l PRZEKLEŃSTWO. WYBIERAJCIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO
  Dzieci, które nie słuchają Ojca, muszą ponieść karę. Za bardzo i za dużo liczycie na Moje Miłosierdzie, lekceważycie Moje Słowo, żyjąc po swojemu, dlatego będziecie cierpieć. A to jest początek kar, które nazywacie KATAKLIZMAMI. Ja wam mówię: nic nie dzieje się bez Woli Mojego Ojca. Ginąc będą te ofiary, które Bóg sobie upatrzy!. Mówię do was - a i tak niewielu tym się przejmuje, niewielu zawróci z drogi potępienia. Człowiek w swojej słabości, kruchości -jest lękliwy. Bóg o tym wie... ale i szatan o tym wie. Dokonuje się walka zła z dobrem. Tej bitwy nie wygra Naród, który rządzi się swoim prawem. Przeczytajcie Psalm 22. „ + Chrystus, Król Wszechświata +
  Jam Jest Jezus Chrystus Druga Osoba Trójcy Świętej. Kochane drogie Polskie Dzieci. Dopuściłem do was kolejne doświadczenie, które w Bożych zamysłach, miało was obudzić z letargu życia w jakim się znaleźliście. Zły duch pilnuje was zwłaszcza jako swo¬ich zdobyczy i nie chce dopuścić, aby Boża Wola była wykonywa¬na. Tak jak mówiłem we wnętrzu twojego Serca, Żywy Płomieniu, powtarzam ponownie: Ktokolwiek umrze w dzień Święta Bożego Miłosierdzia lub w jego wigilię, ten nie będzie potępiony. Wiele waszych serc przeżyło wstrząs na wieść o zdarzeniu. ( Katastrofa lotnicza, w której zginął Prezydent Kaczyński z ekipą.) Ofiara ca¬łopalna została złożona i przyjęta. Ofiara ta zapewni tobie Polsko tyle czasu, abyście zdecydowali się nawrócić. Potwierdzam to co się tylko domyślasz, oraz to źródło które poznałeś. Masoneria wraz z kilkoma waszymi sąsiadami dopomogli, aby mogło się wydarzyć to, co się wydarzyło. Pogoda i niesprzyjające warunki pomogły zatrzeć ślady. W tym czasie będzie trudno dość do pełnej prawdy. Nie ulegajcie duchowi gniewu i rozpaczy Jeżeli nie Intronizujecie Mnie na Króla waszego Kraju, to miejsce to zajmie demon. Doprowadzi on do wyniszczenia więk¬szość z was. Jest to cena, którą będziecie musieli zapłacić jeżeli się nie nawrócicie. Tak masoneria żydowska z Loży B'inai B'rith tak fetowana przez Prezydenta Kaczyńskiego mogła świętować udanie się swojego diabelskiego podobnie jak wczaśniej żyd mason który nie poleciał z Sikorskim Józef Rettiger po zamachu nad Gibraltarem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +JMJ

   Jeśli chodzi o Orędzia przekazywane przez żyjących Polaków to Pan Jezus przywołał to co powiedział do Anny Argasińskiej. To jest jedyna żyjąca osoba,do której Pan Jezus się odniósł. Powiedział też aby kierować się tu oceną ks Skwarczyńskiego.

   Pan Jezus w tych przekazach odnosi się do myślenia polskiej inteligencji, zwłaszcza jej.
   Także w kontekście Smoleńska.
   Pan Jezus powiedział tu bardzo dużo o Smoleńsku.

   Pan Jezus odnosił się te do niezależnych dociekań ludzi od początku i pochwalił je. Potwierdził podstawowe stwierdzenie tak zwanego niezależnego śledztwa obywatelskiego czyli że na Siewierny nie wydarzyła się żadna katastrofa.
   Tak, że podstawowa prawda była widoczna dla sporej grupy ludzi i to niemal od początku.
   W 2011 roku , latem przekonanie o inscenizacji na Siewierny było już ustalone i utrwalone i takie przekonanie winni mieć Polacy, którzy w ogóle się nad tym zastanawiają.

   Taka atrofia myślenia jest niedopuszczalna. Pan Jezus chce abyśmy oprócz wiary używali rozumu.
   Ja podałem 3 przykłady tego braku używania rozumu. Jeden najbardziej znany, drugi mniej, trzeci najmniej.

   O wyjaśnianiu całkowitym Pan Jezus mówił też tutaj w innych Orędziach. To musi być wyjaśnione, ale przy współpracy Polaków. Wtedy Pan poda rzeczy, które dla ludzi są już nie do wytropienia, znalezienia.
   dokumentacji szpiegowskiej poza mało istotna tutaj nie ma.

   Zastanówmy się raczej nad myśleniem ludzi.
   Skoro Pan Jezus na to zwraca uwagę to musimy się nad tym pochylić.

   Usuń
  2. czy to sa oredzia Zywego Plomienia?

   Usuń
 2. Ilu Polaków, nawet patriotów zachowało się niepoważnie gdy idzie o słynny film ze strzałami. Przecież oni nawet nie posłuchali go dokładnie o do dziś powtarzają z satysfakcją: to nigdy nie będzie wyjaśnione.
  Przykładem niepoważnego podejście inteligencji polskiej będzie podejście mojego kolegi z dzieciństwa. Posłuchał raz: jakieś charkoty mówi. I koniec.
  Ja mam słuch przeciętny. Wtedy nie miałem internetu (nie chciałem) pojechałem specjalnie do czytelni 10 km i w ciągu pół godziny przesłuchałem ten krótki film (1.24) siedem razy. Potem jeszcze ogladałem 9słuchałem przede wszystkim) ale usłyszałem niedużo więcej.
  W ciągu pół godziny usłyszałem : Patrz mu w oczy, uspokój się, Dawaj gnata tuda! Ubijaj! i jeszcze coś nie pamiętam już bo filmem przestałem się zajmować ze cztery lata temu.
  A inni, którzy przeważnie mieli internet w domu co usłyszeli i ile razy przesłuchali. A może wszyscy w Polsce mają problemy ze słuchem? Dodam, że były analizy tego filmu i różne rzeczy ludzie słyszeli, ale ja nie wiedząc kto zacz oni opierałem się tylko na tym co sam usłyszałem.
  Wspominam o tym, bo to jest przedszkole smoleńskie. film jest pewną zmyłką i nie chodzi tu o sam film tylko o podstawową analizę, a nawet mniej niż analizę. Podstawowe zauważenie rzeczy, którą powinien ogarnąć w mirę inteligentny chłopiec ósmej klasy szkoły podstawowej

  OdpowiedzUsuń
 3. Orędzia Pana Jezusa o Smoleńsku. Podstawowe. Potem były jeszcze inne Orędzia , ale podstawowe informacje o słowa Pana Jezusa na ten temat były 24 X 2016 i 26 X 2016

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/02/oredzie-jezusa-chrystusa-smolensk.html  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/02/oredzie-jezusa-chrystusa-26-x-2016-cz-4.html


  Polacy muszą znać prawde, czas prawdy się zbliża.
  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/02/oredzie-jezusa-chrystusa-26-x-2016-cz-1.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Cyprian cóż , jeśli ktoś zaczyna dysputę , że pan Jezus do danej osoby powiedział to a do innej coś innego a do następnej jeszcze inne słowa na ten sam temat to widzę , że musisz wykazać wiele wyrozumiałości , cierpliwości by spokojnie "rozmawiać" z kimś kto czytając przekazy próbuje coś udowodnić cytując inne słowa jednak nie pisząc skąd one pochodzą . Takiej osobie poradziłabym by nie czytał Przekazów ani Twoich tekstów o Smoleńsku np a zajął się orędziami , które cytował powyżej chcąc coś udowodnić ? ale co. Nie wiem nie mnie oceniać , ale nie musisz nikomu na swoim blogu nic udowadniać, Jeśli komuś nie pasują Przekazy czy twoje teksty o Smoleńsku przecież nie musi ich czytać . Wolna wola każdy czyta to co chce.

   Usuń
 4. Jan Radziszewski jeśli coś chcesz przekazać , i cytujesz słowa Pana Jezusa to i grzeczność i też by udowodnić swoją wiarygodność należy podać jaki tekst cytujesz skąd cytat jest zaczerpnięty. Bo taka polemika jest pusta i gołosłowna, Cyprian w każdym miejscu podpiera się nazwiskami i każdy może sonie poczytać na własną rękę. A przecież Cyprian nie musi do niczego przekonywać .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sądzę, że to raczej miał być głos uzupełniający, co w innym miejscu Pan Jezu powiedział o "katastrofie" o ile powiedział.

   Sens jednak słów Pana Jezusa w tym przekazie i moje skromne parę słów od siebie, których chciał Pan Jezus jest taki, ze dotyczy myślenia i podstawowego zauważenia, że coś nie gra, nie grało w przekazie od samego początku. Zresztą takich rzeczy są setki a nawet tysiące. Ja zacytowałem trzy.

   Faktem jest iż Pan Jezus na przykład do Adama Człowieka (imprimatur kościelne) nie podawał takich informacji jak w tych przekazach. Jak myślę z prostego powodu. Zapytać o to mógł po pierwsze ktoś tylko kto mocno w tym siedział i spędził nad tym bardzo dużo czasu, i po drugie był na to przygotowany, bo ktoś kto ni miał pojęcia o inscenizacji mógłby odrzucić taki przekaz.

   Usuń
  2. Zrozumiałami. Nie siedzę jak wiesz tak mocno w temacie Smoleńska , ale też wiem,że Trójca Święta i też Matka Boża nie do wszystkich was mówią podobnie choć o tym samym . A też przez różne osoby poruszane są różne tematy. Kiedyś dość dawno raz jeden czytałam coś Mieczyslawy Kordas ale mnie coś tam drażniło i zaoezestwlam się nimi interesować a tekst powyżej przytoczony właśnie mi ją przypomina . Stąd może ta podświadoma niechęć . I pamiętam że dotyczyło to właśnie smoleńska
   W temacie i przepraszam jeśli posadziłam Jana o choćby cień złych intencji .

   Usuń
  3. Też mi się wydało, że to sygnowane przez Mieczysławę Kordas.

   Nezaprzeczalnym faktem jest iż podstawowe kłamstwo dotyczące Smoleńska zostało zauważone przez tych ,którzy to chcieli zobaczyć i pokazać jeśli nie na samym początku to przynajmniej rok później. To było już ugruntowane.
   Podstawowe kłamstwo iż Delegacja zginęła w samolocie na Siewierny tuż nad, przy jak kto woli.
   I nie trzeba mówić jak niektórzy mędrkowie, że 70 lat trzeba aby to wyjaśnić czy będzie tak jak z Katyniem bo chodzi o zobaczenie podstawowych rzeczy podobnie jak z oszustwem 10.11 WTC. Niemniej, mimo oszustwa i tu i tu zostali rytualnie zabici ludzie. W przypadku WTC ten rytuał został precyzyjnie zaplanowany i wykonany. W przypadku Smoleńska nie jest to opracowane pod tym kątem dokładnie, ale wydaje się, że ma to nieco odmienny charakter gdy idzie o dopracowanie do masońskuch satanistycznych rytuałów, jest bardziej turańskie i bardziej rozlazłe, ale wyraźne elementy satanistyczne są jak na przykład prokuratura wojskowa obwieściła na wiosnę 2013 iż samolot uderzył w brzozę dokładnie na wysokości 666 cm

   Usuń
 5. Nie powinno się też (dziś)analizować Smoleńska jeśli nie ma się minimalnej wiedzy o WTC.
  Ten film który linkuję jest najciekawszym moim zdaniem materiałem na ten temat z którym się spotkałem.
  Pierwotnie umieścił go na swoim kanale Accura JJ ( o ile dobrze pamiętam nazwę),który był jego autorem, jak z nim wymieniłem uwagi. Nie wiem teraz czy ma swój kanał, bo film mi wyskoczył w tym wydaniu.

  9/11 Rytuał mistyczny wrzesień
  https://www.youtube.com/watch?v=_IL7y6pXz0M&t=453s

  OdpowiedzUsuń
 6. Szukałem materiału, który popełniłem aby go wkleić, o satanistycznych aspektach 10 kwietnia 2010 ale okazuje się jest coś co napisałem już po orędziach z października 2016, ale nie było opublikowane także w internecie. Wysłałem to profesorowi Dakowskiemu, który ma prężną stronę, ale akurat tego opublikować nie chciał.

  O Cymes Mordorze w kwestii lotniska Jużnyj, relacjach tv 6.00- 8.00 z 10.04, czyli hipoteza mieszana - zabili ich i w Polsce i Rosji.  Jest 10. 12. 2016 ostatnia „miesięcznica” w tym roku. A co będzie w przyszłym... Postanawiam więc wyjątkowo poruszyć kwestie „smoleńskie”.


  To co piszę nie wynika z moich nowych dociekań w tej sprawie, aczkolwiek te rzeczy były poruszane ( nie u mnie) i są dostępne.


  Od 10. 10. 2016 nie dociekam nowych rzeczy w sprawie „Smoleńska”, a jednak jest tak, że mogę napisać coś o czym de facto nie pisałem.

  Nie jednak moje dociekania na to teraz zwróciły mi uwagę, ani podpowiedź innego człowieka. Powiem bez ogródek – ja niegodny grzesznik mam to od Boga (Jezusa Chrystusa). I tylko dlatego wracam do tego publicznie i piszę o tym.

  Gdy ktoś się tu być może, w tym miejscu „zjeży” to podkreślę jeszcze raz, że tak jak napisałem te rzeczy były w ogóle w przestrzeni publicznej poruszane.


  Otóż jak wiemy mieliśmy zasadniczo dwie hipotezy wśród tych, którzy chcieli szukać prawdy i odrzucali oficjalne teorie „opozycji”, rządową, MAK, Millera, czyli głosili teorie inscenizacji:


  Zostali zabici w Polsce.

  Zostali zabici w Rosji.


  Były nieliczne osoby wśród „inscenizatorów”, które uważały lub przypuszczały, że Delegaci zginęli i tu i tu. Czyli i w Polsce byli mordowani i w Rosji (ewentualnie w kraju współpracującym „niedemokratycznym” Białorusi). Jeden z nich szybko wycofał się z publicznego pisania i komentowania wobec kłopotów w związku z tym. Są też, były (nieliczne oczywiście) osoby, które poświęciły bardzo dużo czasu na swoje prywatne śledztwo obywatelskie w tej sprawie, nigdy jednak nie pisały i nie komentowały publicznie o 10. 04 bądź dawały pojedyncze komentarze. Wśród nich byli i ci (jeszcze mniej liczni), którzy optowali za hipotezą mieszaną, czyli wyłapywali, przejmowali Delegatów w Polsce, ale i w Rosji.

  OdpowiedzUsuń
 7. cz 2
  Aby to uznać, czy przynajmniej poważnie wziąć pod uwagę trzeba jeszcze inaczej spojrzeć na Rosję niż to zwykł czynić ogół ludzi wnikliwiej i na własną rękę patrzących na sprawy.


  Rosji udało się zmylić ( w szerszym kontekście) niejednego uczciwego Polaka tym, że to nie Rosja przecież doprowadziła do ruiny nasz majątek narodowy, nie ona wykupywała za bezcen nasze fabryki.


  Wsłuchajmy się uważnie w słowa Anioła Stróża Polski wypowiedziane do Adama – Człowieka we wrześniu 2010.

  Mają one kościelne imprimatur i nihil obstat.


  „Zadaniem Ameryki jest doprowadzić do kryzysu światowego, by osłabić ekonomicznie państwa Europy, by w ten sposób Rosja mogła dyktować warunki w sprzedaży surowców naturalnych.”


  I zdanie poprzedzające , już „bardziej oczywiste”:

  „Nie spoglądajcie ani na Wschód ani na Zachód. Ameryka chce sprzedać was i oddać pod wpływ Rosji, która dąży do militarnej ekspansji. By wprowadzić jeden światowy rząd słudzy bestii opracowali plan, który został już ściśle dopracowany, by doprowadzić do podziału na dwie strony konfliktu”.


  Oraz

  „To wszystko zostało zaplanowane, aby powstały tylko dwa obozy wpływów na całym świecie, ponieważ w ten sposób można łatwiej doprowadzić do jednego światowego rządu i wprowadzić kontrolę nad światem. Ten plan realizuje się właśnie teraz. Jedynym krajem, który stoi jeszcze na przeszkodzie tego zaplanowanego podziału, jest wasz kraj.
  Przeczytajmy jeszcze uważnie to zdanie (pierwsze cytowane) i rozważmy je. I jeszcze raz i jeszcze raz. Aby dotarło do nas. Takie postawienie sprawy jest zaskakujące na pewno dla wielu prywatnych analityków Rosji, USA, NWO itd.

  I teraz zastanówmy się jakimi jesteśmy, byliśmy katolikami (to samo i mnie dotyczy) jeśli słowa Proroków do nas nie docierają (dostępne za darmo w internecie), współczesnych Proroków. Nie szukamy mądrości u Boga, a tylko chcemy opierać się na własnym umyśle.


  W październiku (bodaj) tego roku wyjątkowo wpisałem się na blogu FYM gdzie stwierdziłem, że bez wyjaśnienia kwestii Jużnego nie ma mowy o pełnym przynajmniej wyjaśnianiu „katastrofy smoleńskiej”.

  Wiecie Państwo na pewno na czym polega główny cyrk ( ja to nazywam cyrkiem). Taki, że nie mamy materiałów z telewizji z dnia 10.04.2010 od pierwszych wejść na antenę. (Piszę o tym w zwartej publikacji, książce, nie ogólnodostępnej i nie chciałbym się powtarzać, więc tylko sygnalizuję).

  OdpowiedzUsuń
 8. cz. 3
  Nadto zgadzam się z księdzem doktorem Pawłem Murzińskim, że żyjemy w połowie siedmiu apokaliptycznych lat, a przynajmniej nie potrafię jego przekonaniu zanegować, więc trudno w tej sytuacji traktować wszystko jak dotąd. Oczywiście swoje obowiązki w dniach ostatnich należy wykonywać jak dotąd. Obowiązki.


  W skrócie zatem: Znaliśmy pojedyncze relacje osób, które oglądały telewizje przed godziną ósmą rano (ta ósma umownie , dla porządku) ktoś widział samolot na lotnisku bez kół, w jakimś ogniu, ktoś inny rzeczy podobne. Ba nawet babcia Stefana Karpiniuka relacjonuje oglądane w telewizji jakieś „trach”, jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem, że „wsie pagibli”, a nawet przed pierwszymi informacjami „o jakichkolwiek kłopotach z lądowaniem). Tylko o owo „trach” nikt nie pyta, nikt się nie zajmuje, itd.
  Niesmakiem napawa sytuacja, w której swego czasu dodzwania się (więcej niż raz) jakaś starsza kobieta do Radia Maryja i powtarza, że ona widziała w telewizji płonący samolot 10.04 itd. Na to ojciec prowadzący zniecierpliwiony: Jej relacja, co ona tam widziała, a co nie widziała. Może ta Pani widziała, a może i jest podstawiona. Jednakże: Przyjacielu, ojcze prowadzący, (wtedy). Kapłanie, Ciebie uczciwość obowiązuje zwłaszcza, i logiczne myślenie i zdrowy rozsądek. Jeśli ta pani „coś tam plecie” no to pokaż te materiały z telewizji, albo powiedz przynamniej, że jako wtajemniczony oglądałeś i nie ma tam nic takiego. Nawet tego nie. Jesteś redaktorem potężnego medium. Wyjaśnij sprawę.


  Tak i więc ten cyrk trwa. W cyrku tym uczestniczyli i obywatelscy badacze 10.04. i czytelnicy. Oto są materiały publiczne, wszyscy dyskutują a nikt po nie próbuje po nie sięgać, choćby po pokazać, że taka a taka telewizja twierdzi, że ich nie ma (kompletnych materiałów z 10.04. 2010 od pierwszych wejść na antenę od 6.00) nie chce pokazać, czy sprzedać.


  Piszę to przede wszystkim po to by uzmysłowić kwestię Jużnyj. Jeśli Tusk lądował na Jużnyj 7 kwietnia co zostało pokazane przez blogerkę Intheclouds, jeśli mamy i takie relacje oraz telefony i smsy od ofiar typu : „ Wylądowaliśmy, żyjemy, ale w ogóle nie czuję nóg” i nie pokazuje się nam Jużnego , zamilcza, pomija oraz mataczy w jego kwestii to sami sobie już dopowiedzcie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie ma przypadkow w zyciu nie ogladajmy sie w tyl ale idzmy do przodu Ufajmy ze Polska zwyciezy razem ze Zjednoczona Prawica
  musza zabronic calkowiecie aborcji bo tego Bog zada
  a wtedy Polska i Polacy zwycieza i pokonaja zlo i zagrozenia
  Bog Honor Ojczyzna

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.